|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
08.10.2010 21:14:52
|
|
|
Kuda siis on cataclysmi keegi testida ka saand on? Kas graafika ka paraneb?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
08.10.2010 21:35:07
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| etc_Shelob kirjutas: |
| ja huvitav paljud neist aktiivsed subsid on |
12 miljonit? |
kas 12 miljonit mitte see arv pole, mitu accounti on tehtud?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
08.10.2010 21:41:01
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| etc_Shelob kirjutas: |
| ja huvitav paljud neist aktiivsed subsid on |
12 miljonit? |
kas 12 miljonit mitte see arv pole, mitu accounti on tehtud? |
Today we announced that World of Warcraft has passed another major milestone and now hosts more than 12 million current subscribers around the globe.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
08.10.2010 22:23:23
|
|
|
Päris magus kopikas tuleb iga kuu neil sisse. Laiendus võiks tasuta olla
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
08.10.2010 22:24:21
|
|
|
| milleks jagada tasuta kui 12 millionit tola selle eest 30-40 euri välja köhivad
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.10.2010 23:16:03
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Kuda siis on cataclysmi keegi testida ka saand on? Kas graafika ka paraneb? |
Paraneb üsnagi hästi. Kindlalt kõvasti suurem edasiminek, kui tbc->wotlk. Eks otsi videoid-screenshotte netist, neid peaks jalaga segada olema
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragner
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
08.10.2010 23:47:05
|
|
|
üritasin uurida tsipa cata graphi uuenduste tagamaid.
Üks silmapaistvaim muudatus vanadele olijatele on vee renderdamine. Meenutab suts kuidas vesi on nt Myst V's renderdatud. Selline ilus 3d teema. Päris kena on eksploorida. Siis on mängumootorit muudetud pisut efektiivsemaks. Samas 4core full supporti veel ei tulnud sain aru. Lääg latency probleemide pärast muutub väiksemaks kuna serverite raua uuendusi tuli. Varjud vist muudeti. Mõned antialiasing nüansid vist veel.
Jah tõesti päris palju tuleb juurde. Mulle nt isiklikult väga meeldivad need asjad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando112
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
09.10.2010 08:33:24
|
|
|
Keegi oskab öelda kui palju umbes tavaliseses full serveris igapäevaselt inimesi on?
Miks ma ei saa bow'd ega gun'i õppida? Olen erinevate treenerite juures olnud kuid asjatult.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.10.2010 13:47:13
|
|
|
| Rando112 kirjutas: |
| Keegi oskab öelda kui palju umbes tavaliseses full serveris igapäevaselt inimesi on? |
Minu arusaamist mööda pesitseb keskmises servus umbkaudu 10-20k inimest. Online olevate inimeste hulk on erinev kuid pakun et tipp-hooajal jääb paari-kolme tuhande ringi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando112
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
11.10.2010 01:04:18
|
|
|
2,6k HP lvl 53. Kuidagi väheks jääb elusid. Enamustel ull gear seljas.
Kas oleks mõttekas mõõda dungeone joosta ja korralikud itemid peale saada või kui lvl 60 saada siis osta neid honor punktide eest asju? 10,5k honor punkte atm.
Mingi 4 lvlit olen battlegroundis jaurdanud, ei viitsigi queste teha.
Ega kellelgil ple mingit üleliigseid itemeid mulle?
Plaan on 80 teha kunagi ja siis heirloomidega bg's omada. Topelt lõbu.
Kas itemitel peavad tühjad soketid olema, et sisse midagi panna või saab ka niisama?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
11.10.2010 01:41:59
|
|
|
Nuh, varsti update ja saab siis uut süsteemat proovida! LK vaja homme we ülehoome maha saada
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
11.10.2010 02:00:44
|
|
|
Rando112, see pole Trade Chat siin
lükka wowwiki lahti, loe paar päeva sealt erinevaid asju - ja äkki ei pea enam kohutavalt rumalaid küsimusi küsima
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
11.10.2010 02:50:10
|
|
|
Fakk raisk, aldi guildiga all you can eat tehtud ja nüüd ei saa sama grupiga sindy hc-t maha.
Täiesti müstiline kuidas inimesed ei oska LoS-ida, mouseturnida ja enne aoegrippi instabilitit droppida.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
11.10.2010 07:30:38
|
|
|
Paljud wow mängijad pole hiirega parimad sõbrad ja pole FPS suht kunagi pelanud.
