Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Civilization V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sub05
HV vaatleja
sub05

liitunud: 17.05.2008




sõnum 18.09.2010 13:26:27 vasta tsitaadiga

GT Review - http://www.gametrailers.com/video/review-hd-civilization-v/704829
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 18.09.2010 13:31:53 vasta tsitaadiga

sub05 kirjutas:
GT Review - http://www.gametrailers.com/video/review-hd-civilization-v/704829

Tundub väga kõva icon_eek.gif thumbs_up.gif

Manual ka saadaval juba icon_razz1.gif
http://www.civilization5.com/#/community/feature_manual

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 16:01:23 vasta tsitaadiga

Pole kunagi väga suur civi fänn olnud, aga see video oli küll icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Siit tuleb midagi suurt. Kahju, enam aega pole mitut mängu mängida. Tuleb raske valik...

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.09.2010 16:29:14 vasta tsitaadiga

mängu on päris põhjalikult uuendatud. mis mind häirib on see ajaloo käsitlus. mängu alustad kiviajal ja sinu liidriks on ajalooline isik kes elas 18 sajandil... kuidagi kole jabur. loogilisem oleks kui alustad rooma riigist ja lõpetad itaaliaga vms. ajalugu võiks mängu jooksul tänapäevastuda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Undefined
HV vaatleja
Undefined

liitunud: 20.03.2010




sõnum 19.09.2010 00:12:16 vasta tsitaadiga

Mulle ei meeldi see, et Civicud on ära kaotatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 09:49:55 vasta tsitaadiga

jälgin teemat ja ootan huviga mängu thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 11:01:04 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
mängu on päris põhjalikult uuendatud. mis mind häirib on see ajaloo käsitlus. mängu alustad kiviajal ja sinu liidriks on ajalooline isik kes elas 18 sajandil... kuidagi kole jabur. loogilisem oleks kui alustad rooma riigist ja lõpetad itaaliaga vms. ajalugu võiks mängu jooksul tänapäevastuda.
Selle loogika järgi ei saaks ju osadele civ'idele üldse tänapäevaseid liidreid tekitada. Ja noh, USA alustab mingi indiaanlasega ja lõpus vahetab iga 4-8 aasta tagant presidenti? icon_smile.gif Pealegi see liidrite teema on ju algusest peale täpselt samamoodi olnud. Alates teisest osast küll vist vähemalt vahetuvad riided aja edenedes seljas, esimeses polnud vist sedagi.

Aga jah, ise tahaks ka näpud külge saada sellele, kui vähegi aega leiab.

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shinigami
HV vaatleja
Shinigami

liitunud: 09.10.2008




sõnum 20.09.2010 12:51:35 vasta tsitaadiga

Undefined kirjutas:
Mulle ei meeldi see, et Civicud on ära kaotatud.



Neljanda osa civicute asemel on hoopis põhjalikumad Social Policie'd.
Siin siis pisut juttu sellest uuendusest:
http://www.civilization5.com/?lang=us/#/community/podcast_transcript_10

Võid ka muidugi manuaali lugeda. Seal on see teema põhjalikumalt käsitletud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 21.09.2010 17:40:33 vasta tsitaadiga

Demo väljas: steam://install/65900
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2010 23:30:04 vasta tsitaadiga

Esimesed 100 käiku mängitud ja esmamulje on hea.
Ainuke, mis hetkel arusaamatuks jäi oli see kuidas linnasi vallutada, sest neil paistab suht võimas defence olevat. Vaja catapuldid appi tuua ?

Mis veel meeldis oli see, et võimalik maad osta, ehk kui mingi ressurss linna läheduses siis võimalik see ruttu omistada.

Uniteid pole ka vist mõtet enam lademetes ehitada, kuna pole neid kuhugi panna. (ruudud saavad otsa icon_lol.gif )
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 02:26:35 vasta tsitaadiga

Tahaks ka proovida aga demo crashib, ei saa algus vidoestki kaugemale Gamespy logo näen ära ja siis kõik:( esimene mäng, mis sedasi mul selle arvuti peal näkku paneb.

