Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  EVE online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 25.09.2010 14:11:19 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z0mbi
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 25.09.2010 18:49:49 vasta tsitaadiga

connect kirjutas:
Mis eestlaste chatroomi channeli nimi on?


EESTLASED

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 25.09.2010 20:19:20 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drac
HV kasutaja
drac

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 23:59:59 vasta tsitaadiga

mäng 7a vana icon_smile.gif
_________________
58579602
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 28.09.2010 15:13:46 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 16:21:09 vasta tsitaadiga

connect kirjutas:
kas ühe acii all olevad charid ei saa samal ajal skille treenida?

Teine küsimus ka.. kuidas saada level 2 missione? Mis peab otseselt tegema? Atm mul missionid jube kergeks muutunud.. agendid annavad kõik samu lihtsaid missione


Ühe accounti all saab ainult üks char skille treenida. Hakka mingile kindlale corpile missioone tegema, et oma standingut tõsta. Kui piisavalt standingut, siis saad level 2 missiooni agendi juurde minna.

Oma standinguid saad vaadata character sheeti alt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 17:10:59 vasta tsitaadiga

EVE missioonid: http://eve-survival.org/wikka.php?wakka=MissionReports
EVE agendid: http://eve-agents.com/
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 28.09.2010 19:38:54 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 28.09.2010 19:45:49 vasta tsitaadiga

connect kirjutas:
väga rigged me peame eurodes maksma.. ehk alustuseks 240 eegi asemel 315... dollarites ei saa mingi nipiga maksta?


http://www.shatteredcrystal.com/index.php/eve_online

34,99USD - 404 EEK 60 päeva eest


Esimest korda ostad siis helistavad koju ja küsivad paar küsimust icon_smile.gif


edit: Kuskohast selle 315 EEK võtad?

EVE lehel sellised hinnad.
1 Month EVE Subscription (€14,95)
3 Month EVE Subscription (€38,85)
6 Month EVE Subscription (€71,70)
12 Month EVE Subscription (€131,40

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 20:25:15 vasta tsitaadiga

Esmane aktiviseerimine eve kodukal on 20 euri.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 20:30:08 vasta tsitaadiga

Kui sealt shatteredcrystal'st mängukaart osta, siis sellega saab ka aktiveerida?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 20:32:45 vasta tsitaadiga

Éxxon kirjutas:
Kui sealt shatteredcrystal'st mängukaart osta, siis sellega saab ka aktiveerida?


Ise ostsin ka sealt 2 kuu mängukaardi ja aktiviseerisin sellega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 28.09.2010 21:10:05 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:52:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 21:29:03 vasta tsitaadiga

connect kirjutas:
okei, see aeg läheb ikka trialile otsa mitte ei alga praegu?

Tahaks ka seda teada.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 22:05:03 vasta tsitaadiga

Otsa läheb ikka, ehk siis alles jäänud trial + 60 päeva.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z0mbi
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 29.09.2010 09:45:00 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:
Otsa läheb ikka, ehk siis alles jäänud trial + 60 päeva.


Ma ei ole selles küll 100% kindel aga minuarust kui aktiviseerid siis lõppeb trial ja hakkab tasuline aeg jooksma
Kõige lihtsam on aktiviseerida viimasel triali päeval

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 29.09.2010 09:54:15 vasta tsitaadiga

z0mbi kirjutas:
Forgotten kirjutas:
Otsa läheb ikka, ehk siis alles jäänud trial + 60 päeva.


Ma ei ole selles küll 100% kindel aga minuarust kui aktiviseerid siis lõppeb trial ja hakkab tasuline aeg jooksma
Kõige lihtsam on aktiviseerida viimasel triali päeval


Ei kao see triali aeg kuhugi IMO. Ma ostsin pärast triali lõppemist mänguaega juurde aga Subscription Details'i all on 14 päevane trial ka ilusti olemas. https://secure.eveonline.com/SubscriptionInfo.aspx sealt saab vaadata kui kaua kehtib veel ja kui juurde ostad 60 päeva siis selle võrra pikeneb kehtivus

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 10:54:31 vasta tsitaadiga

http://www.shatteredcrystal.com/code.php/eve_online

tsitaat:
Your Eve Online Game Time Card has been added to your account and the 60 days will be added to any remaining trial time.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 11:19:01 vasta tsitaadiga

Mis teie mängu nimed on?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drac
HV kasutaja
drac

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 12:40:03 vasta tsitaadiga

triali aeg jääb alles ja acc läheb fulliks.
_________________
58579602
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 18:25:44 vasta tsitaadiga

icon_exclaim.gif E-x7 Network võtab vastu uusi liikmed icon_exclaim.gif

Võtke ühendust Bard Suurlinn, Dev7, NaagaMiner, Kclorian või tulge "E-x7 Network" kanalisse.

