Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 76, 77, 78  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 19:09:03 vasta tsitaadiga

Kuna asi on stiimiga seotud, siis vene key jääb välja ja õige key on kirves.
Ühesõnaga ei hakka mängima icon_biggrin.gif
Dedi exclusive Gameservers.com-le on ka muidugi jama teema thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 22:19:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuna asi on stiimiga seotud, siis vene key jääb välja ja õige key on kirves.

icon_eek.gif
MW2 on midagi teisti?
MA olen orignaal inglise võtme asemel saanud mängu + mõlemad dlc-d ja ikka 25.- võidus icon_lol.gif
iga õhta toksin natsa.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 20:50:06 vasta tsitaadiga

wanawoll,
Ei viitsi ausaltöeldes oma ajusid n*ssida sellega, eelmine kord oli räige jebimine, et inglise keeles üldse tööle läheks + kohustuslik patch_mp.ff peale igat uuendust (see polnud eriti häiriv).
Kui poleks stiimiga seotud, saaks kasvõi torrentist ta "osta" ja siis võtmega mängima hakata, või nagu EADM - pole vahet kus key pärit on, saad ükskõik mis keeles mängida.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 20:54:09 vasta tsitaadiga

Ollaz, pole keppi, copy võtab ca. 3min-i aga palju usiis palju.
BO-ag sellist asja vist nagu nii pole jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 21:42:57 vasta tsitaadiga

et siis 100% kindel et vene keyga saad ka vene mängu steamist kuna MW2 oli nii?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.09.2010 21:45:08 vasta tsitaadiga

Kuna ta lõpuks üle Steami käib, siis karta on, et jah.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 22:32:49 vasta tsitaadiga

ikka nii, regioonide värk.
ainult EADM tahab võtit ja laseb kasutamise keelt valida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 11:33:00 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam on need paar sõnakest ära õppida seal vene variandis. Ei ole mingit jebimist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiivik
HV kasutaja
tiivik

liitunud: 15.12.2009




sõnum 09.09.2010 16:22:31 vasta tsitaadiga

Aga kuidas nende profiilidega on? Et kui steamis, siis peab jälle vennaga ranke ja mida kõike veel jagama hakkama? MW2-s pole eriti hull, aga BO-s ju nii palju custom stuffi mida ei viitsiks küll iga kord uuesti sättida. Muidu peaks vist saama profile kausta steam folderis vahetada, aga võiks ikka in-game profiles olla. Muide kuidas CoD4/WaW steam versiooniga asi oli, kas sa profiile vms vahetada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 09.09.2010 16:24:15 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Kõige lihtsam on need paar sõnakest ära õppida seal vene variandis. Ei ole mingit jebimist icon_biggrin.gif


Vene keel on mulle nii vastumeelne, et ma lihtsalt ei suuda siis mängida.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 18:18:05 vasta tsitaadiga

iseenesest mul savi mis keeles ta on aga kui vene keeles karjutakse ac stotritset võletel siis ma pidin naerust püksi laskma rofl.gif
näide s is mw2 põhjal.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 09.09.2010 21:54:18 vasta tsitaadiga

Päris koom oleks kui eestlased oleks vaenlased ja kuuleks mingit eesti möla.
"ole perimeetris" icon_biggrin.gif

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 21:59:15 vasta tsitaadiga

invension, "te annate vastasele ära ju" icon_biggrin.gif
Selle sama tondi helid võiksidki olla icon_lol.gif

Kes näinud siis ei ole:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 22:14:19 vasta tsitaadiga

T*ra ma naersin ennas pooleks icon_lol.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 22:15:24 vasta tsitaadiga

Mis mäng see muidu on kus niimoodi pooleks ennast rebestama peab?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 22:25:04 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, tagsi ütlevad World in Conflict (Soviet Assault).
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 22:32:32 vasta tsitaadiga

Mis krdima Skippingdocks?
Oijah, ees on jutt hea, taga on hääl hea!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 22:35:47 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Mis krdima Skippingdocks?

Kõlas nagu shipping docks pigem, ehk siis sadam.

