|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
25.09.2010 01:50:07
|
|
|
| 47th ronin kirjutas: |
proovisin tumble demot ja seda musa/joonistamise asja.. justkui on ja justkui pole kah. shooter demo on kellelgi normaalselt käima läinud? mul teeb kalibreerimise ära ja siis kursor hüppab nagu segane teleka vasakus ülanurgas ning kuhugi sealt ei liigu, vehi palju tahad. |
shoot demo läks väga ilusti tööle, aga see suurem asi mäng ei olnud minu jaoks. see musa/joonistamise asi läks kohe kinni kuna ei olnud ka minu jaoks. hetkel olen ostnud tumble fulli ning sports champions'i ja olen mõlemaga väga rahul. lisaks ostsin veel high velocity bowling, aga see oli suur pettumus, kuna move seal eriti midagi juurde ei andnud. hustle kings sai ka ära proovitud, aga jällegi mitte midagi erilist. kokkuvõttes on jäänud selline mulje, et need mängud mis algselt ei olnud move jaoks mõeldud ja hiljem lisati lihtsalt selle tugi ei kannata üldse kriitikat. mängudest on plaanis juurde osta veel ecochrome 2 ja flight contorol.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
25.09.2010 08:21:30
|
|
|
shoot demoga võttis pult minu omal jumala lampi külje pealt,aga kui said koha kätte siis sai mängida küll!
_________________ PSN:soap220 |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
25.09.2010 11:18:38
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| lisaks ostsin veel high velocity bowling, aga see oli suur pettumus, kuna move seal eriti midagi juurde ei andnud. |
seda mängu soovitaks tavalise puldiga mängida, üks parimaid sixaxise kasutusi :)
| MummikAl kirjutas: |
| flight contorol. |
seda julgen soovitada, vähese raha eest üsna palju mängu.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carl963
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009
|
25.09.2010 12:14:11
|
|
|
DeathSpank : Thongs of Virtue sai soetatud. Täitsa mängitav RPG. Alguses oli mäng ikka jube raske aga nüüd pole juba viga. Plusspunkte annab veel ka sõbraga COOP'is mängimine.
_________________ PSN : zlatake123-
V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
25.09.2010 15:03:28
|
|
|
Kust hetkel kõige soodsam Move'i ja F12010-t tellida on?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
25.09.2010 21:08:46
|
|
|
| kui tahan näit zavvist tellida norra, kas mingi maks ka lisandub ja kui palju see on kui lisandub? Plaan ka varsti yks suurem tellimus teha.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
25.09.2010 21:22:25
|
|
|
xxlmaster, oleme seda siin teemas korra juba arutanud - Norra EL liige ei ole, samas on ühinenud EL "majandusruumiga". Eks kohalikud oska paremini kommenteerida...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
25.09.2010 21:23:30
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| kui tahan näit zavvist tellida norra, kas mingi maks ka lisandub ja kui palju see on kui lisandub? Plaan ka varsti yks suurem tellimus teha. |
Kuna Norra ei ole EU liige siis kehtivad paki saamisel ikka Norra enda maksuseadused. Uuri parem mis seal see maksuvaba piir on ja sellest lähtuvalt siis kas lisandub või ei lisandu mingit tolli- või käibemaksu.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
27.09.2010 13:20:51
|
|
|
| Heavy Rain on movega päris tore. Ainult ligi poolteist giga patchi vaja alla laadida.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
27.09.2010 15:31:59
|
|
|
Sai siis ka lõpuks tutikas slim konsool koos move`ga ära tellitud! Vast hiljemalt nädala pärast saab muljetada, kuidas ühe käega edeneb.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
27.09.2010 15:45:47
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Sai siis ka lõpuks tutikas slim konsool koos move`ga ära tellitud! Vast hiljemalt nädala pärast saab muljetada, kuidas ühe käega edeneb. |
palju maksis kui küsida võib ja kust kohast.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
27.09.2010 15:56:00
|
|
|
Hinnaks 5,7K. Ja tellida inglismaalt aitas üks vana hea AHV
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
27.09.2010 16:41:39
|
|
|
| tore et sa alla pole andnud konsooli mängimisele loodan et saad ikka hakkama jne
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
27.09.2010 16:50:09
|
|
|
No algus läheb raudselt üle kivide-kändude Samas ma loodan, et see move-jublakas aitab vast isegi kaasa taastumisele. Ja kunagi tahaks ka uuesti kahe käega pulti hoida
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.09.2010 19:57:52
|
|
|
Eile sai move palliga puldil vool otsa, proovisin RE5 tavalise puldiga, prrrr jube. Sihikut ei ole, ainult mingi laser kiir. Kui hästi meenutada siis oli vist juba eelmistes osades see kiirega värk sees. Movega on mingi ümmargune ring sihikuks, alguses tundus imelik, aga tegelt on ikka parem küll
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
27.09.2010 19:59:38
|
|
|
hm siis pms "cheat" kui ring seal sihikuks... resident evil ongi selline "realism" et kiirega sihid. Samas enamasti on selline paanika seal et lased lihtsalt huupi ja lidud
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carl963
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009
|
27.09.2010 20:48:43
|
|
|
Kas kellelgi ülearust Playstation Eye'd poleks ära anda (loe:müüa)?
