Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 302, 303, 304 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 12:05:23 vasta tsitaadiga

arenas on engi enamusel juba gloves rocketite pärast, rocketbootsid pandi arenas ju kinni just seetõttu et see oli liiga OP
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.09.2010 12:43:48 vasta tsitaadiga

catas saab "arenapunkte" ka rated BG'dest, suht kindlalt on seal rocketbootsid lubatud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 29.09.2010 12:46:51 vasta tsitaadiga

huvitav kas nad ka graafikat ja mängu sisemist mehhaanikat muudavad, et nii ei oleks.. et näed mingit tegelast ja järmine hetk oled lihtsalt kutu.. aru saamata mis classist isegi teine oli.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 12:51:14 vasta tsitaadiga

indrek309, las ma oletan, sa oled madalal levelil ja surid 1 shot'i? 80 levelil ei ole selline asi võimalik, kui sa just ei suuda vahet teha klassidel.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 29.09.2010 13:01:49 vasta tsitaadiga

ei ma mõtlen seda, et mängu mootor ei võimalda lihtsalt neid insta, ekstra kiireid asju teha mida koguaeg juurde topitakse. instant spelle ja asju on nii palju et kui 3+ tüüpi pressivad korraga oma insta cooldowne/abiliteid siis on raske midagi ette võtta. või jookseb teil näiteks wintergraspis kõik sujuvalt?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 13:12:18 vasta tsitaadiga

ära loodagi et wintergraspis sul midagi kunagi sujuvalt jookseb
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.09.2010 13:25:34 vasta tsitaadiga

WG on lägine tänu sellele, et kogu madin käib ainult ühes kohas ümber kindluse. Tol barad on vähe asjalikum kuna sul on kolm eri punkti kaarti eri otstes mis tuleb kõik enda kontrolli alla saada, seega peaks vähemalt nii saama, et korraga on ühes kohas ainult kolmandik võitlejatest (v.a nood kes suvalise rohulible pärast kaklevad icon_razz.gif)
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 29.09.2010 13:46:59 vasta tsitaadiga

praegu jah, aga kui nad catas sada-miljon asja juurde topivad siis on ka seal aeglane kus praegu enamvähem on
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.09.2010 13:59:43 vasta tsitaadiga

Mängu teevad aeglaseks ühes kohas madistavad inimesed, kasutatavate spellide hulk erilist rolli ei mängigi. Sisuliselt kui sul on ühes kohas 10 vs 20 inimest siis serveri koormus on nende vahel jämedalt 100x. Kui nüüd on 100 inimest siis on vahe juba 10k kordne.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 29.09.2010 14:16:12 vasta tsitaadiga

WG üldjuhul on siiski sujuv. Omal on esinenud probleeme ainult siis kui lahing kindluses sees viimase värava ees toimub. Seal kui kõik maagid, druidid, shammid oma jääpurikad, äiksepilved ja välgukesed 80-ne mehe peal käiku lasevad on ikka päris palju infot serveril vahetada. Ja siis kui mõni pooletoobine DK PoF-iga sisse jookseb on hea kui disconnecti ei saa.

PvP-st rääkides aga on see hetke bg balance süsteem ikka täitsa paigast ära.
Randomis on üsna tihti ühel pool wrathful prod ja teisel pool sini-rohelistes noobid.. võiks ju olla mingi filter, mis enamvähem võrdsed vastased kokku paneks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 29.09.2010 19:47:45 vasta tsitaadiga

indrek309 kirjutas:
ei ma mõtlen seda, et mängu mootor ei võimalda lihtsalt neid insta, ekstra kiireid asju teha mida koguaeg juurde topitakse. instant spelle ja asju on nii palju et kui 3+ tüüpi pressivad korraga oma insta cooldowne/abiliteid siis on raske midagi ette võtta. või jookseb teil näiteks wintergraspis kõik sujuvalt?

