|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
30.09.2010 11:44:34
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Kuidas see move komplektis olev kaamera tööasendis püsib? On tal mingi tallakinnitus ka, või tahab ta lihtsalt siledat pinda? |
tegelikult on see üks paras jama. juhe mis sellel kaameral küljes on suht jäik ja ilge jebimine on, et see kaamera korralikult paika saada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
30.09.2010 13:58:15
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| ivokas kirjutas: |
| Kuidas see move komplektis olev kaamera tööasendis püsib? On tal mingi tallakinnitus ka, või tahab ta lihtsalt siledat pinda? |
tegelikult on see üks paras jama. juhe mis sellel kaameral küljes on suht jäik ja ilge jebimine on, et see kaamera korralikult paika saada. |
http://kotaku.com/5626933/how-to-mount-that-playstation-eye-camera-with-minimal-fuss
kui nii teha, nagu seal videos, ei ole mingeid probleeme, kahe telekaga olen kaamaera väga lihtsalt paigale saanud. ühel telekal oli üleval servas mingi loll kumerus veel aga kaamera seisis ikka korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
30.09.2010 20:10:04
|
|
|
Pole eriti asjaga kursis aga kui tahan ps3'lt filmi vaadata koos subtiitritega mis on eraldi failina tuleb need ikka n/ö kleepida peale v6i mingi muu viis olemas ?
Keegi siis juba oskab soovitada head progra selle jaoks ?
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alain
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
30.09.2010 20:36:50
|
|
|
Minul piisab ,kui subtiitrid on sama nimega ja samas kaustas koos filmiga ja
ps3 mängib nii plaadilt, kui ka üle wifi arvutist ilusti koos tõlkega.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
30.09.2010 20:37:00
|
|
|
| kala1 kirjutas: |
Pole eriti asjaga kursis aga kui tahan ps3'lt filmi vaadata koos subtiitritega mis on eraldi failina tuleb need ikka n/ö kleepida peale v6i mingi muu viis olemas ?
Keegi siis juba oskab soovitada head progra selle jaoks ? |
multiavchd, nagu ma juba korduvalt olen maininud.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
30.09.2010 22:34:06
|
|
|
| kala1 kirjutas: |
Pole eriti asjaga kursis aga kui tahan ps3'lt filmi vaadata koos subtiitritega mis on eraldi failina tuleb need ikka n/ö kleepida peale v6i mingi muu viis olemas ?
Keegi siis juba oskab soovitada head progra selle jaoks ? |
aviaddxsubs
saad uue .divx faili, käivitad selle ps3's, mängimise ajal vajutad kolmnurka ja valid subtiitrid.
http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
01.10.2010 07:28:13
|
|
|
Isegi seda kasutanud. Väga toimiv asi
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
01.10.2010 13:04:35
|
|
|
Otstarvet asjal ikka on
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
01.10.2010 13:44:46
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
| Plasmadel muideks suht puudub input lag, võrreldes LCD'dega. |
Sa ajad response time'i ja input lagi segamini. Plasmal võib olla pilditöötlusest tekitatud input lag kordades hullem kui mõnel lcd-l. Paneelitüüp üksi ei tähenda midagi.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
01.10.2010 13:50:28
|
|
|
hey. kas on võimalik arvuti pildi kausta ja muusika kausta sheerida ps3-ega?
arvutile peab söötma ps3 ip ? (win7)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
01.10.2010 13:59:39
|
|
|
ps3server soft tõmba ja kogulugu.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
01.10.2010 15:07:25
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
| ps3server soft tõmba ja kogulugu. |
tnx
kellel move soovitan proovida Heavy Rain-i demo. seda osa just, kus litsi juures kaklema peab. päris hea elamus.
vajan seda mängu
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
01.10.2010 16:09:03
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
hey. kas on võimalik arvuti pildi kausta ja muusika kausta sheerida ps3-ega?
