Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 15:02:17 vasta tsitaadiga

DPD'ga küll üldjuhul nii, et kui kuller pakki edasi anda ei saa, siis jätab lehe, kuhu helistad, et leppida uus aeg kokku. Kuni 3 korda vist sai seda uut aega kokku leppida. Ja paki suvalisele andmine on ikka kulleri idiootsus ju. Tema töö sõltub sellest, kas pakk saab õigele inimesele ju.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 29.09.2010 15:11:42 vasta tsitaadiga

Ma loodan et teisel korral nad siiski helistavad.- Nad pole isegi seda teinud kuna see müüja ei andnud telefoni numbrit. Ho Ho helistas ja ütles neile et anda tema number. Vaatab homme, mida kuller teeb. Kuigi imelik käitumine ikka, kui juba sisse saavad miks siis ei saa kella helistada ja pakk üle anda?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 15:29:30 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ma sain täna UK'st paki. mingi kilekotike oli ümber tõmmatud ja akt vahele pandud, et avamistunnustega, kaubale pääseb ligi jne. õnneks sisuga oli kõik korras aga keegi pikanäpumees oli ikka kallal käinud icon_mad.gif

Miks kohe pikanäpumees - pakk võis transpordi käigus viga saada või avati lihtsalt kontrolliks...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 16:11:56 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
arm2004 kirjutas:
ma sain täna UK'st paki. mingi kilekotike oli ümber tõmmatud ja akt vahele pandud, et avamistunnustega, kaubale pääseb ligi jne. õnneks sisuga oli kõik korras aga keegi pikanäpumees oli ikka kallal käinud icon_mad.gif

Miks kohe pikanäpumees - pakk võis transpordi käigus viga saada või avati lihtsalt kontrolliks...

seal olid selged rebimismärgid, mitte muljumisjäljed (tegu oli karbiga, mitte ümbrikuga). toll vaevalt, et niiviisi lõhub ja pärast enam kinni ei pane icon_rolleyes.gif
ega muidugi 100% kindlusega midagi väita ei saa ja õnneks kaup oli alles ning terve.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 18:07:36 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
arm2004 kirjutas:
ma sain täna UK'st paki. mingi kilekotike oli ümber tõmmatud ja akt vahele pandud, et avamistunnustega, kaubale pääseb ligi jne. õnneks sisuga oli kõik korras aga keegi pikanäpumees oli ikka kallal käinud icon_mad.gif

Miks kohe pikanäpumees - pakk võis transpordi käigus viga saada või avati lihtsalt kontrolliks...

seal olid selged rebimismärgid, mitte muljumisjäljed (tegu oli karbiga, mitte ümbrikuga). toll vaevalt, et niiviisi lõhub ja pärast enam kinni ei pane icon_rolleyes.gif
ega muidugi 100% kindlusega midagi väita ei saa ja õnneks kaup oli alles ning terve.

Tollis avatud pakid taassuletakse kollase "TOLLIS AVATUD" teksti kandva teibiga; vähemalt mulle saabunud mulliümbriku puhul on see nii. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 18:24:08 vasta tsitaadiga

WAUZZZ kirjutas:
Tollis avatud pakid taassuletakse kollase "TOLLIS AVATUD" teksti kandva teibiga; vähemalt mulle saabunud mulliümbriku puhul on see nii. icon_rolleyes.gif
pole mina veel kuskil seda näinud - olen ainult läbipaistvat kirjata teipi näinud
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 18:50:11 vasta tsitaadiga

Võib olla ka valge teip kirjaga "AVATUD TOLLIFORMAALSUSTEKS". Kui pakk jõuab tolli räsituna, siis pannakse silt külge, kus kirjas, et pakk saabus vigastatuna.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 15:31:57 vasta tsitaadiga

Natuke murelikuks teeb see, et osad pakid on kohale jõudnud avatuna.. enda saadetis liigub kongkonghongkingkong maalt juba 31 päeva..
Siis on küll pahasti, kui ära kadus. thumbs_down.gif
/Pakki pole tänaseni.