Videokaardi drivereid sai just uuendatud. Kui keegi veel sama asju otsa komistab või lahenduse leiab andku teada.

----EDIT----

hm imelik bug, Civ'ile ei meeldi et mu Win kasutaja nimi on täpitähtedega. Tegin uue Admin kasutaja Games ja nüüd fungas ilusti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 22.09.2010 12:58:24 vasta tsitaadiga

Kas CIV 5 on võimalik mängida ka HOT-SEAT versioonis nagu Heroes of might and Magic 1-5 ? Olen suur lauamäng RISKi austaja ja tundub, et antud mäng oleks meeldiv edasiareng.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 22.09.2010 15:13:06 vasta tsitaadiga

Ise pole kokku puutunud sellega, aga niipalju kui lugenud olen, siis varasematel Civ'del on Hot-seat võimalus olemas olnud, aga Civ V'el hetkel ei ole. Võimalike et patch'takse juurde tulevikus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 22.09.2010 20:25:03 vasta tsitaadiga

Mulle väga meeldib demo icon_biggrin.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 20:29:58 vasta tsitaadiga

See oli täna tore avastus, et kui barbarid su workerid kinni nabivad siis on võimalik neid päästma minna. thumbs_up.gif
Meeldib see ka veel, et enam pole vaja transpordi laevu kui mingit united vaja üle vee viia.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 22.09.2010 21:45:09 vasta tsitaadiga

päris äge ja natuke liiga hoomamatu alguses. ühesõnaga kui save teed, siis on demo läbi?
palju huvitavamalt on lähenetud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 24.09.2010 12:35:48 vasta tsitaadiga

Territooriumi hõivamine toimub ikka läbi kultuuri kogumise?
_________________
Jumal annab, maksuamet võtab.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 13:02:35 vasta tsitaadiga

Jah aga saab ka osta, tükk tüki haaval icon_smile.gif

ronley kirjutas:
Territooriumi hõivamine toimub ikka läbi kultuuri kogumise?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 12:23:13 vasta tsitaadiga

Kahju, et demo on ainult 100 käiku.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 16:52:04 vasta tsitaadiga

Kõik uuendused on igal juhul väga hästi õnnestunud ja mäng on parem kui iial varem. Tõeline sõltuvuse tekitaja kah, nagu kõik eelnevad osad on olnud. 10h läheb nii kiiresti et ei saa arugi. Minu isiklik goty siiani.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 25.09.2010 18:11:00 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Kõik uuendused on igal juhul väga hästi õnnestunud ja mäng on parem kui iial varem. Tõeline sõltuvuse tekitaja kah, nagu kõik eelnevad osad on olnud. 10h läheb nii kiiresti et ei saa arugi. Minu isiklik goty siiani.


+1 thumbs_up.gif Täitsa supper mäng on see lihtsalt!

Mul on hea meel, et see saab palju tunnustust ka sellistel saitidel, mis Halo ja COD taevani kiidavad. Kuuldavasti on osad lausa hämmingus, kuidas see parema skoori saab kui Halo Reach icon_lol.gif Aga jah... mäng supper ja julm ajaröövel icon_biggrin.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 21:18:47 vasta tsitaadiga

See ajaröövli jutt tuletab seda videot meelde: http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-civilization-v/701008
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 22:05:33 vasta tsitaadiga

Kuidas lahendada probleemi, et Steam ütleb, pole kettal piisavalt ruumi. Üritasin reisntallida teise kohta, aga ei aidanud. Win7 64bit probleem. icon_confused.gif
Pole kunagi enne sellist muret steamiga olnud. Paras üllatus oli see bug.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 25.09.2010 22:25:25 vasta tsitaadiga

Endale meeldib kohe väga. Siiski arvuti jääb kohe väga nõrgaks. DualCore, 7600GT ja 2GB rammi jääb ikka kole väheks (hakib ka keskmistel seadetel või saadab hoopiski desktoppi). Jääb siis tulevikku ootama. Sõbra juures korralikul arvutil oli kohe lust seda mängida ning tunnid lendasid ludinal. Heroes V juurde siis tagasi. See vähemalt jookseb. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
variousart
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 26.09.2010 00:05:22 vasta tsitaadiga

Kas Civ5's on ka võimalik panna sõdurid automaatselt kaarti avastama või töölised automaatselt töötama? Esimesel korral, kui mängu proovisin ei leidnud kohe kusagilt seda nuppu üles...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 26.09.2010 00:14:52 vasta tsitaadiga

variousart, E - Auto Explore. A - Build auto improvments.