Mis sa loodad 1v3 kedagi ära tappa või ma ei saa aru? icon_lol.gif

Catas ei topida sulle midagi erilist juurde. 2-3 abilitit ei mõjuta mängu käitumist kuidagi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 29.09.2010 21:06:19 vasta tsitaadiga

gloom, ma prot palaga pvp gearis ajasin küll kaks relentless retributionit päris vihale - lõpuks üks kukkus ära ja teine pani jooksu icon_razz.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 21:29:26 vasta tsitaadiga

pole worgenis midagi erilist. samuti ma ainult oletan et tekib probleemi balancega. Mõtlen tagasi sellele kui nt DK tuli mängu lol
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 29.09.2010 21:42:01 vasta tsitaadiga

noh eks nad ju väikesete pätsidega tasakaalustatakse aja pikku hala ja häda taustal ära.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 21:49:12 vasta tsitaadiga

jep jep, ma just mõtlen kõige rohkem neid uusi põnevaid talent asjakesi mis rauas icon_biggrin.gif läheb igaljuhul põnevaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 30.09.2010 13:04:02 vasta tsitaadiga

PvP "balanseeritakse" 85 gameplay ümber.
Tõeliselt unbalanced hetk tekib kui 4.0 laivi läheb ehk uued talendid ja muu saast lev 80 peal avaneb kuni Cata riliisini.

s4 ret anyone YO?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 30.09.2010 13:56:08 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
indrek309 kirjutas:
ei ma mõtlen seda, et mängu mootor ei võimalda lihtsalt neid insta, ekstra kiireid asju teha mida koguaeg juurde topitakse. instant spelle ja asju on nii palju et kui 3+ tüüpi pressivad korraga oma insta cooldowne/abiliteid siis on raske midagi ette võtta. või jookseb teil näiteks wintergraspis kõik sujuvalt?

Mis sa loodad 1v3 kedagi ära tappa või ma ei saa aru? icon_lol.gif

Catas ei topida sulle midagi erilist juurde. 2-3 abilitit ei mõjuta mängu käitumist kuidagi.


ei saa aru jah miks inimesed arvavad et ma ainult PvP-st rääkisin. TBC -> Wotkl mõjutas.. sellest ka küsimus, kas sama tehnikaga läheb edasi Wotkl -> Cata, nii et graafikat keeratakse juude mis kõik läbi CPU käib. 25-manis on 4..5 DK-d ja kari paladine siis pooled vinguvad et laag on, halvemal juhul tank ei saa oma esimest healigi ja kärvab maha, kui need dk-d korraga armyt ja paladinid kuselaike maha laotavad. Abiliti võibolla ise ei olegi oluline aga kui sinna tilulilu, inglikesed ja sädemekesed juurde tehakse (mida maha ei saa maha keerata ilma et kuskilt mujalt mingi muu asi märkamata jääks) mis vajab 1000 terahertsist proset (kuigi GPU võib viimase peal olla) siis peab kogu raid ootama kui keegi kasutab mingit abilitit.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 13:57:51 vasta tsitaadiga

MUl on kahju, et nad tegelasi ümber ei modeleeri - näiteks nii "ilusad" nagu on Draeneilased ja BloodElfid. Tahaks ikka normaalsete jäsemete/kõrvadega NighElfe ja Taureneid kah näha icon_smile.gif !
Kuulsin, et muudavat mootorit - aga ega nad vist ei muuda eriti midagi - panevad jälle mõned Gloom ja Boom effektide kihid peale ning nii ta läheb !?

Vanas maailmas on ikka suht haledad küll mõned kindlused - ja eriti kui stooriga kokku vedada (natukenegi) jääb mõnikord arusaamatuks miks see Blizzard nii laisk oli !? LichKingis sellist probleemi enam kaugelt ei olnud.

Kas kellelgi on mõnda heat linki visata mängu-mootori muudatuste kohta ?
Huviga loeks.

