|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sub05
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
18.09.2010 16:29:14
|
|
|
| mängu on päris põhjalikult uuendatud. mis mind häirib on see ajaloo käsitlus. mängu alustad kiviajal ja sinu liidriks on ajalooline isik kes elas 18 sajandil... kuidagi kole jabur. loogilisem oleks kui alustad rooma riigist ja lõpetad itaaliaga vms. ajalugu võiks mängu jooksul tänapäevastuda.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Undefined
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2010
|
19.09.2010 00:12:16
|
|
|
| Mulle ei meeldi see, et Civicud on ära kaotatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
19.09.2010 09:49:55
|
|
|
jälgin teemat ja ootan huviga mängu
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
19.09.2010 11:01:04
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| mängu on päris põhjalikult uuendatud. mis mind häirib on see ajaloo käsitlus. mängu alustad kiviajal ja sinu liidriks on ajalooline isik kes elas 18 sajandil... kuidagi kole jabur. loogilisem oleks kui alustad rooma riigist ja lõpetad itaaliaga vms. ajalugu võiks mängu jooksul tänapäevastuda. |
Selle loogika järgi ei saaks ju osadele civ'idele üldse tänapäevaseid liidreid tekitada. Ja noh, USA alustab mingi indiaanlasega ja lõpus vahetab iga 4-8 aasta tagant presidenti? Pealegi see liidrite teema on ju algusest peale täpselt samamoodi olnud. Alates teisest osast küll vist vähemalt vahetuvad riided aja edenedes seljas, esimeses polnud vist sedagi.
Aga jah, ise tahaks ka näpud külge saada sellele, kui vähegi aega leiab.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shinigami
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
21.09.2010 23:30:04
|
|
|
Esimesed 100 käiku mängitud ja esmamulje on hea.
Ainuke, mis hetkel arusaamatuks jäi oli see kuidas linnasi vallutada, sest neil paistab suht võimas defence olevat. Vaja catapuldid appi tuua ?
Mis veel meeldis oli see, et võimalik maad osta, ehk kui mingi ressurss linna läheduses siis võimalik see ruttu omistada.
Uniteid pole ka vist mõtet enam lademetes ehitada, kuna pole neid kuhugi panna. (ruudud saavad otsa )
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
22.09.2010 02:26:35
|
|
|
Tahaks ka proovida aga demo crashib, ei saa algus vidoestki kaugemale Gamespy logo näen ära ja siis kõik:( esimene mäng, mis sedasi mul selle arvuti peal näkku paneb.
Videokaardi drivereid sai just uuendatud. Kui keegi veel sama asju otsa komistab või lahenduse leiab andku teada.
----EDIT----
hm imelik bug, Civ'ile ei meeldi et mu Win kasutaja nimi on täpitähtedega. Tegin uue Admin kasutaja Games ja nüüd fungas ilusti
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
22.09.2010 12:58:24
|
|
|
| Kas CIV 5 on võimalik mängida ka HOT-SEAT versioonis nagu Heroes of might and Magic 1-5 ? Olen suur lauamäng RISKi austaja ja tundub, et antud mäng oleks meeldiv edasiareng.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T6nu
HV vaatleja
liitunud: 31.08.2006
|
22.09.2010 15:13:06
|
|
|
| Ise pole kokku puutunud sellega, aga niipalju kui lugenud olen, siis varasematel Civ'del on Hot-seat võimalus olemas olnud, aga Civ V'el hetkel ei ole. Võimalike et patch'takse juurde tulevikus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
22.09.2010 20:25:03
|
|
|
Mulle väga meeldib demo
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
22.09.2010 20:29:58
|
|
|
See oli täna tore avastus, et kui barbarid su workerid kinni nabivad siis on võimalik neid päästma minna.
Meeldib see ka veel, et enam pole vaja transpordi laevu kui mingit united vaja üle vee viia.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
22.09.2010 21:45:09
|
|
|
päris äge ja natuke liiga hoomamatu alguses. ühesõnaga kui save teed, siis on demo läbi?
palju huvitavamalt on lähenetud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronley
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2002
|
24.09.2010 12:35:48
|
|
|
Territooriumi hõivamine toimub ikka läbi kultuuri kogumise?