Ostsin mängu ära. Alguses on harjumatu ja tundub uimane. Maaalade hõivamine on tunduvalt piinarikkam tegevus nüüd. Civ 4s oli täielik ralli kes jõuab enne settlereid välja pumbata, nüüd käib asi veidi teistmoodi. Vastikult palju aega sööb see mäng küll.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.09.2010 07:47:03 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
variousart, E - Auto Explore. A - Build auto improvments.

Ostsin mängu ära. Alguses on harjumatu ja tundub uimane. Maaalade hõivamine on tunduvalt piinarikkam tegevus nüüd. Civ 4s oli täielik ralli kes jõuab enne settlereid välja pumbata, nüüd käib asi veidi teistmoodi. Vastikult palju aega sööb see mäng küll.
Kuidas nüüd siis?
Keegi võiks mingi lihtsa skeemi kirjutada, mis on muutunud. Hetkel pole aega, et isegi demo mängida.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 10:06:06 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
variousart, E - Auto Explore. A - Build auto improvments.

Ostsin mängu ära. Alguses on harjumatu ja tundub uimane. Maaalade hõivamine on tunduvalt piinarikkam tegevus nüüd. Civ 4s oli täielik ralli kes jõuab enne settlereid välja pumbata, nüüd käib asi veidi teistmoodi. Vastikult palju aega sööb see mäng küll.
Lisaks on selles menüüs, kus erinevaid korraldusi üksusele anda saab, kõige alumine valik midagi noolelaadset, mis avab veel järgmise menüü, kus ka hiirega klikitavana antud nupud olemas on. icon_smile.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 26.09.2010 10:11:30 vasta tsitaadiga

Fukiku, Jah just täpselt. See on nendele, kes armastavad hiirega ringi klikkida menüüdes.
Magic, Liiga pikk, et kribada siin. Pane demo hakkama, saad ise täpselt sama ülevaate. Peaidee on sama, teed settleri, lähed lood linna. Kuid kõik see käib kuidagi aeglasemalt nüüd.
karuke, Uus patch http://forums.2kgames.com/forums/showthread.php?t=89117
tsitaat:
Special character fix for Windows usernames: Users with non-english characters in their windows username would experience a game crash. This has been fixed, and a forthcoming fix will address an issue related to this where game victories are not recorded in the Hall of Fame.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 26.09.2010 10:44:15 vasta tsitaadiga

Kui arvuti pole väga võimas, tasub video sätted rohkem low peale panna. Kui terve kaart on lahti, hakkab asi uimama. Äge mäng on, aga natuke liiga kirjuks kisub. Külade ja marjamaade vahelt annab linna üles leida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 18:04:17 vasta tsitaadiga

Olen nüüd mõned tunnid mänginud. Täitsa Civ tunne on ikka alles. Muutusi tegelikult päris palju ning nii mõnigi ütleks, et Dumbed Down. Samas on uusi asju ka sekka visatud ning kokkuvõttes siiski mõnus meelelahutus.
Eks alati ei peagi olema tegemist ülimalt keerulise mänguga, kus pead sadat erinevat raportit lugema ning protsente ise arvutama jne. Kuid eks mõne jaoks ei ole keerukust kunagi liiga palju.

Veidi harjumatu on mängida. Üks on tõesti kindel, et mäng on kõvasti aeglasem. Marathon speediga on hetkel nii, et peale mingit 2h mängimist olen ikka veel 2000BC. Ja arvan, et pean veel teist samapalju kui mitte rohkemgi mängima, et AD-sse välja jõuda. Alles tegin teise linna.

