Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 598, 599, 600 ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
43%
 43%  [ 29 ]
PVE, sest ...
23%
 23%  [ 16 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
.:RAITZ::.
HV kasutaja


liitunud: 14.06.2004




sõnum 12.09.2010 15:51:23 vasta tsitaadiga

Tahaks oma 80 warriori ka betasse saada aga ei ilmu, 2 päeva tagasi juba copisin icon_confused.gif . Kaua teil see aega võttis?
_________________
Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.09.2010 15:56:44 vasta tsitaadiga

Kuni eilse õhtuni oli charcopy katki, täna tehti korda.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 12.09.2010 16:59:06 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kuni eilse õhtuni oli charcopy katki, täna tehti korda.

Pakun et see oli seoses sellega et 4.01 PTR lasti avalikusele välja.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.09.2010 18:23:22 vasta tsitaadiga

Võimalik kuid transfer oli juba viimased mitu nädalat katki olnud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 12.09.2010 18:52:24 vasta tsitaadiga

tänane päev on ikka katastroof. 8 avd järjest kaotatud, icc raidgearis healer ei saanud FOS is hakkama, siis üks grupp ei suutnud HOR i teise bossu laineid ära teha, korduvalt.
tuleb vist hakata faction muutuse peale mõtlema kuna terve tänane päev üks suur feil olnud.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 12.09.2010 19:05:27 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
tänane päev on ikka katastroof. 8 avd järjest kaotatud, icc raidgearis healer ei saanud FOS is hakkama, siis üks grupp ei suutnud HOR i teise bossu laineid ära teha, korduvalt.
tuleb vist hakata faction muutuse peale mõtlema kuna terve tänane päev üks suur feil olnud.


Oli ka siin ükspäev HORis probleem healimisega - hakkas rahvas pihtsa saama ja mina healima, kuna teised tegid HC triumphi pärast ja mina frosti pärast, siis geari vahe tohutu - nagu hakkas tõsisem nupuvajutus pihta - vähem tankitud mobid kohe minu kaelas - ja oligi wipe. Ikka päris mitu korda sai asja uuesti alustatud.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 12.09.2010 20:03:33 vasta tsitaadiga

11s av kaotamisel. tundub et kuu ajaga on kogu alliance muutunud ajututeks värdjateks kes ei oska absoluutselt mitte kui sittagi teha ega mõelda.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 12.09.2010 20:16:45 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
11s av kaotamisel. tundub et kuu ajaga on kogu alliance muutunud ajututeks värdjateks kes ei oska absoluutselt mitte kui sittagi teha ega mõelda.


Ausalt kõik ei ole, aga iga päevaga läheb hullemaks.

Mõned näited:

Balance druiid, pool caster/pool feral tavaar seljas DPSib kassina. Küsimuse peale, miks ei lähe täis ferali peale kui kass meeldib - "Feral spec is tanking spec, the top talent is Berserk, which is tanking spec so feral is for tanking only!"

Balance druiid kes gemmib intellecti ja MP5-te

Pool tanki/pool DPS tavaar seljas olev warrior relvaks "Staff of Tricery" - ma nii lootsin et saab teise veel, et saaks DW staffe, aga keegi teine võitis, nii et see pull jäi ära.

Kurb lugu selles, et need ei ole viimased "Superkangelased" keda ma kohtan

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 12.09.2010 20:33:24 vasta tsitaadiga

neid võib lugeda veel ja veel kes kus ei tee mida peab ja kannab mida ei pea... lihtsalt selliseid oli alati. nüüd viimase poole kuuga tundub asi ikka tohutult võimendunud olevat...ei saa av dailitki tehtud, ja muid ma üldse ei ürita - sest wsg ab ja eots on puhta peksumaad ja strand of the ancients ja isle of conquest on suht loto, enamjaolt siiski saab ikka alliants põske...
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.09.2010 20:34:39 vasta tsitaadiga

