|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
29.09.2010 15:02:17
|
|
|
| DPD'ga küll üldjuhul nii, et kui kuller pakki edasi anda ei saa, siis jätab lehe, kuhu helistad, et leppida uus aeg kokku. Kuni 3 korda vist sai seda uut aega kokku leppida. Ja paki suvalisele andmine on ikka kulleri idiootsus ju. Tema töö sõltub sellest, kas pakk saab õigele inimesele ju.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
29.09.2010 15:11:42
|
|
|
Ma loodan et teisel korral nad siiski helistavad.- Nad pole isegi seda teinud kuna see müüja ei andnud telefoni numbrit. Ho Ho helistas ja ütles neile et anda tema number. Vaatab homme, mida kuller teeb. Kuigi imelik käitumine ikka, kui juba sisse saavad miks siis ei saa kella helistada ja pakk üle anda?
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
29.09.2010 15:29:30
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ma sain täna UK'st paki. mingi kilekotike oli ümber tõmmatud ja akt vahele pandud, et avamistunnustega, kaubale pääseb ligi jne. õnneks sisuga oli kõik korras aga keegi pikanäpumees oli ikka kallal käinud  |
Miks kohe pikanäpumees - pakk võis transpordi käigus viga saada või avati lihtsalt kontrolliks...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
29.09.2010 16:11:56
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
ma sain täna UK'st paki. mingi kilekotike oli ümber tõmmatud ja akt vahele pandud, et avamistunnustega, kaubale pääseb ligi jne. õnneks sisuga oli kõik korras aga keegi pikanäpumees oli ikka kallal käinud  |
Miks kohe pikanäpumees - pakk võis transpordi käigus viga saada või avati lihtsalt kontrolliks... |
seal olid selged rebimismärgid, mitte muljumisjäljed (tegu oli karbiga, mitte ümbrikuga). toll vaevalt, et niiviisi lõhub ja pärast enam kinni ei pane
ega muidugi 100% kindlusega midagi väita ei saa ja õnneks kaup oli alles ning terve.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAUZZZ
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2010
|
29.09.2010 18:07:36
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
ma sain täna UK'st paki. mingi kilekotike oli ümber tõmmatud ja akt vahele pandud, et avamistunnustega, kaubale pääseb ligi jne. õnneks sisuga oli kõik korras aga keegi pikanäpumees oli ikka kallal käinud  |
Miks kohe pikanäpumees - pakk võis transpordi käigus viga saada või avati lihtsalt kontrolliks... |
seal olid selged rebimismärgid, mitte muljumisjäljed (tegu oli karbiga, mitte ümbrikuga). toll vaevalt, et niiviisi lõhub ja pärast enam kinni ei pane
ega muidugi 100% kindlusega midagi väita ei saa ja õnneks kaup oli alles ning terve. |
Tollis avatud pakid taassuletakse kollase "TOLLIS AVATUD" teksti kandva teibiga; vähemalt mulle saabunud mulliümbriku puhul on see nii.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
29.09.2010 18:24:08
|
|
|
| WAUZZZ kirjutas: |
Tollis avatud pakid taassuletakse kollase "TOLLIS AVATUD" teksti kandva teibiga; vähemalt mulle saabunud mulliümbriku puhul on see nii.  |
pole mina veel kuskil seda näinud - olen ainult läbipaistvat kirjata teipi näinud
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
29.09.2010 18:50:11
|
|
|
| Võib olla ka valge teip kirjaga "AVATUD TOLLIFORMAALSUSTEKS". Kui pakk jõuab tolli räsituna, siis pannakse silt külge, kus kirjas, et pakk saabus vigastatuna.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
18.10.2010 15:31:57
|
|
|
Natuke murelikuks teeb see, et osad pakid on kohale jõudnud avatuna.. enda saadetis liigub kongkonghongkingkong maalt juba 31 päeva..
Siis on küll pahasti, kui ära kadus.
/Pakki pole tänaseni.
