|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
25.09.2010 15:54:29
|
|
|
alt+enter
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
25.09.2010 16:02:02
|
|
|
\Documents\my games\FormulaOne\hardwaresettings\hardware_settings_config sealt pane fullscreen true mul oli sama pull
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.09.2010 16:51:24
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
| Kuidagi replay UId saab peita? |
Ma ka seda otsisin ja keegi ei osanud midagi öelda, reaalselt aga aitab kui proovida nuppe läbi ja leidsingi, et F6 eemaldas need. See video, mis ma tegin seal on sitaks lõike replayst ja palju lõike otse sõitmise ajal aga kokku panin nii, et näeks nagu replay välja või noh, ah keeruline seletada
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
25.09.2010 17:15:13
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| DefXtreme kirjutas: |
| Kuidagi replay UId saab peita? |
Ma ka seda otsisin ja keegi ei osanud midagi öelda, reaalselt aga aitab kui proovida nuppe läbi ja leidsingi, et F6 eemaldas need. See video, mis ma tegin seal on sitaks lõike replayst ja palju lõike otse sõitmise ajal aga kokku panin nii, et näeks nagu replay välja või noh, ah keeruline seletada  |
WTF ongi F6, kuidas mul see nupp kahe silma vahele jäi? Ah nvm, tänud!
| ot: |
| Kuskilt netist F1 Q ka kuskil näeb? Live stream? |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
25.09.2010 17:42:46
|
|
|
Mafia, tra gaastist veel põhja lajatad, kui näed, et saba hakkab ära minema?
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.09.2010 23:33:13
|
|
|
tehtud
10 sõitu hooajast sõidetud ja save game vigane
ja googlest leiab, et see viga ei ole platvormist sõltuv - juhtub xbox, ps3 ja pc
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.09.2010 23:39:40
|
|
|
... .kui uurida codemasters foorumit siis tasuks soojalt enne mängu mitte väga tõsiselt süveneda ennem kui päts väljas. asi lasti ikka väga bugisena välja (enamasti pc see patune aga mingil põhjusel tunduvad ka konsoolid kannatavat). Samas vaevalt et nad AI'd nüüd reaalsetl/ausalt sõitma panevad vaid ehk teevad need "loogilisemad" vead korda.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.09.2010 23:48:36
|
|
|
| angel kirjutas: |
| ... .kui uurida codemasters foorumit siis tasuks soojalt enne mängu mitte väga tõsiselt süveneda ennem kui päts väljas. asi lasti ikka väga bugisena välja (enamasti pc see patune aga mingil põhjusel tunduvad ka konsoolid kannatavat). Samas vaevalt et nad AI'd nüüd reaalsetl/ausalt sõitma panevad vaid ehk teevad need "loogilisemad" vead korda. |
see AI pole mind absoluutselt seganud ja see võlts aegade teemat sõidus tähele ei pane, kas ta üldse tõsigi on
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.09.2010 23:57:39
|
|
|
Ok, proovisin Bahraini ka Mclareniga mingi viis ringi, üritan rada selgeks teha.
1:58:145
Nüüd lähen Virginiga maad uurima
Krt peab ikka tõdema, et üks selle aasta üllitisi, täiesti hea sim-arcade mix mäng Loodetavasti iga aastaga muutub aina rohkem sim likeks ning eemaldakse mõned lollid bugid.