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 13:58:47 vasta tsitaadiga

no siis oleks aeg omale normaalne arvuti osta mitte mingi rondiga aastast 2000 mängida ja kurta et oi kui juba kõik läägib @ indrek
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 30.09.2010 16:00:44 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
no siis oleks aeg omale normaalne arvuti osta mitte mingi rondiga aastast 2000 mängida ja kurta et oi kui juba kõik läägib @ indrek


Jutt õige - tahad kõike näha - osta vastav arvuti. Kuigi ega enda pill nüüd mingi 2000 aasta kontori masin ei ole, aga 25 mehe raidis kui kõik oma värvilise AOE käima lükkavad - siis võtaab kaadrisageduse ikka nadiks - peab vist uuendma hakkama.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 30.09.2010 16:23:04 vasta tsitaadiga

core2duo-d käivad hetkel wowis paremini kui phenomid ja cored-i-d. videokaardist asi üldse ei sõltu (kui just vändaga, puust kaart, päkapikud sees, ei ole) - kui on hea kaart siis on kõikidel resodel sama lääg ning vahet ple mis settingud on, shadows ja multisampling muudavad midagi nats aga see ongi niipalju kuipalju prose koormus sellest muutub.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 30.09.2010 16:33:29 vasta tsitaadiga

vaatasin just totalbiscuiti heroic deadmines videod ära - väga lahe - huviga oota juba ise proovimist - eriti viimast eventi icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.09.2010 17:16:28 vasta tsitaadiga

Tal jäi tegelikult DM'i lõpuosa nägemata kuna nad failisid seal suht haledalt icon_razz.gif

Hetkel on betas suht nutune olukord. Kõik ability'd mis su tegelase üle kontrolli kaotavad tekitavad insta disconecti, seega lähiajal vist üsnagi mitut instat pole eriti mõtet üritada

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 18:03:15 vasta tsitaadiga

indrek309 kirjutas:
core2duo-d käivad hetkel wowis paremini kui phenomid ja cored-i-d. videokaardist asi üldse ei sõltu (kui just vändaga, puust kaart, päkapikud sees, ei ole) - kui on hea kaart siis on kõikidel resodel sama lääg ning vahet ple mis settingud on, shadows ja multisampling muudavad midagi nats aga see ongi niipalju kuipalju prose koormus sellest muutub.


icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif hahaha beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

Pole tükk aega niipalju naerda saanud. Tõesti.. samas 'vändaga puust kaart päkapikud sees' oleks igati spets ja ÖKO disain. Peal oleks roheline silt: "ÖKO mahe kontrollitud!" XD
Tuleb meelde sõbra nali, kui küsisime talt, et wtf mis masin sul on et isegi quake 3 välja ei vea 486 vms?? Väidetavalt oli sõbra masin lihtsalt meteoriidiga alla sadanud taevast.. lol vaikus.

Jutt sulatõsi.. Core2Extreme hetkel parim wowi prose.. uusimal i7'l jõudlus suurem AGA ei jookse niikenasti mootoriga sünkrosse. Põhjus puhtalt mootoris mis sünkrob vanemaga paremini lihtsalt. Aga see ei tähenda et Core i seeria tukevikus ei võidutse. Hetke testid on vb varsti ajalugu. Ja tegelikult põhimõtteliselt kui mõned asjad kõrvale jätta on i7 extreme siiski kunn.

Tänapäeval üldse on inimesed liiga hakand arvama et "omg uus graafikakaart annab niipalju juurde" ise vahepeal tükk aega tegin ja uurisin teste. Kui suur vahe siis ikka on jne.. järeldan sama: kõige alus siiski prose ja mälu. Kiire dataratega ja suure jõudlusega graafikakaart annab pigem juurde nö. pildi interpretatsioonis kui et läägielimineerimises. Lääg ja framedropid on nimelt kinni hoopis mujal reeglina. Näiteks võib olla ülikõvv videokaart aga kui prose ei suuda sünkros kenasti mõnede .dllidega joosta ei ole võimalik lihtsalt et laagi ei ole.


viimati muutis ragner 30.09.2010 18:07:55, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.09.2010 18:05:36 vasta tsitaadiga

Ehk soovid sellest müstilisest "sünkrost" lähemalt rääkida?


Muidu selle koha pealt on õigus et wow tahab kõrget takti. Prose põlvkond ja tuumade arv olulist mõju ei anna

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 18:13:33 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ehk soovid sellest müstilisest "sünkrost" lähemalt rääkida?


