|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
04.10.2010 14:24:37
|
|
|
| Peaks saama ju, failid peaks alles olema, ainus asi mis ei toimi on plaadi lugemine seega failid ja asjad peaks siiski saama
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
04.10.2010 15:15:57
|
|
|
kui ketas korras ja seal peal olev info loetab siis peaks kenasti saama taastada, aga vat seda tõesti ei tea kui mingi copy protec. save'id kas siis need tulevad üle kui teise konsooli asja taastad. Suht BS tundub see copy protect olevat
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
04.10.2010 16:48:06
|
|
|
| kas midagi on viimasel ajal muudetud selle backupimise ja restorega? vanasti oli justkui nii et kettal olev inf oli krüptitud kujul ja seotud (loetav) konkreetse konsooliga ja ainus viis oli backup/restore tegemine. miski softiuuendusega lisandus sellele "transfer" võimalus ühest konsoolist teise (ka copy protected saved jms). jutte lugedes jääb mulje, et pista aga konsoolist võetud ketas usb kaudu külge ning kohe loetav ja puha?
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
04.10.2010 19:09:00
|
|
|
kus kohast hetkel mõne päeva jooksul oleks kõige soodsam PS3 osta?
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kr1s
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.05.2006
|
04.10.2010 19:40:28
|
|
|
Tule osta Euronicsist koos move komplektiga, saab mõnedsajad ehk alla ka teha
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
04.10.2010 19:51:09
|
|
|
| Kr1s kirjutas: |
Tule osta Euronicsist koos move komplektiga, saab mõnedsajad ehk alla ka teha  |
tutvused ?
euronics müüb suht pandava hinnaga ps2'te...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
04.10.2010 20:59:44
|
|
|
| Ise ostsin Euronicsist, 120GB mudeli saab 5 kiloga kätte .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2001
|
04.10.2010 21:23:12
|
|
|
Pixmanias PS3 Move komplekt 5 300 EEK
amazonis 4940EEK
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.10.2010 00:02:39
|
|
|
| kui kellelgi peaks üks ps3'e pult üle olema ja soovib selle vastu endale mafia 2'te saada, siis ps on tere tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kr1s
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.05.2006
|
06.10.2010 08:27:54
|
|
|
angel, Tutvused ja samas töötan ka ise : )
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
06.10.2010 10:20:36
|
|
|
| Keegi PS3 parandamistega ka tegeleb? Minu isendil toiteplokk paistab läbi olevat... Sisse lülitades hakkab korraks nagu undama, siis teeb piiksu ja power led hakkab punaselt vilkuma. Ja viga tekkis peale voolukõikumist.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.10.2010 10:46:41
|
|
|
| tanq kirjutas: |
| Keegi PS3 parandamistega ka tegeleb? Minu isendil toiteplokk paistab läbi olevat... Sisse lülitades hakkab korraks nagu undama, siis teeb piiksu ja power led hakkab punaselt vilkuma. Ja viga tekkis peale voolukõikumist. |
saatsin sulle kordinaadid ps'ga.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
06.10.2010 12:32:25
|
|
|
Oskab keegi aidata? Nimelt ostsin UK PSN-st UNO, aga see ei taha tööle hakata. Panen mängu tööle ütleb, et saveb hdd-le ja et ära siis kinni pane jne... peale seda otsib save datat, mida pole, vajutan ringi ja siis lihtsalt must ekraan ja midagi ei toimu (xmb töötab taustal ilusti ja midagi kokku ei jookse)
Samas enne sai trialit proovitud ja see töötas ideaalselt, samuti olen proovinud mitu korda uuesti tõmmata. Kas on ehk võimalik, et mäng on neil vigaselt serveris üleval? Või keegi oskab anda mingi meili aadressi kuhu oma muret kurta?
