Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 832, 833, 834  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006




sõnum 17.09.2010 16:59:17 vasta tsitaadiga

zimson kirjutas:
Platinet kirjutas:
3G päris uimane jah kohati versiooniga 4. Aga 4.1 teeb siis päris kindlalt kiiremaks? Asi selles et ei julge surkida, kuna on unlockitud ja pole ise selle teemaga väga kodus.

Jah teeb oluliselt kiiremaks. Versiooni 4 oli ikka jube piin kasutada.

Hea kuulda, aga kas on olemas usaldusväärne õpetus, kuidas seda uuendada ja hiljem uuesti unlockida vms?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007




sõnum 17.09.2010 17:07:54 vasta tsitaadiga

Platinet kirjutas:
zimson kirjutas:
Platinet kirjutas:
3G päris uimane jah kohati versiooniga 4. Aga 4.1 teeb siis päris kindlalt kiiremaks? Asi selles et ei julge surkida, kuna on unlockitud ja pole ise selle teemaga väga kodus.

Jah teeb oluliselt kiiremaks. Versiooni 4 oli ikka jube piin kasutada.

Hea kuulda, aga kas on olemas usaldusväärne õpetus, kuidas seda uuendada ja hiljem uuesti unlockida vms?

Kas 3g mitte 4.x softiga juba software unlocked pole? St apple poolt legaalselt lahti tehtud. Minu teda küll on
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006




sõnum 17.09.2010 17:19:00 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
Platinet kirjutas:
zimson kirjutas:
Platinet kirjutas:
3G päris uimane jah kohati versiooniga 4. Aga 4.1 teeb siis päris kindlalt kiiremaks? Asi selles et ei julge surkida, kuna on unlockitud ja pole ise selle teemaga väga kodus.

Jah teeb oluliselt kiiremaks. Versiooni 4 oli ikka jube piin kasutada.

Hea kuulda, aga kas on olemas usaldusväärne õpetus, kuidas seda uuendada ja hiljem uuesti unlockida vms?

Kas 3g mitte 4.x softiga juba software unlocked pole? St apple poolt legaalselt lahti tehtud. Minu teda küll on

Ei tohiks vist olla sest hetkel on peal 4 ja peaks olema unlocked.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek Säde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 17.09.2010 17:58:00 vasta tsitaadiga

andke nõu kuidas saab lihtsalt vahetada iphone kaitsekile, ma krt proovisin ja puhta peetis, no ei saa normaalselt peale, kas siis mingi tolmutera jääb alla või siis läheb viltu jne, tundub nagu jube võimatu olevat icon_neutral.gif
_________________
Tehingud Soomes, müük ja ost ja saatmine/toomine pisikese % eest. Küsi järgi!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2010 18:15:42 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
andke nõu kuidas saab lihtsalt vahetada iphone kaitsekile, ma krt proovisin ja puhta peetis, no ei saa normaalselt peale, kas siis mingi tolmutera jääb alla või siis läheb viltu jne, tundub nagu jube võimatu olevat icon_neutral.gif


Sul lihtsalt kleepuv või märja vedelikuga pihustad kilele ja siis paned ekraanile ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek Säde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 17.09.2010 18:18:50 vasta tsitaadiga

mis vedelik see olema peaks, vesi jätab mingil määral plekid, proovisin.
_________________
Tehingud Soomes, müük ja ost ja saatmine/toomine pisikese % eest. Küsi järgi!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 17.09.2010 18:27:56 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
mis vedelik see olema peaks, vesi jätab mingil määral plekid, proovisin.

InvisibleShieldiga on kaasas seebivesi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2010 18:36:44 vasta tsitaadiga

tavaline seebivesi käib edukalt
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2010 19:53:25 vasta tsitaadiga

Platinet, hetkel pole 4.1 jailbreaki väljas, seega ka unlockida ei saa. Kui sul vaja unlockida telefon, siis oota kuni jailbreak välja tuleb, sest muidu ei saa Cydiast tõmmata ultrasn0w-d, mis unlocki teeb.
Kui sul on juba riistvaraliselt unlockitud ja pole seni pidanud midagi surkima pärast eelmist uuendust, et saaks suvalise SIM-iga kasutada, ei ole midagi karta ja võid uuendada.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006




sõnum 17.09.2010 20:25:49 vasta tsitaadiga

00bandiit0 kirjutas:
Platinet, hetkel pole 4.1 jailbreaki väljas, seega ka unlockida ei saa. Kui sul vaja unlockida telefon, siis oota kuni jailbreak välja tuleb, sest muidu ei saa Cydiast tõmmata ultrasn0w-d, mis unlocki teeb.
Kui sul on juba riistvaraliselt unlockitud ja pole seni pidanud midagi surkima pärast eelmist uuendust, et saaks suvalise SIM-iga kasutada, ei ole midagi karta ja võid uuendada.

