Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Formula 1 2010 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2010 00:56:02 vasta tsitaadiga

Wow icon_eek.gif .Tõsiselt wow.Ma ei oodanud, et nad Gameplay osas midagi muudavad.Kartsin, et tulevad ainult põhilised tehnilised fixid aga paistab, et pmst kõik probleemid mis careeri ära rikkusid parandatakse patch-ga icon_biggrin.gif .

Seega kui te alles alustasite või plaanite alustada career-i, siis lükake paar nädalat edasi ja saate parema kogemuse thumbs_up.gif .Kui juba olete poole peal siis jätke katki.Mina näiteks jätsin Monaco-s katki icon_wink.gif

Eriti need muudatused meeldivad mulle väga icon_cool.gif :
tsitaat:
OSD changes – showing split times rather than gap to leader – We’ve changed how the OSD timing information functions so that split times are now displayed on the OSD, showing race time and race time differences to the other cars – I.e. how far ahead/behind are at a sector boundary.

Improved Damage Modelling – Tweaks to the damage system so that more damage is visible / received during lesser impacts.

Next lap invalidated time trial logic - In time trial the next lap is no longer invalidated for any offence committed in the 3rd sector. It is calculated per track and is predominantly based on the final corner.

PC 'replay saving' and playback – You will be able to save out the files to replay them later or share them with others.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2010 01:36:01 vasta tsitaadiga

Tundub, et AI on mitte qvali ringil targemaks tehtud, tore tore icon_smile.gif Tundub, et Codemasters võtab asja tõsiselt seekord.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2010 17:44:45 vasta tsitaadiga

Juba hakkasin lootust kaotama, kuid tundub, et juba mõne nädala pärast saab juba korralikult F1te pelada. Just eile oli juhus, kus pidin 10 sekundit boksis lihtsalt seisma.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 20.10.2010 19:48:26 vasta tsitaadiga

Sõitsin McLareniga Singapuri etappi. Startisin 4-na ja lõpetasin 3-na. 2 esimest kohta peatust ei teinud. Rada oli kuiv. See AI ikka päris pekkis.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 13:22:30 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
Sõitsin McLareniga Singapuri etappi. Startisin 4-na ja lõpetasin 3-na. 2 esimest kohta peatust ei teinud. Rada oli kuiv. See AI ikka päris pekkis.

Kui sa teemat loeksid (kasvõi sama lehe kõige esimest posti), siis teaksid, et enne patchi väljatulekut pole üldse mõtet asja mängidagi. Kui siis ainult radade õppimiseks vms.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 21.10.2010 13:28:32 vasta tsitaadiga

Kas mingit perfi paranemist on ka loota ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 13:40:56 vasta tsitaadiga

-Kaivo- Ikka, ikka!
tsitaat:
Optimisations – We have made better use of multi-core processors in general, which will lead to better framerates on higher end machines.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 14:55:43 vasta tsitaadiga

Nii, sain hooajaga ühele poole.
Tahaks vahelduse mõttes ka kiidusõnu jagada. Ikka fantastiliselt autentne mäng on. Ma ei tea kuidas nad on suutnud kõik selle info täpselt mängu toppida.
Mõningad näited: vihmane kvalifikatsioon monzas ja vettel sõidab miskipärast 3 sekki parema ajaga kui teised AI-d samades tingimustes?! :)
Singapuri raja teine kurv. Seal on selline lai ja kõrgem äärekivi mis ei viska spinni kui sõidad vaid laseb kuidagi pikalt naljakalt külg ees sõita. See aasta me nägime seda Schumacheri estiuses ja eelmine aasta Kubica ja Alonso esituses. Ja arvake ära, mida täpselt mina seal kurvis suutsin teha. Igal pool mujal viskas spinni, aga seal oli selline omamoodi variant.
Ja neid näited on veel.
Aga muidu sain hooaja tehtud Force India-ga. Võitsin kõik sõidud ja sain 475 punkti :P.
Seaded olid järgmised. Vastased intermediate, ABS sees, muud abid väljas, veojõukontroll pool peal. Sõitsin Logitech wingman formula yellow rooliga. Tire simulatsion oli väljas ja sõitude pikkus 30-40%.
Tyre simulatsion oli väljas just bugide pärast. Sest pikemal sõidul käisid konkurendid tavaliselt lausa 2x boksis, aga kuna mul kummid alt ära ei kulunud ja ühtegi puncturet ka ei tekkinud, siis ma ei pidanud muretsema ja oma närve rikkuma. Käisin alati ühe korra boksis ja olin teistelt eest ära, siis ei tekkinud seda boksibugi, et pean ootama.
Kui patch tuleb ja bugid ära parandatakse, siis keeran raskust juurde ja kummivärgi sisse.

