Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 13:57:33 vasta tsitaadiga

Juss1234 kirjutas:
Kellele seda autojuhti vaja on ?
Kari mente ajab sind taga run Forrester run............ mul olid nad kogu aeg sabas icon_neutral.gif
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 12.09.2010 15:54:58 vasta tsitaadiga

Minu kaunitar.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 15:57:03 vasta tsitaadiga

3.0, Vihma sajab ja sa käid pesulas raha raiskamas! icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 12.09.2010 16:26:59 vasta tsitaadiga

Ennem pesu nägi auto üldse selline välja. icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Aa mis teie kiiruserekordid on? Mul 251km/h icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 12.09.2010 17:06:22 vasta tsitaadiga

3.0, 253* aga päris hea. thumbs_up.gif
Endal 200 juurde kuskil, pole eriti kiirusrekordeid ületanud. icon_biggrin.gif

_________________
PSN : zlatake123-

V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 12.09.2010 17:07:19 vasta tsitaadiga

wtf, kuidas te tuunite autosid ? Minu tuuning on see et numbri märgil on minu nimi.

Mitmendas chapteris peab olema et tuunida saaks ?

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 12.09.2010 17:15:16 vasta tsitaadiga

Ükskõik millises oli minu arust ju. Ja ma mängin üldse Jimmy mängu seal saab superchargerit ka osta. Seal Mafia 2 tavalsies ei saa superchargerid aga tuunida saab ikka mootorit.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 17:47:42 vasta tsitaadiga

Carl963 kirjutas:
3.0, 253* aga päris hea. thumbs_up.gif

Tal on ju 251, auto enda tippkiirus on 253.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 12.09.2010 18:24:01 vasta tsitaadiga

Paljude teiste masinatega ma olen Top Speedist tegelikult rohkem saanud kui lubatud on. Aga selle Roller GL300 on ikak võimatu rohkem teha kui 251 vähemalt minu jaoks. Need kiirused lõpuks nii suured ja kuskil ei ole korraliku pikkasi teid, et edasi arendada.
Aeglastema autodega siis mõned rekordid mis on lubatust Top Speedist suuremad.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 12.09.2010 18:28:31 vasta tsitaadiga

Tagant tuul või siis mäest alla.
_________________
PSN : zlatake123-

V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 12.09.2010 18:29:58 vasta tsitaadiga

ja üsna tühja paagiga.
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 18:42:08 vasta tsitaadiga

sai ka siis lõpuks mäng läbi tehtud...., imelikult lõppes icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 12.09.2010 19:24:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 12.09.2010 22:00:32 vasta tsitaadiga

Mäng on kohati väga lambine. Nimelt mis täna korralikult rage'i ajas oli see et, pmst tapsin pool chinatowni inimestest tühjaks, peale seda ajas mind 2 autotäit raskelt relvastatud hiinlasti taga, peale seda sõitsin 20km linnas ringi, ning kui lõpuks olin jõudnud oma maja ette et magama heita, ajasin autoga garaazi sõites kogemata mingi naabri rõveda prügikasti ümber ning ment lasi mulle ühe kuuli pähe otse kodu ukse ees. Päris ei tule uninstall ju.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 12.09.2010 22:01:49 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 12.09.2010 22:35:42 vasta tsitaadiga

haha:D
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 22:43:28 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Mäng on kohati väga lambine. Nimelt mis täna korralikult rage'i ajas oli see et, pmst tapsin pool chinatowni inimestest tühjaks, peale seda ajas mind 2 autotäit raskelt relvastatud hiinlasti taga, peale seda sõitsin 20km linnas ringi, ning kui lõpuks olin jõudnud oma maja ette et magama heita, ajasin autoga garaazi sõites kogemata mingi naabri rõveda prügikasti ümber ning ment lasi mulle ühe kuuli pähe otse kodu ukse ees. Päris ei tule uninstall ju.
hahahhaaa
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 12.09.2010 23:23:33 vasta tsitaadiga

Minu uus lemmik. Üritan niipalju kui võimalik välja pigistada. Kere ka väga kerge kuskil 800kg juures. Väga hästi lippab.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 23:42:42 vasta tsitaadiga

kas seda SuperCharge'i saab kuidagi Freeride'is ka teha või see ainult mängusisene luksus?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 12.09.2010 23:49:42 vasta tsitaadiga

