|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.09.2010 15:51:31
|
|
|
hm küsimus oligi algselt kas saab, kui saab siis tore jäi eelnevast mulje et ei saagi.
ehk siis kui kuivaga lähed sõitma ja lampi vihma sadama hakkab võid minna pitti ja lasta wet rehvid alla keerata?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
23.09.2010 15:52:36
|
|
|
| angel kirjutas: |
hm küsimus oligi algselt kas saab, kui saab siis tore jäi eelnevast mulje et ei saagi.  |
Practice ajal saab sealt veel rohkem asju muuta soidu ajal. Peast ei maleta ise pcst hetkel kaugel.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.09.2010 16:04:07
|
|
|
haldz, thx Võtaks äkki üles, kes meist parima ringiaja sõidab Singapores? Lõpptähtaeg siis enne Singapore sõitu? frapsiga tehke skriin siis kah? Valida võite ise, mis abisi kasutate jne. Tahaks uurima hakata palju auto seadistamine ikka juurde annab.
Võib siia kirjutada, et SimRacingu mehed sõitsid seal 1.40 kiireimaks ajaks!
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
23.09.2010 16:19:56
|
|
|
| angel kirjutas: |
nu kui tõesti ei lubata rehve vahetada näiteks kuivad - märgade vastu siis ei näe sellel pittil erilist mõtet. vast siis kui valid mingi 50 ringi ja mäng tõesti peab arvet kütusel ja rehvi kulul siis vast jah... aga mingi 10-12 ringi sõidab ju lõdvalt ära ühe ja sama settingutega v.a kui vihma sadama hakkaks mis tähendaks et nagunii muffugit teha ei annaks.
|
lühemate sõitude puhul on rehvi- ja bensukulu kiirem
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.09.2010 16:24:41
|
|
|
muideks kas see on mõne mängu omapära või F1 masinal ei saagi täis kiiruse peal pidureid plokki panna? Või siis auto on liiga võimas ja lihtsalt ei suudeta seda teha. Ehk siis auto pidurdab ikka tasa tasa ja ei luba rattal plokki minna (isegi kui abs maas).
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jansaman
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2003
|
23.09.2010 16:25:05
|
|
|
| Krt, millest sõltub pitstopi pikkus, st. seisuaeg. Kord seisad 4-5 sekundit, kord 20 sekki, wtf????
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
23.09.2010 16:28:08
|
|
|
| haldz kirjutas: |
| Soidu ajal kui wingi muudad siis sel ju trye valik olemas. Kas siis seal wet puudub? |
ee sa mõtled et sõidan lambist pitti ja siis saan sealt midagi vahetada? Minul ei lasknud midagi teha ,ei rehve ega wingi,tüübid seal midagi lammutasid ja siis tuli kohe gogogo rajal tagasi..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
23.09.2010 16:36:26
|
|
|
Sõidu ajal saab valida igast staffi.
1 oli vist ENGINE värk
2 oli TYRES, sealt edasi sai valida nelja rehvitüübi vahel(kaasa arvatud WET)
3 oli WING
Klaveril numbrid, 1-4
viimati muutis KrisVr 23.09.2010 16:41:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.09.2010 16:40:07
|
|
|
gamepadiga on nooled selleks, et sõidu ajal asju vahetada ja siis vist pittis lastakse vastavad settingud sul peale... tuleb vasakule ette väike menüü kus siis vastavad valikud olemas. klaveri kohta ei oska öelda.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
23.09.2010 16:59:04
|
|
|
selge ,suur aitähh! mäng muutus kõvasti paremaks kohe
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
23.09.2010 17:13:26
|
|
|
| jansaman kirjutas: |
| Krt, millest sõltub pitstopi pikkus, st. seisuaeg. Kord seisad 4-5 sekundit, kord 20 sekki, wtf???? |
mängus on bug, et kui mitme AI masinaga samal ajal boksi lähed, ei lasta sind enne välja, kui teised juba läinud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
23.09.2010 17:32:17
|
|
|
Üle pika aja ka üks korralik mäng Codemasterilt
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
23.09.2010 17:47:13
|
|
|
| angel kirjutas: |
| muideks kas see on mõne mängu omapära või F1 masinal ei saagi täis kiiruse peal pidureid plokki panna? Või siis auto on liiga võimas ja lihtsalt ei suudeta seda teha. Ehk siis auto pidurdab ikka tasa tasa ja ei luba rattal plokki minna (isegi kui abs maas). |
2 asja, suurel kiirusel ei lähegi rattad blokki ja lisaks sa sidurit ei kasuta, mootor lükkab rattaid ikka edasi, olgugi, et pidurit vajutad.