Igatahes, oli üks huvitav kogemus täna, läksin järgi, andsin saatelehe ei küsinud dokumenti ega midagi ja andis paki kätte icon_eek.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 11:29:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi hiljuti liht-maksikirjaga kokku on puutunud? Kiiruse kohta on öeldud, et tuleb järgmiseks päevaks kohale ja on 3 korda odavam, kui tähitud(Vähemalt paberil icon_razz.gif ). Nimelt plaanis tellida palju detaile, mis ise midagi suurt ei maksa(alla 100eegu tk), aga kuna erinevatelt müüjatelt, siis ei tahaks iga pisikese junni pärast hakata 30.50 postikulu välja käima päris. Samas olen kuulnud/lugenud nii palju kuidas need liht-maksikirjad olevat ära kadunud või alles nädalate pärast kohale jõudnud, seega äkki oskab keegi kommenteerida.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 11:48:52 vasta tsitaadiga

Tähitud kiri läheb kindlalt kauem kui lihtkiri. See on kindel. Aga see-eest annab tähitud kiri sulle mingil määral kindlustunde, kui kiri kaduma peaks minema. Vähemalt saad tõestada, et selline kiri eksisteeris ning sa pole seda kätte saanud. Lihtkirja puhul võivad nad sulle lihtsalt trääsa näidata ja öelda, et oma viga.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 13:06:28 vasta tsitaadiga

Pornomax kirjutas:
Tähitud kiri läheb kindlalt kauem kui lihtkiri. See on kindel. Aga see-eest annab tähitud kiri sulle mingil määral kindlustunde, kui kiri kaduma peaks minema. Vähemalt saad tõestada, et selline kiri eksisteeris ning sa pole seda kätte saanud. Lihtkirja puhul võivad nad sulle lihtsalt trääsa näidata ja öelda, et oma viga.

Tõsi jah icon_smile.gif , aga momendil pean rahalisetel kaalutlustel liht-maksikirjaga õnne proovima. Nõme oleks ka osta omale juhtmed 20.- ja siis 30.- postikulu otsa veel. Eks näis kas ja kuna kohale jõuavad.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 01:24:23 vasta tsitaadiga

Huvitav... 23h hiljem postipandud tähitud pakk jõudis täpselt samast kohast postitatud pakist varem kohale. Saadeti Saksamaalt siis.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.10.2010 01:25:47 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Huvitav... 23h hiljem postipandud tähitud pakk jõudis täpselt samast kohast postitatud pakist varem kohale. Saadeti Saksamaalt siis.


Estonian Mail icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 01:33:21 vasta tsitaadiga

Millegipärast jõuavad tavaliselt varem just need saadetised kohale, mida niikiiresti vaja pole ning on ka hiljem posti pandud icon_confused.gif

Tuleb veel üks seik meelde. Kunagi üks pakk saadeti tähitult Inglismaalt. Tükk aega ootan juba seda ja lõpuks küsisin saatjalt tracking koodi. Loomulikult sain selle ja vaatan, et pakk kolm päeva tagasi väljastatud icon_eek.gif Lähen siis postkontorisse ja nemad laiutavad käsi. Näitavad mulle paberit kuhu tähitud kirja üleandes allkiri antakse jne ja räägivad, et nemad andsid paki talle ja nüüd temal kohustus see mulle edasi anda icon_neutral.gif Kusjuures nad isegi ei suutnud mulle sinnakirjutatud perekonnanime korralikult välja lugeda. Hea oli, et AIMASIN kellele pakk anti, ning sain ikka samal päeval selle veel kätte ka.

Aga selle juhtumise peale mul endiselt karp lahti - nemad annavad suvalisele paki üle, et enda kaelast asi ära saada. See kas ka mina selle kätte saan pole enam nende asi.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 11:08:22 vasta tsitaadiga

Veel üks näide.