_________________ Jumal annab, maksuamet võtab. |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
24.09.2010 13:02:35
|
|
|
Jah aga saab ka osta, tükk tüki haaval
| ronley kirjutas: |
| Territooriumi hõivamine toimub ikka läbi kultuuri kogumise? |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
25.09.2010 12:23:13
|
|
|
| Kahju, et demo on ainult 100 käiku.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
25.09.2010 16:52:04
|
|
|
| Kõik uuendused on igal juhul väga hästi õnnestunud ja mäng on parem kui iial varem. Tõeline sõltuvuse tekitaja kah, nagu kõik eelnevad osad on olnud. 10h läheb nii kiiresti et ei saa arugi. Minu isiklik goty siiani.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
25.09.2010 18:11:00
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
| Kõik uuendused on igal juhul väga hästi õnnestunud ja mäng on parem kui iial varem. Tõeline sõltuvuse tekitaja kah, nagu kõik eelnevad osad on olnud. 10h läheb nii kiiresti et ei saa arugi. Minu isiklik goty siiani. |
+1 Täitsa supper mäng on see lihtsalt!
Mul on hea meel, et see saab palju tunnustust ka sellistel saitidel, mis Halo ja COD taevani kiidavad. Kuuldavasti on osad lausa hämmingus, kuidas see parema skoori saab kui Halo Reach Aga jah... mäng supper ja julm ajaröövel
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
25.09.2010 22:25:25
|
|
|
Endale meeldib kohe väga. Siiski arvuti jääb kohe väga nõrgaks. DualCore, 7600GT ja 2GB rammi jääb ikka kole väheks (hakib ka keskmistel seadetel või saadab hoopiski desktoppi). Jääb siis tulevikku ootama. Sõbra juures korralikul arvutil oli kohe lust seda mängida ning tunnid lendasid ludinal. Heroes V juurde siis tagasi. See vähemalt jookseb.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
variousart
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2007
|
26.09.2010 00:05:22
|
|
|
| Kas Civ5's on ka võimalik panna sõdurid automaatselt kaarti avastama või töölised automaatselt töötama? Esimesel korral, kui mängu proovisin ei leidnud kohe kusagilt seda nuppu üles...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
26.09.2010 00:14:52
|
|
|
variousart, E - Auto Explore. A - Build auto improvments.
Ostsin mängu ära. Alguses on harjumatu ja tundub uimane. Maaalade hõivamine on tunduvalt piinarikkam tegevus nüüd. Civ 4s oli täielik ralli kes jõuab enne settlereid välja pumbata, nüüd käib asi veidi teistmoodi. Vastikult palju aega sööb see mäng küll.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.09.2010 07:47:03
|
|
|
| madfury kirjutas: |
variousart, E - Auto Explore. A - Build auto improvments.
Ostsin mängu ära. Alguses on harjumatu ja tundub uimane. Maaalade hõivamine on tunduvalt piinarikkam tegevus nüüd. Civ 4s oli täielik ralli kes jõuab enne settlereid välja pumbata, nüüd käib asi veidi teistmoodi. Vastikult palju aega sööb see mäng küll. |
Kuidas nüüd siis?
Keegi võiks mingi lihtsa skeemi kirjutada, mis on muutunud. Hetkel pole aega, et isegi demo mängida.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
26.09.2010 10:06:06
|
|
|
| madfury kirjutas: |
variousart, E - Auto Explore. A - Build auto improvments.
Ostsin mängu ära. Alguses on harjumatu ja tundub uimane. Maaalade hõivamine on tunduvalt piinarikkam tegevus nüüd. Civ 4s oli täielik ralli kes jõuab enne settlereid välja pumbata, nüüd käib asi veidi teistmoodi. Vastikult palju aega sööb see mäng küll. |
Lisaks on selles menüüs, kus erinevaid korraldusi üksusele anda saab, kõige alumine valik midagi noolelaadset, mis avab veel järgmise menüü, kus ka hiirega klikitavana antud nupud olemas on.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
26.09.2010 10:11:30
|
|
|
Fukiku, Jah just täpselt. See on nendele, kes armastavad hiirega ringi klikkida menüüdes.
Magic, Liiga pikk, et kribada siin. Pane demo hakkama, saad ise täpselt sama ülevaate. Peaidee on sama, teed settleri, lähed lood linna. Kuid kõik see käib kuidagi aeglasemalt nüüd.
karuke, Uus patch http://forums.2kgames.com/forums/showthread.php?t=89117
| tsitaat: |
| Special character fix for Windows usernames: Users with non-english characters in their windows username would experience a game crash. This has been fixed, and a forthcoming fix will address an issue related to this where game victories are not recorded in the Hall of Fame. |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
26.09.2010 10:44:15
|
|
|
| Kui arvuti pole väga võimas, tasub video sätted rohkem low peale panna. Kui terve kaart on lahti, hakkab asi uimama. Äge mäng on, aga natuke liiga kirjuks kisub. Külade ja marjamaade vahelt annab linna üles leida.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
26.09.2010 18:04:17
|
|
|
Olen nüüd mõned tunnid mänginud. Täitsa Civ tunne on ikka alles. Muutusi tegelikult päris palju ning nii mõnigi ütleks, et Dumbed Down. Samas on uusi asju ka sekka visatud ning kokkuvõttes siiski mõnus meelelahutus.