Saatke PM
_________________ PSN : zlatake123-
V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cain
HV vaatleja
liitunud: 27.09.2010
|
27.09.2010 23:32:07
|
|
|
| Tere kõigile. Mõtlesin novembris muretseda pixmaniast PS3 + GT5 komplekti. Võibolla ka F1 2010 ja tekkis küsimus et kas neid on normaalne puldiga mängida või tasub ka rool muretseda?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
27.09.2010 23:45:28
|
|
|
Cain, m6lema mängu puhul on rool must have...see on minu arvamus muidugi.
Ise GT5P paremaid aegu saavutanud rooliga kui puldiga
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
28.09.2010 16:41:35
|
|
|
Minu arust pole küll rool must-have. Ei viitsi elus nendega mässata.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
28.09.2010 17:54:21
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Minu arust pole küll rool must-have. Ei viitsi elus nendega mässata. |
Eks muidugi on rooli ülesseadmine paras jamamine sõltuvalt muidugi kuidas kellelgi on süsteem tehtud, aga rooliga ikka kordades etem mängida kui mingi puldiga. Muidugi sõltub ka mis rooliga tegu. Kui mingi odav käkk, siis tõesti ei saa sellist head tunnetust kätte ja pole erilist vahet kas mängida rooli või puldiga. Kui aga väga korralik komplekt, on rool iga kell üle.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
28.09.2010 19:12:02
|
|
|
| kas seda ps3 eyecreate softi saab psn'st või mingil muul moel ka? nimelt ei ole seda ju move starter oackiga kaasas, aga soov oleks seda proovida.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
28.09.2010 19:13:05
|
|
|
Mul on selle programm plaadina olemas.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
28.09.2010 19:16:36
|
|
|
| tundub, et seda saab vist tasuta psn stores'st ka tõmmata?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
28.09.2010 20:29:49
|
|
|
| Kuda see roolisüsteem ka töötab kõvad roolikeerajad ? Kinnitub see kuidagi lauale või annab kuidagi süles ka hoida või jalgevahele toppida. Samas nats imelik ju kui laualekinnitatav ja tahaks lebos diivanil olla. Kahjuks pole kokku puutunud seega väike abi vajalik, ettetänades!
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
28.09.2010 21:04:23
|
|
|
T4, eks neid komplekte ning variatsioone ole mitmeid ja erinevaid - "paandunud fännid" soetavad midagi taolist:
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.09.2010 22:48:00
|
|
|
ekraan liiga väike ...
rooli keerajatel käib asi enamasti sedasi, vist, et keeratakse rool laua vms eseme külge kinni, mugav tool ja sõitma. Ega päris auto roolis kah tiivanil lõuad pärani kotid taeva poole ei lebota... samas mõni lebotab kuni mats tuleb.
Idee poolest oleks kõige mugavam võtta mõni auto iste, sinna kuidagi ette mingi "kaadervärk" teha et saaks rooli ja H vahetaja panna ja võib päris mugav olla.
