|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui tihti sa kalal käid? |
| Polegi kunagi käinud |
|
50% |
[ 1 ] |
| Kunagi lapsena isaga/vanaisaga |
|
0% |
[ 0 ] |
| Korra paari aasta jooksul |
|
0% |
[ 0 ] |
| Mõned korrad aastas |
|
0% |
[ 0 ] |
| Kord kuus, või tihemini |
|
50% |
[ 1 ] |
|
| hääli kokku : 2 |
|
| autor |
|
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
10.09.2010 18:25:34
|
|
|
ostab kalakasvatusest maime ja viib mitukümmend tükki tagasi
ainult ei tea, kas selleks peab keskkonnaametilt luba taotlema
_________________ ..... |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.09.2010 20:00:38
|
|
|
sai uuesti seal jägala jõe paisu juures käidud.
täna läks siis teine lant minema ja tuli üks haug asemele
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
11.09.2010 21:00:52
|
|
|
Tegid head diili
Täna kiskus pimedaks, homme läheb vaatab seda jõeforelli asja.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
11.09.2010 21:36:27
|
|
|
Te põhjaranniku AHVid minge meriforelli hoopis püüdma
Ise käisin täna Porijõe ääres jõekat uurimas. Paar "sulpsu" tehti landi peale, otsa ei jäänud kedagi...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.09.2010 21:40:06
|
|
|
kus ja kuidas seda meriforelli püütakse?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
13.09.2010 20:04:04
|
|
|
Sai käidud mingi veids üle tunni loobitud aga kurjam liiga järsku läks pimedaks, ei näe seal jõeääres loopida. Korra mingi näksimine oli aga muud midagi, paar sulpsakat kah.
Mõnda eesti kalastus e-poodi peale kalale.ee?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
15.09.2010 16:33:38
|
|
|
Käisin hommikul peale tööd ~6-7 ajal Jänese raja ääres, et paar päeva tagasi ostetud Kuusamo Professor ära proovida.
Ei läinudki kaua, kui üks ~25cm pulk otsa hüppas
Spoiler 
Õnneks vaid üks konks oli moka servast läbi, niiet sai kiirelt vette tagasi...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
15.09.2010 17:45:53
|
|
|
Mul sama lant olemas Küll muster on natsa teine ja ka koks on 2-ne rohu kindel Kätte saanud 2tk sellega ja võttu on olnud ka päris mitmed korrad Üks lemmik lante üldse mul,võid kasvõi heinamaal loopida,kunni ta ei jää
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
15.09.2010 18:07:30
|
|
|
Põhiline rohuvaba, millega püüan, on Balzer Turku:
(Pildil "C")
Õed 12a tagasi Norrast tõid. Töötab siiamaani suurepäraselt, ning statistiliselt olen selle landiga kõige rohkem haugi välja tõmmanud.
Minnow Spoon on ka hea rohukas, aga jäin päris kiirelt ilma sellest. Peakski uue ostma...
Mõned rohuvabad "kolmikud" peaks võtma küll, saaks Professorit hullematesse kohtadesse loopida
Spinnerbait'e julgen ka soovitada. Töötavad päris hästi, ning äratavad haugis huvi. Rohust tulevad ka üllatavalt hästi läbi.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
16.09.2010 08:15:22
|
|
|
Mul ka sama lant paar korda olen 3 viske jooksul ikka kala ka saanud
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
16.09.2010 17:04:15
|
|
|
| raitl kirjutas: |
Ehitame hollandlasest sõbraga uut veebikeskkonda kalameestele. kalakoht.ee Igasugused huvitavad ja ennekõiku kasulikud kellad viled on TODO listis. Lõpusirgele hakkab jõudma näiteks andmebaas eesti veekogudest, kaladest ja söötadest. (valid veekodu, näed kus asub ning keda sealt püüda. Valid kala, näed kus veekogus elab ning millega teda püüda jne)
Kuna ajame asja omast entusiasmist ja põhitööde kõrvalt, siis on puudus eelkõige kirjameestest. Oodatud on igasugune abi kalamehejuttude, uudiste, õpetuste, review'de jne kirjutamisel. Kui keegi tunneb, et tal on midagi asjalikku ka teistele öelda, siis Teie panus on teretulnud.