Graafika on hämmastavalt kena ikka vormelitel
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
26.09.2010 00:04:22
|
|
|
| libe kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| ... .kui uurida codemasters foorumit siis tasuks soojalt enne mängu mitte väga tõsiselt süveneda ennem kui päts väljas. asi lasti ikka väga bugisena välja (enamasti pc see patune aga mingil põhjusel tunduvad ka konsoolid kannatavat). Samas vaevalt et nad AI'd nüüd reaalsetl/ausalt sõitma panevad vaid ehk teevad need "loogilisemad" vead korda. |
see AI pole mind absoluutselt seganud ja see võlts aegade teemat sõidus tähele ei pane, kas ta üldse tõsigi on |
foorumis lugesin aga ise nii täpselt 100% kontrollinud ei ole aga tundub et enamustel on sama häda. Isegi vaatan neid müstilisi turbiine aegu sõitmas samas kui ma sõidan siis nad minust nagu mööda ei lähe vaid pigem sõidan mina neist mööda. Kuna vaja rada tundma õppida siis sõidan enamasti 4-5 ringi praksi ja siis mitu ringi kvalifikatsiooni... vahest ikka saab kellegi ka omaks rõõmuks võssa aetud. Ei ole märgasid radu eriti sõitnud kuid väidetakse kah et ai sõidab märjaga paremini kui kuivaga. Fun videod on ka need kus inimestel täiesti lampi rehvid lõhkevad Endal on kah see "random event" läbi käind isegi siis kui ma võsas ei ole käinud kordagi
samas see viga on 100% olemas et lampi antakse karistusi kui keegi sulle sisse sõidab ja pitstop on kah katki (mingid ghost autod panevad sust läbi ja saavad enne pitti ning varem välja). jne
codemasters ei ole tea mis tugev AI progremises ja tundub et lasevad vana hooga edasi... aga on ka hullemaid nähtud. Aga võiks nagu võrreldes vanade mängudega mingit arengut näidata. Neil ju kõik asjad olemas ... nad on ammust ajast neid mänge vatranud ja ka sedasorti mäng neile võõras ole. Ei usu et nende firma märgi all välja lastud mängude kood neile kättesaamatu peaks olema... ei ole nad ainult väljalaskjad vaid ka tegijad.
ps: sind vast ei saga ka AI sellepärast et mängid easy'ga + abid. Proovisin korra ja sedasi võib jah kas või "tagurpidi" end esimeseks sõita kuna AI ajad on jube lõdvaks lastud. Mingi "ette antud kvalifikatsiooni aeg" vms opjective anti siis sõitsin selle 20 sec'i kiiremini ära isegi siis kui käisin kogemata järjekordselt võsas ja tükk aega ägisesin sealt välja. Natuke veider oli ainult oma sputnikutega sõita mingite mersude jms F1'tedega võidu. idee poolest peaks alguses olev auto ju aeglasem olema kuna sa oled "alles alustamas oma karjääri".
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
26.09.2010 00:05:49
|
|
|
Väga huvitav, et keegi multiplayerist pole midagi rääkinud siin
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.09.2010 00:14:24
|
|
|
gan3b, mis seal rääkida? imo mõttetu kui vaid 8 mängijat max või mis ta oligi, ikka full grid peaks olema, aga noh siis inimesi ka vaja mis tegelt ple probleem. kui õieti mp-d teha.
edit: Virgin ei tundugi niiii halb olema
Sekund kaotus hetkel vaid mu Mclareniga tehtud ajale.. aga noh eks rada nüüd ka rohkem peas
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 26.09.2010 00:26:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.09.2010 00:26:34
|
|
|
tra see save game teema võttis pelamise tuju täiega ära
mingi 20h olin juba aega raisanud ja nüüd sedasi - nüüd vaja otsast pihta
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.09.2010 00:27:54
|
|
|
libe, juhul kui orikas ple siis ilmselt teada tuntud asi aga tänud hoiatuse eest pm... hakkan igaksjuhuks save kopeerima.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
26.09.2010 00:29:34
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
Mafia, tra gaastist veel põhja lajatad, kui näed, et saba hakkab ära minema?  |
Ma ei mäleta Enda arust nagu ei vajutanud või mai tea vb tundus et ma saan kurvist minema vms
Võis ka olla, et automaat käigukas lükkas käiguvõrra alla ja selleks on pöörded põhjas vms
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.09.2010 00:30:30
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| libe, juhul kui orikas ple siis ilmselt teada tuntud asi aga tänud hoiatuse eest pm... hakkan igaksjuhuks save kopeerima. |
see on autosave teema, probleeme on kõigil kolmel platvormil
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.09.2010 00:53:46
|
|
|
libe, meh... loodetavasti tuleb mingi patch, ise pole veel täheldanud midagi savedega aga pole niikaua ka mänginud veel.
Enivei tegin oma Mclareni aja paari ringiga Virginiga üle
edit: lol, tundub, et pigem rada sai Virginiga pähe, et aeg sama tuli tegin ühe ainsa runi uuesti Mclareniga ja 4sekki parem aeg nii juba on õigem vahe.. eriti huvitav top kiirust vaadata, pika sirge lõpus suudab Virgin 274 kudagi sisse võtta, Mclarenil terve tee siuke kiirus ja lõpus 284
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 26.09.2010 00:57:54, muudetud 5 korda |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
26.09.2010 00:54:05
|
|
|
Ülihea mäng ikka!
