|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
12.08.2010 20:44:27
|
|
|
| Cocapunn kirjutas: |
| saab ikka ehk, tuttavad ootavad kuu lõpuks aknaid sealt, et kuskil mujal pidi toodetama. |
Huvitav minu andmetel kuulutati amtlikul kohtus pankrott välja, nii et edu ootamisel...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
12.08.2010 20:49:46
|
|
|
| Lätis, Leedus ka ju Glaskek.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cocapunn
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2009
|
12.08.2010 21:10:56
|
|
|
Lätis tootmine ja eks ma siis pane siia kirja, kas aknad tulid või mitte.
_________________ Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees`` |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.08.2010 21:32:30
|
|
|
| Cocapunn kirjutas: |
| Lätis tootmine ja eks ma siis pane siia kirja, kas aknad tulid või mitte. |
Lätis tehas, aga kuulub kontserni ja läheb koos kõigega...
niipalju ka ma asjast aru olen saanud pole varade omanik sama, mis tootjafirma seega kõigil partneritel tõmmatakse nahk üle kõrvade.
Sisuliselt loll põhivarade omanik tappis glaskeki...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
25.08.2010 20:13:20
|
|
|
Ostsin täna radiaatorivärvi malmradikatele. Valge peaks olema vist, tea kas kõlbab seda asja peale ka panna või?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
25.08.2010 21:17:08
|
|
|
| Sammer kirjutas: |
| Ostsin täna radiaatorivärvi malmradikatele. Valge peaks olema vist, tea kas kõlbab seda asja peale ka panna või? |
No kui juba ostsid, siis mis enam küsid
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
31.08.2010 18:35:18
|
|
|
Kust oleks kõige mõttekam tellida erimõõdus maja välisust. Puidust. Pagana maja on ehitatud siis kui Eesti oli asustatud kääbikutega, st laius kõlbab standardne 990, aga kõrgus on ~20 senti madalam standardsest 2090-st. St kusagil 1900-1930 peaks olema koos lengiga.
Mingit spetsiaalset fassongi ega akent ei taha - kõige prostamat ja odavamat pelti ukseauku, mis natuke tuult peaks. Soojustus võiks ka mingi olla.
Sobrasin mööda igasuguseid uste valmistamise ja müügiga tegelejate lehekülgi, aga ainult ühel 20-st on hinnad juures. Mõttetud leheküljed, keegi ei hakka ju hindadest ülevaate saamiseks igaühelt eraldi pakkumist küsima. Jeerum! Oleks siis mingi orienteeruv tööde hindki igaühel kirjas.
Pea hakkab valutama sellest. Haapsalu uksetehas tahab kõige prostama välisukse eest ligi 9 tonni, kui see ei ole standardmõõdus. Kurat, mul see terve mädand onn ei maksa nii palju
_______________
parandus: millimeetrid ja sentimeetrid olid läbisegi
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 31.08.2010 21:08:20, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003

|
31.08.2010 20:19:33
|
|
|
link
see pakub päris soodsalt uksi. Asukoht ei ole ainult sulle soodne
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
15.09.2010 16:42:21
|
|
|
Millega eemaldada vee baasil puiduvärvi? Aialt on asfaldile tilkunud kunagi... vihmast ei piisa. Mingi lahusti?
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
15.09.2010 18:03:02
|
|
|
| tahad asfalti värvida? tõrvapapiga äkki nühkida?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
15.09.2010 18:04:48
|
|
|
Tilkunud värv on vaja asfaltilt ja äärekividelt kuidagi ära saada, muud midagi. Juba soovitati mingit tugevat lahustit ja liivapaberit, lihvimine pidi parim variant olema.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
15.09.2010 18:15:04
|
|
|
| Kui veebaasil värv siis survepesu ? Hea asfaldi iseärasuslikke konarusi puhastada.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
15.09.2010 18:20:10
|
|
|
| Liivapritsiga.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
15.09.2010 19:10:09
|
|
|
| kui värv on juba kuivanud siis lahusti vaevalt enam aitab. trelli otsa liivapaberi ketas ja sellega äärekivid puhtaks. asfalti pigiga määrida.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.09.2010 08:19:11
|
|
|
| äss kirjutas: |
| Liivapritsiga. |
See kindlalt toimiv jah...
Lahustiga uputamine võib aidata...lapp julmalt kokku ja plekile peale.
