Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 17.10.2010 02:50:00 vasta tsitaadiga

pacho, jah küllap sinna auku ta on. Lihtsalt nö hands on kogemusest tean, et mingi moment osade firmade müügijuhid/esindajad tegid tellimusi läbi mingite WM põhiste seadmete üle neti (kas siis olid hp pihuarvutid, või mingid telefonid).
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2010 12:28:07 vasta tsitaadiga

ekskangi käima ajamine on õunajunni peal oluliselt asisem kui eiKIA pel nt. sessuhtes on seda õunajunni kohandada vist kõige lihtsam. majas on igasugu htc sid ja asju kah aga õunajunnide ümber konfimine on käind valutaumalt kui teistel.. näide sellest, kui turule saab toode, mille arenduses on toimunud suur apsakas ja turundada tahetakse nii, et tegelikuks testijaks jääb lõpp-tarbija (fuji teeb oma läpakate ja muuga samamoodi: müüakse sulle kehv jupp, siis garantiikorras vahetatakse see lihtsalt välja) kahju, et fännbboid selle helkiva õunalogoga nii ära on peeditud ainult..
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002




sõnum 17.10.2010 15:39:44 vasta tsitaadiga

olen näppinud natuke nii iphone4 kui ka samsung galaxyt.

iphone suure resoga ekraan on muljetavaldav thumbs_up.gif aga imo natuke pisike.
galaxy suur amoled on muljetavaldav thumbs_up.gif minu suure käetarvis ei olnud ka liiga kohmakas (nagu kurdetakse).
iphone 3gs seeria siinjuures jääb mõlemale telefonile kõvasti alla.

ja nüüd olengi valiku ees, kas võtta 10+k eest leviprobleemidega ja purunev (nagu siit võib lugeda) iföön või 8k eest samsung... järelturule mõeldes on fööni kindlasti imelihtne müüa - apple jüngreid ju palju.

_________________
Tom & Veronica around the world icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002




sõnum 17.10.2010 23:01:55 vasta tsitaadiga

Väga veider... Fanboyd kipuvad igast teemas kisama, et "Ärge hakake üldse rääkima kui te reaalselt pole iPhone'i käes hoidnud!" Minu arust on see vägagi nõme, selles suhtes, et jätab sellise mulje, et iga fanboy peab end niivõrd rikkaks ja targaks, et ta suudab omale sellist seadet lubada ja kõigil kellele õunake ei meeldi, nendel pole lihtsalt raha iPhone jaoks. Minu arust on nii, et iga uue versiooniga parandatakse iPhone'del mingi väga väga tüütu ja samas lihtne viga ära aga samas tekitatakse juurde mõni teine, et järgmisele versioonile ikkagi turgu oleks. Ma saan aru, et see ongi strateegia ja perfektset telefoni ei saa iial ühelgi firmalt, eriti kui oled power-user. Näiteks mina ei salli üldse iOS'i... Liiga kuidagi lame, tühi ja lakutud lammas on see mu jaoks, sihin androididele nüüd, vana ja häkitud I8910 on juba ajale jalgu jäämas oma symbianiga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 18.10.2010 10:12:24 vasta tsitaadiga

raciocinio kirjutas:
joulukas kirjutas:
Eks seda parandab vaid aeg - võib ju rääkida, kuidas Apple telefonid on nii palju paremad kui Nokia omad ja kogu see pudru ja kapsad - aga tõsilugu on see, et kogemused telefonide tegemisest Apple lihtsalt hetkel puuduvad. Disaini meeskond on super ja see uus iPhone näeb täitsa äge välja, aga niikaua, kui "ilus mänguasi" on esimesel kohal ja käepärane kasutus ja läbimõeldud ehitus teisel - tuleb Õuna turundusel lihtsalt tugevalt tööd teha!


Ja sa võid ka ju siin rääkida, aga see nüüd küll mingi tõsilugu pole, mis su suust tuleb. Oled sa omanud nii Nokia telefone kui iPhone? Just käepärane kasutus ja ehitus on minu arust iPhone plussid. Nokia telefonid, mis mul olnud on, on kuidagi nagisevad ja sellised ebakindlad, kõik nupud ei ole konkreetsed. Puutetundlikute nokiate ekraanid on nagu on ja keset tööd viskab errori, sest mälukaart ei anna enam ühendust. iPhone on selline konkreetne tükk, hea käes hoida. Symbian vs iOS kasutusmugavusest ei hakka rääkimagi(kui välja arvata mingid spetsiifilised äritegevuses vajalikud funktsioonid)

alliance kirjutas:
Nad panid juba kunagi ammu turundusele kõva põhja,nüüd lihtsalt lasevad vana rasva peal liugu
vähemalt jääb selline mulje.


