|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
25.09.2010 14:11:19
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z0mbi
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2003
|
25.09.2010 18:49:49
|
|
|
| connect kirjutas: |
| Mis eestlaste chatroomi channeli nimi on? |
EESTLASED
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
25.09.2010 20:19:20
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
drac
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005
|
25.09.2010 23:59:59
|
|
|
mäng 7a vana
_________________ 58579602 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
28.09.2010 15:13:46
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
28.09.2010 16:21:09
|
|
|
| connect kirjutas: |
kas ühe acii all olevad charid ei saa samal ajal skille treenida?
Teine küsimus ka.. kuidas saada level 2 missione? Mis peab otseselt tegema? Atm mul missionid jube kergeks muutunud.. agendid annavad kõik samu lihtsaid missione |
Ühe accounti all saab ainult üks char skille treenida. Hakka mingile kindlale corpile missioone tegema, et oma standingut tõsta. Kui piisavalt standingut, siis saad level 2 missiooni agendi juurde minna.
Oma standinguid saad vaadata character sheeti alt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
28.09.2010 19:38:54
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
28.09.2010 19:45:49
|
|
|
| connect kirjutas: |
| väga rigged me peame eurodes maksma.. ehk alustuseks 240 eegi asemel 315... dollarites ei saa mingi nipiga maksta? |
http://www.shatteredcrystal.com/index.php/eve_online
34,99USD - 404 EEK 60 päeva eest
Esimest korda ostad siis helistavad koju ja küsivad paar küsimust
edit: Kuskohast selle 315 EEK võtad?
EVE lehel sellised hinnad.
1 Month EVE Subscription (€14,95)
3 Month EVE Subscription (€38,85)
6 Month EVE Subscription (€71,70)
12 Month EVE Subscription (€131,40
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
28.09.2010 20:25:15
|
|
|
| Esmane aktiviseerimine eve kodukal on 20 euri.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
28.09.2010 20:30:08
|
|
|
| Kui sealt shatteredcrystal'st mängukaart osta, siis sellega saab ka aktiveerida?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
28.09.2010 20:32:45
|
|
|
| Éxxon kirjutas: |
| Kui sealt shatteredcrystal'st mängukaart osta, siis sellega saab ka aktiveerida? |
Ise ostsin ka sealt 2 kuu mängukaardi ja aktiviseerisin sellega.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
28.09.2010 21:10:05
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:52:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
28.09.2010 21:29:03
|
|
|
| connect kirjutas: |
| okei, see aeg läheb ikka trialile otsa mitte ei alga praegu? |
Tahaks ka seda teada.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
28.09.2010 22:05:03
|
|
|
| Otsa läheb ikka, ehk siis alles jäänud trial + 60 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z0mbi
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2003
|
29.09.2010 09:45:00
|
|
|
| Forgotten kirjutas: |
| Otsa läheb ikka, ehk siis alles jäänud trial + 60 päeva. |
Ma ei ole selles küll 100% kindel aga minuarust kui aktiviseerid siis lõppeb trial ja hakkab tasuline aeg jooksma
Kõige lihtsam on aktiviseerida viimasel triali päeval
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
29.09.2010 09:54:15
|
|
|
| z0mbi kirjutas: |
| Forgotten kirjutas: |
| Otsa läheb ikka, ehk siis alles jäänud trial + 60 päeva. |
Ma ei ole selles küll 100% kindel aga minuarust kui aktiviseerid siis lõppeb trial ja hakkab tasuline aeg jooksma
Kõige lihtsam on aktiviseerida viimasel triali päeval |
Ei kao see triali aeg kuhugi IMO. Ma ostsin pärast triali lõppemist mänguaega juurde aga Subscription Details'i all on 14 päevane trial ka ilusti olemas. https://secure.eveonline.com/SubscriptionInfo.aspx sealt saab vaadata kui kaua kehtib veel ja kui juurde ostad 60 päeva siis selle võrra pikeneb kehtivus
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
29.09.2010 11:19:01
|
|
|
| Mis teie mängu nimed on?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
drac
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005
|
29.09.2010 12:40:03
|
|
|
triali aeg jääb alles ja acc läheb fulliks.
_________________ 58579602 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
29.09.2010 18:25:44
|
|
|
E-x7 Network võtab vastu uusi liikmed
Võtke ühendust Bard Suurlinn, Dev7, NaagaMiner, Kclorian või tulge "E-x7 Network" kanalisse.