Jube video... ma olen vist ühe korra suutnud isegi lõpuni vaadata. Tavaliselt, kui sellised jobud kisama ja närvitsema hakkavad, siis saadan ma nad lihtsalt sügavalt perse. :p
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 18:38:59 vasta tsitaadiga

Tagasi teema juurde

http://callofduty.com/board/viewtopic.php?f=70&t=273054&p=3261277&sid=vp7sajfq65mkcs1v3f1o56l1v6#p3261277
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 10.09.2010 20:00:11 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Tagasi teema juurde

http://callofduty.com/board/viewtopic.php?f=70&t=273054&p=3261277&sid=vp7sajfq65mkcs1v3f1o56l1v6#p3261277

Heh, nojah. Huvitav kas nad hakkavad tõesti boostereid bannima? No minu pärast lasku käia, aga sisuliselt nad vist ei tohiks seda teha, sest booster-vennad ei tee otseselt midagi väära - mingeid mode/häkke nad ju ei kasuta.

Reporting system tundub olevat väga hea uuendus. Ma muidugi ei tea, kui hästi see töötama hakkab, aga arvestades seda, et mäng kasutab VAC-i, võib see täitsa kasuks tulla. Kahetsen tegelikult, et seda MW2-s polnud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.09.2010 21:55:06 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Lovvi kirjutas:
Tagasi teema juurde

http://callofduty.com/board/viewtopic.php?f=70&t=273054&p=3261277&sid=vp7sajfq65mkcs1v3f1o56l1v6#p3261277

Heh, nojah. Huvitav kas nad hakkavad tõesti boostereid bannima? No minu pärast lasku käia, aga sisuliselt nad vist ei tohiks seda teha, sest booster-vennad ei tee otseselt midagi väära - mingeid mode/häkke nad ju ei kasuta.

Reporting system tundub olevat väga hea uuendus. Ma muidugi ei tea, kui hästi see töötama hakkab, aga arvestades seda, et mäng kasutab VAC-i, võib see täitsa kasuks tulla. Kahetsen tegelikult, et seda MW2-s polnud.


Nad ei bänni boostereid. Ma sain aru, et nad keelavad boosteritel TacInt'i ära.
Ja reportimisest pole kasu. Steami foorumites küllalt sellest räägitud, et VAC bännid on automatiseeritud (ja seega sitad). Adminni võimaluse lisamine on hea.
Üksi auto-anticheat ei ole täiuslik.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 22:58:41 vasta tsitaadiga

Suht räme, et see on jälle vana jama peale üles ehitatud. Sama mootor ja kõik näeb samasugune välja, edasiminek on nagu null. Tundub, nagu oleks lihtasalt jälle üks DLC.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 11.09.2010 03:03:44 vasta tsitaadiga

Ma olen tegelikult ootusärevust täis tänu nendele swagger game modedele.

Mis te muidu arvate sellest puldiauto killstreakist ? Ma arvan et see hakkab päris tüütu olema kui kõik nendega üksteist õhku lasevad :/

Muidu jah, olen kasutajaga -RaiTz- täiesti ühel meelel. Praktiliselt mingit graafilist edasiminekut pole olnud aastast 2007 kui cod4 välja tuli.

Nagu näha pole tegelikult üldse palju vaja inimestele et asi müüks. Tuleb head propagandat teha ja mäng tuleb simple hoida et pmst iga retard suudaks seda mängida. Väiksed kaardid ja ainult mõtlematu kõmmutamine.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 11.09.2010 07:36:23 vasta tsitaadiga

See swagger on isegi Counter Strike´s, et teed panuse kumb meeskond võidab.
See et Treyarch tegi dedicated serverite hostimise tasuliseks, sellest on kahju, see piirab päris palju mod´mise võimalusi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 09:36:41 vasta tsitaadiga

Selle auto kohta nad ütlesid, et on palju paremaid asju ja arvatavasti enamus inimesi seda kasutama ei hakka.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 11.09.2010 10:25:03 vasta tsitaadiga

ainuke + ongi et saab kämbi vennad õhku lasta sellega.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 11.09.2010 13:54:00 vasta tsitaadiga

see auto vist asendab predator missilet? Kui nii siis autoga ikka kõvasti keerulisem kedagi maha saada. Eriti kui suur map ja kedagi kohe ülesse ei leia. Hea muidugi see, et erinevalt predatorist saab ka majas sees olevaid inimesi killida. Igatahes tuleb end hästi ära peita enne kui autoga sõitma hakkad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 11.09.2010 17:11:39 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
See et Treyarch tegi dedicated serverite hostimise tasuliseks, sellest on kahju, see piirab päris palju mod´mise võimalusi.