Ärge muretsega, samasugune kiun käib ka horde'i poolel icon_smile.gif

Minge parem PTR'i ja virisege kuidas nüüd kõik raidid hakkavad koosnema ainult hunteritest kuna ühtki teist klassi pole vaja, hunter annab absoluutselt kõik vajalikud buffid.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2010 21:37:39 vasta tsitaadiga

Viimaks ometi saab Andricos Catat eeltellida kah, ei tea, kas varem postitatud. Kui on siis vabandan.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 13.09.2010 09:06:25 vasta tsitaadiga

Ma ei tea miks kõik nii palju vinguvad viletsate pugide pärast.
1) Võimalik on ju rerollida tank ja ise kõike hullult prolt ära tankida
2) Kui näete, et mingisugune vilets grupp on, siis give it a shot and in case of fail - leave group!

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.09.2010 10:26:29 vasta tsitaadiga

madedog,
1. Tank ei ole veel kõik, kahe GS 6k ja über skillidega tankidega sai 4/12 ICC25 3 wipe'iga. Samas palju lahjemad tankidega olen jõudnud 8/12 samuti pugis. Nii et kui DPS ja heal arvavad "saab kuidagi korda", siis nii rallit ei saa sõita...
DPS on vastutus ja peab tagumiku liigutama, 2 nuppu spammimisest ei ole tolku ja mitte mingi tank ei päästa olukorda, kui DPS või heal ei tea bossi mehhaanismi

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eldarion
HV vaatleja
eldarion

liitunud: 24.10.2004




sõnum 13.09.2010 11:32:57 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
11s av kaotamisel. tundub et kuu ajaga on kogu alliance muutunud ajututeks värdjateks kes ei oska absoluutselt mitte kui sittagi teha ega mõelda.


Ma ei tea, mis battlegroupis sa mängid, aga meil on Misery's jälle risti vastupidi. Horde jookseb ringi nagu peata kanad, kaklevad keskel ja sõimavad capsidega kõiki noobideks, sest keegi peaks nende asemel punkreid vallutama, samal ajal kui nemad honorkille grindivad...

See paneb taga igatsema aegu, kus sai l70 kuni 80-ni tehtud ainult alterac valley võitude peal, kus horde liikus ja mõtles ühise organismina ja lihtsalt sõideti allidest üle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 13.09.2010 12:37:22 vasta tsitaadiga

Retards are everywhere punkt

AVs oleneb palju sellest, kas reidi satuvad inimesed kes on motiveeritud mängima ning gearitud. Viletsa geariga/afkerid on lihtsalt dead weight ja mingis kitsaskohas sõidab teine faction sinu omast üle 20 vs 35 vms.
Kui asjad hästi ei lähe tulekski clusterfokkida ülejäänud 39 tardiga. Nii on vähemalt lootust grindida võiduni, eeldusel, et seda tehakse õiges kohas ja ei lasta oma final bossi maha lüüa.

Kõige toorem(tavalisem) stsenaarium on selline:

sinu poolel vähem rahvast;
10-15 afkerit;
10-kond semi-afkerit;
hunnik jöllereid, kes BG kanalis omavahel sõimavad, mõistmata, et 20 inimest on afkis ning ise lillegi ei liiguta.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 13.09.2010 14:36:30 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
icc raidgearis healer ei saanud FOS is hakkama, siis üks grupp ei suutnud HOR i teise bossu laineid ära teha, korduvalt.


Muig, eile jooksime kolm äsja dinginud alti hc HoR-ist läbi - sinise/rohelisesegused. Queue tooli kasutada ofc ei saanud pidime ise instance portaali ronima.

Hiilisin mina (full 25 hc gear) ja tankis meie offtank kel veel mõned 264 jupid seljas on. Dps oli kohutav, 1-1,5k per kärss aga ühtegi probleemi ei olnud, gauntletis pidin vaid nõksu kaasa aitama chain lightninguga et LK selga ei roniks.