Rait |
Paluti siia kopida
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
16.09.2010 17:27:53
|
|
|
Väga viis
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
19.09.2010 14:34:06
|
|
|
Minu tagasihoidlik landikogu:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
19.09.2010 14:44:23
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Minu tagasihoidlik landikogu:
Spoiler 
|
Endal umbes samasugune hunnik neid. Aga soovitaks kindlasti veel raskekaalus olevat nils master bete krokodilli lanti ka..
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
19.09.2010 16:56:46
|
|
|
| Sa nende keskmistega kus, yhel pool 2 keerlevat ja teisel see kalmaar vms ka oled miskit saanud?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
19.09.2010 18:04:23
|
|
|
need vibraxid on mõnusad kõik
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
19.09.2010 20:14:27
|
|
|
| Lindremant, mõtled vist Spinnerbaite? Üksikud visked olen vaid teinud. Kätte midagi ei saanud, aga nolgikari oli järel küll.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
20.09.2010 23:05:05
|
|
|
Käisin ja raiskasin ka hunniku raha täna uute lantide peale. Poleks kunagi arvanud, et ka selline asi võib sõltuvust tekitada, lihtsalt tahaks näha, kuidas mõni lant mängib ja nii ta ostukorvi lähebki. Voblerite hinnad alagavad aga more or less sajast kroonist.
Lisaks sai ostetud ka veidi korralikum karp, et kusagil lante hoida oleks..
Kuid kalastusest endast, sai käidud kolmes kohas, kus havi saab, täna ei tulnud mitte kusagilt. Loodetavasti pole asi lantides, vaid lihtsalt kehv võtt oli.
Nüüd mõned päevad pikalt tööl ja kalastada väga ei saa, kuid nädalavahetusel tahaks küll end kalale pühendada.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
20.09.2010 23:11:35
|
|
|
Eile käisin muidu kesklinnas töökaaslasega koha üritamas. Minu jaoks esimene kohapüük päädis 3 kaotatud landiga. Töökaaslane jäi umbes 5st landist ilma, millest 2 viisid haugid ära Minul rabas üks haug landi saba ribadeks.
Kinnijäämine on üsna suur kaarsillast kuni "pläsku" taha välja.
Koha loomulikult ei saanud
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
20.09.2010 23:37:31
|
|
|
ceemic, sul on ikka viitsimist väga tihti käia .
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
21.09.2010 10:58:49
|
|
|
Taux007, eks see pisik on süvenev jah Tänasest jälle pikk töönädal, niiet enne pühapäeva ei saa...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
21.09.2010 11:40:59
|
|
|
| Aga räägi nüüd välja kus oleks Emajõel kõige targem käia hetkel? Mul Tartus vaba aega palju, peaks maalt asjad kaasa võtma ja ka üritama midagi teha..
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
21.09.2010 11:56:36
|
|
|
| a22t, kui latikat tahad, siis parim koht vast "vangla taga". Samuti püütakse latikat ka Jänese raja ääres (seal, kus künka otsas A. Le Coqi Logistikakeskus paistab). Koha on vist rohkem linnavahel püütud, aga praegu ei paista siin miskit veel olevat. Haugi saab igal pool...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
21.09.2010 15:21:04
|
|
|
| a22t kirjutas: |
| Aga räägi nüüd välja kus oleks Emajõel kõige targem käia hetkel? Mul Tartus vaba aega palju, peaks maalt asjad kaasa võtma ja ka üritama midagi teha.. |
Anna teada kuna lähed, äkki hüppan ka kampa. Kuigi ceemic teab rääkida, et kui mina kaasas, siis keegi kala ei saa
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
21.09.2010 17:17:45
|
|
|
http://www.upload.ee/image/820059/kala.jpg
kuskil paar nädalat tagasi sai käidud ka emajõe ääres, aga kogemata sattusime hoopis ahja jõele sõitsime algul ilusasti mööda emajõe äärt(veskimäe, kastre), aga jube palju on seal suvilaid ja muid eravaldusi, seega ei saand sealt jõe äärde. enne pimedaks minekut sai jõutud ja mõned tunnid põhjakaga proovitud, aga mitte kui midagi äi saand. nokkisid küll, aga tulemus ikka null. Kui keegi teab seal kandis head place, siis võiks vihjata. teisele poole jõge ei soovi minna.