Jep, aga pole ime ka kui rahaahne Activision on publisher thumbs_down.gif

Ma ei nõustu sellega, et graafilist arengut pole toimunud. MW2 graafika ikka mõnevõrra parem CoD4-st + pilt silmale palju ilusam imo.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 19:38:16 vasta tsitaadiga

See, et serverite hostimine tasuline on, ei ole ainult rahahnusest tingitud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 23:52:20 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
See, et serverite hostimine tasuline on, ei ole ainult rahahnusest tingitud.

Kuidas ei ole? Kui activison ja gameserver teevad diili, et activision saab teatud % nende saadud kasumist, siis ikka on küll.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 00:08:04 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Lovvi kirjutas:
Tagasi teema juurde

http://callofduty.com/board/viewtopic.php?f=70&t=273054&p=3261277&sid=vp7sajfq65mkcs1v3f1o56l1v6#p3261277

Heh, nojah. Huvitav kas nad hakkavad tõesti boostereid bannima? No minu pärast lasku käia, aga sisuliselt nad vist ei tohiks seda teha, sest booster-vennad ei tee otseselt midagi väära - mingeid mode/häkke nad ju ei kasuta.

Reporting system tundub olevat väga hea uuendus. Ma muidugi ei tea, kui hästi see töötama hakkab, aga arvestades seda, et mäng kasutab VAC-i, võib see täitsa kasuks tulla. Kahetsen tegelikult, et seda MW2-s polnud.

Mõttetu, mingid sitakotid hakkavad kuritarvitama seda, igas mängus banlisti või reportimisega.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 13:35:36 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
XATM092 kirjutas:
See, et serverite hostimine tasuline on, ei ole ainult rahahnusest tingitud.

Kuidas ei ole? Kui activison ja gameserver teevad diili, et activision saab teatud % nende saadud kasumist, siis ikka on küll.

Ma ütlesin, et see ei ole ainult sellest tingitud. Ma ei väitnud, et lisakasum ei ole üks põhjustest.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 18:04:27 vasta tsitaadiga

ootame vaatame "akki ei feil see sisteem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 14:03:58 vasta tsitaadiga

http://www.ign.com/videos/2010/09/13/call-of-duty-black-ops-pc-details-interview?objectid=14349496
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 14:27:19 vasta tsitaadiga

lol... tüüp räägib server browseri võimalustest nagu need oleks midagi uut, kuigi pea iga endast lugu pidav PC FPS mäng on neid võimalusi suuremal või vähemal määral pakkunud.

Kuid jah, igati tore ja kiiduväärt, et ikkagi dedi serverid tulevad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 14:46:57 vasta tsitaadiga

LightsabeR, kui aus olla, siis ongi asi selles, et CoD mängudes pole minuteada neid filtreid olnud, millest ta räägib (ping, map jms). Source'il jms on sellised asjad kaasas.

Üks asi, mis meeldib on see, et unranked mängu saab ikka muuta. Eks ole veidi natukene arusaadav kah - WaW'is oli suur osa serveritest mingi vigased, kus sai ühe rank'i ühe killiga. Nüüd on sedasi, et ranked on normaalselt paigas, aga unranked puhul saab perke ära keelata jms.

Teistes intervjuudes just PC'd mainides alati räägitakse, et too Cesar alati astub PC eest välja seal Treyarch'is - tore näha, et vend ise ka kaamera ette sai.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 14.09.2010 19:35:20 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
lol... tüüp räägib server browseri võimalustest nagu need oleks midagi uut, kuigi pea iga endast lugu pidav PC FPS mäng on neid võimalusi suuremal või vähemal määral pakkunud.

Kuid jah, igati tore ja kiiduväärt, et ikkagi dedi serverid tulevad.

Võttis jah muigele natuke icon_biggrin.gif

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 22:38:41 vasta tsitaadiga

http://gamingbolt.com/treyarch-drops-a-bombshell-on-black-ops
tsitaat:
Treyarch have made a decision regarding campaign co-op in the upcoming Call of Duty: Black Ops, and it’s not one that’s going to please fans.

There will be no campaign co-op in Black Ops.