Eks enne ei saa midagi täpsemalt kirjutada kuni pole kõiki ajastuid läbi mänginud ning paar sõda ära teinud. Ühte seda uut City State hakkasin ründama, kuid ega alla 3-4 üksuse linna ära ei võta. Alguse warrioritel pole lootustki.
Kui ründes teed rohkem dammi kui nemad sulle siis iga end turn tähendab seda, et linn pommitab sind nooltega ja kaotad elusid ja samas nemad healivad. Seega päris karm värk. Õnneks tähendab see ka seda, et barbarianid ei tee su linnadele ka suurt midagi üksikute puntidena...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 26.09.2010 21:09:15 vasta tsitaadiga

Olen aastas 1966. Minujaoks on ülimalt negatiivne selle mänguväljaku kirjusus. No lihtsalt ei näe oma üksuseid nende maaliliste heinamaade, külakeste, farmikeste peal. Isegi linnu ei tuvasta. Kõik kaart on täis ehitatud ja ainult ikoonidega näed. Zoomimine ei anna samuti suuremat abi. Üksuste liigutamine on väga harjumatu, mõned liiguvad üksteisest läbi, teised mitte. Niipalju kordi olen neid valesti liigutanud.
Üksuste jõudude vahekord on mängus hea. Jalavägi purustab püssimehed jne. Transpordilaevade puudumine on samuti super, kuigi natuke ebareaalseks muudab mängu.

Katsetasin tuumapommi, kuna raketti mul veel pole siis pommi kannab lennuk. Lennukil on raadius ja kõikjale temaga ei ulatu. Aga prooviks viskasin ameerikale, väga efektne tulemäng thumbs_up.gif . Linna ja üksust linna kõrval ära ei hävitanud, aga vigastas poole peale. Päris suure maaala põletas täiesti puhtaks ja isegi minu oma üksus sai kannatada. 3-5 ruutu hõlmab löök.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 12:12:52 vasta tsitaadiga

mulle meeldib see, et ma sain selle isegi oma läpakaga tööle icon_biggrin.gif
mõned asjad on ka päris huvitavad, näiteks see social policy värk on küll lahe minu minu meelest. samuti avastasin selle, et roomlaste leegion saab workerile sarnaselt teid ehitada beer_yum.gif

häirib see, et mäng on jubedalt aeglane, eks peab vist normaliga mängima hakkama, sest epic kiirusega oli juba närvesööv (asi ilmselt ka selles, et ma mängin 3 aastat vana läpakaga)
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 16:27:13 vasta tsitaadiga

Mingit pidi on võimalik panna minimap näitama vastaste ja enda uniteid ka ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.09.2010 23:49:31 vasta tsitaadiga

Surma robotid on väärt elukad. Kahega võtab linna maha. Ülejäänud relvastusel pole mingit mõtet enam. Nad võiks teha mängu ringi nii et üksuseid oleks näha, kasvõi mingi lärakas alla.
Kui mäng poleks liiga kirju siis oleks päris tegija, aga praegu on hea silmade piinaja icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 28.09.2010 23:35:37 vasta tsitaadiga

Sai eile siis esimene MP mäng tehtud. Täpset aega ei tea, aga umbkaudu 5h juurde peaks see jääma(arvestatud siis mängu alustamisest kuni võiduscreenini välja).

Mõned pildid ning ka kommentaarid:


Valmistun (esimeseks) sõjaks ühe AI vastu. Juhin ka tähelepanu screeni kõrval olevale skooringule. Nimelt pikalt olin seal suhteliselt halval kohal, ning isegi peale ühe AI kõrvaldamist mitte väga kaugel ees. Jutu moraal on see, et antud punktisumma seal ei pruugi näidata kellegi tugevust.


Mingi hetke tech tree... Natuke panin mööda sellega. Nimelt mapi tõttu oleks unitite embarkimist vaja olnud kõvasti varem, niiet sealt tuli päris suur ajakaotus.


Mingi osa võiduaknast, koos skooriga. Civilazation valik oli alguses randomi peal.
Võiduni jõudmiseks kusjuures ei olnudki vaja KÕIKI vastase uniteid või linnu kõrvaldada. Võit tuli, kui viimase vastase pealinna maha sain (teised vastased olid selleksajaks mängust täiesti kõrvaldatud).