Osadel on tellitud ajakirjad nii et need saabuvad postkontorisse mitte postkasti (kuna pätsatakse ära postkastist jne).
Samas kui sa tead selle isiku nime kes tellib ja tead mida tellib siis lihtsalt marsid postkontorisse, ütled et ma olen selle sugulane, palus ära otsida ja voilaa - ajakiri käes, kedagi ei huvita kas oled sugulane või täiesti võõras.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 11:33:03 vasta tsitaadiga

salatoimik, see jama on neil seega aastaid olnud. Hakkasin ise kunagi Arvutikasutajat niimoodi tellima kolm-neli aastat tagasi, kuna mitu numbrit ei jõudnud postkasti ja keegi ei teadnud midagi sellest. Siis sai ka seesama tähelepanek tehtud, et suvalisele inimesele antakse ainult teavituse ettenäitamisel ajakiri kätte ja mingit dokumenti ei küsitud. Andsin sellest ka Eesti Posti infotelefonile teada, aga tundub, et miskit pole muutunud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 12:11:12 vasta tsitaadiga

Nüüd pole isegi teavitust enam vaja. lähed lihtsalt ja küsid icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 12:20:17 vasta tsitaadiga

Eriti lõdvaks lastud thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 09:56:26 vasta tsitaadiga

Tegelikult on neil endal kirjas, et plaa plaa volituste ja asjade alusel. Siiani olen kõik pakid kätte saanud, mis on kellegi teise nimele, samuti pakid mis on mulle aga nimi on totaalselt valesti kirjutatud - midagi pole küsitud siiamaani icon_rolleyes.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 10:47:53 vasta tsitaadiga

Kulleritega on samamoodi. Mingit dokumenti ei küsi ega midagi. Paluvad ainult allkirja visata lehele ja kõik.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 11:26:44 vasta tsitaadiga

Käisin just maksikirjal järel, asi oli posti pandud 22.10 ja eile õhtul sain teatise...No krt, asjad võiksid ikka vähe kiireini liikuda
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 11:56:10 vasta tsitaadiga

Iseenesest loogiline. 22. oktoober oli reede ja kui piisavalt hilja pandi posti, siis saadeti see postisorteerimiskeskusesse alles esmaspäeval. Nädalavahetusel kirjad ei liigu.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 12:10:11 vasta tsitaadiga

nii et kui mõni suurriik tahab korraldada eesti vastu sõjalise aktsiooni, siis tuleb ajastada vastavalt - mobilisatsioonikutsed saadetakse samuti kirja teel, ja kui nädalavahetusel kirjad ei liigu, siis võidab paar päeva
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 13:56:01 vasta tsitaadiga

dvd vader, ma arvan, kui tuleb laiali saata mobilisatsioonikutsed, siis liigutab ehk Eesti Post natuke kiiremini. Aga kurat seda teab. Eesti Post ikkagi ju.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 21:52:48 vasta tsitaadiga

dvd vader, Ära sa nüüd selle pärast küll muretse, see pigem formaalsus, tegelik info liigub ikka teisi kanaleid pidi ka.
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 22:12:58 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Huvitav... 23h hiljem postipandud tähitud pakk jõudis täpselt samast kohast postitatud pakist varem kohale. Saadeti Saksamaalt siis.


Midagi samalaadset kogesin isegi hiljuti. Samal ajal Saksamaalt välja saadetud tavapostiga maksikiri ja DHL express pakk jõudsid kohale sisuliselt samal ajal. Üks maksis 5 ja teine 15 Eurot.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 22:22:13 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
dvd vader, Ära sa nüüd selle pärast küll muretse, see pigem formaalsus, tegelik info liigub ikka teisi kanaleid pidi ka.

facebookis?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.10.2010 23:17:26 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
dud66 kirjutas:
dvd vader, Ära sa nüüd selle pärast küll muretse, see pigem formaalsus, tegelik info liigub ikka teisi kanaleid pidi ka.

facebookis?


ma jään siis teadmatusse icon_smile.gif
aga te võite mulle siis igaks juhuks helistada, number on siin olemas icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaikeboa
HV vaatleja
vaikeboa

liitunud: 10.11.2009




sõnum 27.10.2010 22:50:32 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
Käisin just maksikirjal järel, asi oli posti pandud 22.10 ja eile õhtul sain teatise...No krt, asjad võiksid ikka vähe kiireini liikuda


Lucky man!
Mulle adresseeritud ja 25.10 postitatud tähtsaadetis saadeti eile õhtul Rakverest minema aga täna veel Pärnu jõudnud ei olnud. Vat on ikka kiire teenindus küll? Ehk jõuab homme, kuid kindel ei saa olla sest täna kandekeskus isegi ei teadnud kus sellise vöötkoodiga saadetis asub. Eesti post ajab ikka si**a keema küll. icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2010 23:29:19 vasta tsitaadiga

vaikeboa kirjutas:
dud66 kirjutas:
Käisin just maksikirjal järel, asi oli posti pandud 22.10 ja eile õhtul sain teatise...No krt, asjad võiksid ikka vähe kiireini liikuda


