Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Formula 1 2010 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 14:39:42 vasta tsitaadiga

hea et kõva kisa asjast tuli... nüüd on lootust et fixitakse ära banana_dance.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 15:54:25 vasta tsitaadiga

Imo see on ikka ränk häbiplekk codemastersi pihta, kes müüvad seda eheda F1 märgi all kui racing mängu. Ometigi ei ole mäng rohkemat kui time trial rajal liikuvate random blokeeringutega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 15:56:23 vasta tsitaadiga

eee enamus codemasters mänge on ju sellised ... suht samad vead ja head. imo ei ole seal midagi üllatavat vaid sama tase v.a ehk natuke oleksid võinud beta testi rohkem teha, samas odavam on lasta klientidel asi ära teha imo.

Iseasi miks, väidetavalt, PC peal selline "pruun filter" peale pandi kui konsoolikad väidavad et neil sellist asja ei ole. icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 28.09.2010 16:05:32 vasta tsitaadiga

teine hooaeg ja redbullis siis nüüd , eriti mängida küll ei viitsi ikka , lootsin ,et tiimivahetusega kaasneb igast muid huvitavaid asju ka , kuid tegelt lihtsalt teistes värvides auto ja natuke parema juhitavusega ja liigub kiiremini icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kemmukas
HV kasutaja
Kemmukas

liitunud: 07.06.2009




sõnum 28.09.2010 16:49:19 vasta tsitaadiga

See Bahraini viimane kurv on ikka räige rehvilõhkuja. Sai siis täna careeri uuesti alustatud(savegame corrupted, kuidas seda probleemi küll fixida? Patchi peab ootama?) ning kohe esimesel ringil rehv katki, aga noo vähemasti läks täna parempoolne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 28.09.2010 17:07:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
After a practice session where you complete an R&D objective and unlock a new upgrade make sure you then load in to the following qualifying session before exiting the game

Nii pidi saama sellest save game corrupted asjast hoiduda.
Samuti võid neile saata oma corrupted faili ja nad teevad selle korda. Selleks pead laadima selle serverisse mõne ftp programmi abil.
server: ukftp.codemasters.com
Username: f1.saves
Password: gamesaves
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 17:08:15 vasta tsitaadiga

Ma sain peale 9 sõitu enda tiimilt uue pakkumise palgaga 6.5 milli, kas kui ma selle vastu võtan ei saa ma see aasta rohkem lepinguid vastu võtta?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 17:12:52 vasta tsitaadiga

K3ndu, mida selle rahaga teha saab??? ja kuda seda R&D-d arendada? näen, et saan nagu neid suuremaks väiksemaks muuta aga vajutada nupule vms ei saa..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.09.2010 17:17:05 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
K3ndu, mida selle rahaga teha saab??? ja kuda seda R&D-d arendada? näen, et saan nagu neid suuremaks väiksemaks muuta aga vajutada nupule vms ei saa..
practice sessionites on R&D missioonid, kus tuleb vajalik kogus ringe ettenähtud aja jooksul sõita
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 17:29:04 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
K3ndu, mida selle rahaga teha saab??? ja kuda seda R&D-d arendada? näen, et saan nagu neid suuremaks väiksemaks muuta aga vajutada nupule vms ei saa..
practice sessionites on R&D missioonid, kus tuleb vajalik kogus ringe ettenähtud aja jooksul sõita


kas mitte vajalik aeg ettenähtud ringide jooksul sõita?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 17:30:34 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
Imo see on ikka ränk häbiplekk codemastersi pihta, kes müüvad seda eheda F1 märgi all kui racing mängu. Ometigi ei ole mäng rohkemat kui time trial rajal liikuvate random blokeeringutega.


Minu teada on CM juba viimased head 7-8 aastat olnud üks suur tindiga kaetud olevus. Nad pole teinud ühtegi tõsiselt võetavat asja peale CMR2te.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 17:57:31 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
K3ndu, mida selle rahaga teha saab??? ja kuda seda R&D-d arendada? näen, et saan nagu neid suuremaks väiksemaks muuta aga vajutada nupule vms ei saa..


Asi pole rahas vaid selles ,et kui ma selle vastu võtan kas siis enam see aasta uusi lepinguid vastu võtta ei saagi?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.09.2010 20:18:06 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
K3ndu, mida selle rahaga teha saab??? ja kuda seda R&D-d arendada? näen, et saan nagu neid suuremaks väiksemaks muuta aga vajutada nupule vms ei saa..


