Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 309, 310, 311 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 01:27:23 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5647346/ps3-update-has-killed-three-old-mad-catz-controllers
http://www.joystiq.com/2010/09/24/ps3-firmware-3-50-disables-some-usb-peripherals-consumers-repor/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 01:50:07 vasta tsitaadiga

47th ronin kirjutas:
proovisin tumble demot ja seda musa/joonistamise asja.. justkui on ja justkui pole kah. shooter icon_question.gif demo on kellelgi normaalselt käima läinud? mul teeb kalibreerimise ära ja siis kursor hüppab nagu segane teleka vasakus ülanurgas ning kuhugi sealt ei liigu, vehi palju tahad.


shoot demo läks väga ilusti tööle, aga see suurem asi mäng ei olnud minu jaoks. see musa/joonistamise asi läks kohe kinni kuna ei olnud ka minu jaoks. hetkel olen ostnud tumble fulli ning sports champions'i ja olen mõlemaga väga rahul. lisaks ostsin veel high velocity bowling, aga see oli suur pettumus, kuna move seal eriti midagi juurde ei andnud. hustle kings sai ka ära proovitud, aga jällegi mitte midagi erilist. kokkuvõttes on jäänud selline mulje, et need mängud mis algselt ei olnud move jaoks mõeldud ja hiljem lisati lihtsalt selle tugi ei kannata üldse kriitikat. mängudest on plaanis juurde osta veel ecochrome 2 ja flight contorol.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extsy
HV kasutaja
Extsy

liitunud: 14.04.2009




sõnum 25.09.2010 08:21:30 vasta tsitaadiga

shoot demoga võttis pult minu omal jumala lampi külje pealt,aga kui said koha kätte siis sai mängida küll!
_________________
PSN:soap220
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 25.09.2010 11:18:38 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
lisaks ostsin veel high velocity bowling, aga see oli suur pettumus, kuna move seal eriti midagi juurde ei andnud.

seda mängu soovitaks tavalise puldiga mängida, üks parimaid sixaxise kasutusi :)
MummikAl kirjutas:
flight contorol.

seda julgen soovitada, vähese raha eest üsna palju mängu.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 25.09.2010 12:14:11 vasta tsitaadiga

DeathSpank : Thongs of Virtue sai soetatud. Täitsa mängitav RPG. Alguses oli mäng ikka jube raske aga nüüd pole juba viga. Plusspunkte annab veel ka sõbraga COOP'is mängimine.
_________________
PSN : zlatake123-

V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 25.09.2010 15:03:28 vasta tsitaadiga

Kust hetkel kõige soodsam Move'i ja F12010-t tellida on?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 25.09.2010 16:00:55 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Kust hetkel kõige soodsam Move'i ja F12010-t tellida on?

http://www.gamestracker.com/buy-f1-2010-compare-prices-ps3.htm <- sendit, the hut või zavvi, kõik vist saadavad 1£ postikuluga.
http://www.gamestracker.com/buy-playstation-move-starter-pack-compare-prices-ps3.htm <- dvd.co.uk või blahdvd tulevad hetkel koos postiga tõenäoliselt soodsaimad.
pead neile linkidele klikkides UK riigiks valima tõenäoliselt.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 21:08:46 vasta tsitaadiga

kui tahan näit zavvist tellida norra, kas mingi maks ka lisandub ja kui palju see on kui lisandub? Plaan ka varsti yks suurem tellimus teha.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 21:22:25 vasta tsitaadiga

xxlmaster, oleme seda siin teemas korra juba arutanud - Norra EL liige ei ole, samas on ühinenud EL "majandusruumiga". Eks kohalikud oska paremini kommenteerida...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.09.2010 21:23:30 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
kui tahan näit zavvist tellida norra, kas mingi maks ka lisandub ja kui palju see on kui lisandub? Plaan ka varsti yks suurem tellimus teha.


