|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
12.10.2010 22:42:32
|
|
|
Tundub, et iFöön 4 ongi omadega üks paras ikaldus
_________________ www.meybo.ee |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
13.10.2010 08:28:32
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Iphone4 the broken edition  |
It's magical.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
13.10.2010 09:18:31
|
|
|
| tsitaat: |
I don't care, I need iPhone 4.
|
See ütlus tuli kohe meelde tuntud multikast...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatomik
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
13.10.2010 12:19:31
|
|
|
Mis, juba laguneb!?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
13.10.2010 18:46:43
|
|
|
hea näide sellest, kuidas ajupestud klientidele müüakse külma südamega kehva kaupa.
huvitav kas need telefonid enne mingit testperioodi ei läbinud siis? või oli Jobsi laual kõrge paberihunnik vigadega - mis lendas otsejoones paberihunti
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
13.10.2010 19:03:53
|
|
|
| Vaevalt mingit õiget testi värki oli, ilmselgelt kiirustati kui suvel esimestel iPhone 4-del polnud isegi liim õieti kuivanud.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
13.10.2010 20:52:59
|
|
|
kaasaegne tehnika ongi nii loodud et ta vastu ei peaks ja no apple on sellest aru saanud et tuleb teha sellistest materiaalidest toode mis vastu ei pea ja lollid ostaksid neid igasugu vidinaid neilt
kui paljud teist kasutavad puutetundliku ekraaniga telefone ja kui paljud teist nendepeal tõhusalt mänge mängivad ja muid igasugu tegemise teevad ?
pmst kui mänge ei mängi ja filme ei vaata siis mis vahe on apple 12k telefonil ja 3k makksval nokia/samsung/jne telefonil ?
mina isiklikult eelistan telefoni aint kõnede vastamiseks ja nende tegemiseks ja rohkemat lihtsalt pole vaja ja no sellepärast sobib mulle 3k telefon rohkem sest sellest pole nii jubedalt kahju kui sellega midagi juhtub
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
14.10.2010 09:26:39
|
|
|
Ei tasu igat kummi peale tõmmata, mis ette satub
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
14.10.2010 09:38:07
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
mina isiklikult eelistan telefoni aint kõnede vastamiseks ja nende tegemiseks ja rohkemat lihtsalt pole vaja ja no sellepärast sobib mulle 3k telefon rohkem sest sellest pole nii jubedalt kahju kui sellega midagi juhtub |
mis 3k? 300 saad tutika ,just vaid helistamiseks mõeldud klotsi omale.
http://www.euronics.ee/tootekaart/36007/Arvutid,_GPS_ja_telefonid/Telefonid/NOK1208
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
14.10.2010 10:22:11
|
|
|
Iga versioon edasi on iFöönidel järjest suuremad hädad kallal.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
15.10.2010 10:00:41
|
|
|
Eks seda parandab vaid aeg - võib ju rääkida, kuidas Apple telefonid on nii palju paremad kui Nokia omad ja kogu see pudru ja kapsad - aga tõsilugu on see, et kogemused telefonide tegemisest Apple lihtsalt hetkel puuduvad. Disaini meeskond on super ja see uus iPhone näeb täitsa äge välja, aga niikaua, kui "ilus mänguasi" on esimesel kohal ja käepärane kasutus ja läbimõeldud ehitus teisel - tuleb Õuna turundusel lihtsalt tugevalt tööd teha!
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
15.10.2010 10:03:24
|
|
|
Nad panid juba kunagi ammu turundusele kõva põhja,nüüd lihtsalt lasevad vana rasva peal liugu
vähemalt jääb selline mulje.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raciocinio
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2008
|
15.10.2010 21:49:31
|
|
|
| joulukas kirjutas: |
| Eks seda parandab vaid aeg - võib ju rääkida, kuidas Apple telefonid on nii palju paremad kui Nokia omad ja kogu see pudru ja kapsad - aga tõsilugu on see, et kogemused telefonide tegemisest Apple lihtsalt hetkel puuduvad. Disaini meeskond on super ja see uus iPhone näeb täitsa äge välja, aga niikaua, kui "ilus mänguasi" on esimesel kohal ja käepärane kasutus ja läbimõeldud ehitus teisel - tuleb Õuna turundusel lihtsalt tugevalt tööd teha! |
Ja sa võid ka ju siin rääkida, aga see nüüd küll mingi tõsilugu pole, mis su suust tuleb. Oled sa omanud nii Nokia telefone kui iPhone? Just käepärane kasutus ja ehitus on minu arust iPhone plussid. Nokia telefonid, mis mul olnud on, on kuidagi nagisevad ja sellised ebakindlad, kõik nupud ei ole konkreetsed. Puutetundlikute nokiate ekraanid on nagu on ja keset tööd viskab errori, sest mälukaart ei anna enam ühendust. iPhone on selline konkreetne tükk, hea käes hoida. Symbian vs iOS kasutusmugavusest ei hakka rääkimagi(kui välja arvata mingid spetsiifilised äritegevuses vajalikud funktsioonid)
| alliance kirjutas: |
Nad panid juba kunagi ammu turundusele kõva põhja,nüüd lihtsalt lasevad vana rasva peal liugu
vähemalt jääb selline mulje. |
Ega jah 1. generatsiooni iPhone-i ja 4. generatsiooni iPhone-i vahel polegi nagu mingit vahet eks. Vahepeal tulnud üliedukas App Store on ka puhas laiskus ja viitsimatus, vana rasva peal liuglemine. Uus alumiiniumist unibody korpus, mida kohe teised arvutitootjad kopeerima hakkasid, on kah eelmine sajand.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BullDoze
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005
|
16.10.2010 02:11:47
|
|
|
| Mõnusat hülge möla tuleb alati taoliste uudiste peale. Kommenteerivad inimesed kes pole toodet elusees päriselus näinud, rääkimata kasutamisest ja testimisest. Ise oman iPhone4 pea 3 kuud ja ühtegi probleemi pole esinenud. Nokiat ei taha näha ka enam.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
16.10.2010 02:22:28
|
|
|
