Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Formula 1 2010 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 15:51:31 vasta tsitaadiga

hm küsimus oligi algselt kas saab, kui saab siis tore thumbs_up.gif jäi eelnevast mulje et ei saagi. beer_yum.gif

ehk siis kui kuivaga lähed sõitma ja lampi vihma sadama hakkab võid minna pitti ja lasta wet rehvid alla keerata?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 15:52:36 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
hm küsimus oligi algselt kas saab, kui saab siis tore thumbs_up.gif jäi eelnevast mulje et ei saagi. beer_yum.gif

Practice ajal saab sealt veel rohkem asju muuta soidu ajal. Peast ei maleta ise pcst hetkel kaugel.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 16:04:07 vasta tsitaadiga

haldz, thx thumbs_up.gif Võtaks äkki üles, kes meist parima ringiaja sõidab Singapores? icon_smile.gif Lõpptähtaeg siis enne Singapore sõitu? frapsiga tehke skriin siis kah? icon_smile.gif Valida võite ise, mis abisi kasutate jne. Tahaks uurima hakata palju auto seadistamine ikka juurde annab.
Võib siia kirjutada, et SimRacingu mehed sõitsid seal 1.40 kiireimaks ajaks!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 23.09.2010 16:19:56 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
nu kui tõesti ei lubata rehve vahetada näiteks kuivad - märgade vastu siis ei näe sellel pittil erilist mõtet. vast siis kui valid mingi 50 ringi ja mäng tõesti peab arvet kütusel ja rehvi kulul siis vast jah... aga mingi 10-12 ringi sõidab ju lõdvalt ära ühe ja sama settingutega v.a kui vihma sadama hakkaks mis tähendaks et nagunii muffugit teha ei annaks.


lühemate sõitude puhul on rehvi- ja bensukulu kiirem
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 16:24:41 vasta tsitaadiga

muideks kas see on mõne mängu omapära või F1 masinal ei saagi täis kiiruse peal pidureid plokki panna? Või siis auto on liiga võimas ja lihtsalt ei suudeta seda teha. Ehk siis auto pidurdab ikka tasa tasa ja ei luba rattal plokki minna (isegi kui abs maas).
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jansaman
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003




sõnum 23.09.2010 16:25:05 vasta tsitaadiga

Krt, millest sõltub pitstopi pikkus, st. seisuaeg. Kord seisad 4-5 sekundit, kord 20 sekki, wtf????
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 23.09.2010 16:28:08 vasta tsitaadiga

haldz kirjutas:
Soidu ajal kui wingi muudad siis sel ju trye valik olemas. Kas siis seal wet puudub?

ee sa mõtled et sõidan lambist pitti ja siis saan sealt midagi vahetada? Minul ei lasknud midagi teha ,ei rehve ega wingi,tüübid seal midagi lammutasid ja siis tuli kohe gogogo rajal tagasi.. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 16:36:26 vasta tsitaadiga

Sõidu ajal saab valida igast staffi.
1 oli vist ENGINE värk
2 oli TYRES, sealt edasi sai valida nelja rehvitüübi vahel(kaasa arvatud WET)
3 oli WING

Klaveril numbrid, 1-4


viimati muutis KrisVr 23.09.2010 16:41:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 16:40:07 vasta tsitaadiga

gamepadiga on nooled selleks, et sõidu ajal asju vahetada ja siis vist pittis lastakse vastavad settingud sul peale... tuleb vasakule ette väike menüü kus siis vastavad valikud olemas. klaveri kohta ei oska öelda.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 23.09.2010 16:59:04 vasta tsitaadiga

selge ,suur aitähh! mäng muutus kõvasti paremaks kohe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 23.09.2010 17:13:26 vasta tsitaadiga

jansaman kirjutas:
Krt, millest sõltub pitstopi pikkus, st. seisuaeg. Kord seisad 4-5 sekundit, kord 20 sekki, wtf????


mängus on bug, et kui mitme AI masinaga samal ajal boksi lähed, ei lasta sind enne välja, kui teised juba läinud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 23.09.2010 17:32:17 vasta tsitaadiga

Üle pika aja ka üks korralik mäng Codemasterilt icon_razz1.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 23.09.2010 17:47:13 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
muideks kas see on mõne mängu omapära või F1 masinal ei saagi täis kiiruse peal pidureid plokki panna? Või siis auto on liiga võimas ja lihtsalt ei suudeta seda teha. Ehk siis auto pidurdab ikka tasa tasa ja ei luba rattal plokki minna (isegi kui abs maas).