Igatahes, oli üks huvitav kogemus täna, läksin järgi, andsin saatelehe ei küsinud dokumenti ega midagi ja andis paki kätte
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009

|
20.10.2010 11:29:36
|
|
|
Kas keegi hiljuti liht-maksikirjaga kokku on puutunud? Kiiruse kohta on öeldud, et tuleb järgmiseks päevaks kohale ja on 3 korda odavam, kui tähitud(Vähemalt paberil ). Nimelt plaanis tellida palju detaile, mis ise midagi suurt ei maksa(alla 100eegu tk), aga kuna erinevatelt müüjatelt, siis ei tahaks iga pisikese junni pärast hakata 30.50 postikulu välja käima päris. Samas olen kuulnud/lugenud nii palju kuidas need liht-maksikirjad olevat ära kadunud või alles nädalate pärast kohale jõudnud, seega äkki oskab keegi kommenteerida.
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
20.10.2010 11:48:52
|
|
|
Tähitud kiri läheb kindlalt kauem kui lihtkiri. See on kindel. Aga see-eest annab tähitud kiri sulle mingil määral kindlustunde, kui kiri kaduma peaks minema. Vähemalt saad tõestada, et selline kiri eksisteeris ning sa pole seda kätte saanud. Lihtkirja puhul võivad nad sulle lihtsalt trääsa näidata ja öelda, et oma viga.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009

|
20.10.2010 13:06:28
|
|
|
| Pornomax kirjutas: |
| Tähitud kiri läheb kindlalt kauem kui lihtkiri. See on kindel. Aga see-eest annab tähitud kiri sulle mingil määral kindlustunde, kui kiri kaduma peaks minema. Vähemalt saad tõestada, et selline kiri eksisteeris ning sa pole seda kätte saanud. Lihtkirja puhul võivad nad sulle lihtsalt trääsa näidata ja öelda, et oma viga. |
Tõsi jah , aga momendil pean rahalisetel kaalutlustel liht-maksikirjaga õnne proovima. Nõme oleks ka osta omale juhtmed 20.- ja siis 30.- postikulu otsa veel. Eks näis kas ja kuna kohale jõuavad.
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
25.10.2010 01:24:23
|
|
|
| Huvitav... 23h hiljem postipandud tähitud pakk jõudis täpselt samast kohast postitatud pakist varem kohale. Saadeti Saksamaalt siis.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.10.2010 01:25:47
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| Huvitav... 23h hiljem postipandud tähitud pakk jõudis täpselt samast kohast postitatud pakist varem kohale. Saadeti Saksamaalt siis. |
Estonian Mail
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
25.10.2010 01:33:21
|
|
|
Millegipärast jõuavad tavaliselt varem just need saadetised kohale, mida niikiiresti vaja pole ning on ka hiljem posti pandud
Tuleb veel üks seik meelde. Kunagi üks pakk saadeti tähitult Inglismaalt. Tükk aega ootan juba seda ja lõpuks küsisin saatjalt tracking koodi. Loomulikult sain selle ja vaatan, et pakk kolm päeva tagasi väljastatud Lähen siis postkontorisse ja nemad laiutavad käsi. Näitavad mulle paberit kuhu tähitud kirja üleandes allkiri antakse jne ja räägivad, et nemad andsid paki talle ja nüüd temal kohustus see mulle edasi anda Kusjuures nad isegi ei suutnud mulle sinnakirjutatud perekonnanime korralikult välja lugeda. Hea oli, et AIMASIN kellele pakk anti, ning sain ikka samal päeval selle veel kätte ka.
Aga selle juhtumise peale mul endiselt karp lahti - nemad annavad suvalisele paki üle, et enda kaelast asi ära saada. See kas ka mina selle kätte saan pole enam nende asi.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.10.2010 11:08:22
|
|
|
Veel üks näide.
Osadel on tellitud ajakirjad nii et need saabuvad postkontorisse mitte postkasti (kuna pätsatakse ära postkastist jne).
