|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.09.2010 12:05:23
|
|
|
| arenas on engi enamusel juba gloves rocketite pärast, rocketbootsid pandi arenas ju kinni just seetõttu et see oli liiga OP
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
29.09.2010 12:43:48
|
|
|
catas saab "arenapunkte" ka rated BG'dest, suht kindlalt on seal rocketbootsid lubatud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek309
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2006
|
29.09.2010 12:46:51
|
|
|
| huvitav kas nad ka graafikat ja mängu sisemist mehhaanikat muudavad, et nii ei oleks.. et näed mingit tegelast ja järmine hetk oled lihtsalt kutu.. aru saamata mis classist isegi teine oli.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
29.09.2010 12:51:14
|
|
|
| indrek309, las ma oletan, sa oled madalal levelil ja surid 1 shot'i? 80 levelil ei ole selline asi võimalik, kui sa just ei suuda vahet teha klassidel.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek309
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2006
|
29.09.2010 13:01:49
|
|
|
| ei ma mõtlen seda, et mängu mootor ei võimalda lihtsalt neid insta, ekstra kiireid asju teha mida koguaeg juurde topitakse. instant spelle ja asju on nii palju et kui 3+ tüüpi pressivad korraga oma insta cooldowne/abiliteid siis on raske midagi ette võtta. või jookseb teil näiteks wintergraspis kõik sujuvalt?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.09.2010 13:12:18
|
|
|
| ära loodagi et wintergraspis sul midagi kunagi sujuvalt jookseb
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
29.09.2010 13:25:34
|
|
|
WG on lägine tänu sellele, et kogu madin käib ainult ühes kohas ümber kindluse. Tol barad on vähe asjalikum kuna sul on kolm eri punkti kaarti eri otstes mis tuleb kõik enda kontrolli alla saada, seega peaks vähemalt nii saama, et korraga on ühes kohas ainult kolmandik võitlejatest (v.a nood kes suvalise rohulible pärast kaklevad )
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek309
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2006
|
29.09.2010 13:46:59
|
|
|
| praegu jah, aga kui nad catas sada-miljon asja juurde topivad siis on ka seal aeglane kus praegu enamvähem on
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
29.09.2010 13:59:43
|
|
|
Mängu teevad aeglaseks ühes kohas madistavad inimesed, kasutatavate spellide hulk erilist rolli ei mängigi. Sisuliselt kui sul on ühes kohas 10 vs 20 inimest siis serveri koormus on nende vahel jämedalt 100x. Kui nüüd on 100 inimest siis on vahe juba 10k kordne.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
29.09.2010 14:16:12
|
|
|
WG üldjuhul on siiski sujuv. Omal on esinenud probleeme ainult siis kui lahing kindluses sees viimase värava ees toimub. Seal kui kõik maagid, druidid, shammid oma jääpurikad, äiksepilved ja välgukesed 80-ne mehe peal käiku lasevad on ikka päris palju infot serveril vahetada. Ja siis kui mõni pooletoobine DK PoF-iga sisse jookseb on hea kui disconnecti ei saa.
PvP-st rääkides aga on see hetke bg balance süsteem ikka täitsa paigast ära.
Randomis on üsna tihti ühel pool wrathful prod ja teisel pool sini-rohelistes noobid.. võiks ju olla mingi filter, mis enamvähem võrdsed vastased kokku paneks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
29.09.2010 19:47:45
|
|
|
| indrek309 kirjutas: |
| ei ma mõtlen seda, et mängu mootor ei võimalda lihtsalt neid insta, ekstra kiireid asju teha mida koguaeg juurde topitakse. instant spelle ja asju on nii palju et kui 3+ tüüpi pressivad korraga oma insta cooldowne/abiliteid siis on raske midagi ette võtta. või jookseb teil näiteks wintergraspis kõik sujuvalt? |
Mis sa loodad 1v3 kedagi ära tappa või ma ei saa aru?