Kõige raskemaks kujunesid hispaania ja lõuna-korea rajad. Kus pidin rumalate spinnide pärast sõitu 6-7x restartima et võita. Lihtsad olid türgi ja hiina. Mõnusad saksa, ungari, valencia, singapur.

Ahjaa esitiiva seadistuse panin roolile nuppude alla ja iga ring timmisin seda vastavalt sirgele või kurvidele. Sellega seoses küsimus. Kas on võimalik konkreetset tiivaasendit kuidagi ühe nupuvajutuse alla organiseerida või peab iga kord 3 klõpsu tegema?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.10.2010 21:51:11 vasta tsitaadiga

nutikas on piti strateegia selline valida, et boksis võimalikult vähe sagimist oleks
kui paistab, et pit on täis, siis võib ringi vabalt lisaks sõita ning valida omale sobivad rehvid ja sobival hetkel ennast boksi kutsuda icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 22.10.2010 16:20:38 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
nutikas on piti strateegia selline valida, et boksis võimalikult vähe sagimist oleks
kui paistab, et pit on täis, siis võib ringi vabalt lisaks sõita ning valida omale sobivad rehvid ja sobival hetkel ennast boksi kutsuda icon_idea.gif


Minu strateegia ! icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kemmukas
HV kasutaja
Kemmukas

liitunud: 07.06.2009




sõnum 22.10.2010 19:36:30 vasta tsitaadiga

Sai vahepeale mingit damage modi proovitud, aga tuli välja, et see muutis ka handlingut ning ringiajad läksid oma 15 sekki hullemaks. Ehk keegi saaks kuhugi üles panna järgnevad failid(unustasin ennem backup-i teha): loose_parts_settings ja surface_materials
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2010 19:40:48 vasta tsitaadiga

Kemmukas kirjutas:
Sai vahepeale mingit damage modi proovitud, aga tuli välja, et see muutis ka handlingut ning ringiajad läksid oma 15 sekki hullemaks. Ehk keegi saaks kuhugi üles panna järgnevad failid(unustasin ennem backup-i teha): loose_parts_settings ja surface_materials

https://rapidshare.com/files/426574029/F1_2010_Backup.zip thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kemmukas
HV kasutaja
Kemmukas

liitunud: 07.06.2009




sõnum 22.10.2010 20:03:14 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Kemmukas kirjutas:
Sai vahepeale mingit damage modi proovitud, aga tuli välja, et see muutis ka handlingut ning ringiajad läksid oma 15 sekki hullemaks. Ehk keegi saaks kuhugi üles panna järgnevad failid(unustasin ennem backup-i teha): loose_parts_settings ja surface_materials

https://rapidshare.com/files/426574029/F1_2010_Backup.zip thumbs_up.gif

Tänud
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2010 03:54:54 vasta tsitaadiga

Mõned videod siis minu poolt kah icon_smile.gif :

Esimene ring:
Spoiler Spoiler Spoiler


Korea rada vihmaga:
Spoiler Spoiler Spoiler


Crashid:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2010 09:42:48 vasta tsitaadiga

tomorrow, julm läägfest mingi 15fps icon_biggrin.gif ära salvesta raw-na neid videosi siis ei haki äkki.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2010 18:09:07 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
ära salvesta raw-na neid videosi siis ei haki äkki.

Ja millena austatud herr platoon tahab, et ma need salvestaks siis? icon_rolleyes.gif .Äkki tahab, et ma väriseva kaameraga oma monitori filmiks ja 120x120 resoga video teeks või?

Pole minu süü, et mäng nii sitt on, et isegi kõik sätted miinimumis ei anna 30fps välja icon_lol.gif .Rääkimata siis Frapsiga salvestamisest kui fps langeb 20 kanti kohati.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.10.2010 02:02:29 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ja millena austatud herr platoon tahab, et ma need salvestaks siis? icon_rolleyes.gif .Äkki tahab, et ma väriseva kaameraga oma monitori filmiks ja 120x120 resoga video teeks või?

