Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 23.08.2010 18:26:59 vasta tsitaadiga

LoL on funnim ja mängitavam. Asi on praegu juba pmst igas mõttes üle HoN'i ning asi on veel nö algstaadiumis, kaarte, tegelasi, achievemente, skille, game mode'e veel kõvasti juurde tulemas. icon_razz.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 18:29:53 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
LoL on funnim ja mängitavam. Asi on praegu juba pmst igas mõttes üle HoN'i ning asi on veel nö algstaadiumis, kaarte, tegelasi, achievemente, skille, game mode'e veel kõvasti juurde tulemas. icon_razz.gif



Lol on uimane. Talent punktid, kui sellised suurt rolli ei oma imo, sest mu väike vend mängis kuni lvl 15 ilma ja ta ikka omas kõik ära icon_biggrin.gif. Töllakas on see, et sa saad lisa jama endale IRL raha eest juurde osta, mis teeb mängust juba sellise kaheldava toote. Ma üldse ei imestaks, et varsti tulevad herod ja itemid, mida sa saad IRL raha eest osta.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 23.08.2010 18:33:04 vasta tsitaadiga

logitech13, IRL raha eest saad skinne osta. Ruun-page'id ei anna sulle mingit lisa. Itemeid kui selliseid ei ole mida saab päris raha eest osta. Herosid saab osta kas IRL raha eest või punktide eest, punkte saab kui mängid mänge. Paari päevaga kogub keskmise Hero punktid vabalt kokku. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 23.08.2010 18:44:02 vasta tsitaadiga

Jep, vahetpole kas sa maksad IRL raha või ei, teiste mängijatega jääd sa ikka samaks, mingeid eeliseid pole. Ruunid ja Talentid mängivad minu arust ikka päris suurt rolli, eriti ruunid. Kui sa oled näiteks lvl 30 ilma eriliste ruunideta ja lähed lvl 30 venna vastu kellel on T3 full ruunid õieti ostetud vastavalt herole, siis ei ole sul erilist võimalust tema vastu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 23.08.2010 18:47:41 vasta tsitaadiga

Huuh? Need ruunid ei anna erilist eelist, ka lv30 olles. Paar protsenti dmg sinna/siia, ehk ka paar millisekundit väiksem cooldown, see on kõik. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 18:59:24 vasta tsitaadiga

Noo hetkel ei saa jah IRL raha eest osta midagi, millega sa oled teistest üle . Oodake veel üks pool A või A, kui neil on juba suur kogus gamereid koos, siis laksavad midagi müüki ja oi kus hakkavad teenima.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 23.08.2010 19:28:15 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Huuh? Need ruunid ei anna erilist eelist, ka lv30 olles. Paar protsenti dmg sinna/siia, ehk ka paar millisekundit väiksem cooldown, see on kõik. icon_neutral.gif

Wat? Lõpuks näiteks crit ruunidega on sul lvl 1'na mingi 15% crit chance juba, kuidas ei anna midagi? Need ruunid mängivad ikka väga olulist rolli 30na.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 19:40:09 vasta tsitaadiga

HONis botte pole võimalik kasutada erinevalt LOList eks?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 23.08.2010 19:40:36 vasta tsitaadiga

Ei uleee, kui nad just seda ei lisanud peale minu kvittimist.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 23:50:36 vasta tsitaadiga

logitech13 kirjutas:
Lol on uimane. Talent punktid, kui sellised suurt rolli ei oma imo, sest mu väike vend mängis kuni lvl 15 ilma ja ta ikka omas kõik ära icon_biggrin.gif.

Pole ime, et mäng selline, kui mängida lvl 15. Kui korralikult mängida ja suur elo saada (honi psr pmts), siis toimuvad mängud, kus ruunid mängivad olulist rolli ja uimane ei ole ta kohe kindlasti. Samahästi võiks vinguda, et omgomg, psr 1300 mängud on nii rasked, mõttetu mängida, noobid, etc.
iDemon kirjutas:
Huuh? Need ruunid ei anna erilist eelist, ka lv30 olles. Paar protsenti dmg sinna/siia, ehk ka paar millisekundit väiksem cooldown, see on kõik. icon_neutral.gif

nalja teed? mis paar dmg siia sinna, lvl üks on võimalik saada mingi 50ap juba, 50% bigger crit dmg, 20 midagi armor pene, korralik mana regen, kõike on võimalik, ilma ruunideta on suht pask mängida.

