Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Formula 1 2010 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.10.2010 00:15:58 vasta tsitaadiga

Ise sõidan ka medium raskusastmega ja ma ei tea suht raske on selle Virgini junniga esimeste hulka tulla icon_neutral.gif Parim koht mida olen saavutanud oli hispaanias 4, muidu mingi 6-9... olen ka esimesel kohal olnud aga siis need krdi boksipeatused rikuvad kõik ära icon_cry.gif Praegu olen monacos ja suht nilbe rada on vennad trügivad seina täiega ja kui ise trügin siis on kohe penalty thumbs_down.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 00:48:30 vasta tsitaadiga

sai lõpuks esimene season tehtud. hard tasemega, bmw sauberiga, sõitjate tiitel tuli suhteliselt napilt, 5 punktiga webberi ees.
sain punase pulli lepingu...
aga ei teagi kas viitsin rohkem jurada...mängule oleks hädasti patchi vaja.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.10.2010 09:04:25 vasta tsitaadiga

mis aega virginiga hispaanias sõidate pehme seguga? ei suuda kuidagi 1.26.xxx teha. kiiremad põrutavad seal miski 1.24'ga icon_eek.gif muidu lasen ise iisiga kõik abid maas ja mul küll suht keeruline ees otsas püsimisega.

ahjaa, ma ei saa enne ühtki sessiooni ära lõpetada, kui pole esimene, seega, help needed. (telest tuntud dektektiiv Monki sündroom)

seadeid olen kruttind selle quick tuuninguga vms, aga siiani tundub kõige parem sõita käsitsi krutitud seadetega, jama selles, et ei suuda selle enda seadega nii kiiret aega sõita, kui quickist veidi kuivema poolse seadega. icon_confused.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 11:04:46 vasta tsitaadiga

Mul oli täpselt sama jama. Äkitselt läks jube keeruliseks intermediate'ga, pidi laskma easy peale ja nüüd monacos oli täiesti haige easy'ga isegi. Monacos aitas välja custom setup netist. Catalunyaga sain veel kuidagi hakkama ise setupi putitades. Siin on näiteks üks catalunya setup.
Monaco setup aitas mind 1.25'e pealt 1.19 peale suht esimeste ringidega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 13:01:57 vasta tsitaadiga

Osadel radadel on jah mingi imelik värk, et mitte kuidagi ei jõua teistele järgi, teistel jälle sõidad eest ra, mis hirmus, ükskõik, milline setup on... Monacos oli minu parim lotusega 1.18.2xx RB vbla saaks 1.17 kah kirja, pole proovinud. Üldiselt enam ei mängigi seda, viskas peale Euroopa GP-d kopa ette, jubedalt üksluine nühkimine on ikka...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 13:11:57 vasta tsitaadiga

Mis lemmikrajad on?

Omal vist Montreal.. mõnus kiirete S-idega rada icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 14:17:58 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
Mis lemmikrajad on?

Omal vist Montreal.. mõnus kiirete S-idega rada icon_smile.gif


Sama siin icon_biggrin.gif samuti ka üks ainukesi radu, kus esimesel aastal suutsin kõvas konkurentsis olla, kvali 1. ja sõit 2. koht
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 05.10.2010 14:33:34 vasta tsitaadiga

proovisin careeris montreali easy tasemega siis icon_biggrin.gif tulemuseks see ,et teine koht 76sek maas ja 7 koth sai juba ringiga icon_biggrin.gif parim ringiaeg 1.15.785 , ajaa ja tegin 10% sõidust ehk siis 14 ringi

Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 14:34:16 vasta tsitaadiga

Easyga võib ju silmad-kinni sõita icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 15:39:00 vasta tsitaadiga

Kus F1 2010 oma savesid hoiab? Tahaks teise masinasse üle kolida aga ... kust mida võtta, mida jätta?
Hive kirjutas:
ajaa ja tegin 10% sõidust ehk siis 14 ringi
100% sõidust oleks siis 140 ringi? icon_wink.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 15:42:00 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir Documents > My Games