Pole minu süü, et mäng nii sitt on, et isegi kõik sätted miinimumis ei anna 30fps välja icon_lol.gif .Rääkimata siis Frapsiga salvestamisest kui fps langeb 20 kanti kohati.


profiili kiigates ütleks pigem nii:

tsitaat:
Pole mängu süü, et mu PC nii sitt on, et isegi kõik sätted miinimumis ei anna 30fps välja icon_lol.gif .Rääkimata siis Frapsiga salvestamisest kui fps langeb 20 kanti kohati.
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 02:28:02 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
ära salvesta raw-na neid videosi siis ei haki äkki.

Ja millena austatud herr platoon tahab, et ma need salvestaks siis? icon_rolleyes.gif .Äkki tahab, et ma väriseva kaameraga oma monitori filmiks ja 120x120 resoga video teeks või?

Pole minu süü, et mäng nii sitt on, et isegi kõik sätted miinimumis ei anna 30fps välja icon_lol.gif .Rääkimata siis Frapsiga salvestamisest kui fps langeb 20 kanti kohati.


herr platoon küsib uuesti siis, et kas sul on äkki linnuke peal "Force lossless RGB capture (may be slower)"
Muidu ega vahet ple kas teed 120x120 resol või siis nii nagu praegu uploadid icon_biggrin.gif kui HD pole siis näeb tõsiselt crap välja. Parem juba kaameraga ekraani filmida.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 02:37:42 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:

profiili kiigates ütleks pigem nii:

tsitaat:
Pole mängu süü, et mu PC nii sitt on, et isegi kõik sätted miinimumis ei anna 30fps välja icon_lol.gif .Rääkimata siis Frapsiga salvestamisest kui fps langeb 20 kanti kohati.
icon_rolleyes.gif

Kuule jutt käib miinimumsätetest icon_exclaim.gif .Kõik v.a reso on low või off ja mäng ei suuda ikka 30fps keskmist näidata.Kust ime otsast see minu süü on?
Ennist postitasin fraps benchi kus miinimumi ja maksimumi keskmise vahe oli kõigest 7 fps.Ehk siis täielik mängu viga icon_rolleyes.gif .Aga postitan siis uuesti:
Spoiler Spoiler Spoiler


PlatoonSgtElias kirjutas:
herr platoon küsib uuesti siis, et kas sul on äkki linnuke peal "Force lossless RGB capture (may be slower)"

Ei.Ei kasuta ka full size mis on nõudlikum.
Spoiler Spoiler Spoiler

PlatoonSgtElias kirjutas:
Muidu ega vahet ple kas teed 120x120 resol või siis nii nagu praegu uploadid icon_biggrin.gif kui HD pole siis näeb tõsiselt crap välja. Parem juba kaameraga ekraani filmida.

Tegelikult see neetud Youtube pigistab ja venitab ise videot kui täpses mõõdus pole.Arvutis näeb kena 16:10 välja aga YT-s näeb nagu mingi veider 4:3 välja.HD capture ma ei saa lihtsalt teha mõistetavatel põhjustel.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marten L
HV kasutaja
Marten L

liitunud: 20.12.2009




sõnum 24.10.2010 15:20:00 vasta tsitaadiga

Mul mure, nimelt selline, et tõmbasin netist mängu ja kõik oli oki toki kuni ütles, et your product key is not valid, enter a valid product key, kellelgi on nõuandeid, mängu ei saa praegu salvestada, windows live kasutaja on olemas.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2010 15:22:21 vasta tsitaadiga

Marten L kirjutas:
Mul mure, nimelt selline, et tõmbasin netist mängu ja kõik oli oki toki kuni ütles, et your product key is not valid, enter a valid product key, kellelgi on nõuandeid, mängu ei saa praegu salvestada, windows live kasutaja on olemas.
proovi internetipoode, ehk saad sealt toimiva versiooni alla laadida icon_confused.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marten L
HV kasutaja
Marten L

liitunud: 20.12.2009




sõnum 24.10.2010 15:35:14 vasta tsitaadiga

Eiei, mul mäng kõik peale installitud juba ja töötab, aga ei saa saveda kuna product key on vale. Saan mängida aga mäng progressi ära ei salvesta sest product key vale.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 15:39:58 vasta tsitaadiga

