Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 19:22:22 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Huvitav kust ox iponesid saab, emtl on ju ainuõigus neid eestis müüa, emtst tuttav ütles, et apple käest ta neid 101% ei saa, kuidas garantii töötab ?
kuskilt euroopa laost ilmselt. (pakun vähemalt)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 11.10.2010 19:22:48 vasta tsitaadiga

Loe mu juttu eelmise lehepealt, siis tead täpselt mismoodi ox´s garantii käib
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 19:27:15 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Loe mu juttu eelmise lehepealt, siis tead täpselt mismoodi ox´s garantii käib

Eelmine leht on väga lai mõiste icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 11.10.2010 19:29:17 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Goon kirjutas:
Loe mu juttu eelmise lehepealt, siis tead täpselt mismoodi ox´s garantii käib

Eelmine leht on väga lai mõiste icon_rolleyes.gif


Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 11.10.2010 19:34:32 vasta tsitaadiga

Goon, mõne jaoks on see post eelmisel lehel, mõne jaoks siin lehel, oleneb sätetest..
Aga selle garantii kohta tahaks küll infot teada, emt vahetab iphone välja kohe, ei usu, et ox sama teeb ja kui ta tellib neid kuskilt euroopast siis vist jäädki seda garantiist tagasi ootama icon_biggrin.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 11.10.2010 19:48:49 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Goon, mõne jaoks on see post eelmisel lehel, mõne jaoks siin lehel, oleneb sätetest..
Aga selle garantii kohta tahaks küll infot teada, emt vahetab iphone välja kohe, ei usu, et ox sama teeb ja kui ta tellib neid kuskilt euroopast siis vist jäädki seda garantiist tagasi ootama icon_biggrin.gif


jah ja mõni ajuhiiglane võib ka proovida eelmise raamatu lehepealt otsida ...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arp123
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2003




sõnum 28.10.2010 16:41:47 vasta tsitaadiga

Minult järjekordne thumbs_up.gif OXile, kaup õigeks ajaks kohal, pole selle firmaga veel probleeme olnud.
_________________
Asja uuritakse, süüdlased on maha lastud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 03.11.2010 21:08:11 vasta tsitaadiga

Minu arvuti mälud on seal garantiis augusti kuust saati. Võtavad kontakti, lubavad igasuguseid asju, võtan nendega kontakti lubavad jälle tohutuid asju. Kuid konkreetselt midagi ei juhtu. Viimane kord lubati pakkumine e-mailile teha - mitte midagi. Ühesõnaga kõvad jutuvestijad, andku raamat välja ...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 16:34:56 vasta tsitaadiga

Goon, Teile pakuti kaks võimalust. Lubasite mõtlema ja oma otsust teavitada. Me ootame Teie otsust...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 10.11.2010 19:38:02 vasta tsitaadiga

Ezh kirjutas:
Goon, Teile pakuti kaks võimalust. Lubasite mõtlema ja oma otsust teavitada. Me ootame Teie otsust...


Ühesõnaga saatke mul pakkumine e-postiga nagu telefonis mul lubati. Ma tõesti ei ole andmebaas, et öeldakse mingi suvalised arvutimälud ja ma pean teadma kas see sobib mu arvuti emaplaadiga või mitte.

30.08.2010 14:31:39 tuli mul selline kiri:

tsitaat:
Kingston ValueRAM DDR2 1GB PC1200 NON-ECC garantiipöördumises toimusid muudatused.
Uus staatus: Kaup on käes


ning täna 10.11.2010 14:18:14

tsitaat:
Kingston ValueRAM DDR2 1GB PC1200 NON-ECC garantiipöördumises toimusid muudatused.

Uus staatus: Kaup on edastatud garantiiremonti


kopp.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2010 21:07:26 vasta tsitaadiga

Goon, sinujaoks on asi tulevikus lihtsam nüüd, sealt vist enam ei osta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2010 22:19:04 vasta tsitaadiga

Goon, ma isiklikus kuulasin kõne. Lubasite mõelda ja ise ühendust võtta.

