|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
19.10.2010 00:56:02
|
|
|
Wow .Tõsiselt wow.Ma ei oodanud, et nad Gameplay osas midagi muudavad.Kartsin, et tulevad ainult põhilised tehnilised fixid aga paistab, et pmst kõik probleemid mis careeri ära rikkusid parandatakse patch-ga .
Seega kui te alles alustasite või plaanite alustada career-i, siis lükake paar nädalat edasi ja saate parema kogemuse .Kui juba olete poole peal siis jätke katki.Mina näiteks jätsin Monaco-s katki
Eriti need muudatused meeldivad mulle väga :
| tsitaat: |
OSD changes – showing split times rather than gap to leader – We’ve changed how the OSD timing information functions so that split times are now displayed on the OSD, showing race time and race time differences to the other cars – I.e. how far ahead/behind are at a sector boundary.
Improved Damage Modelling – Tweaks to the damage system so that more damage is visible / received during lesser impacts.
Next lap invalidated time trial logic - In time trial the next lap is no longer invalidated for any offence committed in the 3rd sector. It is calculated per track and is predominantly based on the final corner.
PC 'replay saving' and playback – You will be able to save out the files to replay them later or share them with others. |
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
19.10.2010 01:36:01
|
|
|
Tundub, et AI on mitte qvali ringil targemaks tehtud, tore tore Tundub, et Codemasters võtab asja tõsiselt seekord.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
19.10.2010 17:44:45
|
|
|
Juba hakkasin lootust kaotama, kuid tundub, et juba mõne nädala pärast saab juba korralikult F1te pelada. Just eile oli juhus, kus pidin 10 sekundit boksis lihtsalt seisma.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
20.10.2010 19:48:26
|
|
|
Sõitsin McLareniga Singapuri etappi. Startisin 4-na ja lõpetasin 3-na. 2 esimest kohta peatust ei teinud. Rada oli kuiv. See AI ikka päris pekkis.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
21.10.2010 13:22:30
|
|
|
| HDvurle kirjutas: |
| Sõitsin McLareniga Singapuri etappi. Startisin 4-na ja lõpetasin 3-na. 2 esimest kohta peatust ei teinud. Rada oli kuiv. See AI ikka päris pekkis. |
Kui sa teemat loeksid (kasvõi sama lehe kõige esimest posti), siis teaksid, et enne patchi väljatulekut pole üldse mõtet asja mängidagi. Kui siis ainult radade õppimiseks vms.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
21.10.2010 13:28:32
|
|
|
| Kas mingit perfi paranemist on ka loota ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
21.10.2010 13:40:56
|
|
|
-Kaivo- Ikka, ikka!
| tsitaat: |
| Optimisations – We have made better use of multi-core processors in general, which will lead to better framerates on higher end machines. |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirsa
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
21.10.2010 14:55:43
|
|
|
Nii, sain hooajaga ühele poole.
Tahaks vahelduse mõttes ka kiidusõnu jagada. Ikka fantastiliselt autentne mäng on. Ma ei tea kuidas nad on suutnud kõik selle info täpselt mängu toppida.
Mõningad näited: vihmane kvalifikatsioon monzas ja vettel sõidab miskipärast 3 sekki parema ajaga kui teised AI-d samades tingimustes?! :)
Singapuri raja teine kurv. Seal on selline lai ja kõrgem äärekivi mis ei viska spinni kui sõidad vaid laseb kuidagi pikalt naljakalt külg ees sõita. See aasta me nägime seda Schumacheri estiuses ja eelmine aasta Kubica ja Alonso esituses. Ja arvake ära, mida täpselt mina seal kurvis suutsin teha. Igal pool mujal viskas spinni, aga seal oli selline omamoodi variant.
Ja neid näited on veel.
Aga muidu sain hooaja tehtud Force India-ga. Võitsin kõik sõidud ja sain 475 punkti :P.