/sorry ot pärast, praegune teema võiks siia kolida./
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 15:37:37 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
HONis botte pole võimalik kasutada erinevalt LOList eks?


Mina küll mingeid botte näinud pole. HoN on enivei piisavalt keeruline, et botist seal mingit abi oleks.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 24.08.2010 21:06:33 vasta tsitaadiga

Võiks ikka HoNi teemal jätkata imo.

tsitaat:
Next Test Patch will Contain :
Today or monday on test client according to Idejder:

Kraken rework including tentacles
Deadwood tweaks
Darkwood vale complete rework with 1 runespot and no boss
New Darkwood map made with the new map editor that is coming soon
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkvirk
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2010




sõnum 08.09.2010 18:18:47 vasta tsitaadiga

tahaks honni m2ngid. kas kellelgi oleks anda acci.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 09.09.2010 16:03:32 vasta tsitaadiga

Tõstan natuke teemat.


Link


tsitaat:
Maliken says :" Deadwood and Kraken reworks incoming this week. A brand new hero will soon follow."


tsitaat:
Based on what S2Maliken and S2Idejder said in the forum in several thread, and also S2Shawn told us about the pathfinding.So I predict the 1.0.11 will includes these things :

-A new Interface, about showing stats
-Pathing/Memory fixes
-Trial Account*
-Some minor balance tweaks
-Maybe the Armadon and Blood Chalice bug(lately it's trending to pick Arma and bring BC)

Then, they'll off to Michigan and we will get more awesome stuff to come(new hero too I think, and map editor)

So the patch will not include the :

-Kraken and Deadwood rework
-Grimm's crossing

* Also coming with 1.0.11 is Trial Accounts. These will be 10 game trials that allow you to give keys to friends for them to play no-stats games and see if they want to buy. Just another way to pull those fu@*&ers in!!! - S2Maliken
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inc0m
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2006




sõnum 12.09.2010 16:47:22 vasta tsitaadiga

diil tehtud ja ei toimunud läbi paypali icon_smile.gif

viimati muutis Inc0m 13.09.2010 18:52:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 13.09.2010 05:15:29 vasta tsitaadiga

Miks läbi paypali ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 15.09.2010 13:33:30 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Skrinšot HoN-i map editorist.

Täpsemalt http://heroes-ofnewerth.blogspot.com/2010/09/map-editor-progress-screenshots.html
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 21:43:49 vasta tsitaadiga

kellelgi kutset on jagada?
_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sowney
HV kasutaja
Sowney

liitunud: 30.06.2007




sõnum 23.09.2010 14:06:50 vasta tsitaadiga

Enam ei ole mingeid kutseid...Mäng tuleb osta ikka icon_razz.gif
_________________
''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 14:57:00 vasta tsitaadiga

inks88 kirjutas:
Enam ei ole mingeid kutseid...Mäng tuleb osta ikka icon_razz.gif


Arvan, et ta mõtles trial key-d...

Minul millegipärast ei olnud ühtegi trial keyd võimalik saata kellelegi icon_confused.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 14:57:55 vasta tsitaadiga

Praegu peaks olema küll, saab sõpradele-tuttavatele 10 mängu guest passe jagada.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 15:44:00 vasta tsitaadiga

elka kirjutas:
kellelgi kutset on jagada?

1 alles veel jah, ütle email.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 21:19:26 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
elka kirjutas:
kellelgi kutset on jagada?

1 alles veel jah, ütle email.

honisgut@hot.ee icon_cool.gif

// vastuvõetud ja kasutaja loodud thumbs_up.gif

_________________
ei toeta õigekirja


viimati muutis elka 23.09.2010 21:24:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 21:20:43 vasta tsitaadiga

Saadetud beer_yum.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 24.09.2010 10:39:49 vasta tsitaadiga

keegi mind tiimi ei taha ? suht igav üksi toksida.
1700 mänge teen. (suht support player).

10 mängu järjest pähe saada kuna tiimis on tüübid kes solvuvad ja lähevad afk ei ole eriti närvidele vahva.

ps. ise võin ka halvasti mängida kui paar päeva vahele jäänud


ps. honi siseselt võiksite autoconnectima panna kanali : hon.ee (mirc-ist ei tulnud midagi välja)

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 24.09.2010 11:00:43 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
keegi mind tiimi ei taha ? suht igav üksi toksida.
1700 mänge teen. (suht support player).