Dynamic weather on ka hea, enamus AI-d läks alt sellega, et käisid liiga sõidu algul poksis ära, hiljem pidid veel minema, sest vihma hakkas sadama.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
26.09.2010 01:36:25
|
|
|
.. codemasers foorumis on mingid ajud juba leidnud et seal mängus AI reaalselt ei sõidagi. Ehk siis "gta" süsteem et nad spawnivad su ette kui nad peaksid su vaateväljas olema.... ja vastavalt raskus astmele kaitsevad oma rada.
samas ise ei ole kordagi näinud et AI paneks võssa, purustaks rehvi, saaks kütus otsa vms. Nagu über oravad panevad raisad ees minema ja siis rebi nagu segane järgi Keegi on suutnud üldse AI'l mingeid viperusi näha peale vahest rajalt välja sõit? Ees olevad autod imo püsivad stabiilselt ees ja kui maha jääd siis enam kätte naljalt saa... vigu nad kah ei tee.
Grid'is sellist sirukust vist ei toimunud foorumis... ise jõudsin seal AI'le alati järgi ja kui sabas pendeldasid pani asi pärast võssa kah kui kaasa aitasid...
Väga kurb et codemasers enam ei pane replay ajal kaamera valikut et jälgida teist sõitjat... siis saaks kohe kontrollida, aga arvatavasti sellepärast enam mängu seda ei pandagi (vanasti minuteada oli).
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.09.2010 01:37:59
|
|
|
ai eksib küll
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.09.2010 01:42:46
|
|
|
angel, Hiljuti Petrov sõitis rahulikult seina mu nina ees lihtsalt läks vihmas käest ära.
Isegi kui vabakas on nii tehtud siis see ei huvita väga mind, ajad on olemas, sõida üle, need autod rajal on pigem su segamiseks nagu in real life. Suht keeruline on väita mida nad väidavad, sa ju ise pole koguaeg rajal, ega jälgi rada nii, et ma ei näe pointi miks peaks siuke asi mängu segama otseselt.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
26.09.2010 01:56:27
|
|
|
vast selles mõttes ehk segab, et AI lihtsalt cheatib ja on vaid visuaalseks toeks. AI võiks juba arukam olla ja reaalselt sõidud läbi teha. Ning lampi võiks juhtuda asju et AI seisab tee ääres kuna rehvid läbi või siis venib su ees kuna rehvid puuduvad, kütus otsas vms. Ehk siis oleks talgi "pinge" peal ja käsk sõita kõik läbi mis näitaks progrejate osavust. muidu on suht time trial kogu see mäng v.a vahest AI tuleb sulle ette koperdama ja teeb ehk mõne piruetti kah.
ei midagi lihtsalt küsisin kas keegi mingeid veidrusi märganud. Lihtsalt Grid'is sellist jama nagu ei täheldanud või siis viimases codemasters mängus kus veel asjalikum pitstop sees oli. "kummi" efekt nagunii mängus sees kuna vähesed suudavad üldse AI'd auto mängudes teha kui üldsegi (s.t ei oska peast nüüd öelda kus auto mängus kõige asjalikum ai oligi).
Neid väiksemaid apsakadi olen isegi näinud aga kaugemal olev AI nagu ei tee messugi. Vaadates kui kiiresti nad mulle persekülge tulevad kui teelt välja panen siis usun, et kui AI teelt välja paneb jõuan ma suht hetkega sinna. F1 tundub olevat selline 1 sec ala et kui 2 sec juba aega kulunud on kõik meeskond juba sul järel ja möödasõidus.
.. oletaks et sellepärast ükski tootja enam ei panegi replay campi sisse kus saab valida AI autot... lihtsalt seal ei ole midagi vaadata või siis näed mingit ulme liikurit kes lihtsalt põrutab kurve füüsikat eiramata läbi (nähtud kus juures osades mängudes).
ps: aga jah selleks mp ongi olemas, kui vaid ei oleks troppe kes esimeses kurvis kõiki maha ei üritaks sõita või tagurpidi otsusta liikuma hakata
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
viimati muutis angel 26.09.2010 02:02:05, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
26.09.2010 02:00:47
|
|
|
Ma olen näinud 2 korda kuidas AI eksib. Ühe korra oli minu tiimikaaslane, äärekivi pealt taguots ette ja teine kord Hamilton tegi trikke, lõpetas seinas.
