Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Medal of Honor märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 17.10.2010 18:40:02 vasta tsitaadiga

Sai ka SP läbi tehtud, muidu polnud vigagi, päris hea oli aga kole lühikene oli küll, endal läks kuskil 4 tundi ehk ja oligi läbi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 18:48:27 vasta tsitaadiga

Kah läbi, oli hea, kuid liiga lühike. Jääb järgmist osa ootama icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 19:28:43 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi SP ajal sellist "putukat" pole olnud, et selle koha peal, kus binokliga märgistad neid sihtmärke (2. missioon vist) ja siis erinevate hellfirega jms võtad neid maha, aga kui uuesti alustad sellest checkpointist, siis see enam asi ei tööta? Klõbista hiirt ja klahve, aga ei märgista enam sihtmärki. Tegin mängule restardi, ikka ei midagi. Homme proovin tervet missiooni uuesti alustada, ehk siis õnnestub.

EDIT: Mis on TIER1? Mingid eraldi missioonid?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 19:33:33 vasta tsitaadiga

Mulle tundub kui SP oleks pikem siis oleks igavaks muutunud.

TIER1 sama SP kuid aja peale ja saab vaadata teiste tulemusi ning leaderboard. ise veel pole proovinud
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 19:40:12 vasta tsitaadiga

zpsy kirjutas:
Mulle tundub kui SP oleks pikem siis oleks igavaks muutunud.

TIER1 sama SP kuid aja peale ja saab vaadata teiste tulemusi ning leaderboard. ise veel pole proovinud


Kas selle jaoks peab uues kasutaja tegema? Oma praeguse kasutajaga sisse ei saa.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 20:08:08 vasta tsitaadiga

njaa, mida rohkem mängida seda põnevam on. Sai combat missions ära proovitud ja hoolimata väga kehvast tiimist oli lahe elamus.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 20:20:04 vasta tsitaadiga

kasutaja01 kirjutas:
zpsy kirjutas:
Mulle tundub kui SP oleks pikem siis oleks igavaks muutunud.

TIER1 sama SP kuid aja peale ja saab vaadata teiste tulemusi ning leaderboard. ise veel pole proovinud


Kas selle jaoks peab uues kasutaja tegema? Oma praeguse kasutajaga sisse ei saa.

Selleks peab vist Tier 1 võti olema. Mina saan küll edukalt sisse.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 20:27:36 vasta tsitaadiga

kasutaja01, kas sa tõmbasid EADMiga uue mängu v lased "proovika" peal?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 20:27:48 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
kasutaja01 kirjutas:
zpsy kirjutas:
Mulle tundub kui SP oleks pikem siis oleks igavaks muutunud.

TIER1 sama SP kuid aja peale ja saab vaadata teiste tulemusi ning leaderboard. ise veel pole proovinud


Kas selle jaoks peab uues kasutaja tegema? Oma praeguse kasutajaga sisse ei saa.

Selleks peab vist Tier 1 võti olema. Mina saan küll edukalt sisse.

TIER1 siis LE versioonis ainult? Või peab eraldi juurde osta?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2010 20:40:23 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
njaa, mida rohkem mängida seda põnevam on. Sai combat missions ära proovitud ja hoolimata väga kehvast tiimist oli lahe elamus.

thumbs_up.gif Betast juba hakkas combat meeldima, endal LE ja mingid TIER1 punktid kukuvad vahest aga pole veel uurinud mida need tähendavad icon_smile.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 20:41:50 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1, see tähendab seda et suutsid kellegi maha lasta kes juba tier1 levelil on.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 21:32:55 vasta tsitaadiga

kasutaja01 kirjutas:
Ollaz kirjutas:
kasutaja01 kirjutas:
zpsy kirjutas:
Mulle tundub kui SP oleks pikem siis oleks igavaks muutunud.

TIER1 sama SP kuid aja peale ja saab vaadata teiste tulemusi ning leaderboard. ise veel pole proovinud


Kas selle jaoks peab uues kasutaja tegema? Oma praeguse kasutajaga sisse ei saa.

