Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 10.09.2010 18:25:34 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Winterwind, tegi roovpüüki icon_biggrin.gif

ostab kalakasvatusest maime ja viib mitukümmend tükki tagasi icon_lol.gif

ainult ei tea, kas selleks peab keskkonnaametilt luba taotlema icon_razz1.gif

_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 20:00:38 vasta tsitaadiga

sai uuesti seal jägala jõe paisu juures käidud.
täna läks siis teine lant minema ja tuli üks haug asemele icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 21:00:52 vasta tsitaadiga

Tegid head diili
Täna kiskus pimedaks, homme läheb vaatab seda jõeforelli asja.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 21:36:27 vasta tsitaadiga

Te põhjaranniku AHVid minge meriforelli hoopis püüdma thumbs_up.gif

Ise käisin täna Porijõe ääres jõekat uurimas. Paar "sulpsu" tehti landi peale, otsa ei jäänud kedagi...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 21:40:06 vasta tsitaadiga

kus ja kuidas seda meriforelli püütakse? icon_redface.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 21:44:03 vasta tsitaadiga

Winterwind, http://www.kalale.ee/sisu/NCw5NzAxMDEsMSwwLDE/
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 20:04:04 vasta tsitaadiga

Sai käidud mingi veids üle tunni loobitud aga kurjam liiga järsku läks pimedaks, ei näe seal jõeääres loopida. Korra mingi näksimine oli aga muud midagi, paar sulpsakat kah.

Mõnda eesti kalastus e-poodi peale kalale.ee?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 13.09.2010 20:16:10 vasta tsitaadiga

http://www.kalastusinfo.ee/sisu/kasulikku/kala-ja-jahitarvete-poed.php
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 16:33:38 vasta tsitaadiga

Käisin hommikul peale tööd ~6-7 ajal Jänese raja ääres, et paar päeva tagasi ostetud Kuusamo Professor ära proovida.
Ei läinudki kaua, kui üks ~25cm pulk otsa hüppas icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Õnneks vaid üks konks oli moka servast läbi, niiet sai kiirelt vette tagasi...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.09.2010 17:45:53 vasta tsitaadiga

Mul sama lant olemas icon_razz.gif Küll muster on natsa teine ja ka koks on 2-ne rohu kindel thumbs_up.gif Kätte saanud 2tk sellega ja võttu on olnud ka päris mitmed korrad icon_cool.gif Üks lemmik lante üldse mul,võid kasvõi heinamaal loopida,kunni ta ei jää icon_razz.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 18:07:30 vasta tsitaadiga

Põhiline rohuvaba, millega püüan, on Balzer Turku:

(Pildil "C")
Õed 12a tagasi Norrast tõid. Töötab siiamaani suurepäraselt, ning statistiliselt olen selle landiga kõige rohkem haugi välja tõmmanud.
Minnow Spoon on ka hea rohukas, aga jäin päris kiirelt ilma sellest. Peakski uue ostma...

Mõned rohuvabad "kolmikud" peaks võtma küll, saaks Professorit hullematesse kohtadesse loopida icon_biggrin.gif

Spinnerbait'e julgen ka soovitada. Töötavad päris hästi, ning äratavad haugis huvi. Rohust tulevad ka üllatavalt hästi läbi.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 08:15:22 vasta tsitaadiga

Mul ka sama lant paar korda olen 3 viske jooksul ikka kala ka saanud icon_razz.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 17:04:15 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
Ehitame hollandlasest sõbraga uut veebikeskkonda kalameestele. kalakoht.ee Igasugused huvitavad ja ennekõiku kasulikud kellad viled on TODO listis. Lõpusirgele hakkab jõudma näiteks andmebaas eesti veekogudest, kaladest ja söötadest. (valid veekodu, näed kus asub ning keda sealt püüda. Valid kala, näed kus veekogus elab ning millega teda püüda jne)

Kuna ajame asja omast entusiasmist ja põhitööde kõrvalt, siis on puudus eelkõige kirjameestest. Oodatud on igasugune abi kalamehejuttude, uudiste, õpetuste, review'de jne kirjutamisel. Kui keegi tunneb, et tal on midagi asjalikku ka teistele öelda, siis Teie panus on teretulnud.
Rait

Paluti siia kopida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 16.09.2010 17:27:53 vasta tsitaadiga

Väga viis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 14:34:06 vasta tsitaadiga

