Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 304, 305, 306 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 08.10.2010 21:14:52 vasta tsitaadiga

Kuda siis on cataclysmi keegi testida ka saand on? Kas graafika ka paraneb?icon_razz.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2010 21:35:07 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
etc_Shelob kirjutas:
ja huvitav paljud neist aktiivsed subsid on


12 miljonit?


kas 12 miljonit mitte see arv pole, mitu accounti on tehtud?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2010 21:41:01 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
Scart kirjutas:
etc_Shelob kirjutas:
ja huvitav paljud neist aktiivsed subsid on


12 miljonit?


kas 12 miljonit mitte see arv pole, mitu accounti on tehtud?

Today we announced that World of Warcraft has passed another major milestone and now hosts more than 12 million current subscribers around the globe.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2010 22:23:23 vasta tsitaadiga

Päris magus kopikas tuleb iga kuu neil sisse. Laiendus võiks tasuta olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2010 22:24:21 vasta tsitaadiga

milleks jagada tasuta kui 12 millionit tola selle eest 30-40 euri välja köhivad
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.10.2010 23:16:03 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kuda siis on cataclysmi keegi testida ka saand on? Kas graafika ka paraneb?icon_razz.gif
Paraneb üsnagi hästi. Kindlalt kõvasti suurem edasiminek, kui tbc->wotlk. Eks otsi videoid-screenshotte netist, neid peaks jalaga segada olema
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2010 23:47:05 vasta tsitaadiga

üritasin uurida tsipa cata graphi uuenduste tagamaid.

Üks silmapaistvaim muudatus vanadele olijatele on vee renderdamine. Meenutab suts kuidas vesi on nt Myst V's renderdatud. Selline ilus 3d teema. Päris kena on eksploorida. Siis on mängumootorit muudetud pisut efektiivsemaks. Samas 4core full supporti veel ei tulnud sain aru. Lääg latency probleemide pärast muutub väiksemaks kuna serverite raua uuendusi tuli. Varjud vist muudeti. Mõned antialiasing nüansid vist veel.

Jah tõesti päris palju tuleb juurde. Mulle nt isiklikult väga meeldivad need asjad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando112
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 09.10.2010 08:33:24 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kui palju umbes tavaliseses full serveris igapäevaselt inimesi on?
Miks ma ei saa bow'd ega gun'i õppida? Olen erinevate treenerite juures olnud kuid asjatult.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2010 09:24:47 vasta tsitaadiga

Klassid ja relvad
Relvade õpetajad
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.10.2010 13:47:13 vasta tsitaadiga

Rando112 kirjutas:
Keegi oskab öelda kui palju umbes tavaliseses full serveris igapäevaselt inimesi on?
Minu arusaamist mööda pesitseb keskmises servus umbkaudu 10-20k inimest. Online olevate inimeste hulk on erinev kuid pakun et tipp-hooajal jääb paari-kolme tuhande ringi.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando112
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 11.10.2010 01:04:18 vasta tsitaadiga

2,6k HP lvl 53. Kuidagi väheks jääb elusid. Enamustel ull gear seljas.
Kas oleks mõttekas mõõda dungeone joosta ja korralikud itemid peale saada või kui lvl 60 saada siis osta neid honor punktide eest asju? 10,5k honor punkte atm.
Mingi 4 lvlit olen battlegroundis jaurdanud, ei viitsigi queste teha.
Ega kellelgil ple mingit üleliigseid itemeid mulle?
Plaan on 80 teha kunagi ja siis heirloomidega bg's omada. Topelt lõbu.
Kas itemitel peavad tühjad soketid olema, et sisse midagi panna või saab ka niisama?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 01:41:59 vasta tsitaadiga

Nuh, varsti update ja saab siis uut süsteemat proovida! icon_cool.gif LK vaja homme we ülehoome maha saada monkey.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 02:00:44 vasta tsitaadiga

Rando112, see pole Trade Chat siin icon_wink.gif
lükka wowwiki lahti, loe paar päeva sealt erinevaid asju - ja äkki ei pea enam kohutavalt rumalaid küsimusi küsima icon_smile.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 11.10.2010 02:50:10 vasta tsitaadiga

Fakk raisk, aldi guildiga all you can eat tehtud ja nüüd ei saa sama grupiga sindy hc-t maha.