arvutile peab söötma ps3 ip ? (win7) |
http://ps3mediaserver.blogspot.com/
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
01.10.2010 17:11:10
|
|
|
| Üritasin seda asja üle WiFi tööle saada aga no luck (filmid hakivad nii mis kole). Peab kaableid vedama hakkama ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
01.10.2010 17:24:02
|
|
|
| ZacXz kirjutas: |
| Üritasin seda asja üle WiFi tööle saada aga no luck (filmid hakivad nii mis kole). Peab kaableid vedama hakkama ilmselt. |
Kas PS3 peale ei saanud tirida ja siis sealt vaadata ? Ise vist olen nii teinud just selle sama katkumise pärast.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wunki
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.02.2006
|
01.10.2010 18:21:09
|
|
|
| Mul on läpakas wifis ja pleikar kaabliga, tavalised dvd ripid lähevad ilusti. Kõrgemaresoga asjadel hakkab hakkima - siis peab läpaka ka kaabliga panema.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
01.10.2010 20:38:47
|
|
|
| Eriti tore. Teine pleista andis vist otsad. Täiesti lambist wrc demo tõmbamisel jooksis kokku ja uuesti sisselülitades igasugu valikud puuduvad. Alles on ainult ikoonid kust edasi ei saa, näiteks game. Süsteemi ikoone vajutades jookseb täiesti kinni. Ideid mis teha. 250gb slim mudel.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
01.10.2010 20:39:36
|
|
|
Kui kellelgi peaks Playseat ülearu olema võib pakkuda
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.10.2010 20:55:35
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| Eriti tore. Teine pleista andis vist otsad. Täiesti lambist wrc demo tõmbamisel jooksis kokku ja uuesti sisselülitades igasugu valikud puuduvad. Alles on ainult ikoonid kust edasi ei saa, näiteks game. Süsteemi ikoone vajutades jookseb täiesti kinni. Ideid mis teha. 250gb slim mudel. |
vool tapab konsooli? Teed ise talle kuidagi liiga a'la tõmbad välja lambist vms? Ketas andis otsad?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
01.10.2010 21:12:37
|
|
|
| Kas slimil ka kuidagi safe modi saab? Angel, eelmine suri update tõttu. Kas ketta eemaldamisega garantii kaob? Krt asi ei lülita ennast välja ka. Taust läheb mustaks teeb 3 piiksu, roheline tuluke jääb vilkuma aga välja ei lülita. Jube ahastus on peal rsk
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.10.2010 21:35:09
|
|
|
| tsitaat: |
Kas ketta eemaldamisega garantii kaob?
|
Ei kao - manualis ju vahetuse õpetuski
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
02.10.2010 11:54:38
|
|
|
huhhh...igatahes netsist(telefoniga surfates) suutsin jälle meelde tuletada kuidas safe mode käis. Pärast restore def seadeid toimis kui kell. Panin wifi koodi sisse ja natsa aja pärast jälle pang. Siis hakkas kohale j6udma et wrc demo t6mbamise ajal see pang tuli ju ja äkki see seda jama p6hjustabki. Igatahes tegin uuesti restori, katkestasin demo tirimise ja nüüd toimib kui kell....krt nagu oleks teine v6imalus elule antud viimasel ajal suht nukralt läinud selle tehnikaga. Algul esimene pleista,siis oli läpakas juba ostes peetis ja nüüd m6tlesin et see jama ka veel otsa....
E: Leidsin veel yhe kellel sama jama
| tsitaat: |
| usually it works fine, but when i try to download a demo it freezes and it stays like that. even when i restart it it still shows the xmb but it keeps on loading something and the whole xmb doesn#t show up.(semi-freeze). The only solution is to hold the power button until i hear 2 beeps and then i restore the system defaults and then i have to configure the sceen resolution and stuff like that again. but i don't want to do this everytime i try to download a demo. So has naybody experienced the same thing? do you have a solution? or should just send it to sony? |
huvitav mis krdi kamm see on....
ja veidral kombel laseb TÄPSELT 314mb t6mmata (3me proovitud demo p6hjal) ja siis freezeb.
E: nüüd jälle korras :s....
Igatahes käin täna poes ära ja raban ka move ligi, vaatab mis see endast kujutab. V6tan RE5 GE ka ligi prooviks.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lux
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
02.10.2010 17:14:14
|
|
|
| alain kirjutas: |
Minul piisab ,kui subtiitrid on sama nimega ja samas kaustas koos filmiga ja
ps3 mängib nii plaadilt, kui ka üle wifi arvutist ilusti koos tõlkega. |
usb pulga pealt ei mängi? uurin sellepärast, et olen vanast järjest aviaddxsubs kasutanud ja pole kursis kas ehk mõni uuem firmware on asja veidi mugavamaks teinud
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carl963
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009
|
02.10.2010 17:54:58
|
|
|
Kas keegi MAG'i mängib? Suht vähe eestlasi mängivad seda...
_________________ PSN : zlatake123-
V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
02.10.2010 19:16:56
|
|
|
| Mina vahel harva mängin.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
02.10.2010 19:57:54
|
|
|
RE5 move-ga pole küll suurem asi minu jaoks. K6ik oleks väga hea aga samal ajal kui jooksed (ehk siis kui navigatsioni puldil joysticku edasi vajutad) pmst ei saa sihtida v siis teisis6nu sihtimise ajal ei saa edasi liikuda...muu oleks k6ik väga ok.