_________________ ..... |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
21.09.2010 21:42:37
|
|
|
| CorsairX, a teeme siis tuleval nädalal millalgi. Ceemic ütleb kus head kohad on, me tõmbame kuivaks..
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
24.09.2010 20:06:26
|
|
|
Sai täna mingi 5h emajõe jänese raja ääres lanti loobitud ja korgiga ka proovitud... tulemus suur ümmargune 0
Üks vanem asjatundjam kalamees ka kurtis, et täna üldse ei võta. Korgiga nillisin vesirooside juurest (otsas oli pirakad öö-ussid) ning ühtegi näksimist kah ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
24.09.2010 20:10:34
|
|
|
Kork + emajõgi=Feeeil Aga noh eks aja saab viidetud Varsti peaks haugi hakkama tulema,peale esimest külma
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
24.09.2010 20:58:02
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Varsti peaks haugi hakkama tulema, peale esimest külma  |
Koha ka
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
24.09.2010 21:01:49
|
|
|
Kohast rääkides,siis peipsil 2 nv tagasi oli olukord päris ulmeline Ussi peale tulid mingid 20-25cm posid nii,et ei jõudnud tagasi loopida Pole enne sellist värki enne nagu kuulnud Paar "suuremat" tuttav võttis siiski kaasa ka,kuna ellu ei oleks nad jäänud peale konkus eemaldamist
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
24.09.2010 23:22:19
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Kork + emajõgi=Feeeil |
Kle tõsiselt nagu, ise oled feil See, et sina korgiga voolavas vees püüda ei taha/ei oska on sinu enda probleem
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
25.09.2010 06:37:01
|
|
|
Ega see kork seal Emajões pole midagi hullu. Kunagi, kui ise sihuke pühapäevakalamees olin, oli ka endal juhuseid, kus ma korkõngega hea saagi sain, ja nägin ka, kuidas teised niimoodi kala välja kakkusid. Üks pullimaid juhuseid oli sihuke: Supilinna servas, Kartuli ja Marja tänava vahel, oli rivi mehi. Igas puuvahes oli mees, kõik korkõngedega. Ma olin ka seal. Rivi Marja tänava poolses otsas olnud tegelane muudkui tiris kalu välja. Muudkui kolks ja kolks, niikui ühe kala konksu otsast võttis ja uue söödaga konksu sisse lasi, nii kohe jälle kala otsas. Ülejäänud (s.h. mina) vahtisid mittemidagiütleva näoga (mul oli sisimas küll selline "wtf" tunne), nende korke õõtsutas vaid pinnavirvendus Too vend tõstis kalu kohe sealt, kus mingi toru Marja tänava alt jõkke tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
26.09.2010 02:06:33
|
|
|
Järgmisena proovin põhjaka jaoks natuke varustust osta. Täna sattusin ühe vanema meesterahvaga natuke kalajuttu puhuma emajõe ääres ja tüüp soovitas peibutus-sööda korviga proovida. Ütles, et pidavat väga hästi toimima ning näitas kuidas tal asi käib ka. Oli pannud selle korvi vabalt mööda nööri enne lipsu jooksma ning söödaks kasutas enda tehtud "putru". Nägin kuidas sai ühe Säinase rojukese kätte.
Samuti näitas oma enda tehtud raskustega kellukesi mis töötasid väga hästi. Andis natu soovitusi ka kui raskeid korve kiire vooluga jõe jaoks võtta jne. Lant ja kork pole siiani erilist edu toonud. Loodan, et põhjakas väheke edukam. Saab rahus õllet ka juua samal ajal kui kala konksu otsib
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
26.09.2010 09:27:59
|
|
|
CorsairX, feeder-rakendust kasutavad päris paljud latika-kütid.
Võta ema lokirull ja pane raskus külge
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
26.09.2010 09:29:24
|
|
|
Selle korviga pidi olemas sedasi,et iga kord pead maru täpselt ühte ja samasse kohta viskama,muidu ei ole mõtet asjal,lisaks rohkem järvele mõeldud see asi
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
26.09.2010 09:31:33
|
|
|
| omgwtf, liikuvas veekogus annab just paremat efekti, kuna vool kannab seda "sodi" allavoolu, kus pool asub ka näiteks ussiga konks.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
26.09.2010 19:47:05
|
|
|
Eile ja täna sai käidud pedja ääres jälle, eile vabsjee mitte kordagi ei võtnud landiga, isegi ussiga mitte.