On ikka originaal mäng? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2010 15:40:03 vasta tsitaadiga

Marten L kirjutas:
Eiei, mul mäng kõik peale installitud juba ja töötab, aga ei saa saveda kuna product key on vale. Saan mängida aga mäng progressi ära ei salvesta sest product key vale.
nu peale maksmist saad product key, mis on õige
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 15:54:00 vasta tsitaadiga

Marten L kirjutas:
Mul mure, nimelt selline, et tõmbasin netist mängu ja kõik oli oki toki kuni ütles, et your product key is not valid, enter a valid product key, kellelgi on nõuandeid, mängu ei saa praegu salvestada, windows live kasutaja on olemas.

Et siis nagu piraat või mis? icon_lol.gif (kui sa just Steamist ei tõmmanud).
Õnneks Windows Live lubab ka offline kasutaja teha ja salvestada arvutisse.See võimalus on siiski suht ära peidetud kahjuks icon_confused.gif .

Naljakas, et teisipäeval tegin video Korea rajast vihmaga ja täna oligi julm vihm icon_lol.gif .Peab vist Brasiilia etapi jaoks kordama seda aktsiooni icon_razz1.gif icon_razz.gif
Rääkige siis kah mis seadistust te kasutate(milline üldine eelistus on) ja mis rajad teile meeldivad ja milliseid te vihkate?

Ise kasutan seda seadistust ja kui Gear Ratio-te timmimine välja jätta sobib see üllatavalt hästi pmst kõigile radadele thumbs_up.gif (Türgis on juhitavus veidi kehvem kui teistel radadel.Monacos samas ideaalne).

tsitaat:
Aerodynamics

Front Wing Angle: 11
Rear Wing Angle: 11

Braking

Balance: F 60% - R 40%
Pressure: High
Brake Size: Small

Balance

Ballast Distribution: F 0% - R 100%
Front Anti-roll Bar: 11
Rear Anti-roll Bar: 11

Suspension

Front Ride Height: 1
Rear Ride Height: 1
Front Spring Stiffness: 11
Rear Spring Stiffness: 11

Gearbox

Gear 1: Rajapõhine
Gear 2: Rajapõhine
Gear 3: Rajapõhine
Gear 4: Rajapõhine
Gear 5: Rajapõhine
Gear 6: Rajapõhine
Gear 7: Rajapõhine

Engine

Throttle map: Fast
Fuel: Fixed

Alignment

Camber front: -1.50
Camber rear: -3.50
Toe front: 0.05
Toe rear: 0.20


Lemmikrajad: Monaco,Türgi,Spa,Monza ja Suzuka
Vastikud rajad: Bahrein,Hiina,Hispaania,Singapur ja Abu Dhabi

Ülejäänutest mainin ära, et Malaisia see kurv mis viib tagasirgele(Nr 14) on vastik ja seal on veel vastikuid kurve,Silverstone kurvid 13-14 jne.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2010 15:57:10 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Naljakas, et teisipäeval tegin video Korea rajast vihmaga ja täna oligi julm vihm icon_lol.gif .Peab vist Brasiilia etapi jaoks kordama seda aktsiooni icon_razz1.gif icon_razz.gif
pigem mitte, sellist suvasõitmist on terve internet täis ja kui veel video hakib ja on madala resolutsiooniga, siis säästa meid - platooni emomisest on küll juba thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 16:09:08 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Naljakas, et teisipäeval tegin video Korea rajast vihmaga ja täna oligi julm vihm icon_lol.gif .Peab vist Brasiilia etapi jaoks kordama seda aktsiooni icon_razz1.gif icon_razz.gif
pigem mitte, sellist suvasõitmist on terve internet täis ja kui veel video hakib ja on madala resolutsiooniga, siis säästa meid - platooni emomisest on küll juba thumbs_up.gif

Sa kardad lihtsalt, et sa pead jälle poolteist tundi ootama sõidu algust icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marten L
HV kasutaja
Marten L

liitunud: 20.12.2009




sõnum 24.10.2010 16:10:58 vasta tsitaadiga

tomorrow, kuidas offline kasutajat teha?icon_razz.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 16:19:52 vasta tsitaadiga

tomorrow, pane capture settinguks ikka 60fps.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 16:22:29 vasta tsitaadiga