Move ise jättis küll väga hea mulje. Kaasas olnud demodest on sport champions kindel ost. Sain küll proovida ainult lauatennist ja kettaheidet (kuna pole teist motion controllerit) aga suure lauatennise mängijana jättis väga reaalse tunde.
Kahtlesin algul täpsuses/läägis aga 6nneks p6hjuseta, vägagi täpse asjaga on tegu.
Oleks endal laps siis ostaks kindlasti eye pet-i...päris hästi välja kukkunud asi on tehtud
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
02.10.2010 20:09:00
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Oleks endal laps siis ostaks kindlasti eye pet-i...päris hästi välja kukkunud asi on tehtud  |
meil peres on igaühel oma pet ja lbp-d lõhume ka koos
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
03.10.2010 00:09:51
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| RE5 move-ga pole küll suurem asi minu jaoks. K6ik oleks väga hea aga samal ajal kui jooksed (ehk siis kui navigatsioni puldil joysticku edasi vajutad) pmst ei saa sihtida v siis teisis6nu sihtimise ajal ei saa edasi liikuda...muu oleks k6ik väga ok. |
selline oli see mäng ka enne move'i paraku. sihtimise ajal ei saa liikuda ja vastupidi.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
03.10.2010 00:11:57
|
|
|
| on hea pela?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.10.2010 00:27:39
|
|
|
res evil 5 ? tea mulle meeldis kuigi res evil 4 oli parem. Resident Evil süsteem ongi selline, et kui tulistad või sihid siis liikuda ei saa. Veider sutsu on aga samas kui ikka iga kuul on tähtis siis vaevalt et keegi jookseks ringi ja tulistaks mis tooks endaga kaasa väga kaootilise täpsuse.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
03.10.2010 00:56:34
|
|
|
| MAG
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
03.10.2010 01:59:38
|
|
|
jah aga kahjuks selline systeem koos movga kokku ei klapi puldiga igaljuhul lihtsam
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
03.10.2010 11:00:46
|
|
|
| kõige suurem pettumus move toega on siiani olnud Racquet Sports. selline tunne oli nagu mängiks wiiga, millel ei ole isegi motion plus toetust.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madboy
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2004
|
03.10.2010 11:05:58
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| kõige suurem pettumus move toega on siiani olnud Racquet Sports. selline tunne oli nagu mängiks wiiga, millel ei ole isegi motion plus toetust. |
Täitsa nõus. Tõmbasin ka demo ära ja see jättis ikka väga lahja mulje. Kahju, et lauatennis aktiivne ei olnud, oleks saanud täpselt võrrelda SC omaga. Igatahes jah, mitte midagi ei olnud Racquet Spordis täpne, vehi kuidas tahad ja ikka kõik õnnestub. Tõmbasin eile Tumble ära. See mulle täitsa meeldib, laseb mõnusalt Move pulti igatepidi kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
03.10.2010 11:19:24
|
|
|
| tumble on väga õnnestunud valik. alguses on väga kerge kullad kätte saada, aga mida level edasi seda keerulisemaks läheb. pole veel mängu läbi teinud, aga ma mängin ka nii, et ennem järgmise leveli peale ei liigu kui kuld käes.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
03.10.2010 11:28:51
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
RE5 move-ga pole küll suurem asi minu jaoks. K6ik oleks väga hea aga samal ajal kui jooksed (ehk siis kui navigatsioni puldil joysticku edasi vajutad) pmst ei saa sihtida v siis teisis6nu sihtimise ajal ei saa edasi liikuda...muu oleks k6ik väga ok.
Move ise jättis küll väga hea mulje. Kaasas olnud demodest on sport champions kindel ost. Sain küll proovida ainult lauatennist ja kettaheidet (kuna pole teist motion controllerit) aga suure lauatennise mängijana jättis väga reaalse tunde.
Kahtlesin algul täpsuses/läägis aga 6nneks p6hjuseta, vägagi täpse asjaga on tegu.
Oleks endal laps siis ostaks kindlasti eye pet-i...päris hästi välja kukkunud asi on tehtud  |
Saab seda Move versiooni tavalise puldiga ka ikka mängida? RE5 siis jutt.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
03.10.2010 11:34:22
|
|
|
siinpool ka n6us teiea. Proovisin ka eile RS ja no täis jama oli ikka. Vahepeal kui vaja ei olnud juba l6i, siis teinekord tuli see löök nagu 2 seci hiljem ja lõi ikka pihta. Ei tea...ubishith on ainus sõna.
Thumble videot mingit näinud ja suhtusin väga skeptiliselt (et mis see nüüd ära ei ole) aga krdi hea mäng on.
Endal SC, thumble ja arvatavasti the fiht: Lights out kindlad ostud.