Lucky man!
Mulle adresseeritud ja 25.10 postitatud tähtsaadetis saadeti eile õhtul Rakverest minema aga täna veel Pärnu jõudnud ei olnud. Vat on ikka kiire teenindus küll? Ehk jõuab homme, kuid kindel ei saa olla sest täna kandekeskus isegi ei teadnud kus sellise vöötkoodiga saadetis asub. Eesti post ajab ikka si**a keema küll. icon_evil.gif


kurb aga tõsi, aga eesti postis 3-4 päeva standard saanud. Ma enam isegi ei vihasta selle peale, saab kiiremalt teiste ettevõtetega icon_wink.gif
koodi pole mõtet vaadata, kui pakki pole, siis koht sama, kui pakk kohal, siis nädala pärast ikka koht sama icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2010 17:12:18 vasta tsitaadiga

Asun Tallinnas ja mulle saadeti Rakverest psp, tähitud kirjana, turvaümbrikus (mis on mullikilega suur ümbrik). Konsool ise oli pakendatud veel lisaks ühe mullikile sisse. Kohale jõudis aparaat nädala pärast (saadeti teisipäeval 12 paiku ja kätte sain järgmine kolmapäev). Põhiline märkimisväärne asi selle loo juures, on see, et minuni jõudnud psp displayd kaunistasid suured mõrad , mistõttu on võimatu seadet kasutada.
Eesti Posti infost öeldi selle peale umbes nii: "oma viga, et paremini ei pakkinud ja meie ei vastuta transpordil tekkivate vigastuste eest. Ise peate kursis olema, milliseid teenuseid pakume".
Kindlustust peal ei olnud - ootused olid positiivsed icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 11:57:34 vasta tsitaadiga

Pole k[ll otse teemasse, kuid miks jagab FedEx pakke laiali DPD? Kas neil Eestis siis esindust pole?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 15:29:18 vasta tsitaadiga

jutu jätkuks ja teistele teadmiseks...

DPT kuller helistab max 15min ette... icon_rolleyes.gif kaks korda nii juba olnud thumbs_down.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.11.2010 15:42:58 vasta tsitaadiga

vx2 kirjutas:
jutu jätkuks ja teistele teadmiseks...

DPT kuller helistab max 15min ette... icon_rolleyes.gif kaks korda nii juba olnud thumbs_down.gif

Mulle eile helistas küll 3 tundi ette. 9 paiku helistas, ütles et peale lõunat tuleb, ytlesin, et tulgu kiiremini ja kell 12 pakid kohal thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 16:38:56 vasta tsitaadiga

DPD on alati päev varem helistanud ja saanud järgmisteks päevadeks aeg kokku lepitud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.11.2010 17:21:44 vasta tsitaadiga

vx2 kirjutas:
jutu jätkuks ja teistele teadmiseks...

DPT kuller helistab max 15min ette... icon_rolleyes.gif kaks korda nii juba olnud thumbs_down.gif


Äkki su probleem asukohas icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 17:39:04 vasta tsitaadiga

see on vist suht töötajas ikka kinni. Mulle on kõik korrad helistatud siis kui nad juba oma kaubiku on kõrvaloleva kaubanduskeskuse parklasse ära parkinud.

Endale sobiks kh et mingi 2 tundi ette helistaksid... Siis saaks leida inimese kes akile järgi läheb kui ennast ei satu kodus olema.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 14:10:27 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
see on vist suht töötajas ikka kinni. Mulle on kõik korrad helistatud siis kui nad juba oma kaubiku on kõrvaloleva kaubanduskeskuse parklasse ära parkinud.