Samas osadel värvidel peal mingi lakkilaadne ollus, mis teeb ka veebaasil värvist paraja pähkli.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
17.09.2010 12:54:13
|
|
|
| kui head on mullikile heli isoleerivad omadused? kas seda oleks võimalik kasutada just nimelt sellel eesmärgil?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
17.09.2010 13:08:36
|
|
|
Kas sa tahad summutada kusagilt mujalt tulevaid helisid (inimeste jutt, tänavamüra, muurika vms) või löögimüra. Üldiselt peaks see mullkile olema ikka kehv heliisolaator. Vähemalt ise pole küll näinud, et seda sellisel otstarbel kasutatakse.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
17.09.2010 13:47:44
|
|
|
google annab erinevaid arvamusi selle kohta, küllalt seinast seina. äkki on asi selles, kui hästi või halvasti on paigaldatud
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.09.2010 15:40:31
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
google annab erinevaid arvamusi selle kohta, küllalt seinast seina. äkki on asi selles, kui hästi või halvasti on paigaldatud  |
Need suured (mingi 50x50cm ja ilma kaaneta) papist Munarestid on parimad...
Kui just mingeid kalleid spetsmaterjale pole käepärast võtta...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
17.09.2010 15:52:55
|
|
|
munareste ei saa kardinana üles riputada eriti hästi vaja oleks hästi painduvat materjali, tahan kahe toa vahele anna võimalikult helikindla kardina. valmistooteid pole nagu saada selliseks otstarbeks või kui, siis eritellimisel ja rämeda papi eest, mõtlen ise teha. mullikile tundub küll hästi sobivat näiteks kahe paksu kardinariide vahele paigaldada - kerge ja painduv ja odav, aga iseasi kas sellest mingit kasu on rohkem kui lihtsalt paks topeltkardin
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
17.09.2010 15:53:10
|
|
|
| Kas öösel kipuvad hääled siis nii kõvaks minema, et lapsed juba kuulevad?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
17.09.2010 15:54:03
|
|
|
Enesepete rohkem... Liuguks annaks ehk juba mingi tulemuse, kui just seina ehitama ei taha hakata. Kardinad ja kiled ei ole helikindlad lahendused kohe mitte
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
17.09.2010 15:57:22
|
|
|
| tsitaat: |
Kardinad ja kiled ei ole helikindlad lahendused kohe mitte
|
maal vanaema juures kui lähen kilest kasvuhoonesse, siis see kilekiht tundub küll summutavat päris korralikult välishelid ära (mitte küll täielikult, aga tuntav vahe on olemas), seepärast läkski mõte mullikile suunas
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.09.2010 20:19:25
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| tsitaat: |
Kardinad ja kiled ei ole helikindlad lahendused kohe mitte
|
maal vanaema juures kui lähen kilest kasvuhoonesse, siis see kilekiht tundub küll summutavat päris korralikult välishelid ära (mitte küll täielikult, aga tuntav vahe on olemas), seepärast läkski mõte mullikile suunas |
See tuleb sellest, et kile takistab heli levimist st. isoleerib piisavalt tiheda ruumi korral tõesti heli.
aga kilet sa toas nii tihedalt vaevalt paned
Parim variant ikka uks või mingid takuköied st kaltsuvaip
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
18.09.2010 00:11:11
|
|
|
Müra summutamiseks on erinevaid viise. Millise müraga tegemist on?
Kui on vaja heli liikumist tagasi peegeldada, siis on selle jaoks omad materjalid. Üldjuhul on tegemist suure tihedusega ning siledapinnaliste materjalidega, millega heli peegeldatakse. See variant ei tööta juhul, kui heli tekitamise allikas on konstruktsioonidega seotud ja heli kandub otse edasi materjalidele. Silmas peetakse heli allikat, mis on autonoomne suuremal või vähemal määral. (näiteks kõlar, mis paikneb korralikul alusel või inimeste hääled vms.
Kui on vaja heli liikumist takistada (summutada) siis on selle jaoks omad materjalid. Erinevatel materjalidel on erinev sumbuvus ehk siis heli liikumise kiirus. Kui õhus, temperatuuril 20 C loetakse heli liikumise kiiruseks 340m/s, siis näiteks klaas kannab edasi heli kiirusel 5500-5600 m/s ja näiteks mineraalvill isolatsioonimaterjalina ca 200 m/s. Kuipalju see number täpselt mullikilel on, ei tea, kuid tekstiilmaterjalid on juba ammu teada ja tuntud summutajad. Juba ammustel aegadel praktiseeriti näiteks seinavaipasid müra summutajatena.
