Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 20:44:27 vasta tsitaadiga

Cocapunn kirjutas:
saab ikka ehk, tuttavad ootavad kuu lõpuks aknaid sealt, et kuskil mujal pidi toodetama.


Huvitav minu andmetel kuulutati amtlikul kohtus pankrott välja, nii et edu ootamisel... thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 20:49:46 vasta tsitaadiga

Lätis, Leedus ka ju Glaskek.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 12.08.2010 21:10:56 vasta tsitaadiga

Lätis tootmine ja eks ma siis pane siia kirja, kas aknad tulid või mitte.
_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.08.2010 21:32:30 vasta tsitaadiga

Cocapunn kirjutas:
Lätis tootmine ja eks ma siis pane siia kirja, kas aknad tulid või mitte.

Lätis tehas, aga kuulub kontserni ja läheb koos kõigega...
niipalju ka ma asjast aru olen saanud pole varade omanik sama, mis tootjafirma seega kõigil partneritel tõmmatakse nahk üle kõrvade.
Sisuliselt loll põhivarade omanik tappis glaskeki...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2010 20:13:20 vasta tsitaadiga

Ostsin täna radiaatorivärvi malmradikatele. Valge peaks olema vist, tea kas kõlbab seda asja peale ka panna või?
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2010 21:17:08 vasta tsitaadiga

Sammer kirjutas:
Ostsin täna radiaatorivärvi malmradikatele. Valge peaks olema vist, tea kas kõlbab seda asja peale ka panna või?


No kui juba ostsid, siis mis enam küsid icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 18:35:18 vasta tsitaadiga

Kust oleks kõige mõttekam tellida erimõõdus maja välisust. Puidust. Pagana maja on ehitatud siis kui Eesti oli asustatud kääbikutega, st laius kõlbab standardne 990, aga kõrgus on ~20 senti madalam standardsest 2090-st. St kusagil 1900-1930 peaks olema koos lengiga.
Mingit spetsiaalset fassongi ega akent ei taha - kõige prostamat ja odavamat pelti ukseauku, mis natuke tuult peaks. Soojustus võiks ka mingi olla.

Sobrasin mööda igasuguseid uste valmistamise ja müügiga tegelejate lehekülgi, aga ainult ühel 20-st on hinnad juures. Mõttetud leheküljed, keegi ei hakka ju hindadest ülevaate saamiseks igaühelt eraldi pakkumist küsima. Jeerum! doh.gif Oleks siis mingi orienteeruv tööde hindki igaühel kirjas.
Pea hakkab valutama sellest. Haapsalu uksetehas tahab kõige prostama välisukse eest ligi 9 tonni, kui see ei ole standardmõõdus. Kurat, mul see terve mädand onn ei maksa nii palju thumbs_down.gif icon_rolleyes.gif

_______________
parandus: millimeetrid ja sentimeetrid olid läbisegi

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 31.08.2010 21:08:20, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 20:19:33 vasta tsitaadiga

link
see pakub päris soodsalt uksi. Asukoht ei ole ainult sulle soodne icon_rolleyes.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 16:42:21 vasta tsitaadiga

Millega eemaldada vee baasil puiduvärvi? Aialt on asfaldile tilkunud kunagi... vihmast ei piisa. Mingi lahusti?
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 15.09.2010 18:03:02 vasta tsitaadiga

tahad asfalti värvida? tõrvapapiga äkki nühkida?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 18:04:48 vasta tsitaadiga

Tilkunud värv on vaja asfaltilt ja äärekividelt kuidagi ära saada, muud midagi. Juba soovitati mingit tugevat lahustit ja liivapaberit, lihvimine pidi parim variant olema.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 15.09.2010 18:15:04 vasta tsitaadiga

Kui veebaasil värv siis survepesu ? Hea asfaldi iseärasuslikke konarusi puhastada.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 18:20:10 vasta tsitaadiga

Liivapritsiga.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 15.09.2010 19:10:09 vasta tsitaadiga

kui värv on juba kuivanud siis lahusti vaevalt enam aitab. trelli otsa liivapaberi ketas ja sellega äärekivid puhtaks. asfalti pigiga määrida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.09.2010 08:19:11 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Liivapritsiga.
See kindlalt toimiv jah...
Lahustiga uputamine võib aidata...lapp julmalt kokku ja plekile peale.
Samas osadel värvidel peal mingi lakkilaadne ollus, mis teeb ka veebaasil värvist paraja pähkli.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 12:54:13 vasta tsitaadiga

kui head on mullikile heli isoleerivad omadused? kas seda oleks võimalik kasutada just nimelt sellel eesmärgil?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 13:08:36 vasta tsitaadiga