Mingist hetkest käib see piir, pole õrna aimu ka, kas see on 100 km/h või 150 km/h aga mingist hetkest libisevad rattad läbi, telekast kui vormelit vaatad, siis tossu tuleb neil kummi alt vahetult enne kurvi sisenemist, täpselt nii tundus mängus ka olevat.
Ehk siis üllatavalt hästi simuleeritakse neid läbilibisemise vidinaid.
Sama ka külje ette viskamisega, fiiling ja tunne on õige, täpselt nagu telekas ja täpselt nagu grand prix 3 / 4
arcade v sim ei saa siin vaielda niikaua kui pole ise f1 masinaga sõitnud.
Ütleks et elamust simuleeritakse sajaga ja tunduvalt paremini kui rfactor vormeli mod'id.
Lihtsam on sõita loomulikult, ka klaviatuuriga on nauditav. Ja saabki keskenduda võidu sõitmisega, mitte ei lähe nädalaid aega enne kui esimesest kurvist läbi saad.
Mäng on sajaga success, vana kooli grand prix fännid juubeldavad kindlasti.
mingisugune failmasters jutt võib koju tagasi jalutada.
Codemasters delivers.
Miinustena võib mainida vaid seda, et enamus asjad, mis päevavalgust kavatsevad alles f1 2011s näha, on tõenäoliselt piisavalt valmis, et neid võinuks ka siia lisada, kuid iga aasta vaja raha pumbata...See ei tee codemastersit halvaks või pahaks, igaühe enda otsus, kuidas raha teenida, kuid konkreetselt selle mängu skoori tirib ta 9 pealt 8ks.
Ehk siis 8 /10
Ostmist väärt igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.09.2010 17:59:49
|
|
|
tnx... mõtisklesin asja üle ja oletasin ka et masin nii suure tuuriga et ei lähe lihtsalt ja kõik... ja kuna piduriklotsid ei ole juustust tehtud siis ei lenda nad kah kohe ribadeks. Hea asi on seegi, et mängus ei lubata autol hästi keerata kui pidurid peal. Ehk siis kui tahad kurvis mingit rooli tööd kah näha pead pidurid lahti laskma või natu natu ainult peal hoidma.
samas mäng imo on siiski arcade nagu codemasters alati teeb. helpid maha võttes on mäng kohati vääääga andestav. Kahju ainult, et mootorit seebiks ei lubata lasta. Nagu GTR2'es näiteks kus sai 5'ndalt 1 käigule vahetatud kurvis ja siis läks mootor otseses mõttes põlema
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.09.2010 19:15:49
|
|
|
NeroEST, hea ülevaade aga viimase punktiga pole nõus, tahtsid, et nad teeks GranTurismo laadse asja? 10a ühte osa. No thx. FiFa iga aasta välja tulnud ja iga aasta saab muuta vajalikke asju ning kõik ostavad nii, et ei mõtlegi. Igati õige lähenemis viis.
Mis mina lisaks oleks see DLC iga hooaja lõpus, sõitjate muudatused jne jne Siis oleks nagu lõplik.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry300
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2007
|
23.09.2010 19:25:42
|
|
|
| Mul on selline jama, et kui panen karjääris start race ja autod on kõik ilusasti stardijoonel punaste tulede kustumist ootamas ei juhtu midagi. Foorid ei lähe isegi põlema, kõik ootavad, aga starti ei anta. Ajasõidul kõi toimib, aga kui võistluseks läheb siis on kööga. On veel kellelgi sellist asja ette tulnud?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
23.09.2010 19:55:19
|
|
|
PlatoonSgtElias, nuuh mis kiieim aeg on.