Kuna Norra ei ole EU liige siis kehtivad paki saamisel ikka Norra enda maksuseadused. Uuri parem mis seal see maksuvaba piir on ja sellest lähtuvalt siis kas lisandub või ei lisandu mingit tolli- või käibemaksu.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 13:20:51 vasta tsitaadiga

Heavy Rain on movega päris tore. Ainult ligi poolteist giga patchi vaja alla laadida.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 15:31:59 vasta tsitaadiga

Sai siis ka lõpuks tutikas slim konsool koos move`ga ära tellitud! Vast hiljemalt nädala pärast saab muljetada, kuidas ühe käega edeneb.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 27.09.2010 15:45:47 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Sai siis ka lõpuks tutikas slim konsool koos move`ga ära tellitud! Vast hiljemalt nädala pärast saab muljetada, kuidas ühe käega edeneb.


icon_smile.gif thumbs_up.gif

palju maksis kui küsida võib ja kust kohast.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 15:56:00 vasta tsitaadiga

Hinnaks 5,7K. Ja tellida inglismaalt aitas üks vana hea AHV icon_biggrin.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 16:41:39 vasta tsitaadiga

tore et sa alla pole andnud konsooli mängimisele loodan et saad ikka hakkama jne
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 16:50:09 vasta tsitaadiga

No algus läheb raudselt üle kivide-kändude icon_biggrin.gif Samas ma loodan, et see move-jublakas aitab vast isegi kaasa taastumisele. Ja kunagi tahaks ka uuesti kahe käega pulti hoida icon_exclaim.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 19:57:52 vasta tsitaadiga

Eile sai move palliga puldil vool otsa, proovisin RE5 tavalise puldiga, prrrr jube. Sihikut ei ole, ainult mingi laser kiir. Kui hästi meenutada siis oli vist juba eelmistes osades see kiirega värk sees. Movega on mingi ümmargune ring sihikuks, alguses tundus imelik, aga tegelt on ikka parem küll icon_biggrin.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 19:59:38 vasta tsitaadiga

hm siis pms "cheat" kui ring seal sihikuks... resident evil ongi selline "realism" et kiirega sihid. Samas enamasti on selline paanika seal et lased lihtsalt huupi ja lidud
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 27.09.2010 20:48:43 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi ülearust Playstation Eye'd poleks ära anda (loe:müüa)?
Saatke PM thumbs_up.gif

_________________
PSN : zlatake123-

V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cain
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2010




sõnum 27.09.2010 23:32:07 vasta tsitaadiga

Tere kõigile. Mõtlesin novembris muretseda pixmaniast PS3 + GT5 komplekti. Võibolla ka F1 2010 ja tekkis küsimus et kas neid on normaalne puldiga mängida või tasub ka rool muretseda?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 23:45:28 vasta tsitaadiga

Cain, m6lema mängu puhul on rool must have...see on minu arvamus muidugi.
Ise GT5P paremaid aegu saavutanud rooliga kui puldiga
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 28.09.2010 16:41:35 vasta tsitaadiga

Minu arust pole küll rool must-have. Ei viitsi elus nendega mässata.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 28.09.2010 17:54:21 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Minu arust pole küll rool must-have. Ei viitsi elus nendega mässata.


Eks muidugi on rooli ülesseadmine paras jamamine sõltuvalt muidugi kuidas kellelgi on süsteem tehtud, aga rooliga ikka kordades etem mängida kui mingi puldiga. Muidugi sõltub ka mis rooliga tegu. Kui mingi odav käkk, siis tõesti ei saa sellist head tunnetust kätte ja pole erilist vahet kas mängida rooli või puldiga. Kui aga väga korralik komplekt, on rool iga kell üle.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 19:12:02 vasta tsitaadiga

kas seda ps3 eyecreate softi saab psn'st või mingil muul moel ka? nimelt ei ole seda ju move starter oackiga kaasas, aga soov oleks seda proovida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 28.09.2010 19:13:05 vasta tsitaadiga

Mul on selle programm plaadina olemas.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 19:16:36 vasta tsitaadiga

tundub, et seda saab vist tasuta psn stores'st ka tõmmata?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 28.09.2010 20:29:49 vasta tsitaadiga

Kuda see roolisüsteem ka töötab kõvad roolikeerajad ? Kinnitub see kuidagi lauale või annab kuidagi süles ka hoida või jalgevahele toppida. Samas nats imelik ju kui laualekinnitatav ja tahaks lebos diivanil olla. Kahjuks pole kokku puutunud seega väike abi vajalik, ettetänades!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 21:04:23 vasta tsitaadiga

T4, eks neid komplekte ning variatsioone ole mitmeid ja erinevaid - "paandunud fännid" soetavad midagi taolist:

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 22:48:00 vasta tsitaadiga

ekraan liiga väike ...


rooli keerajatel käib asi enamasti sedasi, vist, et keeratakse rool laua vms eseme külge kinni, mugav tool ja sõitma. Ega päris auto roolis kah tiivanil lõuad pärani kotid taeva poole ei lebota... samas mõni lebotab kuni mats tuleb.

