LoL on funnim ja mängitavam. Asi on praegu juba pmst igas mõttes üle HoN'i ning asi on veel nö algstaadiumis, kaarte, tegelasi, achievemente, skille, game mode'e veel kõvasti juurde tulemas.
LoL on funnim ja mängitavam. Asi on praegu juba pmst igas mõttes üle HoN'i ning asi on veel nö algstaadiumis, kaarte, tegelasi, achievemente, skille, game mode'e veel kõvasti juurde tulemas.
Lol on uimane. Talent punktid, kui sellised suurt rolli ei oma imo, sest mu väike vend mängis kuni lvl 15 ilma ja ta ikka omas kõik ära . Töllakas on see, et sa saad lisa jama endale IRL raha eest juurde osta, mis teeb mängust juba sellise kaheldava toote. Ma üldse ei imestaks, et varsti tulevad herod ja itemid, mida sa saad IRL raha eest osta.
logitech13, IRL raha eest saad skinne osta. Ruun-page'id ei anna sulle mingit lisa. Itemeid kui selliseid ei ole mida saab päris raha eest osta. Herosid saab osta kas IRL raha eest või punktide eest, punkte saab kui mängid mänge. Paari päevaga kogub keskmise Hero punktid vabalt kokku.
Jep, vahetpole kas sa maksad IRL raha või ei, teiste mängijatega jääd sa ikka samaks, mingeid eeliseid pole. Ruunid ja Talentid mängivad minu arust ikka päris suurt rolli, eriti ruunid. Kui sa oled näiteks lvl 30 ilma eriliste ruunideta ja lähed lvl 30 venna vastu kellel on T3 full ruunid õieti ostetud vastavalt herole, siis ei ole sul erilist võimalust tema vastu.
Noo hetkel ei saa jah IRL raha eest osta midagi, millega sa oled teistest üle . Oodake veel üks pool A või A, kui neil on juba suur kogus gamereid koos, siis laksavad midagi müüki ja oi kus hakkavad teenima.
Huuh? Need ruunid ei anna erilist eelist, ka lv30 olles. Paar protsenti dmg sinna/siia, ehk ka paar millisekundit väiksem cooldown, see on kõik.
Wat? Lõpuks näiteks crit ruunidega on sul lvl 1'na mingi 15% crit chance juba, kuidas ei anna midagi? Need ruunid mängivad ikka väga olulist rolli 30na.
Lol on uimane. Talent punktid, kui sellised suurt rolli ei oma imo, sest mu väike vend mängis kuni lvl 15 ilma ja ta ikka omas kõik ära .
Pole ime, et mäng selline, kui mängida lvl 15. Kui korralikult mängida ja suur elo saada (honi psr pmts), siis toimuvad mängud, kus ruunid mängivad olulist rolli ja uimane ei ole ta kohe kindlasti. Samahästi võiks vinguda, et omgomg, psr 1300 mängud on nii rasked, mõttetu mängida, noobid, etc.
iDemon kirjutas:
Huuh? Need ruunid ei anna erilist eelist, ka lv30 olles. Paar protsenti dmg sinna/siia, ehk ka paar millisekundit väiksem cooldown, see on kõik.
nalja teed? mis paar dmg siia sinna, lvl üks on võimalik saada mingi 50ap juba, 50% bigger crit dmg, 20 midagi armor pene, korralik mana regen, kõike on võimalik, ilma ruunideta on suht pask mängida.
/sorry ot pärast, praegune teema võiks siia kolida./
Next Test Patch will Contain :
Today or monday on test client according to Idejder:
Kraken rework including tentacles
Deadwood tweaks
Darkwood vale complete rework with 1 runespot and no boss
New Darkwood map made with the new map editor that is coming soon
Maliken says :" Deadwood and Kraken reworks incoming this week. A brand new hero will soon follow."
tsitaat:
Based on what S2Maliken and S2Idejder said in the forum in several thread, and also S2Shawn told us about the pathfinding.So I predict the 1.0.11 will includes these things :
-A new Interface, about showing stats
-Pathing/Memory fixes
-Trial Account*
-Some minor balance tweaks
-Maybe the Armadon and Blood Chalice bug(lately it's trending to pick Arma and bring BC)
Then, they'll off to Michigan and we will get more awesome stuff to come(new hero too I think, and map editor)
So the patch will not include the :
-Kraken and Deadwood rework
-Grimm's crossing
* Also coming with 1.0.11 is Trial Accounts. These will be 10 game trials that allow you to give keys to friends for them to play no-stats games and see if they want to buy. Just another way to pull those fu@*&ers in!!! - S2Maliken
keegi mind tiimi ei taha ? suht igav üksi toksida.
1700 mänge teen. (suht support player).