Selleks peab vist Tier 1 võti olema. Mina saan küll edukalt sisse.

TIER1 siis LE versioonis ainult? Või peab eraldi juurde osta?

Mul on eraldi TIER 1 võti, millega ma ligi saan.
tsitaat:

The Tier 1 collector’s edition of Medal Honor includes:
* Ingame items (lightweight MP7, M60, TOZ-194 and 870MC2 shotgun)
* Tier 1 Operator in multiplayer mode
* Game
The Limited Edition of Medal of Honor includes:
* Ingame items (lightweight MP7, TOZ-194 and 870MC2 shotgun)
* Game
Normal “Regular” Edition:
* Game

On ühel saidil kirjas, iseasi, kas see ka õige on.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 21:50:04 vasta tsitaadiga

Ollaz, ei tea, mul üks võti ja saan tier1 lasta mis kolisb. Iseasi kas viitsin...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 22:36:24 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Ollaz, ei tea, mul üks võti ja saan tier1 lasta mis kolisb. Iseasi kas viitsin...

Mind tavalise võtmega sisse ei lasknud. Kindel, et su aeg ka tahvlile jõuab?
Mul üldse mingi probleem nende võtmetega (kasutan juba kolmandat).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 22:51:34 vasta tsitaadiga

Ollaz, ei tea. Olen ainult proovinud kas sisse saan ja kõik. Just praegu vaatasin ja leaderbord vms tuleb ette aga mängida ei saa kuna mäng läbi tegemata(lasin puhta wini peale ja savegame pole).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 23:06:26 vasta tsitaadiga

Olen nüüd paar tunnikest klõbistanud ja kannatab mängida küll. Asi hakkab vaikselt ülesmäge minema, alguses olin ikka väga äpu.
Mapid tundmatud, kus-kes-mida.... mitte sittagi ei saanud aru. Täiesti tip-top meelelahutus.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 23:10:58 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, täitsa laadna jah. Ei mingeid killcam, massilisi noobtuubereid, ainult need snaiprid häirivad vähe.
See asi ka veel, kellelgi veel asi nagu läägib? Selline tunne on vahel et kui kuuli rahe tulema hakkab ja varjuda jõuda siis nagu ikka keegi veel laseks sind mingi 1 seci. Kehvemal juhul varjud ja saad ikka surma icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 23:15:46 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:

See asi ka veel, kellelgi veel asi nagu läägib? Selline tunne on vahel et kui kuuli rahe tulema hakkab ja varjuda jõuda siis nagu ikka keegi veel laseks sind mingi 1 seci. Kehvemal juhul varjud ja saad ikka surma icon_lol.gif


Tüüpiline Frostbite. BC2s on sama efekt. Jooksed tule alla jäädes seina varju ja kukud sekund hiljem surnuna maha.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 23:18:38 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
See asi ka veel, kellelgi veel asi nagu läägib? Selline tunne on vahel et kui kuuli rahe tulema hakkab ja varjuda jõuda siis nagu ikka keegi veel laseks sind mingi 1 seci. Kehvemal juhul varjud ja saad ikka surma icon_lol.gif

jep mul kah nii icon_smile.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 23:18:44 vasta tsitaadiga

...krt, ütleks et MOH on see justkui hullem isegi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 23:38:26 vasta tsitaadiga

Vahel hullem jah. Vahel on täitsa töötab. Mäletan, et isegi mw2-es oli nii
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 00:31:34 vasta tsitaadiga

Alguse asi. Nimetage ühte 100% bugivaba launchiga mängu? icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 00:36:53 vasta tsitaadiga

Tier 1 on suht karm ikka. Top 11 on suht reaalne tulla aga random kohtades lastakse alati maha enne missiooni lõppu icon_mad.gif Liiga hullult lähen peale vist. Esimest missiooni pean silmas.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 08:47:26 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Olen nüüd paar tunnikest klõbistanud ja kannatab mängida küll. Asi hakkab vaikselt ülesmäge minema, alguses olin ikka väga äpu.
Mapid tundmatud, kus-kes-mida.... mitte sittagi ei saanud aru. Täiesti tip-top meelelahutus.