Seaded olid järgmised. Vastased intermediate, ABS sees, muud abid väljas, veojõukontroll pool peal. Sõitsin Logitech wingman formula yellow rooliga. Tire simulatsion oli väljas ja sõitude pikkus 30-40%.
Tyre simulatsion oli väljas just bugide pärast. Sest pikemal sõidul käisid konkurendid tavaliselt lausa 2x boksis, aga kuna mul kummid alt ära ei kulunud ja ühtegi puncturet ka ei tekkinud, siis ma ei pidanud muretsema ja oma närve rikkuma. Käisin alati ühe korra boksis ja olin teistelt eest ära, siis ei tekkinud seda boksibugi, et pean ootama.
Kui patch tuleb ja bugid ära parandatakse, siis keeran raskust juurde ja kummivärgi sisse.
Kõige raskemaks kujunesid hispaania ja lõuna-korea rajad. Kus pidin rumalate spinnide pärast sõitu 6-7x restartima et võita. Lihtsad olid türgi ja hiina. Mõnusad saksa, ungari, valencia, singapur.
Ahjaa esitiiva seadistuse panin roolile nuppude alla ja iga ring timmisin seda vastavalt sirgele või kurvidele. Sellega seoses küsimus. Kas on võimalik konkreetset tiivaasendit kuidagi ühe nupuvajutuse alla organiseerida või peab iga kord 3 klõpsu tegema?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.10.2010 21:51:11
|
|
|
nutikas on piti strateegia selline valida, et boksis võimalikult vähe sagimist oleks
kui paistab, et pit on täis, siis võib ringi vabalt lisaks sõita ning valida omale sobivad rehvid ja sobival hetkel ennast boksi kutsuda
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
22.10.2010 16:20:38
|
|
|
| libe kirjutas: |
nutikas on piti strateegia selline valida, et boksis võimalikult vähe sagimist oleks
kui paistab, et pit on täis, siis võib ringi vabalt lisaks sõita ning valida omale sobivad rehvid ja sobival hetkel ennast boksi kutsuda  |
Minu strateegia !
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kemmukas
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2009
|
22.10.2010 19:36:30
|
|
|
| Sai vahepeale mingit damage modi proovitud, aga tuli välja, et see muutis ka handlingut ning ringiajad läksid oma 15 sekki hullemaks. Ehk keegi saaks kuhugi üles panna järgnevad failid(unustasin ennem backup-i teha): loose_parts_settings ja surface_materials
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kemmukas
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2009
|
22.10.2010 20:03:14
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Kemmukas kirjutas: |
| Sai vahepeale mingit damage modi proovitud, aga tuli välja, et see muutis ka handlingut ning ringiajad läksid oma 15 sekki hullemaks. Ehk keegi saaks kuhugi üles panna järgnevad failid(unustasin ennem backup-i teha): loose_parts_settings ja surface_materials |
https://rapidshare.com/files/426574029/F1_2010_Backup.zip  |
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.10.2010 09:42:48
|
|
|
tomorrow, julm läägfest mingi 15fps ära salvesta raw-na neid videosi siis ei haki äkki.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
23.10.2010 18:09:07
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| ära salvesta raw-na neid videosi siis ei haki äkki. |
Ja millena austatud herr platoon tahab, et ma need salvestaks siis? .Äkki tahab, et ma väriseva kaameraga oma monitori filmiks ja 120x120 resoga video teeks või?
Pole minu süü, et mäng nii sitt on, et isegi kõik sätted miinimumis ei anna 30fps välja .Rääkimata siis Frapsiga salvestamisest kui fps langeb 20 kanti kohati.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
24.10.2010 02:02:29
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Ja millena austatud herr platoon tahab, et ma need salvestaks siis? .Äkki tahab, et ma väriseva kaameraga oma monitori filmiks ja 120x120 resoga video teeks või?