Mingi teine osa... mäng määras mind mingile skooritasemele


Ja mingi kolmas osa.. statistika siis, mina olin, nagu eestpoolt näha, Ger.


Mäng on tore ning julgen öelda, et parem kui Civ IV. Samas kohati kisub väga kirjuks, eriti kui kõik kaardi lisad on peale keeratud. Mängu lõpupoole on ka paras tegemine, et kõik üksused ikka liigutatud saaks jne. Enne võitlust nähtav statistika on ka päris tore, tihti abiks.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 01:20:34 vasta tsitaadiga

kui hiirekursorit näha pole, võtke mouse settingutest "pointer trails" maha
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 02:30:16 vasta tsitaadiga

Mida see dx11 seal teeb?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 03:34:05 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mida see dx11 seal teeb?

Müüb videokaarte loomulikult.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.09.2010 07:57:39 vasta tsitaadiga

Mäng päris hea thumbs_up.gif
Kuidas saada mitu sõdalast ühele kärjele? Pole seda otsida viitsinud kuna pole vajadust olnud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 29.09.2010 10:55:07 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Mäng päris hea thumbs_up.gif
Kuidas saada mitu sõdalast ühele kärjele? Pole seda otsida viitsinud kuna pole vajadust olnud.


Ei saagi. Igaüks omal kärjel, kui läbikäigu kinni blokid, siis läbi ei saagi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 11:02:00 vasta tsitaadiga

Osad üksused nigu saavad samas ruudus ka olla. Näiteks sõjaväe liider saab teistega samas ruudus istuda.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 09:56:41 vasta tsitaadiga

Krt mäng ammu sõbralt laenatud..aga pole julgend veel peale panna icon_biggrin.gif
Kardan, et võtab enamus vaba aja ära jälle..nagu eelmised osad icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 10:12:34 vasta tsitaadiga

Ära parem pane jah, võtab isegi uneaja ära. Ükspäev avastasin pool 5 öösel, et võiks nagu magama minna homme tööpäev.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 10:42:31 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Ära parem pane jah, võtab isegi uneaja ära. Ükspäev avastasin pool 5 öösel, et võiks nagu magama minna homme tööpäev.


tõsilugu, seda mängides võiks kell ikka suurelt kusagil silma ees olla, väga kerge on vastu hommikut avastada et uneaeg on ära kulutatud...
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 30.09.2010 10:55:15 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
dex kirjutas:
Ära parem pane jah, võtab isegi uneaja ära. Ükspäev avastasin pool 5 öösel, et võiks nagu magama minna homme tööpäev.


tõsilugu, seda mängides võiks kell ikka suurelt kusagil silma ees olla, väga kerge on vastu hommikut avastada et uneaeg on ära kulutatud...


isegi eile õdakul tegin esimese mängu ja venis see üle 8 tunni pikaks :S

lähen jätkan nüüd kus pooleli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 30.09.2010 14:41:06 vasta tsitaadiga

Kas see on tõsi, et mitmikmängu enam ühe arvuti taga käigupõhiselt teha pole võimalik? Civil 4 oli hea ajaviite mäng sõpradega sedaviisi, et istusime, jõime õlut ja läpakas käis mööda tuba ringi. icon_cry.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 14:44:23 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:

tõsilugu, seda mängides võiks kell ikka suurelt kusagil silma ees olla, väga kerge on vastu hommikut avastada et uneaeg on ära kulutatud...


Muidu jah, IV veel näitas kella ja sai isegi alarmi sättida, kas viiendas seda varianti ei ole siis enam?

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.09.2010 18:21:50 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mida see dx11 seal teeb?


Kõrgem tekstuuride detailsus (DirectCompute'iga pakitakse videokaardi poolt 150MB failist liidrite tekstuurid (kõik kokku 2GB) lahti niiet tähelegi ei pane) ja kaardi tesselatsioon. Päris asjalikult isegi kasutab.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Undefined
HV vaatleja
Undefined

liitunud: 20.03.2010




sõnum 30.09.2010 19:45:18 vasta tsitaadiga

Kas linna nime ka muuta kuidagi saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Civilization V mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.