no vaadates selle uue fööni ikaldust siis mulle tundub et põhiline mahv ongi sinna appstore peale läinud
oli vist nii et see oli isegi tulusam kui moblade müük
fanboydele:nokia polegi enam teema.nüüdon juba teised tegijad.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
16.10.2010 09:47:08
|
|
|
kasutusmugavus mai äss. multitaskin võttis aega 4 generatsiooni, videokõne tuli ülihilja, tõsised läbimõtlemata konstruktsioonivead. no nagiseb mu vana eerikpoeg natuke siis nagiseb, aga ei idane ega ei mädane, java telefonitelgi ammust ajast multitasking, ja paljud uued android isendid tavalise plastikkorpusegagi jäigad ja hästi käes istuvad kindlad telefonid.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
16.10.2010 13:19:59
|
|
|
| BullDoze kirjutas: |
| Mõnusat hülge möla tuleb alati taoliste uudiste peale. Kommenteerivad inimesed kes pole toodet elusees päriselus näinud, rääkimata kasutamisest ja testimisest. Ise oman iPhone4 pea 3 kuud ja ühtegi probleemi pole esinenud. Nokiat ei taha näha ka enam. |
Mina ka ei ole näinud,aga võin kindlalt väita et põhiprobleem on hind:USA hind koos lepinguga 199$ ilma lepinguta 599$
Eestis hind:
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raciocinio
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2008
|
16.10.2010 17:11:49
|
|
|
| Bilderberg kirjutas: |
| BullDoze kirjutas: |
| Mõnusat hülge möla tuleb alati taoliste uudiste peale. Kommenteerivad inimesed kes pole toodet elusees päriselus näinud, rääkimata kasutamisest ja testimisest. Ise oman iPhone4 pea 3 kuud ja ühtegi probleemi pole esinenud. Nokiat ei taha näha ka enam. |
Mina ka ei ole näinud,aga võin kindlalt väita et põhiprobleem on hind:USA hind koos lepinguga 199$ ilma lepinguta 599$
Eestis hind:  |
No pm kui sa EMT-st ostad i paketiga, siis sa maksad lõpuks telefoni eest kokku ca 8000.-, nii et pole väga kallis. Seda muidugi juhul, kui kuumakses sisalduvad andmeside, kõned ja sõnumid vastavad sinu telefonikasutusega.
Ma olen välja arvestanud, et selle 2a kasutamise peale maksab iPhone 4 omamine päevas 7 krooni. See on näiteks üle 2 korra odavam lõbu, kui suitsetamine. Kumma valid sina?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jakobj
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2009
|
16.10.2010 18:28:39
|
|
|
| raciocinio kirjutas: |
Ma olen välja arvestanud, et selle 2a kasutamise peale maksab iPhone 4 omamine päevas 7 krooni. See on näiteks üle 2 korra odavam lõbu, kui suitsetamine. Kumma valid sina? |
Väga hea!
Aga ma ei saa aru, miks inimesed üldse sõna võtavad, kes ei kasuta nutitelefonide võimalusi. iPhone on nutitelefonide üks lipulaevadest ja kindlasti on maailmas aina rohkem inimesi, kes neid võimalusi ja erinevaid rakendusi kasutavad. Olgem ausad, elu on ikka selle telefoniga märksa lihtsam ja vaheldusrikkam.
iPhone 4 kohta ei saa küll ühtegi halba sõna öelda, kasutasin kuu aega ja selle ajal sain ikka väga palju uusi võimalusi proovida ja katsetada- mida telefonid seni pole suutnud teha. Ja see, et tagakorpus tehti seekord klaasist- on väga vinge lahendus. Julgen küll väita, et kriime võtab see telefon eelnevatest raskemini külge ning miks minul telefon katki ei läinud? Seepärast, et ei pillanud seda maha, ega ei istunud peale. Kui vaja telefoni, mida võib maha pillata ja millega ainult helistada, siis tõesti- selleks on erinevad lahendused juba välja mõeldud.
Odav variant iPhone 4st on muide ainult 1000-1500 krooni kallim kui nt uus Samsung Galaxy tippmudel. Et ei saa öelda ka, et iPhone kallis telefon oleks.
Selle raha eest saab proovida telefoni, mis on hoopis teine mõiste tänapäeval kui vanast ajast teame.
Soovitan küll kõigile!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
16.10.2010 21:47:12
|
|
|
Jajah, et android ja wmp6.5 on siis mis telefonid, mingi suvaline mittelevinud käkk?
Julgen arvata, et enamus firmasid annavad oma müügijuhtidele ja müügiesindajatele just wmp platvormil pihuarvuteid ja telefone, mitte ifööne.
Samamoodi soetavad entusiastid omale enne androidi, kuna nö "lahtine" platvorm ja väga suur "allmaailma" poolt tehtav dev töö on igati üle ifööni tarkvaralisest küljest.
esimese iphone tulek oli küll tervitatud nähtus kuna sundis telefonitreialid hakkama tootma aina rohkem nutifone mis aina jõulisemad. aga muude iphonede puhul on olnud alati sabas jõlkujatega, st et keskenduti rohkem mingi kasutu soga ja app store ülesehitamisele, kui kliendile parema seadme pakkumisega. ei vaidle vastu, et inimene kes kasutab telefoni peale helistamise ka meile vaatamiseks ja nt netis surfamiseks - on ju iphone sobiv toode. aga arvestades tema pidevat kirvest hinda, ja tegelikku töövõimetust siis sobibki ta rohkem paksu rahakotiga margientusiast-lihtkasutajale.
Sest ei ole mina veel oma tutvusringkondades kuulnud, et keegi oleks soetanud iPhone peale mingi muu kasutamisvajaduse kui seda on muusika kuulamine, meil ja nett.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
16.10.2010 22:17:14
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
Julgen arvata, et enamus firmasid annavad oma müügijuhtidele ja müügiesindajatele just wmp platvormil pihuarvuteid ja telefone, mitte ifööne.
|
Blackberry, Nokia E-seeria qwerty'ga telefonid ja mõnedel WM puuteekraniga telefonid. Populaarsuse järjekorras. Viimasel ajal on rohkem Nokiaid ilmumunud. Praeguses majandusseisus otsitakse kokuhoiu kohti ja E63 on sigaodav. iPhone töötelefoniks ei sobi. Apple'il on rumal hinnapoliitika. Sellise kuutasu eest ootab iga ettevõte mingit lisaväärtust. Apple pakub ainult tilu-lilu. Blackerry'l on päris asjalikud teenused, Nokial hea hind ja WM on vajalik spetsiifiliste programmide jooksutamiseks.