Marten L Mine mängu, vajuta HOME, Greate New Profile ja loe korralikult läbi mis seal kirjutatud on!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2010 16:40:50 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
libe kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Naljakas, et teisipäeval tegin video Korea rajast vihmaga ja täna oligi julm vihm icon_lol.gif .Peab vist Brasiilia etapi jaoks kordama seda aktsiooni icon_razz1.gif icon_razz.gif
pigem mitte, sellist suvasõitmist on terve internet täis ja kui veel video hakib ja on madala resolutsiooniga, siis säästa meid - platooni emomisest on küll juba thumbs_up.gif

Sa kardad lihtsalt, et sa pead jälle poolteist tundi ootama sõidu algust icon_lol.gif thumbs_up.gif
ei, sest neid kehvakvaliteediga videosid on terve interneti prügikast täis icon_idea.gif
tee siis vähemalt midagi teisiti - editeeri oma videosid - platoon isegi üritab, kuid tee informatiivselt

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 16:50:49 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
tomorrow, pane capture settinguks ikka 60fps.

Panin.Mingit vahet pole.Fps langus on täpselt sama.
libe kirjutas:
tee siis vähemalt midagi teisiti - editeeri oma videosid - platoon isegi üritab, kuid tee informatiivselt

Edin paar pornokaadrit sisse ja vaadatavus tõuseb 200% icon_lol.gif thumbs_up.gif

Tegelikult ma edingi aga seda on teil raske näha ju.Algusest ja lõpust lõikan ära momendid kus pilt paigal seisab ja mõned ebavajalikud asjad kah.
Võimalus oleks veel mingi muusika panna aga ma ei hakka vist tegema, sest see on nii individuaalne ja mis meeldib ühele ei meeldi teisele icon_rolleyes.gif

Samas kui sulle ei meeldi, siis ära vaata.Konstruktiivne kriitika on samas alati teretulnud thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2010 17:08:13 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

libe kirjutas:
tee siis vähemalt midagi teisiti - editeeri oma videosid - platoon isegi üritab, kuid tee informatiivselt

Edin paar pornokaadrit sisse ja vaadatavus tõuseb 200% icon_lol.gif thumbs_up.gif

Tegelikult ma edingi aga seda on teil raske näha ju.Algusest ja lõpust lõikan ära momendid kus pilt paigal seisab ja mõned ebavajalikud asjad kah.
Võimalus oleks veel mingi muusika panna aga ma ei hakka vist tegema, sest see on nii individuaalne ja mis meeldib ühele ei meeldi teisele icon_rolleyes.gif

Samas kui sulle ei meeldi, siis ära vaata.Konstruktiivne kriitika on samas alati teretulnud thumbs_up.gif
pidasin silmas midagi mõistlikumat, kui muusika lisamine või ebavajalike eemaldamist icon_rolleyes.gif
mitte et enda videosid kiidaks või promoks, kuid ntks nfs shiftis lisasin nurka cockpit view ja põhivideoks välisvaate replay
teise video aga tegin nii, et kaks erinevat masinat võrdluseks, kumb kiirem - sõiduoskused siis tagaplaanil
http://www.youtube.com/watch?v=Si_MeMlfNto
http://www.youtube.com/watch?v=Pz_POkRAtUs

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 17:56:17 vasta tsitaadiga

libe, su videoid on suutnud tervelt 150 inimest vaadata? Näitab, et pole huvitav! Oma Singapore lõikasin igatepidi ise kokku, kasutasin lõike otse sõidust kui hiljem replay ajal, replayd salvestasin ka eri vaadetes terve ringi ära ja siis lõikasin kohti, mis meeldisid.
http://www.youtube.com/watch?v=USypXj9K460
Ning Koreal filmisin veel oma setupi ka enne videot ja siis editisin kuiva ja vihma sõidu sujuvalt kokku
http://www.youtube.com/watch?v=QcX6YdyRcAM

Muidugi mulje on siiski jäänud, et kõige enam läheb rahvale peale videod kus mingit tola mängid icon_lol.gif saad kohe miljon vaatajat. Ala mu mingit täiesti paska kaameraga filmitud ekraani xboxi versiooni on 45000 inimest umbkaudu vaadanud aga need kus normaalselt sõidan, neid ei huvita keegi icon_lol.gif
http://www.youtube.com/watch?v=PNHIW3J0f_8