Endale sobiks kh et mingi 2 tundi ette helistaksid... Siis saaks leida inimese kes akile järgi läheb kui ennast ei satu kodus olema.


võimalik..väike alev..ja mis ikka passid..aga noh enne praami peale minekut võik ikka helistada ette icon_rolleyes.gif


icon_biggrin.gif parim on ikka eesti post tähitult..tuuakse koju..kui kodus pole pannakse koridori... thumbs_up.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 04.11.2010 14:13:46 vasta tsitaadiga

Eile oli ikka jälle väga hea kogemus eesti postiga icon_lol.gif
Tuldi toodi tähitud pakk uksetaha, panin allkirja ja postiljon andis paki. Läksin tuppa tegin paki lahti vaatasin, et sellist asja ma pole küll tellinnud. Siis hakkasin uurima mis nimed paki peal, olidki mingid võõrad nimed. Siis helistasin Eesti posti et te tõite vale paki mulle ja 15min. pärast siis tegime postiljoniga pakivahetuse. Vabandas küll, aga eks see eksimine ole inimlik:)
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2010 14:44:32 vasta tsitaadiga

Mais kirjutas:
Eile oli ikka jälle väga hea kogemus eesti postiga icon_lol.gif
Tuldi toodi tähitud pakk uksetaha, panin allkirja ja postiljon andis paki. Läksin tuppa tegin paki lahti vaatasin, et sellist asja ma pole küll tellinnud. Siis hakkasin uurima mis nimed paki peal, olidki mingid võõrad nimed. Siis helistasin Eesti posti et te tõite vale paki mulle ja 15min. pärast siis tegime postiljoniga pakivahetuse. Vabandas küll, aga eks see eksimine ole inimlik:)


Mida head siis pakis oli ka?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 04.11.2010 14:45:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mais kirjutas:
Eile oli ikka jälle väga hea kogemus eesti postiga icon_lol.gif
Tuldi toodi tähitud pakk uksetaha, panin allkirja ja postiljon andis paki. Läksin tuppa tegin paki lahti vaatasin, et sellist asja ma pole küll tellinnud. Siis hakkasin uurima mis nimed paki peal, olidki mingid võõrad nimed. Siis helistasin Eesti posti et te tõite vale paki mulle ja 15min. pärast siis tegime postiljoniga pakivahetuse. Vabandas küll, aga eks see eksimine ole inimlik:)


Mida head siis pakis oli ka?

HTC desire Kaitsekorpus vms. mõttetu, minu pakk oli siiski väärtuslikum.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 15:07:21 vasta tsitaadiga

vx2 kirjutas:
võimalik..väike alev..ja mis ikka passid..aga noh enne praami peale minekut võik ikka helistada ette icon_rolleyes.gif

siis nad helistaks sulle eelmisel õhtul! tulevad üsna viimaste praamidega üle...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 19:28:18 vasta tsitaadiga

Mul paar aastat tagasi toodi kohtukutse umbes sarnaselt. Postiljon ütles, et allkirja vastu annab paki jne jn ja kui allkirja ära andsin surus mulle ümbriku pihku ja pani ajama. Selleks ajaks kui ümbriku lahti tegin polnud postiljoni enam kuskil icon_eek.gif Ja ülla ülla, nimi vale, aadress vale ja tükk jamamist icon_lol.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 22:32:12 vasta tsitaadiga

Mais kirjutas:
Eile oli ikka jälle väga hea kogemus eesti postiga icon_lol.gif
Tuldi toodi tähitud pakk uksetaha, panin allkirja ja postiljon andis paki. Läksin tuppa tegin paki lahti vaatasin, et sellist asja ma pole küll tellinnud. Siis hakkasin uurima mis nimed paki peal, olidki mingid võõrad nimed. Siis helistasin Eesti posti et te tõite vale paki mulle ja 15min. pärast siis tegime postiljoniga pakivahetuse. Vabandas küll, aga eks see eksimine ole inimlik:)

krt eelmine nädal alles oli selline asi! miski raamat oli kirjade järgi.
kusjuures trükitud aadressile oli juurde käsitsi kirjutatud minu aadress... vale nimi... no wtf?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2010 23:57:43 vasta tsitaadiga