Pole minu süü, et mäng nii sitt on, et isegi kõik sätted miinimumis ei anna 30fps välja .Rääkimata siis Frapsiga salvestamisest kui fps langeb 20 kanti kohati. |
profiili kiigates ütleks pigem nii:
| tsitaat: |
Pole mängu süü, et mu PC nii sitt on, et isegi kõik sätted miinimumis ei anna 30fps välja .Rääkimata siis Frapsiga salvestamisest kui fps langeb 20 kanti kohati. |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.10.2010 02:28:02
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| ära salvesta raw-na neid videosi siis ei haki äkki. |
Ja millena austatud herr platoon tahab, et ma need salvestaks siis? .Äkki tahab, et ma väriseva kaameraga oma monitori filmiks ja 120x120 resoga video teeks või?
Pole minu süü, et mäng nii sitt on, et isegi kõik sätted miinimumis ei anna 30fps välja .Rääkimata siis Frapsiga salvestamisest kui fps langeb 20 kanti kohati. |
herr platoon küsib uuesti siis, et kas sul on äkki linnuke peal "Force lossless RGB capture (may be slower)"
Muidu ega vahet ple kas teed 120x120 resol või siis nii nagu praegu uploadid kui HD pole siis näeb tõsiselt crap välja. Parem juba kaameraga ekraani filmida.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.10.2010 02:37:42
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
profiili kiigates ütleks pigem nii:
| tsitaat: |
Pole mängu süü, et mu PC nii sitt on, et isegi kõik sätted miinimumis ei anna 30fps välja .Rääkimata siis Frapsiga salvestamisest kui fps langeb 20 kanti kohati. |
 |
Kuule jutt käib miinimumsätetest .Kõik v.a reso on low või off ja mäng ei suuda ikka 30fps keskmist näidata.Kust ime otsast see minu süü on?
Ennist postitasin fraps benchi kus miinimumi ja maksimumi keskmise vahe oli kõigest 7 fps.Ehk siis täielik mängu viga .Aga postitan siis uuesti:
Spoiler 
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| herr platoon küsib uuesti siis, et kas sul on äkki linnuke peal "Force lossless RGB capture (may be slower)" |
Ei.Ei kasuta ka full size mis on nõudlikum.
Spoiler 
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Muidu ega vahet ple kas teed 120x120 resol või siis nii nagu praegu uploadid kui HD pole siis näeb tõsiselt crap välja. Parem juba kaameraga ekraani filmida. |
Tegelikult see neetud Youtube pigistab ja venitab ise videot kui täpses mõõdus pole.Arvutis näeb kena 16:10 välja aga YT-s näeb nagu mingi veider 4:3 välja.HD capture ma ei saa lihtsalt teha mõistetavatel põhjustel.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marten L
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2009
|
24.10.2010 15:20:00
|
|
|
| Mul mure, nimelt selline, et tõmbasin netist mängu ja kõik oli oki toki kuni ütles, et your product key is not valid, enter a valid product key, kellelgi on nõuandeid, mängu ei saa praegu salvestada, windows live kasutaja on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.10.2010 15:22:21
|
|
|
| Marten L kirjutas: |
| Mul mure, nimelt selline, et tõmbasin netist mängu ja kõik oli oki toki kuni ütles, et your product key is not valid, enter a valid product key, kellelgi on nõuandeid, mängu ei saa praegu salvestada, windows live kasutaja on olemas. |
proovi internetipoode, ehk saad sealt toimiva versiooni alla laadida
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marten L
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2009
|
24.10.2010 15:35:14
|
|
|
| Eiei, mul mäng kõik peale installitud juba ja töötab, aga ei saa saveda kuna product key on vale. Saan mängida aga mäng progressi ära ei salvesta sest product key vale.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
24.10.2010 15:39:58
|
|
|
On ikka originaal mäng?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.10.2010 15:40:03
|
|
|
| Marten L kirjutas: |
| Eiei, mul mäng kõik peale installitud juba ja töötab, aga ei saa saveda kuna product key on vale. Saan mängida aga mäng progressi ära ei salvesta sest product key vale. |
nu peale maksmist saad product key, mis on õige
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.10.2010 15:54:00
|
|
|
| Marten L kirjutas: |
| Mul mure, nimelt selline, et tõmbasin netist mängu ja kõik oli oki toki kuni ütles, et your product key is not valid, enter a valid product key, kellelgi on nõuandeid, mängu ei saa praegu salvestada, windows live kasutaja on olemas. |
Et siis nagu piraat või mis? (kui sa just Steamist ei tõmmanud).