Idee poolest oleks kõige mugavam võtta mõni auto iste, sinna kuidagi ette mingi "kaadervärk" teha et saaks rooli ja H vahetaja panna ja võib päris mugav olla.

... ise ei ole, üritasin mitu korda, suutnud ühtegi ps3 mängu asjalikult mängida kusagil lebotades. alati peab toolil istuma muidu ei tule asjast midagi välja icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 22:50:02 vasta tsitaadiga

ja kui plaanis hakata hardcore gameriks siis vaata midagi sellist:

Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 29.09.2010 07:43:39 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:

... ise ei ole, üritasin mitu korda, suutnud ühtegi ps3 mängu asjalikult mängida kusagil lebotades. alati peab toolil istuma muidu ei tule asjast midagi välja icon_neutral.gif


Kummalik, ma ainult kott-toolil peaaegu täielikult horisontaalses asendis lebotades mängingi...Kuigi jah, mõne tähtsam missiooni, mis juba mitmendat korda välja ei tule, jaoks tõusen istukile, aga õige pea muutub see jälle lebotamiseks..
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 29.09.2010 10:28:20 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
tundub, et seda saab vist tasuta psn stores'st ka tõmmata?
mingi aeg tagasi sai küll psn-ist tasuta tõmmata. plaat tuleb eye-ga ostes kaasa.
muide, peale miskit fw uuendust menüüsse tekkinud video editor väidab, et ta ei saa hakkama vanema fw-ga salvestatud videotega. et need talle arusaadavaks teha, tuleb kogu oma salvestatud videomudru korraks usb pulga peale kupatada, ps-st asjad ära kustutada ja siis pulgalt sisemisele kõvakettale tagasi tõsta. peale seda enam ei kobise. nii igaks juhuks mainin.

Cander kirjutas:
Kummalik, ma ainult kott-toolil peaaegu täielikult horisontaalses asendis lebotades mängingi...Kuigi jah, mõne tähtsam missiooni, mis juba mitmendat korda välja ei tule, jaoks tõusen istukile, aga õige pea muutub see jälle lebotamiseks..
soovitage head toolikotti ja ostukohta. sumo müüb sellist silmnähtavalt head kraami ainult jänkistanis..
ise olen suht lühike (miski 170+), aga kontoritöö on omad jäljed jätnud (90+ kg). selline olevat normaalsele inimesele väike.

_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 10:36:20 vasta tsitaadiga

47th ronin, kui sa mõne hea tooli leiad, anna ka siin teada. Ma olen juba varsti aasta otsinud sellist mõnusat gaming tooli, mida ka eestisse saaks ja ei ole leidnud:(
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 29.09.2010 10:53:16 vasta tsitaadiga

47th ronin kirjutas:
soovitage head toolikotti ja ostukohta.

järve selveri kõrval oli vähemalt paar aastat tagasi üks mööblipood, kus suht suur valik kotttoole oli. seal kõige suuremad olid ikka parajad lahmakad.
pole nüüd mingi aeg küll sinna sattunud enam.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wunki
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 11:00:35 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
47th ronin kirjutas:
soovitage head toolikotti ja ostukohta.

järve selveri kõrval oli vähemalt paar aastat tagasi üks mööblipood, kus suht suur valik kotttoole oli. seal kõige suuremad olid ikka parajad lahmakad.
pole nüüd mingi aeg küll sinna sattunud enam.