Liitusin ka ühe sinu mänguga, oli see map kus keskel on sild ja silla alt saab läbi minna.. see mis seal toimus, oli ajuvaba. Spawnis sain 10 erineva suuna pealt tina.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 09:18:51 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
Olen nüüd paar tunnikest klõbistanud ja kannatab mängida küll. Asi hakkab vaikselt ülesmäge minema, alguses olin ikka väga äpu.
Mapid tundmatud, kus-kes-mida.... mitte sittagi ei saanud aru. Täiesti tip-top meelelahutus.

Liitusin ka ühe sinu mänguga, oli see map kus keskel on sild ja silla alt saab läbi minna.. see mis seal toimus, oli ajuvaba. Spawnis sain 10 erineva suuna pealt tina.

Jep, see map on kuidagi ebavõrdne. Oleneb kus poolele mängima satud, vastavalt on ka võiduvõimalused oluliselt suuremad.
Olen seal enda jaoks avastanud norm campimis koha (nö. halvemal poolel) ja seal olen sunnitud seda tihti kasutama. icon_redface.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hllmn
HV vaatleja
hllmn

liitunud: 17.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 12:41:04 vasta tsitaadiga

Ma arvan et see teie "laag" on sisseehitatud antilag süsteem, mis annab võimaluse ka kõrgema ms-iga inimestele kedagi tappa. Ma proovisin sniper olla ja see oli täiesti ajuvaba, vaatan mingit tänavat ja sealt jookseb üle mingi vend enamvähem sihid kuhugile tema lähedale ja boom kill nagu mingi aimbot oleks. Ma mäletan vanadest headest mängudes kus igal vennal oli ikka vastavalt oma pingile vaja õppida mängima ja liikuvate vendada laskmiseks oli mingit skilli ka vaja. Ma arvan et see põhjustabki selle haige sniper camperite ülekaalu mapides, eriti häirivad mind oma teami sniperid tbh, näiteks vaja midagi secureda või rünnata debiilikud passivad kusagil oma spawnis ja ja teevad omale k/d ratiot samal ajal ma üksi üritan rushida kuhugile ja saan pidevalt surma, eriti kurb on seal mountain mapis kus pead kopterini jõudma, olen vist 2korda terve aja jooksul saanud normaalse teami kes kohe grupiga sinna rushib ja nii suudavad osad ellu jääda ja saab asja võetud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 12:43:33 vasta tsitaadiga

hllmn kirjutas:
Ma arvan et see teie "laag" on sisseehitatud antilag süsteem, mis annab võimaluse ka kõrgema ms-iga inimestele kedagi tappa. Ma proovisin sniper olla ja see oli täiesti ajuvaba, vaatan mingit tänavat ja sealt jookseb üle mingi vend enamvähem sihid kuhugile tema lähedale ja boom kill nagu mingi aimbot oleks. Ma mäletan vanadest headest mängudes kus igal vennal oli ikka vastavalt oma pingile vaja õppida mängima ja liikuvate vendada laskmiseks oli mingit skilli ka vaja. Ma arvan et see põhjustabki selle haige sniper camperite ülekaalu mapides, eriti häirivad mind oma teami sniperid tbh, näiteks vaja midagi secureda või rünnata debiilikud passivad kusagil oma spawnis ja ja teevad omale k/d ratiot samal ajal ma üksi üritan rushida kuhugile ja saan pidevalt surma, eriti kurb on seal mountain mapis kus pead kopterini jõudma, olen vist 2korda terve aja jooksul saanud normaalse teami kes kohe grupiga sinna rushib ja nii suudavad osad ellu jääda ja saab asja võetud.