Catas ei topida sulle midagi erilist juurde. 2-3 abilitit ei mõjuta mängu käitumist kuidagi.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
29.09.2010 21:06:19
|
|
|
gloom, ma prot palaga pvp gearis ajasin küll kaks relentless retributionit päris vihale - lõpuks üks kukkus ära ja teine pani jooksu
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragner
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
29.09.2010 21:29:26
|
|
|
| pole worgenis midagi erilist. samuti ma ainult oletan et tekib probleemi balancega. Mõtlen tagasi sellele kui nt DK tuli mängu lol
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
29.09.2010 21:42:01
|
|
|
| noh eks nad ju väikesete pätsidega tasakaalustatakse aja pikku hala ja häda taustal ära.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragner
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
29.09.2010 21:49:12
|
|
|
jep jep, ma just mõtlen kõige rohkem neid uusi põnevaid talent asjakesi mis rauas läheb igaljuhul põnevaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
morfea
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005
|
30.09.2010 13:04:02
|
|
|
PvP "balanseeritakse" 85 gameplay ümber.
Tõeliselt unbalanced hetk tekib kui 4.0 laivi läheb ehk uued talendid ja muu saast lev 80 peal avaneb kuni Cata riliisini.
s4 ret anyone YO?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek309
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2006
|
30.09.2010 13:56:08
|
|
|
| gloom kirjutas: |
| indrek309 kirjutas: |
| ei ma mõtlen seda, et mängu mootor ei võimalda lihtsalt neid insta, ekstra kiireid asju teha mida koguaeg juurde topitakse. instant spelle ja asju on nii palju et kui 3+ tüüpi pressivad korraga oma insta cooldowne/abiliteid siis on raske midagi ette võtta. või jookseb teil näiteks wintergraspis kõik sujuvalt? |
Mis sa loodad 1v3 kedagi ära tappa või ma ei saa aru?
Catas ei topida sulle midagi erilist juurde. 2-3 abilitit ei mõjuta mängu käitumist kuidagi. |
ei saa aru jah miks inimesed arvavad et ma ainult PvP-st rääkisin. TBC -> Wotkl mõjutas.. sellest ka küsimus, kas sama tehnikaga läheb edasi Wotkl -> Cata, nii et graafikat keeratakse juude mis kõik läbi CPU käib. 25-manis on 4..5 DK-d ja kari paladine siis pooled vinguvad et laag on, halvemal juhul tank ei saa oma esimest healigi ja kärvab maha, kui need dk-d korraga armyt ja paladinid kuselaike maha laotavad. Abiliti võibolla ise ei olegi oluline aga kui sinna tilulilu, inglikesed ja sädemekesed juurde tehakse (mida maha ei saa maha keerata ilma et kuskilt mujalt mingi muu asi märkamata jääks) mis vajab 1000 terahertsist proset (kuigi GPU võib viimase peal olla) siis peab kogu raid ootama kui keegi kasutab mingit abilitit.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
30.09.2010 13:57:51
|
|
|
MUl on kahju, et nad tegelasi ümber ei modeleeri - näiteks nii "ilusad" nagu on Draeneilased ja BloodElfid. Tahaks ikka normaalsete jäsemete/kõrvadega NighElfe ja Taureneid kah näha !
Kuulsin, et muudavat mootorit - aga ega nad vist ei muuda eriti midagi - panevad jälle mõned Gloom ja Boom effektide kihid peale ning nii ta läheb !?
Vanas maailmas on ikka suht haledad küll mõned kindlused - ja eriti kui stooriga kokku vedada (natukenegi) jääb mõnikord arusaamatuks miks see Blizzard nii laisk oli !? LichKingis sellist probleemi enam kaugelt ei olnud.
Kas kellelgi on mõnda heat linki visata mängu-mootori muudatuste kohta ?
Huviga loeks.