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
06.10.2010 12:41:54
|
|
|
| proovi nt nii et kustutad kõik save file-d ja asjad ära, ning kui data on kah kustuta ka see lase kõik maha mis üldse seoses selle UNO-ga sul on. siis uuesti peale. loodan et toimib
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
06.10.2010 20:29:11
|
|
|
| kellelgi veel psn t6rgub?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
07.10.2010 09:05:19
|
|
|
| mul eile öösel oli You have been singed out of psn mingid nr mille lõpp oli E06, mingi serveri jama vms?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
07.10.2010 09:33:29
|
|
|
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
07.10.2010 11:53:48
|
|
|
soovitan kohe pinksi proovida. kisub täiega kaasa ja liikumine on reaalne. kohapeal käega viibutades ei tee suurt midagi. peab ikka edasi tagasi jooksma, külge vahetama, ülevalt pomme lööma jne : ) tunnine sesioon tõmbas ikka normaalselt higi lahti. plaanin kõik pinksi karikad kätte saada ja 100% ära teha. hetkel kuskil poolepeal ja lihtsalt füüsiliselt jääb kiirust puudu...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
07.10.2010 16:20:03
|
|
|
Sarin, tohohh...
Tahaks ise ka SC just pinksi pärast.
Kuidas muidu on? Demos tundus nagu see veider et kui mäng käis yhel lauapoolel siis nagu teisele poole ei 6nnestunud lyya. Vb lihtsalt jäi selline mulje kuna demos olid vastased väga lambid ja paari surumisega oli punkt kirjas.
Kas fullis löögi kiirust yle 100Km/h ka näitab...Demos nagu rohkem välja ei pigistanud...tuba ka natuke väike kus mängida ja ei saa rohkem hoogu v6tta
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
07.10.2010 16:52:21
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Sarin, tohohh...
Tahaks ise ka SC just pinksi pärast.
Kuidas muidu on? Demos tundus nagu see veider et kui mäng käis yhel lauapoolel siis nagu teisele poole ei 6nnestunud lyya. Vb lihtsalt jäi selline mulje kuna demos olid vastased väga lambid ja paari surumisega oli punkt kirjas.
Kas fullis löögi kiirust yle 100Km/h ka näitab...Demos nagu rohkem välja ei pigistanud...tuba ka natuke väike kus mängida ja ei saa rohkem hoogu v6tta  |
Teisele lauapoolele saab nii... nagu päriselt. Pead ise tuas liikuma ringi ja virutama.
Demos on jah suht lamad vastased ja lihtne pommitdada. Raskusastmetega läheb peale vastaste ka raskemaks/tundlikumaks move pult. Demos oli nii, et ainult pane "pomme" ja põrkas automaatselt vastase laua poolele. lõpus lähevad enamused selle tehnikaga, kas võrku või laualt välja(Y)(kui korralikult ei suuna). Ise madistan selles teises karika liigas ja ühe härra alistamiseks, et kolm tärni saada kulus umbes tund aega rasket füüsilist. Mäng nõuab sellist reaalset liikumist/kargamist, et kaugele jõuda. Tuttavad käisid külas ja alguses ei saanud mängu käima, sest sesisid kohapeal ja viibutasid lihtsalt. Paari korra pärast saadi sellest ala " ma olen teleka ees miks ma peaksin siin edasi tagasi jooksma ja kargama" üle ja läks päris ägedaks rebimiseks. Mängu peab võtma täpselt nii, nagu sul oleks päris pinksi laud ees ja siis elad ikka totaalselt sisse(y)
Ise olen mängude suhtes suht suur kriitik, aga kurat see mäng on lahe
Võibolla on see lihtsalt minujaoks midagi uut ja huvitavat(wiid pole kunagi näppinud aga tahaks tulevikus võrrelda küll)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
07.10.2010 17:10:26
|
|
|
Sarin, jep endale läheb ka ikka räigelt peale. Juba kujutan ette palju tunde sinna panen.
Mis moodi pinks 2players on? Yksteise vastu v paaris?
Ja k6ige tähtsam kas online ka asjal on? Kui on siis kas mingeid lääge ka esineb?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
07.10.2010 17:21:20
|
|
|
Online imo puudub täielikult ja 2 playerit korraga on minujaoks rangelt välistatud, sest minu villa on 19 ruutu suur.