Uus staatus: Kaup on edastatud garantiiremonti - see on meie sisemine tegemine. Kliendiga suhtlemist oli tõesti viivitust, kuid see tänäne "edastatud" on meie edasiandek, kuna ainult väike mälu mooduul ei ole mõtet garantiile saata kogume me need.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 11.11.2010 00:12:54 vasta tsitaadiga

Ezh kirjutas:
Goon, ma isiklikus kuulasin kõne. Lubasite mõelda ja ise ühendust võtta.

Uus staatus: Kaup on edastatud garantiiremonti - see on meie sisemine tegemine. Kliendiga suhtlemist oli tõesti viivitust, kuid see tänäne "edastatud" on meie edasiandek, kuna ainult väike mälu mooduul ei ole mõtet garantiile saata kogume me need.


Mis asja sa kaupled? Saada palun mälude pakkumine e-mailile, ma vaatan millised mälud sobivad ja saab selle asja lõpuks lahendatud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 00:32:06 vasta tsitaadiga

Klient ütleb "ma mõtlen ja annan teada", pärast ütleb HV-l "nad ei võtta mind tähele"...

Tagastame raha, et seda case sulgeda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 19:50:51 vasta tsitaadiga

Ezh kirjutas:
Klient ütleb "ma mõtlen ja annan teada", pärast ütleb HV-l "nad ei võtta mind tähele"...

Tagastame raha, et seda case sulgeda.


Ja teenindajal pole niipalju oidu, et ise kliendile meilisaatmist pakkuda?
Pärast omal ka lihtsam, pole vaja tõestada ega meenutada: kes mida rääkis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaler
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2009




sõnum 16.11.2010 16:49:50 vasta tsitaadiga

thaler kirjutas:
Goon kirjutas:
Kuu aega on mul arvuti mälu nende garantiis ja sittagi pole vastatud ... "thumbs_up.gif "

Endal ka üks julla juba kuu aega garantiis. Arvestades seda, et röster oli ühes teises firmas garantiis 1,5 kuud, on rekordi löömiseks veel veidi aega. icon_lol.gif

Selline huvitav areng toimus, et kuna kaks kuud hakkas täis saama, siis saatsin kirja küsimusega, et kaua remont aega võiks võtta? Järgmine päev tuli vastus, et raha on boonuskontole kantud. Egas siis midagi, tellisin teise julla asemele. Mingi paari-kolme päeva pärast tuli kiri, et seade on edastatud garantiiremonti. Et siis kaks kuud kogus kuskil sahtlipõhjas tolmu ja kui huvi hakkasin tundma, siis saadeti alles remonti! Nüüd seisab siis ka asendustellimus (tarneaeg 7 päeva) teist nädalat 'Tarneootel'. Mingit selgitust/vabandust loomulikult selle segaduse kohta ei ole saadetud. icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 16.11.2010 18:24:33 vasta tsitaadiga

Huvitav suhtumine neil. icon_rolleyes.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 18:42:33 vasta tsitaadiga

Mina tellisin neilt sellel aastal kõvaketta ja hiire.Kõik sain probleemideta kätte.Kõvaketas andis mõne kuu pärast otsad-aga kiiresti vahetati garantiiga välja-Kõik OK.
Algul oli natuke harjumatu,et nad iga liigituse peale saadavad e-kirja.Aga mõnes mõttes jällegi hea-näed et sinu soovidega tegeletakse!!! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 09:04:06 vasta tsitaadiga

Eriti fail on Ox-i poolt see, et müüakse Steelseries Shifti keyset-e, aga klaviatuuri ise ennast ei müüda.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 00:02:01 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, jala käivad kaablil järel et selline hind?

http://www.ox.ee/est/product/1591

vs

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LISASEADMED-Kaablid-adapterid/S-ATA-Cable-2x-male-red-050m-37448

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.12.2010 00:06:20 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No ma ei tea, jala käivad kaablil järel et selline hind?

http://www.ox.ee/est/product/1591

vs

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LISASEADMED-Kaablid-adapterid/S-ATA-Cable-2x-male-red-050m-37448


sellest kuller 75.- hinnas icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snake_one
HV vaatleja
snake_one

liitunud: 06.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 00:13:28 vasta tsitaadiga

hah icon_biggrin.gif päris hea hinnavahe küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 18:26:25 vasta tsitaadiga