Jälle üks meeliülendav kogemus Eesti postiga.
Spoiler Spoiler Spoiler


Eesti postiga Tartust Saksamaale. Aega kulus ~2 nädalat. Kaal ~20 kg. Kasutatud teip: sünteetilise kiuga armeeritud pakketeip, väga suure tõmbetugevusega.
Ideeliselt oleks see pakk pidanud hoopis euroalusel rekka peal Saksamaale sõitma, aga üks teatud monkey.gif ei saanud järjekordselt maailmast ja käskudest mütsigi aru ja pani ka selle posti. Sellest tulenevalt ei olnud pakki spetsiaalselt ette valmistatud postisüsteemi siidpehmetele transpordisüsteemidele. Säärast tulemust poleks siiski osanud oodata. Tavaliselt nad sellisel juhul kaotavad lihtsalt paki kuskil Itaalias või Hispaanias ära kopp.gif

Ühesõnaga: kahest katkisest karbist kannatab vast ühe korraliku kastitäie uude karpi pakkida. Ülejäänud kaup katki.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2010 01:27:11 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Jälle üks meeliülendav kogemus Eesti postiga.
Spoiler Spoiler Spoiler


Eesti postiga Tartust Saksamaale. Aega kulus ~2 nädalat. Kaal ~20 kg. Kasutatud teip: sünteetilise kiuga armeeritud pakketeip, väga suure tõmbetugevusega.
Ideeliselt oleks see pakk pidanud hoopis euroalusel rekka peal Saksamaale sõitma, aga üks teatud monkey.gif ei saanud järjekordselt maailmast ja käskudest mütsigi aru ja pani ka selle posti. Sellest tulenevalt ei olnud pakki spetsiaalselt ette valmistatud postisüsteemi siidpehmetele transpordisüsteemidele. Säärast tulemust poleks siiski osanud oodata. Tavaliselt nad sellisel juhul kaotavad lihtsalt paki kuskil Itaalias või Hispaanias ära kopp.gif

Ühesõnaga: kahest katkisest karbist kannatab vast ühe korraliku kastitäie uude karpi pakkida. Ülejäänud kaup katki.

Ega korralikku kaupa peaks saatma kõigiga peale estonian posti.
Ma sõitsin kunagi postiautoga töölt koju ja ma nägin kuidas neid pakke
a)kanditakse
b)loobitakse
c)pannakse kylili, kuigi kirjas et vaid yht pidi tohib panna
d)lastakse vihma käes liguneda

jne thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 02:02:20 vasta tsitaadiga

sama asi toimub ka kõigi eesti-siseste vedudega. olgu see veos misiganes (isegi kütuseveokivendadel on suht pohh icon_lol.gif )
igakell targem saadetis KORRALIKULT ära pakkida ja lisakaalu eest maksta, kui loota sellele, et kedagi kotib "ole vunts, hoia seda pakki õrnalt"-kleepsule...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 02:05:31 vasta tsitaadiga

Paistab, et ka Saksamaa poolne äripartner sai lõpuks aru meie lõpututest peenetest vihjetest mitte õnnega mängida. Hiljuti sai tehtud UPS-iga leping igasuguste kiireloomuliste asjade veoks.

Antud juhtumi puhul pole muidugi kindel, et kõik kahjustused Eesti posti vahendusel toimusid. Selle kahe nädalaga võis see pakk käia läbi nii mõnegi Euroopa sorteerimiskeskuse. Ega nad Saksamaalgi neid FRAGILE ja THIS WAY UP silte ei suuda lugeda. Vähemalt mõned aastad tagasi hoiatati küll, et Saksamaa postisüsteem ei tunnista eelnimetatud silte ja noolekesi.

Muidugi Eesti Posti kaitseks võiks öelda, et "Võiduvõimalus on suurem, kui Bingo lotos. Kümnest pakist viis jõuab kohale probleemideta" icon_lol.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 02:39:34 vasta tsitaadiga

kahe nädala jooksul oleks see pakk isegi Austraaliast läbi käia jõudnud been there, done that icon_razz1.gif (UK=>Austraalia=>Eesti=>Saaremaa alla 3 nädala)
pakuks, et need veekahjustused pärinevad kuskilt Leedu või Poola kandist icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 16:09:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sellest tulenevalt ei olnud pakki spetsiaalselt ette valmistatud postisüsteemi siidpehmetele transpordisüsteemidele.

Isegi ju mõistad, kuhu "koer maetud" on icon_wink.gif
Tuleb uuesti kasutusel võtta unustatud vana - vineerist panderollipakid...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.