|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
05.10.2010 00:15:58
|
|
|
Ise sõidan ka medium raskusastmega ja ma ei tea suht raske on selle Virgini junniga esimeste hulka tulla Parim koht mida olen saavutanud oli hispaanias 4, muidu mingi 6-9... olen ka esimesel kohal olnud aga siis need krdi boksipeatused rikuvad kõik ära Praegu olen monacos ja suht nilbe rada on vennad trügivad seina täiega ja kui ise trügin siis on kohe penalty
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
05.10.2010 00:48:30
|
|
|
sai lõpuks esimene season tehtud. hard tasemega, bmw sauberiga, sõitjate tiitel tuli suhteliselt napilt, 5 punktiga webberi ees.
sain punase pulli lepingu...
aga ei teagi kas viitsin rohkem jurada...mängule oleks hädasti patchi vaja.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.10.2010 09:04:25
|
|
|
mis aega virginiga hispaanias sõidate pehme seguga? ei suuda kuidagi 1.26.xxx teha. kiiremad põrutavad seal miski 1.24'ga muidu lasen ise iisiga kõik abid maas ja mul küll suht keeruline ees otsas püsimisega.
ahjaa, ma ei saa enne ühtki sessiooni ära lõpetada, kui pole esimene, seega, help needed. (telest tuntud dektektiiv Monki sündroom)
seadeid olen kruttind selle quick tuuninguga vms, aga siiani tundub kõige parem sõita käsitsi krutitud seadetega, jama selles, et ei suuda selle enda seadega nii kiiret aega sõita, kui quickist veidi kuivema poolse seadega.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
05.10.2010 11:04:46
|
|
|
Mul oli täpselt sama jama. Äkitselt läks jube keeruliseks intermediate'ga, pidi laskma easy peale ja nüüd monacos oli täiesti haige easy'ga isegi. Monacos aitas välja custom setup netist. Catalunyaga sain veel kuidagi hakkama ise setupi putitades. Siin on näiteks üks catalunya setup.
Monaco setup aitas mind 1.25'e pealt 1.19 peale suht esimeste ringidega.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vonets
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2010
|
05.10.2010 13:01:57
|
|
|
| Osadel radadel on jah mingi imelik värk, et mitte kuidagi ei jõua teistele järgi, teistel jälle sõidad eest ra, mis hirmus, ükskõik, milline setup on... Monacos oli minu parim lotusega 1.18.2xx RB vbla saaks 1.17 kah kirja, pole proovinud. Üldiselt enam ei mängigi seda, viskas peale Euroopa GP-d kopa ette, jubedalt üksluine nühkimine on ikka...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
05.10.2010 13:11:57
|
|
|
Mis lemmikrajad on?
Omal vist Montreal.. mõnus kiirete S-idega rada
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
05.10.2010 14:17:58
|
|
|
| pents kirjutas: |
Mis lemmikrajad on?
Omal vist Montreal.. mõnus kiirete S-idega rada  |
Sama siin samuti ka üks ainukesi radu, kus esimesel aastal suutsin kõvas konkurentsis olla, kvali 1. ja sõit 2. koht
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
05.10.2010 14:33:34
|
|
|
proovisin careeris montreali easy tasemega siis tulemuseks see ,et teine koht 76sek maas ja 7 koth sai juba ringiga parim ringiaeg 1.15.785 , ajaa ja tegin 10% sõidust ehk siis 14 ringi
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
05.10.2010 14:34:16
|
|
|
Easyga võib ju silmad-kinni sõita
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
05.10.2010 15:39:00
|
|
|
Kus F1 2010 oma savesid hoiab? Tahaks teise masinasse üle kolida aga ... kust mida võtta, mida jätta?
| Hive kirjutas: |
| ajaa ja tegin 10% sõidust ehk siis 14 ringi |
100% sõidust oleks siis 140 ringi?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
05.10.2010 15:42:00
|
|
|
Miki-Hiir Documents > My Games
Pigem 14 ringi on 20%.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
05.10.2010 16:18:35
|
|
|
| Miki-Hiir kirjutas: |
Kus F1 2010 oma savesid hoiab? Tahaks teise masinasse üle kolida aga ... kust mida võtta, mida jätta?