Corbis on kuskil 50 liiget. Kõik eestlased.
PVP basics OP.
E-x7 korraldab järgmine nädal oma kulu ja kirjadega "PVP basics op-i" mis aitab teil EvE mehaanikat kiiremini ja paremini tundma õppida. Rohkem infot kui E-x7 liitunud.
Kutsuge oma sõbrad, sõprade sõbrad, sugulased, naised (kui õnnestub, EvE jube sausagefest). Piisab täiesti 14 või 21 päevasest trialist, et Op-iga ühineda.
Kõigil peaks olema heli kuulamis võimalus.
E-x7 jäämine ei ole kohustuslik, lihtsalt aitab kergemini Op-i läbi viia.
Naag
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
29.09.2010 20:18:34
|
|
|
| Naaga, Oh sind küll naaga, õpeta poisid siis korralikult välja ja valmista .EE jaoks ette nad
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
29.09.2010 21:43:52
|
|
|
| Naaga kirjutas: |
E-x7 Network võtab vastu uusi liikmed
Võtke ühendust Bard Suurlinn, Dev7, NaagaMiner, Kclorian või tulge "E-x7 Network" kanalisse.
Corbis on kuskil 50 liiget. Kõik eestlased.
PVP basics OP.
E-x7 korraldab järgmine nädal oma kulu ja kirjadega "PVP basics op-i" mis aitab teil EvE mehaanikat kiiremini ja paremini tundma õppida. Rohkem infot kui E-x7 liitunud.
Kutsuge oma sõbrad, sõprade sõbrad, sugulased, naised (kui õnnestub, EvE jube sausagefest). Piisab täiesti 14 või 21 päevasest trialist, et Op-iga ühineda.
Kõigil peaks olema heli kuulamis võimalus.
E-x7 jäämine ei ole kohustuslik, lihtsalt aitab kergemini Op-i läbi viia.
Naag |
Omal ajal sai ka koos Naagaga seal PL-i aladel PVP-d tehtud. Mitte, et meist keegi oleks seda osanud, aga fun oli siiski. Nimeks oli Anub1s siis.
Igastahes soovitan, korralik aktiivne corp oli.
Aga üldiselt EvE-t pelada ei soovita, üks igavene mõttetu ajaraisk
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
29.09.2010 23:20:51
|
|
|
| morgoth kirjutas: |
Aga üldiselt EvE-t pelada ei soovita, üks igavene mõttetu ajaraisk  |
Jah tekitab sõltuvust raisk
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
30.09.2010 00:41:41
|
|
|
| QLIMAX kirjutas: |
| Naaga, Oh sind küll naaga, õpeta poisid siis korralikult välja ja valmista .EE jaoks ette nad |
Heh te ju ei õpeta. Ei ole viitsimist?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
30.09.2010 12:10:26
|
|
|
| Me õpetame PVP-d ja fittimist teie õpetage eve üldiselt:D
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
30.09.2010 18:03:20
|
|
|
| QLIMAX kirjutas: |
| Me õpetame PVP-d ja fittimist teie õpetage eve üldiselt:D |
Ega EvE keerlebki PVP ümber. EvE põhi point on laevu õhku lasta, mida rohkem laevu õhku lastakse seda rohkem uusi laevu vajatakse ja seda rohkem kaevatakse jne.
Kaevamisega küll isegi meil keegi ei tegele, see uue sov mehaanikaga suht põhja veedanud selle. Samuti ei saa aru mis inimesed tegelevad pideva isk-i kogumisega. Mis krt te sellega teete?
Ega ikka õpetame samuti PVP-d. Kui PVP algpõhimõte on selge saavad inimesed juba kergem Eve-s orienteeruda.
Ei ole midagi paremat EvE-s kui kogeda esimese killi rushi. Krt see oli hea tunne.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.09.2010 18:18:09
|
|
|
| Naaga, hea küsimus, mida Bill Gates teeb oma rahahunnikuga?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
30.09.2010 22:44:47
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:52:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
30.09.2010 22:48:10
|
|
|
| connect kirjutas: |
| morgoth kirjutas: |
Aga üldiselt EvE-t pelada ei soovita, üks igavene mõttetu ajaraisk  |
Kui mäng ei meeldi siis on tõesti ajaraisk. Kõikidel muudel juhtudel ei pea su väide paika..
