Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 310, 311, 312 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 11:44:34 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Kuidas see move komplektis olev kaamera tööasendis püsib? On tal mingi tallakinnitus ka, või tahab ta lihtsalt siledat pinda?


tegelikult on see üks paras jama. juhe mis sellel kaameral küljes on suht jäik ja ilge jebimine on, et see kaamera korralikult paika saada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 30.09.2010 13:58:15 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
ivokas kirjutas:
Kuidas see move komplektis olev kaamera tööasendis püsib? On tal mingi tallakinnitus ka, või tahab ta lihtsalt siledat pinda?


tegelikult on see üks paras jama. juhe mis sellel kaameral küljes on suht jäik ja ilge jebimine on, et see kaamera korralikult paika saada.

http://kotaku.com/5626933/how-to-mount-that-playstation-eye-camera-with-minimal-fuss
kui nii teha, nagu seal videos, ei ole mingeid probleeme, kahe telekaga olen kaamaera väga lihtsalt paigale saanud. ühel telekal oli üleval servas mingi loll kumerus veel aga kaamera seisis ikka korralikult.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 20:10:04 vasta tsitaadiga

Pole eriti asjaga kursis aga kui tahan ps3'lt filmi vaadata koos subtiitritega mis on eraldi failina tuleb need ikka n/ö kleepida peale v6i mingi muu viis olemas ?
Keegi siis juba oskab soovitada head progra selle jaoks ?

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alain
HV kasutaja
alain

liitunud: 20.01.2004




sõnum 30.09.2010 20:36:50 vasta tsitaadiga

Minul piisab ,kui subtiitrid on sama nimega ja samas kaustas koos filmiga ja
ps3 mängib nii plaadilt, kui ka üle wifi arvutist ilusti koos tõlkega.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 30.09.2010 20:37:00 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Pole eriti asjaga kursis aga kui tahan ps3'lt filmi vaadata koos subtiitritega mis on eraldi failina tuleb need ikka n/ö kleepida peale v6i mingi muu viis olemas ?
Keegi siis juba oskab soovitada head progra selle jaoks ?
multiavchd, nagu ma juba korduvalt olen maininud.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 30.09.2010 22:34:06 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Pole eriti asjaga kursis aga kui tahan ps3'lt filmi vaadata koos subtiitritega mis on eraldi failina tuleb need ikka n/ö kleepida peale v6i mingi muu viis olemas ?
Keegi siis juba oskab soovitada head progra selle jaoks ?

aviaddxsubs
saad uue .divx faili, käivitad selle ps3's, mängimise ajal vajutad kolmnurka ja valid subtiitrid.
http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 07:28:13 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:

aviaddxsubs
saad uue .divx faili, käivitad selle ps3's, mängimise ajal vajutad kolmnurka ja valid subtiitrid.
http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php

Isegi seda kasutanud. Väga toimiv asi thumbs_up.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 09:13:57 vasta tsitaadiga

Kuhu amazon move vidina liigitab - http://failblog.org/2010/09/29/epic-fail-photos-amazon-recommendation-fail/
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extsy
HV kasutaja
Extsy

liitunud: 14.04.2009




sõnum 01.10.2010 13:04:35 vasta tsitaadiga

Otstarvet asjal ikka on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 13:44:46 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
Plasmadel muideks suht puudub input lag, võrreldes LCD'dega.

Sa ajad response time'i ja input lagi segamini. Plasmal võib olla pilditöötlusest tekitatud input lag kordades hullem kui mõnel lcd-l. Paneelitüüp üksi ei tähenda midagi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 01.10.2010 13:50:28 vasta tsitaadiga

hey. kas on võimalik arvuti pildi kausta ja muusika kausta sheerida ps3-ega?
arvutile peab söötma ps3 ip ? (win7)

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 01.10.2010 13:59:39 vasta tsitaadiga

ps3server soft tõmba ja kogulugu.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 01.10.2010 15:07:25 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
ps3server soft tõmba ja kogulugu.


tnx



kellel move soovitan proovida Heavy Rain-i demo. seda osa just, kus litsi juures kaklema peab. päris hea elamus.
vajan seda mängu

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 01.10.2010 16:09:03 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
hey. kas on võimalik arvuti pildi kausta ja muusika kausta sheerida ps3-ega?
arvutile peab söötma ps3 ip ? (win7)

http://ps3mediaserver.blogspot.com/
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 17:11:10 vasta tsitaadiga

Üritasin seda asja üle WiFi tööle saada aga no luck (filmid hakivad nii mis kole). Peab kaableid vedama hakkama ilmselt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 01.10.2010 17:24:02 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Üritasin seda asja üle WiFi tööle saada aga no luck (filmid hakivad nii mis kole). Peab kaableid vedama hakkama ilmselt.