2 asja, suurel kiirusel ei lähegi rattad blokki ja lisaks sa sidurit ei kasuta, mootor lükkab rattaid ikka edasi, olgugi, et pidurit vajutad.
Mingist hetkest käib see piir, pole õrna aimu ka, kas see on 100 km/h või 150 km/h aga mingist hetkest libisevad rattad läbi, telekast kui vormelit vaatad, siis tossu tuleb neil kummi alt vahetult enne kurvi sisenemist, täpselt nii tundus mängus ka olevat.

Ehk siis üllatavalt hästi simuleeritakse neid läbilibisemise vidinaid.
Sama ka külje ette viskamisega, fiiling ja tunne on õige, täpselt nagu telekas ja täpselt nagu grand prix 3 / 4

arcade v sim ei saa siin vaielda niikaua kui pole ise f1 masinaga sõitnud.

Ütleks et elamust simuleeritakse sajaga ja tunduvalt paremini kui rfactor vormeli mod'id.
Lihtsam on sõita loomulikult, ka klaviatuuriga on nauditav. Ja saabki keskenduda võidu sõitmisega, mitte ei lähe nädalaid aega enne kui esimesest kurvist läbi saad.

Mäng on sajaga success, vana kooli grand prix fännid juubeldavad kindlasti.

mingisugune failmasters jutt võib koju tagasi jalutada.
Codemasters delivers.

Miinustena võib mainida vaid seda, et enamus asjad, mis päevavalgust kavatsevad alles f1 2011s näha, on tõenäoliselt piisavalt valmis, et neid võinuks ka siia lisada, kuid iga aasta vaja raha pumbata...See ei tee codemastersit halvaks või pahaks, igaühe enda otsus, kuidas raha teenida, kuid konkreetselt selle mängu skoori tirib ta 9 pealt 8ks.

Ehk siis 8 /10
Ostmist väärt igatahes.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 17:59:49 vasta tsitaadiga

tnx... mõtisklesin asja üle ja oletasin ka et masin nii suure tuuriga et ei lähe lihtsalt ja kõik... ja kuna piduriklotsid ei ole juustust tehtud siis ei lenda nad kah kohe ribadeks. Hea asi on seegi, et mängus ei lubata autol hästi keerata kui pidurid peal. Ehk siis kui tahad kurvis mingit rooli tööd kah näha pead pidurid lahti laskma või natu natu ainult peal hoidma.

samas mäng imo on siiski arcade nagu codemasters alati teeb. helpid maha võttes on mäng kohati vääääga andestav. Kahju ainult, et mootorit seebiks ei lubata lasta. Nagu GTR2'es näiteks kus sai 5'ndalt 1 käigule vahetatud kurvis ja siis läks mootor otseses mõttes põlema icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 19:15:49 vasta tsitaadiga

NeroEST, hea ülevaade aga viimase punktiga pole nõus, tahtsid, et nad teeks GranTurismo laadse asja? 10a ühte osa. No thx. FiFa iga aasta välja tulnud ja iga aasta saab muuta vajalikke asju ning kõik ostavad nii, et ei mõtlegi. Igati õige lähenemis viis.

Mis mina lisaks oleks see DLC iga hooaja lõpus, sõitjate muudatused jne jne icon_smile.gif Siis oleks nagu lõplik.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 23.09.2010 19:25:42 vasta tsitaadiga