Minumeelest võiks OX kehtestada mingi miinimumi millest alates on transport tasuta. Näiteks miski 500 eek või midagi.
Siis ei peaks odavamatele asjadele mingi 100 eek juurde toppima lampi. Ei ole eriti normaalne et mujal maksab asi 20 eek ja OX-s 140 eek. icon_confused.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 11.12.2010 22:11:03 vasta tsitaadiga

Kunagi tellisin ox-st kõlarid, olid odavamad kui mujal, aga samal ajal kui minu tellimust täideti, oli neile juba kõvasti soolasem hind ilmunud, teistest pakkujatest palju kõrgem, mõtlesin siis, et vedas, kuna sain enne hinnatõusu tellitud. Mõne päeva pärast muutus hind jälle madalamaks. Olen nüüd huvi pärast seda hindade liikumist üles-alla nende pakutavate kaupade juures jälginud, ega saa midagi aru, ei saa ju ometi nii olla, et ühel päeval maksab mingi asi 1000 kr rohkem kui eelmisel ja siis mõne päeva pärast jälle vähem. Kaldun arvama, et neil on seal midagi hinnaprogrammis korrast ära. Aga mis juhtub siis, kui mõni hinnavõhik ostabki kallima hinnaga ja see ka müüakse talle 1000 kr kallimalt?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.12.2010 12:35:55 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Kunagi tellisin ox-st kõlarid, olid odavamad kui mujal, aga samal ajal kui minu tellimust täideti, oli neile juba kõvasti soolasem hind ilmunud, teistest pakkujatest palju kõrgem, mõtlesin siis, et vedas, kuna sain enne hinnatõusu tellitud. Mõne päeva pärast muutus hind jälle madalamaks. Olen nüüd huvi pärast seda hindade liikumist üles-alla nende pakutavate kaupade juures jälginud, ega saa midagi aru, ei saa ju ometi nii olla, et ühel päeval maksab mingi asi 1000 kr rohkem kui eelmisel ja siis mõne päeva pärast jälle vähem. Kaldun arvama, et neil on seal midagi hinnaprogrammis korrast ära. Aga mis juhtub siis, kui mõni hinnavõhik ostabki kallima hinnaga ja see ka müüakse talle 1000 kr kallimalt?


mis siis juhtuma peaks???
firma puhaskasum ja klient on loll icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 14:12:12 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Kunagi tellisin ox-st kõlarid, olid odavamad kui mujal, aga samal ajal kui minu tellimust täideti, oli neile juba kõvasti soolasem hind ilmunud, teistest pakkujatest palju kõrgem, mõtlesin siis, et vedas, kuna sain enne hinnatõusu tellitud. Mõne päeva pärast muutus hind jälle madalamaks. Olen nüüd huvi pärast seda hindade liikumist üles-alla nende pakutavate kaupade juures jälginud, ega saa midagi aru, ei saa ju ometi nii olla, et ühel päeval maksab mingi asi 1000 kr rohkem kui eelmisel ja siis mõne päeva pärast jälle vähem. Kaldun arvama, et neil on seal midagi hinnaprogrammis korrast ära. Aga mis juhtub siis, kui mõni hinnavõhik ostabki kallima hinnaga ja see ka müüakse talle 1000 kr kallimalt?


Selle jaoks ongi olemas leht nimega www.hinnavaatlus.ee
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.12.2010 14:20:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
harakas kirjutas:
Kunagi tellisin ox-st kõlarid, olid odavamad kui mujal, aga samal ajal kui minu tellimust täideti, oli neile juba kõvasti soolasem hind ilmunud, teistest pakkujatest palju kõrgem, mõtlesin siis, et vedas, kuna sain enne hinnatõusu tellitud. Mõne päeva pärast muutus hind jälle madalamaks. Olen nüüd huvi pärast seda hindade liikumist üles-alla nende pakutavate kaupade juures jälginud, ega saa midagi aru, ei saa ju ometi nii olla, et ühel päeval maksab mingi asi 1000 kr rohkem kui eelmisel ja siis mõne päeva pärast jälle vähem. Kaldun arvama, et neil on seal midagi hinnaprogrammis korrast ära. Aga mis juhtub siis, kui mõni hinnavõhik ostabki kallima hinnaga ja see ka müüakse talle 1000 kr kallimalt?