Täiesti müstiline kuidas inimesed ei oska LoS-ida, mouseturnida ja enne aoegrippi instabilitit droppida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2010 07:30:38 vasta tsitaadiga

Paljud wow mängijad pole hiirega parimad sõbrad ja pole FPS suht kunagi pelanud. icon_biggrin.gif
Mäletan isegi neid L2P issue ahel-wipemisi icon_neutral.gif Tihti oli see vaid 1-2 tõrvatilka, mis meepoti ära rikkusid.

Rando112 kirjutas:
Plaan on 80 teha kunagi ja siis heirloomidega bg's omada. Topelt lõbu.

Made my day in early morning. Thank you!

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 11:57:58 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Paljud wow mängijad pole hiirega parimad sõbrad ja pole FPS suht kunagi pelanud. icon_biggrin.gif
Mäletan isegi neid L2P issue ahel-wipemisi icon_neutral.gif Tihti oli see vaid 1-2 tõrvatilka, mis meepoti ära rikkusid.

Rando112 kirjutas:
Plaan on 80 teha kunagi ja siis heirloomidega bg's omada. Topelt lõbu.

Made my day in early morning. Thank you!


me kõik ju alustasime kuskilt icon_cool.gif

aga jah, funny shizz

krt ma suutsin sindy hc 25 terve suvi laptopi peal mängida> 5fps, ja eraldi hiirt ei kasutanud,, klaveri keskel siis see yoistick hiir
sai ka sellega mouse-turn viisakalt tehtud ja joostud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dumbu-jumbu
HV vaatleja
dumbu-jumbu

liitunud: 05.06.2005




sõnum 11.10.2010 13:57:48 vasta tsitaadiga

"ibm x60" fbs 15 keskmine ja ilma hiireta...noobimad PvP playerid sai ilusti ownitud.
_________________
neli siili kõndisid kolmekesi metsarajal, mõlemad olid nii täis, et ta kukkus pikali:D
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 16:07:49 vasta tsitaadiga

Ei tea mis mõnu see 5fps peal taguda on. Endal 4xAA Ultra seadetega 1920x1200 resol fps 25mani raidi aktsiooni ajal 60-kandis.
Proovisin ka eile sindrat heroicu peal murda aga alati oli 20% kandis wipe, kuna samad vennad feilisid.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 16:58:41 vasta tsitaadiga

ot:
Mulle meeldivad autod ja mul on suur peenis.


Mõtle endast kaugemale.

Muidu tundub, et kõik ongi mingisugusesse relaxmode'i ära läinud. Pugid on viletsad jne, vahel satub mõnda paremasse.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 17:25:20 vasta tsitaadiga

Ilmselt ongi probleem selles, et lowfps vennad ronivad 25mani raidi ja siis ei suuda "tulest välja" astuda õigeaegselt. 2 fps keskmiselt siis on paras elwyni metsas maasikaid noppida.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 17:35:58 vasta tsitaadiga

JAA! Ja linnas võivad ainult kollased Lamborghini'd sõita, teised võivad metsas omapäi rallitada. icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.10.2010 17:55:33 vasta tsitaadiga

Pole see madal FPS midagi nii suur probleem. Alates 3/5 pre-nerf Sunwellist kuni 11/12hc icc selle juures edukalt ära tehtud ning ka suht-koht kõrgeid individuaalseid skoore ette näidatud. Madal FPS on lihtsalt vabandus icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 19:01:39 vasta tsitaadiga

TanelJ kirjutas:
Ei tea mis mõnu see 5fps peal taguda on. Endal 4xAA Ultra seadetega 1920x1200 resol fps 25mani raidi aktsiooni ajal 60-kandis.
Proovisin ka eile sindrat heroicu peal murda aga alati oli 20% kandis wipe, kuna samad vennad feilisid.


ega ta mõnu ei olnudki, aga olude sunnil mõned kuud norras olles ei hakanud desktopi kaasa vedama , ibm/lenovo t60 käras küll
sindy fight lithsalt oli alati eriti lagine, aga kui selle lagiga arvestad, siis saab hakkama küll, kui fighti läbi ja lõhki tead/timereid jälgid
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 12.10.2010 01:55:39 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Fakk raisk, aldi guildiga all you can eat tehtud ja nüüd ei saa sama grupiga sindy hc-t maha.

Täiesti müstiline kuidas inimesed ei oska LoS-ida, mouseturnida ja enne aoegrippi instabilitit droppida.


Paar 1% wipet ja nüüd on kõigil neljal 80-nel mingis vormis frostwyrm olemas ja kolmel Light of Dawn.