| Hive kirjutas: |
| ajaa ja tegin 10% sõidust ehk siis 14 ringi |
100% sõidust oleks siis 140 ringi?  |
Pole ühtegi F1 etappi, kus sõidetakse 140 ringi. Maksimum on kusagil 70 kandis.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.10.2010 16:23:22
|
|
|
| MMx kirjutas: |
| Miki-Hiir kirjutas: |
Kus F1 2010 oma savesid hoiab? Tahaks teise masinasse üle kolida aga ... kust mida võtta, mida jätta?
| Hive kirjutas: |
| ajaa ja tegin 10% sõidust ehk siis 14 ringi |
100% sõidust oleks siis 140 ringi?  |
Pole ühtegi F1 etappi, kus sõidetakse 140 ringi. Maksimum on kusagil 70 kandis. |
Sa ei saanud postile küll pihta..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.10.2010 18:22:24
|
|
|
| asdasd kirjutas: |
Mul oli täpselt sama jama. Äkitselt läks jube keeruliseks intermediate'ga, pidi laskma easy peale ja nüüd monacos oli täiesti haige easy'ga isegi. Monacos aitas välja custom setup netist. Catalunyaga sain veel kuidagi hakkama ise setupi putitades. Siin on näiteks üks catalunya setup.
Monaco setup aitas mind 1.25'e pealt 1.19 peale suht esimeste ringidega. |
tänud, klokkimise kõrvalt aega saan, siis proovib.
edit:
head seaded, vaja nüüd sõitma õppida. 1:26.464 tuli üsna lihtsalt. "veidi" veel lihvida ja 1:24 ongi käes ma loodan.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
05.10.2010 21:22:27
|
|
|
sorri jah , panin puusse , 20% ikka , aga muidu sõidan legendiga ikka , lihtsalt sai huvi pärast easyt proovitud , aga võiks kuhugi kõik oma parimad ajad vms kirjutada , siis oleks huvitavam mängida ja teiste aegu üle proovida sõita
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
05.10.2010 21:41:05
|
|
|
Silverstonis no ei saa hakkama..see lootus ei taha mitte neid kurve võtta mis seal on.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kemmukas
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2009
|
05.10.2010 22:16:36
|
|
|
| pents kirjutas: |
| Mis lemmikrajad on? |
Isiklikult meeldib hetkel esimese 8 sõidu hulgast Monaco kõige rohkem. Alguses ei saanud seal kuidagi hakkama, iga ringi lõpuks oli esitiib läinud. Nüüd kunas sain raja selgeks, siis kütaks seal meeleldi ringe niiet vähe pole. Lotusega olen sõitnud midagi 1.17.xxx.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
05.10.2010 23:01:14
|
|
|
| endale hockenheim ja montreal , mõlemad suht kiired ja järske kurve ple
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
05.10.2010 23:06:56
|
|
|
| pents kirjutas: |
| Mis lemmikrajad on? |
Türgi,Spa,Suzuka peamised lemmikud minul
Igatahes sain Esmaspäeval plaadi kätte(tellisin game.co.uk-st).
Nüüd siis paar päeva pelanud ja saan kah oma(hilinenud) muljeid jagada:
*Suurim probleem on mul see, et mäng jookseb ülisitalt.Madalaimate graafikasettingute peal võib heal juhul boksis istudes 27fps näha aga sõidus langub 20fps kanti.Kõrgeimate sätetega boksis 22fps kanti aga sõidus juba mängitamatu 15fps .Anomaalia ongi, et madalaimate ja kõrgeimate sätete vahe on ainult miski 5fps(AA on väljas mõlemal juhul).
Olen juba suht kõik tweakid ära proovinud.Nvidia kontrollpaneelist max perf sätted.Taustprogrammid kõik kinni.Replay fail read only peale jne.Tolku mala...ikka jookseb nagu kaameli ila ja see mõjutab negatiivselt ka minu tulemusi.
