Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113, 114, 115  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oinapealuu
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2008




sõnum 18.03.2010 03:25:59 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
oblivion lost ultimate on midagi muud?


Jah, OL Ultimate ja Stalker Complete 2009 on kaks täiesti erinevat modi.

Wiltz kirjutas:
...stooris võiks ka ikka mingeid uusi elemente ja värki olla (ehk et täpselt sama mängu siiski ei tahaks uuesti läbi jooksma hakata)


Peab ütlema et kõikvõimalike uute storyline elementidega on asjad vähemalt ingliskeelsetes modides suht kesised. (Kanyhalos lubas uusi asju OL3.0-i jaoks, aga kahjuks tabas päriselu masu näol lõpuks ka teda, nii et vähemalt suveni on see mod riiulisse tolmu koguma pandud. icon_sad.gif ) Üldse jääb selline mulje, et kõikvõimalike suurte uuenduste tegemisega on rohkem ametis vene modijad, samas kui lääne omad tegelevad ennekõike graafika, atmosfääri, bugfixide ja kogu kupatuse kasutajasõbralikuks muutmisega. Tont teab kuidas need asjad niimoodi kujunenud on.

Igatahes, midagi neile kes soovivad kogeda täiesti uut ja muutunud Stalkerit: Venelaste AMK: Narodnaja Soljanka. Gigantomaania all kannatav mod, kus ümber on tehtud peaaegu kõik, mida vähegi teha annab. Uued artefaktid, uued levelid, uued mutandid, uued fraktsioonid jne, jne. Samaks on jäänud vist küll ainult NPC-de pruunitriibulised aluspüksid. icon_razz1.gif Ise seda kahjuks proovida veel ei saa, mu arvuti lihtsalt ei jaksa asja vedada. icon_evil.gif
Allpooltoodud linkidel leiab ka hädapärased ingliskeelsed tõlked, mis küll enamikus on väga toored, kuid foorumlaste väitel ajavad siiski asja kuidagi ära.

Arutlusteema GSC foorumis: http://www.gsc-game.com/main.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr&thm_page=2&thm_id=18594&sec_id=16#290596

Downloaditeema sealsamas: http://www.gsc-game.com/main.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr&thm_page=1&thm_id=18718&sec_id=17#293593

Ja lisaks üks kummalisevõitu kaader sellesinase übermodi ui_icon_equipment failist. icon_biggrin.gif Tont küll, kuidas tahaks mängida ja teada saada, mis hirmus saatus seda vaest vennikest tabab. icon_lol.gif

http://y.delfi.ee/norm/67845/8699891_0arO6l.jpeg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 18.03.2010 12:59:31 vasta tsitaadiga

Kui Complete 2009 peale lasta siis saab vanade Save Gamedega edasi tulistada või mis? Ma kuulsin mingeid kõlakaid, et peab mängu uuesti alustama vms.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oinapealuu
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2008




sõnum 18.03.2010 17:58:29 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
Kui Complete 2009 peale lasta siis saab vanade Save Gamedega edasi tulistada või mis? Ma kuulsin mingeid kõlakaid, et peab mängu uuesti alustama vms.


Uue mängu alustamine on äärmiselt soovitav, selle mitte tegemine võib väga suure tõenäosusega kaasa tuua kõikvõimalikke ebameeldivusi. Mõned funktsioonid ei tarvitse muidu tööle hakata ja üldse, igat liiki crashide tõenäosus on väga suur. Kõigil suurtel modidel on kaasa oma, muudetud all.spawn fail ja kuna iga savegame fail kujutab endast originaalse all.spawni vähendatud koopiat, viivad erinevused varem või hiljem mängu kokkukukkumiseni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 18.03.2010 20:08:54 vasta tsitaadiga

Ah savi siis, teen ta "originaalsena" läbi siis icon_smile.gif Kunagi tulevikus ehk proovib Complete 2009 ka ära.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1m
HV kasutaja
T1m

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2010 20:00:29 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
Ah savi siis, teen ta "originaalsena" läbi siis icon_smile.gif Kunagi tulevikus ehk proovib Complete 2009 ka ära.


pmst sai mängida edasi, aga inventroy täiesti tühi icon_smile.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 08.04.2010 12:44:47 vasta tsitaadiga