Muidu selle koha pealt on õigus et wow tahab kõrget takti. Prose põlvkond ja tuumade arv olulist mõju ei anna


On nii keerulist teemat siin tõesti mõtet lahkama hakata? Sünkro mõiste ei ole täpne, kui seda mõtlesid, ja koondan sinna alla väga palju erinevaid aspekte, mis seotud lihtsalt raua ja koodi koostööga. Muud ei mitte midagi. See kuidas mängumootor prosega koostööd teeb on aga juba puhas rakendusmatemaatika teema igas mõttes. Ja tulevikus küll aetakse kood joonde niiet wow suudaks ka rohkematest tuumadest kasu lõigata.. hetkel lihtsalt nagu mõista oleme andnud see ei ole nagu VÕIKS olla. Vaatsin su profiilist, et sa C progreja, arvatavasti asjaga vägagi käpp icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 18:35:23 vasta tsitaadiga

Puhtalt wowi pelad ja muud samal ajal ei tee siis pole 4 corest eriti tolku jah, wow 2 tuumaliste prosede jaoks disainitud, 4 core ta ei kasuta, config files jurades saad ta 4 tuuma tunnistama, aga kasutama jääb ta minu arust igal juhul ainult kahte.
Kui mänguga sina peal oled siis tahad raidi ajal filme vahtida või iTunesi kuulata, tööd teha, frapsida või mis iganes. Siis on 4 corest tolku ikka kõvasti kuid peab ka olma midagi kvaliteetset, mitte mingi odav käkerdis mille iga tuum on tunduvalt nõrgem kui 2 core prosedel, sellisel juhul pigem kaotad performancet.
Frapsimeestele annab kiirem (või mitu) kõvaketas(t) väga palju juurde.
Tihtipeale on halb fps tingitud pigem vanast/vigasest tarkvarast, porri tirimisest ja mis eriti vihale ajab on see, et paljudel antivirus möllab raidi ajal. Kõigi lemmik Recount addon sööb masinat päris tõsiselt vanemate prosedega tegelastel, ka kõik muud sarnased jurad nagu Skada näiteks.
Disk Defragmenti teha vahetevahel teeb ka head, peale defragmenti jookseb WoW minu masinal küll alati tunduvalt kiiremini kui mõni nädal peale seda.

Aga jah kui mäng aeglane siis alustaksin ise küll prose vahetusest, mälu, kõvaketas (paljud lasevad oma 5600 pöördega). Võrgu settingutes võib möllata et latencit maha saada. Oli mingi programmijupp isegi selle jaoks, üle 100msi on väga raske saavutada Elioni ühendusega minul vähemalt peale toimetamist.
Ventrilo lagi üle kurdavad väga paljud windows 7 omanikud, settingud directional sound peale ja asi lahendatud 99% juhtudel.
Lihtsalt huvi peab natuke tundma asja vastu ja googeldama, arvuti eest hoolitsema ja saab ka vana pilliga edukalt hakkama. Iga väikse lagi peale uut videot ostes sööd ülejäänud elu makarone icon_razz.gif

Ahjaa muide, toiteploki vahetusest saad ka tavaliselt rohkem fps boosti, väga paljudel inimestel töötab mingi üliuus ja tuus raud mingi 500w chiefteci peal ja siis halavad ja virisevad et blue screen ja dc koguaeg. Muidugi on dc ja blue ja meeletu hangumine kui asjad korralikult sädet ei saa.

Peaks kah 4-tuumalise peale üle minema, Lich king juba nii peas et wiped ajavad sellise masenduse peale et olen juba jõudnud kõik Star Warsi episoodid ära vaadata (taaskord), pidevalt A State of Trance, Future Sound Of Egypt või Trance Around The World episoodid raidide ajal ära kuulatud. Vaikselt ka mõni mööblijupp valmis joonestatud Vectorworksis. Annab veits tunda küll kuidas teised programmid performancet maha tirivad icon_biggrin.gif


viimati muutis Priido 30.09.2010 18:39:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 18:38:34 vasta tsitaadiga

Teeme nii, et päris rumalat juttu ikka ei aja.
Takt taktis i7 > muud neljatuumalised > C2D kehtib ka WoW kohta, missest, et WoW vaid kahte tuuma suudab edukalt koormata.

