Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 03.11.2010 20:35:56 vasta tsitaadiga

Neid turbosim-e vms jura vanasti kasutati, enam kasutada ei saa?

Mitte,et omal vaja oleks, aga teile uurimiseks.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 03.11.2010 20:43:13 vasta tsitaadiga

Vanquish kirjutas:
Neid turbosim-e vms jura vanasti kasutati, enam kasutada ei saa?

Mitte,et omal vaja oleks, aga teile uurimiseks.

ei saa enam kasutada jah
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 21:36:32 vasta tsitaadiga

Keegi uurinud, kaugel emt oma iphone järjekorraga on? Tartusse ei jõua need vist niipea?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 03.11.2010 21:51:40 vasta tsitaadiga

RvD kirjutas:
Keegi uurinud, kaugel emt oma iphone järjekorraga on? Tartusse ei jõua need vist niipea?


Kui sa oled EMT lehel ennast huviliseks registreerinud siis saad kirja kui poodi jõuavad, ise olen registreerinud ja pole veel teadet tulnud...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 22:09:32 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
iPhone 4, OTB 4.0.2 firmware ja võrgulukus, kas on võimalik unlockida?

Modem firmware on milline? 01.59 või uuem? Unlock oleneb just sellest.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 00:47:32 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
iPhone 4, OTB 4.0.2 firmware ja võrgulukus, kas on võimalik unlockida?

Modem firmware on milline? 01.59 või uuem? Unlock oleneb just sellest.


01.59 vist oli jah, oma arust otsisin küll, aga ainuke unlock mis leidsin oli 4.0.1 jaoks ei hakanud igaksjuhuks sellega proovima, pärast on kallis telliskivi lihtsalt.
Tuttav pöördus minu poole sellise murega, et vaja lahti teha, kahjuks jäin hätta, läks mati mobiili ärisse seal tehti lahti ja pandi ka 4.1 peale.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 04.11.2010 00:54:21 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
rex kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
iPhone 4, OTB 4.0.2 firmware ja võrgulukus, kas on võimalik unlockida?

Modem firmware on milline? 01.59 või uuem? Unlock oleneb just sellest.


01.59 vist oli jah, oma arust otsisin küll, aga ainuke unlock mis leidsin oli 4.0.1 jaoks ei hakanud igaksjuhuks sellega proovima, pärast on kallis telliskivi lihtsalt.
Tuttav pöördus minu poole sellise murega, et vaja lahti teha, kahjuks jäin hätta, läks mati mobiili ärisse seal tehti lahti ja pandi ka 4.1 peale.

01.59 väga lihtne lahti saada...jailbrake peale ja cydias kirjutad repo666.ultrasn0w.com ja ongi unlockitud:)
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 01:11:19 vasta tsitaadiga

ei tea kuidas sa iphone 4 ios 4.0.2 -le cydia peale lükkad?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 08:32:31 vasta tsitaadiga

Puma, l1merain / greenp0ison icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 11:04:49 vasta tsitaadiga

Pigem mäki peal pwnagetool'iga tehtud custom 4.1, millel vana baseband sees ja siis jailbreak.

4.2 on oodata selle nädala jooksul.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 17:00:51 vasta tsitaadiga

rex, no mäki olemasolul tõesti.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 04.11.2010 18:42:54 vasta tsitaadiga

Panin Buzz playeri peale, kõik hea, mängib .avi ja ka subtiitreid saab lisada, aga täpitähti ei kuva ilusti, tulevad sümbolid. Keegi oskab öelda, mis viga?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 04.11.2010 21:11:45 vasta tsitaadiga

Kuidas see maksmine seal app stories käib? Ainult krediitkaardiga? Küsin kuna pole kunagi iPhone omanik olnud ja ei ole ka veel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 04.11.2010 21:34:05 vasta tsitaadiga

henry300 kirjutas:
Kuidas see maksmine seal app stories käib? Ainult krediitkaardiga? Küsin kuna pole kunagi iPhone omanik olnud ja ei ole ka veel.


Saab visa electroniga ka kui selline kaart on, millel security code taga on.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miggy
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2010




sõnum 05.11.2010 04:34:19 vasta tsitaadiga

Saab kinkekaartidega kontole raha lisada.
Inimeste käest saab siis Eestis neid kinkekaarte osta ka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 18:34:47 vasta tsitaadiga

Mis riikides müüdi võrgulukuta iPhone? Belgia ja Itaalia?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 18:50:14 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Mis riikides müüdi võrgulukuta iPhone? Belgia ja Itaalia?