Kui on vaja vibratsioonilist heli summutada (näiteks löögihelid või mootorite töötamisest tingitud vibratsioon, mis kandub mööda konstruktsioone edasi vms), siis selleks kasutatakse amortisaatoreid müra tekitajatel ja ülitihedaid (nt liiv vms ehitusmaterjalid) ehitustes.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
18.09.2010 00:24:14
|
|
|
mul on vaja takistada esikust läbi korteri välisukse tulevate trepikoja helide (inimeste käimine, kõne) sattumist elutuppa (ja vist vastupidi toimiks siis ka - elutoa helid trepikotta). eelmine loll omanik likvideeris korteri esiku ja elutoa vahelise ukse, et siis on "ruumi rohkem", ja selle ukse koha peale tahaks panna nüüd tiheda kardina. mingit ust tagasi sinna panna ma ei taha, korteri järgmisele omanikule võib-olla meeldib jälle just see lahendus, mis praegu on, siis peaks jälle lammutama hakkama
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
18.09.2010 00:30:52
|
|
|
Kuna tegemist on autonoomse heliallikaga, siis ongi targeim variant kasutada tekstiili. Kuna isolaator peab olema teisaldatav, siis erinevate isolatsioonimaterjalide kasutamine ei tule tõenäoliselt kõne allagi, kui sa just ei plaani ust ehitama hakata. Ma ei usu, et mullikile näiteks paksude vaipade vahel olulist lisaväärtust toodab, seega ma sellist lahendust ei kasutaks. Materjalina kasutaksin ma pigem midagi naturaalset ja paksemat - villast või midagi sarnast.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112233
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
18.09.2010 00:35:05
|
|
|
| Mul on esimene korrus, lifti kõrval ja kogu 9 korrust käib mööda. Paigaldatud on 2 ust , välimine on metallist ja kohe selle taga puidust uks, mõlemil on ka niipalju tihendeid kui mahub. Lahendus on toimiv ja vahe müras on mega kui sisemine on lahti ununend. Mingi kardin selleks ei ole vist väga pädev ja ka praktiline .
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
18.09.2010 00:46:57
|
|
|
| 112233 kirjutas: |
| Mul on esimene korrus, lifti kõrval ja kogu 9 korrust käib mööda. Paigaldatud on 2 ust , välimine on metallist ja kohe selle taga puidust uks, mõlemil on ka niipalju tihendeid kui mahub. Lahendus on toimiv ja vahe müras on mega kui sisemine on lahti ununend. Mingi kardin selleks ei ole vist väga pädev ja ka praktiline . |
Täitsa nõus. Mööda konstruktsioone leviva takisemüra (mida tekitab näiteks lift liikumisel) kõige efektiivsem summutamine ongi võimalikult tihedate materjalide kasutamine ning ka liitekohtade tihendamine.
Õhumüra puhul (mille alla kuulub ka inimeste kõne) ei ole materjali tihedus ainukeseks argumendiks, vaid põhiliseimaks meetmeks on müra peegeldamine allikani tagasi ja selle levimise takistamine. Kui saaks paigaldada ukse, siis oleks see efektiivne, aga kuna ukse paigaldamine ei ole võimalik, siis on tekstiil oma omaduste tõttu tõenäoliselt kõige mugavam kiirem ja odavam lahendus.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
18.09.2010 00:57:18
|
|
|
| huvitav kas saaks näiteks kasutada mingeid kummilatakaid, kuhu siis tekstiil ümber panna, kumm on ju ka üsna paks ja tihe. kunstnahk läheks vist kalliks, kuigi ka tihe. kui see kumm räigelt haisema ei hakka
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
18.09.2010 01:05:33
|
|
|
No parimateks helisummutusmaterjalideks peetakse avatud pooridega materjale ehk siis "õhulisi" materjale. Kumm on küll hea ja paks ja tihe ning tõenäoliselt peegeldab müra kenasti, kuid peegeldatud müra peegeldub omakorda jälle konstruktsioonidesse. Seda küll vähemal määral, kui otsekontaktis olev takisemüra, kuid siiski on efektiivsem proovida ava katta "õhulise" materjaliga, mitte peegeldada müra tagasi. Kui sa just mõnda poroloonmatti ava ette riputada ei taha, siis mina ei näe tekstiili kõrval muid alternatiivseid variante.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lilander
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2007
|
18.09.2010 11:56:22
|
|
|
Topelt välisuks Omal korteris on. Samuti esimene korrus ja liikumist omajagu. Päeval õnneks ei häiri, kuid öösiti saab teise ukse ka aeg- ajalt kinni panna ja siis toimib päris hästi.