Endal oli kogemus aldi peal Oculusega kus kolm tanki panid leavi kui olid sise zonenud. OK neljas oli DK tank, inspectin tüüpi - spellpoweriga darkmoon card /palmcontact. Temal olevat ema koju tulnud ja pidi leavima peale 2 puli. Viies tank oli ka DK, mõtlesin et siit tuleb ka leave kuna tal oli 22k heppa minu stammi buffiga, in fact mul oli oma 264/277 gearis temast täpselt 3 hp rohkem. Aga tüüp vabandas lihtsalt et ta gear pask on ja palus mul silma rohkem tal peal hoida. Ja tonkis nagu chap.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.09.2010 15:22:45 vasta tsitaadiga

hc HoR'i sai tehtud 3.3 alguses LFG'st kokku pandud poolsinise tanki-healeri-dps'iga kus kaks dps'i nägid seda kohta esmakordselt. Sai hakkama paremini kui enamus emblemfarmi gruppe.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006




sõnum 13.09.2010 18:42:50 vasta tsitaadiga

kui veel viitsisin randomeid joosta oma shammie healeriga, siis enamus ajast aitasin virelevaid dps-e,
muidu hakkas lihstalt igav

icc25 oleme jõudnud niikaugele, et veel lootust on enne catat lk hc maha saada icon_lol.gif
kõik teised bossud saab ühe hea õhtuga 1-shotitud, aga jahm, lk võtab grupil ikka veel aega harjutamist.
suurim vaenlane siinkohal on lack of attendence.

gilde, kes selles realmis normal lk maha saand, võib ühekäe näppudel üless lugeda....
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2010 19:54:19 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
11s av kaotamisel. tundub et kuu ajaga on kogu alliance muutunud ajututeks värdjateks kes ei oska absoluutselt mitte kui sittagi teha ega mõelda.


nii tuttav tunne.. kui ma veel pelasin priest nii mõnigi aeg tagasi alliances oli lõpuks sama küsimus. Mul on ka oma teooria miks asjad alliances tundusid nö. "p***e" kukkund nii kiiresti olevat:
tõsisem probleemide meri hakkas pihta kui tuli see meeletu character transferite buum.. ja üllatus üllatus millegipärast just allianci tuli alati minuarust rohkem tegelasi.. ja sisuliselt enamus kes transferisied olid parajad tropid ja lihtsalt vahtisid lolli näoga linnades ringi et uut kildi saada.. vanas servus enam vist üldse nägu ei saa näidata oma idiootsuste tõttu. Name changega asi veel eskaleerus. Selliseid näiteid kohtas uskumatult tihti.. vähe sellest et gear võis üpris hea olla.. See on nende x-realm applicationite oht kah.. totaalset kräppi võib saada ilusas pakendis.

PvPs alliancei teema on veel eraldi huumor.. ei olegi matemaatilist algoritmi vist mis seletaks MIKS alliance on lollim icon_biggrin.gif Ma ei teagi kui cata välja tuleb kas lähen kah horde peale vahelduseks vms.. igatahes vanu rohelisi draakoneid, azuregose soolotamisi jne asju jään sügavalt igatsema icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 13.09.2010 22:06:59 vasta tsitaadiga

varem oli vist see teema väga aktuaalne ,et lapsed rollisid allit ja selle tõttu alli poolel ka toorusi rohkem toimus. nüüd peaks see suhe enam vähem 50-50 olema. ja just nii ongi nagu morfea ütles ,retardeid on igal pool. ~1.5 aastat mängisin horde poolel -pold sealgi randomid (kui nad tulid) mingi lust. pidasin ca .5 aastat vahet ja kolisin allide poolele üle - seis on sama nagu seal, joppab või ei joppa. Eriti randomHC sid enam ei jookse - ainult juhul kui tunnen ,et mõnele altile kuluks veel mõni heilroom ära - esimene asi mis teen tankina sellisel juhul on kohe insta alguses inspectin healeri üle ja selle järgi võtan vastava tempo ja pullide suuruse - senimaani pole kordagi midagi tuksi läinud -emb kumb poolel. BG-dega on teine lugu .alati kui roogiga randomisse lähen tuleb alati grupp mis õnnestub , palaga on risti vastupidi - ei mäletagi millal viimati strandi võitu tunda sai.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2010 00:21:14 vasta tsitaadiga