Mul seisab üks iPhone 3GS kontoris, mida keegi ei taha kasutada. Enam-vähem kõik (kaasa arvatud mina) on sellega paar nädalat mänginud ja siis loobunud. See ei tähenda, et iPhone on halb, ta on töötelefoniks ebamugav ja -praktiline.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hybrid
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2004
|
16.10.2010 23:28:33
|
|
|
Kas kellelgi 5140i pole pakkuda?
Mul kipuvad õrnad asjad sporti tehes katki minema
Aga 4 seeria vigadest räägiti ja hoiatati juba enne väljalaset ju. Lihtsalt see seltskond kes neid ostab, ei loe üldjuhul tehnikafoorumeid või ajakirju.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
17.10.2010 02:50:00
|
|
|
pacho, jah küllap sinna auku ta on. Lihtsalt nö hands on kogemusest tean, et mingi moment osade firmade müügijuhid/esindajad tegid tellimusi läbi mingite WM põhiste seadmete üle neti (kas siis olid hp pihuarvutid, või mingid telefonid).
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
17.10.2010 12:28:07
|
|
|
ekskangi käima ajamine on õunajunni peal oluliselt asisem kui eiKIA pel nt. sessuhtes on seda õunajunni kohandada vist kõige lihtsam. majas on igasugu htc sid ja asju kah aga õunajunnide ümber konfimine on käind valutaumalt kui teistel.. näide sellest, kui turule saab toode, mille arenduses on toimunud suur apsakas ja turundada tahetakse nii, et tegelikuks testijaks jääb lõpp-tarbija (fuji teeb oma läpakate ja muuga samamoodi: müüakse sulle kehv jupp, siis garantiikorras vahetatakse see lihtsalt välja) kahju, et fännbboid selle helkiva õunalogoga nii ära on peeditud ainult..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
17.10.2010 15:39:44
|
|
|
olen näppinud natuke nii iphone4 kui ka samsung galaxyt.
iphone suure resoga ekraan on muljetavaldav aga imo natuke pisike.
galaxy suur amoled on muljetavaldav minu suure käetarvis ei olnud ka liiga kohmakas (nagu kurdetakse).
iphone 3gs seeria siinjuures jääb mõlemale telefonile kõvasti alla.
ja nüüd olengi valiku ees, kas võtta 10+k eest leviprobleemidega ja purunev (nagu siit võib lugeda) iföön või 8k eest samsung... järelturule mõeldes on fööni kindlasti imelihtne müüa - apple jüngreid ju palju.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luke skywalker
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2002
|
17.10.2010 23:01:55
|
|
|
| Väga veider... Fanboyd kipuvad igast teemas kisama, et "Ärge hakake üldse rääkima kui te reaalselt pole iPhone'i käes hoidnud!" Minu arust on see vägagi nõme, selles suhtes, et jätab sellise mulje, et iga fanboy peab end niivõrd rikkaks ja targaks, et ta suudab omale sellist seadet lubada ja kõigil kellele õunake ei meeldi, nendel pole lihtsalt raha iPhone jaoks. Minu arust on nii, et iga uue versiooniga parandatakse iPhone'del mingi väga väga tüütu ja samas lihtne viga ära aga samas tekitatakse juurde mõni teine, et järgmisele versioonile ikkagi turgu oleks. Ma saan aru, et see ongi strateegia ja perfektset telefoni ei saa iial ühelgi firmalt, eriti kui oled power-user. Näiteks mina ei salli üldse iOS'i... Liiga kuidagi lame, tühi ja lakutud lammas on see mu jaoks, sihin androididele nüüd, vana ja häkitud I8910 on juba ajale jalgu jäämas oma symbianiga.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
18.10.2010 10:12:24
|
|
|
| raciocinio kirjutas: |
| joulukas kirjutas: |
| Eks seda parandab vaid aeg - võib ju rääkida, kuidas Apple telefonid on nii palju paremad kui Nokia omad ja kogu see pudru ja kapsad - aga tõsilugu on see, et kogemused telefonide tegemisest Apple lihtsalt hetkel puuduvad. Disaini meeskond on super ja see uus iPhone näeb täitsa äge välja, aga niikaua, kui "ilus mänguasi" on esimesel kohal ja käepärane kasutus ja läbimõeldud ehitus teisel - tuleb Õuna turundusel lihtsalt tugevalt tööd teha! |
Ja sa võid ka ju siin rääkida, aga see nüüd küll mingi tõsilugu pole, mis su suust tuleb. Oled sa omanud nii Nokia telefone kui iPhone? Just käepärane kasutus ja ehitus on minu arust iPhone plussid. Nokia telefonid, mis mul olnud on, on kuidagi nagisevad ja sellised ebakindlad, kõik nupud ei ole konkreetsed. Puutetundlikute nokiate ekraanid on nagu on ja keset tööd viskab errori, sest mälukaart ei anna enam ühendust. iPhone on selline konkreetne tükk, hea käes hoida. Symbian vs iOS kasutusmugavusest ei hakka rääkimagi(kui välja arvata mingid spetsiifilised äritegevuses vajalikud funktsioonid)
| alliance kirjutas: |
Nad panid juba kunagi ammu turundusele kõva põhja,nüüd lihtsalt lasevad vana rasva peal liugu
vähemalt jääb selline mulje. |
Ega jah 1. generatsiooni iPhone-i ja 4. generatsiooni iPhone-i vahel polegi nagu mingit vahet eks. Vahepeal tulnud üliedukas App Store on ka puhas laiskus ja viitsimatus, vana rasva peal liuglemine. Uus alumiiniumist unibody korpus, mida kohe teised arvutitootjad kopeerima hakkasid, on kah eelmine sajand. |
Töö on selline, et telefonid on pidevalt pihus. Sa võid ju õuna kiita ja ega ta halb telefon ei ole, aga Nokia puhul on asjad ikkagi läbimõeldumad kui Apple puhul.