... ise ei ole, üritasin mitu korda, suutnud ühtegi ps3 mängu asjalikult mängida kusagil lebotades. alati peab toolil istuma muidu ei tule asjast midagi välja
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
28.09.2010 22:50:02
|
|
|
ja kui plaanis hakata hardcore gameriks siis vaata midagi sellist:
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
29.09.2010 07:43:39
|
|
|
| angel kirjutas: |
... ise ei ole, üritasin mitu korda, suutnud ühtegi ps3 mängu asjalikult mängida kusagil lebotades. alati peab toolil istuma muidu ei tule asjast midagi välja  |
Kummalik, ma ainult kott-toolil peaaegu täielikult horisontaalses asendis lebotades mängingi...Kuigi jah, mõne tähtsam missiooni, mis juba mitmendat korda välja ei tule, jaoks tõusen istukile, aga õige pea muutub see jälle lebotamiseks..
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
29.09.2010 10:28:20
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| tundub, et seda saab vist tasuta psn stores'st ka tõmmata? |
mingi aeg tagasi sai küll psn-ist tasuta tõmmata. plaat tuleb eye-ga ostes kaasa.
muide, peale miskit fw uuendust menüüsse tekkinud video editor väidab, et ta ei saa hakkama vanema fw-ga salvestatud videotega. et need talle arusaadavaks teha, tuleb kogu oma salvestatud videomudru korraks usb pulga peale kupatada, ps-st asjad ära kustutada ja siis pulgalt sisemisele kõvakettale tagasi tõsta. peale seda enam ei kobise. nii igaks juhuks mainin.
| Cander kirjutas: |
| Kummalik, ma ainult kott-toolil peaaegu täielikult horisontaalses asendis lebotades mängingi...Kuigi jah, mõne tähtsam missiooni, mis juba mitmendat korda välja ei tule, jaoks tõusen istukile, aga õige pea muutub see jälle lebotamiseks.. |
soovitage head toolikotti ja ostukohta. sumo müüb sellist silmnähtavalt head kraami ainult jänkistanis..
ise olen suht lühike (miski 170+), aga kontoritöö on omad jäljed jätnud (90+ kg). selline olevat normaalsele inimesele väike.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
29.09.2010 10:36:20
|
|
|
| 47th ronin, kui sa mõne hea tooli leiad, anna ka siin teada. Ma olen juba varsti aasta otsinud sellist mõnusat gaming tooli, mida ka eestisse saaks ja ei ole leidnud:(
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
29.09.2010 10:53:16
|
|
|
| 47th ronin kirjutas: |
| soovitage head toolikotti ja ostukohta. |
järve selveri kõrval oli vähemalt paar aastat tagasi üks mööblipood, kus suht suur valik kotttoole oli. seal kõige suuremad olid ikka parajad lahmakad.
pole nüüd mingi aeg küll sinna sattunud enam.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wunki
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.02.2006
|
29.09.2010 11:00:35
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
| 47th ronin kirjutas: |
| soovitage head toolikotti ja ostukohta. |
järve selveri kõrval oli vähemalt paar aastat tagasi üks mööblipood, kus suht suur valik kotttoole oli. seal kõige suuremad olid ikka parajad lahmakad.
pole nüüd mingi aeg küll sinna sattunud enam. |
Aatrium tõen koha nimi ja u1a tagasi oli valik päris suur.
Samas ise olen u1.90 ja 95kg ja mul on suht väike kott-tool kasutusel.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
29.09.2010 11:21:33
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
| 47th ronin kirjutas: |
| soovitage head toolikotti ja ostukohta. |
järve selveri kõrval oli vähemalt paar aastat tagasi üks mööblipood, kus suht suur valik kotttoole oli. seal kõige suuremad olid ikka parajad lahmakad.
pole nüüd mingi aeg küll sinna sattunud enam. |
käidud/nähtud ja otsustatud, et mul läheb neere ikka omal ka vaja. ja normaalse hinnaga saada olnud mudeleid võin ma ise teha (suur onoffi kilekott ja sutsuke jänesepabulaid sisse).