Soome elisas on ka, aga 32GB mudeliga on tõsised saadavuse probleemid.
http://www.elisashopit.fi/tuote/714?o=1&p=1&q=iphone
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 18:56:14 vasta tsitaadiga

Inglismaal ka.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 19:39:44 vasta tsitaadiga

iFlop, Olin sunnitud eelmisel nv-sel sõitma 400km, et omale uuesti 32gb mudel leida, müüa ütles, et mingid venelased olid 10tk võtnud, kindlasti müügiks ja miks nad annavad inimestele sellises koguses aru ma ei saa, mitte edasimüüatele ei jagu niigi aparaate
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 20:22:49 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
iFlop, Olin sunnitud eelmisel nv-sel sõitma 400km, et omale uuesti 32gb mudel leida, müüa ütles, et mingid venelased olid 10tk võtnud, kindlasti müügiks ja miks nad annavad inimestele sellises koguses aru ma ei saa, mitte edasimüüatele ei jagu niigi aparaate

Usu mind, müüjal on vähe suva kes ostab. Tal seda lihtsam, kui võetakse korraga rohkem ära. Tema saab oma nutsu kätte ja rahu majas, mis edasi saab, see üldiselt teda ei huvita. icon_cool.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 14.11.2010 20:24:21 vasta tsitaadiga

OT icon_lol.gif

Link
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2010 20:35:07 vasta tsitaadiga

rikkus ei anna häbeneda icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 21:19:32 vasta tsitaadiga

ppg, üldiselt kontrollivad nad isegi seda, kas oled eelnevalt mõnest teisest elisa poest juba iPhone varem ostnud, et keegi neid telefone kokku osta ei saaks. Seega ei tahaks hästi uskuda, et nad 10 kaupa neid müüvad..
Olaf, Ei usu, et Elisa nende iPhone müügi pealt eriti teenib, sest müüvad neid iPhone ju kõige madalama hinnaga. Kuigi erinevus UK apple store'ga pole suur. Ning kuna iPhone 4 saadavus on maailmas endiselt väiksem kui nõudlus, siis Elisa ei taha seda ju ometi lubada, et turistid viivad telefone hulgi venemaale ja Elisa klient jääb telefonist ilma ning jääb järgmist partiid ootama. Kõlakad räägivad, et Elisa maksab isegi veel igale telefonile peale, aga mina seda küll ei usu. link
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 21:38:19 vasta tsitaadiga

iFlop, Peale nad ei maksta kindlasti, ning nii ütles mulle müüa, ise ostsin nüüd teise 32GB-se Iphone ja keegi miskit ei küsind ega kontrollind...
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pal
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2005




sõnum 16.11.2010 17:38:22 vasta tsitaadiga

Laupäeval Helsingist ostes kontrolliti minu dokumenti/pandi nimi kirja küll. Ostsin 16GB-se isendi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2010 18:22:49 vasta tsitaadiga

mustika keskuses üks suvaline pisike pood müütas täna 32GB nelja.
hinnaks 10990.-
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 16.11.2010 19:45:34 vasta tsitaadiga

Kuidas taastada kustutatud/arvutiga sync'itud pilte iphone 3G'st?
Olen proovinud mitmeid programme mis peaksid taastama iphone v muu digika faile/pilte aga need ei detecti mu telefoni või lihtsalt ei tööta.
Oskab keegi aidata?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Starfield
HV kasutaja
Starfield

liitunud: 13.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 22:15:12 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
mustika keskuses üks suvaline pisike pood müütas täna 32GB nelja.
hinnaks 10990.-

See pood vist - http://plazamobiil.ee/index.php?page=2&menu=6&id=25
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 16.11.2010 23:34:12 vasta tsitaadiga

vabandust, et võhik sellel alal , aga kui lasta tädil usast iphone 4 tuua , kas siis on vaja lasta ka mingi võrgulukk maha võtta jne ? on seda ise lihtne teha või mõttekam mati mobiiliärisse viia ?
ja oskab keegi öelda mis hinnad usas on , ilma lepinguta ostes siis
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 23:36:38 vasta tsitaadiga

599USD ja 699USD, millele lisandub vastavalt osariigile kohalik käibemaks.
USAs müüdavad telefonid on võrgulukuga.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2010 13:35:43 vasta tsitaadiga

pal kirjutas:
Laupäeval Helsingist ostes kontrolliti minu dokumenti/pandi nimi kirja küll. Ostsin 16GB-se isendi.
Palju maksid selle eest?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2010 20:02:11 vasta tsitaadiga

taikonaut, Elisa hinnad on täiesti avalikud:
16GB 589€
32GB 689€
http://www.elisashopit.fi/tuote/714?o=1&p=1&q=iphone
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 19.11.2010 00:19:19 vasta tsitaadiga

Avastasin et arvutikeskus.ee müüb ka IPhone4 aga suht kirve hinnaga

16GB 13 285.- http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=101688
32GB 15 595.- http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=101689
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2010 00:30:02 vasta tsitaadiga

oncleuno, HVs ju eri poodide hinnad olemas. Arvutikeskus nende hulgas icon_wink.gif