Kõik sinu "plussid ja miinused" on puht emotsionaalsed - eks sinu käsi ongi ju teine kui minu oma, puutekraanide puhul tuleb täpsemalt rääkida konkreetsetest mudelitest, sest tõesti nokia siiani kasutatud resistiivset ekraani ei saa iphone kapasitiivse ekraaniga võrrelda, uued ekraanid x6/c7/n8 on aga juba midagi muud. Kokkujooksmine sõltub pigem tegevusest, mida telefoniga tehakse, kuigi peab nentima, et statistika räägib seal iphone kasuks - aga pole see õunake nii probleemi vaba midagi.
Ja kusjuures, pole sellel symbianil häda midagi, kui kasutusmugavust vaadata, kui sa selle kätte saad, siis on täiesti mugav.
Lisaks on pea iga nokia tunduvalt parem seade helistamiseks kui seda on iphone ja iTunes ei ole kuidagi oma funktsionaalsuse ja töökindlusega võrreldav Nokia PC Suite/Ovi Suite-ga.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raciocinio
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2008
|
18.10.2010 13:17:43
|
|
|
| joulukas kirjutas: |
| raciocinio kirjutas: |
| joulukas kirjutas: |
| Eks seda parandab vaid aeg - võib ju rääkida, kuidas Apple telefonid on nii palju paremad kui Nokia omad ja kogu see pudru ja kapsad - aga tõsilugu on see, et kogemused telefonide tegemisest Apple lihtsalt hetkel puuduvad. Disaini meeskond on super ja see uus iPhone näeb täitsa äge välja, aga niikaua, kui "ilus mänguasi" on esimesel kohal ja käepärane kasutus ja läbimõeldud ehitus teisel - tuleb Õuna turundusel lihtsalt tugevalt tööd teha! |
Ja sa võid ka ju siin rääkida, aga see nüüd küll mingi tõsilugu pole, mis su suust tuleb. Oled sa omanud nii Nokia telefone kui iPhone? Just käepärane kasutus ja ehitus on minu arust iPhone plussid. Nokia telefonid, mis mul olnud on, on kuidagi nagisevad ja sellised ebakindlad, kõik nupud ei ole konkreetsed. Puutetundlikute nokiate ekraanid on nagu on ja keset tööd viskab errori, sest mälukaart ei anna enam ühendust. iPhone on selline konkreetne tükk, hea käes hoida. Symbian vs iOS kasutusmugavusest ei hakka rääkimagi(kui välja arvata mingid spetsiifilised äritegevuses vajalikud funktsioonid)
| alliance kirjutas: |
Nad panid juba kunagi ammu turundusele kõva põhja,nüüd lihtsalt lasevad vana rasva peal liugu
vähemalt jääb selline mulje. |
Ega jah 1. generatsiooni iPhone-i ja 4. generatsiooni iPhone-i vahel polegi nagu mingit vahet eks. Vahepeal tulnud üliedukas App Store on ka puhas laiskus ja viitsimatus, vana rasva peal liuglemine. Uus alumiiniumist unibody korpus, mida kohe teised arvutitootjad kopeerima hakkasid, on kah eelmine sajand. |
Töö on selline, et telefonid on pidevalt pihus. Sa võid ju õuna kiita ja ega ta halb telefon ei ole, aga Nokia puhul on asjad ikkagi läbimõeldumad kui Apple puhul.
Kõik sinu "plussid ja miinused" on puht emotsionaalsed - eks sinu käsi ongi ju teine kui minu oma, puutekraanide puhul tuleb täpsemalt rääkida konkreetsetest mudelitest, sest tõesti nokia siiani kasutatud resistiivset ekraani ei saa iphone kapasitiivse ekraaniga võrrelda, uued ekraanid x6/c7/n8 on aga juba midagi muud. Kokkujooksmine sõltub pigem tegevusest, mida telefoniga tehakse, kuigi peab nentima, et statistika räägib seal iphone kasuks - aga pole see õunake nii probleemi vaba midagi.
Ja kusjuures, pole sellel symbianil häda midagi, kui kasutusmugavust vaadata, kui sa selle kätte saad, siis on täiesti mugav.
Lisaks on pea iga nokia tunduvalt parem seade helistamiseks kui seda on iphone ja iTunes ei ole kuidagi oma funktsionaalsuse ja töökindlusega võrreldav Nokia PC Suite/Ovi Suite-ga. |
Lõppkokkuvõttes loeb ikkagi kasutajast. Oleneb, kuidas ja milleks telefoni kasutada. Kiidetakse seda, mida osatakse paremini kasutada ja millesse süveneda ei viitsita, laidetakse maha. Mulle meeldib just iTunes+App Store. Nokiat kasutades süvenesin ka Ovi Store kasutamisse, aga peale App store kasutamist tundus see ikka väga nadi. Äriasjade ajamiseks ilmsel Nokia symbianid sobilikumad, ei oska siinkohal kommenteerida. Kui aga võrrelda näiteks iPhone ja N97(Ei saa rääkida uusimatest Nokiatest ja uusimas iPhonest, sest pole neid katsetanud), siis multimeedia+netis surfamine+rakendused on ikka iPhonega tükk maad mõnusam.
iPhone kasuks räägib ka see, et on tunduvalt rohkem toetatud asju. Kui näiteks tahad ühendada telefoni kitarriga, et kasutada telefoni metronoomina, häälestajana ja heliprotsessorina, siis on iPhone-le iRig ja veel teisigi lahendusi. Androidile ja symbianile neid väga ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
18.10.2010 14:18:17
|
|
|
Mind kohe huvitab, miks Nokia Ovi suite sulle nadi tundub? Vana PC-suite, seal olid konkreetsed valikud, uues Ovis on asi nagu veel lihtsamaks asi tehtud - töökindlusest võrreldes ükskõik millise teise tarkvaraga ei hakka üldse rääkimagi.
Aga tõsi ta on, et kui sul vaja mingit rakendust, mis vaid iPhone peal töötab - on elu sinu eest valiku ära teinud.