Eks alati ei peagi olema tegemist ülimalt keerulise mänguga, kus pead sadat erinevat raportit lugema ning protsente ise arvutama jne. Kuid eks mõne jaoks ei ole keerukust kunagi liiga palju.
Veidi harjumatu on mängida. Üks on tõesti kindel, et mäng on kõvasti aeglasem. Marathon speediga on hetkel nii, et peale mingit 2h mängimist olen ikka veel 2000BC. Ja arvan, et pean veel teist samapalju kui mitte rohkemgi mängima, et AD-sse välja jõuda. Alles tegin teise linna.
Eks enne ei saa midagi täpsemalt kirjutada kuni pole kõiki ajastuid läbi mänginud ning paar sõda ära teinud. Ühte seda uut City State hakkasin ründama, kuid ega alla 3-4 üksuse linna ära ei võta. Alguse warrioritel pole lootustki.
Kui ründes teed rohkem dammi kui nemad sulle siis iga end turn tähendab seda, et linn pommitab sind nooltega ja kaotad elusid ja samas nemad healivad. Seega päris karm värk. Õnneks tähendab see ka seda, et barbarianid ei tee su linnadele ka suurt midagi üksikute puntidena...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
26.09.2010 21:09:15
|
|
|
Olen aastas 1966. Minujaoks on ülimalt negatiivne selle mänguväljaku kirjusus. No lihtsalt ei näe oma üksuseid nende maaliliste heinamaade, külakeste, farmikeste peal. Isegi linnu ei tuvasta. Kõik kaart on täis ehitatud ja ainult ikoonidega näed. Zoomimine ei anna samuti suuremat abi. Üksuste liigutamine on väga harjumatu, mõned liiguvad üksteisest läbi, teised mitte. Niipalju kordi olen neid valesti liigutanud.
Üksuste jõudude vahekord on mängus hea. Jalavägi purustab püssimehed jne. Transpordilaevade puudumine on samuti super, kuigi natuke ebareaalseks muudab mängu.
Katsetasin tuumapommi, kuna raketti mul veel pole siis pommi kannab lennuk. Lennukil on raadius ja kõikjale temaga ei ulatu. Aga prooviks viskasin ameerikale, väga efektne tulemäng . Linna ja üksust linna kõrval ära ei hävitanud, aga vigastas poole peale. Päris suure maaala põletas täiesti puhtaks ja isegi minu oma üksus sai kannatada. 3-5 ruutu hõlmab löök.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
27.09.2010 12:12:52
|
|
|
mulle meeldib see, et ma sain selle isegi oma läpakaga tööle
mõned asjad on ka päris huvitavad, näiteks see social policy värk on küll lahe minu minu meelest. samuti avastasin selle, et roomlaste leegion saab workerile sarnaselt teid ehitada
häirib see, et mäng on jubedalt aeglane, eks peab vist normaliga mängima hakkama, sest epic kiirusega oli juba närvesööv (asi ilmselt ka selles, et ma mängin 3 aastat vana läpakaga)
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
27.09.2010 16:27:13
|
|
|
| Mingit pidi on võimalik panna minimap näitama vastaste ja enda uniteid ka ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
27.09.2010 23:49:31
|
|
|
Surma robotid on väärt elukad. Kahega võtab linna maha. Ülejäänud relvastusel pole mingit mõtet enam. Nad võiks teha mängu ringi nii et üksuseid oleks näha, kasvõi mingi lärakas alla.
Kui mäng poleks liiga kirju siis oleks päris tegija, aga praegu on hea silmade piinaja
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
28.09.2010 23:35:37
|
|
|
Sai eile siis esimene MP mäng tehtud. Täpset aega ei tea, aga umbkaudu 5h juurde peaks see jääma(arvestatud siis mängu alustamisest kuni võiduscreenini välja).
Mõned pildid ning ka kommentaarid:
Valmistun (esimeseks) sõjaks ühe AI vastu. Juhin ka tähelepanu screeni kõrval olevale skooringule. Nimelt pikalt olin seal suhteliselt halval kohal, ning isegi peale ühe AI kõrvaldamist mitte väga kaugel ees. Jutu moraal on see, et antud punktisumma seal ei pruugi näidata kellegi tugevust.
Mingi hetke tech tree... Natuke panin mööda sellega. Nimelt mapi tõttu oleks unitite embarkimist vaja olnud kõvasti varem, niiet sealt tuli päris suur ajakaotus.