SC tundub küll selline asi millega s6pradega koos saab funni.
ahjaaa, tahtsin high velocity bowlinut ka movega proovida aga millegi pärast pole optionit kus saaks move kasutusele v6tta. usa poest soetatud mäng muidu ja sealses poes on mingi unlocker psn plusi all, uk poes see tasuta saada aga see ei paistnud ka aitavat. Anyone?
E: Nikson- Loomulikult
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
03.10.2010 11:49:07
|
|
|
| ise sain selle kohe tööle. lasin peale selle uuenduse ja hakkas ilusti movega tööle, aga pidin kahjuks pettuma selles bowlingus, kuna move seal midagi erilist juurde ei andnud
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
03.10.2010 16:12:40
|
|
|
fcuk, originaal HDD saab täis Kas ma selle ketta sisu uuele kettale kopeerida ei saa? Kaotan osad seivid mis on kaitstud? Mängud peab ka siis uuesti alla tirima?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.10.2010 16:53:26
|
|
|
loe PS3 manuaali.
Tee oma kettast backup kindluse mõttes, või siis minuteada sai ka nõnda, et võtad vana ketta välja. Paned uue ketta sisse. Annad talle op sys faili mälukalt ette ning installid ära. Peale seda logid sisse ja valid ps3 menüüst "restore" ja siis asukohaks valid vana ketta. Vana ketas usb kaudu ps3'ele külge ja taastab kõik ära mis seal on.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
03.10.2010 17:06:27
|
|
|
ok, siis lähevad ikka kaotsi osad asjad. Mõtlesingi kas seda ketast kopeerida ei saa, aga ju siis mitte.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
03.10.2010 17:31:59
|
|
|
Kõik save failid, muusika, PSN mängud jms kraami saab ju backupida ja siis uuele kettale lasta, mis sul veel kaotsi läheb?
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
03.10.2010 17:36:13
|
|
|
krt vahepeal m6tlesin et krediitkaardi pealt ei saagi enam kontole raha saata aga eksisin, tegin norra konto ja toimib...
Igatahes sai hustle kings (piljard) psnist ostetud ja movega katsetatud.
...nuriseda saaks natuke ylitundlikuse(sellele lahendab mängus "fine tune" nimeline feature) puhul aga muidu järjekordne väga hea teostus. Mäng näeb mega kena välja ka.
nüüd siis AC betat taguma
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.10.2010 18:34:47
|
|
|
| jesus99 kirjutas: |
| ok, siis lähevad ikka kaotsi osad asjad. Mõtlesingi kas seda ketast kopeerida ei saa, aga ju siis mitte. |
ei lähe midagi kaotsi... ps3 taastab kõik su profiilid ja seal sees olevad asjad ju... Sai vist ise valida kah mingil määral mida võtta aga enam mäleta. Ise ketta ära vahetasin ja restori'sin siis tuli pms 1:1 koopia. Mul vist ei olnud isegi oma konto paroole meeles ja ka need toodi üle.
lisaks kui midagi puudu võid alati teise ketta tagasi sisse visata ja sealt infi välja lugeda. Selleks, et ketast usb kaudu ps3 külge ühendada on sul vaja ainult üleminekut. Ise kunagi ostsin ja väääga vajalik asi.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
03.10.2010 22:36:39
|
|
|
| mõned lollid mängud, millel save game "kaitse" peal, need lähevad küll kaotsi, aga neid on õnneks vähe, minu mõnekümne mängu suurusest kogumikust ainult NFS ProStreet nt.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
04.10.2010 00:01:08
|
|
|
Ka full-backupi puhul? Mina sain kõik oma save failid, ka need millel pidavat copy-protection peal olema. (Fallout 3, Demons Souls, Star Ocean Last Hope)
Niisama jah ei saa eraldi neid kuhugi liigutada, ent full-backupiga peaks kogu kraam ikka tulema.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
04.10.2010 00:09:49
|
|
|
minuteada tõstab ta kah full backup'i puhul kõik üle. Või siis söödad oma vana ps3 ketta läbi usb sisse ja ütled et võta sealt omale vajalik.
Ise vist kasutasin viimast viisi kuna backup'i tegemine nõuab suurt fat32 formatiga ketast (kuna see piix ei tunne muud formati ära ) ja võtab aega. Samas ketta ümber viskamine ja vanalt kettalt otse on kiirem lahendus.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
04.10.2010 11:21:51
|
|
|
| kui samas masinas ketast vahetad siis peaks kõik säilima. kui backup teha ühes masinas ja üritada seda teise masinasse taastada, siis kõike 100% ei pruugi taastada (copy-protect saved jne).
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
04.10.2010 11:34:58
|
|
|
Selle USB-ülemineku abil mul oma vana YLOD-surma surnud konsooli kõvakalt on mingit datat võimalik päästa, või ei?
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|