See netis surfamine N97 vs iPhone - siis seal Nokia tõesti jääb oluliselt alla ja seda eelkõige, kuna N97 kasutusel survetundlik ekraan, kus peab ekraanile vajutama, et puudutus toimuks. Samas, kui iPhone puhul piisab puudutusest, mille ekraan siis registreerib. Puutetundliku e. kapasitiivse ekraani eelis ongi see, et kuna registreeitakse puudutust, on see iPhone mugav veebilehitsemine võimalik.
See aga on puhatlt tehnoloogia põlvkondade erinevus.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
18.10.2010 14:19:23
|
|
|
Eks android on isegi teinud muljetavaldava arengu - arvestades süsteemi noorust. Tõonäosus, et Androidi süsteem ja market kasvab suuremaks/paremaks kui iOS ja App Store on ju tegelikult üpris kõrge - kogu platvorm on avatud lähtekoodiga ja entusiastidele kergelt näpitav. Kõik on sisuliselt ainult antud operatsioonisüsteemi ja konkreetse telefoni raua taga.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
18.10.2010 14:46:29
|
|
|
No eksperdid hindavad 2014 androidi juba teisel kohal olevaks, kohe symbiani järgi. Kolmandaks RIM ja siis pika vahe järel iOS ja WM pea samal tasemel.
http://www.gsmarena.com/smartphone_market_grew_55_percent_ios_declining_by_2014-news-1924.php
Eks siis kolme aasta pärast näeb, mis seis turul on, aga praeguse pildi järgi tundub küll, et Android surud teised lihtsalt vastu muru
P.S. 2010 peaks selle järgi juba Android rohkem turgu omama kui iOS
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
18.10.2010 15:19:22
|
|
|
| Mugavuse poolest jääb android natuke iOs-ile alla, silmailu ka väga ei paku. Ma ei saaks väita, et Android halb ka oli, omasin Nexus One natuke aega tagasi, nüüd iPhone 4. Mul ei esine probleeme ja ma leian , et juba oma 300DPI ekraani pärast on see haigelt kõva telefon ja see, et multitasking alles nüüd tuli, on sellest, et seda pole vaja. Kui siis ainult muusika kuulamiseks, aga see oli olemas. Nokia-st ei saa ma enam üldse aru, kohutava välimusega telefonid, sitt sisu ja ebameeldv ka veel. Pereliige vahetas oma HTC Nokia vastu, nüüd ei taha enam kumbagi, eks tuleb tallegi iPhone. Mis mu mõte on, on see, et peale kõiki neid telefone, mis mul olnud on, on iPhone-d siiski jäänud esikohale ja Nexus One teisele. Kunagi oli ikka aegu, kus Nokia oli väga äss telefon, aga ajad on muutunud ja nüüd naudivad inimesed App Store paljusid appe, ilusat ekraani ja kasutusmugavust, mitte seda, kellel kõvem kalender on , kuigi siit läheb ka punkt iOs-ile. Apple teeb täpselt asju, kus on vajdusele vastav arv võimalusi, mitte nagu Sony ja Nokia, mis on täis topitud, nii , et kottigi aru ei saa ja otsi nagu loll.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.10.2010 16:04:21
|
|
|
| joulukas, brauseri reageerimiskiirus on kohati Symbiani peal probleemiks (kasutades originaalbrauserit).
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
18.10.2010 16:33:11
|
|
|
Precision, Androidi võlu (ja ka põhjus miks paljud lihtkasutajad leiavad, et asi ei ole nii "ilus" või innovatiivne) on see, et suht palju on kasutaja enda teha. Mitte nii, et pannakse lusikas suhu pudruga, et söö seda mida mina nüüd ütlen. Android on lahtine platvorm mis pidevalt areneb ja lubab kasutajatel muuta ja konfigureerida kõike alustades nö kodulehe süsteemist lõpetades widgetite ja muu kamaga.
| tsitaat: |
ja see, et multitasking alles nüüd tuli, on sellest, et seda pole vaja.
|
Siis oled küll ikka väga algaja telefonikasutaja ja igast nutitelefonite funktsioonidest ära parem tule rääkima. Ma ei pea end mingiks ilgeks töötegijaks telefoniga, aga juba maast madalast - oma esimesest java telefonist peale olen kasutanud multitaskingut ja ilma selleta ei kujutaks elu ette (ja java telefonidel ei olnud igast häid appe nagu on androidil ja iOsil).
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
18.10.2010 16:57:57
|
|
|
| raciocinio kirjutas: |
Ja sa võid ka ju siin rääkida, aga see nüüd küll mingi tõsilugu pole, mis su suust tuleb. Oled sa omanud nii Nokia telefone kui iPhone? Just käepärane kasutus ja ehitus on minu arust iPhone plussid. Nokia telefonid, mis mul olnud on, on kuidagi nagisevad ja sellised ebakindlad, kõik nupud ei ole konkreetsed. Puutetundlikute nokiate ekraanid on nagu on ja keset tööd viskab errori, sest mälukaart ei anna enam ühendust. iPhone on selline konkreetne tükk, hea käes hoida. Symbian vs iOS kasutusmugavusest ei hakka rääkimagi(kui välja arvata mingid spetsiifilised äritegevuses vajalikud funktsioonid)
|
Ja ega sinu suustki päris tõsilugu ei tule. Mis ebakindlusest ja nagisemisest sa räägid? Ei ole mina veel näinud kallimat nokia telefoni mis nagiseb. Ei ole odavate seaski väga selliseid tähele pannud. Nupud ei ole konkreetsed? Kuidas saab nupp ebakonkreetne olla? Vajutad viite aga tuleb hoopis 5,5? Puutetundlikud ekraanid vajavad tõesti veidi arenemist. Mis erroritest sa räägid? Mul on 4 viimast nokia telefoni olnud mälukaartidega ja ka paljudel sõpradel, ei ole mina veel näinud, et keset mingit appi järsku errorit visatakse, sest mälukaart ära kaob. Kui sinu kogemused piirduvad 5a vanuste vastu seina käinud laipadega, siis võibolla on tõesti nii.