16GB https://www.hinnavaatlus.ee/products/Sidetehnika/Mobiiltelefonid/144413/
32GB https://www.hinnavaatlus.ee/products/Sidetehnika/Mobiiltelefonid/147950/

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 19.11.2010 00:36:46 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
oncleuno, HVs ju eri poodide hinnad olemas. Arvutikeskus nende hulgas icon_wink.gif

16GB https://www.hinnavaatlus.ee/products/Sidetehnika/Mobiiltelefonid/144413/
32GB https://www.hinnavaatlus.ee/products/Sidetehnika/Mobiiltelefonid/147950/


Pole harjunud eriti HinnaVaatluse põhilist ülesannet kasutama icon_biggrin.gif hindade võrdlemist aga üritan ennast parandada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2010 11:24:32 vasta tsitaadiga

samas see HV võrdlus annab ainult mingi üldise pildi. odavaim hind tuleb ikkagi siis kui ka muud poed läbi kammid.
näiteks mustikakeskuse putkat HV listis ju pole, samas iphone hind on seal parim. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 19.11.2010 11:42:29 vasta tsitaadiga

cdrom kirjutas:
samas see HV võrdlus annab ainult mingi üldise pildi. odavaim hind tuleb ikkagi siis kui ka muud poed läbi kammid.
näiteks mustikakeskuse putkat HV listis ju pole, samas iphone hind on seal parim. icon_cool.gif


Pole endal võimalik putkat külastada, valgusta mind mis hinnaga seal pakutakse? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2010 13:06:16 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
cdrom kirjutas:
samas see HV võrdlus annab ainult mingi üldise pildi. odavaim hind tuleb ikkagi siis kui ka muud poed läbi kammid.
näiteks mustikakeskuse putkat HV listis ju pole, samas iphone hind on seal parim. icon_cool.gif


Pole endal võimalik putkat külastada, valgusta mind mis hinnaga seal pakutakse? icon_biggrin.gif


paar posti üleval linki icon_confused.gif
Starfield kirjutas:
digweed kirjutas:
mustika keskuses üks suvaline pisike pood müütas täna 32GB nelja.
hinnaks 10990.-

See pood vist - http://plazamobiil.ee/index.php?page=2&menu=6&id=25
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2010 13:44:36 vasta tsitaadiga

Kust saab Tartus osta iPhone 4?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 19.11.2010 21:52:49 vasta tsitaadiga

kas plazamobilis need odavamad nö lukust lahti tehtud on siis nagu ametlikult võrgulukuga aga poes umbes ise lahti muugitud ? ja kallimad on ametlikult juba võrguvabad ?

ple muidu eestpoolt lugenud ,aga kuna uue telefoni ost plaanis siis küsiks ,et mida on 4gl rohkem kui 3gsil siis ,et kas hinnavahe tasub ära ennast ?

ja üsna loll küsimus , aga kes keegi viitsib üles loetleda nö iphone4 konkurendid , üks kindlasti N8 , aga mis lutse veel enne uurida tasub ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2010 22:58:54 vasta tsitaadiga

iPhone 4 on 3GS-ist tunduvalt parema ekraaniga (ega otseselt ilma ei jää millestki, aga see retina ekraan on ikka päris vinge), parasjagu kiirem (võimsam-kiirem protsessor ja rohkem vahemälu) ning see kiirus on tavakasutuses ka kenasti näha. Mängudes jms mingit märgatavat vahet pole, aga multi-taskida ja kiirelt mahukamates asjades opereerida on küll mugavam. Kindlasti plussideks veel parem kaamera (samas kui telefoniga ei pildista, on see üsna mõttetu argument - hädavajalikud klõpsud saab iga kaameraga telefoniga ju tehtud) ja õhem, teistsugusem disain. Nojah põhimõtteliselt minu jaoks võtmesõnaks olekski kiirus ja ekraan ning kaamera on sellised toredad lisaboonused. Samas endal hetkel 3G ja kuigi pärast 4 käes hoidmist ja ekraani imetlemist ei arva, et see ekraan päris nii oluline ka oleks. Pilt kõvasti ilusam jne, aga no see vana ekraan on ka täitsa normaalne. Seega võtmesõnaks vast kiirus ikka. Kui mänge palju ei mängi ja telefoni eelkõige helistamise ja selle mugavuse pärast tahad, siis tõenäoliselt 4 ei tasu sul ära. Kasutusmugavuselt samas klassis ilmselgelt. Hinna poolest (mõistlikus konditsioonis 3GS ~6k ja uus 4 on ~10k - järelturul ja 16GB) ei tasu 4 minu arust väga ära.