Õnneks Windows Live lubab ka offline kasutaja teha ja salvestada arvutisse.See võimalus on siiski suht ära peidetud kahjuks .
Naljakas, et teisipäeval tegin video Korea rajast vihmaga ja täna oligi julm vihm .Peab vist Brasiilia etapi jaoks kordama seda aktsiooni
Rääkige siis kah mis seadistust te kasutate(milline üldine eelistus on) ja mis rajad teile meeldivad ja milliseid te vihkate?
Ise kasutan seda seadistust ja kui Gear Ratio-te timmimine välja jätta sobib see üllatavalt hästi pmst kõigile radadele (Türgis on juhitavus veidi kehvem kui teistel radadel.Monacos samas ideaalne).
| tsitaat: |
Aerodynamics
Front Wing Angle: 11
Rear Wing Angle: 11
Braking
Balance: F 60% - R 40%
Pressure: High
Brake Size: Small
Balance
Ballast Distribution: F 0% - R 100%
Front Anti-roll Bar: 11
Rear Anti-roll Bar: 11
Suspension
Front Ride Height: 1
Rear Ride Height: 1
Front Spring Stiffness: 11
Rear Spring Stiffness: 11
Gearbox
Gear 1: Rajapõhine
Gear 2: Rajapõhine
Gear 3: Rajapõhine
Gear 4: Rajapõhine
Gear 5: Rajapõhine
Gear 6: Rajapõhine
Gear 7: Rajapõhine
Engine
Throttle map: Fast
Fuel: Fixed
Alignment
Camber front: -1.50
Camber rear: -3.50
Toe front: 0.05
Toe rear: 0.20 |
Lemmikrajad: Monaco,Türgi,Spa,Monza ja Suzuka
Vastikud rajad: Bahrein,Hiina,Hispaania,Singapur ja Abu Dhabi
Ülejäänutest mainin ära, et Malaisia see kurv mis viib tagasirgele(Nr 14) on vastik ja seal on veel vastikuid kurve,Silverstone kurvid 13-14 jne.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.10.2010 15:57:10
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Naljakas, et teisipäeval tegin video Korea rajast vihmaga ja täna oligi julm vihm .Peab vist Brasiilia etapi jaoks kordama seda aktsiooni |
pigem mitte, sellist suvasõitmist on terve internet täis ja kui veel video hakib ja on madala resolutsiooniga, siis säästa meid - platooni emomisest on küll juba
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.10.2010 16:09:08
|
|
|
| libe kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Naljakas, et teisipäeval tegin video Korea rajast vihmaga ja täna oligi julm vihm .Peab vist Brasiilia etapi jaoks kordama seda aktsiooni |
pigem mitte, sellist suvasõitmist on terve internet täis ja kui veel video hakib ja on madala resolutsiooniga, siis säästa meid - platooni emomisest on küll juba  |
Sa kardad lihtsalt, et sa pead jälle poolteist tundi ootama sõidu algust
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marten L
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2009
|
24.10.2010 16:10:58
|
|
|
tomorrow, kuidas offline kasutajat teha?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.10.2010 16:19:52
|
|
|
tomorrow, pane capture settinguks ikka 60fps.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
24.10.2010 16:22:29
|
|
|
| Marten L Mine mängu, vajuta HOME, Greate New Profile ja loe korralikult läbi mis seal kirjutatud on!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.10.2010 16:40:50
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Naljakas, et teisipäeval tegin video Korea rajast vihmaga ja täna oligi julm vihm .Peab vist Brasiilia etapi jaoks kordama seda aktsiooni |
pigem mitte, sellist suvasõitmist on terve internet täis ja kui veel video hakib ja on madala resolutsiooniga, siis säästa meid - platooni emomisest on küll juba  |
Sa kardad lihtsalt, et sa pead jälle poolteist tundi ootama sõidu algust  |
ei, sest neid kehvakvaliteediga videosid on terve interneti prügikast täis
tee siis vähemalt midagi teisiti - editeeri oma videosid - platoon isegi üritab, kuid tee informatiivselt
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.10.2010 16:50:49
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| tomorrow, pane capture settinguks ikka 60fps. |
Panin.Mingit vahet pole.Fps langus on täpselt sama.