Minu tagasihoidlik landikogu:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 19.09.2010 14:44:23 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Minu tagasihoidlik landikogu:
Spoiler Spoiler Spoiler

Endal umbes samasugune hunnik neid. Aga soovitaks kindlasti veel raskekaalus olevat nils master bete krokodilli lanti ka..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 16:56:46 vasta tsitaadiga

Sa nende keskmistega kus, yhel pool 2 keerlevat ja teisel see kalmaar vms ka oled miskit saanud?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 18:04:23 vasta tsitaadiga

need vibraxid on mõnusad kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 20:14:27 vasta tsitaadiga

Lindremant, mõtled vist Spinnerbaite? Üksikud visked olen vaid teinud. Kätte midagi ei saanud, aga nolgikari oli järel küll.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 23:05:05 vasta tsitaadiga

Käisin ja raiskasin ka hunniku raha täna uute lantide peale. Poleks kunagi arvanud, et ka selline asi võib sõltuvust tekitada, lihtsalt tahaks näha, kuidas mõni lant mängib ja nii ta ostukorvi lähebki. Voblerite hinnad alagavad aga more or less sajast kroonist. thumbs_down.gif
Lisaks sai ostetud ka veidi korralikum karp, et kusagil lante hoida oleks..

Kuid kalastusest endast, sai käidud kolmes kohas, kus havi saab, täna ei tulnud mitte kusagilt. Loodetavasti pole asi lantides, vaid lihtsalt kehv võtt oli.
Nüüd mõned päevad pikalt tööl ja kalastada väga ei saa, kuid nädalavahetusel tahaks küll end kalale pühendada.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 23:11:35 vasta tsitaadiga

Eile käisin muidu kesklinnas töökaaslasega koha üritamas. Minu jaoks esimene kohapüük päädis 3 kaotatud landiga. Töökaaslane jäi umbes 5st landist ilma, millest 2 viisid haugid ära icon_lol.gif Minul rabas üks haug landi saba ribadeks.
Kinnijäämine on üsna suur kaarsillast kuni "pläsku" taha välja.
Koha loomulikult ei saanud icon_cool.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 23:37:31 vasta tsitaadiga

ceemic, sul on ikka viitsimist väga tihti käia thumbs_up.gif. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2010 10:58:49 vasta tsitaadiga

Taux007, eks see pisik on süvenev jah icon_razz.gif Tänasest jälle pikk töönädal, niiet enne pühapäeva ei saa...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 21.09.2010 11:40:59 vasta tsitaadiga

Aga räägi nüüd välja kus oleks Emajõel kõige targem käia hetkel? Mul Tartus vaba aega palju, peaks maalt asjad kaasa võtma ja ka üritama midagi teha..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2010 11:56:36 vasta tsitaadiga

a22t, kui latikat tahad, siis parim koht vast "vangla taga". Samuti püütakse latikat ka Jänese raja ääres (seal, kus künka otsas A. Le Coqi Logistikakeskus paistab). Koha on vist rohkem linnavahel püütud, aga praegu ei paista siin miskit veel olevat. Haugi saab igal pool...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.09.2010 15:21:04 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
Aga räägi nüüd välja kus oleks Emajõel kõige targem käia hetkel? Mul Tartus vaba aega palju, peaks maalt asjad kaasa võtma ja ka üritama midagi teha..

Anna teada kuna lähed, äkki hüppan ka kampa. Kuigi ceemic teab rääkida, et kui mina kaasas, siis keegi kala ei saa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2010 15:46:06 vasta tsitaadiga

CorsairX, icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 21.09.2010 17:17:45 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/image/820059/kala.jpg

kuskil paar nädalat tagasi sai käidud ka emajõe ääres, aga kogemata sattusime hoopis ahja jõele icon_biggrin.gif sõitsime algul ilusasti mööda emajõe äärt(veskimäe, kastre), aga jube palju on seal suvilaid ja muid eravaldusi, seega ei saand sealt jõe äärde. enne pimedaks minekut sai jõutud ja mõned tunnid põhjakaga proovitud, aga mitte kui midagi äi saand. nokkisid küll, aga tulemus ikka null. Kui keegi teab seal kandis head place, siis võiks vihjata. teisele poole jõge ei soovi minna.