Aga muidu peaks välja nägema "pooleks ekraan" ja üksteise vastu.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
07.10.2010 17:26:26
|
|
|
Kuidas see pinksi mäng on üldse mõttekam osta kas plaadi kujul,või storest?Omale jättis ka demo suht hea mulje.Ma ju päris elus ka pinksis kibe
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
07.10.2010 17:33:58
|
|
|
Mnjaa... võin öelda, et see move ületas isegi ootuseid. Palju harjutamist seisab ees
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
07.10.2010 22:35:27
|
|
|
Sarin, Mis see norm kaugus kaamerast on et SC-d mängida.....v6i kysiks nii, mis see kaugus on kus move veel hästi reageerib.
Nagu aru olen saanud pead jääma kaamera "raamidesse" aga mingilt kauguselt peaks ta juba lonkama hakkama?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
08.10.2010 06:54:37
|
|
|
mingi lonkamist ei ole ma kohanud. ise mängin mingi 1,5-2,5 meetri ulatuses. ja kõik tip-top.
tundub, et see süsteem on korralikult arendatud. 12 ajal päeval on mul tagumine sein tänu päikesele nii hele, et move "palli" on silmagaläbi kaamera pildi suhteliselt raske taustast eristada, aga mängus ei tundnud mingeid lonkamise ega vahele jätmisi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leki
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008
|
08.10.2010 10:12:06
|
|
|
| oskab keegi selgitada, mis sisulist vahet on Move Motion ja Move Navigation Controlleril, peale selle, et esimesel on see nn muna otsas ja teisel pole? Ja kui tahta kellegagi paarimängu mängida, kas siis mõlemal peavad olema tingimata Motion kontrollerid või piisab ka, kui üks on Motion ja teine Navigation?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
08.10.2010 10:14:06
|
|
|
| leki, navigation'ita saad mängida kasutades oma olemasolevalt pulti. Motion on vajalik igaljuhul.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leki
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008
|
08.10.2010 10:19:55
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| leki, navigation'ita saad mängida kasutades oma olemasolevalt pulti. Motion on vajalik igaljuhul. |
seega 2 Motion pulti, kui tahta kõiki Move-i võimalusi kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
08.10.2010 10:26:40
|
|
|
Idu pigem selles, et saad tavalise puldi funktsioone mugavamalt teise käega kasutada, kui ühes käes munaga dildo
Ma võin eksida
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
08.10.2010 10:31:38
|
|
|
| leki kirjutas: |
| etc_Shelob kirjutas: |
| leki, navigation'ita saad mängida kasutades oma olemasolevalt pulti. Motion on vajalik igaljuhul. |
seega 2 Motion pulti, kui tahta kõiki Move-i võimalusi kasutada? |
Jah.
Navigation on selleks, et mängus liikuda, relvi vahetada jne. Motion on siis vehkimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leki
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008
|
08.10.2010 10:47:06
|
|
|
njaa, vaatasin mingit klippi, kus kahekesi vollet mängiti, seal kasutati samaaegselt lausa nelja Motion kontrollerit
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
08.10.2010 11:27:32
|
|
|
ise arvan just vastupidi, et ots on lahti tehtud ja siit areneb asi ainult edasi, mitte ei saa otsa.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
08.10.2010 12:15:03
|
|
|
| MummikAl, see oleks loogiline, aga kui Sony surub uute mängudega update peale 3.41 pealt ja uusi mänge mängida ei saa ilma selleta, siis muutub jailbreak võimalikuks ainult vanade mängude mängimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
08.10.2010 13:00:09
|
|
|
etc_Shelob, see nüüd küll kedagi ei peata.
* Jailbreak'i jublakale tuleb update, mis hiilib firmware asjast mööda.
* Tehakse spetsiaalne häkkitud firmware, mille paned endale peale.
* Mängud häkitakse sedasi ära, et ei vaja uut firmware'i.