Need Sniperdajad on pmt vist igas online mängus tuleall.Ainult passivad ning tõstavad K/D radiot.Võiksid poisi jah omale sellised oskused saada,et snipriga ringi karata ning Rush-ida,et oleks ka teistele neist kasu,mitte ainult oma Ranki tõstmist teha.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 12:54:05 vasta tsitaadiga

Kusjuures ranki tõuseb palju kiiremini siis, kui objective'id täidad jms kasulikku teed. Kaugel tagalas snaiperiga kükitades võid küll roundi lõpetada 15-0 score'ga, kuid samal ajal saab teine vend, kes aktiivselt ründab, 30-10 score'i.

Aga paraku on paljud mängijad sellised idioodid, kes teamworkist midagi ei tea ning üritavad ainult oma KDR'i üles ajada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 12:56:25 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Kusjuures ranki tõuseb palju kiiremini siis, kui objective'id täidad jms kasulikku teed. Kaugel tagalas snaiperiga kükitades võid küll roundi lõpetada 15-0 score'ga, kuid samal ajal saab teine vend, kes aktiivselt ründab, 30-10 score'i.

Aga paraku on paljud mängijad sellised idioodid, kes teamworkist midagi ei tea ning üritavad ainult oma KDR'i üles ajada.


+1.. sellest võiks nad jah aru saada ka.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2010 12:58:13 vasta tsitaadiga

täna nagu eriti läägib, vahet pole mis serveris
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 13:05:43 vasta tsitaadiga

kas keegi selle peale ka muidu mõelnud on, et snaiprid mängivad snaiprit kuna see meeldib neile?
mina nt vahest logingi bc2 e sisse, et niisama ca tund snaiperdada... ei viitsi sinna assaultina meedina või engina joosta. teine päev kui tahan "õieti" mängida siblin nagu lollakas meedipakkidega või purustan tanke tankirusikatega.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hllmn
HV vaatleja
hllmn

liitunud: 17.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 13:09:23 vasta tsitaadiga

Nii palju kui ma arusaan ma võin eksida andke jalaga näkku kui seda teen, aga ei skilli ega skoori saamist ei mõjuta sinu surmade arv üldse. mida rohkem rushid asju võtad teamsuporti requestid kasvõi negatiivse kdr-iga sinu skoor tõuseb. Ja nii palju kui ma olen skill süsteemi jälginud on see seotud sinu kohaga tablis ehk sinu skoori suurusega millega sa lõpetad mängu, sest kui ma kord poole mängu pealt sisse sain isegi normaalse kdr mingi 14/3 vist oli sain -29skilli kuna tabili ülemine ots oli niii palju ees oma skooriga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 13:11:59 vasta tsitaadiga

Pigem nii, kes tahavad snaipriga lasta mängigu TDM-i.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hllmn
HV vaatleja
hllmn

liitunud: 17.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 13:12:05 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
kas keegi selle peale ka muidu mõelnud on, et snaiprid mängivad snaiprit kuna see meeldib neile?
mina nt vahest logingi bc2 e sisse, et niisama ca tund snaiperdada... ei viitsi sinna assaultina meedina või engina joosta. teine päev kui tahan "õieti" mängida siblin nagu lollakas meedipakkidega või purustan tanke tankirusikatega.


Probleem tekib siis kui 80% sinu teamist tahab rahulikult kottisügada oma spawnis ja sina rushid higimull otsa ees ja närvitsed kuna üksi ei saa midagi tehtud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 13:21:06 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
kas keegi selle peale ka muidu mõelnud on, et snaiprid mängivad snaiprit kuna see meeldib neile?
mina nt vahest logingi bc2 e sisse, et niisama ca tund snaiperdada... ei viitsi sinna assaultina meedina või engina joosta. teine päev kui tahan "õieti" mängida siblin nagu lollakas meedipakkidega või purustan tanke tankirusikatega.

Lovvi kirjutas:
Pigem nii, kes tahavad snaipriga lasta mängigu TDM-i.

Tahtsin just täpselt sama postitada.