Samas kui sa tead selle isiku nime kes tellib ja tead mida tellib siis lihtsalt marsid postkontorisse, ütled et ma olen selle sugulane, palus ära otsida ja voilaa - ajakiri käes, kedagi ei huvita kas oled sugulane või täiesti võõras.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
25.10.2010 11:33:03
|
|
|
salatoimik, see jama on neil seega aastaid olnud. Hakkasin ise kunagi Arvutikasutajat niimoodi tellima kolm-neli aastat tagasi, kuna mitu numbrit ei jõudnud postkasti ja keegi ei teadnud midagi sellest. Siis sai ka seesama tähelepanek tehtud, et suvalisele inimesele antakse ainult teavituse ettenäitamisel ajakiri kätte ja mingit dokumenti ei küsitud. Andsin sellest ka Eesti Posti infotelefonile teada, aga tundub, et miskit pole muutunud.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.10.2010 12:11:12
|
|
|
Nüüd pole isegi teavitust enam vaja. lähed lihtsalt ja küsid
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
26.10.2010 09:56:26
|
|
|
Tegelikult on neil endal kirjas, et plaa plaa volituste ja asjade alusel. Siiani olen kõik pakid kätte saanud, mis on kellegi teise nimele, samuti pakid mis on mulle aga nimi on totaalselt valesti kirjutatud - midagi pole küsitud siiamaani
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
26.10.2010 10:47:53
|
|
|
| Kulleritega on samamoodi. Mingit dokumenti ei küsi ega midagi. Paluvad ainult allkirja visata lehele ja kõik.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
26.10.2010 11:26:44
|
|
|
Käisin just maksikirjal järel, asi oli posti pandud 22.10 ja eile õhtul sain teatise...No krt, asjad võiksid ikka vähe kiireini liikuda
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
26.10.2010 12:10:11
|
|
|
| nii et kui mõni suurriik tahab korraldada eesti vastu sõjalise aktsiooni, siis tuleb ajastada vastavalt - mobilisatsioonikutsed saadetakse samuti kirja teel, ja kui nädalavahetusel kirjad ei liigu, siis võidab paar päeva
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
26.10.2010 13:56:01
|
|
|
| dvd vader, ma arvan, kui tuleb laiali saata mobilisatsioonikutsed, siis liigutab ehk Eesti Post natuke kiiremini. Aga kurat seda teab. Eesti Post ikkagi ju.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
26.10.2010 21:52:48
|
|
|
dvd vader, Ära sa nüüd selle pärast küll muretse, see pigem formaalsus, tegelik info liigub ikka teisi kanaleid pidi ka.
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
26.10.2010 22:12:58
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| Huvitav... 23h hiljem postipandud tähitud pakk jõudis täpselt samast kohast postitatud pakist varem kohale. Saadeti Saksamaalt siis. |
Midagi samalaadset kogesin isegi hiljuti. Samal ajal Saksamaalt välja saadetud tavapostiga maksikiri ja DHL express pakk jõudsid kohale sisuliselt samal ajal. Üks maksis 5 ja teine 15 Eurot.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
26.10.2010 22:22:13
|
|
|
| dud66 kirjutas: |
| dvd vader, Ära sa nüüd selle pärast küll muretse, see pigem formaalsus, tegelik info liigub ikka teisi kanaleid pidi ka. |
facebookis?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.10.2010 23:17:26
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| dud66 kirjutas: |
| dvd vader, Ära sa nüüd selle pärast küll muretse, see pigem formaalsus, tegelik info liigub ikka teisi kanaleid pidi ka. |
facebookis? |
ma jään siis teadmatusse
aga te võite mulle siis igaks juhuks helistada, number on siin olemas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaikeboa
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2009
|
27.10.2010 22:50:32
|
|
|
| dud66 kirjutas: |
| Käisin just maksikirjal järel, asi oli posti pandud 22.10 ja eile õhtul sain teatise...No krt, asjad võiksid ikka vähe kiireini liikuda |
Lucky man!
Mulle adresseeritud ja 25.10 postitatud tähtsaadetis saadeti eile õhtul Rakverest minema aga täna veel Pärnu jõudnud ei olnud. Vat on ikka kiire teenindus küll? Ehk jõuab homme, kuid kindel ei saa olla sest täna kandekeskus isegi ei teadnud kus sellise vöötkoodiga saadetis asub. Eesti post ajab ikka si**a keema küll.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.10.2010 23:29:19
|
|
|
| vaikeboa kirjutas: |
| dud66 kirjutas: |
| Käisin just maksikirjal järel, asi oli posti pandud 22.10 ja eile õhtul sain teatise...No krt, asjad võiksid ikka vähe kiireini liikuda |
Lucky man!