Pigem 14 ringi on 20%.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 16:18:35 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir kirjutas:
Kus F1 2010 oma savesid hoiab? Tahaks teise masinasse üle kolida aga ... kust mida võtta, mida jätta?
Hive kirjutas:
ajaa ja tegin 10% sõidust ehk siis 14 ringi
100% sõidust oleks siis 140 ringi? icon_wink.gif

Pole ühtegi F1 etappi, kus sõidetakse 140 ringi. Maksimum on kusagil 70 kandis.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 16:23:22 vasta tsitaadiga

MMx kirjutas:
Miki-Hiir kirjutas:
Kus F1 2010 oma savesid hoiab? Tahaks teise masinasse üle kolida aga ... kust mida võtta, mida jätta?
Hive kirjutas:
ajaa ja tegin 10% sõidust ehk siis 14 ringi
100% sõidust oleks siis 140 ringi? icon_wink.gif

Pole ühtegi F1 etappi, kus sõidetakse 140 ringi. Maksimum on kusagil 70 kandis.


Sa ei saanud postile küll pihta..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.10.2010 18:22:24 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
Mul oli täpselt sama jama. Äkitselt läks jube keeruliseks intermediate'ga, pidi laskma easy peale ja nüüd monacos oli täiesti haige easy'ga isegi. Monacos aitas välja custom setup netist. Catalunyaga sain veel kuidagi hakkama ise setupi putitades. Siin on näiteks üks catalunya setup.
Monaco setup aitas mind 1.25'e pealt 1.19 peale suht esimeste ringidega.
tänud, klokkimise kõrvalt aega saan, siis proovib. thumbs_up.gif

edit:

head seaded, vaja nüüd sõitma õppida. 1:26.464 tuli üsna lihtsalt. "veidi" veel lihvida ja 1:24 ongi käes thumbs_up.gif ma loodan.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 05.10.2010 21:22:27 vasta tsitaadiga

sorri jah , panin puusse , 20% ikka , aga muidu sõidan legendiga ikka , lihtsalt sai huvi pärast easyt proovitud , aga võiks kuhugi kõik oma parimad ajad vms kirjutada , siis oleks huvitavam mängida ja teiste aegu üle proovida sõita icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 05.10.2010 21:41:05 vasta tsitaadiga

Silverstonis no ei saa hakkama..see lootus ei taha mitte neid kurve võtta mis seal on. icon_mad.gif
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kemmukas
HV kasutaja
Kemmukas

liitunud: 07.06.2009




sõnum 05.10.2010 22:16:36 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
Mis lemmikrajad on?

Isiklikult meeldib hetkel esimese 8 sõidu hulgast Monaco kõige rohkem. Alguses ei saanud seal kuidagi hakkama, iga ringi lõpuks oli esitiib läinud. Nüüd kunas sain raja selgeks, siis kütaks seal meeleldi ringe niiet vähe pole. Lotusega olen sõitnud midagi 1.17.xxx.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 05.10.2010 23:01:14 vasta tsitaadiga

endale hockenheim ja montreal , mõlemad suht kiired ja järske kurve ple
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2010 23:06:56 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
Mis lemmikrajad on?

Türgi,Spa,Suzuka peamised lemmikud minul thumbs_up.gif

Igatahes sain Esmaspäeval plaadi kätte(tellisin game.co.uk-st).
Nüüd siis paar päeva pelanud ja saan kah oma(hilinenud) muljeid jagada:

*Suurim probleem on mul see, et mäng jookseb ülisitalt.Madalaimate graafikasettingute peal võib heal juhul boksis istudes 27fps näha aga sõidus langub 20fps kanti.Kõrgeimate sätetega boksis 22fps kanti aga sõidus juba mängitamatu 15fps icon_mad.gif .Anomaalia ongi, et madalaimate ja kõrgeimate sätete vahe on ainult miski 5fps(AA on väljas mõlemal juhul).
Olen juba suht kõik tweakid ära proovinud.Nvidia kontrollpaneelist max perf sätted.Taustprogrammid kõik kinni.Replay fail read only peale jne.Tolku mala...ikka jookseb nagu kaameli ila ja see mõjutab negatiivselt ka minu tulemusi.