Asi pole rahas vaid selles ,et kui ma selle vastu võtan kas siis enam see aasta uusi lepinguid vastu võtta ei saagi?
tark ei torma thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kemmukas
HV kasutaja
Kemmukas

liitunud: 07.06.2009




sõnum 28.09.2010 20:39:32 vasta tsitaadiga

henry300 kirjutas:
tsitaat:
After a practice session where you complete an R&D objective and unlock a new upgrade make sure you then load in to the following qualifying session before exiting the game

Nii pidi saama sellest save game corrupted asjast hoiduda.
Samuti võid neile saata oma corrupted faili ja nad teevad selle korda. Selleks pead laadima selle serverisse mõne ftp programmi abil.
server: ukftp.codemasters.com
Username: f1.saves
Password: gamesaves


Ai krt, ma just tegin eile õhtu aint 3 practicit(ka R&D) ära ning mõtlesin, et teen alles täna kvali, kuid siis see jama tuli juba. Eks siis teine kord varun aega mõlema jaoks korraga. Tänud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.09.2010 20:41:38 vasta tsitaadiga

Kemmukas kirjutas:
henry300 kirjutas:
tsitaat:
After a practice session where you complete an R&D objective and unlock a new upgrade make sure you then load in to the following qualifying session before exiting the game

Nii pidi saama sellest save game corrupted asjast hoiduda.
Samuti võid neile saata oma corrupted faili ja nad teevad selle korda. Selleks pead laadima selle serverisse mõne ftp programmi abil.
server: ukftp.codemasters.com
Username: f1.saves
Password: gamesaves


Ai krt, ma just tegin eile õhtu aint 3 practicit(ka R&D) ära ning mõtlesin, et teen alles täna kvali, kuid siis see jama tuli juba. Eks siis teine kord varun aega mõlema jaoks korraga. Tänud.
hea jah, et vähemalt põhjus teada, et teist korda vältida
täna isegi sikutasin race lõpuni, kuigi ei viitsinud kvaligi teha

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 20:43:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Minu teada on CM juba viimased head 7-8 aastat olnud üks suur tindiga kaetud olevus.

tsitaat:
eee enamus codemasters mänge on ju sellised ... suht samad vead ja head.

Kui te teate, et CM aastaid saasta toodab, siis miks te üldse kurdate siin? Lootsite, et nüüd äkki on kõik korras ja CM äkki peale 8'at aastat saasta täitsa tühja koha pealt üllatab?
Ise ütleks, et viimaste aastate produkt - Grid, Dirt2 on olnud igati soliidne. Mängu lõhkuvaid bugisi absoluutselt, terver career'i ajal, ei esinenud. Mõlemad olid mõnusad arkaade töristamised. F1 2010 jääb ikka suhteliselt kaugele nendest kui kompliit retail väljalase. Seal poleks vist isegi pool aastat lisaarendus aega aidanud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.09.2010 20:49:17 vasta tsitaadiga

nu mind hetkel häiris f1 puhul ainult see save game teema - see nö fake vastased on selline pseudoteema, et kui ise huviga pelaks, siis ei märkagi
angeli senistest kommentaaridest ongi jäänud mulje, et kirub seda, mis internetist lugenud on icon_rolleyes.gif
kõik tegelikult võimendavad seda üle - vea leiavad ainult need, kes üritavad otsida vigu
nood keda mäng huvitab, nood üritavad lihtsalt paremat aega teha või siis võtavad nõuks, et ei ole parimad rajal

seda illustreerib see tõik, et rahvas nimetas bugiks seda, et teiselt kohalt startiv sõitja, ei või saada paremat aega icon_rolleyes.gif - ringiaeg lükatakse joonelt
ning suurtel kiirustel näiliselt pikk distants läbitakse olematu ajaga icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 20:56:38 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:

Kui te teate, et CM aastaid saasta toodab, siis miks te üldse kurdate siin? Lootsite, et nüüd äkki on kõik korras ja CM äkki peale 8'at aastat saasta täitsa tühja koha pealt üllatab?