ega jah midagi pole teha, kes kust mättast näeb. Aga ma usun et 50/50 vahekord peaks nüüdseks tõesti rohkem klappima.. kuigi pole ammu peland enam. Aga ega ma nurise.. see x-realm teema on ju ilus kena.. ka random 5manne oli lahe ju teha. jne. Mis siis et vana võlu oli kadund nalja sai ikka. random teema on samas alati olnud nagu ta on jah..

viimati muutis ragner 14.09.2010 00:25:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 14.09.2010 00:23:44 vasta tsitaadiga

ignore player võiks nii töötada, et tema karakterit ka enam ei näe. ma ei tea mis mul viga on, aga ma ei salli mitteühtegi metroseksuaalset "isast" vere-haldjat hüppamas. ICC portaali ees on pidevalt paar paladini kes kargavad jutti 10 minti ringi. ausalt, mu vererõhk tõuseb lakke selle peale. minuarust pange kasvõi 100 train kiti ja 50 gnoomi tantsima ja /lol ima sinna, aga see male belfi hüppe animatsioon toob viimsegi viha välja...
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2010 00:27:28 vasta tsitaadiga

haha. oi jah. mina istusin kusagil eemal alati lihtsalt entrancedest. Samas ma olen kuulnud etr saab kuidagi häkkida isegi nii, et kindlat characterit ei näe. Vähemalt väga ammu sai. Enam ei oska midagi kosta.. omal ajal sai isegi terve bloodfang set selga häkitud niiet mina ise näen teised näevad ikka mu vana geari icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005




sõnum 14.09.2010 11:21:41 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
ignore player võiks nii töötada, et tema karakterit ka enam ei näe. ma ei tea mis mul viga on, aga ma ei salli mitteühtegi metroseksuaalset "isast" vere-haldjat hüppamas. ICC portaali ees on pidevalt paar paladini kes kargavad jutti 10 minti ringi. ausalt, mu vererõhk tõuseb lakke selle peale. minuarust pange kasvõi 100 train kiti ja 50 gnoomi tantsima ja /lol ima sinna, aga see male belfi hüppe animatsioon toob viimsegi viha välja...

Just jummala ägedasti hüppab Belf Male, miks ta metroseksuaal peaks olema : D Sa lihtsalt WoWiga üle pigutanud, et selline asi peaks närvidele käima arvan mina : D Emane keksib hullemini imo. Vaadata kuidas mul sõber emast belfi mängis ja space klõpsis on kindlasti hullem kogemus icon_eek.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 14.09.2010 12:21:44 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
painkillah kirjutas:
ignore player võiks nii töötada, et tema karakterit ka enam ei näe. ma ei tea mis mul viga on, aga ma ei salli mitteühtegi metroseksuaalset "isast" vere-haldjat hüppamas. ICC portaali ees on pidevalt paar paladini kes kargavad jutti 10 minti ringi. ausalt, mu vererõhk tõuseb lakke selle peale. minuarust pange kasvõi 100 train kiti ja 50 gnoomi tantsima ja /lol ima sinna, aga see male belfi hüppe animatsioon toob viimsegi viha välja...

Just jummala ägedasti hüppab Belf Male, miks ta metroseksuaal peaks olema : D Sa lihtsalt WoWiga üle pigutanud, et selline asi peaks närvidele käima arvan mina : D Emane keksib hullemini imo. Vaadata kuidas mul sõber emast belfi mängis ja space klõpsis on kindlasti hullem kogemus icon_eek.gif

Peaks kah mainima, et belf'i hüpe on üks lahedamaid animatsioone aga eks maitseid on ikka erinevaid icon_razz1.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 598, 599, 600 ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.