*Teine suur probleem on auto sätted.Tundub, et ei saa määrata ühte nö default profiili mida siis kohaldada.Iga raja jaoks pead nullist tegema ideaalsel juhul 4 profiili(Qual - dry,Qual - wet,Race - dry,race - wet).Äärmiselt ajamahukas ja tüüti igal rajal hakata nullist konfima.Lisaks pole 100% kindel aga GP vs Time Trial vs Career tuleb vist samale rajale igas mode-s sätted paika panna.Näiteks ei saa vist kasutada Timetriali Spa seadistust Spa GP etapil jne - porno ühesõnaga icon_evil.gif

*Kolmas on see millest siingi juttu olnud.Ajavõtusüsteem on täiesti fubar thumbs_down.gif .Ma juba enne mängu väljatulekut nurisesin, et see ei näita kaotust eessõitjale.Pidevalt sõidu ajal mingid numbrid seal vahetuvad aga mida neist absoluutselt aru ei saa icon_confused.gif

*Neljas on juhitavuse raskus klaviatuuriga.Käsi muutub tõsiselt valusaks kui mitu tundi ragistanud oled.rFactoris seda jama pole mul igatahes.

Üldiselt on meeldivaid aspekte nagu vihmasõitude atmosfäär,inseneri kommentaarid jms.Aga on ka palju jama mis tuju rikuvad.Näiteks isegi manuaalse boksipeatuse korral keerab auto tungraua ette vaat, et 80 kraadise nurga all icon_eek.gif .Invalidate lap näeb liiga tihti aga samas mõnes kurvis paned otseks ja 3 auto jagu rajalt väljas ja ei näita midagi.Teises kurvis on süütult vaevalt 2 rehvi üle äärekivide ja juba invalidate lap icon_evil.gif .Sõidu ajal strateegia muutmise nupud 1,2,3 ja 4 käituvad kah väga veidralt.Valin omastarust õige asja aga valik kas ei muutu või valib vale asja thumbs_down.gif .

Proovin selle sun modi ära.Ehk saab veidi paremaks asja.
Keegi siin enne ütles, et üheski automängus AI ei sõida.Ma julgen tugevalt vastu vaielda.Nt rFactori F1 Modis on pärast replay pealt võimalik iga rajal olnud AI auto sõitu vaadata mitmekümnest eri kaamerast ja seda sõidu algusest kuni sõidu lõpuni kui rajal on 32 AI autot.Ja nad kõik sõidavad thumbs_up.gif

Hive kirjutas:
endale hockenheim ja montreal , mõlemad suht kiired ja järske kurve ple

Montreali nõelasilma kurv köhh-köhh? icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 08:08:46 vasta tsitaadiga

"Illegal blocking" on ka selline huvitav nähtus, mida ikka mäng teatab, kui üksi tühjal rajal mingi spin teha ja rajale tagasi ronida. Pole nagu kedagi blokeerida icon_smile.gif
Monacos läheb iga pisema äärekivi puutumise peale ring tühja, samas kui on radu, kus julmalt S-i otseks tõmmates ei köhita midagi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 10:12:59 vasta tsitaadiga

Ise panin eile tähele, et Valencia rajal laseb kõvasti lõigata...ja Montrealis ka lõpu S on selline, mille saab pmst otseks sõita icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2010 12:37:15 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Lisaks pole 100% kindel aga GP vs Time Trial vs Career tuleb vist samale rajale igas mode-s sätted paika panna.Näiteks ei saa vist kasutada Timetriali Spa seadistust Spa GP etapil jne - porno ühesõnaga icon_evil.gif

Thank god.Õnneks saab ikka.Hea seegi icon_neutral.gif

Panin sun modi peale.Pilt juba nagu demovidotes näidati...ehk siis väga selge ja kirgas thumbs_up.gif .Väga kena.Default pilt ei kõlba sellega võrreldes kassi saba allagi icon_evil.gif
Testin siin veel mitmeid mode.Nt sain omale Schumaheri kiivri Careeris kasutamiseks,realistlikuma visuaalse rehvikulumise.+25% damage võrreldes mängu enda max sättega jne icon_biggrin.gif
Testin siin erinevad T-Cam mode mis võtavad ära värina T-Cam pealt ja muudavad FOV mingil määral thumbs_up.gif