*Teine suur probleem on auto sätted.Tundub, et ei saa määrata ühte nö default profiili mida siis kohaldada.Iga raja jaoks pead nullist tegema ideaalsel juhul 4 profiili(Qual - dry,Qual - wet,Race - dry,race - wet).Äärmiselt ajamahukas ja tüüti igal rajal hakata nullist konfima.Lisaks pole 100% kindel aga GP vs Time Trial vs Career tuleb vist samale rajale igas mode-s sätted paika panna.Näiteks ei saa vist kasutada Timetriali Spa seadistust Spa GP etapil jne - porno ühesõnaga
*Kolmas on see millest siingi juttu olnud.Ajavõtusüsteem on täiesti fubar .Ma juba enne mängu väljatulekut nurisesin, et see ei näita kaotust eessõitjale.Pidevalt sõidu ajal mingid numbrid seal vahetuvad aga mida neist absoluutselt aru ei saa
*Neljas on juhitavuse raskus klaviatuuriga.Käsi muutub tõsiselt valusaks kui mitu tundi ragistanud oled.rFactoris seda jama pole mul igatahes.
Üldiselt on meeldivaid aspekte nagu vihmasõitude atmosfäär,inseneri kommentaarid jms.Aga on ka palju jama mis tuju rikuvad.Näiteks isegi manuaalse boksipeatuse korral keerab auto tungraua ette vaat, et 80 kraadise nurga all .Invalidate lap näeb liiga tihti aga samas mõnes kurvis paned otseks ja 3 auto jagu rajalt väljas ja ei näita midagi.Teises kurvis on süütult vaevalt 2 rehvi üle äärekivide ja juba invalidate lap .Sõidu ajal strateegia muutmise nupud 1,2,3 ja 4 käituvad kah väga veidralt.Valin omastarust õige asja aga valik kas ei muutu või valib vale asja .
Proovin selle sun modi ära.Ehk saab veidi paremaks asja.
Keegi siin enne ütles, et üheski automängus AI ei sõida.Ma julgen tugevalt vastu vaielda.Nt rFactori F1 Modis on pärast replay pealt võimalik iga rajal olnud AI auto sõitu vaadata mitmekümnest eri kaamerast ja seda sõidu algusest kuni sõidu lõpuni kui rajal on 32 AI autot.Ja nad kõik sõidavad
| Hive kirjutas: |
| endale hockenheim ja montreal , mõlemad suht kiired ja järske kurve ple |
Montreali nõelasilma kurv köhh-köhh?
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
06.10.2010 08:08:46
|
|
|
"Illegal blocking" on ka selline huvitav nähtus, mida ikka mäng teatab, kui üksi tühjal rajal mingi spin teha ja rajale tagasi ronida. Pole nagu kedagi blokeerida
Monacos läheb iga pisema äärekivi puutumise peale ring tühja, samas kui on radu, kus julmalt S-i otseks tõmmates ei köhita midagi.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
06.10.2010 10:12:59
|
|
|
Ise panin eile tähele, et Valencia rajal laseb kõvasti lõigata...ja Montrealis ka lõpu S on selline, mille saab pmst otseks sõita
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
06.10.2010 12:37:15
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Lisaks pole 100% kindel aga GP vs Time Trial vs Career tuleb vist samale rajale igas mode-s sätted paika panna.Näiteks ei saa vist kasutada Timetriali Spa seadistust Spa GP etapil jne - porno ühesõnaga |
Thank god.Õnneks saab ikka.Hea seegi
Panin sun modi peale.Pilt juba nagu demovidotes näidati...ehk siis väga selge ja kirgas .Väga kena.Default pilt ei kõlba sellega võrreldes kassi saba allagi
Testin siin veel mitmeid mode.Nt sain omale Schumaheri kiivri Careeris kasutamiseks,realistlikuma visuaalse rehvikulumise.+25% damage võrreldes mängu enda max sättega jne
Testin siin erinevad T-Cam mode mis võtavad ära värina T-Cam pealt ja muudavad FOV mingil määral
Siia tekib järjest mode: http://www.racedepartment.com/dlcat-f1-2010-game-89/
Selle lehega siiski see jama, et pead esiteks regama ja teiseks iga allalaadimise vahele peab jääma 160sek ja siis varsti teatab, et päevalimiit on täis
Allalaadimise vahedest ei saa lahti aga päevalimiidist saab lahti nt www.hidemyass.com abiga mis ajab lehe segadusse ja see ei näe enam õiget IP-d
Tegin üldise kasutaja kah millega saate sinna sisse logida:
User: HV-User
Pass: HV
Ehk on keegi modinud ja teab:
*Kuidas intro videotest lahti saada?.Proovisin kustutamist ja 0KB .bik failidega asendamist aga mõlemal juhul jääb sel juhul Legal screeni juurde seisma ja edasi ei lähe...