Tänud info eest, pean siis ootama 4.1 jailbreaki. Hetkel ei ole lukus telefon aga on muidu unlockitud tarkvaraliselt nagu ma aru saan.
Peal hetkel versioon 4.0.1

Et kui tuleb 4.1 jailbreak siis avan oma telefonis Cydia ja selle kaudu teeb selle ära?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 18.09.2010 11:47:46 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
andke nõu kuidas saab lihtsalt vahetada iphone kaitsekile, ma krt proovisin ja puhta peetis, no ei saa normaalselt peale, kas siis mingi tolmutera jääb alla või siis läheb viltu jne, tundub nagu jube võimatu olevat icon_neutral.gif

Pühid telefoni ekraani korralikult puhtaks, et mingeid terasid ja asju peale ei jää. Siis tõmbad kilel kattekile pealt ära ja paned kohe peale, mitte ei hakka lehvitama ja viivitama sellega, sest siis see staatiline kile korjab kohe tolmu külge. Mul igatahes jääb korralikult.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek Säde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 18.09.2010 13:22:32 vasta tsitaadiga

raciocinio kirjutas:
Linnapea kirjutas:
andke nõu kuidas saab lihtsalt vahetada iphone kaitsekile, ma krt proovisin ja puhta peetis, no ei saa normaalselt peale, kas siis mingi tolmutera jääb alla või siis läheb viltu jne, tundub nagu jube võimatu olevat icon_neutral.gif

Pühid telefoni ekraani korralikult puhtaks, et mingeid terasid ja asju peale ei jää. Siis tõmbad kilel kattekile pealt ära ja paned kohe peale, mitte ei hakka lehvitama ja viivitama sellega, sest siis see staatiline kile korjab kohe tolmu külge. Mul igatahes jääb korralikult.

... hea öelda, aga eks sa katsu teda korralikult kohe peale saada, paned mitu korda ja läheb viltu, ta raibe ju kleebib kohe nii kinni kah, ja kui juba paar korda oled ära katsetanud siis on juba tolm ka küljes. Seda tolmu ei saa muudmoodi ära kui vist pestes. Ega vist peab ostma selle orika koos seebiveega icon_smile.gif, ma siis proovisin seda china kile peale panna, ei saa, too ei kleebi isegi ühtlaselt kinni, väikseid mulle jääb alla miljon. Panin vana orika tagasi, teine kord olen targem icon_neutral.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 18.09.2010 13:25:27 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
raciocinio kirjutas:
Linnapea kirjutas:
andke nõu kuidas saab lihtsalt vahetada iphone kaitsekile, ma krt proovisin ja puhta peetis, no ei saa normaalselt peale, kas siis mingi tolmutera jääb alla või siis läheb viltu jne, tundub nagu jube võimatu olevat icon_neutral.gif

Pühid telefoni ekraani korralikult puhtaks, et mingeid terasid ja asju peale ei jää. Siis tõmbad kilel kattekile pealt ära ja paned kohe peale, mitte ei hakka lehvitama ja viivitama sellega, sest siis see staatiline kile korjab kohe tolmu külge. Mul igatahes jääb korralikult.

... hea öelda, aga eks sa katsu teda korralikult kohe peale saada, paned mitu korda ja läheb viltu, ta raibe ju kleebib kohe nii kinni kah, ja kui juba paar korda oled ära katsetanud siis on juba tolm ka küljes. Seda tolmu ei saa muudmoodi ära kui vist pestes. Ega vist peab ostma selle orika koos seebiveega icon_smile.gif, ma siis proovisin seda china kile peale panna, ei saa, too ei kleebi isegi ühtlaselt kinni, väikseid mulle jääb alla miljon. Panin vana orika tagasi, teine kord olen targem icon_neutral.gif


Siis ei tule jah enam midagi välja, kui mingi 3 korda üritad uuesti peale panna icon_razz.gif
Ma olen esimese korraga ilusti peale saanud ja jäävad väga ilusti need hiina kiled. Paremini jäi, kui sõbra zagg invisibleshield. Sõrmejälgi jääb ka tunduvalt vähem peale ja näpp libiseb peal paremini.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kits03
HV vaatleja
Kits03

liitunud: 10.05.2009




sõnum 18.09.2010 18:13:13 vasta tsitaadiga

Kui palju üks iPhone maksab nüüd umbes.. odavaim? :/
_________________
Kollaseid Dendy kassette, N.E.S. süsteemi/mänge on müüa siis PM-ige icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2010 18:49:17 vasta tsitaadiga