Kui mängid objective'ga game mode'i ja rünnates kükitad snaiperiga oma baasis, sest "sulle nii meeldib", siis keerad sa sellega kogu oma tiimile lihtsalt si**a. Minu meelest jube isekas suhtumine sul, painkillah. Kui ma mängin sellist game mode'i, kus on vaja tiimi heaks töötada, siis seda ma ka teen. Kui tahan niisama lolli mängida või lõõgastuda, siis mängin FFA'd või TDM'i.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 13:25:17 vasta tsitaadiga

Asi ongi selles,et te saate snipriga ka rushida!
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 13:56:09 vasta tsitaadiga

keegi seda MP-7 kah kasutanud ja kas ikka tasus rohkem maksta?
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fred147
HV vaatleja
fred147

liitunud: 01.07.2005




sõnum 18.10.2010 14:08:30 vasta tsitaadiga

Tervitus, zpsy-lt sai key ostetud ja kõik toimis kenasti. Pandud püsti serveri " Multiplay :: EST.GT _ OR & CM _ ". Endale meeldib rohkem Objektive Raid (OR) & Comabat Mission (CM). Seega põhirõhk nendel stiilidel. Kui keegi veel kohalikest huvitub siis ootaks seltsi. Endal MoH-is kasutajanimi " ZiCi " ja BC2-s ZiKi[EST]
BC2-s on hardcore ja normal mode vahel tuntav vahe. MoH-is tabamuse kohapealt pole eriti miskit aru saada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 18.10.2010 14:15:11 vasta tsitaadiga

kui olen mängu eest maksnud, on mul 6igus mängida kuidas ise heaks arvan.
_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 14:21:18 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
kui olen mängu eest maksnud, on mul 6igus mängida kuidas ise heaks arvan.

A milleks siis ronitakse OBJECTIVE mappi mängima, kui istutakse spawnis snaipriga ja mitte keegi neist ei ründa? Nagu eelnevalt öeldud oli, mängigu TDM-i.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fred147
HV vaatleja
fred147

liitunud: 01.07.2005




sõnum 18.10.2010 14:21:50 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
kui olen mängu eest maksnud, on mul 6igus mängida kuidas ise heaks arvan.

sul on täitsa õigus. On sind keegi piiranud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 14:28:16 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
kui olen mängu eest maksnud, on mul 6igus mängida kuidas ise heaks arvan.

See päris huvitav väide. Teatud mõttes jah, teatud mõttes ei. Ma ei väida, et see MOH'is nii on, aga paljudes mängudes ikka sellist vabadust pole stiilis - "maksan mängu eest, teen mis tahan".

On reeglid ja kirjutamta kogukonna reeglid jms... ühesõnaga, kui teed, mis tahad, siis pikka mängu ei pruugi olla thumbs_up.gif icon_lol.gif
kick ban cry
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hllmn
HV vaatleja
hllmn

liitunud: 17.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 14:30:43 vasta tsitaadiga

Mulle meeldivad need "oma tuba oma voli" vennad. Keegi tõesti ei tule sulle selja taha sinu eest wasd vajutama, et sa ennast liigutaks aga kas see on põhjus miks terve teami inimeste, kes on ka selle mängu eest maksnud gameplay ära rikkuda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 18.10.2010 15:36:06 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
kui olen mängu eest maksnud, on mul 6igus mängida kuidas ise heaks arvan.


Umbes, et kui 25 matsi saavad raidi ajaks kokku, siis otsustad, et täna ei viitsi näiteks hiirt kasutada kuna vaja sama kätt kottide sügamiseks, põhjustad tervele raidile wipe ja peavalu kuna sa otsustasid nii mängida nagu ise tahtsid?

Asjad ei käi päris nii ja nendesse team objective mängudesse, vahet ei ole kas see on mw, bc või moh, võiks suhtuda nagu sinu oma guildi kõige tähtsamasse raideventi. IMO.

SP on välja mõeldud selleks, et saaksid teha seda, mis süda lustib.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 15:44:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vahet ei ole kas see on mw, bc või moh, võiks suhtuda nagu sinu oma guildi kõige tähtsamasse raideventi. IMO.

Absoluutselt päri, lone wolf panemiseks on TDM või FFA, pigem viimane beer_yum.gif
Kohati ajab nii kettasse et mängid DOM-i ja siis 2 matsi arvavad et teeks tdm-i sama mängu sees.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 16:36:07 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
kui olen mängu eest maksnud, on mul 6igus mängida kuidas ise heaks arvan.