Siia tekib järjest mode: http://www.racedepartment.com/dlcat-f1-2010-game-89/

Selle lehega siiski see jama, et pead esiteks regama ja teiseks iga allalaadimise vahele peab jääma 160sek ja siis varsti teatab, et päevalimiit on täis icon_evil.gif
Allalaadimise vahedest ei saa lahti aga päevalimiidist saab lahti nt www.hidemyass.com abiga mis ajab lehe segadusse ja see ei näe enam õiget IP-d icon_smile.gif

Tegin üldise kasutaja kah millega saate sinna sisse logida:
User: HV-User
Pass: HV

Ehk on keegi modinud ja teab:

*Kuidas intro videotest lahti saada?.Proovisin kustutamist ja 0KB .bik failidega asendamist aga mõlemal juhul jääb sel juhul Legal screeni juurde seisma ja edasi ei lähe...

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 07.10.2010 10:13:19 vasta tsitaadiga

Tänud, see hidemyass on päris vajalik leht thumbs_up.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 07.10.2010 12:13:46 vasta tsitaadiga

1 season sauberiga üldvõit üle sajapunktine edu webberi ees. Ei leia enam motivatsiooni järgmise hooaja jaoks.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2010 12:58:48 vasta tsitaadiga

flatout kirjutas:
1 season sauberiga üldvõit üle sajapunktine edu webberi ees. Ei leia enam motivatsiooni järgmise hooaja jaoks.

Mis raskustasemel mängid?.Rooli/millegi muuga?

Endal hetkel üks aste üle Easy.
Samas ega legendi peal olid ainult paar sek per ring kiiremad vastased.
Parim koht senini 8 sõidus ja 11 kvalis(jäin esimesena Q3-st välja icon_mad.gif )

Sõidan Toro Rossoga J.Alguesari autos.Hetkel alustan Hiina etappi alles.Krdi framerate parem oleks, siis oleks ka tulemused hoobilt paremad...ürita sõita nagu nõdrameelne 15fps-ga icon_evil.gif
Patchi on hädasti vaja ikka mängule.Ma pole ainuke selle jamaga icon_rolleyes.gif

Kusjuures veider asi.Vabatreeningul hiinas mingi aeg läksin boksi ja framerate oli äkki 40 kanti icon_eek.gif .Tavaliselt on veidi üle 20.Seega miski asi bokib ikka ja mängul on potentsiaali kiiremini joosta küll thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 07.10.2010 13:24:47 vasta tsitaadiga

tomorrow Saad sa mulle anda oma tracks faili? Mul endal ei hakanud sun mod tööle ja backupid kadusid ära... icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2010 14:10:37 vasta tsitaadiga

Palun aidake.Kuidas ma saan TEAM-i vahetada.Aitähh.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 07.10.2010 14:12:11 vasta tsitaadiga

tomorrow, costum , vastaste tase professional ja abidest ainult traction control peal. mängin puldiga.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2010 14:15:24 vasta tsitaadiga

Rainpoiss kirjutas:
tomorrow Saad sa mulle anda oma tracks faili? Mul endal ei hakanud sun mod tööle ja backupid kadusid ära... icon_sad.gif

Aga palun: https://rapidshare.com/files/423626832/tracks.zip

Paki lahti oma F1 2010 installi kausta ja luba ülekirjutamine thumbs_up.gif

kratt1123 kirjutas:
Palun aidake.Kuidas ma saan TEAM-i vahetada.Aitähh.

Careeris saad siis kui Reputation tõuseb piisavalt kõrgele.Grand Prix-s saad suvalise tiimi eest sõita ja Time Trialis suvalise tiimi autot proovida mõnel rajal.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 07.10.2010 14:33:49 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Rainpoiss kirjutas:
tomorrow Saad sa mulle anda oma tracks faili? Mul endal ei hakanud sun mod tööle ja backupid kadusid ära... icon_sad.gif

Aga palun: https://rapidshare.com/files/423626832/tracks.zip

Paki lahti oma F1 2010 installi kausta ja luba ülekirjutamine thumbs_up.gif


Suur suur aitäh sulle icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2010 14:54:04 vasta tsitaadiga

Tegin väikse jõudlustesti Fraps-ga.Nagu näha siis pole suurt vahet minimaalsete ja maksimaalsete graafikasätete vahel.Kasutasin Korea rada.Monaco oleks samas karmim katsumus olnud ma arvan eusa_think.gif


_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 07.10.2010 16:43:01 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Careeris saad siis kui Reputation tõuseb piisavalt kõrgele.Grand Prix-s saad suvalise tiimi eest sõita ja Time Trialis suvalise tiimi autot proovida mõnel rajal.