Ma väga pole teemat jälginud,aga kas mingi SP COOP mod on ka asjale külge tehtud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.04.2010 17:12:52 vasta tsitaadiga

HanzA kirjutas:
Ma väga pole teemat jälginud,aga kas mingi SP COOP mod on ka asjale külge tehtud?

pole nagu kuulda olnud

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 09.04.2010 19:19:03 vasta tsitaadiga

Co-op oleks nagu parim mis sellele mängule veel lisaks saaks teha ... mis oleks veel parem kui paari sõbraga ringi urgitseda icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splendid
HV kasutaja
Splendid

liitunud: 18.01.2008




sõnum 14.05.2010 15:20:59 vasta tsitaadiga

Splendid kirjutas:
Sellele mingit patchi ei ole muidu, mis need kollid ära võtaks.. muidu liiga hirmus mängida :/


Aga nüüüüüüüüüüüd?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2010 15:40:47 vasta tsitaadiga

Splendid kirjutas:
Sellele mingit patchi ei ole muidu, mis need kollid ära võtaks.. muidu liiga hirmus mängida :/

südamest sai naerda siis ja ka nüüd icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.05.2010 16:46:54 vasta tsitaadiga

Iga kord, kui mõni koll tuleb, kleebi sticky-note ekraanile, niiet varjaks kolli ära thumbs_up.gif
Vot nii:
Spoiler Spoiler Spoiler


Pole ju enam häiriv? icon_cool.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 17:17:50 vasta tsitaadiga

Hmm on küll selline patch olemas, tõmba endal Call of Duty: Modern Warfare patch peale ja otsi Tsernoboli tase ning ongi kõik kollid läinud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2010 17:24:20 vasta tsitaadiga

eesti919, icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 14.05.2010 18:43:16 vasta tsitaadiga

Trollib teid
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 14.05.2010 18:47:25 vasta tsitaadiga

Jaan700 kirjutas:
Trollib teid


Tegelt? Ma arvasin, et tahab tegelt ilma kollideta mängida. icon_confused.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 15.05.2010 15:56:24 vasta tsitaadiga

Selles mängus pole ju ühtegi hirmsat kolli? Selles mõttes et kui 8-sa lasuline pumppüss on käes siis milline koll on hirmus selles mängus? Minu arust on nad kõik õnnetud ja haledad kujud - kuna ma lasen nad niikuinii maha, ja nad ei saa midagi sinna teha icon_cry.gif
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splendid
HV kasutaja
Splendid

liitunud: 18.01.2008




sõnum 15.05.2010 17:16:59 vasta tsitaadiga

No ju ma siis ei ole nii kõva närvikavaga kui Steaven Seagal.. lihtalt jube närvi ajab kui rahulikult maastikku uurides .. mingi snorkel .. või bloodsucker kavatseb näkku hüpata.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 15.05.2010 19:15:32 vasta tsitaadiga

no siis situd end täis korraks ja mängid edasi ... me kõik teeme nii icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splendid
HV kasutaja
Splendid

liitunud: 18.01.2008




sõnum 15.05.2010 19:17:02 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gificon_biggrin.gif ma vaatan ,et mõni elukogenum mees on arvuti tualett ruumi vedanud... paremat lahendit vist minupuhulgi pole
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.05.2010 19:33:09 vasta tsitaadiga

Üks osaline lahendus on:
Paned kõlaritesse / kõrvaklappidesse hoopis muusika või raadio mängima, mängu helide asemel- hoiab rahulikumana thumbs_up.gif (muidugi siis ei kuule sa neid ligi liikumas)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 15.05.2010 21:18:57 vasta tsitaadiga

Ise sai doom 3 kunagi sedasi mängitud icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 16.05.2010 01:01:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No ju ma siis ei ole nii kõva närvikavaga kui Steaven Seagal.. lihtalt jube närvi ajab kui rahulikult maastikku uurides .. mingi snorkel .. või bloodsucker kavatseb näkku hüpata.