Kits03 kirjutas:
Kui palju üks iPhone maksab nüüd umbes.. odavaim? :/


2G, 3G, 3GS ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 18.09.2010 19:16:46 vasta tsitaadiga

Kasutatult on odavaim 2G hinnaga umbes 1300-1500.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kits03
HV vaatleja
Kits03

liitunud: 10.05.2009




sõnum 18.09.2010 20:00:14 vasta tsitaadiga

2G või 3G... need pidavat odavamad olema.. aga ma neil eriti vahet ei tee.. mis nende vahe on? mul on ipod touch 3G olemas ja tekkis huvi ka iPhone-i vastu icon_razz.gif
_________________
Kollaseid Dendy kassette, N.E.S. süsteemi/mänge on müüa siis PM-ige icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2010 20:44:53 vasta tsitaadiga

Kits03 kirjutas:
2G või 3G... need pidavat odavamad olema.. aga ma neil eriti vahet ei tee.. mis nende vahe on? mul on ipod touch 3G olemas ja tekkis huvi ka iPhone-i vastu icon_razz.gif


Internet on täis võrdlusi. Googelda natukenegi: iPhone 2G & iPhone 3G võrdlus
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kits03
HV vaatleja
Kits03

liitunud: 10.05.2009




sõnum 18.09.2010 22:57:25 vasta tsitaadiga

Olen guugeldanud küll palju aga mingit märkimisväärset vahet mis mulle vahet teeks pole leidnud nii et vahet ple põhimõtteliselt minu jaoks.. aga see hinnavahe neil nii suur ei olegi eriti niikuinii.. vähemalt sain umbkaudse hinna icon_wink.gif tänud teile icon_smile.gif
_________________
Kollaseid Dendy kassette, N.E.S. süsteemi/mänge on müüa siis PM-ige icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
7337
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2002




sõnum 19.09.2010 11:49:20 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus USA-st iPhone´i ostmise kohta. Kas ma olen õigesti aru saanud, et AT&T ja Apple´i esindustest on täiesti võimalik ilma siduva lepinguta telefoni osta? Ja kas Eestisse tuues tuleks see siiski lahti häkkida?
Millised on lood nende lahti tehtud telefonidega? Kas uuendusi ei tohi vaid vanematega teha? On apple´i ähvardused tühised? Selle kohta, et lahti muugitud telefonid võivad varsti vait jääda vms.

Kindlasti on siin teemas juba korduvalt räägitud, kuid ei leidnud üles...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2010 12:34:57 vasta tsitaadiga

Ei jää nad vait miskit. Nupumehi on piisavalt
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kossur
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2009




sõnum 19.09.2010 19:12:09 vasta tsitaadiga

Tere

Tahtsin siis oma iphone 3G-d resettida factory settingutesse. Panin Settingsite alt Reset all contens and data või mis seal on. Hakkas siis tegema seda pikka protsessi. Tegi mingi tund aega juba ja siis polnud natuke aega telefoni vaadanud ja järgmine asi mida ees nägin oli Apple logo ja see laadimisring. Mõlemad on koos nagu oleks kokku jooksnud või midagi. Kui Wake/sleep ja home nuppu korraga koos all hoida siis lülitab välja küll kuid kui tööle hakkab siis lööb uuesti Apple logo ja mingi aja pärast tuleb laadimisring uuesti ja nii jääbki.

Sooviksin abi saada targematelt.
AItäh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2010 10:12:14 vasta tsitaadiga

kossur, enamik neist targematest, kes siin teemas sõna võtavad, on sind vast apple'i foorumis ka juba juhendanud. Ega palju rohkem midagi öelda ei olegi.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aer0x
HV kasutaja
aer0x

liitunud: 11.11.2005




sõnum 23.09.2010 18:21:41 vasta tsitaadiga

Küsimus. Kas kuidagi oleks võimalik iPhone ipod.app-i lisada telefonist endast lugusid. Sellesmõttes, et kui netist laen mingi loo alla, siis kuidas teha nii et see oleks ipod.app-is näha?
_________________
O_o
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 23.09.2010 18:33:22 vasta tsitaadiga

aer0x kirjutas:
Küsimus. Kas kuidagi oleks võimalik iPhone ipod.app-i lisada telefonist endast lugusid. Sellesmõttes, et kui netist laen mingi loo alla, siis kuidas teha nii et see oleks ipod.app-is näha?

selleks tuleb iPhone iTunesiga paaritada, mille kaudu saad lood iPhone'i sünkida.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 832, 833, 834  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.