Ega jah 1. generatsiooni iPhone-i ja 4. generatsiooni iPhone-i vahel polegi nagu mingit vahet eks. Vahepeal tulnud üliedukas App Store on ka puhas laiskus ja viitsimatus, vana rasva peal liuglemine. Uus alumiiniumist unibody korpus, mida kohe teised arvutitootjad kopeerima hakkasid, on kah eelmine sajand.


Töö on selline, et telefonid on pidevalt pihus. Sa võid ju õuna kiita ja ega ta halb telefon ei ole, aga Nokia puhul on asjad ikkagi läbimõeldumad kui Apple puhul.

Kõik sinu "plussid ja miinused" on puht emotsionaalsed - eks sinu käsi ongi ju teine kui minu oma, puutekraanide puhul tuleb täpsemalt rääkida konkreetsetest mudelitest, sest tõesti nokia siiani kasutatud resistiivset ekraani ei saa iphone kapasitiivse ekraaniga võrrelda, uued ekraanid x6/c7/n8 on aga juba midagi muud. Kokkujooksmine sõltub pigem tegevusest, mida telefoniga tehakse, kuigi peab nentima, et statistika räägib seal iphone kasuks - aga pole see õunake nii probleemi vaba midagi.

Ja kusjuures, pole sellel symbianil häda midagi, kui kasutusmugavust vaadata, kui sa selle kätte saad, siis on täiesti mugav.

Lisaks on pea iga nokia tunduvalt parem seade helistamiseks kui seda on iphone ja iTunes ei ole kuidagi oma funktsionaalsuse ja töökindlusega võrreldav Nokia PC Suite/Ovi Suite-ga.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 18.10.2010 13:17:43 vasta tsitaadiga

joulukas kirjutas:
raciocinio kirjutas:
joulukas kirjutas:
Eks seda parandab vaid aeg - võib ju rääkida, kuidas Apple telefonid on nii palju paremad kui Nokia omad ja kogu see pudru ja kapsad - aga tõsilugu on see, et kogemused telefonide tegemisest Apple lihtsalt hetkel puuduvad. Disaini meeskond on super ja see uus iPhone näeb täitsa äge välja, aga niikaua, kui "ilus mänguasi" on esimesel kohal ja käepärane kasutus ja läbimõeldud ehitus teisel - tuleb Õuna turundusel lihtsalt tugevalt tööd teha!


Ja sa võid ka ju siin rääkida, aga see nüüd küll mingi tõsilugu pole, mis su suust tuleb. Oled sa omanud nii Nokia telefone kui iPhone? Just käepärane kasutus ja ehitus on minu arust iPhone plussid. Nokia telefonid, mis mul olnud on, on kuidagi nagisevad ja sellised ebakindlad, kõik nupud ei ole konkreetsed. Puutetundlikute nokiate ekraanid on nagu on ja keset tööd viskab errori, sest mälukaart ei anna enam ühendust. iPhone on selline konkreetne tükk, hea käes hoida. Symbian vs iOS kasutusmugavusest ei hakka rääkimagi(kui välja arvata mingid spetsiifilised äritegevuses vajalikud funktsioonid)

alliance kirjutas:
Nad panid juba kunagi ammu turundusele kõva põhja,nüüd lihtsalt lasevad vana rasva peal liugu
vähemalt jääb selline mulje.


Ega jah 1. generatsiooni iPhone-i ja 4. generatsiooni iPhone-i vahel polegi nagu mingit vahet eks. Vahepeal tulnud üliedukas App Store on ka puhas laiskus ja viitsimatus, vana rasva peal liuglemine. Uus alumiiniumist unibody korpus, mida kohe teised arvutitootjad kopeerima hakkasid, on kah eelmine sajand.


Töö on selline, et telefonid on pidevalt pihus. Sa võid ju õuna kiita ja ega ta halb telefon ei ole, aga Nokia puhul on asjad ikkagi läbimõeldumad kui Apple puhul.

Kõik sinu "plussid ja miinused" on puht emotsionaalsed - eks sinu käsi ongi ju teine kui minu oma, puutekraanide puhul tuleb täpsemalt rääkida konkreetsetest mudelitest, sest tõesti nokia siiani kasutatud resistiivset ekraani ei saa iphone kapasitiivse ekraaniga võrrelda, uued ekraanid x6/c7/n8 on aga juba midagi muud. Kokkujooksmine sõltub pigem tegevusest, mida telefoniga tehakse, kuigi peab nentima, et statistika räägib seal iphone kasuks - aga pole see õunake nii probleemi vaba midagi.