Mäletan isegi neid L2P issue ahel-wipemisi Tihti oli see vaid 1-2 tõrvatilka, mis meepoti ära rikkusid.
| Rando112 kirjutas: |
Plaan on 80 teha kunagi ja siis heirloomidega bg's omada. Topelt lõbu.
|
Made my day in early morning. Thank you!
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
11.10.2010 11:57:58
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Paljud wow mängijad pole hiirega parimad sõbrad ja pole FPS suht kunagi pelanud.
Mäletan isegi neid L2P issue ahel-wipemisi Tihti oli see vaid 1-2 tõrvatilka, mis meepoti ära rikkusid.
| Rando112 kirjutas: |
Plaan on 80 teha kunagi ja siis heirloomidega bg's omada. Topelt lõbu.
|
Made my day in early morning. Thank you! |
me kõik ju alustasime kuskilt
aga jah, funny shizz
krt ma suutsin sindy hc 25 terve suvi laptopi peal mängida> 5fps, ja eraldi hiirt ei kasutanud,, klaveri keskel siis see yoistick hiir
sai ka sellega mouse-turn viisakalt tehtud ja joostud
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dumbu-jumbu
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2005
|
11.10.2010 13:57:48
|
|
|
"ibm x60" fbs 15 keskmine ja ilma hiireta...noobimad PvP playerid sai ilusti ownitud.
_________________ neli siili kõndisid kolmekesi metsarajal, mõlemad olid nii täis, et ta kukkus pikali:D |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
11.10.2010 16:07:49
|
|
|
Ei tea mis mõnu see 5fps peal taguda on. Endal 4xAA Ultra seadetega 1920x1200 resol fps 25mani raidi aktsiooni ajal 60-kandis.
Proovisin ka eile sindrat heroicu peal murda aga alati oli 20% kandis wipe, kuna samad vennad feilisid.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
11.10.2010 16:58:41
|
|
|
| ot: |
| Mulle meeldivad autod ja mul on suur peenis. |
Mõtle endast kaugemale.
Muidu tundub, et kõik ongi mingisugusesse relaxmode'i ära läinud. Pugid on viletsad jne, vahel satub mõnda paremasse..
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
11.10.2010 17:25:20
|
|
|
| Ilmselt ongi probleem selles, et lowfps vennad ronivad 25mani raidi ja siis ei suuda "tulest välja" astuda õigeaegselt. 2 fps keskmiselt siis on paras elwyni metsas maasikaid noppida.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
11.10.2010 17:35:58
|
|
|
JAA! Ja linnas võivad ainult kollased Lamborghini'd sõita, teised võivad metsas omapäi rallitada.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
11.10.2010 17:55:33
|
|
|
Pole see madal FPS midagi nii suur probleem. Alates 3/5 pre-nerf Sunwellist kuni 11/12hc icc selle juures edukalt ära tehtud ning ka suht-koht kõrgeid individuaalseid skoore ette näidatud. Madal FPS on lihtsalt vabandus
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
11.10.2010 19:01:39
|
|
|
| TanelJ kirjutas: |
Ei tea mis mõnu see 5fps peal taguda on. Endal 4xAA Ultra seadetega 1920x1200 resol fps 25mani raidi aktsiooni ajal 60-kandis.
Proovisin ka eile sindrat heroicu peal murda aga alati oli 20% kandis wipe, kuna samad vennad feilisid. |
ega ta mõnu ei olnudki, aga olude sunnil mõned kuud norras olles ei hakanud desktopi kaasa vedama , ibm/lenovo t60 käras küll
sindy fight lithsalt oli alati eriti lagine, aga kui selle lagiga arvestad, siis saab hakkama küll, kui fighti läbi ja lõhki tead/timereid jälgid
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
12.10.2010 01:55:39
|
|
|
| Zanzhu kirjutas: |
Fakk raisk, aldi guildiga all you can eat tehtud ja nüüd ei saa sama grupiga sindy hc-t maha.
Täiesti müstiline kuidas inimesed ei oska LoS-ida, mouseturnida ja enne aoegrippi instabilitit droppida. |
Paar 1% wipet ja nüüd on kõigil neljal 80-nel mingis vormis frostwyrm olemas ja kolmel Light of Dawn.