Mulle adresseeritud ja 25.10 postitatud tähtsaadetis saadeti eile õhtul Rakverest minema aga täna veel Pärnu jõudnud ei olnud. Vat on ikka kiire teenindus küll? Ehk jõuab homme, kuid kindel ei saa olla sest täna kandekeskus isegi ei teadnud kus sellise vöötkoodiga saadetis asub. Eesti post ajab ikka si**a keema küll.  |
kurb aga tõsi, aga eesti postis 3-4 päeva standard saanud. Ma enam isegi ei vihasta selle peale, saab kiiremalt teiste ettevõtetega
koodi pole mõtet vaadata, kui pakki pole, siis koht sama, kui pakk kohal, siis nädala pärast ikka koht sama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
31.10.2010 17:12:18
|
|
|
Asun Tallinnas ja mulle saadeti Rakverest psp, tähitud kirjana, turvaümbrikus (mis on mullikilega suur ümbrik). Konsool ise oli pakendatud veel lisaks ühe mullikile sisse. Kohale jõudis aparaat nädala pärast (saadeti teisipäeval 12 paiku ja kätte sain järgmine kolmapäev). Põhiline märkimisväärne asi selle loo juures, on see, et minuni jõudnud psp displayd kaunistasid suured mõrad , mistõttu on võimatu seadet kasutada.
Eesti Posti infost öeldi selle peale umbes nii: "oma viga, et paremini ei pakkinud ja meie ei vastuta transpordil tekkivate vigastuste eest. Ise peate kursis olema, milliseid teenuseid pakume".
Kindlustust peal ei olnud - ootused olid positiivsed
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.11.2010 11:57:34
|
|
|
| Pole k[ll otse teemasse, kuid miks jagab FedEx pakke laiali DPD? Kas neil Eestis siis esindust pole?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
02.11.2010 15:29:18
|
|
|
jutu jätkuks ja teistele teadmiseks...
DPT kuller helistab max 15min ette... kaks korda nii juba olnud
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.11.2010 15:42:58
|
|
|
| vx2 kirjutas: |
jutu jätkuks ja teistele teadmiseks...
DPT kuller helistab max 15min ette... kaks korda nii juba olnud  |
Mulle eile helistas küll 3 tundi ette. 9 paiku helistas, ütles et peale lõunat tuleb, ytlesin, et tulgu kiiremini ja kell 12 pakid kohal
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.11.2010 16:38:56
|
|
|
| DPD on alati päev varem helistanud ja saanud järgmisteks päevadeks aeg kokku lepitud.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.11.2010 17:21:44
|
|
|
| vx2 kirjutas: |
jutu jätkuks ja teistele teadmiseks...
DPT kuller helistab max 15min ette... kaks korda nii juba olnud  |
Äkki su probleem asukohas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.11.2010 17:39:04
|
|
|
see on vist suht töötajas ikka kinni. Mulle on kõik korrad helistatud siis kui nad juba oma kaubiku on kõrvaloleva kaubanduskeskuse parklasse ära parkinud.
Endale sobiks kh et mingi 2 tundi ette helistaksid... Siis saaks leida inimese kes akile järgi läheb kui ennast ei satu kodus olema.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
04.11.2010 14:10:27
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
see on vist suht töötajas ikka kinni. Mulle on kõik korrad helistatud siis kui nad juba oma kaubiku on kõrvaloleva kaubanduskeskuse parklasse ära parkinud.
Endale sobiks kh et mingi 2 tundi ette helistaksid... Siis saaks leida inimese kes akile järgi läheb kui ennast ei satu kodus olema. |
võimalik..väike alev..ja mis ikka passid..aga noh enne praami peale minekut võik ikka helistada ette
parim on ikka eesti post tähitult..tuuakse koju..kui kodus pole pannakse koridori...