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
07.10.2010 10:13:19
|
|
|
Tänud, see hidemyass on päris vajalik leht
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
07.10.2010 12:13:46
|
|
|
| 1 season sauberiga üldvõit üle sajapunktine edu webberi ees. Ei leia enam motivatsiooni järgmise hooaja jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
07.10.2010 12:58:48
|
|
|
| flatout kirjutas: |
| 1 season sauberiga üldvõit üle sajapunktine edu webberi ees. Ei leia enam motivatsiooni järgmise hooaja jaoks. |
Mis raskustasemel mängid?.Rooli/millegi muuga?
Endal hetkel üks aste üle Easy.
Samas ega legendi peal olid ainult paar sek per ring kiiremad vastased.
Parim koht senini 8 sõidus ja 11 kvalis(jäin esimesena Q3-st välja )
Sõidan Toro Rossoga J.Alguesari autos.Hetkel alustan Hiina etappi alles.Krdi framerate parem oleks, siis oleks ka tulemused hoobilt paremad...ürita sõita nagu nõdrameelne 15fps-ga
Patchi on hädasti vaja ikka mängule.Ma pole ainuke selle jamaga
Kusjuures veider asi.Vabatreeningul hiinas mingi aeg läksin boksi ja framerate oli äkki 40 kanti .Tavaliselt on veidi üle 20.Seega miski asi bokib ikka ja mängul on potentsiaali kiiremini joosta küll
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainpoiss
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2009
|
07.10.2010 13:24:47
|
|
|
tomorrow Saad sa mulle anda oma tracks faili? Mul endal ei hakanud sun mod tööle ja backupid kadusid ära...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
07.10.2010 14:10:37
|
|
|
| Palun aidake.Kuidas ma saan TEAM-i vahetada.Aitähh.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
07.10.2010 14:12:11
|
|
|
| tomorrow, costum , vastaste tase professional ja abidest ainult traction control peal. mängin puldiga.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainpoiss
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2009
|
07.10.2010 14:33:49
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Rainpoiss kirjutas: |
tomorrow Saad sa mulle anda oma tracks faili? Mul endal ei hakanud sun mod tööle ja backupid kadusid ära...  |
Aga palun: https://rapidshare.com/files/423626832/tracks.zip
Paki lahti oma F1 2010 installi kausta ja luba ülekirjutamine
|
Suur suur aitäh sulle
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
07.10.2010 16:43:01
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Careeris saad siis kui Reputation tõuseb piisavalt kõrgele.Grand Prix-s saad suvalise tiimi eest sõita ja Time Trialis suvalise tiimi autot proovida mõnel rajal. |
Kui ma nt maailmameistriks tulen, siis tuleb pakkumisi kuskilt ikka?
Ja kas rooliga on normaalne mängida seda või on nagu grid et autot sirgena hoidmiseks peab settingutest midagi näppima?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
07.10.2010 16:52:45
|
|
|
| IvarV kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Careeris saad siis kui Reputation tõuseb piisavalt kõrgele.Grand Prix-s saad suvalise tiimi eest sõita ja Time Trialis suvalise tiimi autot proovida mõnel rajal. |
Kui ma nt maailmameistriks tulen, siis tuleb pakkumisi kuskilt ikka?