Kas PS3 peale ei saanud tirida ja siis sealt vaadata ? Ise vist olen nii teinud just selle sama katkumise pärast.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wunki
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 18:21:09 vasta tsitaadiga

Mul on läpakas wifis ja pleikar kaabliga, tavalised dvd ripid lähevad ilusti. Kõrgemaresoga asjadel hakkab hakkima - siis peab läpaka ka kaabliga panema.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 20:38:47 vasta tsitaadiga

Eriti tore. Teine pleista andis vist otsad. Täiesti lambist wrc demo tõmbamisel jooksis kokku ja uuesti sisselülitades igasugu valikud puuduvad. Alles on ainult ikoonid kust edasi ei saa, näiteks game. Süsteemi ikoone vajutades jookseb täiesti kinni. Ideid mis teha. 250gb slim mudel.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 20:39:36 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi peaks Playseat ülearu olema võib pakkuda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 20:55:35 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Eriti tore. Teine pleista andis vist otsad. Täiesti lambist wrc demo tõmbamisel jooksis kokku ja uuesti sisselülitades igasugu valikud puuduvad. Alles on ainult ikoonid kust edasi ei saa, näiteks game. Süsteemi ikoone vajutades jookseb täiesti kinni. Ideid mis teha. 250gb slim mudel.


vool tapab konsooli? Teed ise talle kuidagi liiga a'la tõmbad välja lambist vms? Ketas andis otsad?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 21:12:37 vasta tsitaadiga

Kas slimil ka kuidagi safe modi saab? Angel, eelmine suri update tõttu. Kas ketta eemaldamisega garantii kaob? Krt asi ei lülita ennast välja ka. Taust läheb mustaks teeb 3 piiksu, roheline tuluke jääb vilkuma aga välja ei lülita. Jube ahastus on peal rsk
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 21:35:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas ketta eemaldamisega garantii kaob?

Ei kao - manualis ju vahetuse õpetuski icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 11:54:38 vasta tsitaadiga

huhhh...igatahes netsist(telefoniga surfates) suutsin jälle meelde tuletada kuidas safe mode käis. Pärast restore def seadeid toimis kui kell. Panin wifi koodi sisse ja natsa aja pärast jälle pang. Siis hakkas kohale j6udma et wrc demo t6mbamise ajal see pang tuli ju ja äkki see seda jama p6hjustabki. Igatahes tegin uuesti restori, katkestasin demo tirimise ja nüüd toimib kui kell....krt nagu oleks teine v6imalus elule antud icon_lol.gif viimasel ajal suht nukralt läinud selle tehnikaga. Algul esimene pleista,siis oli läpakas juba ostes peetis ja nüüd m6tlesin et see jama ka veel otsa....

E: Leidsin veel yhe kellel sama jama
tsitaat:
usually it works fine, but when i try to download a demo it freezes and it stays like that. even when i restart it it still shows the xmb but it keeps on loading something and the whole xmb doesn#t show up.(semi-freeze). The only solution is to hold the power button until i hear 2 beeps and then i restore the system defaults and then i have to configure the sceen resolution and stuff like that again. but i don't want to do this everytime i try to download a demo. So has naybody experienced the same thing? do you have a solution? or should just send it to sony?

huvitav mis krdi kamm see on.... icon_neutral.gif
ja veidral kombel laseb TÄPSELT 314mb t6mmata (3me proovitud demo p6hjal) ja siis freezeb.
E: nüüd jälle korras :s....
Igatahes käin täna poes ära ja raban ka move ligi, vaatab mis see endast kujutab. V6tan RE5 GE ka ligi prooviks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lux
Kreisi kasutaja
lux

liitunud: 08.06.2005




sõnum 02.10.2010 17:14:14 vasta tsitaadiga

alain kirjutas:
Minul piisab ,kui subtiitrid on sama nimega ja samas kaustas koos filmiga ja
ps3 mängib nii plaadilt, kui ka üle wifi arvutist ilusti koos tõlkega.

usb pulga pealt ei mängi? uurin sellepärast, et olen vanast järjest aviaddxsubs kasutanud ja pole kursis kas ehk mõni uuem firmware on asja veidi mugavamaks teinud
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 02.10.2010 17:54:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi MAG'i mängib? Suht vähe eestlasi mängivad seda...
_________________
PSN : zlatake123-

V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 19:16:56 vasta tsitaadiga

Mina vahel harva mängin.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 19:57:54 vasta tsitaadiga

RE5 move-ga pole küll suurem asi minu jaoks. K6ik oleks väga hea aga samal ajal kui jooksed (ehk siis kui navigatsioni puldil joysticku edasi vajutad) pmst ei saa sihtida v siis teisis6nu sihtimise ajal ei saa edasi liikuda...muu oleks k6ik väga ok.
Move ise jättis küll väga hea mulje. Kaasas olnud demodest on sport champions kindel ost. Sain küll proovida ainult lauatennist ja kettaheidet (kuna pole teist motion controllerit) aga suure lauatennise mängijana jättis väga reaalse tunde.
Kahtlesin algul täpsuses/läägis aga 6nneks p6hjuseta, vägagi täpse asjaga on tegu.