_________________ AMD VS INTEL |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
30.09.2010 13:58:47
|
|
|
| no siis oleks aeg omale normaalne arvuti osta mitte mingi rondiga aastast 2000 mängida ja kurta et oi kui juba kõik läägib @ indrek
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
30.09.2010 16:00:44
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| no siis oleks aeg omale normaalne arvuti osta mitte mingi rondiga aastast 2000 mängida ja kurta et oi kui juba kõik läägib @ indrek |
Jutt õige - tahad kõike näha - osta vastav arvuti. Kuigi ega enda pill nüüd mingi 2000 aasta kontori masin ei ole, aga 25 mehe raidis kui kõik oma värvilise AOE käima lükkavad - siis võtaab kaadrisageduse ikka nadiks - peab vist uuendma hakkama.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek309
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2006
|
30.09.2010 16:23:04
|
|
|
| core2duo-d käivad hetkel wowis paremini kui phenomid ja cored-i-d. videokaardist asi üldse ei sõltu (kui just vändaga, puust kaart, päkapikud sees, ei ole) - kui on hea kaart siis on kõikidel resodel sama lääg ning vahet ple mis settingud on, shadows ja multisampling muudavad midagi nats aga see ongi niipalju kuipalju prose koormus sellest muutub.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
30.09.2010 16:33:29
|
|
|
vaatasin just totalbiscuiti heroic deadmines videod ära - väga lahe - huviga oota juba ise proovimist - eriti viimast eventi
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
30.09.2010 17:16:28
|
|
|
Tal jäi tegelikult DM'i lõpuosa nägemata kuna nad failisid seal suht haledalt
Hetkel on betas suht nutune olukord. Kõik ability'd mis su tegelase üle kontrolli kaotavad tekitavad insta disconecti, seega lähiajal vist üsnagi mitut instat pole eriti mõtet üritada
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragner
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
30.09.2010 18:03:15
|
|
|
| indrek309 kirjutas: |
| core2duo-d käivad hetkel wowis paremini kui phenomid ja cored-i-d. videokaardist asi üldse ei sõltu (kui just vändaga, puust kaart, päkapikud sees, ei ole) - kui on hea kaart siis on kõikidel resodel sama lääg ning vahet ple mis settingud on, shadows ja multisampling muudavad midagi nats aga see ongi niipalju kuipalju prose koormus sellest muutub. |
          hahaha
Pole tükk aega niipalju naerda saanud. Tõesti.. samas 'vändaga puust kaart päkapikud sees' oleks igati spets ja ÖKO disain. Peal oleks roheline silt: "ÖKO mahe kontrollitud!" XD
Tuleb meelde sõbra nali, kui küsisime talt, et wtf mis masin sul on et isegi quake 3 välja ei vea 486 vms?? Väidetavalt oli sõbra masin lihtsalt meteoriidiga alla sadanud taevast.. lol vaikus.
Jutt sulatõsi.. Core2Extreme hetkel parim wowi prose.. uusimal i7'l jõudlus suurem AGA ei jookse niikenasti mootoriga sünkrosse. Põhjus puhtalt mootoris mis sünkrob vanemaga paremini lihtsalt. Aga see ei tähenda et Core i seeria tukevikus ei võidutse. Hetke testid on vb varsti ajalugu. Ja tegelikult põhimõtteliselt kui mõned asjad kõrvale jätta on i7 extreme siiski kunn.
Tänapäeval üldse on inimesed liiga hakand arvama et "omg uus graafikakaart annab niipalju juurde" ise vahepeal tükk aega tegin ja uurisin teste. Kui suur vahe siis ikka on jne.. järeldan sama: kõige alus siiski prose ja mälu. Kiire dataratega ja suure jõudlusega graafikakaart annab pigem juurde nö. pildi interpretatsioonis kui et läägielimineerimises. Lääg ja framedropid on nimelt kinni hoopis mujal reeglina. Näiteks võib olla ülikõvv videokaart aga kui prose ei suuda sünkros kenasti mõnede .dllidega joosta ei ole võimalik lihtsalt et laagi ei ole.
viimati muutis ragner 30.09.2010 18:07:55, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
30.09.2010 18:05:36
|
|
|
Ehk soovid sellest müstilisest "sünkrost" lähemalt rääkida?