Ma olen enda meelest terve selle threadi pikkuse asjad ausalt paika pannud. Just sayin' icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.09.2010 21:00:27 vasta tsitaadiga

oot-oot, mis teema nüüd nende R&D asjadega on? ma sain nagu aru, et peab saama kõigepealt 1. piloodiks ja siis hakkavad need lahti tulema vms.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.09.2010 21:03:30 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
oot-oot, mis teema nüüd nende R&D asjadega on? ma sain nagu aru, et peab saama kõigepealt 1. piloodiks ja siis hakkavad need lahti tulema vms.
saad 1 piloodiks, siis saad uuendused enne tiimikaaslast, muidu saad viivisega
nad ütlevad, kui uuenduse saad - iseasi, kas jutust aru saad icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.09.2010 21:13:42 vasta tsitaadiga

3 practicet tehtud, kõik 1. ajad, sama ka quali kõik voorud ja 2 sõitu 1. tulnd. mingit juttu pole olnd, et soovitan sul intermediate rehve ja et säästa prime põhisõiduks jne.

virgin racing team ja siis teine sõitja on see, uhm, diGrassi vms.

E:

Hiinasse jõudsin omadega ja nüüd esimene practice objective ka olemas.

Huvitav, kas ma varem ei pand seda siis tähele või ei olegi kohe alguses esimestel etappidel seda süsteemi. icon_rolleyes.gif


viimati muutis NATAS999 28.09.2010 22:57:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 28.09.2010 22:51:40 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
nu mind hetkel häiris f1 puhul ainult see save game teema - see nö fake vastased on selline pseudoteema, et kui ise huviga pelaks, siis ei märkagi
angeli senistest kommentaaridest ongi jäänud mulje, et kirub seda, mis internetist lugenud on icon_rolleyes.gif
kõik tegelikult võimendavad seda üle - vea leiavad ainult need, kes üritavad otsida vigu
nood keda mäng huvitab, nood üritavad lihtsalt paremat aega teha või siis võtavad nõuks, et ei ole parimad rajal

seda illustreerib see tõik, et rahvas nimetas bugiks seda, et teiselt kohalt startiv sõitja, ei või saada paremat aega icon_rolleyes.gif - ringiaeg lükatakse joonelt
ning suurtel kiirustel näiliselt pikk distants läbitakse olematu ajaga icon_idea.gif


probleem on rohkem selles, et mind huvitab mäng, kuid kui kogu mäng on põhimõtteliselt time trial, miks seal üldse kirjas on, et " qualification" või " race" ?

Lisaks ootan ma nii öelda official mängult ka official autosid ja nende tugevust.
See, et ma kõige raskema raskusastmega suudan HRTga esikümnesse sõita ja et alates 5ndast etapist ongi team objective tulla 12ndaks või paremaks sõidus.... HRTga???


Halloo....

Ja angeli poolt antud youtube link tõestab, et maakera on ümmargune, ma ei saa aru, miks üritad väita, et maailm on lapik?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 28.09.2010 22:52:57 vasta tsitaadiga

hakkab tulema

http://www.grandprixgames.org/read.php?6,950302,950302#msg-950302

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 23:06:04 vasta tsitaadiga

Norm thumbs_up.gif Keegi dx11 ka juba proovinud on?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 28.09.2010 23:06:51 vasta tsitaadiga

Kas see mäng siis kohe dx11 ei olnud?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.09.2010 23:13:24 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Norm thumbs_up.gif Keegi dx11 ka juba proovinud on?
segast ajad ve? DX9 mäng ju.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 23:19:28 vasta tsitaadiga

NATAS999,

vaata korra mängu kausta ning ütle, mida need dx9 ja dx11 korraga seal siis teevad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 23:30:33 vasta tsitaadiga

DX11 ei tööta, ammu öeldud ju. Patchitakse hiljem sisse.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.09.2010 23:47:43 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
...Patchitakse hiljem sisse.
=DX9... hope not. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 23:50:58 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
DX11 ei tööta, ammu öeldud ju. Patchitakse hiljem sisse.