Jube raske on ilma spinnita ringi läbida. Mul siiani vist 1.48,5 ja väääga ettevaatlikult ring läbi lastud.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaherna
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2010
|
23.09.2010 20:03:02
|
|
|
Mina olen täiesti nõus NeroEST-iga, aga mind häirib see et, nt Bahreinis (eeldatavalt on nt ka Monacos) on teisel sektoril mootor koguaeg punane. Mis nad arvsid et mängijatel pole piisavalt oskusi et seal kiirelt sõita?
_________________ Ega käsi kännust kaugele kuku! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
23.09.2010 20:03:07
|
|
|
| angel kirjutas: |
| gamepadiga on nooled selleks, et sõidu ajal asju vahetada ja siis vist pittis lastakse vastavad settingud sul peale... tuleb vasakule ette väike menüü kus siis vastavad valikud olemas. klaveri kohta ei oska öelda. |
Mismoodi gamepadi üldse tööle saada? Endal Logitech Dual Action ja mängu seest küll kusagilt ei paistnud, et see küljes oleks.
Errr tööle sain, samas menüüdes liikumine ikka ei toimi.
Heli sakib mul sajaga (ASUS P5K Pro onboard helikaart Realtek HD). Peale nime sisestamist, siis kui sinna ratastel putkasse sisse astun ja seal teine muti midagi seletama hakkab, siis on taustamüra selline, et rääkimist üldse ei kuule.
viimati muutis MMx 23.09.2010 20:33:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silts
HV vaatleja
liitunud: 27.09.2003
|
23.09.2010 20:16:51
|
|
|
kust te selle vabaaja võtate,et koguaeg mänge mängida?
_________________ oleks õng,läheks kalale aga jalgratast ei ole |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.09.2010 20:24:59
|
|
|
| silts kirjutas: |
kust te selle vabaaja võtate,et koguaeg mänge mängida?  |
kõik ei ole majaomanikud ja lastepidajad
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
23.09.2010 20:33:52
|
|
|
võtas-uxu Ise sain klaveril 1.45.1.
Pilti ei viitsi praegu lisada, sest see ei jää lõõ tulemuseks.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry300
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2007
|
23.09.2010 20:35:18
|
|
|
| henry300 kirjutas: |
| Mul on selline jama, et kui panen karjääris start race ja autod on kõik ilusasti stardijoonel punaste tulede kustumist ootamas ei juhtu midagi. Foorid ei lähe isegi põlema, kõik ootavad, aga starti ei anta. Ajasõidul kõi toimib, aga kui võistluseks läheb siis on kööga. On veel kellelgi sellist asja ette tulnud? |
Ei ole piraatversioon.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
23.09.2010 20:47:35
|
|
|
DefXtreme, siis oled tubli....
| libe kirjutas: |
| silts kirjutas: |
kust te selle vabaaja võtate,et koguaeg mänge mängida?  |
kõik ei ole majaomanikud ja lastepidajad |
kusjuures olen mõlemat
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.09.2010 21:01:23
|
|
|
| silts kirjutas: |
kust te selle vabaaja võtate,et koguaeg mänge mängida?  |
Töötu elu on lill
võtas-uxu, norm Üritan üle lüüa siis Hetkel klokkimisega busy siin
Aga ütleme siis nii, et HV sisesed põhjad on 1:48 sinu poolt Singapores Millega sa sõidad muidu? abid jne
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 23.09.2010 21:11:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.09.2010 21:02:05
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
DefXtreme, siis oled tubli....