Oleks endal laps siis ostaks kindlasti eye pet-i...päris hästi välja kukkunud asi on tehtud icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 02.10.2010 20:09:00 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Oleks endal laps siis ostaks kindlasti eye pet-i...päris hästi välja kukkunud asi on tehtud icon_lol.gif
meil peres on igaühel oma pet icon_smile.gif ja lbp-d lõhume ka koos icon_smile.gif
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 03.10.2010 00:09:51 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
RE5 move-ga pole küll suurem asi minu jaoks. K6ik oleks väga hea aga samal ajal kui jooksed (ehk siis kui navigatsioni puldil joysticku edasi vajutad) pmst ei saa sihtida v siis teisis6nu sihtimise ajal ei saa edasi liikuda...muu oleks k6ik väga ok.

selline oli see mäng ka enne move'i paraku. sihtimise ajal ei saa liikuda ja vastupidi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 00:11:57 vasta tsitaadiga

on hea pela?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 00:27:39 vasta tsitaadiga

res evil 5 ? tea mulle meeldis kuigi res evil 4 oli parem. Resident Evil süsteem ongi selline, et kui tulistad või sihid siis liikuda ei saa. Veider sutsu on aga samas kui ikka iga kuul on tähtis siis vaevalt et keegi jookseks ringi ja tulistaks mis tooks endaga kaasa väga kaootilise täpsuse.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 00:56:34 vasta tsitaadiga

MAG
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 01:59:38 vasta tsitaadiga

jah aga kahjuks selline systeem koos movga kokku ei klapi icon_neutral.gif puldiga igaljuhul lihtsam
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 11:00:46 vasta tsitaadiga

kõige suurem pettumus move toega on siiani olnud Racquet Sports. selline tunne oli nagu mängiks wiiga, millel ei ole isegi motion plus toetust.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madboy
HV kasutaja
madboy

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 11:05:58 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
kõige suurem pettumus move toega on siiani olnud Racquet Sports. selline tunne oli nagu mängiks wiiga, millel ei ole isegi motion plus toetust.


Täitsa nõus. Tõmbasin ka demo ära ja see jättis ikka väga lahja mulje. Kahju, et lauatennis aktiivne ei olnud, oleks saanud täpselt võrrelda SC omaga. Igatahes jah, mitte midagi ei olnud Racquet Spordis täpne, vehi kuidas tahad ja ikka kõik õnnestub. Tõmbasin eile Tumble ära. See mulle täitsa meeldib, laseb mõnusalt Move pulti igatepidi kasutada.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 11:19:24 vasta tsitaadiga

tumble on väga õnnestunud valik. alguses on väga kerge kullad kätte saada, aga mida level edasi seda keerulisemaks läheb. pole veel mängu läbi teinud, aga ma mängin ka nii, et ennem järgmise leveli peale ei liigu kui kuld käes.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 03.10.2010 11:28:51 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
RE5 move-ga pole küll suurem asi minu jaoks. K6ik oleks väga hea aga samal ajal kui jooksed (ehk siis kui navigatsioni puldil joysticku edasi vajutad) pmst ei saa sihtida v siis teisis6nu sihtimise ajal ei saa edasi liikuda...muu oleks k6ik väga ok.
Move ise jättis küll väga hea mulje. Kaasas olnud demodest on sport champions kindel ost. Sain küll proovida ainult lauatennist ja kettaheidet (kuna pole teist motion controllerit) aga suure lauatennise mängijana jättis väga reaalse tunde.
Kahtlesin algul täpsuses/läägis aga 6nneks p6hjuseta, vägagi täpse asjaga on tegu.



Oleks endal laps siis ostaks kindlasti eye pet-i...päris hästi välja kukkunud asi on tehtud icon_lol.gif

Saab seda Move versiooni tavalise puldiga ka ikka mängida? RE5 siis jutt.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 11:34:22 vasta tsitaadiga

siinpool ka n6us teiea. Proovisin ka eile RS ja no täis jama oli ikka. Vahepeal kui vaja ei olnud juba l6i, siis teinekord tuli see löök nagu 2 seci hiljem ja lõi ikka pihta. Ei tea...ubishith on ainus sõna.

Thumble videot mingit näinud ja suhtusin väga skeptiliselt (et mis see nüüd ära ei ole) aga krdi hea mäng on.
Endal SC, thumble ja arvatavasti the fiht: Lights out kindlad ostud.