Wotlk is finished.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jax
HV kasutaja


liitunud: 27.11.2001




sõnum 12.10.2010 07:22:32 vasta tsitaadiga

Oskate öelda, kas viimasel lisal on terve mäng peal või peab eelnevad osad ka installima?
_________________
"võimas aur"
O: Vene automudeleid mõõdus 1:43
Tel: 56623268
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 12.10.2010 08:40:12 vasta tsitaadiga

Zanzhu, gratz! beer_yum.gif

jax, eelnevad osad peab ka installima.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jax
HV kasutaja


liitunud: 27.11.2001




sõnum 12.10.2010 09:10:48 vasta tsitaadiga

majestic kirjutas:
Zanzhu, gratz! beer_yum.gif

jax, eelnevad osad peab ka installima.

Jube aeg läheb siis, eile proovisin tervet mängu installida, ainuüksi mängudega läks 2.5 tundi, siis hakkas uuendusi tõmbama ja laks jooksis kinni(põhjendus oli, et kas c ketas vigane või mäng installimise ajal vigane olnud).

_________________
"võimas aur"
O: Vene automudeleid mõõdus 1:43
Tel: 56623268
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2010 09:56:17 vasta tsitaadiga

jax, tõmba netist otse viimane ja installi see... Battle.net kodukal link kenasti olemas.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 12.10.2010 10:05:48 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
jax, tõmba netist otse viimane ja installi see... Battle.net kodukal link kenasti olemas.


pigem installi ja tõmba. sest link on installerile... mis hakkab alles tõmbama
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.10.2010 10:41:26 vasta tsitaadiga

Pigem oota nädal-paar ja saad steraming downloaderi millega algul tirid paar giga alla ning ülejäänud ~20 tuleb taustal mängimise ajal.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jax
HV kasutaja


liitunud: 27.11.2001




sõnum 12.10.2010 11:09:10 vasta tsitaadiga

indrek309 kirjutas:
attrs kirjutas:
jax, tõmba netist otse viimane ja installi see... Battle.net kodukal link kenasti olemas.


pigem installi ja tõmba. sest link on installerile... mis hakkab alles tõmbama

Kas ta tõmbab sealt kogu kupatuse?
Samas mul kogu mäng XP kettal olemas, kas see hakkaks win7 32bit alla ka tööle, kui kaustast lihtsalt win7 alla tõstan?

_________________
"võimas aur"
O: Vene automudeleid mõõdus 1:43
Tel: 56623268
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2010 11:12:07 vasta tsitaadiga

Töötab iga OS-iga kopeerides. Ise koperisin xp pealt x64 7 peale ja probleeme polnud.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2010 16:54:42 vasta tsitaadiga

Kõik mis uus on päris äge, aga lag on küll ünsa kole vähemalt hetkeks, aga see tundub natuke paranevat. Dalaranis ei saa ennast korralikult liigutadagi icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2010 17:13:28 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Kõik mis uus on päris äge, aga lag on küll ünsa kole vähemalt hetkeks, aga see tundub natuke paranevat. Dalaranis ei saa ennast korralikult liigutadagi icon_confused.gif


Kas serverid mitte maas pole veel ?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando112
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 13.10.2010 17:15:40 vasta tsitaadiga

Tõmbasin selle 4.0 vms patchi ära, selle uusima. Addonid ei tööta. Ütleb, et out of date.
Kas peab ootama niikaua kuni uus addoni versioon tuleb wowile?
Krt 12k honor punkte läks ka kaduma raisk.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.10.2010 17:17:22 vasta tsitaadiga

Rando112 kirjutas:
Tõmbasin selle 4.0 vms patchi ära, selle uusima. Addonid ei tööta. Ütleb, et out of date.
Kas peab ootama niikaua kuni uus addoni versioon tuleb wowile?
Valdav osa addone läheb tööle kui paned linnukese kasti "load out-of-date addons"
Rando112 kirjutas:
Krt 12k honor punkte läks ka kaduma raisk.
Kaduma ei läinud midagi, lihtsalt nüüd on honor cap 4k ning vastavalt sellele teisendati su vanad punktid ümber
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 13.10.2010 17:19:48 vasta tsitaadiga

Suuremal osal enimkasutatavatel addonidel on 4.0.1 toetavad versioonid väljas. Tegelen ise nende uuendamisega, sest patchi installer alles 50% peal yawn.gif

http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/tags/cataclysm/default.aspx

(PS: Loodan, et Live versioonis saab mu Oomkin Insect Swarmi treenida..)