10 mängu järjest pähe saada kuna tiimis on tüübid kes solvuvad ja lähevad afk ei ole eriti närvidele vahva.

ps. ise võin ka halvasti mängida kui paar päeva vahele jäänud


ps. honi siseselt võiksite autoconnectima panna kanali : hon.ee (mirc-ist ei tulnud midagi välja)

ma võin sinuga mängida eke. lisa mind, olen lemps
endale käivad ka need ahvid pinda, kes oma failimises kõiki teisi süüdistavad ja emotsevad ringi.
reeglina failivad nad tegelikult ise.
praegu olen 1650 psr, failboat teamid viimasel ajal olnud

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 24.09.2010 11:18:58 vasta tsitaadiga

outcast kirjutas:
Sarin kirjutas:
keegi mind tiimi ei taha ? suht igav üksi toksida.
1700 mänge teen. (suht support player).

10 mängu järjest pähe saada kuna tiimis on tüübid kes solvuvad ja lähevad afk ei ole eriti närvidele vahva.

ps. ise võin ka halvasti mängida kui paar päeva vahele jäänud


ps. honi siseselt võiksite autoconnectima panna kanali : hon.ee (mirc-ist ei tulnud midagi välja)

ma võin sinuga mängida eke. lisa mind, olen lemps
endale käivad ka need ahvid pinda, kes oma failimises kõiki teisi süüdistavad ja emotsevad ringi.
reeglina failivad nad tegelikult ise.
praegu olen 1650 psr, failboat teamid viimasel ajal olnud


oo tore tuttavat aktiivset liha näha icon_smile.gif
kui kunagi koju jõuan panen addi ja värki..

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 24.09.2010 13:10:18 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
outcast kirjutas:
Sarin kirjutas:
keegi mind tiimi ei taha ? suht igav üksi toksida.
1700 mänge teen. (suht support player).

10 mängu järjest pähe saada kuna tiimis on tüübid kes solvuvad ja lähevad afk ei ole eriti närvidele vahva.

ps. ise võin ka halvasti mängida kui paar päeva vahele jäänud


ps. honi siseselt võiksite autoconnectima panna kanali : hon.ee (mirc-ist ei tulnud midagi välja)

ma võin sinuga mängida eke. lisa mind, olen lemps
endale käivad ka need ahvid pinda, kes oma failimises kõiki teisi süüdistavad ja emotsevad ringi.
reeglina failivad nad tegelikult ise.
praegu olen 1650 psr, failboat teamid viimasel ajal olnud


oo tore tuttavat aktiivset liha näha icon_smile.gif
kui kunagi koju jõuan panen addi ja värki..

ojee, nüüd olema parimad honisõbrad

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 13:57:04 vasta tsitaadiga

Empha - kellelgi soov mängida, võib lisada, psr 1690 umbes.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 24.09.2010 22:10:02 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi üle viskab ja enam mängida ei soovi, siis võib mulle kasutajat pakkuda.

Ostaksin ära vast.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 25.09.2010 19:34:31 vasta tsitaadiga

outcast kirjutas:
Sarin kirjutas:
keegi mind tiimi ei taha ? suht igav üksi toksida.
1700 mänge teen. (suht support player).

10 mängu järjest pähe saada kuna tiimis on tüübid kes solvuvad ja lähevad afk ei ole eriti närvidele vahva.

ps. ise võin ka halvasti mängida kui paar päeva vahele jäänud


ps. honi siseselt võiksite autoconnectima panna kanali : hon.ee (mirc-ist ei tulnud midagi välja)

ma võin sinuga mängida eke. lisa mind, olen lemps
endale käivad ka need ahvid pinda, kes oma failimises kõiki teisi süüdistavad ja emotsevad ringi.
reeglina failivad nad tegelikult ise.
praegu olen 1650 psr, failboat teamid viimasel ajal olnud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 13:12:27 vasta tsitaadiga

Ei mõista neid mängijaid. Lihtsalt jube kommuun, väga paljud ei mõista mitte midagi. Betas olid 1600 mängud väga normid, enam pole vahet, võid 1400 ka minna.