Konkurentidest see uus Samsung Galaxy S i9000 (vms) on kindlasti uurimist väärt. Siin foorumis tolle kohta palju juttu ka. IMO ainuke pluss ongi iPhone 4-l iOS ja selle App Store. Jaajaa, kinnine jms platvorm, aga jailbreak on olemas ja siis lihtsalt pole kasutusmugavuse koha pealt imo võrdväärset vastast. Galaxy kaameral puudub igasugune välk ka ja ekraan on 0.5 tolli suurem. Muus osas on riistvaralised pmst identsed telefonid.
N8 näib jah päris hea, aga kui sellel ka veel Symbian peal, pole imo mõtet toda valida. Android on mitte-iPhone'del ainuõige valik. Minu arvamus.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 19.11.2010 23:39:25 vasta tsitaadiga

Vastab see ka tõele ,et iphone on vaja jailbreakida ,et kasutada cydiat , installoust ?
et kui osta võrguvaba telefon poest , siis pmst oleks see vaja ikkagi jailbreakida ?


vabadan ette ära ,et nii lollid küsimused icon_redface.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2010 23:54:40 vasta tsitaadiga

Jah, jailbreakida vaja, et Cydiat ja Installoust kasutada. Kolmanda osapoole jubinad, mida Apple ei toeta ametlikult. Kui võrgulukuga telefon, tuleb jailbreaki abil unlock teha. Võrguvaba telefonil vaid jailbreak, unlocki pole vaja. Need on erinevad asjad, jailbreak ja unlock.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 20.11.2010 00:11:23 vasta tsitaadiga

Selge , olen koguaeg ekslikult arvanud ,et kujutavad samat asja mõlemad lihtsalt mõni kasutab ühte nime teine teist , tänud icon_smile.gif

eks tleb nüüd mõelda kas võtta kasutatud 3gs või soomest 4g tuua
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 20.11.2010 01:34:23 vasta tsitaadiga

ma läksin kasutatud 3gs teedpidi.

konkurentiks oleks veel näiteks htc desire hd.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 20.11.2010 04:41:34 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
ma läksin kasutatud 3gs teedpidi.

konkurentiks oleks veel näiteks htc desire hd.


Näitajate poolest on palju konkurente aga kasutajaliidese poolest konkurente minu arust pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 11:26:23 vasta tsitaadiga

Hive kirjutas:
ja üsna loll küsimus , aga kes keegi viitsib üles loetleda nö iphone4 konkurendid , üks kindlasti N8 , aga mis lutse veel enne uurida tasub ?

N8 pole mingi konkurent. Enam hullemat OS-i olla ei saa.
Võid ju Samsungi ja HTC tootevalikut uurida, seal küllaltki palju android telefone, mis saaks vastu.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 21.11.2010 04:37:47 vasta tsitaadiga

00bandiit0 kirjutas:
iPhone 4 on 3GS-ist tunduvalt parema ekraaniga (ega otseselt ilma ei jää millestki, aga see retina ekraan on ikka päris vinge)...


Sinu jutule lisan veel niipalju, et uus ekraan jätab sõrmejälgi tunduvalt vähem. Peale mõnda aega kasutamist hakkasin mõtlema, et mis värk on et ekraan on koguaeg enamvähem puhas, natuke taskus on olnud ja välja võtad sis vaatad et jälle puhas. Ja niisama näpuga vajutades ei jää ka jäljed peale. Kõrva ääres hoida tükkaega eks siis läheb ikka rasvaseks aga tuleb päris hästi maha ja ei hõõru seda mööda ekraani laiali kuidagi. Vana 3GS ja 2G olid koguaeg mingi kihi all.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 19:17:05 vasta tsitaadiga

OS 4.2 arrives today, prepare your iDevice for update
GSMArena
Apple iOS
tsitaat:
Apple will release the long-awaited iOS 4.2 update later today. It will be compatible with iPad, iPhone and iPod Touch, where the iPad is the highest beneficiary of all, reloaded with Multitasking, Folders, Game Center, AirPrint and AirPlay.
Surely the iPad users were the most eager to get their hands on the iOS 4.2. This version will finally restore the balance between the pocket devices and the tablets. Besides the already mentioned features, the iPad is also getting everything that iOS has already brought on the iPhone/iPod Touch.

The iOS 4.2 brings AirPlay, AirPrint and a free version of Find My iDevice to all three Apple gadgets.
AirPlay allows direct streaming to Apple TV, while AirPrint is capable to print anything on your iDevice to the supported printers. Find My iPhone/iPod/iPad is now working without MobileMe subscription (which means free) on iOS 4.2, but only on iPhone 4, iPod 4th generation and iPad.

Let's hope the alarm bug is also fixed within the new version.
iOS 4.2 is compatible with every iPad, iPhone 4/3GS/3G and iPod Touch (2, 3 and 4th generation). The update will become available later today.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 19:33:50 vasta tsitaadiga

Enda iPhone 4 jookseb juba paar päeva iOS 4.2.1 peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.