OT: Elioni digitv reklaam video tegid ise, et seda niiviisi seal rahulikult enda kontole üles laadisid? icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2010 17:59:01 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
libe, su videoid on suutnud tervelt 150 inimest vaadata? Näitab, et pole huvitav!
seda seetõttu, et ma ei ole neid taginud ega üldisele publikule avalikuks teinud icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif
need on ainult lingi järgi leitavad

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smart50
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2010




sõnum 24.10.2010 18:09:39 vasta tsitaadiga

Suht üksluine ja igav mäng on mu arust.Tavalised nfs seeriad mängitavamad.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2010 18:13:21 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Muidugi mulje on siiski jäänud, et kõige enam läheb rahvale peale videod kus mingit tola mängid icon_lol.gif saad kohe miljon vaatajat. Ala mu mingit täiesti paska kaameraga filmitud ekraani xboxi versiooni on 45000 inimest umbkaudu vaadanud aga need kus normaalselt sõidan, neid ei huvita keegi icon_lol.gif

OT: Elioni digitv reklaam video tegid ise, et seda niiviisi seal rahulikult enda kontole üles laadisid? icon_biggrin.gif
selle su crashi video peale rahvas jooksis, kuna pealkirjas "Accident - Hamilton & Webber Crash" - see on enamotsitud, kui su eelmised - proovi otsingut ja mõistad

mis pudutab elioni reklaami, siis kui see on ei kellelegi leitavaks määratud, siis ta ka püsib, vastasel juhul on ta blokeeritud autorikaitse poolt icon_idea.gif

pean aga tunnistama, et su vihma ja päikeselise ilma vaheldumisega video oli hästi sobitatud thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 18:16:33 vasta tsitaadiga

smart50 kirjutas:
Suht üksluine ja igav mäng on mu arust.Tavalised nfs seeriad mängitavamad.


Kui kõige madalama raskusastmega mängida, siis on muidugi igav. icon_razz1.gif Ise mängin kõige raskemaga, esikümnesse on suht raske saada ja igav ei ole!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 19:47:05 vasta tsitaadiga

Täitsa lõpp ikka icon_eek.gif

See krdi +25% extra damage mod muudab autod jõle aeglaseks.Mul oli ta algusest peale peal ja kogu esimene karjääriüritus läks selle nahka.
Nüüd võtsin maha ja alustasin uut karjääri Virginiga.Senine parim koht kvalis on nr 9 aga mõlemad esimesed sõidud võitsin icon_biggrin.gif .AI tase on nüüd Legend ja saan võrdselt võidu sõita küll(klaviatuuriga icon_lol.gif ).Kvalis tundub, et veab kui Q3 jõuan aga sõidus oman ära.Krdi Webber on lihtsalt vääga julm sõidus icon_smile.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.10.2010 20:10:30 vasta tsitaadiga

keerasin rehvi simu kinni ja ringi aeg paranes ca. 3seci catalunias thumbs_up.gif icon_lol.gif enne sai vaevu 1:25+ kätte, nüüd tuli suht lebolt 1:21+ aga 2-3korda läks ikkagi rehv katski icon_evil.gif

ot:
idee sellest sõidust video ka kokku kleepida. 20% ehk 13 ringi. icon_confused.gif replay kõigidest kaameratest filmitud, sõitu ennast ei võtnudm kuna suht jama sõita miski 30FPS'ga ja kohati alla sellegi. vaja veel paar asja filmida ja siis võib kleepima hakata. suht ambitsioonikas projekt on muidu ja võtab ilmselt mõne nädala aega. minu püsivust arvesse võttes võib isegi mingi kuu minna umbes icon_lol.gif


viimati muutis NATAS999 24.10.2010 20:12:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2010 20:11:47 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Täitsa lõpp ikka icon_eek.gif

See krdi +25% extra damage mod muudab autod jõle aeglaseks.Mul oli ta algusest peale peal ja kogu esimene karjääriüritus läks selle nahka.
Nüüd võtsin maha ja alustasin uut karjääri Virginiga.Senine parim koht kvalis on nr 9 aga mõlemad esimesed sõidud võitsin icon_biggrin.gif .AI tase on nüüd Legend ja saan võrdselt võidu sõita küll(klaviatuuriga icon_lol.gif ).Kvalis tundub, et veab kui Q3 jõuan aga sõidus oman ära.Krdi Webber on lihtsalt vääga julm sõidus icon_smile.gif
selle +25% extra damagega kaasas oli ka less grip fail, kui selle ka üle kirjutasid, siis pole ime
ilma seda faili kasutamata oli grip ja performance sama, lihtsalt iga pisikese kõksu peale lagunes nagu lego