Kas sa tahad summutada kusagilt mujalt tulevaid helisid (inimeste jutt, tänavamüra, muurika vms) või löögimüra. Üldiselt peaks see mullkile olema ikka kehv heliisolaator. Vähemalt ise pole küll näinud, et seda sellisel otstarbel kasutatakse.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 13:47:44 vasta tsitaadiga

google annab erinevaid arvamusi selle kohta, küllalt seinast seina. äkki on asi selles, kui hästi või halvasti on paigaldatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 15:40:31 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
google annab erinevaid arvamusi selle kohta, küllalt seinast seina. äkki on asi selles, kui hästi või halvasti on paigaldatud icon_rolleyes.gif


Need suured (mingi 50x50cm ja ilma kaaneta) papist Munarestid on parimad... icon_wink.gif
Kui just mingeid kalleid spetsmaterjale pole käepärast võtta... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 15:52:55 vasta tsitaadiga

munareste ei saa kardinana üles riputada eriti hästi icon_lol.gif vaja oleks hästi painduvat materjali, tahan kahe toa vahele anna võimalikult helikindla kardina. valmistooteid pole nagu saada selliseks otstarbeks või kui, siis eritellimisel ja rämeda papi eest, mõtlen ise teha. mullikile tundub küll hästi sobivat näiteks kahe paksu kardinariide vahele paigaldada - kerge ja painduv ja odav, aga iseasi kas sellest mingit kasu on rohkem kui lihtsalt paks topeltkardin
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 15:53:10 vasta tsitaadiga

Kas öösel kipuvad hääled siis nii kõvaks minema, et lapsed juba kuulevad?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 15:54:03 vasta tsitaadiga

Enesepete rohkem... Liuguks annaks ehk juba mingi tulemuse, kui just seina ehitama ei taha hakata. Kardinad ja kiled ei ole helikindlad lahendused kohe mitte
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 15:57:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kardinad ja kiled ei ole helikindlad lahendused kohe mitte

maal vanaema juures kui lähen kilest kasvuhoonesse, siis see kilekiht tundub küll summutavat päris korralikult välishelid ära (mitte küll täielikult, aga tuntav vahe on olemas), seepärast läkski mõte mullikile suunas
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.09.2010 20:19:25 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

Kardinad ja kiled ei ole helikindlad lahendused kohe mitte

maal vanaema juures kui lähen kilest kasvuhoonesse, siis see kilekiht tundub küll summutavat päris korralikult välishelid ära (mitte küll täielikult, aga tuntav vahe on olemas), seepärast läkski mõte mullikile suunas

icon_razz.gif
See tuleb sellest, et kile takistab heli levimist st. isoleerib piisavalt tiheda ruumi korral tõesti heli.
aga kilet sa toas nii tihedalt vaevalt paned icon_biggrin.gif
Parim variant ikka uks või mingid takuköied st kaltsuvaip icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 00:11:11 vasta tsitaadiga

Müra summutamiseks on erinevaid viise. Millise müraga tegemist on?

Kui on vaja heli liikumist tagasi peegeldada, siis on selle jaoks omad materjalid. Üldjuhul on tegemist suure tihedusega ning siledapinnaliste materjalidega, millega heli peegeldatakse. See variant ei tööta juhul, kui heli tekitamise allikas on konstruktsioonidega seotud ja heli kandub otse edasi materjalidele. Silmas peetakse heli allikat, mis on autonoomne suuremal või vähemal määral. (näiteks kõlar, mis paikneb korralikul alusel või inimeste hääled vms.

Kui on vaja heli liikumist takistada (summutada) siis on selle jaoks omad materjalid. Erinevatel materjalidel on erinev sumbuvus ehk siis heli liikumise kiirus. Kui õhus, temperatuuril 20 C loetakse heli liikumise kiiruseks 340m/s, siis näiteks klaas kannab edasi heli kiirusel 5500-5600 m/s ja näiteks mineraalvill isolatsioonimaterjalina ca 200 m/s. Kuipalju see number täpselt mullikilel on, ei tea, kuid tekstiilmaterjalid on juba ammu teada ja tuntud summutajad. Juba ammustel aegadel praktiseeriti näiteks seinavaipasid müra summutajatena.