| libe kirjutas: |
| silts kirjutas: |
kust te selle vabaaja võtate,et koguaeg mänge mängida?  |
kõik ei ole majaomanikud ja lastepidajad |
kusjuures olen mõlemat  |
päeval käiakse tööl magamas ja õhtul öeldakse naisele ja lapsele tere ja siis mängitakse hommikuni
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
23.09.2010 21:20:58
|
|
|
Kas kuidagi ise seda võistlustaktikat saab valida, et millal mis rehv alla? ühe korra nad juba keerasid võistluse per*e mul, panid sama segu 5 ringi enne võistluse lõppu alla nagu sissetulles oli
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
23.09.2010 21:22:52
|
|
|
| striker13 Kui poksis oled, siis vasakul saad rehve valida, seal all peaks midagi Strategy vms.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
23.09.2010 21:41:08
|
|
|
| MMx kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| gamepadiga on nooled selleks, et sõidu ajal asju vahetada ja siis vist pittis lastakse vastavad settingud sul peale... tuleb vasakule ette väike menüü kus siis vastavad valikud olemas. klaveri kohta ei oska öelda. |
Mismoodi gamepadi üldse tööle saada? Endal Logitech Dual Action ja mängu seest küll kusagilt ei paistnud, et see küljes oleks.
Errr tööle sain, samas menüüdes liikumine ikka ei toimi.
Heli sakib mul sajaga (ASUS P5K Pro onboard helikaart Realtek HD). Peale nime sisestamist, siis kui sinna ratastel putkasse sisse astun ja seal teine muti mida seletama hakkab, siis on taustamüra selline, et rääkimist üldse ei kuule. |
Uuenda siis helikaardi drivereid. Endal sama plaat ja heli ning viimased driverid
Ja kõik on igati korras.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
23.09.2010 21:50:38
|
|
|
1.40.825, kuskil 0.4-0.6 sekki rebiks veel maha kui ring õnnestuks.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.09.2010 22:09:59
|
|
|
anonymic, see on juba proffide maa annab üle lüüa. Mis seadeid kasutasid ja rool?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
23.09.2010 22:11:29
|
|
|
| anonymic kirjutas: |
1.40.825, kuskil 0.4-0.6 sekki rebiks veel maha kui ring õnnestuks.
Spoiler 
|
..... ull mies....
proovisin veel mõne kiirema teha aga ei õnnestunud, "traditsiooniline" spin ja asi korras jälle.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
23.09.2010 22:13:10
|
|
|
Vaadake Red Bulli esiratast!
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
23.09.2010 22:26:02
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
anonymic, see on juba proffide maa annab üle lüüa. Mis seadeid kasutasid ja rool? |
Tegin paar ringi veel, 1.40.1 on käes aga varu kuskil 0.7 sekki. Seade poolelt näppisin tiibu ja sõidan Logitech Force Vibration vms.
Edit: 1.39.5 0.2 varu.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.09.2010 22:39:58
|
|
|
| MMx kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| gamepadiga on nooled selleks, et sõidu ajal asju vahetada ja siis vist pittis lastakse vastavad settingud sul peale... tuleb vasakule ette väike menüü kus siis vastavad valikud olemas. klaveri kohta ei oska öelda. |
Mismoodi gamepadi üldse tööle saada? Endal Logitech Dual Action ja mängu seest küll kusagilt ei paistnud, et see küljes oleks.
Errr tööle sain, samas menüüdes liikumine ikka ei toimi.
Heli sakib mul sajaga (ASUS P5K Pro onboard helikaart Realtek HD). Peale nime sisestamist, siis kui sinna ratastel putkasse sisse astun ja seal teine muti midagi seletama hakkab, siis on taustamüra selline, et rääkimist üldse ei kuule. |
Kuna siiber sai kunagi sellest "omfg pult ei toimi 100% ja mingid A, B , jurad on ekraanil et vajuta ja vajuta siis sai endale PC külge ostetud juhtmega Xbox360 kontroller. Über pro asi. Trigerid on väga 5+ (eriti ps3 puldiga võrreldes) ning kõik arcade auto mängud on väga hää mängida. Simudega eelistaks rooli kuna puldiga sutsu raske.
Ehk siis sedasi saingi puldi tööle. Xbox= m$ = windows = enamus mängu tootjaid selle leiva peale pandud.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
23.09.2010 22:46:39
|
|
|
anonymic, tahaks kandesti mõnda sinu "best lap" videot näha... pane fraps käima ja aja mehed ilaseks
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.09.2010 23:12:12
|
|
|
DefXtreme, +2 haige ring tõesti Ning siiani ple öelnud, mis abidega, rooliga sõidad
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
23.09.2010 23:35:16
|
|
|
Eelmises postis mainisin juba, et Logitechi rooliga, abisid ikka on, ilma ei viitsi väga kärutada hetkel.