Ja kusjuures, pole sellel symbianil häda midagi, kui kasutusmugavust vaadata, kui sa selle kätte saad, siis on täiesti mugav.

Lisaks on pea iga nokia tunduvalt parem seade helistamiseks kui seda on iphone ja iTunes ei ole kuidagi oma funktsionaalsuse ja töökindlusega võrreldav Nokia PC Suite/Ovi Suite-ga.


Lõppkokkuvõttes loeb ikkagi kasutajast. Oleneb, kuidas ja milleks telefoni kasutada. Kiidetakse seda, mida osatakse paremini kasutada ja millesse süveneda ei viitsita, laidetakse maha. Mulle meeldib just iTunes+App Store. Nokiat kasutades süvenesin ka Ovi Store kasutamisse, aga peale App store kasutamist tundus see ikka väga nadi. Äriasjade ajamiseks ilmsel Nokia symbianid sobilikumad, ei oska siinkohal kommenteerida. Kui aga võrrelda näiteks iPhone ja N97(Ei saa rääkida uusimatest Nokiatest ja uusimas iPhonest, sest pole neid katsetanud), siis multimeedia+netis surfamine+rakendused on ikka iPhonega tükk maad mõnusam.
iPhone kasuks räägib ka see, et on tunduvalt rohkem toetatud asju. Kui näiteks tahad ühendada telefoni kitarriga, et kasutada telefoni metronoomina, häälestajana ja heliprotsessorina, siis on iPhone-le iRig ja veel teisigi lahendusi. Androidile ja symbianile neid väga ei leia.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 18.10.2010 14:18:17 vasta tsitaadiga

Mind kohe huvitab, miks Nokia Ovi suite sulle nadi tundub? Vana PC-suite, seal olid konkreetsed valikud, uues Ovis on asi nagu veel lihtsamaks asi tehtud - töökindlusest võrreldes ükskõik millise teise tarkvaraga ei hakka üldse rääkimagi.

Aga tõsi ta on, et kui sul vaja mingit rakendust, mis vaid iPhone peal töötab - on elu sinu eest valiku ära teinud.

See netis surfamine N97 vs iPhone - siis seal Nokia tõesti jääb oluliselt alla ja seda eelkõige, kuna N97 kasutusel survetundlik ekraan, kus peab ekraanile vajutama, et puudutus toimuks. Samas, kui iPhone puhul piisab puudutusest, mille ekraan siis registreerib. Puutetundliku e. kapasitiivse ekraani eelis ongi see, et kuna registreeitakse puudutust, on see iPhone mugav veebilehitsemine võimalik.
See aga on puhatlt tehnoloogia põlvkondade erinevus.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 18.10.2010 14:19:23 vasta tsitaadiga

Eks android on isegi teinud muljetavaldava arengu - arvestades süsteemi noorust. Tõonäosus, et Androidi süsteem ja market kasvab suuremaks/paremaks kui iOS ja App Store on ju tegelikult üpris kõrge - kogu platvorm on avatud lähtekoodiga ja entusiastidele kergelt näpitav. Kõik on sisuliselt ainult antud operatsioonisüsteemi ja konkreetse telefoni raua taga.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 18.10.2010 14:46:29 vasta tsitaadiga

No eksperdid hindavad 2014 androidi juba teisel kohal olevaks, kohe symbiani järgi. Kolmandaks RIM ja siis pika vahe järel iOS ja WM pea samal tasemel.

http://www.gsmarena.com/smartphone_market_grew_55_percent_ios_declining_by_2014-news-1924.php

Eks siis kolme aasta pärast näeb, mis seis turul on, aga praeguse pildi järgi tundub küll, et Android surud teised lihtsalt vastu muru

P.S. 2010 peaks selle järgi juba Android rohkem turgu omama kui iOS

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 18.10.2010 15:19:22 vasta tsitaadiga