Corbis on kuskil 50 liiget. Kõik eestlased.

icon_exclaim.gif PVP basics OP. icon_exclaim.gif

E-x7 korraldab järgmine nädal oma kulu ja kirjadega "PVP basics op-i" mis aitab teil EvE mehaanikat kiiremini ja paremini tundma õppida. Rohkem infot kui E-x7 liitunud.

Kutsuge oma sõbrad, sõprade sõbrad, sugulased, naised (kui õnnestub, EvE jube sausagefest). Piisab täiesti 14 või 21 päevasest trialist, et Op-iga ühineda.

Kõigil peaks olema heli kuulamis võimalus.

E-x7 jäämine ei ole kohustuslik, lihtsalt aitab kergemini Op-i läbi viia.


Naag
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 20:18:34 vasta tsitaadiga

Naaga, Oh sind küll naaga, õpeta poisid siis korralikult välja ja valmista .EE jaoks ette nad
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 29.09.2010 21:43:52 vasta tsitaadiga

Naaga kirjutas:
icon_exclaim.gif E-x7 Network võtab vastu uusi liikmed icon_exclaim.gif

Võtke ühendust Bard Suurlinn, Dev7, NaagaMiner, Kclorian või tulge "E-x7 Network" kanalisse.

Corbis on kuskil 50 liiget. Kõik eestlased.

icon_exclaim.gif PVP basics OP. icon_exclaim.gif

E-x7 korraldab järgmine nädal oma kulu ja kirjadega "PVP basics op-i" mis aitab teil EvE mehaanikat kiiremini ja paremini tundma õppida. Rohkem infot kui E-x7 liitunud.

Kutsuge oma sõbrad, sõprade sõbrad, sugulased, naised (kui õnnestub, EvE jube sausagefest). Piisab täiesti 14 või 21 päevasest trialist, et Op-iga ühineda.

Kõigil peaks olema heli kuulamis võimalus.

E-x7 jäämine ei ole kohustuslik, lihtsalt aitab kergemini Op-i läbi viia.


Naag


thumbs_up.gif Omal ajal sai ka koos Naagaga seal PL-i aladel PVP-d tehtud. Mitte, et meist keegi oleks seda osanud, aga fun oli siiski. Nimeks oli Anub1s siis.
Igastahes soovitan, korralik aktiivne corp oli.

Aga üldiselt EvE-t pelada ei soovita, üks igavene mõttetu ajaraisk icon_razz.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 23:20:51 vasta tsitaadiga

morgoth kirjutas:


Aga üldiselt EvE-t pelada ei soovita, üks igavene mõttetu ajaraisk icon_razz.gif


Jah tekitab sõltuvust raisk
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 00:41:41 vasta tsitaadiga

QLIMAX kirjutas:
Naaga, Oh sind küll naaga, õpeta poisid siis korralikult välja ja valmista .EE jaoks ette nad



Heh te ju ei õpeta. Ei ole viitsimist?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 12:10:26 vasta tsitaadiga

Me õpetame PVP-d ja fittimist teie õpetage eve üldiselt:D
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 30.09.2010 17:20:31 vasta tsitaadiga

Eks me seda viimast jõudumööda teeme ka ning ei ole ju olemas lolle küsimusi. Ning kui küsitakse ning vastust teame siis ikka aitame.
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 18:03:20 vasta tsitaadiga

QLIMAX kirjutas:
Me õpetame PVP-d ja fittimist teie õpetage eve üldiselt:D


Ega EvE keerlebki PVP ümber. EvE põhi point on laevu õhku lasta, mida rohkem laevu õhku lastakse seda rohkem uusi laevu vajatakse ja seda rohkem kaevatakse jne.

Kaevamisega küll isegi meil keegi ei tegele, see uue sov mehaanikaga suht põhja veedanud selle. Samuti ei saa aru mis inimesed tegelevad pideva isk-i kogumisega. Mis krt te sellega teete?

Ega ikka õpetame samuti PVP-d. Kui PVP algpõhimõte on selge saavad inimesed juba kergem Eve-s orienteeruda.

Ei ole midagi paremat EvE-s kui kogeda esimese killi rushi. Krt see oli hea tunne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.09.2010 18:18:09 vasta tsitaadiga

Naaga, hea küsimus, mida Bill Gates teeb oma rahahunnikuga?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 30.09.2010 22:44:47 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:52:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 30.09.2010 22:48:10 vasta tsitaadiga

connect kirjutas:
morgoth kirjutas:


Aga üldiselt EvE-t pelada ei soovita, üks igavene mõttetu ajaraisk icon_razz.gif

icon_neutral.gif

Kui mäng ei meeldi siis on tõesti ajaraisk. Kõikidel muudel juhtudel ei pea su väide paika..