Või midagi sellist. PSP peal toimub mõlemat viimast.
Aga asi on selles, kas siis tõesti ei saa uusi mänge ilma netti ühendamiseta mängida? See oleks täielik bs ju.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
08.10.2010 13:01:53
|
|
|
Plaadi peal on firmware update olemas. (Neile kellel juurdepääs netile puudub )
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
08.10.2010 13:02:04
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Aga asi on selles, kas siis tõesti ei saa uusi mänge ilma netti ühendamiseta mängida? See oleks täielik bs ju. |
Ei saa tulla sellist asja - osadel polegi netiühendust. Ja mis siis saab kui ühendusega on probleeme...
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
08.10.2010 13:05:50
|
|
|
Dude ., custom firmware jaoks peaks nad suutma PS3 lahti murda. Hetkel seda tehtud pole. Leiti lihtsalt backdoor, mis on juba kinni, firmware muutmisest nagu PSP'l me siin rääkida ei saa.
weasel, update on plaadil olemas neile kellel pole netiühendust.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
08.10.2010 13:07:25
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
Dude ., custom firmware jaoks peaks nad suutma PS3 lahti murda. Hetkel seda tehtud pole. Leiti lihtsalt backdoor, mis on juba kinni, firmware muutmisest nagu PSP'l me siin rääkida ei saa.
weasel, update on plaadil olemas neile kellel pole netiühendust. |
Ma sain aru, et mõeldi seda, et ükskõik missuguse mängu mängimise alustamisel tehakse netis mingi kontroll.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
08.10.2010 13:13:56
|
|
|
| weasel, mäng kontrollib sul süsteemi firmware ma pakun, netist pole tal midagi otsida selle jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
08.10.2010 13:20:37
|
|
|
Jah, jõudis kohale lõpuks.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
08.10.2010 14:22:09
|
|
|
Käisin täna Sports Championsit ostmas ja lootsin ka teist move controllerit saada. Kaks poodi käisin läbi ja viimasest vastati et terve euroopa suht kuival (just siis nendest extra controlleritest) ja pidavat tulema alles kuu l6pu poole.
Suht hea edu paistab move-il olema...
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carl963
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009
|
09.10.2010 10:05:19
|
|
|
Sarin, Nii halva graafikaga?
Muidu oleks vinge jah.
_________________ PSN : zlatake123-
V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
09.10.2010 10:27:45
|
|
|
| Carl963, Graafika on hea küll, kvaliteet on halb .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
09.10.2010 10:46:30
|
|
|
| Carl963 kirjutas: |
Sarin, Nii halva graafikaga?
Muidu oleks vinge jah. |
kehva valgustus neil seal :P paremini valgustatud toas tuleb oluliselt parem pilt :)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
09.10.2010 11:00:22
|
|
|
Mulle meeldib see et saad valida enda muusika kaustast lemmik loo ja panna see tagataustal mängima.
Igatahes eile sai 2 tundi pinksi pekstud ja täna k6ik kohad valusad ...max löögikiiruseks tuli 106.2 km/h. Kohutavalt meeldib ikka, kui oled ennem pinksi mänginud siis tunned kohe löögid ära, kuidas vastu v6tta, kuidas lyya..kohad mis päriselt on n6rgad tulevad ka kohati välja. Ainus asi mille yle nuriseks on see et vahel raske aru saada kas nüüd hoiad reketit 6iges kohas v mitte.
Mängust endast v6iks niipalju rääkida et k6ik suht lahe aga rannavolle oleks v6inud olemata olla ja selle asemel näit...m66klemine olla.
Gladiaator duellis ka pettusin tegelt kuna löögid ei olnud päris 1:1le...vb asi selles et mängisin yhe move controlleriga.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
09.10.2010 12:37:21
|
|
|
| oskab keegi aidata? nimelt unustasin psn kasutaja passwordi, mida ma tegema peaks
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
09.10.2010 12:47:24
|
|
|
password recovery peaks olema võimalik, mailile saadetakse parool vms.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|