Muidu selle koha pealt on õigus et wow tahab kõrget takti. Prose põlvkond ja tuumade arv olulist mõju ei anna
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragner
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
30.09.2010 18:13:33
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Ehk soovid sellest müstilisest "sünkrost" lähemalt rääkida?
Muidu selle koha pealt on õigus et wow tahab kõrget takti. Prose põlvkond ja tuumade arv olulist mõju ei anna |
On nii keerulist teemat siin tõesti mõtet lahkama hakata? Sünkro mõiste ei ole täpne, kui seda mõtlesid, ja koondan sinna alla väga palju erinevaid aspekte, mis seotud lihtsalt raua ja koodi koostööga. Muud ei mitte midagi. See kuidas mängumootor prosega koostööd teeb on aga juba puhas rakendusmatemaatika teema igas mõttes. Ja tulevikus küll aetakse kood joonde niiet wow suudaks ka rohkematest tuumadest kasu lõigata.. hetkel lihtsalt nagu mõista oleme andnud see ei ole nagu VÕIKS olla. Vaatsin su profiilist, et sa C progreja, arvatavasti asjaga vägagi käpp
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
30.09.2010 18:35:23
|
|
|
Puhtalt wowi pelad ja muud samal ajal ei tee siis pole 4 corest eriti tolku jah, wow 2 tuumaliste prosede jaoks disainitud, 4 core ta ei kasuta, config files jurades saad ta 4 tuuma tunnistama, aga kasutama jääb ta minu arust igal juhul ainult kahte.
Kui mänguga sina peal oled siis tahad raidi ajal filme vahtida või iTunesi kuulata, tööd teha, frapsida või mis iganes. Siis on 4 corest tolku ikka kõvasti kuid peab ka olma midagi kvaliteetset, mitte mingi odav käkerdis mille iga tuum on tunduvalt nõrgem kui 2 core prosedel, sellisel juhul pigem kaotad performancet.
Frapsimeestele annab kiirem (või mitu) kõvaketas(t) väga palju juurde.
Tihtipeale on halb fps tingitud pigem vanast/vigasest tarkvarast, porri tirimisest ja mis eriti vihale ajab on see, et paljudel antivirus möllab raidi ajal. Kõigi lemmik Recount addon sööb masinat päris tõsiselt vanemate prosedega tegelastel, ka kõik muud sarnased jurad nagu Skada näiteks.
Disk Defragmenti teha vahetevahel teeb ka head, peale defragmenti jookseb WoW minu masinal küll alati tunduvalt kiiremini kui mõni nädal peale seda.
Aga jah kui mäng aeglane siis alustaksin ise küll prose vahetusest, mälu, kõvaketas (paljud lasevad oma 5600 pöördega). Võrgu settingutes võib möllata et latencit maha saada. Oli mingi programmijupp isegi selle jaoks, üle 100msi on väga raske saavutada Elioni ühendusega minul vähemalt peale toimetamist.
Ventrilo lagi üle kurdavad väga paljud windows 7 omanikud, settingud directional sound peale ja asi lahendatud 99% juhtudel.
Lihtsalt huvi peab natuke tundma asja vastu ja googeldama, arvuti eest hoolitsema ja saab ka vana pilliga edukalt hakkama. Iga väikse lagi peale uut videot ostes sööd ülejäänud elu makarone
Ahjaa muide, toiteploki vahetusest saad ka tavaliselt rohkem fps boosti, väga paljudel inimestel töötab mingi üliuus ja tuus raud mingi 500w chiefteci peal ja siis halavad ja virisevad et blue screen ja dc koguaeg. Muidugi on dc ja blue ja meeletu hangumine kui asjad korralikult sädet ei saa.