Kui on vaja vibratsioonilist heli summutada (näiteks löögihelid või mootorite töötamisest tingitud vibratsioon, mis kandub mööda konstruktsioone edasi vms), siis selleks kasutatakse amortisaatoreid müra tekitajatel ja ülitihedaid (nt liiv vms ehitusmaterjalid) ehitustes.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 00:24:14 vasta tsitaadiga

mul on vaja takistada esikust läbi korteri välisukse tulevate trepikoja helide (inimeste käimine, kõne) sattumist elutuppa (ja vist vastupidi toimiks siis ka - elutoa helid trepikotta). eelmine loll omanik likvideeris korteri esiku ja elutoa vahelise ukse, et siis on "ruumi rohkem", ja selle ukse koha peale tahaks panna nüüd tiheda kardina. mingit ust tagasi sinna panna ma ei taha, korteri järgmisele omanikule võib-olla meeldib jälle just see lahendus, mis praegu on, siis peaks jälle lammutama hakkama

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 00:30:52 vasta tsitaadiga

Kuna tegemist on autonoomse heliallikaga, siis ongi targeim variant kasutada tekstiili. Kuna isolaator peab olema teisaldatav, siis erinevate isolatsioonimaterjalide kasutamine ei tule tõenäoliselt kõne allagi, kui sa just ei plaani ust ehitama hakata. Ma ei usu, et mullikile näiteks paksude vaipade vahel olulist lisaväärtust toodab, seega ma sellist lahendust ei kasutaks. Materjalina kasutaksin ma pigem midagi naturaalset ja paksemat - villast või midagi sarnast.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112233
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 18.09.2010 00:35:05 vasta tsitaadiga

Mul on esimene korrus, lifti kõrval ja kogu 9 korrust käib mööda. Paigaldatud on 2 ust , välimine on metallist ja kohe selle taga puidust uks, mõlemil on ka niipalju tihendeid kui mahub. Lahendus on toimiv ja vahe müras on mega kui sisemine on lahti ununend. Mingi kardin selleks ei ole vist väga pädev ja ka praktiline .
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 00:46:57 vasta tsitaadiga

112233 kirjutas:
Mul on esimene korrus, lifti kõrval ja kogu 9 korrust käib mööda. Paigaldatud on 2 ust , välimine on metallist ja kohe selle taga puidust uks, mõlemil on ka niipalju tihendeid kui mahub. Lahendus on toimiv ja vahe müras on mega kui sisemine on lahti ununend. Mingi kardin selleks ei ole vist väga pädev ja ka praktiline .


Täitsa nõus. Mööda konstruktsioone leviva takisemüra (mida tekitab näiteks lift liikumisel) kõige efektiivsem summutamine ongi võimalikult tihedate materjalide kasutamine ning ka liitekohtade tihendamine.

Õhumüra puhul (mille alla kuulub ka inimeste kõne) ei ole materjali tihedus ainukeseks argumendiks, vaid põhiliseimaks meetmeks on müra peegeldamine allikani tagasi ja selle levimise takistamine. Kui saaks paigaldada ukse, siis oleks see efektiivne, aga kuna ukse paigaldamine ei ole võimalik, siis on tekstiil oma omaduste tõttu tõenäoliselt kõige mugavam kiirem ja odavam lahendus.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 00:57:18 vasta tsitaadiga

huvitav kas saaks näiteks kasutada mingeid kummilatakaid, kuhu siis tekstiil ümber panna, kumm on ju ka üsna paks ja tihe. kunstnahk läheks vist kalliks, kuigi ka tihe. kui see kumm räigelt haisema ei hakka
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 01:05:33 vasta tsitaadiga

No parimateks helisummutusmaterjalideks peetakse avatud pooridega materjale ehk siis "õhulisi" materjale. Kumm on küll hea ja paks ja tihe ning tõenäoliselt peegeldab müra kenasti, kuid peegeldatud müra peegeldub omakorda jälle konstruktsioonidesse. Seda küll vähemal määral, kui otsekontaktis olev takisemüra, kuid siiski on efektiivsem proovida ava katta "õhulise" materjaliga, mitte peegeldada müra tagasi. Kui sa just mõnda poroloonmatti ava ette riputada ei taha, siis mina ei näe tekstiili kõrval muid alternatiivseid variante.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lilander
HV kasutaja
lilander

liitunud: 29.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 11:56:22 vasta tsitaadiga

Topelt välisuks thumbs_up.gif Omal korteris on. Samuti esimene korrus ja liikumist omajagu. Päeval õnneks ei häiri, kuid öösiti saab teise ukse ka aeg- ajalt kinni panna ja siis toimib päris hästi.
Ei kujutagi eriti ette kuidas sellist korraliku kardinat kuigi viisakalt sinna koridori ette paigutada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 18.09.2010 12:14:38 vasta tsitaadiga

Sama probleem nagu Vaderil. Olen mõelnud et lihtsam isoleerida korteriuks mingi materjaliga. On silma jäänud musta värvi torustiku isolatsioonimaterjal, nimi oli vist Armaflex. Seda peaks ka müüdama plaatidena. Asi mingi 1-1.5 cm paks ja tõmbad korteri ukse seest sellega üle. Proovinud ei ole seega pead ei anna et asi töötab nagu soovitakse.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 12:23:32 vasta tsitaadiga