Mugavuse poolest jääb android natuke iOs-ile alla, silmailu ka väga ei paku. Ma ei saaks väita, et Android halb ka oli, omasin Nexus One natuke aega tagasi, nüüd iPhone 4. Mul ei esine probleeme ja ma leian , et juba oma 300DPI ekraani pärast on see haigelt kõva telefon ja see, et multitasking alles nüüd tuli, on sellest, et seda pole vaja. Kui siis ainult muusika kuulamiseks, aga see oli olemas. Nokia-st ei saa ma enam üldse aru, kohutava välimusega telefonid, sitt sisu ja ebameeldv ka veel. Pereliige vahetas oma HTC Nokia vastu, nüüd ei taha enam kumbagi, eks tuleb tallegi iPhone. Mis mu mõte on, on see, et peale kõiki neid telefone, mis mul olnud on, on iPhone-d siiski jäänud esikohale ja Nexus One teisele. Kunagi oli ikka aegu, kus Nokia oli väga äss telefon, aga ajad on muutunud ja nüüd naudivad inimesed App Store paljusid appe, ilusat ekraani ja kasutusmugavust, mitte seda, kellel kõvem kalender on , kuigi siit läheb ka punkt iOs-ile. Apple teeb täpselt asju, kus on vajdusele vastav arv võimalusi, mitte nagu Sony ja Nokia, mis on täis topitud, nii , et kottigi aru ei saa ja otsi nagu loll.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 18.10.2010 16:04:21 vasta tsitaadiga

joulukas, brauseri reageerimiskiirus on kohati Symbiani peal probleemiks (kasutades originaalbrauserit).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 18.10.2010 16:33:11 vasta tsitaadiga

Precision, Androidi võlu (ja ka põhjus miks paljud lihtkasutajad leiavad, et asi ei ole nii "ilus" või innovatiivne) on see, et suht palju on kasutaja enda teha. Mitte nii, et pannakse lusikas suhu pudruga, et söö seda mida mina nüüd ütlen. Android on lahtine platvorm mis pidevalt areneb ja lubab kasutajatel muuta ja konfigureerida kõike alustades nö kodulehe süsteemist lõpetades widgetite ja muu kamaga.

tsitaat:

ja see, et multitasking alles nüüd tuli, on sellest, et seda pole vaja.

icon_lol.gif Siis oled küll ikka väga algaja telefonikasutaja ja igast nutitelefonite funktsioonidest ära parem tule rääkima. Ma ei pea end mingiks ilgeks töötegijaks telefoniga, aga juba maast madalast - oma esimesest java telefonist peale olen kasutanud multitaskingut ja ilma selleta ei kujutaks elu ette (ja java telefonidel ei olnud igast häid appe nagu on androidil ja iOsil).

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2010 16:57:57 vasta tsitaadiga

raciocinio kirjutas:


Ja sa võid ka ju siin rääkida, aga see nüüd küll mingi tõsilugu pole, mis su suust tuleb. Oled sa omanud nii Nokia telefone kui iPhone? Just käepärane kasutus ja ehitus on minu arust iPhone plussid. Nokia telefonid, mis mul olnud on, on kuidagi nagisevad ja sellised ebakindlad, kõik nupud ei ole konkreetsed. Puutetundlikute nokiate ekraanid on nagu on ja keset tööd viskab errori, sest mälukaart ei anna enam ühendust. iPhone on selline konkreetne tükk, hea käes hoida. Symbian vs iOS kasutusmugavusest ei hakka rääkimagi(kui välja arvata mingid spetsiifilised äritegevuses vajalikud funktsioonid)


Ja ega sinu suustki päris tõsilugu ei tule. icon_wink.gif Mis ebakindlusest ja nagisemisest sa räägid? Ei ole mina veel näinud kallimat nokia telefoni mis nagiseb. Ei ole odavate seaski väga selliseid tähele pannud. Nupud ei ole konkreetsed? Kuidas saab nupp ebakonkreetne olla? Vajutad viite aga tuleb hoopis 5,5? Puutetundlikud ekraanid vajavad tõesti veidi arenemist. Mis erroritest sa räägid? Mul on 4 viimast nokia telefoni olnud mälukaartidega ja ka paljudel sõpradel, ei ole mina veel näinud, et keset mingit appi järsku errorit visatakse, sest mälukaart ära kaob. Kui sinu kogemused piirduvad 5a vanuste vastu seina käinud laipadega, siis võibolla on tõesti nii.
Symbiani ja iOS ei kannata tõesti võrrelda, symbian ei ole just kõige kiirem, samas minu vajadused täidab täielikult.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 18.10.2010 17:30:18 vasta tsitaadiga