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
04.11.2010 14:13:46
|
|
|
Eile oli ikka jälle väga hea kogemus eesti postiga
Tuldi toodi tähitud pakk uksetaha, panin allkirja ja postiljon andis paki. Läksin tuppa tegin paki lahti vaatasin, et sellist asja ma pole küll tellinnud. Siis hakkasin uurima mis nimed paki peal, olidki mingid võõrad nimed. Siis helistasin Eesti posti et te tõite vale paki mulle ja 15min. pärast siis tegime postiljoniga pakivahetuse. Vabandas küll, aga eks see eksimine ole inimlik:)
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.11.2010 14:44:32
|
|
|
| Mais kirjutas: |
Eile oli ikka jälle väga hea kogemus eesti postiga
Tuldi toodi tähitud pakk uksetaha, panin allkirja ja postiljon andis paki. Läksin tuppa tegin paki lahti vaatasin, et sellist asja ma pole küll tellinnud. Siis hakkasin uurima mis nimed paki peal, olidki mingid võõrad nimed. Siis helistasin Eesti posti et te tõite vale paki mulle ja 15min. pärast siis tegime postiljoniga pakivahetuse. Vabandas küll, aga eks see eksimine ole inimlik:) |
Mida head siis pakis oli ka?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
04.11.2010 14:45:23
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Mais kirjutas: |
Eile oli ikka jälle väga hea kogemus eesti postiga
Tuldi toodi tähitud pakk uksetaha, panin allkirja ja postiljon andis paki. Läksin tuppa tegin paki lahti vaatasin, et sellist asja ma pole küll tellinnud. Siis hakkasin uurima mis nimed paki peal, olidki mingid võõrad nimed. Siis helistasin Eesti posti et te tõite vale paki mulle ja 15min. pärast siis tegime postiljoniga pakivahetuse. Vabandas küll, aga eks see eksimine ole inimlik:) |
Mida head siis pakis oli ka? |
HTC desire Kaitsekorpus vms. mõttetu, minu pakk oli siiski väärtuslikum.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.11.2010 15:07:21
|
|
|
| vx2 kirjutas: |
võimalik..väike alev..ja mis ikka passid..aga noh enne praami peale minekut võik ikka helistada ette |
siis nad helistaks sulle eelmisel õhtul! tulevad üsna viimaste praamidega üle...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
04.11.2010 19:28:18
|
|
|
Mul paar aastat tagasi toodi kohtukutse umbes sarnaselt. Postiljon ütles, et allkirja vastu annab paki jne jn ja kui allkirja ära andsin surus mulle ümbriku pihku ja pani ajama. Selleks ajaks kui ümbriku lahti tegin polnud postiljoni enam kuskil Ja ülla ülla, nimi vale, aadress vale ja tükk jamamist
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
04.11.2010 22:32:12
|
|
|
| Mais kirjutas: |
Eile oli ikka jälle väga hea kogemus eesti postiga
Tuldi toodi tähitud pakk uksetaha, panin allkirja ja postiljon andis paki. Läksin tuppa tegin paki lahti vaatasin, et sellist asja ma pole küll tellinnud. Siis hakkasin uurima mis nimed paki peal, olidki mingid võõrad nimed. Siis helistasin Eesti posti et te tõite vale paki mulle ja 15min. pärast siis tegime postiljoniga pakivahetuse. Vabandas küll, aga eks see eksimine ole inimlik:) |
krt eelmine nädal alles oli selline asi! miski raamat oli kirjade järgi.
kusjuures trükitud aadressile oli juurde käsitsi kirjutatud minu aadress... vale nimi... no wtf?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
19.11.2010 23:57:43
|
|
|
Jälle üks meeliülendav kogemus Eesti postiga.
Spoiler 
Eesti postiga Tartust Saksamaale. Aega kulus ~2 nädalat. Kaal ~20 kg. Kasutatud teip: sünteetilise kiuga armeeritud pakketeip, väga suure tõmbetugevusega.