Ja kas rooliga on normaalne mängida seda või on nagu grid et autot sirgena hoidmiseks peab settingutest midagi näppima? |
Ei pea maailmameistrikski tulema.Arvan, et paar korda poodiumil lõpetad peaks juba midagi tulema
Räägiti, et reputation tase 20 ja üles.Pärast sõitu näed kuidas rep tõuseb
Rool on suht must have siin.Igatahes grid-ga ei anna võrreldagi.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.10.2010 17:23:32
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| flatout kirjutas: |
| 1 season sauberiga üldvõit üle sajapunktine edu webberi ees. Ei leia enam motivatsiooni järgmise hooaja jaoks. |
Mis raskustasemel mängid?.Rooli/millegi muuga?
Endal hetkel üks aste üle Easy.
Samas ega legendi peal olid ainult paar sek per ring kiiremad vastased.
Parim koht senini 8 sõidus ja 11 kvalis(jäin esimesena Q3-st välja )
Sõidan Toro Rossoga J.Alguesari autos.Hetkel alustan Hiina etappi alles.Krdi framerate parem oleks, siis oleks ka tulemused hoobilt paremad...ürita sõita nagu nõdrameelne 15fps-ga
Patchi on hädasti vaja ikka mängule.Ma pole ainuke selle jamaga
Kusjuures veider asi.Vabatreeningul hiinas mingi aeg läksin boksi ja framerate oli äkki 40 kanti .Tavaliselt on veidi üle 20.Seega miski asi bokib ikka ja mängul on potentsiaali kiiremini joosta küll  |
sul uut arvutit vaja, vana risuga pole mõtet patchi oodata
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
07.10.2010 17:30:09
|
|
|
Ma ikka loodan, et patchiga ka fps tõuseb. Endal on muidu täiesti mängitav aga siiski ootaks natuke suuremat fps-i.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.10.2010 17:59:39
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| sul uut arvutit vaja, vana risuga pole mõtet patchi oodata |
Ära ole nii kindel.Miski on ikkagi katki siin mängus kui isegi nii võimsate arvutitega saadakse 30-35fps :
| tsitaat: |
AMD Phenom II X6 1055T@3.9ghz
ASUS M4A89TD PRO-USB3
4gb G.Skill NQ DDR3 PC3-1600
2x1GB ATI Radeon HD 5850 Crossfire
Only getting 30fps i swear this game is another crappy console port.
Everything maxed 1920x1080p 4xAA |
| tsitaat: |
| I get around 35 fps with everything at max (Q9450, GTX 285, 6 GB mem) |
| tsitaat: |
E8400@3.6GHZ, ATI 4870, 4GB RAM, G25 steering wheel.
Game runs average of 40 fps no matter what settings I use (Low, Medium, High). Doesn't matter if running alone or racing. Something tells me the game badly needs a patch. |
Teema on siin: http://community.codemasters.com/forum/f1-2010-technical-help-1343/429835-your-computer-specs.html |
tean küll, et ideaalses korras ei ole, enda profiilimasinaga saan ka stabiilselt 35fps high peal, AA2x
aga 15fps on juba vana arvuti
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
07.10.2010 18:20:44
|
|
|
| libe kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| sul uut arvutit vaja, vana risuga pole mõtet patchi oodata |
Ära ole nii kindel.Miski on ikkagi katki siin mängus kui isegi nii võimsate arvutitega saadakse 30-35fps :
| tsitaat: |
AMD Phenom II X6 1055T@3.9ghz
ASUS M4A89TD PRO-USB3
4gb G.Skill NQ DDR3 PC3-1600
2x1GB ATI Radeon HD 5850 Crossfire
Only getting 30fps i swear this game is another crappy console port.
Everything maxed 1920x1080p 4xAA |
| tsitaat: |
| I get around 35 fps with everything at max (Q9450, GTX 285, 6 GB mem) |
| tsitaat: |
E8400@3.6GHZ, ATI 4870, 4GB RAM, G25 steering wheel.