Naljakas on see, et kui vastastel on mingi 4-5 locki, on mingid kõvad vennad, kes combovad hullult ja pika puuga teevad ära, kui ise satun tiimi, kus 4 locki, on need mingid 14-aastased klassivennad, kes kõik tahavad madmanid ja scoudid olla. nerdrage.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 28.09.2010 06:14:36 vasta tsitaadiga

Teen kuu ajase pausi. Failin liiga palju icon_redface.gif
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 29.09.2010 12:48:26 vasta tsitaadiga

Polegi vist enda IGN maininud see on Cockadoo, mõni juba võibolla teab. Kõigun seal 1650 kandis koguaeg.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 16:10:40 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif

viimati muutis Stabby 09.05.2021 13:53:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 22:29:34 vasta tsitaadiga

Nii.
Tekkis üks küsimus.
Varasemalt oli selline diil, kui ostsid mängu, said kaasa 5 koodi, mida siis sõpradele jagada.
Kuidas praegu lood on?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 30.09.2010 10:06:13 vasta tsitaadiga

Mis koodi siis varem sai? Kui sa mötled seda 10 päeva triali värki siis see just algas.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 17:12:24 vasta tsitaadiga

Ei ole isegi 10 päeva trialit.
Ainult 10 mängu saab teha.
Ilmselt 10 mänguga mängu selgeks ei saa.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 30.09.2010 20:24:12 vasta tsitaadiga

Minu viga aga mis koodid siis enne olid?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 20:51:02 vasta tsitaadiga

Siit moraal... mängige league of legends'i. Tasuta, sarnane kuid samas piisavalt erinev mäng, et võib meeldida paljudele, kellele hon või dota korda lähevad.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 22:04:36 vasta tsitaadiga

Timberg, mängingi. icon_biggrin.gif
HoN tundub minu jaoks liiga tempokas ning vastased/omad/minionid muust massist raskesti eristatavad.
Kõik on ühtne hall icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 10:06:11 vasta tsitaadiga

Olles mänginud mõlemat, ei soovitaks ma küll LoL'i. HoN on kordades etem - olgu siis graafilise või gameplay kohalt. Lisaks on learning curve olematu, kui dota pealt tuled.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 12:33:01 vasta tsitaadiga

Just seda ma ütlesingi. Olen ainult LoL'i mänginud ja HoN endale 10 mänguga selgeks teha on üpris keeruline.
LoL'i aga sain selgeks väga kiirelt.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 15:29:41 vasta tsitaadiga

Minu eelmine postitus oli mõeldud vastuseks Timbergile.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 20:09:13 vasta tsitaadiga

Ise mänginud mõlemaid, jäin LOLi juurde, sest kogukond tundub viisakam ja mäng tasuta.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 02.10.2010 20:13:57 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Ise mänginud mõlemaid, jäin LOLi juurde, sest kogukond tundub viisakam ja mäng tasuta.

Mäng on tasuta sellega kaasneb väga suures koguses donke noobe + neid kes lihtsalt egoquiti panevad mängust.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 02.10.2010 20:41:26 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
Timberg kirjutas:
Ise mänginud mõlemaid, jäin LOLi juurde, sest kogukond tundub viisakam ja mäng tasuta.

Mäng on tasuta sellega kaasneb väga suures koguses donke noobe + neid kes lihtsalt egoquiti panevad mängust.

Vabandust, aga HoNis on ikka metsikult neid lapsikute mõtteviisidega mikisi, kes ei suuda enda emotsioone tihtipeale kontrollida ja hakkavad märatsema või lihtsalt lahkuvad. Minu jaoks LoL on rohkem casual, kus üks viga ei tekita kohe nii suurt kaost ja mida saab nautida kohe algusest, aga seal puudub jälle HoNile omane natuke järsem learning-curve, mis teeb jälle mängu huvitavamaks kui on midagi kõrvade vahel ja hakkad üldist mängupilti selgeks saama.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 21:13:39 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
Timberg kirjutas:
Ise mänginud mõlemaid, jäin LOLi juurde, sest kogukond tundub viisakam ja mäng tasuta.

Mäng on tasuta sellega kaasneb väga suures koguses donke noobe + neid kes lihtsalt egoquiti panevad mängust.

lowelos jah, korralikes mängudes pole sellist probleemi eriti.

Tasuta võib mäng olla, aga ütleks, et LoLil on kõvasti parem support, patchid on sagedasemad ja uus champion iga 3 nädala tagant umbes.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 21:33:46 vasta tsitaadiga

warbeast wildsoul op herod kõik sellega öeldud icon_biggrin.gif
banning pick pelada ja ofc fayde devourer engi vaja ära bannida siis hästi
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 04.10.2010 15:29:10 vasta tsitaadiga

Uus kraken tundub ka suht OP
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.