Symbiani ja iOS ei kannata tõesti võrrelda, symbian ei ole just kõige kiirem, samas minu vajadused täidab täielikult.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
18.10.2010 17:30:18
|
|
|
| Precision kirjutas: |
| Mugavuse poolest jääb android natuke iOs-ile alla, silmailu ka väga ei paku. Ma ei saaks väita, et Android halb ka oli, omasin Nexus One natuke aega tagasi, nüüd iPhone 4. Mul ei esine probleeme ja ma leian , et juba oma 300DPI ekraani pärast on see haigelt kõva telefon ja see, et multitasking alles nüüd tuli, on sellest, et seda pole vaja. Kui siis ainult muusika kuulamiseks, aga see oli olemas. Nokia-st ei saa ma enam üldse aru, kohutava välimusega telefonid, sitt sisu ja ebameeldv ka veel. Pereliige vahetas oma HTC Nokia vastu, nüüd ei taha enam kumbagi, eks tuleb tallegi iPhone. Mis mu mõte on, on see, et peale kõiki neid telefone, mis mul olnud on, on iPhone-d siiski jäänud esikohale ja Nexus One teisele. Kunagi oli ikka aegu, kus Nokia oli väga äss telefon, aga ajad on muutunud ja nüüd naudivad inimesed App Store paljusid appe, ilusat ekraani ja kasutusmugavust, mitte seda, kellel kõvem kalender on , kuigi siit läheb ka punkt iOs-ile. Apple teeb täpselt asju, kus on vajdusele vastav arv võimalusi, mitte nagu Sony ja Nokia, mis on täis topitud, nii , et kottigi aru ei saa ja otsi nagu loll. |
Nagu ka eelkõneleja ütles, kui õUnakese puhul ütleb sulle disainer - oh see on nii hea ja mugav - siis Androidi puhul on sinul see sõnaõigus - ja mina seda omadust ühegi kirka ekraani vastu ei vaheta! Minule meeldib ikka nii, et mina ise ütlen mis mulle meeldib! Ja üksi iPhone ei saa helistamise võimekust arvestades Nokia vastu ja seda tõenäoliselt mitte niipea - disaini koha pealt on sul muidugi õigus, kuid see siiski personaalne, mulle meeldib ka Apple disain rohkem kui hetkel saada olevad nokiad. (C7 ja E7 minuarust muidugi juba palju paremad).
Ja see, et sinu mõistus Symbiani peale ei hakka on siiski isiklik traagika - ja see iOS kalender küll mingeid punkte ei saa.
See jutt, et multitaskingut vaja ei ole - see on väga sarnane sellele jutule mida meie suur sõber Stiiv suus vahest välja ajab, kui ta midagi seadmest välja unustab.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
19.10.2010 02:36:41
|
|
|
| Milleks on vaja multitaskingut, kui nii palju seda on olemas seal sees juba varasemalt, et MSN ja muusika saavad all käia. Mida sa peaksid tegema korraga, olema netibrauseris ja lugema meili? Meil tõmbab ka end sisse ükskõik millal. Symbianist ma saan väga hästi aru, olles omanud üle 5-e erineva symbiani telefoni ja sugugi mitte odava otsa käkke. Mis puutub Androidi on see, et kõike saab õmber teha, on väga tore, oli minulgi custom ROM ja kergelt paremaks tehtud välimus, aga seal on siiski ees kindlad raamid, kasvõi menüü, mis on päris kole ja mida ei saa väga muuta. Mitte peamenüü, vaid see programmi sisene menüü.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
19.10.2010 09:57:38
|
|
|
| Precision, sa ajad objektiivse ja subjektiivse arvamuse segi. Kui sul pole multitaskingut vaja, ei tähenda, et seda pole kellelgi vaja. Aega-ajalt on vaja sônumite ja kalendri vahel infot vahetada. Ja tihedamini keset kône kalendrisse vaadata. Jah, teised telefonid vôimaldavad ka seda, olen teadlik. Vähestel on selleks eraldi nupp. Sellised pisiasju vôib mitmeid välja tuua.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
19.10.2010 15:24:23
|
|
|
| Siinkohal on sul õigus, võib olla mõnel läheb vaja kõne ajal tõesti kalendrisse vaadata, aga suur üldsus igapäevaselt ei kasuta seda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
19.10.2010 16:58:21
|
|
|
| hybrid kirjutas: |
Aga 4 seeria vigadest räägiti ja hoiatati juba enne väljalaset ju. Lihtsalt see seltskond kes neid ostab, ei loe üldjuhul tehnikafoorumeid või ajakirju. |
Võibolla on asi hoopis selles, et inimesi ei huvita need vead? Minu arust tähendab see seda, et telefonil positiivsed omadused jäävad domineerima.
Androidi ja iOS kasutusrohkust ei saa minu arvates võrrelda, iOS telefone on siiani vaid 4, Android telefone mitmeid kordi rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
19.10.2010 17:02:28
|
|
|
See, et sina oma telefoni ainult iPodina kasutad, see kohe kuidagi ei multitaskingust mittevajalikku võimekust. Teiseks natuke narrimise juttu ka - kui multitasking nii mõttetu on, miks siis nimetatud võimalus üldse 4 iTelefonis on?
Ärikasutajana, on mul pidevalt vaja erinevaid rakendusi koos kasutada, kõne+linditsamine+kalender, kõne+märkmed+internet jne.
Suur üldus kasutab just multitaskingut - lihtsalt iPhone kasutajad siia maani said seda väga limiteerituna omada ja ega ta tegelikult ka praegu mingi super ei ole. Nokial näiteks on see võimekus juba esimesest symbiani mudelist ja see on ikka väga mugav ning teeb telefoni kasutamist palju lihtsamaks.
See, et programmi menüü on "kole" on kõige subjektiivsem väide üldse ja peaks tavajuhul käima koos, "mina arvan et...". Mina isiklikult leian, et Androidi menüüd on palju mugavamad kui seda on iphone juures: 1. kodumenüüd on täielikult muudetavad, nii et ma ei pea vahtima neid nõmedaid ikoone, kui mul tegelikult on vaja kalendrit või sõnumeid vaadata. 2. peamenüü "koledus" on suhteline mõiste - ja seda saab skinnidega muuta + tegelikult ega sa seal väga tihti ei käigi, kuna kõik vajalik on sul juba "home screeni" peal olemas 3. Lisaks on Androidil olemas "lisa menüüd" millega saab väga lihtsaid vajalikke funktsioone täita, mis iphone juures puuduvad (võibolla on võimalikud mõne lisa rakendusega) - näiteks kõikide kontaktide kustutamine, iPhone juures absoluutselt nõmedasti üles ehitatud.