Precision kirjutas:
Mugavuse poolest jääb android natuke iOs-ile alla, silmailu ka väga ei paku. Ma ei saaks väita, et Android halb ka oli, omasin Nexus One natuke aega tagasi, nüüd iPhone 4. Mul ei esine probleeme ja ma leian , et juba oma 300DPI ekraani pärast on see haigelt kõva telefon ja see, et multitasking alles nüüd tuli, on sellest, et seda pole vaja. Kui siis ainult muusika kuulamiseks, aga see oli olemas. Nokia-st ei saa ma enam üldse aru, kohutava välimusega telefonid, sitt sisu ja ebameeldv ka veel. Pereliige vahetas oma HTC Nokia vastu, nüüd ei taha enam kumbagi, eks tuleb tallegi iPhone. Mis mu mõte on, on see, et peale kõiki neid telefone, mis mul olnud on, on iPhone-d siiski jäänud esikohale ja Nexus One teisele. Kunagi oli ikka aegu, kus Nokia oli väga äss telefon, aga ajad on muutunud ja nüüd naudivad inimesed App Store paljusid appe, ilusat ekraani ja kasutusmugavust, mitte seda, kellel kõvem kalender on , kuigi siit läheb ka punkt iOs-ile. Apple teeb täpselt asju, kus on vajdusele vastav arv võimalusi, mitte nagu Sony ja Nokia, mis on täis topitud, nii , et kottigi aru ei saa ja otsi nagu loll.


Nagu ka eelkõneleja ütles, kui õUnakese puhul ütleb sulle disainer - oh see on nii hea ja mugav - siis Androidi puhul on sinul see sõnaõigus - ja mina seda omadust ühegi kirka ekraani vastu ei vaheta! Minule meeldib ikka nii, et mina ise ütlen mis mulle meeldib! Ja üksi iPhone ei saa helistamise võimekust arvestades Nokia vastu ja seda tõenäoliselt mitte niipea - disaini koha pealt on sul muidugi õigus, kuid see siiski personaalne, mulle meeldib ka Apple disain rohkem kui hetkel saada olevad nokiad. (C7 ja E7 minuarust muidugi juba palju paremad).

Ja see, et sinu mõistus Symbiani peale ei hakka on siiski isiklik traagika - ja see iOS kalender küll mingeid punkte ei saa.

See jutt, et multitaskingut vaja ei ole - see on väga sarnane sellele jutule mida meie suur sõber Stiiv suus vahest välja ajab, kui ta midagi seadmest välja unustab.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 19.10.2010 02:36:41 vasta tsitaadiga

Milleks on vaja multitaskingut, kui nii palju seda on olemas seal sees juba varasemalt, et MSN ja muusika saavad all käia. Mida sa peaksid tegema korraga, olema netibrauseris ja lugema meili? Meil tõmbab ka end sisse ükskõik millal. Symbianist ma saan väga hästi aru, olles omanud üle 5-e erineva symbiani telefoni ja sugugi mitte odava otsa käkke. Mis puutub Androidi on see, et kõike saab õmber teha, on väga tore, oli minulgi custom ROM ja kergelt paremaks tehtud välimus, aga seal on siiski ees kindlad raamid, kasvõi menüü, mis on päris kole ja mida ei saa väga muuta. Mitte peamenüü, vaid see programmi sisene menüü.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 19.10.2010 09:57:38 vasta tsitaadiga

Precision, sa ajad objektiivse ja subjektiivse arvamuse segi. Kui sul pole multitaskingut vaja, ei tähenda, et seda pole kellelgi vaja. Aega-ajalt on vaja sônumite ja kalendri vahel infot vahetada. Ja tihedamini keset kône kalendrisse vaadata. Jah, teised telefonid vôimaldavad ka seda, olen teadlik. Vähestel on selleks eraldi nupp. Sellised pisiasju vôib mitmeid välja tuua.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 19.10.2010 15:24:23 vasta tsitaadiga

Siinkohal on sul õigus, võib olla mõnel läheb vaja kõne ajal tõesti kalendrisse vaadata, aga suur üldsus igapäevaselt ei kasuta seda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 19.10.2010 16:58:21 vasta tsitaadiga

hybrid kirjutas:

Aga 4 seeria vigadest räägiti ja hoiatati juba enne väljalaset ju. Lihtsalt see seltskond kes neid ostab, ei loe üldjuhul tehnikafoorumeid või ajakirju.


Võibolla on asi hoopis selles, et inimesi ei huvita need vead? Minu arust tähendab see seda, et telefonil positiivsed omadused jäävad domineerima.
Androidi ja iOS kasutusrohkust ei saa minu arvates võrrelda, iOS telefone on siiani vaid 4, Android telefone mitmeid kordi rohkem.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 19.10.2010 17:02:28 vasta tsitaadiga

See, et sina oma telefoni ainult iPodina kasutad, see kohe kuidagi ei multitaskingust mittevajalikku võimekust. Teiseks natuke narrimise juttu ka - kui multitasking nii mõttetu on, miks siis nimetatud võimalus üldse 4 iTelefonis on?