Jimmy lisas saab vaid teha superchargerit. Ehk siis kui sul vandetta peal siis saad ka mafia 2 tavalises mängus teha. Ja jimmy vandetti lisa ongi peaegu nagu freeride. Mafia 2 sisu tavalises küll nii korraliku freeride ei olnud.
Muidu sain praeguse masinaga 221km/h kätte muidu näitab Top Speedi 213 või oli 216km/h. Ei viitsinud seekord pilti teha. Äkki saab veel kiiremini sõita siis teen.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 13.09.2010 00:08:43 vasta tsitaadiga

Kumaar on ikka korralik)



Fps langes ka korralikult aga see korraks, PhysX high peal ka..




_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!


viimati muutis TruePlaya 13.09.2010 02:10:44, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 00:11:18 vasta tsitaadiga

Ühe kerge häkiga saab tavamängus ka superchargeri peale lükata.
http://www.mafiaz.ru/downloads.php?view=341

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 13.09.2010 10:19:45 vasta tsitaadiga

Mafia2-hest on nüüd saanud põngerjatele uus NFS seeria icon_question.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 13.09.2010 10:31:32 vasta tsitaadiga

Ehk näitab see seda, et mäng ei täida oma eesmärki / oma sügavamat pointi?
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 13.09.2010 11:55:22 vasta tsitaadiga

MorroW sul on täitsa õigus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 12:18:01 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Mafia2-hest on nüüd saanud põngerjatele uus NFS seeria icon_question.gif icon_question.gif

NFS teemas hakkas ta ka kisama, et minge rääkige autodest mujal... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 13.09.2010 15:12:19 vasta tsitaadiga

wtf ma terve mäng ainult simupeal mängind, mõtlesin alguses jah et krt mafia v lfs on ? aga harjusin kohe 2ra, praegu krt eriti yle 210 ei saa.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 13.09.2010 15:50:10 vasta tsitaadiga

Sai siis arvuti oma ka proovitud.
1920x1200 kõik põhjas(ka füüsika) jookseb hästi ning pilt ikka kõvasti ilusam, kui konsooli versioonil. Lisaks on pilt kõvasti sujumav võrreldes konsooli omaga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 16:56:45 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Mäng on kohati väga lambine. Nimelt mis täna korralikult rage'i ajas oli see et, pmst tapsin pool chinatowni inimestest tühjaks, peale seda ajas mind 2 autotäit raskelt relvastatud hiinlasti taga, peale seda sõitsin 20km linnas ringi, ning kui lõpuks olin jõudnud oma maja ette et magama heita, ajasin autoga garaazi sõites kogemata mingi naabri rõveda prügikasti ümber ning ment lasi mulle ühe kuuli pähe otse kodu ukse ees. Päris ei tule uninstall ju.

Ja kindlasti, see on nüüd mängu devide viga, et sina sõita ei oska.
Aja nüüd äkki selle süüks, et sa sõitsid sinna otsa, sest mängus hüppamist ei ole.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 18:37:52 vasta tsitaadiga

ainuke võimalus garaasis olevast autost vabaneda on see romulasse pressialla viia või on mingeid variante veel?
_________________
ei ole allkirja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 13.09.2010 19:41:21 vasta tsitaadiga

Oldermann, Vist ei ole jah muud varianti, kui aint sinna viia..

Tglt pole nendel mentidel viga midagi...minu arust kõige reaalsemad on nad, kui võrrelda muid mänge...sellest mõttes, et ilmu kuskilt lambist välja vaid tulevad kuskilt kindlast kohas peale...mitte nagu GTA's või kuskil oli, et korra pöörad selja ja juba ment spawnib ja seisab selja taga ja annab sulle tuld...
Mafias aga kui ikka ennast kuskile varju ära peidad ja keegi parajalt sind ei näe siis ikka mendid kaotavad su ära mitte ei ilmu kuskilt suvaliselt selja tagant ja lasevad maha.......nõrgad nad on aga selle eest suht reaalne värk...no ega 1950ndal aastatel mendid vast väga tugevad ei olnudki vms...kui vaadates praegust aega ja mis tehnika neil on, kui võrrelda GTA'ga icon_rolleyes.gif