See, et sul on selleks õigus, ei tähenda, et pead oma jäärapäisuse tõttu oma tiimi kaaslaste mängurõõmu rikkuma.

Sama hea oleks, kui rendid inimestega spordiväljaku, et jalgpalli mängida. On vaja veel ründemängijaid, kuid kuna sa ei viitsi joosta, siis ajad nina püsti ja kriiskad, et "ma olen mängu eest maksnud ja mul on õigus mängida, kuidas ise heaks arvan" ning lähed istud oma väravavahi kõrvale maha.

Mõtle selle peale natuke.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 17:11:15 vasta tsitaadiga

Ära võrdle selliseid asju - kui sa ei taha mängida eelnimetatud jalgpalli siis sa lihtsalt ei lähe mängima ja ongi moos. Kui sa tahad soolomängu teha, ja läbi kukud - on jalgpallis lihtne, järgmine kord sind enam ei võeta või pannakse pingile.
Niikaua kuni serverites selliseid reegleid pole ei ole sul mingit õigust plõksida, et miks mina nii mängin. Ma tahangi oma tunnikese snaipida ja moos. Kes oled sina otsustama minu raha üle icon_lol.gif
Saaks aru, et ma räägin teamkillide tegemisest või tankide merre sõitmisest - aga kui ma mängin virtuaalset sõda siis eesmärk on ikkagi vastane ära tappa. Vahet pole kas sa peksad kaste puruks, kaitsed lippu või ajad skoori taga - üks kindel mängu eesmärk on vastase tapmine, lisaks siis muu kama kah. Mina istungi seal mäe otsas oma snaipriga, võtan maha vastase snaipreid, kaitsjaid - ründajaid. Ma ei lase kanu või õunu või tikutopse. Tunduvalt rohkem häirivad meedikud kes ei anna medipakki või assault kes ei viitsi ammotki visata. Mina valisin recon klassi mille eesmärk on vastase asukoht kindlaks teha, ümbruskonda analüüsida, vastaseid üle pika maa elimineerida, pakkuda raskeväe abiga tuge ning kui vaja siis ka märkamatuid lõhkamisi teha. Ma ei mängi ju ometi oma klassi nii, et võtan recon klassi ja hakkan püstoliga tanki laskma.

Kui sa ei seedi sellist mängustiili siis selle jaoks on server browser ja leia uus koht. Miks peaks mina tantsima kellegi teise pilli järgi kui minu tegevus ei ole otseselt vale?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 18.10.2010 17:16:25 vasta tsitaadiga

no kui tahad soolomängu mängida siis mängi singleplayerit. Idioot.
Ja mäe otsas istudes näed sa vbla 3 venda samal ajal, kui ülejäänud kümme matsi sinu lipu rotti lasevad.
Tantsitakse ühise pilli järgi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 17:21:12 vasta tsitaadiga

No kus nüüd kohe idiootiks kutsuma, see et lugupeetud härrad ei saa snaiprirelva põhimõttest aru pole juba minu probleem. Ja see, et 10 matsi minu lippu rotivad on juba assaulti ja muu lähivõitluse peale orienteeritud "klasside" probleem. Snaiper valibki omale sellise asukoha, kus ta saab jälgida olulist punkti, anda teada oma tiimile vastaste asukohast ja siis pakkuda tuge.
Enamus mängud pean ma snaiprina jooksma peale kuna assaultid ja meedikud üritavad vastast spawnrapeda või teevad muid lollusi objektiivist kaugel eemal. Kui on kaitse map siis kaitstakse, kui ründe map siis rünnatakse, snaiper saab kuskil aknas või mäe otsas istudes mõlemal puhul suurt abi anda. Kui sa sellest aru ei saa siis peaksid vast üle konrollima ka enda vaimse oleku ja ehk hoopis minule suunatud diagnoosi endale panema.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 17:46:02 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Ära võrdle selliseid asju - kui sa ei taha mängida eelnimetatud jalgpalli siis sa lihtsalt ei lähe mängima ja ongi moos. Kui sa tahad soolomängu teha, ja läbi kukud - on jalgpallis lihtne, järgmine kord sind enam ei võeta või pannakse pingile.