Ustele saab tihendid vahele panna, aitavad väga hästi. Peaasi, et õhk sealt vahelt vabalt ei liigu, siis on ka müra vähem.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 12:25:46 vasta tsitaadiga

Sinna saaks lükandukse panna
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.09.2010 23:12:33 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Sinna saaks lükandukse panna


välisukseks?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 21:17:38 vasta tsitaadiga

Keegi mu naabritest on täielik aff. Raibe hakkas täna hommikul kell pool kaheksa midagi puurima.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 21:21:25 vasta tsitaadiga

Ei tohi või?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 21:22:19 vasta tsitaadiga

Pool kaheksa laupäeva hommikul puurima hakata? Täielik aff.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.09.2010 21:24:43 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Keegi mu naabritest on täielik aff. Raibe hakkas täna hommikul kell pool kaheksa midagi puurima.

Eks korteri rõõmud icon_smile.gif
Tema vaatas, et vaba päev ja tuleb tööle asuda...
Ma siin ka mõtlesin, et pole vist hea mõte hommikul kell 9 ka mootorsaagi käima tõmmata - ehitasin aeda käsisaega.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 21:27:20 vasta tsitaadiga

linnas on ikka kehva elada. Kogu aeg passi, et oma tegemistega teisi ei segaks thumbs_down.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 21:34:59 vasta tsitaadiga

Ega öörahu sellel ajal ei ole.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.09.2010 21:35:48 vasta tsitaadiga

Öörahu 23-7, see selleks.
Palju sitem kui teed naisega romantikat ja mingi alumine piider taob vastu radikaid et võta vaiksemalt. Sm-i nagu ei harrasta ja kõik lubatud normides icon_rolleyes.gif . Kindlasti soovitaks uurida ka KÜ kodukorda, seal ilusti kirjas mis kellast mis kellani on lubatud, ei pruugi isegi kattuda 23-7 ajagi, vabalt võib ka olla nii et näd.vahetusel öörahu kuni kella 9-ni icon_wink.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 21:52:44 vasta tsitaadiga

T4 kirjutas:
Öörahu 23-7, see selleks.

Jutt käis 7:30 icon_idea.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.09.2010 21:54:49 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
T4 kirjutas:
Öörahu 23-7, see selleks.

Jutt käis 7:30 icon_idea.gif



loe lõpuni eks...kui KÜ kodukorras kirjas et näd vahetusel öörahu 9-ni siis 9-ni
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 25.09.2010 21:55:56 vasta tsitaadiga

T4 kirjutas:

Palju sitem kui teed naisega romantikat ja mingi alumine piider taob vastu radikaid et võta vaiksemalt. Sm-i nagu ei harrasta ja kõik lubatud normides icon_rolleyes.gif . Kindlasti soovitaks uurida ka KÜ kodukorda, seal ilusti kirjas mis kellast mis kellani on lubatud


kolid uude majja ja lähed seltsimees korteriühistuesimees juurde, vabandage, mis kellast mis kellani ma naist panna võin? aa ok.. aga meest? icon_lol.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.09.2010 21:58:04 vasta tsitaadiga

... see on sinu kohustus sinna minna ja uurida millised on sinu õigused ja kohustused !!!! kui ei taha ära mine aga pärast ei ole vaja kaebelda ja halada nagu mingi eit siin et oi meil on selline kodukord icon_wink.gif

Edit2: ja mina kahjuks ei saa minna kuna meil ei ole KÜ esimeest, ei tea miks, pole huvi ka tundnud, eelmine oli imngi 4-5 aastat tagasi , iseasi et selline asi üldse võimalik on (kui tehtud KÜ siis peaks keegi seal eesotsas ka olema)


viimati muutis T4 25.09.2010 21:59:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 25.09.2010 21:58:54 vasta tsitaadiga

minu majas kaebama ei minda, karm hood icon_idea.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 16:47:01 vasta tsitaadiga

Elavdaks teemat natuke. Siin varem on ka juttu olnud ripplaest aga püstitaks uue küsimuse, missugune ripplagi sooja kõige paremini peab ja kui palju peaks ruutmeetri hinnaks arvestama. Probleem siis selles, et lagi on päris kõrgel ja ei pea sooja ka ning kogu soojus läheb lihtsalt pööningule icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.11.2010 17:04:45 vasta tsitaadiga

kas nii poleks hea kui ripplaele lisad omakorda vabalt hingavalt 10cm villakihi ja siis jätad veel natuke õhku peale?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.