Ideeliselt oleks see pakk pidanud hoopis euroalusel rekka peal Saksamaale sõitma, aga üks teatud ei saanud järjekordselt maailmast ja käskudest mütsigi aru ja pani ka selle posti. Sellest tulenevalt ei olnud pakki spetsiaalselt ette valmistatud postisüsteemi siidpehmetele transpordisüsteemidele. Säärast tulemust poleks siiski osanud oodata. Tavaliselt nad sellisel juhul kaotavad lihtsalt paki kuskil Itaalias või Hispaanias ära
Ühesõnaga: kahest katkisest karbist kannatab vast ühe korraliku kastitäie uude karpi pakkida. Ülejäänud kaup katki.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.11.2010 01:27:11
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
Jälle üks meeliülendav kogemus Eesti postiga.
Spoiler 
Eesti postiga Tartust Saksamaale. Aega kulus ~2 nädalat. Kaal ~20 kg. Kasutatud teip: sünteetilise kiuga armeeritud pakketeip, väga suure tõmbetugevusega.
Ideeliselt oleks see pakk pidanud hoopis euroalusel rekka peal Saksamaale sõitma, aga üks teatud ei saanud järjekordselt maailmast ja käskudest mütsigi aru ja pani ka selle posti. Sellest tulenevalt ei olnud pakki spetsiaalselt ette valmistatud postisüsteemi siidpehmetele transpordisüsteemidele. Säärast tulemust poleks siiski osanud oodata. Tavaliselt nad sellisel juhul kaotavad lihtsalt paki kuskil Itaalias või Hispaanias ära
Ühesõnaga: kahest katkisest karbist kannatab vast ühe korraliku kastitäie uude karpi pakkida. Ülejäänud kaup katki. |
Ega korralikku kaupa peaks saatma kõigiga peale estonian posti.
Ma sõitsin kunagi postiautoga töölt koju ja ma nägin kuidas neid pakke
a)kanditakse
b)loobitakse
c)pannakse kylili, kuigi kirjas et vaid yht pidi tohib panna
d)lastakse vihma käes liguneda
jne
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.11.2010 02:02:20
|
|
|
sama asi toimub ka kõigi eesti-siseste vedudega. olgu see veos misiganes (isegi kütuseveokivendadel on suht pohh )
igakell targem saadetis KORRALIKULT ära pakkida ja lisakaalu eest maksta, kui loota sellele, et kedagi kotib "ole vunts, hoia seda pakki õrnalt"-kleepsule...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
20.11.2010 02:05:31
|
|
|
Paistab, et ka Saksamaa poolne äripartner sai lõpuks aru meie lõpututest peenetest vihjetest mitte õnnega mängida. Hiljuti sai tehtud UPS-iga leping igasuguste kiireloomuliste asjade veoks.
Antud juhtumi puhul pole muidugi kindel, et kõik kahjustused Eesti posti vahendusel toimusid. Selle kahe nädalaga võis see pakk käia läbi nii mõnegi Euroopa sorteerimiskeskuse. Ega nad Saksamaalgi neid FRAGILE ja THIS WAY UP silte ei suuda lugeda. Vähemalt mõned aastad tagasi hoiatati küll, et Saksamaa postisüsteem ei tunnista eelnimetatud silte ja noolekesi.
Muidugi Eesti Posti kaitseks võiks öelda, et "Võiduvõimalus on suurem, kui Bingo lotos. Kümnest pakist viis jõuab kohale probleemideta"
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.11.2010 02:39:34
|
|
|
kahe nädala jooksul oleks see pakk isegi Austraaliast läbi käia jõudnud been there, done that (UK=>Austraalia=>Eesti=>Saaremaa alla 3 nädala)
pakuks, et need veekahjustused pärinevad kuskilt Leedu või Poola kandist
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
20.11.2010 16:09:36
|
|
|
| tsitaat: |
Sellest tulenevalt ei olnud pakki spetsiaalselt ette valmistatud postisüsteemi siidpehmetele transpordisüsteemidele.
|
Isegi ju mõistad, kuhu "koer maetud" on
Tuleb uuesti kasutusel võtta unustatud vana - vineerist panderollipakid...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|