Pangu põlema ennast rsk icon_mad.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 14.09.2010 22:45:42 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://www.ign.com/videos/2010/09/13/call-of-duty-black-ops-pc-details-interview?objectid=14349496
Tore kuulda thumbs_up.gif

No mind see co-opi välja jätmine väga ei kõiguta. MW2-s oli küll suht hea co-op, kuid ma ei tea ühtegi in-game sõpra, kes seda väga mänginud oleks ja ega ma seda isegi eriti ei mänginud. IMO: Multiplayer siiski põhiline, singleplayer ka hea lisa, co-op lihtsalt marjaks tordi peal.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 22:53:52 vasta tsitaadiga

RedFusion, BO coop "pidi" tulema w@w sarnane (nazi zombi) ja endale see ikka väga istus, MW2 coop oli suht bs selle kõrval.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 23:15:22 vasta tsitaadiga

Jutt ju õnneks ainult campaign co-opist ju. Mingi muu co-op tuleb ikka.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 00:02:23 vasta tsitaadiga

poh see co-op icon_wink.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 14:18:37 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
RedFusion, BO coop "pidi" tulema w@w sarnane (nazi zombi) ja endale see ikka väga istus, MW2 coop oli suht bs selle kõrval.

mutilplayer coop (zombid) tuleb.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 15.09.2010 14:30:58 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
RedFusion, BO coop "pidi" tulema w@w sarnane (nazi zombi) ja endale see ikka väga istus, MW2 coop oli suht bs selle kõrval.

mutilplayer coop (zombid) tuleb.

Zombide asemel on multiplayer bots.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 14:57:55 vasta tsitaadiga

Rohkem kui kuu aega tagasi tehti see selgeks!
tsitaat:
Treyarch Studios has finally confirmed that the new Call of Duty Black Ops will contain all the 4 zombie-maps from Call of Duty World at War. They wanted to wait with this new till the GamesCom 2010. What will they be showing us @ the GamesCom then? Images? Videos? (At least you can expect new gameplay videos from us soon. September is all about the Multiplayer of the game, we'll post videos of gameplay.) These zombie-maps are only available for the Hardened- and the Limited Editions of the game. Otherwise players have to buy them via the Playstation Store, Xbox Live Marketplace and PC by Steam (etc.). Prices are still unknown. The 4 maps are: Shi No Numa, Der Riese, Nacht der Untoten and Verrückt. They're probably all re-newed and made even better and realistic!

The game and all it's editions will be released on November 9th worldwide. What also should be obvious is that the game has at least 1-4 Co-op zombies maps ready for everyone (even when playing the regular edition). There will be map packs containing new maps for both Multi- and Single Player and Co-op.

The Co-op = (Nazi) Zombies, Single Player missions and of course, split-screen modes.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 18:14:10 vasta tsitaadiga

http://www.gamespot.com/news/6275971.html Bobby Kotick on veel lollemaks läinud. Tahab cutscene müüa 20-30 dollari eest. icon_evil.gif
Keegi võiks uudise kirjutada sellest.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 16.09.2010 18:16:42 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
http://www.gamespot.com/news/6275971.html Bobby Kotick on veel lollemaks läinud. Tahab cutscene müüa 20-30 dollari eest. icon_evil.gif
Keegi võiks uudise kirjutada sellest.



Loll ruudus. kopp.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 18:23:18 vasta tsitaadiga

icon_cool.gif kottik on pede.
ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.09.2010 19:41:14 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
http://www.gamespot.com/news/6275971.html Bobby Kotick on veel lollemaks läinud. Tahab cutscene müüa 20-30 dollari eest. icon_evil.gif
Keegi võiks uudise kirjutada sellest.


No paraku ma ei usu, et Kotik päris omal algatusel tegutseb, nii väga kui ma seda ka sooviks.
Ilmselgelt on juhatus talle selgeks teinud, et tuleb ropult raha kokku ajada niipalju kui võimalik, kuidas võimalik.

Ja loomulikult täna konsoolimänguritele see papp ka tuleb. Arvutimängurid võivad kiruda palju tahavad.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 19:41:19 vasta tsitaadiga

"But there will be a time when we capitalize on the relationship that we have with our audience"

well, mark my words kotik, that relationships soon gonna change in all kinds of weird ways icon_lol.gif
ei tegelikult, idee on huvitav...või nagu öeldakse, ideel on jumet icon_razz1.gif selle külje alt vaadatuna oleks ju isegi täitsa äge, et kui saad mängu enda poole odavamalt kätte ilma cinema kräpita. ainult et seda kohe kindlasti ei juhtu tux.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 76, 77, 78  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.