WoWis FPS perf nõuab eelkõige head memory-cpu vahelist bandwithi. See tähendab, et kõrg taktiga DDR3 masinad perfoomivad eelkõige paremini. i7 X58 on eelkõige parem, sest tal on triple channel mälukontra, mis võimaldab suuremat läbivust.
icon_smile.gif

http://www.pcgameshardware.com/aid,693737/WoW-Wrath-of-the-Lich-King-CPU-benchmarks-with-Phenom-II-and-Core-i5/Practice/

Nii, et kell WoWis läg probleeme, siis klokkige oma mälu ja NB võimalikult kõrgele. icon_wink.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 30.09.2010 18:43:35, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 18:38:47 vasta tsitaadiga

Mind kimbutas pikemat aega see nö ventrilo "lag". heli tuli kohutavalt hiljem, pooltel juhtudel fighti ajal öeldud heli tuli peale fighti jne..
ükspäev näppisin settinguid ja lülisin "use direct sound" sisse ja probleem lahenenud...vahest on lahendused nii silma all, et häöbi hakkab.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 18:42:39 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Teeme nii, et päris rumalat juttu ikka ei aja.
Takt taktis i7 > muud neljatuumalised > C2D kehtib ka WoW kohta, missest, et WoW vaid kahte tuuma suudab edukalt koormata.


i7 on suhteliselt kvaliteetne, võrreldes toodetega mida mina silmas pidasin "odava käki 4 core" all
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 18:46:04 vasta tsitaadiga

Priido, kordan sulle veel korra. WoW puhul ei ole suurt vahet, kas sul jookseb C2D või C2Q või PhenomX2- X4, igaüks @ 3500mhz. Vahe tuleb sellest, kui kõrge on su AMD või Inteli uncore ja DDR3 kiirus.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 18:59:37 vasta tsitaadiga

Ma ei väidagi et C2D on parem kui C2Q või vastupidi. Väidan, et kui on olemas korralik kahetuumaline protsessor, näiteks Phenom II X2, siis odava 4-tuumalise, näiteks C2Q Q6600, peale minnes kaotad performi.
Peace beer_yum.gif

Ja Sinu jutt on muidugi õige ja ehk väljendab paremini ka, mida mina öelda tahtsin. Ehk siis et 4 tuuma ei ole alati parem kui 2 tuuma, ja vastupidi.


viimati muutis Priido 30.09.2010 19:04:31, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.09.2010 19:02:42 vasta tsitaadiga

ragner kirjutas:
On nii keerulist teemat siin tõesti mõtet lahkama hakata?
Alati võid ju PSi saata
ragner kirjutas:
Vaatsin su profiilist, et sa C progreja, arvatavasti asjaga vägagi käpp icon_wink.gif
Seetõttu küsisingi kuna kuulen säärast mõistet esmakordselt icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 19:42:34 vasta tsitaadiga

See WoW kiiruse sõltuvus põhiliselt protsessorist on veidi vale... Ühes masinas kõrbes hea kaart, GF7600GT läbi ja sai asendatud GF7300LE'ga, vat siis saad aru, misasi on aeglane video.
_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 19:44:31 vasta tsitaadiga

dzombe, ma arvan, et jutt käib uuematest kaartidest
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 22:17:47 vasta tsitaadiga

dzombe kirjutas:
See WoW kiiruse sõltuvus põhiliselt protsessorist on veidi vale... Ühes masinas kõrbes hea kaart, GF7600GT läbi ja sai asendatud GF7300LE'ga, vat siis saad aru, misasi on aeglane video.


Kiviaegsete kaartidega võrdlemine on "veidi" vale. icon_biggrin.gif Selliselt kaardilt ei saa sa muud oodatagi, kui absoluutselt miinimum detaile ja perfomance.