| libe kirjutas: |
| tee siis vähemalt midagi teisiti - editeeri oma videosid - platoon isegi üritab, kuid tee informatiivselt |
Edin paar pornokaadrit sisse ja vaadatavus tõuseb 200%
Tegelikult ma edingi aga seda on teil raske näha ju.Algusest ja lõpust lõikan ära momendid kus pilt paigal seisab ja mõned ebavajalikud asjad kah.
Võimalus oleks veel mingi muusika panna aga ma ei hakka vist tegema, sest see on nii individuaalne ja mis meeldib ühele ei meeldi teisele
Samas kui sulle ei meeldi, siis ära vaata.Konstruktiivne kriitika on samas alati teretulnud
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.10.2010 17:08:13
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| tee siis vähemalt midagi teisiti - editeeri oma videosid - platoon isegi üritab, kuid tee informatiivselt |
Edin paar pornokaadrit sisse ja vaadatavus tõuseb 200%
Tegelikult ma edingi aga seda on teil raske näha ju.Algusest ja lõpust lõikan ära momendid kus pilt paigal seisab ja mõned ebavajalikud asjad kah.
Võimalus oleks veel mingi muusika panna aga ma ei hakka vist tegema, sest see on nii individuaalne ja mis meeldib ühele ei meeldi teisele
Samas kui sulle ei meeldi, siis ära vaata.Konstruktiivne kriitika on samas alati teretulnud  |
pidasin silmas midagi mõistlikumat, kui muusika lisamine või ebavajalike eemaldamist
mitte et enda videosid kiidaks või promoks, kuid ntks nfs shiftis lisasin nurka cockpit view ja põhivideoks välisvaate replay
teise video aga tegin nii, et kaks erinevat masinat võrdluseks, kumb kiirem - sõiduoskused siis tagaplaanil
http://www.youtube.com/watch?v=Si_MeMlfNto
http://www.youtube.com/watch?v=Pz_POkRAtUs
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.10.2010 17:56:17
|
|
|
libe, su videoid on suutnud tervelt 150 inimest vaadata? Näitab, et pole huvitav! Oma Singapore lõikasin igatepidi ise kokku, kasutasin lõike otse sõidust kui hiljem replay ajal, replayd salvestasin ka eri vaadetes terve ringi ära ja siis lõikasin kohti, mis meeldisid.