10 mängu järjest pähe saada kuna tiimis on tüübid kes solvuvad ja lähevad afk ei ole eriti närvidele vahva.
ps. ise võin ka halvasti mängida kui paar päeva vahele jäänud
ps. honi siseselt võiksite autoconnectima panna kanali : hon.ee (mirc-ist ei tulnud midagi välja)
ma võin sinuga mängida eke. lisa mind, olen lemps
endale käivad ka need ahvid pinda, kes oma failimises kõiki teisi süüdistavad ja emotsevad ringi.
reeglina failivad nad tegelikult ise.
praegu olen 1650 psr, failboat teamid viimasel ajal olnud _________________ www.lemps.pri.ee
keegi mind tiimi ei taha ? suht igav üksi toksida.
1700 mänge teen. (suht support player).
10 mängu järjest pähe saada kuna tiimis on tüübid kes solvuvad ja lähevad afk ei ole eriti närvidele vahva.
ps. ise võin ka halvasti mängida kui paar päeva vahele jäänud
ps. honi siseselt võiksite autoconnectima panna kanali : hon.ee (mirc-ist ei tulnud midagi välja)
ma võin sinuga mängida eke. lisa mind, olen lemps
endale käivad ka need ahvid pinda, kes oma failimises kõiki teisi süüdistavad ja emotsevad ringi.
reeglina failivad nad tegelikult ise.
praegu olen 1650 psr, failboat teamid viimasel ajal olnud
oo tore tuttavat aktiivset liha näha
kui kunagi koju jõuan panen addi ja värki.. _________________
keegi mind tiimi ei taha ? suht igav üksi toksida.
1700 mänge teen. (suht support player).
10 mängu järjest pähe saada kuna tiimis on tüübid kes solvuvad ja lähevad afk ei ole eriti närvidele vahva.
ps. ise võin ka halvasti mängida kui paar päeva vahele jäänud
ps. honi siseselt võiksite autoconnectima panna kanali : hon.ee (mirc-ist ei tulnud midagi välja)
ma võin sinuga mängida eke. lisa mind, olen lemps
endale käivad ka need ahvid pinda, kes oma failimises kõiki teisi süüdistavad ja emotsevad ringi.
reeglina failivad nad tegelikult ise.
praegu olen 1650 psr, failboat teamid viimasel ajal olnud
oo tore tuttavat aktiivset liha näha
kui kunagi koju jõuan panen addi ja värki..
ojee, nüüd olema parimad honisõbrad _________________ www.lemps.pri.ee
keegi mind tiimi ei taha ? suht igav üksi toksida.
1700 mänge teen. (suht support player).
10 mängu järjest pähe saada kuna tiimis on tüübid kes solvuvad ja lähevad afk ei ole eriti närvidele vahva.
ps. ise võin ka halvasti mängida kui paar päeva vahele jäänud
ps. honi siseselt võiksite autoconnectima panna kanali : hon.ee (mirc-ist ei tulnud midagi välja)
ma võin sinuga mängida eke. lisa mind, olen lemps
endale käivad ka need ahvid pinda, kes oma failimises kõiki teisi süüdistavad ja emotsevad ringi.
reeglina failivad nad tegelikult ise.
praegu olen 1650 psr, failboat teamid viimasel ajal olnud
Ei mõista neid mängijaid. Lihtsalt jube kommuun, väga paljud ei mõista mitte midagi. Betas olid 1600 mängud väga normid, enam pole vahet, võid 1400 ka minna.
Naljakas on see, et kui vastastel on mingi 4-5 locki, on mingid kõvad vennad, kes combovad hullult ja pika puuga teevad ära, kui ise satun tiimi, kus 4 locki, on need mingid 14-aastased klassivennad, kes kõik tahavad madmanid ja scoudid olla. nerdrage.
Siit moraal... mängige league of legends'i. Tasuta, sarnane kuid samas piisavalt erinev mäng, et võib meeldida paljudele, kellele hon või dota korda lähevad.
Olles mänginud mõlemat, ei soovitaks ma küll LoL'i. HoN on kordades etem - olgu siis graafilise või gameplay kohalt. Lisaks on learning curve olematu, kui dota pealt tuled.
Ise mänginud mõlemaid, jäin LOLi juurde, sest kogukond tundub viisakam ja mäng tasuta.
Mäng on tasuta sellega kaasneb väga suures koguses donke noobe + neid kes lihtsalt egoquiti panevad mängust.
Vabandust, aga HoNis on ikka metsikult neid lapsikute mõtteviisidega mikisi, kes ei suuda enda emotsioone tihtipeale kontrollida ja hakkavad märatsema või lihtsalt lahkuvad. Minu jaoks LoL on rohkem casual, kus üks viga ei tekita kohe nii suurt kaost ja mida saab nautida kohe algusest, aga seal puudub jälle HoNile omane natuke järsem learning-curve, mis teeb jälle mängu huvitavamaks kui on midagi kõrvade vahel ja hakkad üldist mängupilti selgeks saama.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.