Mul on selline jama, et kui panen karjääris start race ja autod on kõik ilusasti stardijoonel punaste tulede kustumist ootamas ei juhtu midagi. Foorid ei lähe isegi põlema, kõik ootavad, aga starti ei anta. Ajasõidul kõi toimib, aga kui võistluseks läheb siis on kööga. On veel kellelgi sellist asja ette tulnud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 19:55:19 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, nuuh mis kiieim aeg on.
Jube raske on ilma spinnita ringi läbida. Mul siiani vist 1.48,5 ja väääga ettevaatlikult ring läbi lastud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaherna
HV vaatleja
vaherna

liitunud: 22.02.2010




sõnum 23.09.2010 20:03:02 vasta tsitaadiga

Mina olen täiesti nõus NeroEST-iga, aga mind häirib see et, nt Bahreinis (eeldatavalt on nt ka Monacos) on teisel sektoril mootor koguaeg punane. Mis nad arvsid et mängijatel pole piisavalt oskusi et seal kiirelt sõita?
_________________
Ega käsi kännust kaugele kuku!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 20:03:07 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
gamepadiga on nooled selleks, et sõidu ajal asju vahetada ja siis vist pittis lastakse vastavad settingud sul peale... tuleb vasakule ette väike menüü kus siis vastavad valikud olemas. klaveri kohta ei oska öelda.

Mismoodi gamepadi üldse tööle saada? Endal Logitech Dual Action ja mängu seest küll kusagilt ei paistnud, et see küljes oleks.
Errr tööle sain, samas menüüdes liikumine ikka ei toimi.

Heli sakib mul sajaga (ASUS P5K Pro onboard helikaart Realtek HD). Peale nime sisestamist, siis kui sinna ratastel putkasse sisse astun ja seal teine muti midagi seletama hakkab, siis on taustamüra selline, et rääkimist üldse ei kuule.


viimati muutis MMx 23.09.2010 20:33:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silts
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2003




sõnum 23.09.2010 20:16:51 vasta tsitaadiga

kust te selle vabaaja võtate,et koguaeg mänge mängida? icon_eek.gif
_________________
oleks õng,läheks kalale aga jalgratast ei ole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.09.2010 20:24:59 vasta tsitaadiga

silts kirjutas:
kust te selle vabaaja võtate,et koguaeg mänge mängida? icon_eek.gif
kõik ei ole majaomanikud ja lastepidajad
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 20:33:52 vasta tsitaadiga

võtas-uxu Ise sain klaveril 1.45.1.

Pilti ei viitsi praegu lisada, sest see ei jää lõõ tulemuseks.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 23.09.2010 20:35:18 vasta tsitaadiga

henry300 kirjutas:
Mul on selline jama, et kui panen karjääris start race ja autod on kõik ilusasti stardijoonel punaste tulede kustumist ootamas ei juhtu midagi. Foorid ei lähe isegi põlema, kõik ootavad, aga starti ei anta. Ajasõidul kõi toimib, aga kui võistluseks läheb siis on kööga. On veel kellelgi sellist asja ette tulnud?

Ei ole piraatversioon.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 20:47:35 vasta tsitaadiga

DefXtreme, siis oled tubli.... thumbs_up.gif
libe kirjutas:
silts kirjutas:
kust te selle vabaaja võtate,et koguaeg mänge mängida? icon_eek.gif
kõik ei ole majaomanikud ja lastepidajad

kusjuures olen mõlemat boss.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 21:01:23 vasta tsitaadiga

silts kirjutas:
kust te selle vabaaja võtate,et koguaeg mänge mängida? icon_eek.gif



Töötu elu on lill icon_lol.gif
võtas-uxu, norm thumbs_up.gif Üritan üle lüüa siis icon_smile.gif Hetkel klokkimisega busy siin icon_razz.gif
Aga ütleme siis nii, et HV sisesed põhjad on 1:48 sinu poolt Singapores thumbs_up.gif Millega sa sõidad muidu? abid jne

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 23.09.2010 21:11:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 21:02:05 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
DefXtreme, siis oled tubli.... thumbs_up.gif
libe kirjutas:
silts kirjutas:
kust te selle vabaaja võtate,et koguaeg mänge mängida? icon_eek.gif
kõik ei ole majaomanikud ja lastepidajad

kusjuures olen mõlemat boss.gif


päeval käiakse tööl magamas ja õhtul öeldakse naisele ja lapsele tere ja siis mängitakse hommikuni icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 21:20:58 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi ise seda võistlustaktikat saab valida, et millal mis rehv alla? ühe korra nad juba keerasid võistluse per*e mul, panid sama segu 5 ringi enne võistluse lõppu alla nagu sissetulles oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 21:22:52 vasta tsitaadiga

striker13 Kui poksis oled, siis vasakul saad rehve valida, seal all peaks midagi Strategy vms.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 21:41:08 vasta tsitaadiga

MMx kirjutas:
angel kirjutas:
gamepadiga on nooled selleks, et sõidu ajal asju vahetada ja siis vist pittis lastakse vastavad settingud sul peale... tuleb vasakule ette väike menüü kus siis vastavad valikud olemas. klaveri kohta ei oska öelda.