mis siis juhtuma peaks???
firma puhaskasum ja klient on loll icon_rolleyes.gif


Ma sain aru, et firma muudab iga päev hinda?
Kuidas klient loll on sellisel juhul? Et nädal aega iga päev iga poe hinda ei kontrolli? icon_rolleyes.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.12.2010 18:15:28 vasta tsitaadiga

ma võin endal poes hinda muuta kasvõi 10 korda päevas, klient ses suhtes nn loll, kui ta ostab selle kauba 1000.- kallimalt kui mujalt saaks icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.12.2010 09:10:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ma võin endal poes hinda muuta kasvõi 10 korda päevas, klient ses suhtes nn loll, kui ta ostab selle kauba 1000.- kallimalt kui mujalt saaks icon_wink.gif


Sellisel juhul oleks juba tegemist tarbija eksitamisega ning siis otsustaks Tarbijakaitse asja üle. Ja kuna sa just kütust ei müü, siis ei saa seal ka turuhindade kõikumise taha peituda.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 11:01:49 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Kunagi tellisin ox-st kõlarid, olid odavamad kui mujal, aga samal ajal kui minu tellimust täideti, oli neile juba kõvasti soolasem hind ilmunud, teistest pakkujatest palju kõrgem, mõtlesin siis, et vedas, kuna sain enne hinnatõusu tellitud. Mõne päeva pärast muutus hind jälle madalamaks. Olen nüüd huvi pärast seda hindade liikumist üles-alla nende pakutavate kaupade juures jälginud, ega saa midagi aru, ei saa ju ometi nii olla, et ühel päeval maksab mingi asi 1000 kr rohkem kui eelmisel ja siis mõne päeva pärast jälle vähem. Kaldun arvama, et neil on seal midagi hinnaprogrammis korrast ära. Aga mis juhtub siis, kui mõni hinnavõhik ostabki kallima hinnaga ja see ka müüakse talle 1000 kr kallimalt?

Kas ei või olla, et tarnijad ja laod on erinevad?

Üldiselt sellised firmad ostavad kaupa mitmelt tarnijalt. Seega ongi, et ühes laos (kus kaup maksab 1000.-) on kaup otsa saanud, süsteem võtab automaatselt andmed teisest laost, kuid sealne hind on kaubal 1200.-

Kuna firma peab kauba kallimalt ostma, siis ei taha ju nemad seda miinust kanda .. Seega, hind tõuseb.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 11:02:05 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Kunagi tellisin ox-st kõlarid, olid odavamad kui mujal, aga samal ajal kui minu tellimust täideti, oli neile juba kõvasti soolasem hind ilmunud, teistest pakkujatest palju kõrgem, mõtlesin siis, et vedas, kuna sain enne hinnatõusu tellitud. Mõne päeva pärast muutus hind jälle madalamaks. Olen nüüd huvi pärast seda hindade liikumist üles-alla nende pakutavate kaupade juures jälginud, ega saa midagi aru, ei saa ju ometi nii olla, et ühel päeval maksab mingi asi 1000 kr rohkem kui eelmisel ja siis mõne päeva pärast jälle vähem. Kaldun arvama, et neil on seal midagi hinnaprogrammis korrast ära. Aga mis juhtub siis, kui mõni hinnavõhik ostabki kallima hinnaga ja see ka müüakse talle 1000 kr kallimalt?

Kas ei või olla, et tarnijad ja laod on erinevad?

Üldiselt sellised firmad ostavad kaupa mitmelt tarnijalt. Seega ongi, et ühes laos (kus kaup maksab 1000.-) on kaup otsa saanud, süsteem võtab automaatselt andmed teisest laost, kuid sealne hind on kaubal 1200.-

Kuna firma peab kauba kallimalt ostma, siis ei taha ju nemad seda miinust kanda .. Seega, hind tõuseb.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 23:45:35 vasta tsitaadiga

Olaf on õige. Sellepärast võib muutma hind. Me ei saa käsitsi hinnad nii muuta, kuna kaubavalik on väga suur.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 17.12.2010 10:35:20 vasta tsitaadiga

Ezh

https://www.hinnavaatlus.ee/specials/712/

...annab ära väga hea kaup (kauba)
Vaata promolehe (promolehele/promolehte)

thumbs_up.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 10:37:41 vasta tsitaadiga

http://www.ox.ee/est/promo/joulu2010
"õ" tähti pole.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 17.12.2010 16:09:28 vasta tsitaadiga

Kas oma kontol e-maili aadressi saab kuidagi ära muuta?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 16:31:17 vasta tsitaadiga

Taavi©, tänan.