_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 21.09.2010 21:42:37 vasta tsitaadiga

CorsairX, a teeme siis tuleval nädalal millalgi. Ceemic ütleb kus head kohad on, me tõmbame kuivaks..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 24.09.2010 20:06:26 vasta tsitaadiga

Sai täna mingi 5h emajõe jänese raja ääres lanti loobitud ja korgiga ka proovitud... tulemus suur ümmargune 0 icon_neutral.gif
Üks vanem asjatundjam kalamees ka kurtis, et täna üldse ei võta. Korgiga nillisin vesirooside juurest (otsas oli pirakad öö-ussid) ning ühtegi näksimist kah ei olnud.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.09.2010 20:10:34 vasta tsitaadiga

Kork + emajõgi=Feeeil icon_razz.gif Aga noh eks aja saab viidetud thumbs_up.gif Varsti peaks haugi hakkama tulema,peale esimest külma icon_razz.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 20:58:02 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Varsti peaks haugi hakkama tulema, peale esimest külma icon_razz.gif

Koha ka icon_cool.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.09.2010 21:01:49 vasta tsitaadiga

Kohast rääkides,siis peipsil 2 nv tagasi oli olukord päris ulmeline icon_confused.gif Ussi peale tulid mingid 20-25cm posid nii,et ei jõudnud tagasi loopida icon_eek.gif Pole enne sellist värki enne nagu kuulnud icon_rolleyes.gif Paar "suuremat" tuttav võttis siiski kaasa ka,kuna ellu ei oleks nad jäänud peale konkus eemaldamist thumbs_down.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 24.09.2010 23:22:19 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Kork + emajõgi=Feeeil icon_razz.gif


Kle tõsiselt nagu, ise oled feil icon_rolleyes.gif See, et sina korgiga voolavas vees püüda ei taha/ei oska on sinu enda probleem beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 06:37:01 vasta tsitaadiga

Ega see kork seal Emajões pole midagi hullu. Kunagi, kui ise sihuke pühapäevakalamees olin, oli ka endal juhuseid, kus ma korkõngega hea saagi sain, ja nägin ka, kuidas teised niimoodi kala välja kakkusid. Üks pullimaid juhuseid oli sihuke: Supilinna servas, Kartuli ja Marja tänava vahel, oli rivi mehi. Igas puuvahes oli mees, kõik korkõngedega. Ma olin ka seal. Rivi Marja tänava poolses otsas olnud tegelane muudkui tiris kalu välja. Muudkui kolks ja kolks, niikui ühe kala konksu otsast võttis ja uue söödaga konksu sisse lasi, nii kohe jälle kala otsas. Ülejäänud (s.h. mina) vahtisid mittemidagiütleva näoga (mul oli sisimas küll selline "wtf" tunne), nende korke õõtsutas vaid pinnavirvendus icon_smile.gif Too vend tõstis kalu kohe sealt, kus mingi toru Marja tänava alt jõkke tuleb.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 26.09.2010 02:06:33 vasta tsitaadiga

Järgmisena proovin põhjaka jaoks natuke varustust osta. Täna sattusin ühe vanema meesterahvaga natuke kalajuttu puhuma emajõe ääres ja tüüp soovitas peibutus-sööda korviga proovida. Ütles, et pidavat väga hästi toimima ning näitas kuidas tal asi käib ka. Oli pannud selle korvi vabalt mööda nööri enne lipsu jooksma ning söödaks kasutas enda tehtud "putru". Nägin kuidas sai ühe Säinase rojukese kätte.
Samuti näitas oma enda tehtud raskustega kellukesi mis töötasid väga hästi. Andis natu soovitusi ka kui raskeid korve kiire vooluga jõe jaoks võtta jne. Lant ja kork pole siiani erilist edu toonud. Loodan, et põhjakas väheke edukam. Saab rahus õllet ka juua samal ajal kui kala konksu otsib beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 09:27:59 vasta tsitaadiga

CorsairX, feeder-rakendust kasutavad päris paljud latika-kütid.
Võta ema lokirull ja pane raskus külge icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.09.2010 09:29:24 vasta tsitaadiga

Selle korviga pidi olemas sedasi,et iga kord pead maru täpselt ühte ja samasse kohta viskama,muidu ei ole mõtet asjal,lisaks rohkem järvele mõeldud see asi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 09:31:33 vasta tsitaadiga

omgwtf, liikuvas veekogus annab just paremat efekti, kuna vool kannab seda "sodi" allavoolu, kus pool asub ka näiteks ussiga konks.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 19:47:05 vasta tsitaadiga