Töötab küll osaliselt, võid config failist sisse lülitada thumbs_up.gif Jäeti täis mängust välja kuna paar viga sees. Patchiga peaks tulema kuna ammu reklaamiti, et see on dx11 toega mäng.
NATAS999, sa ajad jah segast

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.09.2010 10:39:01 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, oled siis ise lülind sisse config failist? sul ju DX11 kaart olemas. icon_rolleyes.gif peale tööd kodus võin proovida seda asja.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 29.09.2010 10:45:44 vasta tsitaadiga

Ja need vead on märgatavad?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.09.2010 11:09:31 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
libe kirjutas:
nu mind hetkel häiris f1 puhul ainult see save game teema - see nö fake vastased on selline pseudoteema, et kui ise huviga pelaks, siis ei märkagi
angeli senistest kommentaaridest ongi jäänud mulje, et kirub seda, mis internetist lugenud on icon_rolleyes.gif
kõik tegelikult võimendavad seda üle - vea leiavad ainult need, kes üritavad otsida vigu
nood keda mäng huvitab, nood üritavad lihtsalt paremat aega teha või siis võtavad nõuks, et ei ole parimad rajal

seda illustreerib see tõik, et rahvas nimetas bugiks seda, et teiselt kohalt startiv sõitja, ei või saada paremat aega icon_rolleyes.gif - ringiaeg lükatakse joonelt
ning suurtel kiirustel näiliselt pikk distants läbitakse olematu ajaga icon_idea.gif


probleem on rohkem selles, et mind huvitab mäng, kuid kui kogu mäng on põhimõtteliselt time trial, miks seal üldse kirjas on, et " qualification" või " race" ?

Lisaks ootan ma nii öelda official mängult ka official autosid ja nende tugevust.
See, et ma kõige raskema raskusastmega suudan HRTga esikümnesse sõita ja et alates 5ndast etapist ongi team objective tulla 12ndaks või paremaks sõidus.... HRTga???


Halloo....

Ja angeli poolt antud youtube link tõestab, et maakera on ümmargune, ma ei saa aru, miks üritad väita, et maailm on lapik?
seda mis seal videos näidati, seda creeris ei ole küll märganud - careeris vähemalt näitab ta mitu kümnendikku maas või ees sellist ning minust mahajääjad on olnud alati max pool sekundit kiiremad, kuid sedagi kuskil sõidu keskel, mitte esimesel ringil

see bug tundub olevat grand prix's icon_rolleyes.gif

mis puudutab sinu väidet, et tegu põhimõtteliselt time trialiga, siis see on absoluutselt kõikide racing peladega, kuid careeris vähemalt on muid muutujaid ka, kui vastaste aeg
eile sõitsin, siis oli üks masin monacos risti tee peal ja raadios anti märku, et see oli race leader thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 12:25:01 vasta tsitaadiga

Krdi kino ikka selle mänguga... Mõnes kurvis auto lihtsalt ei keera nii palju kui peaks. Sõidan ilusti (abidega) nende noolekeste järgi, idee peaks ju selline olema, et kui nooled on rohelised, siis anna piitsa ja kui punased, siis tuleb pidurdada. Sõidan siis nende roheliste noolte järgi ja annan vaikselt gaasi aga auto vajub kurvis välja. Samas näen ekraanilt et rool ei ole välja keeratud (saab vist 90c ehk siis risti keerata). Ja kui ma nendes kurvides jälle gaasi järgi annan, siis näen, kuidas vastased lihtsalt eest ära kaovad. Tegu oli vist 5-nda rajaga ja kurvid need kiired, kus peab mäest üles sõitma. Sai ka erinevaid seadeid katsetatud (quick setupist) aga tulutult.
Proovisin nii puldi kui klaveriga... (pult Logitech Dual Action)


viimati muutis MMx 29.09.2010 12:30:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 29.09.2010 12:29:11 vasta tsitaadiga

Sama siin. Hispaanias vist oli mingi lauge kurv kus ma pidevalt välja vajusin ja pidin hoogu maha võtma samas kui AI lasi sealt enam vähem täis gaasiga.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 12:40:29 vasta tsitaadiga

Ja mis värk sellega veel on, et kui raadiost öeldakse, et tiimikaaslane sõidab sinust palju kiiremini, tule PIT'i ja kopeerime seaded sinu autole üle, äkki läheb paremaks. Et nagu kustkohast sellist asja teha annab?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 12:41:22 vasta tsitaadiga

Catalunya raja 3'as kurv. Osad kurvid selles mängus jäävad mällu igaveseks. Selle suutsin lõpuks täispedaaliga läbida kui olin auto confi treeningus äärmusest äärmusesse proovinud. Camber tuli sättida esiratastel võimalikult vasakule, tagumistel natuke vähem. Täpselt ei mäleta, aga point on, et garaazis pead putitama settinguid natuke. Tippkiirust väga palju ei kaota. Esimene sektor läbisin kohe 0.3 sek kiiremini.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 29.09.2010 12:54:44 vasta tsitaadiga

Aga asi selles, et ma pole f1 tehnik ja ei oska seadistada..kui ainult jah katsetada.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 13:20:37 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Aga asi selles, et ma pole f1 tehnik .....