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 13.09.2010 20:39:34 vasta tsitaadiga

Maantee ääres kõmmutama hakates, ilmusid mendid pidevalt 50 meetrit eemal oleva maja õue peale ning jooksid siis otse kuulirahesse.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 13.09.2010 22:07:23 vasta tsitaadiga

mendid on natuke imelikud, isegi ei karju sulle midagi vaid kohe hakkavad tulistama. ilmub neid ka seljataha suvalt jne.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 22:26:43 vasta tsitaadiga

imelik jah, et see kellelgi märkamata on jäänud, kuidas ment spawnib. selline olukord on ka täitsa olnud, kus jalgsiment minust ehk paarikümne meetri kaugusele aia kõrvale sünnib, pops ja pops nagu seened peale vihma. see oli sellepärast ilmselt, et ma olin center of the actionist natuke kõrvale liikunud...mistõttu mäng arvas, et see on nüüd piisavalt hea koht mendi genereerimiseks, nii et "keegi ei näe" icon_lol.gif
mis puutub mentide "reaalsusesse" siis minumeelest on nad täpselt samasugused põmmpead nagu iga teise suvalise shooteri vastane. tekib, jookseb sirget joont pidi mängija poole ning üritab teha ära oma paar lasku enne kui surma saab. et ment coverit võtaks, näeb ikka suht harva...olgu mul siis käes automaat või revolver. mingeid taktikalisi ja omavahel koordineeritud rünnakuid nad otseloomulikult teha ei suuda.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 13.09.2010 22:44:05 vasta tsitaadiga

Mänguarvustus: Mafia II - Hullem, kui me ootasime...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 13.09.2010 23:33:58 vasta tsitaadiga

maremark kirjutas:
Mänguarvustus: Mafia II - Hullem, kui me ootasime...

icon_eek.gif, mis ajast elu24 mängude arvustamisega tegeleb ? Mina arvan et anu oma crew'ga võiks jääda ikka tähtsate uudise toimetamise juurde nagu "paris hilton pani prantsuse restoranis pakki" või siis "madonna kaotas LA's 10 dollarit" nagu ikka elu24'l tavaks on olnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 13.09.2010 23:37:32 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
tsitaat:
Reaalsus erineb lootustest. Näiteks rõivapoe kaubavalik on sama mitmekesine nõukogude kaubandussüsteem keset kõige sügavamat stagna
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 23:42:58 vasta tsitaadiga

Gunnar19, ah ära prääksu, päris asjalik arvustus oli. Ei olnud tavalises elu24 stiilis ja hea ongi icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 13.09.2010 23:57:55 vasta tsitaadiga

Wiltz, No ma mängin High raskuse peal ja mendid ikka suht tihti võtavad coverit, kui parajasti mille taha on võtta..mai tea..
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 14.09.2010 01:23:37 vasta tsitaadiga

Ma panen easy peal. icon_lol.gif Või siis võimalikult kerge peal kõiki mänge. Tahan lihtsalt kiiresti läbi saada ja kardan ka seda, et kui liigaraske panen siis mingi poole peale jõuan ja siis edasi enam kuskilt ei oska ja jääbki mäng pooleli. Pigem siis kõige titekama peal aga vähemalt mäng lõpuni teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 02:13:04 vasta tsitaadiga

3.0 kirjutas:
Ma panen easy peal. icon_lol.gif Või siis võimalikult kerge peal kõiki mänge. Tahan lihtsalt kiiresti läbi saada ja kardan ka seda, et kui liigaraske panen siis mingi poole peale jõuan ja siis edasi enam kuskilt ei oska ja jääbki mäng pooleli. Pigem siis kõige titekama peal aga vähemalt mäng lõpuni teha.