Kui ma nt maailmameistriks tulen, siis tuleb pakkumisi kuskilt ikka?

Ja kas rooliga on normaalne mängida seda või on nagu grid et autot sirgena hoidmiseks peab settingutest midagi näppima?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2010 16:52:45 vasta tsitaadiga

IvarV kirjutas:
tomorrow kirjutas:

Careeris saad siis kui Reputation tõuseb piisavalt kõrgele.Grand Prix-s saad suvalise tiimi eest sõita ja Time Trialis suvalise tiimi autot proovida mõnel rajal.

Kui ma nt maailmameistriks tulen, siis tuleb pakkumisi kuskilt ikka?

Ja kas rooliga on normaalne mängida seda või on nagu grid et autot sirgena hoidmiseks peab settingutest midagi näppima?

Ei pea maailmameistrikski tulema.Arvan, et paar korda poodiumil lõpetad peaks juba midagi tulema thumbs_up.gif
Räägiti, et reputation tase 20 ja üles.Pärast sõitu näed kuidas rep tõuseb thumbs_up.gif
Rool on suht must have siin.Igatahes grid-ga ei anna võrreldagi.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.10.2010 17:23:32 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
flatout kirjutas:
1 season sauberiga üldvõit üle sajapunktine edu webberi ees. Ei leia enam motivatsiooni järgmise hooaja jaoks.

Mis raskustasemel mängid?.Rooli/millegi muuga?

Endal hetkel üks aste üle Easy.
Samas ega legendi peal olid ainult paar sek per ring kiiremad vastased.
Parim koht senini 8 sõidus ja 11 kvalis(jäin esimesena Q3-st välja icon_mad.gif )

Sõidan Toro Rossoga J.Alguesari autos.Hetkel alustan Hiina etappi alles.Krdi framerate parem oleks, siis oleks ka tulemused hoobilt paremad...ürita sõita nagu nõdrameelne 15fps-ga icon_evil.gif
Patchi on hädasti vaja ikka mängule.Ma pole ainuke selle jamaga icon_rolleyes.gif

Kusjuures veider asi.Vabatreeningul hiinas mingi aeg läksin boksi ja framerate oli äkki 40 kanti icon_eek.gif .Tavaliselt on veidi üle 20.Seega miski asi bokib ikka ja mängul on potentsiaali kiiremini joosta küll thumbs_up.gif
sul uut arvutit vaja, vana risuga pole mõtet patchi oodata
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 07.10.2010 17:30:09 vasta tsitaadiga

Ma ikka loodan, et patchiga ka fps tõuseb. Endal on muidu täiesti mängitav aga siiski ootaks natuke suuremat fps-i.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2010 17:54:37 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
sul uut arvutit vaja, vana risuga pole mõtet patchi oodata


Ära ole nii kindel.Miski on ikkagi katki siin mängus kui isegi nii võimsate arvutitega saadakse 30-35fps icon_rolleyes.gif :
tsitaat:
AMD Phenom II X6 1055T@3.9ghz
ASUS M4A89TD PRO-USB3
4gb G.Skill NQ DDR3 PC3-1600
2x1GB ATI Radeon HD 5850 Crossfire

Only getting 30fps i swear this game is another crappy console port.

Everything maxed 1920x1080p 4xAA

tsitaat:
I get around 35 fps with everything at max (Q9450, GTX 285, 6 GB mem)

tsitaat:
E8400@3.6GHZ, ATI 4870, 4GB RAM, G25 steering wheel.

Game runs average of 40 fps no matter what settings I use (Low, Medium, High). Doesn't matter if running alone or racing. Something tells me the game badly needs a patch.