Sina tahad mängida ja teised inimesed tahavad ka mängida. Kõik rendite spordiväljaku ja kõik maksate selle eest võrdselt.

Sina tahad mängida ja teised inimesed tahavad ka mängida. Kõik ostate arvutimängu ja kõik maksate selle eest võrdselt.

Palun räägi, mis vahet seal on, kas sa käitud online mängus nagu jobu ja ei aita oma tiimi, või teed seda jalgpalli väljakul. Mõlemal juhul rikud sa oma kaasmängijate mängurõõmu.

painkillah kirjutas:

Niikaua kuni serverites selliseid reegleid pole ei ole sul mingit õigust plõksida, et miks mina nii mängin. Ma tahangi oma tunnikese snaipida ja moos. Kes oled sina otsustama minu raha üle icon_lol.gif

Ei ole mul mingit õigust otsustada sinu raha üle. Küll on aga mul õigus sulle etteheiteid teha, kui sa mängid mängu, kus on oluline tiimiga koostööd teha, põikpäiselt oma rida ajades.

Asi pole selles, kellel on milleks õigus ja kellel mitte, vaid selles, et võiks nagu mingid algelised eetika reeglid ka online mängumaailmas säilida.
painkillah kirjutas:

Saaks aru, et ma räägin teamkillide tegemisest või tankide merre sõitmisest - aga kui ma mängin virtuaalset sõda siis eesmärk on ikkagi vastane ära tappa. Vahet pole kas sa peksad kaste puruks, kaitsed lippu või ajad skoori taga - üks kindel mängu eesmärk on vastase tapmine, lisaks siis muu kama kah.

Mängu eesmärk on võita. Vastaste tapmine on üks vahendeid, kuidas selle eesmärgini jõuda. Kui sa mängid objective'iga game mode'i ja põikpäiselt snaiperdad, kuigi tegelikult oleks vaja hoopis pommi plantida, siis kahjustada sa sellega oma tiimi võiduvõimalusi.
painkillah kirjutas:

Mina istungi seal mäe otsas oma snaipriga, võtan maha vastase snaipreid, kaitsjaid - ründajaid. Ma ei lase kanu või õunu või tikutopse. Tunduvalt rohkem häirivad meedikud kes ei anna medipakki või assault kes ei viitsi ammotki visata. Mina valisin recon klassi mille eesmärk on vastase asukoht kindlaks teha, ümbruskonda analüüsida, vastaseid üle pika maa elimineerida, pakkuda raskeväe abiga tuge ning kui vaja siis ka märkamatuid lõhkamisi teha. Ma ei mängi ju ometi oma klassi nii, et võtan recon klassi ja hakkan püstoliga tanki laskma.

No nüüd sa räägid konkreetselt BC2'est hoopis. Ok, kui nii, siis nii.

BC2'es tuleb mängida selle klassiga, mida sinu tiimil konkreetsel hetkel vaja on, mitte ainult sellega, mis sulle endale kõige enam meeldib. Kui tiimis on 10 snaiperit ja keegi ei ürita pommi plantida, siis oleks tark tegu klassi vahetada ja rünnakule minna, mitte põikpäiselt põõsas edasi kükitada.
painkillah kirjutas:

Kui sa ei seedi sellist mängustiili siis selle jaoks on server browser ja leia uus koht. Miks peaks mina tantsima kellegi teise pilli järgi kui minu tegevus ei ole otseselt vale?

Aga su tegevus ju on vale. Kui su soov ei ole objective'iga game mode'is objective'it täita, vaid tahad lihtsalt killida, siis mine mängi TDM serveris. Miks peaks kõik teised selle pärast kannatama, et sina ei ole võimeline oma mängustiilile vastavat serverit leidma?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Medal of Honor mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.