Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elion suurendas oktoobris valguskaabliga varustatud majapidamiste arvu 3000 võrra märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003




sõnum 07.11.2010 18:57:19 vasta tsitaadiga

Samuti värske 100Mbps interneti teenuse kasutaja icon_smile.gif
Ilmselt tulevikus saab pudelikaelax olema Elioni 48 pordine switch, mis on ühendatud valguskaabli boxiga 1Gbps CAT caabliga.
Hetkel aga olen igati rahul, ei oska kohe kogu selle kiirusega peale hakatagi, vähemalt naine saab omad saated kiiremini netist kätte icon_razz.gif
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaars
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2009




sõnum 08.11.2010 14:41:16 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
radist87 kirjutas:
Palju õnne kõigile värsketele optilise omanikele.

Tartumaa, analoog telefoni omanik.


Jõelähtme, pole sedagi thumbs_down.gif , majast mõnekümne meetri kaugusel on küll elioni kilp, majja ei saa.


Pane rahakotiga elionile vastu pead, küll siis saad icon_smile.gif Saab alati, küsimus on rahasummades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gen
HV kasutaja
gen

liitunud: 04.01.2006




sõnum 08.11.2010 14:49:40 vasta tsitaadiga

Ja mulle tundub et praegu alles paigaldatakse seda kiudu uutesse hoonetesse või siis väga suurtesse vanadesse hoonetesse.
Mustamäelised ja muud sellised tegelased vist saavad selle tähtaaja lõpus, kui üldse saavad kiid jah eks see sõltu ka sellest palju konkreetses majas soovijaid on
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 08.11.2010 15:05:09 vasta tsitaadiga

Ennem lähen Elista shdsl`i peale, kui Elion minuni jõuab.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.11.2010 16:56:59 vasta tsitaadiga

jaars kirjutas:
jägaja kirjutas:
radist87 kirjutas:
Palju õnne kõigile värsketele optilise omanikele.

Tartumaa, analoog telefoni omanik.


Jõelähtme, pole sedagi thumbs_down.gif , majast mõnekümne meetri kaugusel on küll elioni kilp, majja ei saa.


Pane rahakotiga elionile vastu pead, küll siis saad icon_smile.gif Saab alati, küsimus on rahasummades.


seda ei ole vist keegi ka kahtluse alla seadnud icon_cool.gif icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004




sõnum 08.11.2010 20:42:00 vasta tsitaadiga

Mnjah- kui aastal 2001 sai avaldus tehtud (siis ADSL) võrguga liitumiseks siis lubati et kohe- kohe saab.
Nüüdseks on sellest 10.a möödas ja ainus mida elion traati mööda suudab pakkuda on sissehelitamisteenus 36kbit/sek.
Tase!

See 100Mbit/sek jõuab siis umbes täpselt 100 aasta pärast- kuid kas ja kellel siis seda vaja võiks olla - ei tea...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2010 17:29:22 vasta tsitaadiga

ega paljudesse kohtadesse, mis on nö linnast ikka väga kaugel ja täitsa metsa sees ei saagi, pole mõtet ja ei tasugi ära. kui sa kuskil suure tee ääres elad või ikka kohas kus rohkem maju kui 10 siis on teine asi
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007




sõnum 09.11.2010 19:52:51 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
ega paljudesse kohtadesse, mis on nö linnast ikka väga kaugel ja täitsa metsa sees ei saagi, pole mõtet ja ei tasugi ära. kui sa kuskil suure tee ääres elad või ikka kohas kus rohkem maju kui 10 siis on teine asi


Võrdlemisi mugav on öelda, et ei tasu ära, kui sa kellegi käest sentigi ei korja. Elion on suuliselt kinnitanud, et kui kohalik vaskliin ära kõduneb, siis lõpetab ta siinpool sood isegi analoog telefoni teenuse pakkumise.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2010 20:36:05 vasta tsitaadiga

loogish, sest älion ütleb, et mis sest sendist korjata, see kerjakopik on meil omal, sina ei ole temale oluline klient. siis kui võtad haapee prookürve ja hakkad doing curve fittingut oma 3,2 terabitise kaadervärgiga tegema, siis on teine jutt.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007




sõnum 10.11.2010 00:48:57 vasta tsitaadiga

Mida ma sellest curvist fittin selle heepee prokürvaga, kui firma sisevõrgust asi kaugemale ei liigu.