Ärikasutajana, on mul pidevalt vaja erinevaid rakendusi koos kasutada, kõne+linditsamine+kalender, kõne+märkmed+internet jne.

Suur üldus kasutab just multitaskingut - lihtsalt iPhone kasutajad siia maani said seda väga limiteerituna omada ja ega ta tegelikult ka praegu mingi super ei ole. Nokial näiteks on see võimekus juba esimesest symbiani mudelist ja see on ikka väga mugav ning teeb telefoni kasutamist palju lihtsamaks.

See, et programmi menüü on "kole" on kõige subjektiivsem väide üldse ja peaks tavajuhul käima koos, "mina arvan et...". Mina isiklikult leian, et Androidi menüüd on palju mugavamad kui seda on iphone juures: 1. kodumenüüd on täielikult muudetavad, nii et ma ei pea vahtima neid nõmedaid ikoone, kui mul tegelikult on vaja kalendrit või sõnumeid vaadata. 2. peamenüü "koledus" on suhteline mõiste - ja seda saab skinnidega muuta + tegelikult ega sa seal väga tihti ei käigi, kuna kõik vajalik on sul juba "home screeni" peal olemas 3. Lisaks on Androidil olemas "lisa menüüd" millega saab väga lihtsaid vajalikke funktsioone täita, mis iphone juures puuduvad (võibolla on võimalikud mõne lisa rakendusega) - näiteks kõikide kontaktide kustutamine, iPhone juures absoluutselt nõmedasti üles ehitatud.

Minu töö on igapäevaselt telefonidega tegeleda - nii et hoian iga jumala päev pihus erinevaid androide, iphone genratsioone, nokiaid ja mida iganes - Android lihtsalt on kasutaja pärasem, kui seda on iOS, sinna pole midagi parata, ikoone võivad kõik ritta lüüa ja siis öelda, et meie süsteem on nii kuradima hea - aga iOS puhul mul ei olegi muud võimalust, kui need ikoonid - palun väga, kui sulle ikoonid nii meeldivad, siis sa saad Androidil teha omale täpselt seda tüüpi menüü nagu on iOSil.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaadriOSAK
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2010




sõnum 19.10.2010 23:33:08 vasta tsitaadiga

Hunnik karvaste pihkudega moblapedesid siin kilkab omavahel, kellel on vaba pappi omale hullemat tillipikendust osta. Ükski normaalne inimene, kellel puudub haige edevus midagi ajuspuuduvat kompenseerida tundidekaupa mööda oma telefoni menüüsid ringinühkida, saab aru et iga normaalse nutitelefoni/pihuarvuti ainuke väärtus/eelis on selles, kui ta suudab sulle hetkega öelda või ekraanil kuvada, mida sul selles päevas sellel hetkel just vaja on teada.

Viimasena pakkus seda teadaolevalt WindowsMobile 6.1 platvorm, kus sai peale mobla sisselülitamist esimesele etteilmuvale ekraanipildile koondada kogu info alates eesootavatest sünnipäevadest, vastamat-kõnedesttulnud-meilidest-ja-muust-sitast kuni mingis lambi-olukorras käsitsikritseldatud märkmeteni välja mingile siva helistamistvajavale telefoninumbrile või sõbrale laenatud rahasummast.

SEE KÕIK OLI olemas WinMobis AMMUGI ENNE, kui tuldi välja 6.5 standardi liugmenüüga, mis on baasrakendusena ka hiljem Äppli poolt kasutusele võetud vidinatarkvara arendamisel, kus info asemel on ekraan täistopitud mingeid avanemiseks sügamist vajavaid ikoone, seega on see pigem muutunud täiskasvanute mänguasjaks kui tõhusaks abimeheks.

Nii et treblade soov nühkida ennast ogaraks mingi vajaliku info leidmiseks mööda lollakalt liigendatud menüünuppe (olgu need ekraanil või reaalselt mobla küljes) on vaid inimese sisemine hästipeidetud mobiilipedelikkusest tulenev silmapaistmissoov tehnika valdamisega eputada vidinatmitteomavate kaaskodanike ees. Kui armukesel tuleb lapsel sünnipäev ja seda oleks vaja sulle meenutada, siis kes küll viitsib ja kellel oleks meeles seda otsima hakata Ifööni menüüde-rägastikust? Algne idee oligi teada saada sellistest varjusurmas olevatest tähtaegadest koheselt mobla sisselülitamise hetkel.