--

Sain accoundi activatetud.. selle 60 day värgiga, mida eelmisel lehel lingiti..

keegi 21day trialit tahab 50/50 diiliga andku teada PSides oma e-mail.

No meeldis, aga kas on ikka mõtet mingis virtuaalmaailmas virtuaalset raha ja feimi koguda... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seebakas
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 11:32:20 vasta tsitaadiga

ja sa ise loed koguaeg EvE uudiseid ja asju icon_biggrin.gif Vaimne sõltuvus öeldakse sellekohta Morgoth
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 02.10.2010 12:18:30 vasta tsitaadiga

Ikka kord nädalas käin EvE-kodukal icon_biggrin.gif Raske sellest harjumusest lahti saada. Mängu ennast muidu ei mängi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 02.10.2010 18:42:58 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:52:42, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 12:00:54 vasta tsitaadiga

Aja raikamine ongi ju meelelahutuse mõte, kust tuli üldse see idee, et aja raiskamine on halb tegevus?
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2010 11:27:38 vasta tsitaadiga

EvE mängimine on hobi. kes teeb hobi korras sporti kes mängib eve. Maitse asi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 16:46:30 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif INIMESED MEIL ON KEHAD icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_eek.gif



w00t.gif UNDERWARE
w00t.gif SHOES

http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=803

Ja kõik soojendage oma "Singularity" EvEd uuesti tuliseks. Me saame "dungeonid" kus meid ootavad hybriid hamstri ajudega rattid.

http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=804

Andke teada kes singus tegusad ehk saab koos teha. onfire.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 17:04:55 vasta tsitaadiga

capa kirjutas:
EvE mängimine on hobi. kes teeb hobi korras sporti kes mängib eve. Maitse asi.

Ning ärgem unustagem neid, kes teevad mõlemat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tõnna
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2010 15:15:49 vasta tsitaadiga

Nonii, kõik porri tegema
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2010 22:23:23 vasta tsitaadiga

icon_cry.gif OMFG icon_cry.gif

Eve ei saa enam SM 2 pelada. KRT hüvasti netbookiga rattimine icon_cry.gif

Samuti otsin uut arvutit millega saaks eve pelada. Kui teil midagi kuskil vedeleb andke teada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2010 22:53:30 vasta tsitaadiga

Keegi pärisraha eest ISKi tahab müüa? Umbes 380 milli oleks vaja...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 09:17:11 vasta tsitaadiga

B. Selling Items and Objects
You may not transfer, sell or auction, or buy or accept any offer to transfer, sell or auction (or offer to do any of the foregoing), any content appearing within the Game environment, including without limitation characters, character attributes, items, currency, and objects, other than via a permitted Character Transfer as described in section 3 above. You may not encourage or induce any other person to participate in such a prohibited transaction. The buying, selling or auctioning (or any attempt at doing so) of characters, character attributes, items, currency, or objects, whether through online auctions (such as ebay), newsgroups, postings on message boards or any other means is prohibited by the EULA and a violation of CCP's proprietary rights in the Game.
See ei ole WOW ning ärme muuda seda selleks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 10:01:41 vasta tsitaadiga

Naaga kirjutas:

See ei ole WOW ning ärme muuda seda selleks. icon_smile.gif


Või mis? Hakkad reportima oma kaasmaalaseid?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 11:15:48 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Naaga kirjutas:

See ei ole WOW ning ärme muuda seda selleks. icon_smile.gif


Või mis? Hakkad reportima oma kaasmaalaseid?


Ei ole kordagi reportimisest rääkinud. Aga tõsiselt iski ostmine? Milleks? Seda vedeleb kõikjal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 11:52:09 vasta tsitaadiga

Naaga kirjutas:

Ei ole kordagi reportimisest rääkinud. Aga tõsiselt iski ostmine? Milleks? Seda vedeleb kõikjal.


Kõik ei istu nullis, kus 10 miljardi mode üle päeva välja võetakse.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 13:01:01 vasta tsitaadiga

Küsimus siis pigem: Miks kõik nullis ei istu?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 13:16:38 vasta tsitaadiga

Naaga kirjutas:
Küsimus siis pigem: Miks kõik nullis ei istu?


Sest EVE on sandbox. Oled ikka teadlik selle termini tähendusest?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 14:29:40 vasta tsitaadiga

Miks te arvate et just nullis tuleb põhiraha?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 16:54:20 vasta tsitaadiga

ISKi oleks vaja muidu PLEXi ostmiseks.
SEB ei taha mulle U-kaarti anda ja seega ei saa PayPal'i kasutada, et mänguaega juurde osta...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 16:56:25 vasta tsitaadiga

Eeh,
Sa virtuaal krediitkaarti ei saa Unetis teha? Minuteada peaks seda saama kõik teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  EVE online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.