Teab keegi raudpolt stabiilset Ati catalysti, mis wowiga ei crashiks. 10.8 ja 10.9 mul mõlemad sakivad. 10.7 vist peale laskma. icon_rolleyes.gif
(mul on 3x 1920x1200 grupis monitorid ja mängin 1920x1200 resol, windowed mode.)

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 23:25:35 vasta tsitaadiga

ingame, liigub jutt, et hüljatud sai nüüd lõpuks lk25 hc maha täna

http://www.wowprogress.com/guild/eu/outland/H%C3%BCljatud

palju õnne !

me hetkel madistame valkyridega...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 00:12:43 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
ragner kirjutas:
On nii keerulist teemat siin tõesti mõtet lahkama hakata?
Alati võid ju PSi saata
ragner kirjutas:
Vaatsin su profiilist, et sa C progreja, arvatavasti asjaga vägagi käpp icon_wink.gif
Seetõttu küsisingi kuna kuulen säärast mõistet esmakordselt icon_smile.gif


Jah minu enda natuke segane interpretatsioon ja küsimus täiesti õigustatud icon_smile.gif

Kristoferile ei ole vist otseselt keegi vastu vaielnudki. i7 ilmselgelt ju omab. Küsimus on lihtsalt selles, et wow ei suuda 100% efektiivselt seda veel rakendada hetkel. Ja core2extreme mängib sellel põhjusel paremini kokku mootoriga, mis siis et i7 jõudlus on suurem ja mõlemad on nt. samas taktis. Keegi tõi põhjuse väga ilusal kujul juba välja, WoW on disainitud kahele tuumale ja i7 4 tuuma ei saa sellist rakendust nagu võiksid. Küll omab i7 isegi jooksutades aint kahte tuuma paremad c2duod. Siin pole midagi vastu vaielda.
Graafikakaart on tähtis kuid teatud tasemest alates mängib pisemat rolli kui prose ja mälu. Samas ma ei imestaks kui wowi mootorile tuleb lähiajal prof. 4tuuma support.

Hüljatutele palju õnne icon_biggrin.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
combo
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2009




sõnum 01.10.2010 00:15:16 vasta tsitaadiga

Vastab tõele, et saime täna lõpuks HC LK maha! Aega läks, aga asja sai nagu öeldakse. Tuleb tunnistada, et tegelikult läks meil ikkagist palju kauem kui algselt olime lootnud ja plaaninud. Kevadel 15%-20%iga tehes saime ainult natukene proovida. Suve alguses on ju teada-tuntud madalseis kui inimestel koolis lõpud ja esimene mätas kuiv on. Siis tegime suvise pausi nagu ikka - jalka MM, puhkused, keegi ei viitsi ju hardcore raidida palju. Clearisime niisama iga nädal 11/12hc, gearisime mõned uued inimesed ja 11. august alustasime taas korraliku raidimisega ja siis lõpuks 8. reseti enne kui maha saime. Ise arvasin et ehk 4-5 reseti peaks minema, aga läks teisiti. Sügise tulek on alati väga halb aeg - paljudel inimestel on kas gümnaasiumisse/ülikooli minek või muutuvad loengute ajad mis omakorda lööb eelmise aasta aega kestnud dünaamika katki. Setupiga madistasime ikka hullupööra, lõpuks kill tuli täiesti x setupiga kuna lihtsalt meil ei olnud inimesi enam. Miski korralik ~10 inimest 35st quitisid või on väga inactive ja tänane raid algas lausa sellega et pidime 2h ootama ja ToCis aega parajaks tegema et inimesed koju jõuaks ja tegema saaks hakata.