Eile ja täna sai käidud pedja ääres jälle, eile vabsjee mitte kordagi ei võtnud landiga, isegi ussiga mitte.
Täna oli siis ainult selline juhus et sillani ujus järgi üks ilge volask havi, ehmatasin ära kui sillani jõudis ja ennast ümber keeras, kahju et kinni ei haaranud.
Nr5 blue fox super vibrax oli siis
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 26.09.2010 20:09:18 vasta tsitaadiga

Sai siis nüüd jänese rajal käidud emajõe ääres ning tonkat proovitud. Peibutus-sööda korvi ei kasutanud. 60g tina pealiini otsas ning 15cm ülespoole esimene lips pikkusega 30cm ning sellest ~35cm üles teine 30cm lips. Trosse ei kasutanud, ainult tamiil. Pealiin 0,33 ja lipsud 0,25. Seekord oli siis lõpuks tulemust ka, üks täpselt mõõdus latikas ning üks pirakas särg (on ikka särg? icon_redface.gif ) icon_razz.gif



Ma vist nüüd ainult tonkat hakkangi kasutama. Läksin mingi 15:30 paiku ning esimesed 4h täiega näksisid koguaeg. Muidugi kasutasin magusaid pirakaid ööusse kah.

Homme vist jälle. Ceemic hüppab ka vist kampa beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.09.2010 20:21:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma vist nüüd ainult tonkat hakkangi kasutama


Mõistlik beer_yum.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 23:10:54 vasta tsitaadiga

Käisime ka täna kalastamas, kaks erinevat kohta, kaks mõõdus haugi.
Mina pistsin kotti ühe, mis oli täpselt 45cm pikk, sõber sai aga sellise korraliku kilose poisi kätte.

Mõni otsast minek oli ka.. Ja paar järgi ujumist, kuid need järgi ujujad olid pealtnäha kõik parajad pulgad.

Ent mis veel öelda tahtsin, et nädalake tagasi käis üks piiga ka kaasas, loopis ka lanti ja polnud kunagi üldse kala saanud.. Peale väikest aega loopimist tuli aga korralik havi otsa, tegi päris suurt sõitu ja kalda ääres sai tamiilist otse välja tõmmatud.. Kaalu oli kalal 2,6 kilo, kui ma õieti mäletan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 18:09:31 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kust saaks kanepiseemneid/jahu/õli Tartust ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.10.2010 18:18:13 vasta tsitaadiga

Mingit ökopoodi vms ei ole tartus? Sealt ilmselt saaks ehk.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 18:19:41 vasta tsitaadiga

Ootaks mingit konkreetsemat vastust. Kust, kui palju ja mis hind icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.10.2010 18:33:38 vasta tsitaadiga

Õigel kraamil 10 seemet ~150-xxx dollarit icon_cool.gif icon_lol.gif
Aga mine ja küsid nt Oa 1 keldrikorrus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 21:48:51 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Õigel kraamil 10 seemet ~150-xxx dollarit icon_cool.gif icon_lol.gif
Aga mine ja küsid nt Oa 1 keldrikorrus thumbs_up.gif

Eks käin läbi. Lähen sinna samma kalale kh.

Täna käisin, 4 tundi ja mittemidagi. Sõber sai kiisa, aga noh, see pole kala..
Homme lähen proovin uuesti icon_smile.gif Kui keegi veel liigub sealkandis hommikul 7 aeg siis helistagu.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 02.10.2010 22:08:05 vasta tsitaadiga

Krt ise ootan juba talve, saaks ometi peipsi jääle icon_wink.gif Mootorsaanile lükkasin ka hääled täna sisse, et talvel mingeid probleeme käivitamisel ei oleks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.10.2010 09:39:02 vasta tsitaadiga

Eile sai läbi kammitud 6h jooksul emajõe sopid käreverest üles voolu thumbs_up.gif 2x ~1.xxKG spinnaga ja üks natsa suurem tuli kogrele kallale unna otsas,krt vedas unna nii vetikasse kinni,et olin 99% kindel,et läheb otsast icon_smile.gif Peale 10 minutit arutamist ja poolenisti paadist vette ronides sain kätte raipe icon_razz.gif Oli päris ää väsitanud ennast seal rapsimisega. Krt ilm oli ideaalne,alguses uduga ei võtnud,kuid kui päike tuli välja ära hakkas võtma korralikult,päris mitu tk läks kehva haakimise tõttu ära ka icon_neutral.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.