SC tundub küll selline asi millega s6pradega koos saab funni.
ahjaaa, tahtsin high velocity bowlinut ka movega proovida aga millegi pärast pole optionit kus saaks move kasutusele v6tta. usa poest soetatud mäng muidu ja sealses poes on mingi unlocker psn plusi all, uk poes see tasuta saada aga see ei paistnud ka aitavat. Anyone?

E: Nikson- Loomulikult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 11:49:07 vasta tsitaadiga

ise sain selle kohe tööle. lasin peale selle uuenduse ja hakkas ilusti movega tööle, aga pidin kahjuks pettuma selles bowlingus, kuna move seal midagi erilist juurde ei andnud
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 16:12:40 vasta tsitaadiga

fcuk, originaal HDD saab täis icon_cry.gif Kas ma selle ketta sisu uuele kettale kopeerida ei saa? Kaotan osad seivid mis on kaitstud? Mängud peab ka siis uuesti alla tirima?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 16:53:26 vasta tsitaadiga

loe PS3 manuaali.

Tee oma kettast backup kindluse mõttes, või siis minuteada sai ka nõnda, et võtad vana ketta välja. Paned uue ketta sisse. Annad talle op sys faili mälukalt ette ning installid ära. Peale seda logid sisse ja valid ps3 menüüst "restore" ja siis asukohaks valid vana ketta. Vana ketas usb kaudu ps3'ele külge ja taastab kõik ära mis seal on.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 17:06:27 vasta tsitaadiga

ok, siis lähevad ikka kaotsi osad asjad. Mõtlesingi kas seda ketast kopeerida ei saa, aga ju siis mitte.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 03.10.2010 17:31:59 vasta tsitaadiga

Kõik save failid, muusika, PSN mängud jms kraami saab ju backupida ja siis uuele kettale lasta, mis sul veel kaotsi läheb? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 17:36:13 vasta tsitaadiga

krt vahepeal m6tlesin et krediitkaardi pealt ei saagi enam kontole raha saata aga eksisin, tegin norra konto ja toimib...
Igatahes sai hustle kings (piljard) psnist ostetud ja movega katsetatud.
...nuriseda saaks natuke ylitundlikuse(sellele lahendab mängus "fine tune" nimeline feature) puhul aga muidu järjekordne väga hea teostus. Mäng näeb mega kena välja ka.

nüüd siis AC betat taguma icon_cool.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 18:34:47 vasta tsitaadiga

jesus99 kirjutas:
ok, siis lähevad ikka kaotsi osad asjad. Mõtlesingi kas seda ketast kopeerida ei saa, aga ju siis mitte.


ei lähe midagi kaotsi... ps3 taastab kõik su profiilid ja seal sees olevad asjad ju... Sai vist ise valida kah mingil määral mida võtta aga enam mäleta. Ise ketta ära vahetasin ja restori'sin siis tuli pms 1:1 koopia. Mul vist ei olnud isegi oma konto paroole meeles ja ka need toodi üle.

lisaks kui midagi puudu võid alati teise ketta tagasi sisse visata ja sealt infi välja lugeda. Selleks, et ketast usb kaudu ps3 külge ühendada on sul vaja ainult üleminekut. Ise kunagi ostsin ja väääga vajalik asi.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 22:36:39 vasta tsitaadiga

mõned lollid mängud, millel save game "kaitse" peal, need lähevad küll kaotsi, aga neid on õnneks vähe, minu mõnekümne mängu suurusest kogumikust ainult NFS ProStreet nt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 04.10.2010 00:01:08 vasta tsitaadiga

Ka full-backupi puhul? Mina sain kõik oma save failid, ka need millel pidavat copy-protection peal olema. (Fallout 3, Demons Souls, Star Ocean Last Hope) icon_rolleyes.gif
Niisama jah ei saa eraldi neid kuhugi liigutada, ent full-backupiga peaks kogu kraam ikka tulema.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2010 00:09:49 vasta tsitaadiga

minuteada tõstab ta kah full backup'i puhul kõik üle. Või siis söödad oma vana ps3 ketta läbi usb sisse ja ütled et võta sealt omale vajalik.

Ise vist kasutasin viimast viisi kuna backup'i tegemine nõuab suurt fat32 formatiga ketast (kuna see piix ei tunne muud formati ära icon_sad.gif thumbs_down.gif ) ja võtab aega. Samas ketta ümber viskamine ja vanalt kettalt otse on kiirem lahendus.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2010 11:21:51 vasta tsitaadiga

kui samas masinas ketast vahetad siis peaks kõik säilima. kui backup teha ühes masinas ja üritada seda teise masinasse taastada, siis kõike 100% ei pruugi taastada (copy-protect saved jne).
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2010 11:34:58 vasta tsitaadiga

Selle USB-ülemineku abil mul oma vana YLOD-surma surnud konsooli kõvakalt on mingit datat võimalik päästa, või ei?
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 310, 311, 312 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.