http://www.youtube.com/watch?v=USypXj9K460
Ning Koreal filmisin veel oma setupi ka enne videot ja siis editisin kuiva ja vihma sõidu sujuvalt kokku
http://www.youtube.com/watch?v=QcX6YdyRcAM
Muidugi mulje on siiski jäänud, et kõige enam läheb rahvale peale videod kus mingit tola mängid saad kohe miljon vaatajat. Ala mu mingit täiesti paska kaameraga filmitud ekraani xboxi versiooni on 45000 inimest umbkaudu vaadanud aga need kus normaalselt sõidan, neid ei huvita keegi
http://www.youtube.com/watch?v=PNHIW3J0f_8
OT: Elioni digitv reklaam video tegid ise, et seda niiviisi seal rahulikult enda kontole üles laadisid?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.10.2010 17:59:01
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| libe, su videoid on suutnud tervelt 150 inimest vaadata? Näitab, et pole huvitav! |
seda seetõttu, et ma ei ole neid taginud ega üldisele publikule avalikuks teinud
need on ainult lingi järgi leitavad
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smart50
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2010
|
24.10.2010 18:09:39
|
|
|
| Suht üksluine ja igav mäng on mu arust.Tavalised nfs seeriad mängitavamad.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.10.2010 18:13:21
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Muidugi mulje on siiski jäänud, et kõige enam läheb rahvale peale videod kus mingit tola mängid saad kohe miljon vaatajat. Ala mu mingit täiesti paska kaameraga filmitud ekraani xboxi versiooni on 45000 inimest umbkaudu vaadanud aga need kus normaalselt sõidan, neid ei huvita keegi
OT: Elioni digitv reklaam video tegid ise, et seda niiviisi seal rahulikult enda kontole üles laadisid?  |
selle su crashi video peale rahvas jooksis, kuna pealkirjas "Accident - Hamilton & Webber Crash" - see on enamotsitud, kui su eelmised - proovi otsingut ja mõistad
mis pudutab elioni reklaami, siis kui see on ei kellelegi leitavaks määratud, siis ta ka püsib, vastasel juhul on ta blokeeritud autorikaitse poolt
pean aga tunnistama, et su vihma ja päikeselise ilma vaheldumisega video oli hästi sobitatud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
24.10.2010 18:16:33
|
|
|
| smart50 kirjutas: |
| Suht üksluine ja igav mäng on mu arust.Tavalised nfs seeriad mängitavamad. |
Kui kõige madalama raskusastmega mängida, siis on muidugi igav. Ise mängin kõige raskemaga, esikümnesse on suht raske saada ja igav ei ole!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.10.2010 19:47:05
|
|
|
Täitsa lõpp ikka
See krdi +25% extra damage mod muudab autod jõle aeglaseks.Mul oli ta algusest peale peal ja kogu esimene karjääriüritus läks selle nahka.
Nüüd võtsin maha ja alustasin uut karjääri Virginiga.Senine parim koht kvalis on nr 9 aga mõlemad esimesed sõidud võitsin .AI tase on nüüd Legend ja saan võrdselt võidu sõita küll(klaviatuuriga ).Kvalis tundub, et veab kui Q3 jõuan aga sõidus oman ära.Krdi Webber on lihtsalt vääga julm sõidus
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
24.10.2010 20:10:30
|
|
|
keerasin rehvi simu kinni ja ringi aeg paranes ca. 3seci catalunias enne sai vaevu 1:25+ kätte, nüüd tuli suht lebolt 1:21+ aga 2-3korda läks ikkagi rehv katski
| ot: |
idee sellest sõidust video ka kokku kleepida. 20% ehk 13 ringi. replay kõigidest kaameratest filmitud, sõitu ennast ei võtnudm kuna suht jama sõita miski 30FPS'ga ja kohati alla sellegi. vaja veel paar asja filmida ja siis võib kleepima hakata. suht ambitsioonikas projekt on muidu ja võtab ilmselt mõne nädala aega. minu püsivust arvesse võttes võib isegi mingi kuu minna umbes |
viimati muutis NATAS999 24.10.2010 20:12:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.10.2010 20:11:47
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Täitsa lõpp ikka
See krdi +25% extra damage mod muudab autod jõle aeglaseks.Mul oli ta algusest peale peal ja kogu esimene karjääriüritus läks selle nahka.
Nüüd võtsin maha ja alustasin uut karjääri Virginiga.Senine parim koht kvalis on nr 9 aga mõlemad esimesed sõidud võitsin .AI tase on nüüd Legend ja saan võrdselt võidu sõita küll(klaviatuuriga ).Kvalis tundub, et veab kui Q3 jõuan aga sõidus oman ära.Krdi Webber on lihtsalt vääga julm sõidus  |
selle +25% extra damagega kaasas oli ka less grip fail, kui selle ka üle kirjutasid, siis pole ime
ilma seda faili kasutamata oli grip ja performance sama, lihtsalt iga pisikese kõksu peale lagunes nagu lego
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.10.2010 20:18:43
|
|
|
| libe kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Täitsa lõpp ikka
See krdi +25% extra damage mod muudab autod jõle aeglaseks.Mul oli ta algusest peale peal ja kogu esimene karjääriüritus läks selle nahka.
