Jah, OL Ultimate ja Stalker Complete 2009 on kaks täiesti erinevat modi.
Wiltz kirjutas:
...stooris võiks ka ikka mingeid uusi elemente ja värki olla (ehk et täpselt sama mängu siiski ei tahaks uuesti läbi jooksma hakata)
Peab ütlema et kõikvõimalike uute storyline elementidega on asjad vähemalt ingliskeelsetes modides suht kesised. (Kanyhalos lubas uusi asju OL3.0-i jaoks, aga kahjuks tabas päriselu masu näol lõpuks ka teda, nii et vähemalt suveni on see mod riiulisse tolmu koguma pandud. ) Üldse jääb selline mulje, et kõikvõimalike suurte uuenduste tegemisega on rohkem ametis vene modijad, samas kui lääne omad tegelevad ennekõike graafika, atmosfääri, bugfixide ja kogu kupatuse kasutajasõbralikuks muutmisega. Tont teab kuidas need asjad niimoodi kujunenud on.
Igatahes, midagi neile kes soovivad kogeda täiesti uut ja muutunud Stalkerit: Venelaste AMK: Narodnaja Soljanka. Gigantomaania all kannatav mod, kus ümber on tehtud peaaegu kõik, mida vähegi teha annab. Uued artefaktid, uued levelid, uued mutandid, uued fraktsioonid jne, jne. Samaks on jäänud vist küll ainult NPC-de pruunitriibulised aluspüksid. Ise seda kahjuks proovida veel ei saa, mu arvuti lihtsalt ei jaksa asja vedada.
Allpooltoodud linkidel leiab ka hädapärased ingliskeelsed tõlked, mis küll enamikus on väga toored, kuid foorumlaste väitel ajavad siiski asja kuidagi ära.
Ja lisaks üks kummalisevõitu kaader sellesinase übermodi ui_icon_equipment failist. Tont küll, kuidas tahaks mängida ja teada saada, mis hirmus saatus seda vaest vennikest tabab.
Kui Complete 2009 peale lasta siis saab vanade Save Gamedega edasi tulistada või mis? Ma kuulsin mingeid kõlakaid, et peab mängu uuesti alustama vms.
Uue mängu alustamine on äärmiselt soovitav, selle mitte tegemine võib väga suure tõenäosusega kaasa tuua kõikvõimalikke ebameeldivusi. Mõned funktsioonid ei tarvitse muidu tööle hakata ja üldse, igat liiki crashide tõenäosus on väga suur. Kõigil suurtel modidel on kaasa oma, muudetud all.spawn fail ja kuna iga savegame fail kujutab endast originaalse all.spawni vähendatud koopiat, viivad erinevused varem või hiljem mängu kokkukukkumiseni.
Selles mängus pole ju ühtegi hirmsat kolli? Selles mõttes et kui 8-sa lasuline pumppüss on käes siis milline koll on hirmus selles mängus? Minu arust on nad kõik õnnetud ja haledad kujud - kuna ma lasen nad niikuinii maha, ja nad ei saa midagi sinna teha _________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
No ju ma siis ei ole nii kõva närvikavaga kui Steaven Seagal.. lihtalt jube närvi ajab kui rahulikult maastikku uurides .. mingi snorkel .. või bloodsucker kavatseb näkku hüpata.
Üks osaline lahendus on:
Paned kõlaritesse / kõrvaklappidesse hoopis muusika või raadio mängima, mängu helide asemel- hoiab rahulikumana (muidugi siis ei kuule sa neid ligi liikumas)
No ju ma siis ei ole nii kõva närvikavaga kui Steaven Seagal.. lihtalt jube närvi ajab kui rahulikult maastikku uurides .. mingi snorkel .. või bloodsucker kavatseb näkku hüpata.
Keegi ei ole nii kõva närvikavaga kui Steaven Seagal
Kui tahad närve treenida, siis näiteks quake 3 + mister pant´s excessive mode http://excessiveoverkill.com/ ja täis kaardiga mängida (kasvõi bottidega) vihud sulle sobiva raskus tasemega mingi nädala ja pärast seda on jumalast savi kas keegi kusagil hüppab näkku või mitte _________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
See siis mängu lõpus, korstna otsas:
http://www.upload.ee/files/564439/ss_sant_05-09-10_21-56-44__l12_stancia_2_.jpg.html
Kui sealt alla hüpata siis surma ei saa _________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kudas kurat sa sinna korstna otsa said? _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Võtad stalker complete modi, mängid mängu lõpuni ja lõpus teleporteerib sind korstna otsa _________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
aga päris mängu ennast (ükskõik, millist neist kolmest) ei kannata mitmekesi mängida? co-op või vastastena vmt?
Stalker SoC-l oli hea single- ja multiplayer. Teiste kohta ei oska täpselt öelda. Originaalile on lisaks tehtud igasuguseid programme/mod-e/parandusi mis võivad mängukogemust palju muuta.
Rohkem infot @google.com ja youtube.com
Paar nädalat tagasi Stalkeri foorumeid sirvides jäi silma teema, kus arutati Stalker 2 (2012) coop kohta ja põhjendati ka miks eelmistes osades seda pole. Mu järeldus oli, et seni pole keegi modi teinud, mis lubaks täieliku coop'i. _________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
xxlmaster, üldiselt MP on OK kui mittearvestada sellega et kõigis kolmes mängus on MP ühe puuga löödud, SP onn ikka täiega üle prahi _________________ "Mõtle kriitiliselt"
Mis nende articatidega on seal kirjas küll, et annavad midagi juurde. Kas see läheb siis selle ülikonna külge ja tuleb võimsam ülikond ja kas need jäävad ülikonnale alatiseks või on mingi teatud aeg millal toimivad? Ise olen neid koguaeg müünud kuna head hinda saab.
Tasuks ära mainida, et otseselt häid artefakte on vähe. Kindlasti tasuks alles hoida radiatsiooni vähendavad - eriti -4 kuna kõik häid omadusi omavad isendid on radiatsioon +'ga.
noh vahepeal on sellised artefaktid mis tõstavad su endurance või hp (ei mäleta kumb) mingi 200% ... see on päris OP juba minuarust. aga ega ma ei kaeble, alati saab ju raskusastet optionsist tõsta.
Kui ma selle Wish granteri kätte siis on mäng läbi ja edasi mängida ei saa? Ühesõnaga Wish Granter nimelist missiooni ei tohiks teha kui edasi mängida tahta ja muid missioone teha?
See wish granteri värk tegelikult üldse nö wrong ending, oled vahepeal ühtteist tegemata jätnud.
Muidu jah, mängu lõpp ju, miks peaks edasi saama mängida?
See wish granteri värk tegelikult üldse nö wrong ending, oled vahepeal ühtteist tegemata jätnud.
Muidu jah, mängu lõpp ju, miks peaks edasi saama mängida?
Tegelikult ei pea midagi väga olulist tegema selleks, et õiget lõppu saada. Lihtsalt õiges kohas tuleb ümber nurga ronida. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
See wish granteri värk tegelikult üldse nö wrong ending, oled vahepeal ühtteist tegemata jätnud.
Muidu jah, mängu lõpp ju, miks peaks edasi saama mängida?
Tegelikult ei pea midagi väga olulist tegema selleks, et õiget lõppu saada. Lihtsalt õiges kohas tuleb ümber nurga ronida.
Ee, kas selleks, et seal õiges kohas edasi pääseks ei pea ennem sellest vastava tegelasega rääkind olema?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.