Teema on siin: http://community.codemasters.com/forum/f1-2010-technical-help-1343/429835-your-computer-specs.html

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.10.2010 17:59:39 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
libe kirjutas:
sul uut arvutit vaja, vana risuga pole mõtet patchi oodata


Ära ole nii kindel.Miski on ikkagi katki siin mängus kui isegi nii võimsate arvutitega saadakse 30-35fps icon_rolleyes.gif :
tsitaat:
AMD Phenom II X6 1055T@3.9ghz
ASUS M4A89TD PRO-USB3
4gb G.Skill NQ DDR3 PC3-1600
2x1GB ATI Radeon HD 5850 Crossfire

Only getting 30fps i swear this game is another crappy console port.

Everything maxed 1920x1080p 4xAA

tsitaat:
I get around 35 fps with everything at max (Q9450, GTX 285, 6 GB mem)

tsitaat:
E8400@3.6GHZ, ATI 4870, 4GB RAM, G25 steering wheel.

Game runs average of 40 fps no matter what settings I use (Low, Medium, High). Doesn't matter if running alone or racing. Something tells me the game badly needs a patch.


Teema on siin: http://community.codemasters.com/forum/f1-2010-technical-help-1343/429835-your-computer-specs.html
tean küll, et ideaalses korras ei ole, enda profiilimasinaga saan ka stabiilselt 35fps high peal, AA2x

aga 15fps on juba vana arvuti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2010 18:20:44 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
tomorrow kirjutas:
libe kirjutas:
sul uut arvutit vaja, vana risuga pole mõtet patchi oodata


Ära ole nii kindel.Miski on ikkagi katki siin mängus kui isegi nii võimsate arvutitega saadakse 30-35fps icon_rolleyes.gif :
tsitaat:
AMD Phenom II X6 1055T@3.9ghz
ASUS M4A89TD PRO-USB3
4gb G.Skill NQ DDR3 PC3-1600
2x1GB ATI Radeon HD 5850 Crossfire

Only getting 30fps i swear this game is another crappy console port.

Everything maxed 1920x1080p 4xAA

tsitaat:
I get around 35 fps with everything at max (Q9450, GTX 285, 6 GB mem)

tsitaat:
E8400@3.6GHZ, ATI 4870, 4GB RAM, G25 steering wheel.

Game runs average of 40 fps no matter what settings I use (Low, Medium, High). Doesn't matter if running alone or racing. Something tells me the game badly needs a patch.


Teema on siin: http://community.codemasters.com/forum/f1-2010-technical-help-1343/429835-your-computer-specs.html
tean küll, et ideaalses korras ei ole, enda profiilimasinaga saan ka stabiilselt 35fps high peal, AA2x

aga 15fps on juba vana arvuti

Jah aga avg vahe Ultra High ja Ultra Low vahel on kõigest 6,5fps.See ei viita arvuti vähesele jõudlusele vaid mängu enda probleemile.Selles mõttes, et kui isegi 30fps avg saab madalaimatel sätetel vaevu kätte siis see pole normaalne.Jumal hoidku isegi crysis jookseb paremini icon_eek.gif

Väike test veel otsa.Nagu näha ei kasutata isegi neid kahte tuuma maksimaalselt ära seega tegu pole prose blokiga.RAM kasutus on 1,3GB ringis.Mul on ka mänge mis 1.9GB haukavad nagu nalja ja ikka jooksevad 30fps+ seega see pole samuti näitaja.

Esimene marker on reaalne sõitmine mängus ja teine marker on paddockile väljumine.Ülejäänud on menüüd ja laadimine.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.10.2010 18:31:35 vasta tsitaadiga

vähe sellest, et rehv suva ajal lõhki läheb, hakkab gaas ka jukerdama 3. sektoris, kui just ülihästi esimesed 2 sektorit läinud on. icon_evil.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2010 18:49:30 vasta tsitaadiga