Peaks kah 4-tuumalise peale üle minema, Lich king juba nii peas et wiped ajavad sellise masenduse peale et olen juba jõudnud kõik Star Warsi episoodid ära vaadata (taaskord), pidevalt A State of Trance, Future Sound Of Egypt või Trance Around The World episoodid raidide ajal ära kuulatud. Vaikselt ka mõni mööblijupp valmis joonestatud Vectorworksis. Annab veits tunda küll kuidas teised programmid performancet maha tirivad
viimati muutis Priido 30.09.2010 18:39:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
30.09.2010 18:38:34
|
|
|
Teeme nii, et päris rumalat juttu ikka ei aja.
Takt taktis i7 > muud neljatuumalised > C2D kehtib ka WoW kohta, missest, et WoW vaid kahte tuuma suudab edukalt koormata.
WoWis FPS perf nõuab eelkõige head memory-cpu vahelist bandwithi. See tähendab, et kõrg taktiga DDR3 masinad perfoomivad eelkõige paremini. i7 X58 on eelkõige parem, sest tal on triple channel mälukontra, mis võimaldab suuremat läbivust.
http://www.pcgameshardware.com/aid,693737/WoW-Wrath-of-the-Lich-King-CPU-benchmarks-with-Phenom-II-and-Core-i5/Practice/
Nii, et kell WoWis läg probleeme, siis klokkige oma mälu ja NB võimalikult kõrgele.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
viimati muutis Kristoferr 30.09.2010 18:43:35, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.09.2010 18:38:47
|
|
|
Mind kimbutas pikemat aega see nö ventrilo "lag". heli tuli kohutavalt hiljem, pooltel juhtudel fighti ajal öeldud heli tuli peale fighti jne..
ükspäev näppisin settinguid ja lülisin "use direct sound" sisse ja probleem lahenenud...vahest on lahendused nii silma all, et häöbi hakkab.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
30.09.2010 18:42:39
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Teeme nii, et päris rumalat juttu ikka ei aja.
Takt taktis i7 > muud neljatuumalised > C2D kehtib ka WoW kohta, missest, et WoW vaid kahte tuuma suudab edukalt koormata.
|
i7 on suhteliselt kvaliteetne, võrreldes toodetega mida mina silmas pidasin "odava käki 4 core" all
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
30.09.2010 18:59:37
|
|
|
Ma ei väidagi et C2D on parem kui C2Q või vastupidi. Väidan, et kui on olemas korralik kahetuumaline protsessor, näiteks Phenom II X2, siis odava 4-tuumalise, näiteks C2Q Q6600, peale minnes kaotad performi.
Peace
Ja Sinu jutt on muidugi õige ja ehk väljendab paremini ka, mida mina öelda tahtsin. Ehk siis et 4 tuuma ei ole alati parem kui 2 tuuma, ja vastupidi.
viimati muutis Priido 30.09.2010 19:04:31, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
30.09.2010 19:02:42
|
|
|
| ragner kirjutas: |
| On nii keerulist teemat siin tõesti mõtet lahkama hakata? |
Alati võid ju PSi saata
| ragner kirjutas: |
Vaatsin su profiilist, et sa C progreja, arvatavasti asjaga vägagi käpp  |
Seetõttu küsisingi kuna kuulen säärast mõistet esmakordselt
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
30.09.2010 19:42:34
|
|
|
See WoW kiiruse sõltuvus põhiliselt protsessorist on veidi vale... Ühes masinas kõrbes hea kaart, GF7600GT läbi ja sai asendatud GF7300LE'ga, vat siis saad aru, misasi on aeglane video.