Ei kujutagi eriti ette kuidas sellist korraliku kardinat kuigi viisakalt sinna koridori ette paigutada
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
18.09.2010 12:14:38
|
|
|
| Sama probleem nagu Vaderil. Olen mõelnud et lihtsam isoleerida korteriuks mingi materjaliga. On silma jäänud musta värvi torustiku isolatsioonimaterjal, nimi oli vist Armaflex. Seda peaks ka müüdama plaatidena. Asi mingi 1-1.5 cm paks ja tõmbad korteri ukse seest sellega üle. Proovinud ei ole seega pead ei anna et asi töötab nagu soovitakse.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
18.09.2010 12:23:32
|
|
|
Ustele saab tihendid vahele panna, aitavad väga hästi. Peaasi, et õhk sealt vahelt vabalt ei liigu, siis on ka müra vähem.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
18.09.2010 12:25:46
|
|
|
| Sinna saaks lükandukse panna
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
18.09.2010 23:12:33
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| Sinna saaks lükandukse panna |
välisukseks?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
25.09.2010 21:17:38
|
|
|
| Keegi mu naabritest on täielik aff. Raibe hakkas täna hommikul kell pool kaheksa midagi puurima.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
25.09.2010 21:21:25
|
|
|
| Ei tohi või?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
25.09.2010 21:22:19
|
|
|
| Pool kaheksa laupäeva hommikul puurima hakata? Täielik aff.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.09.2010 21:24:43
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| Keegi mu naabritest on täielik aff. Raibe hakkas täna hommikul kell pool kaheksa midagi puurima. |
Eks korteri rõõmud
Tema vaatas, et vaba päev ja tuleb tööle asuda...
Ma siin ka mõtlesin, et pole vist hea mõte hommikul kell 9 ka mootorsaagi käima tõmmata - ehitasin aeda käsisaega.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003

|
25.09.2010 21:27:20
|
|
|
linnas on ikka kehva elada. Kogu aeg passi, et oma tegemistega teisi ei segaks
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
25.09.2010 21:34:59
|
|
|
| Ega öörahu sellel ajal ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
25.09.2010 21:35:48
|
|
|
Öörahu 23-7, see selleks.
Palju sitem kui teed naisega romantikat ja mingi alumine piider taob vastu radikaid et võta vaiksemalt. Sm-i nagu ei harrasta ja kõik lubatud normides . Kindlasti soovitaks uurida ka KÜ kodukorda, seal ilusti kirjas mis kellast mis kellani on lubatud, ei pruugi isegi kattuda 23-7 ajagi, vabalt võib ka olla nii et näd.vahetusel öörahu kuni kella 9-ni
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
25.09.2010 21:52:44
|
|
|
| T4 kirjutas: |
Öörahu 23-7, see selleks.
|
Jutt käis 7:30
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
25.09.2010 21:54:49
|
|
|
| äss kirjutas: |
| T4 kirjutas: |
Öörahu 23-7, see selleks.
|
Jutt käis 7:30  |
loe lõpuni eks...kui KÜ kodukorras kirjas et näd vahetusel öörahu 9-ni siis 9-ni
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
25.09.2010 21:55:56
|
|
|
| T4 kirjutas: |
Palju sitem kui teed naisega romantikat ja mingi alumine piider taob vastu radikaid et võta vaiksemalt. Sm-i nagu ei harrasta ja kõik lubatud normides . Kindlasti soovitaks uurida ka KÜ kodukorda, seal ilusti kirjas mis kellast mis kellani on lubatud |
kolid uude majja ja lähed seltsimees korteriühistuesimees juurde, vabandage, mis kellast mis kellani ma naist panna võin? aa ok.. aga meest?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
25.09.2010 21:58:04
|
|
|
... see on sinu kohustus sinna minna ja uurida millised on sinu õigused ja kohustused !!!! kui ei taha ära mine aga pärast ei ole vaja kaebelda ja halada nagu mingi eit siin et oi meil on selline kodukord
Edit2: ja mina kahjuks ei saa minna kuna meil ei ole KÜ esimeest, ei tea miks, pole huvi ka tundnud, eelmine oli imngi 4-5 aastat tagasi , iseasi et selline asi üldse võimalik on (kui tehtud KÜ siis peaks keegi seal eesotsas ka olema)
viimati muutis T4 25.09.2010 21:59:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
25.09.2010 21:58:54
|
|
|
minu majas kaebama ei minda, karm hood
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
28.11.2010 16:47:01
|
|
|
Elavdaks teemat natuke. Siin varem on ka juttu olnud ripplaest aga püstitaks uue küsimuse, missugune ripplagi sooja kõige paremini peab ja kui palju peaks ruutmeetri hinnaks arvestama. Probleem siis selles, et lagi on päris kõrgel ja ei pea sooja ka ning kogu soojus läheb lihtsalt pööningule
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
28.11.2010 17:04:45
|
|
|
| kas nii poleks hea kui ripplaele lisad omakorda vabalt hingavalt 10cm villakihi ja siis jätad veel natuke õhku peale?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|