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando112
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 13.10.2010 17:35:18 vasta tsitaadiga

Jah tõmbasin uue update peale oma posti. aitäh
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 13.10.2010 17:40:04 vasta tsitaadiga

patch day peaks vist ümber nimetama broken lua day
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 13.10.2010 17:47:33 vasta tsitaadiga

Vesi on küll nüüd ilus:) Ma lugesin välja ,et kuidagi saab DX11 enable panna? Aga kuidas ...
Ja wow vist SLI/CF ikka ei toeta jah? 5770 vist jääb nutuseks fullHD resol ja asjad maksimumis peale shadow:)

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2010 17:47:33 vasta tsitaadiga

No saate ka ilma lisadeta hakkama icon_smile.gif anna aega atra seada meestele kes neid lisasid treivad, kõik ei ole PTR/BETA s istunud ja hakkavad alles käesoleval nädalal asjaga tegelema.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 13.10.2010 18:16:12 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Vesi on küll nüüd ilus:) Ma lugesin välja ,et kuidagi saab DX11 enable panna? Aga kuidas ...


Viimane rida patch notes. icon_wink.gif

tsitaat:
Experimental support for DX11 (enabled by passing '-d3d11' on the command line or adding SET gxApi "d3d11" to the Config.WTF file)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 13.10.2010 18:41:25 vasta tsitaadiga

Proovin ära kui koju saan ... aga oskab keegi öelda mida siis rohkem näha on kui see DX11 enabled?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando112
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 13.10.2010 18:59:13 vasta tsitaadiga

Krt küll, keegi saaks puust ette ja punaselt mulla anda mingi retribution tree guide? Igal pool mingid lühendid, protsendid ja ei tea mis huinjaa. Ei ole tuhkagi sellest retributionpaladins.com'ist kasu.
Ennem tegin mingi wow wiki järgi aga enam ei leia seda lehte. Seal oli ilusti leveli järgmi mis skilli panna tuli.
//
http://www.almostgaming.com/wow/talent/wowguides/paladin-talent-guide/my-pvp-spec
see on aga lingile minnes ei näe sittagi mis skille pandud on. Miks peab nii raske olema noobikul karakterit üles ehitada.
/ see on okei?
http://paladinpvp.org/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2010 19:07:23 vasta tsitaadiga

EJ on ju esimene koht, kuhu vaadata... need muud lehed võid ära unustada.
http://elitistjerks.com/f76/t106276-retribution_concordance_4_0_1_a/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando112
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 13.10.2010 19:48:25 vasta tsitaadiga

Krt mõtlesin, et hea skillid on ära võetud juba. Ennem ei saanud Judgementi kasutada, ei tea miks. Eks harjub ära selle uuendusega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.10.2010 19:52:45 vasta tsitaadiga

Elitegamer kirjutas:
EJ on ju esimene koht, kuhu vaadata... need muud lehed võid ära unustada.
Sõltub klassist-specist, spriestide jaoks on shadowpriest.com >>> EJ icon_razz.gif
Rando112 kirjutas:
Krt mõtlesin, et hea skillid on ära võetud juba. Ennem ei saanud Judgementi kasutada, ei tea miks. Eks harjub ära selle uuendusega.
Ehk kordaksid eesti keeles ka? Judgeda saad ikka, lihtsalt sul peab seal aktiivne olema nagu alati.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando112
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 13.10.2010 21:22:44 vasta tsitaadiga

Imelik, et ma ei saa ennast korralikult healida. Enne patchi oli nii, et kui vajutad hiirega ekraani suvalisse kohta siis võtab automaatselt sinu tegelase ning seejärel saab korralikult healida. Nüüd peab enda pildi peale vajutama ja siis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 13.10.2010 21:33:01 vasta tsitaadiga

Tehke mingeid HD pilte siis plox. Räägite siin niisama, et vesi ilus jne.

Vastukaaluks panen siia aastal 2005 tehtud pildi WoWist:


Leveli järgi otsustades on tegemist mingi newb zonega. Kuid kuna see pilt näeb õudne välja, siis tahakski teada, et milline see WoW nüüd siis on, peaaegu 6 aastat hiljem?
Screenshotti tehes katsuge oma UI'd koomale tõmmata, sest olen tähele pannu, et WoWis on kombeks terve ekraan mingeid asju täis toppida.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2010 23:05:58 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Elitegamer kirjutas:
EJ on ju esimene koht, kuhu vaadata... need muud lehed võid ära unustada.
Sõltub klassist-specist, spriestide jaoks on shadowpriest.com >>> EJ icon_razz.gif

www.shadowpriest.com on maas...paranda ära >.>
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 304, 305, 306 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.