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
29.09.2010 22:10:17
|
|
|
Ise olen juba mõnda aega säärast istet teleka ette otsinud:
Spoiler 
Kahjuks pole kuskilt leidnud ja jätkuvalt kasutusel vana hea kott-tool
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
29.09.2010 22:22:04
|
|
|
| Keegi oskab öelda, mida tuleks vaadata kasutatud konsooli ostul?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
29.09.2010 22:23:08
|
|
|
aastat ning uurida kui palju seda on kasutatud
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
29.09.2010 22:32:12
|
|
|
| Xcater kirjutas: |
| Keegi oskab öelda, mida tuleks vaadata kasutatud konsooli ostul? |
kaua kasutatud, kuidas kasutatud, "märked" mingitest kahjustustest, kas lugeja töötab korralikult koormuse all, kõik asjad - juhtmed terved jne jne. Kas pesad sirged jms puhas ning tolmu sisse mitte mattunud.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
29.09.2010 22:56:57
|
|
|
| krt tahaks ka move kangesti ligi v6tta just varsti väja tuleva the fight: Lights outi pärast aga vähe skeptiline selles suhtes ikka kuidas ta töötab, gameplayd vaadates tundub suht läägima ikka(ei ole 1:1le liigutuste peale).
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
30.09.2010 07:20:08
|
|
|
xxlmaster, käi mõnest kaubanduskeskusest läbi, äkki on "demomiseks" mõni komplekt välja pandud. Eile puistasin Tartu Lõunakeskuses ringi, seal mingid sellid Euronicsis katsetasid parajasti.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
30.09.2010 09:57:47
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| krt tahaks ka move kangesti ligi v6tta just varsti väja tuleva the fight: Lights outi pärast aga vähe skeptiline selles suhtes ikka kuidas ta töötab, gameplayd vaadates tundub suht läägima ikka(ei ole 1:1le liigutuste peale). |
sõber ostis ja ütles, et vähemalt oma plasma peal ei saa ta küll miskist lagist aru. siis tuli mõte, et äkki neis demovideotes on rahval märgatava input lagiga telekad.
ise ei ole talle veel külla jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
30.09.2010 10:31:46
|
|
|
Plasmadel muideks suht puudub input lag, võrreldes LCD'dega.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
30.09.2010 10:35:43
|
|
|
| seda ma mõtlesingi, et lag ei pruugi olla põhjustatud move'st vaid telekast.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
30.09.2010 10:42:14
|
|
|
Kuidas see move komplektis olev kaamera tööasendis püsib? On tal mingi tallakinnitus ka, või tahab ta lihtsalt siledat pinda?
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
30.09.2010 10:48:36
|
|
|
| sile pind. aga ma oletan, et vajadusel saab soovija sinna velcro (rahvakeeli "krõps") vms kleepida.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
30.09.2010 11:00:49
|
|
|
Olen ka lõpuks jälle ps3 kasutaja. Loodan, et olen teie sõbralistis veel alles
Esimesena lükkan käed külge move-le(kahju, et teine move pult hiljem jõuab)
Teiseks võtan ette Demon's Souls-i, mis pidi paras pähkel olema(kas sellele ei ole mingi kõlakaid move toest?).
Ps. Kas neid mänge, mis ma olen ennem psn stoorist tirinud saan nüüd uuesti pele lükata(olen vist kõike 5x välja andnud)
ja kas RE5 move tuleb updatega tasuta?
aga nüüd üritan tööga ühelepoole saada...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
30.09.2010 11:06:12
|
|
|
| keegi kes juba move'iga mängib. Kas FPS'ides tuleb move'i kasutades ka mingi eelis puldiga mängijate ees? MAG paneb move'i suppordi sisse, endal nagu ei ole mingit isu seda osta, aga ei taha ka halvemas seisus olla pärast...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
30.09.2010 11:15:05
|
|
|
| tsitaat: |
(olen vist kõike 5x välja andnud)
|
Siis ei saa...
| tsitaat: |
Teiseks võtan ette Demon's Souls-i, mis pidi paras pähkel olema(kas sellele ei ole mingi kõlakaid move toest?).
|
Ei ja loodan, et ei tule ka...
| tsitaat: |
kas RE5 move tuleb updatega tasuta?
|
Ei, pead Gold Edition'i soetama...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|