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
30.09.2010 19:44:31
|
|
|
| dzombe, ma arvan, et jutt käib uuematest kaartidest
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
30.09.2010 22:17:47
|
|
|
| dzombe kirjutas: |
| See WoW kiiruse sõltuvus põhiliselt protsessorist on veidi vale... Ühes masinas kõrbes hea kaart, GF7600GT läbi ja sai asendatud GF7300LE'ga, vat siis saad aru, misasi on aeglane video. |
Kiviaegsete kaartidega võrdlemine on "veidi" vale. Selliselt kaardilt ei saa sa muud oodatagi, kui absoluutselt miinimum detaile ja perfomance.
Teab keegi raudpolt stabiilset Ati catalysti, mis wowiga ei crashiks. 10.8 ja 10.9 mul mõlemad sakivad. 10.7 vist peale laskma.
(mul on 3x 1920x1200 grupis monitorid ja mängin 1920x1200 resol, windowed mode.)
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragner
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
01.10.2010 00:12:43
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| ragner kirjutas: |
| On nii keerulist teemat siin tõesti mõtet lahkama hakata? |
Alati võid ju PSi saata
| ragner kirjutas: |
Vaatsin su profiilist, et sa C progreja, arvatavasti asjaga vägagi käpp  |
Seetõttu küsisingi kuna kuulen säärast mõistet esmakordselt  |
Jah minu enda natuke segane interpretatsioon ja küsimus täiesti õigustatud
Kristoferile ei ole vist otseselt keegi vastu vaielnudki. i7 ilmselgelt ju omab. Küsimus on lihtsalt selles, et wow ei suuda 100% efektiivselt seda veel rakendada hetkel. Ja core2extreme mängib sellel põhjusel paremini kokku mootoriga, mis siis et i7 jõudlus on suurem ja mõlemad on nt. samas taktis. Keegi tõi põhjuse väga ilusal kujul juba välja, WoW on disainitud kahele tuumale ja i7 4 tuuma ei saa sellist rakendust nagu võiksid. Küll omab i7 isegi jooksutades aint kahte tuuma paremad c2duod. Siin pole midagi vastu vaielda.
Graafikakaart on tähtis kuid teatud tasemest alates mängib pisemat rolli kui prose ja mälu. Samas ma ei imestaks kui wowi mootorile tuleb lähiajal prof. 4tuuma support.
Hüljatutele palju õnne
|
|
| tagasi üles |
|
 |
combo
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2009
|
01.10.2010 00:15:16
|
|
|
Vastab tõele, et saime täna lõpuks HC LK maha! Aega läks, aga asja sai nagu öeldakse. Tuleb tunnistada, et tegelikult läks meil ikkagist palju kauem kui algselt olime lootnud ja plaaninud. Kevadel 15%-20%iga tehes saime ainult natukene proovida. Suve alguses on ju teada-tuntud madalseis kui inimestel koolis lõpud ja esimene mätas kuiv on. Siis tegime suvise pausi nagu ikka - jalka MM, puhkused, keegi ei viitsi ju hardcore raidida palju. Clearisime niisama iga nädal 11/12hc, gearisime mõned uued inimesed ja 11. august alustasime taas korraliku raidimisega ja siis lõpuks 8. reseti enne kui maha saime. Ise arvasin et ehk 4-5 reseti peaks minema, aga läks teisiti. Sügise tulek on alati väga halb aeg - paljudel inimestel on kas gümnaasiumisse/ülikooli minek või muutuvad loengute ajad mis omakorda lööb eelmise aasta aega kestnud dünaamika katki. Setupiga madistasime ikka hullupööra, lõpuks kill tuli täiesti x setupiga kuna lihtsalt meil ei olnud inimesi enam. Miski korralik ~10 inimest 35st quitisid või on väga inactive ja tänane raid algas lausa sellega et pidime 2h ootama ja ToCis aega parajaks tegema et inimesed koju jõuaks ja tegema saaks hakata.