Inimesele, kes teab, milliseid eelised pakkus nüüdseks juba unustatud ülalnimetatud tarkvaraplatvorm on mingi I-bläädi-fööni puutetundliku pinna puutumisest saadava orgasmitaotluslik õunabrändi-haipimine ikka suht vigane lapselalin, mis tõestabki veenvalt, et nende ajaarvamine algaski alles eilsest ja varasem huvi tehnikasse puudus.

_________________
O: autolaadija vanemale HP-le ja HDD soovit. 7200rpm 500GB+
samuti oleks isu 1GB SO-DIMM PC2700 või 3200 vastu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 20.10.2010 01:14:53 vasta tsitaadiga

Ja paistab, et üks eriti karvaste pihkudega moblapede lisandus icon_biggrin.gif

Kui sul on meeldetuletus pandud, siis miks sa pead seda menüüde-rägastikust otsima hakkama?
1. Sulle tuleb teade ju ette meeldetuletusega.
2. Üks vajutus kalendri peale ei ole "menüüde-rägastikus" otsimine.
3. iPhone-le saab ka Lockscreenile kõik vajaliku info kuvatud. Märksõnadeks Lockscreen, Smartscreen jne.

Sa vingud nende ikoonide sügamise pärast. Minu meelest just see ongi hea, et sa saad kohe pealehel vajalikku ikooni vajutada ja korras. Mitte ei pea eraldi programmide menüüd avama jne. Eriti lahe asi on veel telefonidel stardiriba(Y) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaadriOSAK
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2010




sõnum 20.10.2010 05:13:52 vasta tsitaadiga

*Kui sul on meeldetuletus pandud, siis miks sa pead seda menüüde-rägastikust otsima hakkama?
1. Sulle tuleb teade ju ette meeldetuletusega.
2. Üks vajutus kalendri peale ei ole "menüüde-rägastikus" otsimine.
3. iPhone-le saab ka Lockscreenile kõik vajaliku info kuvatud. Märksõnadeks Lockscreen, Smartscreen jne.*

Ise ka aru saad, millest sa räägid üldse mees? Mul on ligi tuhat sõpra listis ja päris jee ma igaühe sünnipäeva kohta teengi veel lisaks ka kalendrisse meeldetuletuse (tõelise moblapede unistus võib olla tõesti see, aega polegi ju millegi targemaga sisustada nagunii)
minul need sinu nn. meeldetuletused ilmuvadki ise automaatselt desktopile LISTINA, ja nii neli aastat muideks juba, kujutad sa pilti!
Kui ei kujuta siis vaata siit kuidas


*Sa vingud nende ikoonide sügamise pärast. Minu meelest just see ongi hea, et sa saad kohe pealehel vajalikku ikooni vajutada ja korras. Mitte ei pea eraldi programmide menüüd avama jne. Eriti lahe asi on veel telefonidel stardiriba(Y) *

Jahh, just sellest ma räägingi, et suur näpusügamine vastu telefoni ekraani ongi ajuvärdjate tunnuseks, kellel pole oma vaba ajaga muud põnevamat peale hakata. Milleks kurat ma pean mingit ikooni sada korda päevas üldse vajutama, kui see pläma ongi mul pealehel kõik olemas stabiilselt silmaall. Iga jumala päev peaksin su ettekujutuse kohaselt otsima mingist mutiaugust taga kellel on sünna ja kellelt papp vaja tagasi küsida, no tänan tõesti, milleks mulle üldse siis nutitelefon - märkmikust leiaks ju vanaisade kombel kiiremini isegi selle üles. Tüüpiline keiss kui pasundama kukub inimene. kellel tegelikult puudub elementaarseimgi eelinfo teema kohta.

_________________
O: autolaadija vanemale HP-le ja HDD soovit. 7200rpm 500GB+
samuti oleks isu 1GB SO-DIMM PC2700 või 3200 vastu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 20.10.2010 17:25:43 vasta tsitaadiga

raciocinio kirjutas:
Ja paistab, et üks eriti karvaste pihkudega moblapede lisandus icon_biggrin.gif

Kui sul on meeldetuletus pandud, siis miks sa pead seda menüüde-rägastikust otsima hakkama?
1. Sulle tuleb teade ju ette meeldetuletusega.
2. Üks vajutus kalendri peale ei ole "menüüde-rägastikus" otsimine.
3. iPhone-le saab ka Lockscreenile kõik vajaliku info kuvatud. Märksõnadeks Lockscreen, Smartscreen jne.