Mismoodi gamepadi üldse tööle saada? Endal Logitech Dual Action ja mängu seest küll kusagilt ei paistnud, et see küljes oleks.
Errr tööle sain, samas menüüdes liikumine ikka ei toimi.

Heli sakib mul sajaga (ASUS P5K Pro onboard helikaart Realtek HD). Peale nime sisestamist, siis kui sinna ratastel putkasse sisse astun ja seal teine muti mida seletama hakkab, siis on taustamüra selline, et rääkimist üldse ei kuule.


Uuenda siis helikaardi drivereid. Endal sama plaat ja heli ning viimased driverid
Ja kõik on igati korras.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 21:50:38 vasta tsitaadiga

1.40.825, kuskil 0.4-0.6 sekki rebiks veel maha kui ring õnnestuks.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 22:09:59 vasta tsitaadiga

anonymic, see on juba proffide maa icon_biggrin.gif annab üle lüüa. Mis seadeid kasutasid ja rool?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 22:11:29 vasta tsitaadiga

anonymic kirjutas:
1.40.825, kuskil 0.4-0.6 sekki rebiks veel maha kui ring õnnestuks.

Spoiler Spoiler Spoiler

..... ull mies.... thumbs_up.gif
proovisin veel mõne kiirema teha aga ei õnnestunud, "traditsiooniline" spin ja asi korras jälle. icon_evil.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 22:13:10 vasta tsitaadiga

Vaadake Red Bulli esiratast! icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 22:26:02 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
anonymic, see on juba proffide maa icon_biggrin.gif annab üle lüüa. Mis seadeid kasutasid ja rool?



Tegin paar ringi veel, 1.40.1 on käes aga varu kuskil 0.7 sekki. thumbs_up.gif Seade poolelt näppisin tiibu ja sõidan Logitech Force Vibration vms.

Edit: 1.39.5 0.2 varu.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 22:39:58 vasta tsitaadiga

MMx kirjutas:
angel kirjutas:
gamepadiga on nooled selleks, et sõidu ajal asju vahetada ja siis vist pittis lastakse vastavad settingud sul peale... tuleb vasakule ette väike menüü kus siis vastavad valikud olemas. klaveri kohta ei oska öelda.

Mismoodi gamepadi üldse tööle saada? Endal Logitech Dual Action ja mängu seest küll kusagilt ei paistnud, et see küljes oleks.
Errr tööle sain, samas menüüdes liikumine ikka ei toimi.

Heli sakib mul sajaga (ASUS P5K Pro onboard helikaart Realtek HD). Peale nime sisestamist, siis kui sinna ratastel putkasse sisse astun ja seal teine muti midagi seletama hakkab, siis on taustamüra selline, et rääkimist üldse ei kuule.


Kuna siiber sai kunagi sellest "omfg pult ei toimi 100% ja mingid A, B , jurad on ekraanil et vajuta ja vajuta siis sai endale PC külge ostetud juhtmega Xbox360 kontroller. Über pro asi. Trigerid on väga 5+ (eriti ps3 puldiga võrreldes) ning kõik arcade auto mängud on väga hää mängida. Simudega eelistaks rooli kuna puldiga sutsu raske.

Ehk siis sedasi saingi puldi tööle. Xbox= m$ = windows = enamus mängu tootjaid selle leiva peale pandud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 22:46:39 vasta tsitaadiga

anonymic, tahaks kandesti mõnda sinu "best lap" videot näha... pane fraps käima ja aja mehed ilaseks icon_smile.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 22:48:10 vasta tsitaadiga

+1 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 23:12:12 vasta tsitaadiga

DefXtreme, +2 haige ring tõesti thumbs_up.gif Ning siiani ple öelnud, mis abidega, rooliga sõidad icon_wink.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 23:35:16 vasta tsitaadiga

Eelmises postis mainisin juba, et Logitechi rooliga, abisid ikka on, ilma ei viitsi väga kärutada hetkel.