Keegi ei ole nii kõva närvikavaga kui Steaven Seagal icon_wink.gif
Kui tahad närve treenida, siis näiteks quake 3 + mister pant´s excessive mode http://excessiveoverkill.com/ ja täis kaardiga mängida (kasvõi bottidega) thumbs_up.gif vihud sulle sobiva raskus tasemega mingi nädala ja pärast seda on jumalast savi kas keegi kusagil hüppab näkku või mitte thumbs_up.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.05.2010 12:58:35 vasta tsitaadiga

Päris asjalik paroodia icon_lol.gif thumbs_up.gif


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 19.05.2010 00:56:42 vasta tsitaadiga

Juhuslikult vaatasin oma rangi stalker complet modis, ja ongi juba üle 10 kilo:
http://www.upload.ee/files/576129/ss_sant_05-18-10_23-54-36__l06_rostok_.jpg.html
See siis esimene kord kui mul rang üle 10 kilo läind kuskil thumbs_up.gif
Mõned scriinid viskan:
http://www.upload.ee/files/564425/ss_sant_05-03-10_22-23-46__l02_garbage_.jpg.html
http://www.upload.ee/files/564429/ss_sant_05-05-10_21-10-15__l02_garbage_.jpg.html
http://www.upload.ee/files/564430/ss_sant_05-05-10_21-12-29__l05_bar_.jpg.html
http://www.upload.ee/files/564431/ss_sant_05-05-10_21-12-39__l05_bar_.jpg.html
http://www.upload.ee/files/564433/ss_sant_05-05-10_23-17-08__l06_rostok_.jpg.html
http://www.upload.ee/files/564434/ss_sant_05-06-10_00-04-16__l07_military_.jpg.html
http://www.upload.ee/files/564435/ss_sant_05-06-10_22-57-00__l01_escape_.jpg.html
http://www.upload.ee/files/564436/ss_sant_05-07-10_22-11-28__l06_rostok_.jpg.html

See siis mängu lõpus, korstna otsas:
http://www.upload.ee/files/564439/ss_sant_05-09-10_21-56-44__l12_stancia_2_.jpg.html
Kui sealt alla hüpata siis surma ei saa icon_biggrin.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 17:11:34 vasta tsitaadiga

Kudas kurat sa sinna korstna otsa said? icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 00:05:58 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1, icon_biggrin.gif hea video
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 04.06.2010 20:02:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kudas kurat sa sinna korstna otsa said?


Võtad stalker complete modi, mängid mängu lõpuni ja lõpus teleporteerib sind korstna otsa thumbs_up.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 18:31:55 vasta tsitaadiga

Vot, osad vast ei ole seda näinud icon_smile.gif

Link
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2010 00:29:28 vasta tsitaadiga

Saaks kuskilt vene versiooni soodsalt icon_rolleyes.gif
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 18.09.2010 13:03:03 vasta tsitaadiga

kuulge, kas seda või mõnda muud stalkerit LAN'is kah mängida saab ja kui, siis kuidas?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 14:28:15 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
kuulge, kas seda või mõnda muud stalkerit LAN'is kah mängida saab ja kui, siis kuidas?

Saab küll. Kunagi mängisin sõbraga LAN-is 1vs1 artifact hunti jpm. Googelda ja uuri täpselt järgi icon_wink.gif
Palju programme ja mod-e sellele mängule thumbs_up.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 20.09.2010 11:49:01 vasta tsitaadiga

aga päris mängu ennast (ükskõik, millist neist kolmest) ei kannata mitmekesi mängida? co-op või vastastena vmt?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 13:46:12 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
aga päris mängu ennast (ükskõik, millist neist kolmest) ei kannata mitmekesi mängida? co-op või vastastena vmt?

Stalker SoC-l oli hea single- ja multiplayer. Teiste kohta ei oska täpselt öelda. Originaalile on lisaks tehtud igasuguseid programme/mod-e/parandusi mis võivad mängukogemust palju muuta.
Rohkem infot @google.com ja youtube.com
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 20.09.2010 15:55:49 vasta tsitaadiga