Ma vihkan Monacot. Eksimisruumi pole ja klaviatuur ka veel, krt toksi ennast segaseks!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry300
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2007
|
26.09.2010 03:18:24
|
|
|
| Kas keegi oskaks öelda, kust ma leiaksin selle folderi kus mu saved game-sid sees on?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
26.09.2010 04:22:37
|
|
|
| henry300 Documents > My Games > FormulaOne
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
26.09.2010 08:55:39
|
|
|
Seda nn Fduct'i mängus ka kasutada saab? McLarenitel on see ava vasakul olemas. Päriselus paneb vasaku jala kuskile ava ette. Red Bullis vasaku käe. Mängus pole tähele pannud seda Fduct'i, pole olnud eriti ka aega sõita
Esimene mulje mängust on muidugi väga hea.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.09.2010 09:37:10
|
|
|
| angel kirjutas: |
vast selles mõttes ehk segab, et AI lihtsalt cheatib ja on vaid visuaalseks toeks. AI võiks juba arukam olla ja reaalselt sõidud läbi teha. Ning lampi võiks juhtuda asju et AI seisab tee ääres kuna rehvid läbi või siis venib su ees kuna rehvid puuduvad, kütus otsas vms. Ehk siis oleks talgi "pinge" peal ja käsk sõita kõik läbi mis näitaks progrejate osavust. muidu on suht time trial kogu see mäng v.a vahest AI tuleb sulle ette koperdama ja teeb ehk mõne piruetti kah.
ei midagi lihtsalt küsisin kas keegi mingeid veidrusi märganud. Lihtsalt Grid'is sellist jama nagu ei täheldanud või siis viimases codemasters mängus kus veel asjalikum pitstop sees oli. "kummi" efekt nagunii mängus sees kuna vähesed suudavad üldse AI'd auto mängudes teha kui üldsegi (s.t ei oska peast nüüd öelda kus auto mängus kõige asjalikum ai oligi).
Neid väiksemaid apsakadi olen isegi näinud aga kaugemal olev AI nagu ei tee messugi. Vaadates kui kiiresti nad mulle persekülge tulevad kui teelt välja panen siis usun, et kui AI teelt välja paneb jõuan ma suht hetkega sinna. F1 tundub olevat selline 1 sec ala et kui 2 sec juba aega kulunud on kõik meeskond juba sul järel ja möödasõidus.
.. oletaks et sellepärast ükski tootja enam ei panegi replay campi sisse kus saab valida AI autot... lihtsalt seal ei ole midagi vaadata või siis näed mingit ulme liikurit kes lihtsalt põrutab kurve füüsikat eiramata läbi (nähtud kus juures osades mängudes).
ps: aga jah selleks mp ongi olemas, kui vaid ei oleks troppe kes esimeses kurvis kõiki maha ei üritaks sõita või tagurpidi otsusta liikuma hakata |
üheski mängus sul AI ei sõida reaalselt
kõik on puhtalt arvud ja väike juhuslikkuse moment - see mis su vaateväljas toimub, see on ainuke reaalne sõit
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaherna
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2010
|
26.09.2010 09:56:29
|
|
|
mul on küll AI metsa pand, nt Austraalias kui läksin Alonsost mööda kiirendas ta äärekivi peal ja spinn, pidevalt eldakse raadios ka et Jarno sõit on läbi või et ees on keegi katkestanud
_________________ Ega käsi kännust kaugele kuku! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
26.09.2010 10:05:21
|
|
|
pit stopid on ikka julmad panged..
hungari etapil sai nalja.. boxi peatus jooksis mängul vist kinni veidi..igatahes kõik autod ootasid üksteise sabas 2 minutid boxi teel. kuna Chandok oli boxis varem käinud siis tema võitis ka selle etapi...ringiga
see pit värk on üldse halenaljakas, ootad nagu debiil tungraudadel, kuigi kedagi ei tule ,või siis tuleb, aga alles boxitee alguses.
loodetavasti varsti mingisugune patch tulekul.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.09.2010 11:32:35
|
|
|
xpander, äkki mingi kräki viga? Aga minule ei meeldi see auto pit üldse... no nii fail, et jube kohe.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
26.09.2010 11:38:26
|
|
|
See boksi minek ja kõik seal on jube kramplik..