Hetkel kulub mul igatsugu koduse teleka, lauatelefoni, interneti peale minimaalselt 900.- kuus (mobiiliarve ei ole sees) (anloog lauatelefon, viasati televisioon, kõu internet). Kogu see kupatus oleks võimalik Elionist saada mingi näkase 462 eegu eest, kui elion oleks oma paksu tagumikku liigutanud ja viimase 17 aasta jooksul üksainuski elioni kampaania oleks linnast kaugemale ulatunud. Mul läheb süda pahaks iga kord, kui keegi jälle uudise teeb, et hunnik pealinnlasi sai jälle veel kiirema interneti (no offence KillerXP). Üksasi, et kõige viimast ja kiiremat optilist ühendust maapiirkondadesse vedada on mõttetu, aga siia ei ole jõudnud ka see eelmine, üle eelmine ja üle üle eelmine revolutsioon. Peale seda, kui Eesti telefon 1. jaanuaril 1993. loodi, ei ole siinkandis ühtegi uuendust lõppkasutajale kättesaadavaks tehtud. Võibolla on vahetatud mingeid sidekapisiseseid läbipõlenud juppe uute vastu, aga sideliin võeti üle punaselt riigikorralt ja rohkem seda keegi puutunud ei ole ja nagu mulle kinnitati mõned aastad tagasi, ei kavatsegi puutuda. Kui ma võtan vanisa kettaga lauatelefoni, siis see töötaks minu telefonijuhtme otsas nagu valatult, sest selle jaoks see valatigi.
Ma ei ela Kihnu saare peal. Ma elan Tartumaal, Tallinn- Tartu maantee ääres. Enne mind ja peale mind on x+1 kogus inimesi, kes kõik ootavad samamoodi, nagu mina, millal see nõukogudeaegne telefonikaabel lõplikult ära kõduneb, ja Elion kogu vallaga teenuse pakkumise lõpetab. See ei ole päris normaalne olukord. Võibolla kauges määratlemata tulevikus, kui ESTWIN oma ühenduspunkti mulle lillepeenrasse istutab, tuleb Elion oma meetrise CAT5 kaablijupiga mulle akna peale koputama, aga ma ei ole sugugi kindel, kas maaelanik siis Elionist enam üldse kuulda tahab.


Ühesõnaga- Palju õnne kõigile uutele hyperkiire interneti klientidele.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2010 17:47:59 vasta tsitaadiga

Kusjuures võtan su entusiasmi natukene maha, netipakkujate ja suurte kiiruste vahel hakkab valitsema oluline vastuolu. nimelt on kõu võrgus torrent jms staff piiratud. ometi on kodulehel suurelt kirjas, et on võimalus piiramatult laadida, mistahes suuri faile. ometi see nii ei ole. samuti ei ole see "tegelikult" ka vase/fiibervõrgus. seega tekib küsimus, kas postimehe lugemiseks, HV külastuseks ja msnis chillimiseks on vaja hyper tunnel kiiret? ei ole. seega nokk kinni - saba lahti. Internet on elu siis, kui päevas 100giga eest manti kukub. kui ei kuku pole netil mõtet. seega pole mõtet ka hypersuperkiiretel. ja seega järeldus, et võiks edasi hoopis diil-uppida. mis puutub estpisvinni ninal, siis elionist ei taha ma kuulda igaljuhul, sest ma pole huvitatud tolgendavast telefonijuhtmest ja pointless digiteeveest. ma kardan aga, et sealt lillepeenrast mulle muud kui älion ei anta. seega koli aga mõistliku neti levipiirkonda.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elion suurendas oktoobris valguskaabliga varustatud majapidamiste arvu 3000 võrra mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.