OT: Halo 3 välja tuli, siis kõik vingusid, et Legendary-ga ple üldse võimalik üksi läbida mängu, et see mõeldud Co-Op jaoks, ma ei tea, nii kui mäng saabus postist lasin kohe sellega läbi ja thank god, et nii läbi tegin, esiteks oli tohutult pikem mäng nii, tohutult rohkem jäi meelde ning kirss koogipeal oli siis see, et selle läbi tegin ikkagi täiesti üksi ning kuna kõige raskema tasemega läbisid siis nägid lõpu videost SPECIAL pikemat lõppu, mis täielikult väitis vastupidist, mis tavaliste raskustasemega mängides mulje jäi. icon_smile.gif
Nüüd siis koguaeg kõige raskemaga mänginud mänge ikka, et juhul kui midagi peidetakse ikkagi ära nii siis saan kenasti näha thumbs_up.gif pluss veel pinge.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 11:18:05 vasta tsitaadiga

Trueplaya, siis me mängime mõlemad kõige "haima" raskusega icon_razz1.gif aga jah, nagu ma ütlesin siis seda näeb harva, pigem on erand et ment varjub kui reegel.
ja selles suhtes et kui need tolad nii hirmsa hooga lihtsalt mööda tänavat otse minu suunas ei vuhistaks koguaeg siis neil oleks ka rohkem asju kuhu taha coverida icon_lol.gif tegelt oli vist nii ka, et autodega kohale lennanud võmmid oskavad ja tahavad natuke meelsamini coverit võtta...aga teised on täiesti tumbad. päris hale on vaadata tüüpe, keset tühja tänavat laevad oma 6-lasulist samal ajal kui mina kuskilt auto nurga tagant thompsoniga pea välja pistan.

easy raskusastme peal võiks selline asi olla arusaadav, aga high...njaa thumbs_down.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 14.09.2010 11:40:57 vasta tsitaadiga

No äkki nad ei julge võõra auto vastu ennast toetuda. Kardavad, et teevad mölgi või siis saab kuulirahe see auto ja siis peab oma palgast kinni maksma. Aga enda politseiautodega neil kama mis riik andnud on ja sellepärast varjuvad oma auto taha. icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 17:46:37 vasta tsitaadiga

tahaks näha seda inimest, olgu ment või keegi kolmas, kes ei julge võõra misiganes asja taha peituda ning pigem aktsepteerib kuuli pähe icon_lol.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 15.09.2010 17:23:12 vasta tsitaadiga

Sain ka lõpuks läbi ja täiesti OK mäng. Aga lõpp oli
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."


viimati muutis destiny12 15.09.2010 17:29:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 17:25:30 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Sain ka lõpuks läbi ja täiesti OK mäng. Aga lõpp oli ..
Spoiler Spoiler Spoiler

Võiks selliseid spoilereid mitte teha, mõnel inimesel äkki veel mäng läbi tegemata.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 19:37:25 vasta tsitaadiga

ot:
[ot]
Gunnar19 kirjutas:
Ollaz kirjutas:
Ja kindlasti, see on nüüd mängu devide viga, et sina sõita ei oska.
Aja nüüd äkki selle süüks, et sa sõitsid sinna otsa, sest mängus hüppamist ei ole.


Hakkab jälle mingi haapsalu teema pihta....

Kle aitab küll, tegele oma asjadega.

Pwnitakse ära ja terve linn on süüdi? icon_biggrin.gif[/ot]
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 19:39:44 vasta tsitaadiga

Enda lemmik missiooniks oli ikka see, kui iirlased tulid maja maha põletama, paljakäsi 6 lasuline relv käest ära võtta ja mööda tänavat trussadega ringi joosta, varjuda suvalise auto taha, aken sisse lüüa ja minema sõita, asja oleks muidugi vürtsitanud tagurpidi sõites veel juhiaknast jala tagaajavaid killereid või juhuslikult sündmuse keeristesse sattunud politsei jõudude pihta tule avamine, aga mis sellest enam.
_________________
ei ole allkirja


viimati muutis Oldermann 15.09.2010 19:57:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 15.09.2010 19:39:50 vasta tsitaadiga

Sõbral mingi jama, et läheb magama ärkab ülesse elud lähevad peaaegu nulli ja jäävad nii, külmikust söögi võtmine aitab ka ainult natukeseks ja siis hakkab jälle otsast peale sama jama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 19:41:45 vasta tsitaadiga

Rainpoiss kirjutas:
Sõbral mingi jama, et läheb magama ärkab ülesse elud lähevad peaaegu nulli ja jäävad nii, külmikust söögi võtmine aitab ka ainult natukeseks ja siis hakkab jälle otsast peale sama jama.

Las see "sõber" mureteseb originaali.


viimati muutis Tonsor 15.09.2010 19:42:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.