Sa vingud nende ikoonide sügamise pärast. Minu meelest just see ongi hea, et sa saad kohe pealehel vajalikku ikooni vajutada ja korras. Mitte ei pea eraldi programmide menüüd avama jne. Eriti lahe asi on veel telefonidel stardiriba(Y) icon_biggrin.gif


Ma ei taha üldse ikoone vajutada, kui tegemist on rakendusega mida ma igapäevaselt kogu aeg vajan - ma tahan, et see mul ekraani lahti on, et peale ekraanilukust vabastamist ma seda kohe näeksin. Mul on vajalik nähe terve päeva tegemisi, mitte vaid seda, et 15min pärast on vaja telefoni kõne teha. See iPhone smartscreen on samm õiges suunas, aga jääb androidi võimekusele alla. Kalendi juurde peab mul olema ka notes ja e-kirjad kohe lugeda, mida ma iphonega jällegi ei saa - no tegelt saan küll, aga siis nii, kui iga vajaliku aplikatsiooni eraldi avan.

Ainult see, kes Androidi päriselt kasutanud ei ole, alles kätte võttis või kellele väga meeldib avab programmi menüü - kõik pikaajalised kasutajad teevad koduekraanist selle, mida telefonis 90% juhtudest kasutatakse.

Ja kui sa androidi koduekraani oled kujundanud, nii et seal on kõik vajalik - siis ei olegi vaja ka seda ühte ikooni vajutada!

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 20.10.2010 17:43:26 vasta tsitaadiga

KaadriOSAK kirjutas:
*Kui sul on meeldetuletus pandud, siis miks sa pead seda menüüde-rägastikust otsima hakkama?
1. Sulle tuleb teade ju ette meeldetuletusega.
2. Üks vajutus kalendri peale ei ole "menüüde-rägastikus" otsimine.
3. iPhone-le saab ka Lockscreenile kõik vajaliku info kuvatud. Märksõnadeks Lockscreen, Smartscreen jne.*

Ise ka aru saad, millest sa räägid üldse mees? Mul on ligi tuhat sõpra listis ja päris jee ma igaühe sünnipäeva kohta teengi veel lisaks ka kalendrisse meeldetuletuse (tõelise moblapede unistus võib olla tõesti see, aega polegi ju millegi targemaga sisustada nagunii)
minul need sinu nn. meeldetuletused ilmuvadki ise automaatselt desktopile LISTINA, ja nii neli aastat muideks juba, kujutad sa pilti!
Kui ei kujuta siis vaata siit kuidas


*Sa vingud nende ikoonide sügamise pärast. Minu meelest just see ongi hea, et sa saad kohe pealehel vajalikku ikooni vajutada ja korras. Mitte ei pea eraldi programmide menüüd avama jne. Eriti lahe asi on veel telefonidel stardiriba(Y) *

Jahh, just sellest ma räägingi, et suur näpusügamine vastu telefoni ekraani ongi ajuvärdjate tunnuseks, kellel pole oma vaba ajaga muud põnevamat peale hakata. Milleks kurat ma pean mingit ikooni sada korda päevas üldse vajutama, kui see pläma ongi mul pealehel kõik olemas stabiilselt silmaall. Iga jumala päev peaksin su ettekujutuse kohaselt otsima mingist mutiaugust taga kellel on sünna ja kellelt papp vaja tagasi küsida, no tänan tõesti, milleks mulle üldse siis nutitelefon - märkmikust leiaks ju vanaisade kombel kiiremini isegi selle üles. Tüüpiline keiss kui pasundama kukub inimene. kellel tegelikult puudub elementaarseimgi eelinfo teema kohta.


iPhonel on ka võimalik otse ekraanile kuvada, selleks on Lockinfo.. Isegi lockscreenile, ehk siis näitab pärast üht nupuvajutust.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaadriOSAK
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2010




sõnum 21.10.2010 00:55:18 vasta tsitaadiga

Wreckie kirjutas:
Wreckie kirjutas:
iPhonel on ka võimalik otse ekraanile kuvada, selleks on Lockinfo.. Isegi lockscreenile, ehk siis näitab pärast üht nupuvajutust..




Missa niisama kilkad siin, tee oma moblast kärme screenshot ja näita teistele ka, kuidas sul asi lahendatud on.
Või selgub nüüd hoopis ikkagi, et polegi Iföönil käepärast programmi, millega teha ekraanist kiiret screenshoti?

_________________
O: autolaadija vanemale HP-le ja HDD soovit. 7200rpm 500GB+
samuti oleks isu 1GB SO-DIMM PC2700 või 3200 vastu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.