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 20:18:43 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Täitsa lõpp ikka icon_eek.gif

See krdi +25% extra damage mod muudab autod jõle aeglaseks.Mul oli ta algusest peale peal ja kogu esimene karjääriüritus läks selle nahka.
Nüüd võtsin maha ja alustasin uut karjääri Virginiga.Senine parim koht kvalis on nr 9 aga mõlemad esimesed sõidud võitsin icon_biggrin.gif .AI tase on nüüd Legend ja saan võrdselt võidu sõita küll(klaviatuuriga icon_lol.gif ).Kvalis tundub, et veab kui Q3 jõuan aga sõidus oman ära.Krdi Webber on lihtsalt vääga julm sõidus icon_smile.gif
selle +25% extra damagega kaasas oli ka less grip fail, kui selle ka üle kirjutasid, siis pole ime
ilma seda faili kasutamata oli grip ja performance sama, lihtsalt iga pisikese kõksu peale lagunes nagu lego

Pead silmas surface_materials.xml?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 20:19:34 vasta tsitaadiga

ot:
NATAS999 Tee siis midagi huvitavat. thumbs_up.gif Jääb ootama! icon_wink.gif



Eelmine kuu sai selline video tehtud. Käisin Rootsis ja õhtul polnud laevas midagi teha, suht kiiresti sai tehtud u4-5 tundi!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2010 20:32:22 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
libe kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Täitsa lõpp ikka icon_eek.gif

See krdi +25% extra damage mod muudab autod jõle aeglaseks.Mul oli ta algusest peale peal ja kogu esimene karjääriüritus läks selle nahka.
Nüüd võtsin maha ja alustasin uut karjääri Virginiga.Senine parim koht kvalis on nr 9 aga mõlemad esimesed sõidud võitsin icon_biggrin.gif .AI tase on nüüd Legend ja saan võrdselt võidu sõita küll(klaviatuuriga icon_lol.gif ).Kvalis tundub, et veab kui Q3 jõuan aga sõidus oman ära.Krdi Webber on lihtsalt vääga julm sõidus icon_smile.gif
selle +25% extra damagega kaasas oli ka less grip fail, kui selle ka üle kirjutasid, siis pole ime
ilma seda faili kasutamata oli grip ja performance sama, lihtsalt iga pisikese kõksu peale lagunes nagu lego

Pead silmas surface_materials.xml?
just
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.10.2010 20:46:36 vasta tsitaadiga

ot:
DefXtreme, ei tea kui huvitav just 1 mehe totaalset domineerimist vaadata on (A.I. @ iisi mõud) 13 ringi aga eks üritab teha jah midagi normi. Paremat kindlasti, kui see WRC2010 oma, millega lihtsalt replay salvestasin ja youtubele söödavaks konvertisin. Isegi otsi ei lõikund ära, nagu oleks pidand teglt icon_lol.gif


Päris hea video jah sul. thumbs_up.gif Endal nii vinge ilmselt ei tule.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 26.10.2010 16:50:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Update: The team have been hard at work and as a result we have now completed all internal testing on the patch.

The patch is now in submission with Microsoft and Sony for all 3 platforms, and once this process has been successfully completed the patch will be released, ready for you to download. Keep an eye out on the forums, facebook, and twitter, as we’ll let you know as soon as it’s ready to download.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 16:52:20 vasta tsitaadiga

Opaa enam ei lähe kaua! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 16:59:41 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi thumbs_up.gif icon_cool.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 18:47:39 vasta tsitaadiga

Väga kena thumbs_up.gif

Btw vaadake seda icon_lol.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:Alonso on vist kõvasti F1 2010 harjutanud icon_lol.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 18:59:07 vasta tsitaadiga

Sellega tuli meelde, et mulle alati tundub mängu käima pannes, et see tüüp näitab keskmist sõrme icon_biggrin.gif ilmselt minu rikutud mõistus
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Formula 1 2010 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.