Minu töö on igapäevaselt telefonidega tegeleda - nii et hoian iga jumala päev pihus erinevaid androide, iphone genratsioone, nokiaid ja mida iganes - Android lihtsalt on kasutaja pärasem, kui seda on iOS, sinna pole midagi parata, ikoone võivad kõik ritta lüüa ja siis öelda, et meie süsteem on nii kuradima hea - aga iOS puhul mul ei olegi muud võimalust, kui need ikoonid - palun väga, kui sulle ikoonid nii meeldivad, siis sa saad Androidil teha omale täpselt seda tüüpi menüü nagu on iOSil.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaadriOSAK
HV vaatleja
liitunud: 04.06.2010
|
19.10.2010 23:33:08
|
|
|
Hunnik karvaste pihkudega moblapedesid siin kilkab omavahel, kellel on vaba pappi omale hullemat tillipikendust osta. Ükski normaalne inimene, kellel puudub haige edevus midagi ajuspuuduvat kompenseerida tundidekaupa mööda oma telefoni menüüsid ringinühkida, saab aru et iga normaalse nutitelefoni/pihuarvuti ainuke väärtus/eelis on selles, kui ta suudab sulle hetkega öelda või ekraanil kuvada, mida sul selles päevas sellel hetkel just vaja on teada.
Viimasena pakkus seda teadaolevalt WindowsMobile 6.1 platvorm, kus sai peale mobla sisselülitamist esimesele etteilmuvale ekraanipildile koondada kogu info alates eesootavatest sünnipäevadest, vastamat-kõnedesttulnud-meilidest-ja-muust-sitast kuni mingis lambi-olukorras käsitsikritseldatud märkmeteni välja mingile siva helistamistvajavale telefoninumbrile või sõbrale laenatud rahasummast.
SEE KÕIK OLI olemas WinMobis AMMUGI ENNE, kui tuldi välja 6.5 standardi liugmenüüga, mis on baasrakendusena ka hiljem Äppli poolt kasutusele võetud vidinatarkvara arendamisel, kus info asemel on ekraan täistopitud mingeid avanemiseks sügamist vajavaid ikoone, seega on see pigem muutunud täiskasvanute mänguasjaks kui tõhusaks abimeheks.
Nii et treblade soov nühkida ennast ogaraks mingi vajaliku info leidmiseks mööda lollakalt liigendatud menüünuppe (olgu need ekraanil või reaalselt mobla küljes) on vaid inimese sisemine hästipeidetud mobiilipedelikkusest tulenev silmapaistmissoov tehnika valdamisega eputada vidinatmitteomavate kaaskodanike ees. Kui armukesel tuleb lapsel sünnipäev ja seda oleks vaja sulle meenutada, siis kes küll viitsib ja kellel oleks meeles seda otsima hakata Ifööni menüüde-rägastikust? Algne idee oligi teada saada sellistest varjusurmas olevatest tähtaegadest koheselt mobla sisselülitamise hetkel.
Inimesele, kes teab, milliseid eelised pakkus nüüdseks juba unustatud ülalnimetatud tarkvaraplatvorm on mingi I-bläädi-fööni puutetundliku pinna puutumisest saadava orgasmitaotluslik õunabrändi-haipimine ikka suht vigane lapselalin, mis tõestabki veenvalt, et nende ajaarvamine algaski alles eilsest ja varasem huvi tehnikasse puudus.
_________________ O: autolaadija vanemale HP-le ja HDD soovit. 7200rpm 500GB+
samuti oleks isu 1GB SO-DIMM PC2700 või 3200 vastu |
|
| tagasi üles |
|
 |
raciocinio
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2008
|
20.10.2010 01:14:53
|
|
|
Ja paistab, et üks eriti karvaste pihkudega moblapede lisandus
Kui sul on meeldetuletus pandud, siis miks sa pead seda menüüde-rägastikust otsima hakkama?
1. Sulle tuleb teade ju ette meeldetuletusega.
2. Üks vajutus kalendri peale ei ole "menüüde-rägastikus" otsimine.
3. iPhone-le saab ka Lockscreenile kõik vajaliku info kuvatud. Märksõnadeks Lockscreen, Smartscreen jne.
Sa vingud nende ikoonide sügamise pärast. Minu meelest just see ongi hea, et sa saad kohe pealehel vajalikku ikooni vajutada ja korras. Mitte ei pea eraldi programmide menüüd avama jne. Eriti lahe asi on veel telefonidel stardiriba(Y)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaadriOSAK
HV vaatleja
liitunud: 04.06.2010
|
20.10.2010 05:13:52
|
|
|
*Kui sul on meeldetuletus pandud, siis miks sa pead seda menüüde-rägastikust otsima hakkama?
1. Sulle tuleb teade ju ette meeldetuletusega.
2. Üks vajutus kalendri peale ei ole "menüüde-rägastikus" otsimine.
3. iPhone-le saab ka Lockscreenile kõik vajaliku info kuvatud. Märksõnadeks Lockscreen, Smartscreen jne.*
Ise ka aru saad, millest sa räägid üldse mees? Mul on ligi tuhat sõpra listis ja päris jee ma igaühe sünnipäeva kohta teengi veel lisaks ka kalendrisse meeldetuletuse (tõelise moblapede unistus võib olla tõesti see, aega polegi ju millegi targemaga sisustada nagunii)
minul need sinu nn. meeldetuletused ilmuvadki ise automaatselt desktopile LISTINA, ja nii neli aastat muideks juba, kujutad sa pilti!