Wotlk is finished.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jax
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001
|
12.10.2010 07:22:32
|
|
|
Oskate öelda, kas viimasel lisal on terve mäng peal või peab eelnevad osad ka installima?
_________________ "võimas aur"
O: Vene automudeleid mõõdus 1:43
Tel: 56623268 |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
12.10.2010 08:40:12
|
|
|
Zanzhu, gratz!
jax, eelnevad osad peab ka installima.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jax
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001
|
12.10.2010 09:10:48
|
|
|
| majestic kirjutas: |
Zanzhu, gratz!
jax, eelnevad osad peab ka installima. |
Jube aeg läheb siis, eile proovisin tervet mängu installida, ainuüksi mängudega läks 2.5 tundi, siis hakkas uuendusi tõmbama ja laks jooksis kinni(põhjendus oli, et kas c ketas vigane või mäng installimise ajal vigane olnud).
_________________ "võimas aur"
O: Vene automudeleid mõõdus 1:43
Tel: 56623268 |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
12.10.2010 09:56:17
|
|
|
| jax, tõmba netist otse viimane ja installi see... Battle.net kodukal link kenasti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek309
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2006
|
12.10.2010 10:05:48
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| jax, tõmba netist otse viimane ja installi see... Battle.net kodukal link kenasti olemas. |
pigem installi ja tõmba. sest link on installerile... mis hakkab alles tõmbama
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.10.2010 10:41:26
|
|
|
Pigem oota nädal-paar ja saad steraming downloaderi millega algul tirid paar giga alla ning ülejäänud ~20 tuleb taustal mängimise ajal.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jax
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001
|
12.10.2010 11:09:10
|
|
|
| indrek309 kirjutas: |
| attrs kirjutas: |
| jax, tõmba netist otse viimane ja installi see... Battle.net kodukal link kenasti olemas. |
pigem installi ja tõmba. sest link on installerile... mis hakkab alles tõmbama |
Kas ta tõmbab sealt kogu kupatuse?
Samas mul kogu mäng XP kettal olemas, kas see hakkaks win7 32bit alla ka tööle, kui kaustast lihtsalt win7 alla tõstan?
_________________ "võimas aur"
O: Vene automudeleid mõõdus 1:43
Tel: 56623268 |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
12.10.2010 11:12:07
|
|
|
| Töötab iga OS-iga kopeerides. Ise koperisin xp pealt x64 7 peale ja probleeme polnud.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
13.10.2010 16:54:42
|
|
|
Kõik mis uus on päris äge, aga lag on küll ünsa kole vähemalt hetkeks, aga see tundub natuke paranevat. Dalaranis ei saa ennast korralikult liigutadagi
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
13.10.2010 17:13:28
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
Kõik mis uus on päris äge, aga lag on küll ünsa kole vähemalt hetkeks, aga see tundub natuke paranevat. Dalaranis ei saa ennast korralikult liigutadagi  |
Kas serverid mitte maas pole veel ?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando112
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
13.10.2010 17:15:40
|
|
|
Tõmbasin selle 4.0 vms patchi ära, selle uusima. Addonid ei tööta. Ütleb, et out of date.
Kas peab ootama niikaua kuni uus addoni versioon tuleb wowile?
Krt 12k honor punkte läks ka kaduma raisk.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.10.2010 17:17:22
|
|
|
| Rando112 kirjutas: |
Tõmbasin selle 4.0 vms patchi ära, selle uusima. Addonid ei tööta. Ütleb, et out of date.
Kas peab ootama niikaua kuni uus addoni versioon tuleb wowile? |
Valdav osa addone läheb tööle kui paned linnukese kasti "load out-of-date addons"
| Rando112 kirjutas: |
| Krt 12k honor punkte läks ka kaduma raisk. |
Kaduma ei läinud midagi, lihtsalt nüüd on honor cap 4k ning vastavalt sellele teisendati su vanad punktid ümber
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
13.10.2010 17:19:48
|
|
|
Suuremal osal enimkasutatavatel addonidel on 4.0.1 toetavad versioonid väljas. Tegelen ise nende uuendamisega, sest patchi installer alles 50% peal
http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/tags/cataclysm/default.aspx
(PS: Loodan, et Live versioonis saab mu Oomkin Insect Swarmi treenida..)