Videot? Aga palun, ei ole küll see kiireim aga 1.39.7 mõningaste eksimustega. Video kvaliteeti ärge pange tähele, movie makeriga tehtud. thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Abid (nõrk eks)
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis anonymic 23.09.2010 23:48:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 23:45:44 vasta tsitaadiga

anonymic, tee screen mis abisi kasutasid icon_smile.gif Päris hea aeg muidu jah. Ma ise sõidan ilma ühegi abita muidugi, vaatan äkki enne magamaminekut teen mõne ringi. rFactoris harjutasin seda rada nädal tagasi küll tibakene, 1:43 jäi seal parimaks kui ma ei eksi.

rFactori ja F1 2010 raja vahe on suht suur icon_biggrin.gif paljud kohad on väga teised, F1 2010 peaks siis igati reaalsem olema. Näiteks see kurvide koht, kus Räiks seina pani paar aastat tagasi. rFactoris need nii laiad, et rahulikult paned otse läbi sealt icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 23.09.2010 23:52:19 vasta tsitaadiga

Mul vapsjee selline probleem ,et esiotsa vennad ei taha boksis käia icon_biggrin.gif ainult tagumine ots käib icon_biggrin.gif ainuke võimalus täiega eest ära sõita ja siis lõpus vaadta kas jõuad enne boksist välja või mitte icon_biggrin.gif vb asi selles ,et ml sõidu pikkus lühim
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 24.09.2010 00:02:24 vasta tsitaadiga

kas AI raskust ei saa vahetada ilma et see damage offi läheks, tahaks et car damage jääks experdi peale aga AI oleks easy peal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 00:14:14 vasta tsitaadiga

Sain puldi ja heli korda, nüüd 1 mure veel. Mäng ei taha kuidagi salvestada. Sai oma vana GFWL kontot GTA4 aegadest kasutatud ja ka uus offline konto tehtud, aga ikka ei saa salvestada icon_sad.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 24.09.2010 00:19:33 vasta tsitaadiga

kartsin hullemat aga tegelt on väga mängitav
video ka teisest GP st, esimene ja viimane ring, ülinapp võit Massa ees, 0.0 s
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 01:05:26 vasta tsitaadiga

flatout kirjutas:
kartsin hullemat aga tegelt on väga mängitav
video ka teisest GP st, esimene ja viimane ring, ülinapp võit Massa ees, 0.0 s
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis arvuti peal see jookseb et juba laag on icon_question.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 01:08:07 vasta tsitaadiga

vast filmimisel tõmbab fraps fps'i kolinal alla... kui see on fraps'iga lindistatud. Täiesti tavaline asi. Eriti veel siis kui ketas aeglane või peetis
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 01:48:13 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas career mode's ei näegi kummide kulumist. Ühe korra proovisin Grand Prix eha, ja seal näitas Tyres alt iga erineva seti kulumise ära..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 05:15:13 vasta tsitaadiga

wtf, kas tõesti ei saa ghost cari eemaldada mängus???? icon_eek.gif timetrialeid tehes... väga thumbs_down.gif
Ning timetrialit ei saa replayst vaadata?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.09.2010 06:03:11 vasta tsitaadiga

sten260 kirjutas:
kas AI raskust ei saa vahetada ilma et see damage offi läheks, tahaks et car damage jääks experdi peale aga AI oleks easy peal icon_rolleyes.gif
ikka saab. Vajutad enterit easy peal ja siis tulevad kõik asjad lahti, mida muuta saab.

multizync kirjutas:
Selline küsimus, et kas career mode's ei näegi kummide kulumist. Ühe korra proovisin Grand Prix eha, ja seal näitas Tyres alt iga erineva seti kulumise ära..
garaažis mõtled seda settide kulumise %? Ikka saab. Tyersi "menüüst" valid rehvi tüübi ja seal iga seti kulumine näidatud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 07:11:26 vasta tsitaadiga

Alguses peab muidugi rehvide simulatsiooni valima raskusastmete alt.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Formula 1 2010 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.