Täna oli siis ainult selline juhus et sillani ujus järgi üks ilge volask havi, ehmatasin ära kui sillani jõudis ja ennast ümber keeras, kahju et kinni ei haaranud.
Nr5 blue fox super vibrax oli siis
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
26.09.2010 20:09:18
|
|
|
Sai siis nüüd jänese rajal käidud emajõe ääres ning tonkat proovitud. Peibutus-sööda korvi ei kasutanud. 60g tina pealiini otsas ning 15cm ülespoole esimene lips pikkusega 30cm ning sellest ~35cm üles teine 30cm lips. Trosse ei kasutanud, ainult tamiil. Pealiin 0,33 ja lipsud 0,25. Seekord oli siis lõpuks tulemust ka, üks täpselt mõõdus latikas ning üks pirakas särg (on ikka särg? )
Ma vist nüüd ainult tonkat hakkangi kasutama. Läksin mingi 15:30 paiku ning esimesed 4h täiega näksisid koguaeg. Muidugi kasutasin magusaid pirakaid ööusse kah.
Homme vist jälle. Ceemic hüppab ka vist kampa
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
26.09.2010 20:21:31
|
|
|
| tsitaat: |
Ma vist nüüd ainult tonkat hakkangi kasutama
|
Mõistlik
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
26.09.2010 23:10:54
|
|
|
Käisime ka täna kalastamas, kaks erinevat kohta, kaks mõõdus haugi.
Mina pistsin kotti ühe, mis oli täpselt 45cm pikk, sõber sai aga sellise korraliku kilose poisi kätte.
Mõni otsast minek oli ka.. Ja paar järgi ujumist, kuid need järgi ujujad olid pealtnäha kõik parajad pulgad.
Ent mis veel öelda tahtsin, et nädalake tagasi käis üks piiga ka kaasas, loopis ka lanti ja polnud kunagi üldse kala saanud.. Peale väikest aega loopimist tuli aga korralik havi otsa, tegi päris suurt sõitu ja kalda ääres sai tamiilist otse välja tõmmatud.. Kaalu oli kalal 2,6 kilo, kui ma õieti mäletan.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
01.10.2010 18:09:31
|
|
|
Keegi oskab öelda kust saaks kanepiseemneid/jahu/õli Tartust ?
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
01.10.2010 18:18:13
|
|
|
| Mingit ökopoodi vms ei ole tartus? Sealt ilmselt saaks ehk.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
01.10.2010 18:19:41
|
|
|
Ootaks mingit konkreetsemat vastust. Kust, kui palju ja mis hind
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
01.10.2010 18:33:38
|
|
|
Õigel kraamil 10 seemet ~150-xxx dollarit
Aga mine ja küsid nt Oa 1 keldrikorrus
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
02.10.2010 21:48:51
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Õigel kraamil 10 seemet ~150-xxx dollarit
Aga mine ja küsid nt Oa 1 keldrikorrus  |
Eks käin läbi. Lähen sinna samma kalale kh.
Täna käisin, 4 tundi ja mittemidagi. Sõber sai kiisa, aga noh, see pole kala..
Homme lähen proovin uuesti Kui keegi veel liigub sealkandis hommikul 7 aeg siis helistagu.
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
02.10.2010 22:08:05
|
|
|
Krt ise ootan juba talve, saaks ometi peipsi jääle Mootorsaanile lükkasin ka hääled täna sisse, et talvel mingeid probleeme käivitamisel ei oleks.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
03.10.2010 09:39:02
|
|
|
Eile sai läbi kammitud 6h jooksul emajõe sopid käreverest üles voolu 2x ~1.xxKG spinnaga ja üks natsa suurem tuli kogrele kallale unna otsas,krt vedas unna nii vetikasse kinni,et olin 99% kindel,et läheb otsast Peale 10 minutit arutamist ja poolenisti paadist vette ronides sain kätte raipe Oli päris ää väsitanud ennast seal rapsimisega. Krt ilm oli ideaalne,alguses uduga ei võtnud,kuid kui päike tuli välja ära hakkas võtma korralikult,päris mitu tk läks kehva haakimise tõttu ära ka
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|