.... no aga võiksid ju. icon_biggrin.gif
Eks parima seade otsimine paras "keemia" ole. Igal rajal erinev jne.
Samas see just asja omamoodi võlu ongi. Kas on siis tore panna everytime samade pastalde ja samade võimetega autoga. Mul oleks paari tunniga kopp ees.

Mõnedes kurvides on vist lihtsalt kehvasti need nooled maapeale kleebitud. Tuleb õppida tunde järgi sõitma.
Mingeid noolekesi ei kasuta ma enam ammu.... nii proff olen küll boss.gif .
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 13:46:17 vasta tsitaadiga

Ega ma ka tehnik pole. Need codemastersi confimised on nagunii kõik ühesugused sliderid mingi 10 erineva valikuga, kus puusse ei ole võimalik panna. Kui raske on settingud kõik ühelepoole lükata, sõita üks ring, proovida ja siis kõik teisele poole lükata ja jälle proovida mõni ring. Mul viskas üks hetk üle mingi eelseadistatud haige understeeriga kiiretes kurvides pidurdamine ja katsetasin seal valikuid - on täitsa võimalik sättida paika parem masin, kui need template'd pakuvad. Või sõidaksid selle asemel 100 ringi mingi preset'iga ja siis kiruksid muudkui kui shht see masin ikka on.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.09.2010 13:47:25 vasta tsitaadiga

Kas telemeetria oli mängus ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 15:10:29 vasta tsitaadiga

Sama küsimus?
MMx kirjutas:
Ja mis värk sellega veel on, et kui raadiost öeldakse, et tiimikaaslane sõidab sinust palju kiiremini, tule PIT'i ja kopeerime seaded sinu autole üle, äkki läheb paremaks. Et nagu kustkohast sellist asja teha annab?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 29.09.2010 15:58:59 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Sama küsimus?
MMx kirjutas:
Ja mis värk sellega veel on, et kui raadiost öeldakse, et tiimikaaslane sõidab sinust palju kiiremini, tule PIT'i ja kopeerime seaded sinu autole üle, äkki läheb paremaks. Et nagu kustkohast sellist asja teha annab?


+1

Ja veel. Kuidas treeningu ajal kütusekogust suurendada saab, et ei peaks kogu aeg boksi keerama peale paari ringi?

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.09.2010 17:37:00 vasta tsitaadiga

weasel, treeningu ajal lislt boxist võtad sealt arvuti pealt seadistuse koha lahti, sealt mootori seadistus ja alumine riba ongi kütuse kogus, mis kohe paaki tangitakse.

tegin selle DX11 hacki ära, aga minu arust küll midagi ei muutunud icon_rolleyes.gif

isegi FPS on sama
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 17:45:24 vasta tsitaadiga

Nonii, läksin Toro Rossosse 6.5 milli eest.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 29.09.2010 22:19:47 vasta tsitaadiga

2 hooaeg ja redbulli peal nüüd, ja no krt redbulliga on ikka väga lihtne sõita ,viiest sõidust 4 võitnud ja ühe katkestanud
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kemmukas
HV kasutaja
Kemmukas

liitunud: 07.06.2009




sõnum 29.09.2010 22:23:02 vasta tsitaadiga

Kas keegi on veel tähele pannud, et vahest Shangai 2. sektor näitab nagu eriti kosmilisi aegu? Näiteks ükskord parandasin ma seal oma tulemust seal 42sec ning järgmisel ringil 40sec. Aga vähemasti terve ringi peale võttis ikka normaalse aja. Mul toimus see värk siis Q3-e ajal.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 23:03:24 vasta tsitaadiga

See ringiaegade süsteem paneb aeg-ajalt näkku jah.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 30.09.2010 01:12:11 vasta tsitaadiga

Realistic Sun mod peaks tulema see nädalavahetus icon_smile.gif
http://www.nogripracing.com/forum/showthread.php?t=224527

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 03:27:32 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Loomulikult algas kõik minust! icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Formula 1 2010 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.