Video on tulemas nädalavahetuse jooksul, eks viskan siia ka lingi et huvilised saaks kaeda. Samas viskan kohe veksli välja et kui siin threadis vähegi liigub huvilisi kes Catas soovivad meiega kätt proovida siis kõik on teretulnud - eks meil tuleb pisike puhastus ka nüüd Cores ja mõningad kohad vabanevad ning uut ja värsket verd on alati juurde vaja et areng toimuks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
01.10.2010 00:49:34
|
|
|
eks ta ole sama jama igal pool , terve suvi poolmuidu farmitud.
nüüd viimased nädalad paar reseti on saanud harjutada, aga jälle tänne lambi setup.
samas vaikselt liigub paremuse poole.
vahejuhtumina täna, suht kohe alguses disconnectisin, sisse logides leidsin ennast Barrensist., crossroadi lähistelt
ju dc ajal shadow trap viskas üle ookeani
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
01.10.2010 09:41:51
|
|
|
| 7. detsembri võib vist Cataclysmi stardipäevana lukku panna? Link
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek309
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2006
|
01.10.2010 14:15:57
|
|
|
| kui gnomeregan midagi sunwelli taolist on siis ju aega küll.. pärast tuleb veel mingi pre-cata event nagu enne litskingi oli... ple ju mõtet neil nädalaks neid uusi asju teha.. mõned kuud.. aeg läheb ja suvel vbolla. blizz-i tööjõud pidi praegalt üldse seda starcrafti kruttima enamjaolt. vähemalt nii mulle öeldi kui ma vingusin ühes ticketis.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
01.10.2010 16:15:11
|
|
|
Mis ajast retailerid release datega pihta on pannud?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
01.10.2010 16:24:03
|
|
|
| indrek309 kirjutas: |
| kui gnomeregan midagi sunwelli taolist on siis ju aega küll. |
Gnomeregan on miski world event kus käid ja questid tunnikese ja asi vask.
| indrek309 kirjutas: |
| pärast tuleb veel mingi pre-cata event nagu enne litskingi oli. |
Seda ootaks kusagile novembri kuusse.
| indrek309 kirjutas: |
| blizz-i tööjõud pidi praegalt üldse seda starcrafti kruttima enamjaolt. vähemalt nii mulle öeldi kui ma vingusin ühes ticketis. |
Right, nad lihtsalt võtsid esimese suvalise vabanduse ning kasutasid seda. blizzil tööjõudu piisavalt et seda jagada üheainsa projekti piirideski laiali. Elu sees ei hakka sul wow'i questide vorpija SC2 kaarte tegema kui catas veel asjad pooleli.
Ehk siis ise näeksin umbes nii:
4.0 talentide pre-patch oktoobri esimeses pooles
cata pre-event novembris, võimalik et terve kuu
cata release detsembri keskpaiku
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
01.10.2010 16:26:30
|
|
|
Jõuludeks oleks hea reliisida, issid saaksid endale, emmele ja lastele teha jõulukingid.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
01.10.2010 16:54:04
|
|
|
| gemini kirjutas: |
| 7. detsembri võib vist Cataclysmi stardipäevana lukku panna? Link |
eitea, tundub kuidagi tormakas.
14 dets new arena season starts.
vaevalt et annavad ainult nädala leveldada 80-85
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
01.10.2010 16:55:47
|
|
|
Erilist vahet ju pole millal uus season algab, lõpuks on nagunii rahvas kõik 85 peal
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morfea
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005
|
01.10.2010 17:23:28
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Erilist vahet ju pole millal uus season algab, lõpuks on nagunii rahvas kõik 85 peal  |
Suht suur vahe on. Närvid on selleks ajaks(s8 lõpp->s9 algus) täiesti läbi - iga nädal on hinnas!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.10.2010 14:02:04
|
|
|
Palju te päevas tavaliselt wowi mängite ja mida mängus teete?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|