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.09.2010 12:12:53
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
xpander, äkki mingi kräki viga? Aga minule ei meeldi see auto pit üldse... no nii fail, et jube kohe. |
saad ju manuaalse piti ka settingutest valida, lisaks saad nupu mappida, millega saad paluda boksi vastu võtta
ja kui nad isegi kutsuvad pitti, siis saad nad üle lasta ju
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
26.09.2010 12:48:53
|
|
|
| Mängin 20% pikkusega ja suht lootusetu on võita ikka. Mängin küll gamepad'iga ja kõige kergema raskusastmega, ühtegi viga ei tee ja koguaeg olen teel ,aga kui vastane juba eest ära läheb siis pidevalt täiesti lootusetu üldse järgi jõuda. Hetkel Monaco ja 17 ringi hullumeelsust, üks kurv seal on küll selline ,et no anna abi. Seal hullus kurvis sain ma veel warningu ka ,et ma lõikasin.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AC7
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
26.09.2010 12:58:07
|
|
|
Aga nimoodi ju tegelikult ongi Kui ei suuda stabiilselt sõita on see sinu probleem, mitte mängu. Ja kui järele ei jõua on raskusaste liiga suur sinu jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
26.09.2010 13:03:50
|
|
|
Tegin hea avastuse täna. Sõiduajal saab muuta esitiiva kallet.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
26.09.2010 13:05:17
|
|
|
| AC7 kirjutas: |
Aga nimoodi ju tegelikult ongi Kui ei suuda stabiilselt sõita on see sinu probleem, mitte mängu. Ja kui järele ei jõua on raskusaste liiga suur sinu jaoks. |
Kergema peale pole enam võimalik panna lihtsalt.
Ja see tiiva wing-i kohta räägitakse foorumis ,et panna kõige madalama peale, pidi mitu sekundit juurde andma.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
26.09.2010 13:27:22
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
| Tegin hea avastuse täna. Sõiduajal saab muuta esitiiva kallet. |
Täna mulle see tüüp sõidu ajal ka rääkis, et ma ära ei unustaks seda, aga kuidas see käib?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
26.09.2010 13:37:21
|
|
|
Spoiler 
| angel kirjutas: |
vast selles mõttes ehk segab, et AI lihtsalt cheatib ja on vaid visuaalseks toeks. AI võiks juba arukam olla ja reaalselt sõidud läbi teha. Ning lampi võiks juhtuda asju et AI seisab tee ääres kuna rehvid läbi või siis venib su ees kuna rehvid puuduvad, kütus otsas vms. Ehk siis oleks talgi "pinge" peal ja käsk sõita kõik läbi mis näitaks progrejate osavust. muidu on suht time trial kogu see mäng v.a vahest AI tuleb sulle ette koperdama ja teeb ehk mõne piruetti kah.
ei midagi lihtsalt küsisin kas keegi mingeid veidrusi märganud. Lihtsalt Grid'is sellist jama nagu ei täheldanud või siis viimases codemasters mängus kus veel asjalikum pitstop sees oli. "kummi" efekt nagunii mängus sees kuna vähesed suudavad üldse AI'd auto mängudes teha kui üldsegi (s.t ei oska peast nüüd öelda kus auto mängus kõige asjalikum ai oligi).
Neid väiksemaid apsakadi olen isegi näinud aga kaugemal olev AI nagu ei tee messugi. Vaadates kui kiiresti nad mulle persekülge tulevad kui teelt välja panen siis usun, et kui AI teelt välja paneb jõuan ma suht hetkega sinna. F1 tundub olevat selline 1 sec ala et kui 2 sec juba aega kulunud on kõik meeskond juba sul järel ja möödasõidus.
.. oletaks et sellepärast ükski tootja enam ei panegi replay campi sisse kus saab valida AI autot... lihtsalt seal ei ole midagi vaadata või siis näed mingit ulme liikurit kes lihtsalt põrutab kurve füüsikat eiramata läbi (nähtud kus juures osades mängudes).