Mingi osa võiduaknast, koos skooriga. Civilazation valik oli alguses randomi peal.
Võiduni jõudmiseks kusjuures ei olnudki vaja KÕIKI vastase uniteid või linnu kõrvaldada. Võit tuli, kui viimase vastase pealinna maha sain (teised vastased olid selleksajaks mängust täiesti kõrvaldatud).
Mingi teine osa... mäng määras mind mingile skooritasemele
Ja mingi kolmas osa.. statistika siis, mina olin, nagu eestpoolt näha, Ger.
Mäng on tore ning julgen öelda, et parem kui Civ IV. Samas kohati kisub väga kirjuks, eriti kui kõik kaardi lisad on peale keeratud. Mängu lõpupoole on ka paras tegemine, et kõik üksused ikka liigutatud saaks jne. Enne võitlust nähtav statistika on ka päris tore, tihti abiks.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
29.09.2010 01:20:34
|
|
|
| kui hiirekursorit näha pole, võtke mouse settingutest "pointer trails" maha
|
|
| Kommentaarid: 207 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
29.09.2010 02:30:16
|
|
|
Mida see dx11 seal teeb?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
29.09.2010 03:34:05
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Mida see dx11 seal teeb? |
Müüb videokaarte loomulikult.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.09.2010 07:57:39
|
|
|
Mäng päris hea
Kuidas saada mitu sõdalast ühele kärjele? Pole seda otsida viitsinud kuna pole vajadust olnud.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
29.09.2010 10:55:07
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Mäng päris hea
Kuidas saada mitu sõdalast ühele kärjele? Pole seda otsida viitsinud kuna pole vajadust olnud. |
Ei saagi. Igaüks omal kärjel, kui läbikäigu kinni blokid, siis läbi ei saagi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
29.09.2010 11:02:00
|
|
|
Osad üksused nigu saavad samas ruudus ka olla. Näiteks sõjaväe liider saab teistega samas ruudus istuda.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
30.09.2010 09:56:41
|
|
|
Krt mäng ammu sõbralt laenatud..aga pole julgend veel peale panna
Kardan, et võtab enamus vaba aja ära jälle..nagu eelmised osad
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
30.09.2010 10:12:34
|
|
|
Ära parem pane jah, võtab isegi uneaja ära. Ükspäev avastasin pool 5 öösel, et võiks nagu magama minna homme tööpäev.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
30.09.2010 10:42:31
|
|
|
| dex kirjutas: |
| Ära parem pane jah, võtab isegi uneaja ära. Ükspäev avastasin pool 5 öösel, et võiks nagu magama minna homme tööpäev. |
tõsilugu, seda mängides võiks kell ikka suurelt kusagil silma ees olla, väga kerge on vastu hommikut avastada et uneaeg on ära kulutatud...
|
|
| Kommentaarid: 207 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimo005
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
30.09.2010 10:55:15
|
|
|
| PAUKA kirjutas: |
| dex kirjutas: |
| Ära parem pane jah, võtab isegi uneaja ära. Ükspäev avastasin pool 5 öösel, et võiks nagu magama minna homme tööpäev. |
tõsilugu, seda mängides võiks kell ikka suurelt kusagil silma ees olla, väga kerge on vastu hommikut avastada et uneaeg on ära kulutatud... |
isegi eile õdakul tegin esimese mängu ja venis see üle 8 tunni pikaks :S
lähen jätkan nüüd kus pooleli
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
30.09.2010 14:41:06
|
|
|
Kas see on tõsi, et mitmikmängu enam ühe arvuti taga käigupõhiselt teha pole võimalik? Civil 4 oli hea ajaviite mäng sõpradega sedaviisi, et istusime, jõime õlut ja läpakas käis mööda tuba ringi.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
30.09.2010 14:44:23
|
|
|
| PAUKA kirjutas: |
tõsilugu, seda mängides võiks kell ikka suurelt kusagil silma ees olla, väga kerge on vastu hommikut avastada et uneaeg on ära kulutatud... |
Muidu jah, IV veel näitas kella ja sai isegi alarmi sättida, kas viiendas seda varianti ei ole siis enam?
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
30.09.2010 18:21:50
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Mida see dx11 seal teeb? |
Kõrgem tekstuuride detailsus (DirectCompute'iga pakitakse videokaardi poolt 150MB failist liidrite tekstuurid (kõik kokku 2GB) lahti niiet tähelegi ei pane) ja kaardi tesselatsioon. Päris asjalikult isegi kasutab.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Undefined
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2010
|
30.09.2010 19:45:18
|
|
|
| Kas linna nime ka muuta kuidagi saab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|