Game runs average of 40 fps no matter what settings I use (Low, Medium, High). Doesn't matter if running alone or racing. Something tells me the game badly needs a patch. |
Teema on siin: http://community.codemasters.com/forum/f1-2010-technical-help-1343/429835-your-computer-specs.html |
tean küll, et ideaalses korras ei ole, enda profiilimasinaga saan ka stabiilselt 35fps high peal, AA2x
aga 15fps on juba vana arvuti |
Jah aga avg vahe Ultra High ja Ultra Low vahel on kõigest 6,5fps.See ei viita arvuti vähesele jõudlusele vaid mängu enda probleemile.Selles mõttes, et kui isegi 30fps avg saab madalaimatel sätetel vaevu kätte siis see pole normaalne.Jumal hoidku isegi crysis jookseb paremini
Väike test veel otsa.Nagu näha ei kasutata isegi neid kahte tuuma maksimaalselt ära seega tegu pole prose blokiga.RAM kasutus on 1,3GB ringis.Mul on ka mänge mis 1.9GB haukavad nagu nalja ja ikka jooksevad 30fps+ seega see pole samuti näitaja.
Esimene marker on reaalne sõitmine mängus ja teine marker on paddockile väljumine.Ülejäänud on menüüd ja laadimine.
Spoiler 
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.10.2010 18:31:35
|
|
|
vähe sellest, et rehv suva ajal lõhki läheb, hakkab gaas ka jukerdama 3. sektoris, kui just ülihästi esimesed 2 sektorit läinud on.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.10.2010 18:52:38
|
|
|
tomorrow, ofc bug KESSSS SIIIIIS VEEEEEEEEEEEEL
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainpoiss
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2009
|
07.10.2010 18:54:34
|
|
|
Ma mõtlesin ka, et mul vedanud ja rehvid ei lähegi katki, kuni Monacos enne finishit tõmbas rehvi lõhki ja vastu seina. Sinna see võit läks, sest ei kasuta flashbacke
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
07.10.2010 18:57:00
|
|
|
| Ma arvan, et bug, sest mul läks esimese hooaja peale 4 korda ainult rehv katki. 1 korra läks vabatreeningul kulumise tõttu ja teistel kordadel võistlusel, kas siis seinapuutest või väikseest kokkupõrkest AI-ga.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
07.10.2010 19:23:59
|
|
|
Tehke oma arvutit rämpsust puhtaks siis jookseb teil ka mäng hästi ja ärge jooksutage mängmisie ajal muid programme
Ise sõidan veel selle Virgini junniga medium raskusastmega ja monaco rada oli ikka suht nüri sõitsin seda mingi 20X aga paremat stardipositsiooni kui 18 ei suutnud välja sõita :S Kui seal parematel oli mingi ringi aeg 1.19 siis minu parem oli 1.23 vist ... Ilus ja kihvt rada on küll aga alguses oli küll väga raske koguaeg oli auto puru aga pärast sain enam vähem aga 1.19 ei suutnud küll välja sõita :S Auto ei ole kuidagi hea sellistel radadel kus on väga palju nõelasilma kurve minumeelest... Selles eest järgmised rajad olid küll väga head ja kiired rajad Istanbul ja Montreal. Kiiretel radadel saan paremini hakkama ja auto on parema juhitavusega minumeelest... võib-olla ei oska seda autot nii hästi seadistada ka pole vormelipiloodi kogemusi kahjuks Midagi seal näppin küll pidureid ja käike aga jah teisi väga ei oska... Istanbulis startisin 14 kohalt ja sõitsin 3-ndkas ja Montrealis selle Virgini junniga (Medium tase) startisin 6-ndalt kohalt ja sõitsin 2-ks.. kuigi olin 1 peal boksiskäiku oli see krdi Button mul kinni taga ja närv ei pidan vastu tegin väikse vea ja kilomeetripost tuiskas mööda
See häirib et kui lähen boksi esimesena ja minu järgi tuleb veel rodu boksi siis kui nemad väljuvad enne siis pean ootama kuni see rodu on möödunud... tõeliselt painav kui boksi peatus läheb ruttu siis see rikub kõik kogu taktika ära :S
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
07.10.2010 19:27:58
|
|
|
No Deeplinking please
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
07.10.2010 19:40:59
|
|
|
Mul oleks vaja save game-i teisse arvutisse üle kanda aga kus need failid asuvad ja mis failid ma pean võtma?
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
07.10.2010 19:44:05
|
|
|
destiny12
Documents > My Games - seal asub savegame.
x:\Users\Veeremaa\AppData\Local\Microsoft - sealt tee xlive kaustast ka backup igaks juhuks.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|