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando112
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
13.10.2010 17:35:18
|
|
|
| Jah tõmbasin uue update peale oma posti. aitäh
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
13.10.2010 17:40:04
|
|
|
patch day peaks vist ümber nimetama broken lua day
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
13.10.2010 17:47:33
|
|
|
Vesi on küll nüüd ilus:) Ma lugesin välja ,et kuidagi saab DX11 enable panna? Aga kuidas ...
Ja wow vist SLI/CF ikka ei toeta jah? 5770 vist jääb nutuseks fullHD resol ja asjad maksimumis peale shadow:)
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
13.10.2010 17:47:33
|
|
|
No saate ka ilma lisadeta hakkama anna aega atra seada meestele kes neid lisasid treivad, kõik ei ole PTR/BETA s istunud ja hakkavad alles käesoleval nädalal asjaga tegelema.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miraakel
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2009
|
13.10.2010 18:16:12
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| Vesi on küll nüüd ilus:) Ma lugesin välja ,et kuidagi saab DX11 enable panna? Aga kuidas ... |
Viimane rida patch notes.
| tsitaat: |
| Experimental support for DX11 (enabled by passing '-d3d11' on the command line or adding SET gxApi "d3d11" to the Config.WTF file) |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
13.10.2010 18:41:25
|
|
|
Proovin ära kui koju saan ... aga oskab keegi öelda mida siis rohkem näha on kui see DX11 enabled?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando112
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
13.10.2010 18:59:13
|
|
|
Krt küll, keegi saaks puust ette ja punaselt mulla anda mingi retribution tree guide? Igal pool mingid lühendid, protsendid ja ei tea mis huinjaa. Ei ole tuhkagi sellest retributionpaladins.com'ist kasu.
Ennem tegin mingi wow wiki järgi aga enam ei leia seda lehte. Seal oli ilusti leveli järgmi mis skilli panna tuli.
//
http://www.almostgaming.com/wow/talent/wowguides/paladin-talent-guide/my-pvp-spec
see on aga lingile minnes ei näe sittagi mis skille pandud on. Miks peab nii raske olema noobikul karakterit üles ehitada.
/ see on okei?
http://paladinpvp.org/
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando112
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
13.10.2010 19:48:25
|
|
|
| Krt mõtlesin, et hea skillid on ära võetud juba. Ennem ei saanud Judgementi kasutada, ei tea miks. Eks harjub ära selle uuendusega.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.10.2010 19:52:45
|
|
|
| Elitegamer kirjutas: |
| EJ on ju esimene koht, kuhu vaadata... need muud lehed võid ära unustada. |
Sõltub klassist-specist, spriestide jaoks on shadowpriest.com >>> EJ
| Rando112 kirjutas: |
| Krt mõtlesin, et hea skillid on ära võetud juba. Ennem ei saanud Judgementi kasutada, ei tea miks. Eks harjub ära selle uuendusega. |
Ehk kordaksid eesti keeles ka? Judgeda saad ikka, lihtsalt sul peab seal aktiivne olema nagu alati.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando112
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
13.10.2010 21:22:44
|
|
|
| Imelik, et ma ei saa ennast korralikult healida. Enne patchi oli nii, et kui vajutad hiirega ekraani suvalisse kohta siis võtab automaatselt sinu tegelase ning seejärel saab korralikult healida. Nüüd peab enda pildi peale vajutama ja siis.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
13.10.2010 21:33:01
|
|
|
Tehke mingeid HD pilte siis plox. Räägite siin niisama, et vesi ilus jne.
Vastukaaluks panen siia aastal 2005 tehtud pildi WoWist:
Leveli järgi otsustades on tegemist mingi newb zonega. Kuid kuna see pilt näeb õudne välja, siis tahakski teada, et milline see WoW nüüd siis on, peaaegu 6 aastat hiljem?
Screenshotti tehes katsuge oma UI'd koomale tõmmata, sest olen tähele pannu, et WoWis on kombeks terve ekraan mingeid asju täis toppida.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
13.10.2010 23:05:58
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Elitegamer kirjutas: |
| EJ on ju esimene koht, kuhu vaadata... need muud lehed võid ära unustada. |
Sõltub klassist-specist, spriestide jaoks on shadowpriest.com >>> EJ  |
www.shadowpriest.com on maas...paranda ära >.>
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|