Paar nädalat tagasi Stalkeri foorumeid sirvides jäi silma teema, kus arutati Stalker 2 (2012) coop kohta ja põhjendati ka miks eelmistes osades seda pole. Mu järeldus oli, et seni pole keegi modi teinud, mis lubaks täieliku coop'i.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2010 14:23:23 vasta tsitaadiga

sai ka endale soetatud. Kuidas see MP selles mängus ka välja näeb.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2010 18:24:41 vasta tsitaadiga

xxlmaster, clear sky MP's oli suht okei arv servusid ja mängijaid hiljuti. SOC kohta ei tea. mine uuri järgi.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.10.2010 08:58:38 vasta tsitaadiga

xxlmaster, üldiselt MP on OK kui mittearvestada sellega et kõigis kolmes mängus on MP ühe puuga löödud, SP onn ikka täiega üle prahi thumbs_up.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 06.01.2011 19:05:48 vasta tsitaadiga

Mis nende articatidega on seal kirjas küll, et annavad midagi juurde. Kas see läheb siis selle ülikonna külge ja tuleb võimsam ülikond ja kas need jäävad ülikonnale alatiseks või on mingi teatud aeg millal toimivad? Ise olen neid koguaeg müünud kuna head hinda saab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 20:30:06 vasta tsitaadiga

neid saab eemaldada ja müüa. nad toimivad koguaeg kui nad sul küljes on. niisama taskus nad ei toimi.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 00:10:13 vasta tsitaadiga

Tasuks ära mainida, et otseselt häid artefakte on vähe. Kindlasti tasuks alles hoida radiatsiooni vähendavad - eriti -4 kuna kõik häid omadusi omavad isendid on radiatsioon +'ga.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 00:39:38 vasta tsitaadiga

noh vahepeal on sellised artefaktid mis tõstavad su endurance või hp (ei mäleta kumb) mingi 200% ... see on päris OP juba minuarust. aga ega ma ei kaeble, alati saab ju raskusastet optionsist tõsta.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 07.01.2011 01:28:46 vasta tsitaadiga

Kui ma selle Wish granteri kätte siis on mäng läbi ja edasi mängida ei saa? Ühesõnaga Wish Granter nimelist missiooni ei tohiks teha kui edasi mängida tahta ja muid missioone teha?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 02:24:31 vasta tsitaadiga

See wish granteri värk tegelikult üldse nö wrong ending, oled vahepeal ühtteist tegemata jätnud. icon_wink.gif
Muidu jah, mängu lõpp ju, miks peaks edasi saama mängida? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 07.01.2011 10:16:33 vasta tsitaadiga

GTA4 saab ju. icon_biggrin.gif Aga ok see selleks. Midagi lahedat oskab keegi veel Stalkerist rääkida ja kus kolada ringi? Mis üldse kõige kallim relv on?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 10:19:09 vasta tsitaadiga

gauss vist on kõige kallim
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.01.2011 11:08:57 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
See wish granteri värk tegelikult üldse nö wrong ending, oled vahepeal ühtteist tegemata jätnud. icon_wink.gif
Muidu jah, mängu lõpp ju, miks peaks edasi saama mängida? icon_rolleyes.gif


Tegelikult ei pea midagi väga olulist tegema selleks, et õiget lõppu saada. Lihtsalt õiges kohas tuleb ümber nurga ronida.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 23:22:20 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Heineken kirjutas:
See wish granteri värk tegelikult üldse nö wrong ending, oled vahepeal ühtteist tegemata jätnud. icon_wink.gif
Muidu jah, mängu lõpp ju, miks peaks edasi saama mängida? icon_rolleyes.gif


Tegelikult ei pea midagi väga olulist tegema selleks, et õiget lõppu saada. Lihtsalt õiges kohas tuleb ümber nurga ronida.
Ee, kas selleks, et seal õiges kohas edasi pääseks ei pea ennem sellest vastava tegelasega rääkind olema?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laimaldo
HV vaatleja
Laimaldo

liitunud: 20.08.2006




sõnum 07.01.2011 23:49:30 vasta tsitaadiga

Ei pea kui sa suudad gauss guni või vintari õigesse kohta maha pillata XD
_________________
Everything is impossible until you make it possible.

Safetypins keep me safe..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 02:53:33 vasta tsitaadiga

Natuke teemasse, Pripjat ja 86 aasta stoori...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.01.2011 10:51:45 vasta tsitaadiga

ewur, thumbs_up.gif ligemale 50 tuhat inimest evakueeriti elamu blokkide kauppa
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113, 114, 115  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.