Nüüd võtsin maha ja alustasin uut karjääri Virginiga.Senine parim koht kvalis on nr 9 aga mõlemad esimesed sõidud võitsin .AI tase on nüüd Legend ja saan võrdselt võidu sõita küll(klaviatuuriga ).Kvalis tundub, et veab kui Q3 jõuan aga sõidus oman ära.Krdi Webber on lihtsalt vääga julm sõidus  |
selle +25% extra damagega kaasas oli ka less grip fail, kui selle ka üle kirjutasid, siis pole ime
ilma seda faili kasutamata oli grip ja performance sama, lihtsalt iga pisikese kõksu peale lagunes nagu lego |
Pead silmas surface_materials.xml?
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
24.10.2010 20:19:34
|
|
|
| ot: |
NATAS999 Tee siis midagi huvitavat. Jääb ootama! |
Eelmine kuu sai selline video tehtud. Käisin Rootsis ja õhtul polnud laevas midagi teha, suht kiiresti sai tehtud u4-5 tundi!
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.10.2010 20:32:22
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Täitsa lõpp ikka
See krdi +25% extra damage mod muudab autod jõle aeglaseks.Mul oli ta algusest peale peal ja kogu esimene karjääriüritus läks selle nahka.
Nüüd võtsin maha ja alustasin uut karjääri Virginiga.Senine parim koht kvalis on nr 9 aga mõlemad esimesed sõidud võitsin .AI tase on nüüd Legend ja saan võrdselt võidu sõita küll(klaviatuuriga ).Kvalis tundub, et veab kui Q3 jõuan aga sõidus oman ära.Krdi Webber on lihtsalt vääga julm sõidus  |
selle +25% extra damagega kaasas oli ka less grip fail, kui selle ka üle kirjutasid, siis pole ime
ilma seda faili kasutamata oli grip ja performance sama, lihtsalt iga pisikese kõksu peale lagunes nagu lego |
Pead silmas surface_materials.xml? |
just
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
24.10.2010 20:46:36
|
|
|
| ot: |
DefXtreme, ei tea kui huvitav just 1 mehe totaalset domineerimist vaadata on (A.I. @ iisi mõud) 13 ringi aga eks üritab teha jah midagi normi. Paremat kindlasti, kui see WRC2010 oma, millega lihtsalt replay salvestasin ja youtubele söödavaks konvertisin. Isegi otsi ei lõikund ära, nagu oleks pidand teglt |
Päris hea video jah sul. Endal nii vinge ilmselt ei tule.
Spoiler 
Teglt oleks pidand põnevamad kohad filmima teise nurga alt nagu tahapoole vaates vms ja slo-mo, aga noh, what's done, is done ja kui kuskile miskit replay faili F1 ei salvesta, mida avada annaks selle replay asjaga, siis ei jää muud üle, kui kasutada olemasolevat filmitud materjali. Kahju, et nii hiljapeale see asi jäi  . Oleks saand kontaktid ja möödumised paremini pildile.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
26.10.2010 16:50:50
|
|
|
| tsitaat: |
Update: The team have been hard at work and as a result we have now completed all internal testing on the patch.
The patch is now in submission with Microsoft and Sony for all 3 platforms, and once this process has been successfully completed the patch will be released, ready for you to download. Keep an eye out on the forums, facebook, and twitter, as we’ll let you know as soon as it’s ready to download.
|
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
26.10.2010 16:52:20
|
|
|
Opaa enam ei lähe kaua!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.10.2010 16:59:41
|
|
|
Lõpuks ometi
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
26.10.2010 18:59:07
|
|
|
Sellega tuli meelde, et mulle alati tundub mängu käima pannes, et see tüüp näitab keskmist sõrme ilmselt minu rikutud mõistus
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|