Kui ei kujuta siis vaata siit kuidas
*Sa vingud nende ikoonide sügamise pärast. Minu meelest just see ongi hea, et sa saad kohe pealehel vajalikku ikooni vajutada ja korras. Mitte ei pea eraldi programmide menüüd avama jne. Eriti lahe asi on veel telefonidel stardiriba(Y) *
Jahh, just sellest ma räägingi, et suur näpusügamine vastu telefoni ekraani ongi ajuvärdjate tunnuseks, kellel pole oma vaba ajaga muud põnevamat peale hakata. Milleks kurat ma pean mingit ikooni sada korda päevas üldse vajutama, kui see pläma ongi mul pealehel kõik olemas stabiilselt silmaall. Iga jumala päev peaksin su ettekujutuse kohaselt otsima mingist mutiaugust taga kellel on sünna ja kellelt papp vaja tagasi küsida, no tänan tõesti, milleks mulle üldse siis nutitelefon - märkmikust leiaks ju vanaisade kombel kiiremini isegi selle üles. Tüüpiline keiss kui pasundama kukub inimene. kellel tegelikult puudub elementaarseimgi eelinfo teema kohta.
_________________ O: autolaadija vanemale HP-le ja HDD soovit. 7200rpm 500GB+
samuti oleks isu 1GB SO-DIMM PC2700 või 3200 vastu |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
20.10.2010 17:25:43
|
|
|
| raciocinio kirjutas: |
Ja paistab, et üks eriti karvaste pihkudega moblapede lisandus
Kui sul on meeldetuletus pandud, siis miks sa pead seda menüüde-rägastikust otsima hakkama?
1. Sulle tuleb teade ju ette meeldetuletusega.
2. Üks vajutus kalendri peale ei ole "menüüde-rägastikus" otsimine.
3. iPhone-le saab ka Lockscreenile kõik vajaliku info kuvatud. Märksõnadeks Lockscreen, Smartscreen jne.
Sa vingud nende ikoonide sügamise pärast. Minu meelest just see ongi hea, et sa saad kohe pealehel vajalikku ikooni vajutada ja korras. Mitte ei pea eraldi programmide menüüd avama jne. Eriti lahe asi on veel telefonidel stardiriba(Y)  |
Ma ei taha üldse ikoone vajutada, kui tegemist on rakendusega mida ma igapäevaselt kogu aeg vajan - ma tahan, et see mul ekraani lahti on, et peale ekraanilukust vabastamist ma seda kohe näeksin. Mul on vajalik nähe terve päeva tegemisi, mitte vaid seda, et 15min pärast on vaja telefoni kõne teha. See iPhone smartscreen on samm õiges suunas, aga jääb androidi võimekusele alla. Kalendi juurde peab mul olema ka notes ja e-kirjad kohe lugeda, mida ma iphonega jällegi ei saa - no tegelt saan küll, aga siis nii, kui iga vajaliku aplikatsiooni eraldi avan.
Ainult see, kes Androidi päriselt kasutanud ei ole, alles kätte võttis või kellele väga meeldib avab programmi menüü - kõik pikaajalised kasutajad teevad koduekraanist selle, mida telefonis 90% juhtudest kasutatakse.
Ja kui sa androidi koduekraani oled kujundanud, nii et seal on kõik vajalik - siis ei olegi vaja ka seda ühte ikooni vajutada!
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
20.10.2010 17:43:26
|
|
|
| KaadriOSAK kirjutas: |
*Kui sul on meeldetuletus pandud, siis miks sa pead seda menüüde-rägastikust otsima hakkama?
1. Sulle tuleb teade ju ette meeldetuletusega.
2. Üks vajutus kalendri peale ei ole "menüüde-rägastikus" otsimine.
3. iPhone-le saab ka Lockscreenile kõik vajaliku info kuvatud. Märksõnadeks Lockscreen, Smartscreen jne.*
Ise ka aru saad, millest sa räägid üldse mees? Mul on ligi tuhat sõpra listis ja päris jee ma igaühe sünnipäeva kohta teengi veel lisaks ka kalendrisse meeldetuletuse (tõelise moblapede unistus võib olla tõesti see, aega polegi ju millegi targemaga sisustada nagunii)
minul need sinu nn. meeldetuletused ilmuvadki ise automaatselt desktopile LISTINA, ja nii neli aastat muideks juba, kujutad sa pilti!
Kui ei kujuta siis vaata siit kuidas
*Sa vingud nende ikoonide sügamise pärast. Minu meelest just see ongi hea, et sa saad kohe pealehel vajalikku ikooni vajutada ja korras. Mitte ei pea eraldi programmide menüüd avama jne. Eriti lahe asi on veel telefonidel stardiriba(Y) *
Jahh, just sellest ma räägingi, et suur näpusügamine vastu telefoni ekraani ongi ajuvärdjate tunnuseks, kellel pole oma vaba ajaga muud põnevamat peale hakata. Milleks kurat ma pean mingit ikooni sada korda päevas üldse vajutama, kui see pläma ongi mul pealehel kõik olemas stabiilselt silmaall. Iga jumala päev peaksin su ettekujutuse kohaselt otsima mingist mutiaugust taga kellel on sünna ja kellelt papp vaja tagasi küsida, no tänan tõesti, milleks mulle üldse siis nutitelefon - märkmikust leiaks ju vanaisade kombel kiiremini isegi selle üles. Tüüpiline keiss kui pasundama kukub inimene. kellel tegelikult puudub elementaarseimgi eelinfo teema kohta. |
iPhonel on ka võimalik otse ekraanile kuvada, selleks on Lockinfo.. Isegi lockscreenile, ehk siis näitab pärast üht nupuvajutust.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaadriOSAK
HV vaatleja
liitunud: 04.06.2010
|
21.10.2010 00:55:18
|
|
|
| Wreckie kirjutas: |
| Wreckie kirjutas: |
| iPhonel on ka võimalik otse ekraanile kuvada, selleks on Lockinfo.. Isegi lockscreenile, ehk siis näitab pärast üht nupuvajutust.. |
|
Missa niisama kilkad siin, tee oma moblast kärme screenshot ja näita teistele ka, kuidas sul asi lahendatud on.
Või selgub nüüd hoopis ikkagi, et polegi Iföönil käepärast programmi, millega teha ekraanist kiiret screenshoti?
_________________ O: autolaadija vanemale HP-le ja HDD soovit. 7200rpm 500GB+
samuti oleks isu 1GB SO-DIMM PC2700 või 3200 vastu |
|
| tagasi üles |
|
 |
|