Mul vist hullult vedanud kah.Kasutan suht agressiivseid mootori ja pidurisätteid aga 3 sõidu jooksul(6 vabakat,3kvali ja 3 sõitu) pole ühtki rehvi õnnestunud veel katki teha thumbs_up.gif
Võimalik ka, et järjekordne mängu bug osadel inimestel icon_confused.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.10.2010 18:52:38 vasta tsitaadiga

tomorrow, ofc bug icon_lol.gif KESSSS SIIIIIS VEEEEEEEEEEEEL
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 07.10.2010 18:54:34 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin ka, et mul vedanud ja rehvid ei lähegi katki, kuni Monacos enne finishit tõmbas rehvi lõhki ja vastu seina. Sinna see võit läks, sest ei kasuta flashbacke icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2010 18:57:00 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et bug, sest mul läks esimese hooaja peale 4 korda ainult rehv katki. 1 korra läks vabatreeningul kulumise tõttu ja teistel kordadel võistlusel, kas siis seinapuutest või väikseest kokkupõrkest AI-ga.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.10.2010 19:23:59 vasta tsitaadiga

Tehke oma arvutit rämpsust puhtaks siis jookseb teil ka mäng hästi ja ärge jooksutage mängmisie ajal muid programme icon_smile.gif

Ise sõidan veel selle Virgini junniga icon_neutral.gif medium raskusastmega ja monaco rada oli ikka suht nüri sõitsin seda mingi 20X aga paremat stardipositsiooni kui 18 ei suutnud välja sõita :S Kui seal parematel oli mingi ringi aeg 1.19 siis minu parem oli 1.23 vist ... Ilus ja kihvt rada on küll aga alguses oli küll väga raske koguaeg oli auto puru icon_biggrin.gif aga pärast sain enam vähem aga 1.19 ei suutnud küll välja sõita :S Auto ei ole kuidagi hea sellistel radadel kus on väga palju nõelasilma kurve minumeelest... Selles eest järgmised rajad olid küll väga head ja kiired rajad Istanbul ja Montreal. Kiiretel radadel saan paremini hakkama ja auto on parema juhitavusega minumeelest... võib-olla ei oska seda autot nii hästi seadistada ka pole vormelipiloodi kogemusi kahjuks icon_biggrin.gif Midagi seal näppin küll pidureid ja käike aga jah teisi väga ei oska... Istanbulis startisin 14 kohalt ja sõitsin 3-ndkas ja Montrealis selle Virgini junniga (Medium tase) startisin 6-ndalt kohalt ja sõitsin 2-ks.. kuigi olin 1 peal boksiskäiku oli see krdi Button mul kinni taga ja närv ei pidan vastu tegin väikse vea ja kilomeetripost tuiskas mööda icon_biggrin.gif


See häirib et kui lähen boksi esimesena ja minu järgi tuleb veel rodu boksi siis kui nemad väljuvad enne siis pean ootama kuni see rodu on möödunud... tõeliselt painav kui boksi peatus läheb ruttu siis see rikub kõik kogu taktika ära :S
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2010 19:26:38 vasta tsitaadiga

Jõudlustest erinevate kaartidega:
Spoiler Spoiler Spoiler


Guru3D foorumis kaeblevad need kellel kehv fps, et GPU kasutus on vaevu 60%.Sel juhul pole mingi ime kui nii kehv fps on icon_wink.gif .Kui ma kah GPU kasutuse arvelt 1/3 juurde saaks, siis oleks mäng juba täitsa mängitav thumbs_up.gif

CM enda foorumis kah mammutteema: http://community.codemasters.com/forum/f1-2010-game-1316/428962-bad-performance-pc.html?nojs=1#links

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.10.2010 19:27:58 vasta tsitaadiga

No Deeplinking please icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2010 19:31:49 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
No Deeplinking please icon_biggrin.gif

Huvitav mina näen ilusti.

Aga igaks juhuks:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 07.10.2010 19:40:59 vasta tsitaadiga

Mul oleks vaja save game-i teisse arvutisse üle kanda aga kus need failid asuvad ja mis failid ma pean võtma?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2010 19:43:28 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Mul oleks vaja save game-i teisse arvutisse üle kanda aga kus need failid asuvad ja mis failid ma pean võtma?

Vista/7 peal tõsta see kaust.Seal kõik seivid sees: "C:\Users\Kasutaja\Documents\My Games\FormulaOne" thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2010 19:44:05 vasta tsitaadiga

destiny12
Documents > My Games - seal asub savegame.
x:\Users\Veeremaa\AppData\Local\Microsoft - sealt tee xlive kaustast ka backup igaks juhuks.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Formula 1 2010 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.