[VaHuR], nii on tehtud meelega, kuna õ-ga võivad probleemid esineda.

ihvike, kirjutage maili. Hetkel peame ise ära vahetada.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 00:41:22 vasta tsitaadiga

Smartposti võimalus thumbs_up.gif aga no tähtajad tähtajad thumbs_down.gif icon_biggrin.gif Laupäeval tellisin ketta, näitas et laos oli neid veel päris mitu, 14.12.2010 oli tähtaeg. Tänaseni tarneootel icon_biggrin.gif Kirjutasin, räägiti miskist et täna saabuvad lattu või midagi. Nojh eks näis kuna mulle reaalselt kohale jõuab.

EDIT: Täna (22 dets) jõudis siis Smartposti. Vähemalt enne jõule.

EDIT2: Tra nüüd tundub et ketas on veel täiesti praak kh icon_evil.gif

EDIT3: http://www.facebook.com/notes/sulearvutid-arvutikaubad-ja-kodutehnika-oxee/tahelepanu-oxee-ei-toota-2010-aasta-31-detsembril-ja-2011-aasta-1-jaanuaril/174766109230373

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 02:23:38 vasta tsitaadiga

Sain OX.ee-lt emaili pealkirjaga

OX.ee: Jäänud on 3 päeva, 5 päeva!
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 21:28:08 vasta tsitaadiga

Krt lootsin juba et boonused jäävadki 1:1-le icon_razz.gif

Aga ei on õigeks pandud. Oleks kiirelt pidanud tellimuse peale keskööd ära tegema icon_razz.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 00:27:58 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif mul oli boonusarvel 2155 EUR
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 03.01.2011 01:18:47 vasta tsitaadiga

Mis teema selle OX.ee nimega üldse on, hääldus "OKS PUNKT EE EE" või "OKSE" või "OKSEE" icon_smile.gif

Muidu midagi negatiivset öelda ei ole, paar tellimus tehtud, need ka kenasti kohale toimetatud. Üks tellimus üleval, loodevasti vasti käes. Garantiiga tegemist ei ole teinud.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 10:21:57 vasta tsitaadiga

tanq kirjutas:
Mis teema selle OX.ee nimega üldse on, hääldus "OKS PUNKT EE EE" või "OKSE" või "OKSEE" icon_smile.gif

http://www.ox.ee/est/read/3#firma
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 17:35:16 vasta tsitaadiga

http://www.ox.ee/est/nyquiz?utm_source=blog&utm_medium=link&utm_campaign=blog_quiz

Võiks "Iga osaleja boonuskontole KANTAKSE 1.6,- EEK sõltumata sellest, kas vastused on õiged või valed!" EEK vahetada € vastu.

Ülejäänud on kama.

Muideks kuna võitjad teadustatakse?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 21:57:27 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

Muideks kuna võitjad teadustatakse?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 00:26:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
http://www.ox.ee/est/nyquiz
36 peaauhinda loositakse välja 4. jaanuaril 2011:


Ehk siis tundub olema väike muutus seal.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 00:31:41 vasta tsitaadiga

Ju nimede tõmbaja polnud tänaseks veel joonde saanud aastavahetusest. Saame aru. icon_smile.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 23:46:01 vasta tsitaadiga

Vabandage, kuid € ületulega ei jõudnud viktoriiniga tegeleda. Aga kohe vajutame nuppu! icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 02:21:17 vasta tsitaadiga

Tulemused väljas http://www.ox.ee/est/nyquiz/results
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 08.01.2011 11:45:12 vasta tsitaadiga

See aasta ka siis läks õnneks. Tuli 300.- kinkekaart! icon_biggrin.gif Eelmine aasta sain kapersky litsentsi. thumbs_up.gif
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 16:09:03 vasta tsitaadiga

Sain kah midagi imelikku. Kuid kingitud hobuse suhu ei vaadata icon_wink.gif

Suvaline mäng portaalist iGame.ee
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.