Videot? Aga palun, ei ole küll see kiireim aga 1.39.7 mõningaste eksimustega. Video kvaliteeti ärge pange tähele, movie makeriga tehtud.
Spoiler 
Abid (nõrk eks)
Spoiler 
viimati muutis anonymic 23.09.2010 23:48:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.09.2010 23:45:44
|
|
|
anonymic, tee screen mis abisi kasutasid Päris hea aeg muidu jah. Ma ise sõidan ilma ühegi abita muidugi, vaatan äkki enne magamaminekut teen mõne ringi. rFactoris harjutasin seda rada nädal tagasi küll tibakene, 1:43 jäi seal parimaks kui ma ei eksi.
rFactori ja F1 2010 raja vahe on suht suur paljud kohad on väga teised, F1 2010 peaks siis igati reaalsem olema. Näiteks see kurvide koht, kus Räiks seina pani paar aastat tagasi. rFactoris need nii laiad, et rahulikult paned otse läbi sealt
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
23.09.2010 23:52:19
|
|
|
Mul vapsjee selline probleem ,et esiotsa vennad ei taha boksis käia ainult tagumine ots käib ainuke võimalus täiega eest ära sõita ja siis lõpus vaadta kas jõuad enne boksist välja või mitte vb asi selles ,et ml sõidu pikkus lühim
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
24.09.2010 00:02:24
|
|
|
kas AI raskust ei saa vahetada ilma et see damage offi läheks, tahaks et car damage jääks experdi peale aga AI oleks easy peal
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
24.09.2010 00:14:14
|
|
|
Sain puldi ja heli korda, nüüd 1 mure veel. Mäng ei taha kuidagi salvestada. Sai oma vana GFWL kontot GTA4 aegadest kasutatud ja ka uus offline konto tehtud, aga ikka ei saa salvestada
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
24.09.2010 00:19:33
|
|
|
kartsin hullemat aga tegelt on väga mängitav
video ka teisest GP st, esimene ja viimane ring, ülinapp võit Massa ees, 0.0 s
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
24.09.2010 01:05:26
|
|
|
| flatout kirjutas: |
kartsin hullemat aga tegelt on väga mängitav
video ka teisest GP st, esimene ja viimane ring, ülinapp võit Massa ees, 0.0 s
Spoiler 
|
Mis arvuti peal see jookseb et juba laag on
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.09.2010 01:08:07
|
|
|
vast filmimisel tõmbab fraps fps'i kolinal alla... kui see on fraps'iga lindistatud. Täiesti tavaline asi. Eriti veel siis kui ketas aeglane või peetis
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
multizync
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2005
|
24.09.2010 01:48:13
|
|
|
| Selline küsimus, et kas career mode's ei näegi kummide kulumist. Ühe korra proovisin Grand Prix eha, ja seal näitas Tyres alt iga erineva seti kulumise ära..
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.09.2010 05:15:13
|
|
|
wtf, kas tõesti ei saa ghost cari eemaldada mängus???? timetrialeid tehes... väga
Ning timetrialit ei saa replayst vaadata?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
24.09.2010 06:03:11
|
|
|
| sten260 kirjutas: |
kas AI raskust ei saa vahetada ilma et see damage offi läheks, tahaks et car damage jääks experdi peale aga AI oleks easy peal  |
ikka saab. Vajutad enterit easy peal ja siis tulevad kõik asjad lahti, mida muuta saab.
| multizync kirjutas: |
| Selline küsimus, et kas career mode's ei näegi kummide kulumist. Ühe korra proovisin Grand Prix eha, ja seal näitas Tyres alt iga erineva seti kulumise ära.. |
garaažis mõtled seda settide kulumise %? Ikka saab. Tyersi "menüüst" valid rehvi tüübi ja seal iga seti kulumine näidatud.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
24.09.2010 07:11:26
|
|
|
Alguses peab muidugi rehvide simulatsiooni valima raskusastmete alt.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|