Aatrium tõen koha nimi ja u1a tagasi oli valik päris suur.
Samas ise olen u1.90 ja 95kg ja mul on suht väike kott-tool kasutusel.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 29.09.2010 11:21:33 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
47th ronin kirjutas:
soovitage head toolikotti ja ostukohta.

järve selveri kõrval oli vähemalt paar aastat tagasi üks mööblipood, kus suht suur valik kotttoole oli. seal kõige suuremad olid ikka parajad lahmakad.
pole nüüd mingi aeg küll sinna sattunud enam.
käidud/nähtud ja otsustatud, et mul läheb neere ikka omal ka vaja. ja normaalse hinnaga saada olnud mudeleid võin ma ise teha (suur onoffi kilekott ja sutsuke jänesepabulaid sisse).
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.09.2010 22:10:17 vasta tsitaadiga

Ise olen juba mõnda aega säärast istet teleka ette otsinud:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kahjuks pole kuskilt leidnud ja jätkuvalt kasutusel vana hea kott-tool
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 29.09.2010 22:22:04 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, mida tuleks vaadata kasutatud konsooli ostul?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 22:23:08 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif aastat ning uurida kui palju seda on kasutatud
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 22:32:12 vasta tsitaadiga

Xcater kirjutas:
Keegi oskab öelda, mida tuleks vaadata kasutatud konsooli ostul?


kaua kasutatud, kuidas kasutatud, "märked" mingitest kahjustustest, kas lugeja töötab korralikult koormuse all, kõik asjad - juhtmed terved jne jne. Kas pesad sirged jms puhas ning tolmu sisse mitte mattunud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 22:56:57 vasta tsitaadiga

krt tahaks ka move kangesti ligi v6tta just varsti väja tuleva the fight: Lights outi pärast aga vähe skeptiline selles suhtes ikka kuidas ta töötab, gameplayd vaadates tundub suht läägima ikka(ei ole 1:1le liigutuste peale).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 07:20:08 vasta tsitaadiga

xxlmaster, käi mõnest kaubanduskeskusest läbi, äkki on "demomiseks" mõni komplekt välja pandud. Eile puistasin Tartu Lõunakeskuses ringi, seal mingid sellid Euronicsis katsetasid parajasti.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 09:57:47 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
krt tahaks ka move kangesti ligi v6tta just varsti väja tuleva the fight: Lights outi pärast aga vähe skeptiline selles suhtes ikka kuidas ta töötab, gameplayd vaadates tundub suht läägima ikka(ei ole 1:1le liigutuste peale).


sõber ostis ja ütles, et vähemalt oma plasma peal ei saa ta küll miskist lagist aru. siis tuli mõte, et äkki neis demovideotes on rahval märgatava input lagiga telekad.
ise ei ole talle veel külla jõudnud.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 30.09.2010 10:31:46 vasta tsitaadiga

Plasmadel muideks suht puudub input lag, võrreldes LCD'dega.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 10:35:43 vasta tsitaadiga

seda ma mõtlesingi, et lag ei pruugi olla põhjustatud move'st vaid telekast.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 10:42:14 vasta tsitaadiga

Kuidas see move komplektis olev kaamera tööasendis püsib? On tal mingi tallakinnitus ka, või tahab ta lihtsalt siledat pinda?
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 10:48:36 vasta tsitaadiga

sile pind. aga ma oletan, et vajadusel saab soovija sinna velcro (rahvakeeli "krõps") vms kleepida.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 30.09.2010 11:00:49 vasta tsitaadiga

Olen ka lõpuks jälle ps3 kasutaja. Loodan, et olen teie sõbralistis veel alles icon_smile.gif
Esimesena lükkan käed külge move-le(kahju, et teine move pult hiljem jõuab)

Teiseks võtan ette Demon's Souls-i, mis pidi paras pähkel olema(kas sellele ei ole mingi kõlakaid move toest?).

Ps. Kas neid mänge, mis ma olen ennem psn stoorist tirinud saan nüüd uuesti pele lükata(olen vist kõike 5x välja andnud)

ja kas RE5 move tuleb updatega tasuta?


aga nüüd üritan tööga ühelepoole saada...

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 11:06:12 vasta tsitaadiga

keegi kes juba move'iga mängib. Kas FPS'ides tuleb move'i kasutades ka mingi eelis puldiga mängijate ees? MAG paneb move'i suppordi sisse, endal nagu ei ole mingit isu seda osta, aga ei taha ka halvemas seisus olla pärast...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 11:15:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

(olen vist kõike 5x välja andnud)

Siis ei saa...
tsitaat:

Teiseks võtan ette Demon's Souls-i, mis pidi paras pähkel olema(kas sellele ei ole mingi kõlakaid move toest?).

Ei ja loodan, et ei tule ka...
tsitaat:

kas RE5 move tuleb updatega tasuta?

Ei, pead Gold Edition'i soetama...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 309, 310, 311 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.