ps: aga jah selleks mp ongi olemas, kui vaid ei oleks troppe kes esimeses kurvis kõiki maha ei üritaks sõita või tagurpidi otsusta liikuma hakata |
| libe kirjutas: |
üheski mängus sul AI ei sõida reaalselt
kõik on puhtalt arvud ja väike juhuslikkuse moment - see mis su vaateväljas toimub, see on ainuke reaalne sõit |
GP4-s sai ju suvalisel hetkel suvalisse AI-poolt juhitud vormelisse hüpata ja sõitu vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
26.09.2010 13:48:28
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| Steff. kirjutas: |
| Tegin hea avastuse täna. Sõiduajal saab muuta esitiiva kallet. |
Täna mulle see tüüp sõidu ajal ka rääkis, et ma ära ei unustaks seda, aga kuidas see käib? |
default-ina saab teha seda numpad-ga (2,4,8,6) Ise panin nad endale rooli peale. Sealt samast saad ka rehve valida baxi peatuse jaoks.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.09.2010 14:07:08
|
|
|
| libe kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
xpander, äkki mingi kräki viga? Aga minule ei meeldi see auto pit üldse... no nii fail, et jube kohe. |
saad ju manuaalse piti ka settingutest valida, lisaks saad nupu mappida, millega saad paluda boksi vastu võtta
ja kui nad isegi kutsuvad pitti, siis saad nad üle lasta ju  |
Mis manuaalse piti, jube manuaalne kui auto võtab enda üle kontrolli ja sõidab ise pitti, ise pead lihtsalt õigel ajal pidurit vajutama, muud ple vaja pitis teha. ehk siis täielik fail. Ning veel jubedam on pitti sõitmine, no niiiii veidra trajektooriga ikka läheb sinna, et kole kohe.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
26.09.2010 14:37:17
|
|
|
Minul igatahes mängust väga hea mulje jäänud , 100x etem kui WRC läbikukkumine ,
ise sõidan hetkel HRT autoga , ja 6ndal kohal praegu üldarvestuses , olemas ka üks 2 koht ja üks võit Hockenheimis , ringiajaga 1.17.367
paar sõitu veel teha , toro rossolt ja sauberilt pakkumised olemas juba
ise muidu näinud küll kuidas AI matsu pand , vihmaga tegi hamilton spinni , ja keegi lasi veel seina ,ajaa seda ka ,et vihm + monaco on väga jube
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
26.09.2010 14:44:46
|
|
|
Muide veel kellel siin probleem ,et peab PIT-is ootama kuni teised ära sõitnud pitis eest siis optionsis peaks mingi ghost car teema olema.
Muideks veel võitsin monacos vihmaga kvalifikatsiooni kahe sekundilise eduga.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
26.09.2010 14:52:57
|
|
|
Olen ma pusinud mis ma olen aga alla 1:43 aega singapuris sõita ei suuda.
Ei hakka enam oma aegasid siia panemagi, nagunii sõidate kõik 3-4 sek. üle.
Monacos üks koht on jah suht raske. Peale nõelasilma järgmine kurv on eriti maias spinni tegema.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
26.09.2010 14:59:00
|
|
|
| Ei ütleks, endal on Monaco lemmik, Virginiga jõhkralt lammutasin.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
26.09.2010 15:04:07
|
|
|
Eile läks Spa's küll suht naljakalt. Mingi poole sõidu pealt hakkas vaikselt tibutama, aga sõitsin edasi. Kuni viimase ringini polnud midagi aru saada, et kas sajab või ei. Aga siis viimasel ringil, alustasin ringi 2'na, vahe kolmandaga võis olla mingi 20 sekundit umbes ja kokkuvõttes sain 12'nda koha Pidamine oli ikka täiesti 0, ilm on päris hästi tehtud igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
26.09.2010 15:05:37
|
|
|
| Ei lähe üldse seal Monacos. Nagu ma ütlesin, siis klaviatuuriga klõbista end lolliks seal ja estiib on sellel rajal kuum kaup.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
26.09.2010 15:08:56
|
|
|
DefXtreme, pead ikka mingi wheeli omale hagema, tasub ära
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.09.2010 15:10:15
|
|
|
ma alla 1:26 monacos ei saanud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
26.09.2010 15:19:01
|
|
|
Ma ei saaa aru mis bug on, logitech chillstream gamepadiga näiteks ei keera Monacos kuuendas sectoris välja. Samas klaveriga keerab
Keegi oskab öelda mis probleem.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
26.09.2010 15:28:15
|
|
|
| libe kirjutas: |
ma alla 1:26 monacos ei saanud  |
Mingi 1:19 tuli suht kergesti..
| haldz kirjutas: |
Ma ei saaa aru mis bug on, logitech chillstream gamepadiga näiteks ei keera Monacos kuuendas sectoris välja. Samas klaveriga keerab
Keegi oskab öelda mis probleem. |
Sama pult, täiesti vabalt saab. Ega sa pidurit all ei hoia?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|