--
Sain accoundi activatetud.. selle 60 day värgiga, mida eelmisel lehel lingiti..
keegi 21day trialit tahab 50/50 diiliga andku teada PSides oma e-mail. |
No meeldis, aga kas on ikka mõtet mingis virtuaalmaailmas virtuaalset raha ja feimi koguda...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seebakas
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2005
|
02.10.2010 11:32:20
|
|
|
ja sa ise loed koguaeg EvE uudiseid ja asju Vaimne sõltuvus öeldakse sellekohta Morgoth
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
02.10.2010 12:18:30
|
|
|
Ikka kord nädalas käin EvE-kodukal Raske sellest harjumusest lahti saada. Mängu ennast muidu ei mängi.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
02.10.2010 18:42:58
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:52:42, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
03.10.2010 12:00:54
|
|
|
Aja raikamine ongi ju meelelahutuse mõte, kust tuli üldse see idee, et aja raiskamine on halb tegevus?
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
04.10.2010 11:27:38
|
|
|
| EvE mängimine on hobi. kes teeb hobi korras sporti kes mängib eve. Maitse asi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
06.10.2010 17:04:55
|
|
|
| capa kirjutas: |
| EvE mängimine on hobi. kes teeb hobi korras sporti kes mängib eve. Maitse asi. |
Ning ärgem unustagem neid, kes teevad mõlemat
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tõnna
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
07.10.2010 15:15:49
|
|
|
| Nonii, kõik porri tegema
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
10.10.2010 22:23:23
|
|
|
OMFG
Eve ei saa enam SM 2 pelada. KRT hüvasti netbookiga rattimine
Samuti otsin uut arvutit millega saaks eve pelada. Kui teil midagi kuskil vedeleb andke teada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
10.10.2010 22:53:30
|
|
|
| Keegi pärisraha eest ISKi tahab müüa? Umbes 380 milli oleks vaja...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
11.10.2010 09:17:11
|
|
|
B. Selling Items and Objects
You may not transfer, sell or auction, or buy or accept any offer to transfer, sell or auction (or offer to do any of the foregoing), any content appearing within the Game environment, including without limitation characters, character attributes, items, currency, and objects, other than via a permitted Character Transfer as described in section 3 above. You may not encourage or induce any other person to participate in such a prohibited transaction. The buying, selling or auctioning (or any attempt at doing so) of characters, character attributes, items, currency, or objects, whether through online auctions (such as ebay), newsgroups, postings on message boards or any other means is prohibited by the EULA and a violation of CCP's proprietary rights in the Game.
See ei ole WOW ning ärme muuda seda selleks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.10.2010 10:01:41
|
|
|
| Naaga kirjutas: |
See ei ole WOW ning ärme muuda seda selleks.  |
Või mis? Hakkad reportima oma kaasmaalaseid?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
11.10.2010 11:15:48
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Naaga kirjutas: |
See ei ole WOW ning ärme muuda seda selleks.  |
Või mis? Hakkad reportima oma kaasmaalaseid? |
Ei ole kordagi reportimisest rääkinud. Aga tõsiselt iski ostmine? Milleks? Seda vedeleb kõikjal.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.10.2010 11:52:09
|
|
|
| Naaga kirjutas: |
Ei ole kordagi reportimisest rääkinud. Aga tõsiselt iski ostmine? Milleks? Seda vedeleb kõikjal. |
Kõik ei istu nullis, kus 10 miljardi mode üle päeva välja võetakse.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
11.10.2010 13:01:01
|
|
|
| Küsimus siis pigem: Miks kõik nullis ei istu?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.10.2010 13:16:38
|
|
|
| Naaga kirjutas: |
| Küsimus siis pigem: Miks kõik nullis ei istu? |
Sest EVE on sandbox. Oled ikka teadlik selle termini tähendusest?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
11.10.2010 14:29:40
|
|
|
| Miks te arvate et just nullis tuleb põhiraha?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
11.10.2010 16:54:20
|
|
|
ISKi oleks vaja muidu PLEXi ostmiseks.
SEB ei taha mulle U-kaarti anda ja seega ei saa PayPal'i kasutada, et mänguaega juurde osta...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
11.10.2010 16:56:25
|
|
|
Eeh,
Sa virtuaal krediitkaarti ei saa Unetis teha? Minuteada peaks seda saama kõik teha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|