Video on tulemas nädalavahetuse jooksul, eks viskan siia ka lingi et huvilised saaks kaeda. Samas viskan kohe veksli välja et kui siin threadis vähegi liigub huvilisi kes Catas soovivad meiega kätt proovida siis kõik on teretulnud - eks meil tuleb pisike puhastus ka nüüd Cores ja mõningad kohad vabanevad ning uut ja värsket verd on alati juurde vaja et areng toimuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 00:49:34 vasta tsitaadiga

eks ta ole sama jama igal pool , terve suvi poolmuidu farmitud.
nüüd viimased nädalad paar reseti on saanud harjutada, aga jälle tänne lambi setup.
samas vaikselt liigub paremuse poole.

vahejuhtumina täna, suht kohe alguses disconnectisin, sisse logides leidsin ennast Barrensist., crossroadi lähistelt icon_lol.gif
ju dc ajal shadow trap viskas üle ookeani thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 01.10.2010 09:41:51 vasta tsitaadiga

7. detsembri võib vist Cataclysmi stardipäevana lukku panna? Link
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 14:05:34 vasta tsitaadiga

Selle järgi jälle nagu lükkuks edasi miski.
Megaretailer Amazon says World of Warcraft’s hotly hyped third expansion will miss its projected 2010 release date.
http://www.gamespot.com/news/6280118.html?tag=latestheadlines%3Btitle%3B2
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 01.10.2010 14:15:57 vasta tsitaadiga

kui gnomeregan midagi sunwelli taolist on siis ju aega küll.. pärast tuleb veel mingi pre-cata event nagu enne litskingi oli... ple ju mõtet neil nädalaks neid uusi asju teha.. mõned kuud.. aeg läheb ja suvel vbolla. blizz-i tööjõud pidi praegalt üldse seda starcrafti kruttima enamjaolt. vähemalt nii mulle öeldi kui ma vingusin ühes ticketis.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 01.10.2010 16:15:11 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Selle järgi jälle nagu lükkuks edasi miski.
Megaretailer Amazon says World of Warcraft’s hotly hyped third expansion will miss its projected 2010 release date.
http://www.gamespot.com/news/6280118.html?tag=latestheadlines%3Btitle%3B2

Mis ajast retailerid release datega pihta on pannud? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.10.2010 16:24:03 vasta tsitaadiga

indrek309 kirjutas:
kui gnomeregan midagi sunwelli taolist on siis ju aega küll.
Gnomeregan on miski world event kus käid ja questid tunnikese ja asi vask.
indrek309 kirjutas:
pärast tuleb veel mingi pre-cata event nagu enne litskingi oli.
Seda ootaks kusagile novembri kuusse.
indrek309 kirjutas:
blizz-i tööjõud pidi praegalt üldse seda starcrafti kruttima enamjaolt. vähemalt nii mulle öeldi kui ma vingusin ühes ticketis.
Right, nad lihtsalt võtsid esimese suvalise vabanduse ning kasutasid seda. blizzil tööjõudu piisavalt et seda jagada üheainsa projekti piirideski laiali. Elu sees ei hakka sul wow'i questide vorpija SC2 kaarte tegema kui catas veel asjad pooleli.

Ehk siis ise näeksin umbes nii:
4.0 talentide pre-patch oktoobri esimeses pooles
cata pre-event novembris, võimalik et terve kuu
cata release detsembri keskpaiku

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 01.10.2010 16:26:30 vasta tsitaadiga

Jõuludeks oleks hea reliisida, issid saaksid endale, emmele ja lastele teha jõulukingid. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 16:54:04 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
7. detsembri võib vist Cataclysmi stardipäevana lukku panna? Link


eitea, tundub kuidagi tormakas.
14 dets new arena season starts.

vaevalt et annavad ainult nädala leveldada 80-85
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.10.2010 16:55:47 vasta tsitaadiga

Erilist vahet ju pole millal uus season algab, lõpuks on nagunii rahvas kõik 85 peal icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 01.10.2010 17:23:28 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Erilist vahet ju pole millal uus season algab, lõpuks on nagunii rahvas kõik 85 peal icon_smile.gif


Suht suur vahe on. Närvid on selleks ajaks(s8 lõpp->s9 algus) täiesti läbi - iga nädal on hinnas!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 14:02:04 vasta tsitaadiga

Palju te päevas tavaliselt wowi mängite ja mida mängus teete? icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 302, 303, 304 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.