|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
07.09.2010 19:09:03
|
|
|
Kuna asi on stiimiga seotud, siis vene key jääb välja ja õige key on kirves.
Ühesõnaga ei hakka mängima
Dedi exclusive Gameservers.com-le on ka muidugi jama teema
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.09.2010 22:19:05
|
|
|
| tsitaat: |
Kuna asi on stiimiga seotud, siis vene key jääb välja ja õige key on kirves.
|
MW2 on midagi teisti?
MA olen orignaal inglise võtme asemel saanud mängu + mõlemad dlc-d ja ikka 25.- võidus
iga õhta toksin natsa.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
08.09.2010 20:50:06
|
|
|
wanawoll,
Ei viitsi ausaltöeldes oma ajusid n*ssida sellega, eelmine kord oli räige jebimine, et inglise keeles üldse tööle läheks + kohustuslik patch_mp.ff peale igat uuendust (see polnud eriti häiriv).
Kui poleks stiimiga seotud, saaks kasvõi torrentist ta "osta" ja siis võtmega mängima hakata, või nagu EADM - pole vahet kus key pärit on, saad ükskõik mis keeles mängida.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
08.09.2010 20:54:09
|
|
|
Ollaz, pole keppi, copy võtab ca. 3min-i aga palju usiis palju.
BO-ag sellist asja vist nagu nii pole jah
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
08.09.2010 21:42:57
|
|
|
| et siis 100% kindel et vene keyga saad ka vene mängu steamist kuna MW2 oli nii?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
08.09.2010 21:45:08
|
|
|
Kuna ta lõpuks üle Steami käib, siis karta on, et jah.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
08.09.2010 22:32:49
|
|
|
ikka nii, regioonide värk.
ainult EADM tahab võtit ja laseb kasutamise keelt valida
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
09.09.2010 11:33:00
|
|
|
Kõige lihtsam on need paar sõnakest ära õppida seal vene variandis. Ei ole mingit jebimist
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiivik
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2009
|
09.09.2010 16:22:31
|
|
|
| Aga kuidas nende profiilidega on? Et kui steamis, siis peab jälle vennaga ranke ja mida kõike veel jagama hakkama? MW2-s pole eriti hull, aga BO-s ju nii palju custom stuffi mida ei viitsiks küll iga kord uuesti sättida. Muidu peaks vist saama profile kausta steam folderis vahetada, aga võiks ikka in-game profiles olla. Muide kuidas CoD4/WaW steam versiooniga asi oli, kas sa profiile vms vahetada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
09.09.2010 16:24:15
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
Kõige lihtsam on need paar sõnakest ära õppida seal vene variandis. Ei ole mingit jebimist  |
Vene keel on mulle nii vastumeelne, et ma lihtsalt ei suuda siis mängida.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.09.2010 18:18:05
|
|
|
iseenesest mul savi mis keeles ta on aga kui vene keeles karjutakse ac stotritset võletel siis ma pidin naerust püksi laskma
näide s is mw2 põhjal.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
09.09.2010 21:54:18
|
|
|
Päris koom oleks kui eestlased oleks vaenlased ja kuuleks mingit eesti möla.
"ole perimeetris"
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
09.09.2010 21:59:15
|
|
|
invension, "te annate vastasele ära ju"
Selle sama tondi helid võiksidki olla
Kes näinud siis ei ole:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
09.09.2010 22:14:19
|
|
|
T*ra ma naersin ennas pooleks
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
09.09.2010 22:15:24
|
|
|
| Mis mäng see muidu on kus niimoodi pooleks ennast rebestama peab?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
09.09.2010 22:25:04
|
|
|
võtas-uxu, tagsi ütlevad World in Conflict (Soviet Assault).
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
09.09.2010 22:32:32
|
|
|
Mis krdima Skippingdocks?
Oijah, ees on jutt hea, taga on hääl hea!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
09.09.2010 22:35:47
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
| Mis krdima Skippingdocks? |
Kõlas nagu shipping docks pigem, ehk siis sadam.
Jube video... ma olen vist ühe korra suutnud isegi lõpuni vaadata. Tavaliselt, kui sellised jobud kisama ja närvitsema hakkavad, siis saadan ma nad lihtsalt sügavalt perse. :p
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
10.09.2010 20:00:11
|
|
|
Heh, nojah. Huvitav kas nad hakkavad tõesti boostereid bannima? No minu pärast lasku käia, aga sisuliselt nad vist ei tohiks seda teha, sest booster-vennad ei tee otseselt midagi väära - mingeid mode/häkke nad ju ei kasuta.
Reporting system tundub olevat väga hea uuendus. Ma muidugi ei tea, kui hästi see töötama hakkab, aga arvestades seda, et mäng kasutab VAC-i, võib see täitsa kasuks tulla. Kahetsen tegelikult, et seda MW2-s polnud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
10.09.2010 21:55:06
|
|
|
| RedFusion kirjutas: |
Heh, nojah. Huvitav kas nad hakkavad tõesti boostereid bannima? No minu pärast lasku käia, aga sisuliselt nad vist ei tohiks seda teha, sest booster-vennad ei tee otseselt midagi väära - mingeid mode/häkke nad ju ei kasuta.
Reporting system tundub olevat väga hea uuendus. Ma muidugi ei tea, kui hästi see töötama hakkab, aga arvestades seda, et mäng kasutab VAC-i, võib see täitsa kasuks tulla. Kahetsen tegelikult, et seda MW2-s polnud. |
Nad ei bänni boostereid. Ma sain aru, et nad keelavad boosteritel TacInt'i ära.
Ja reportimisest pole kasu. Steami foorumites küllalt sellest räägitud, et VAC bännid on automatiseeritud (ja seega sitad). Adminni võimaluse lisamine on hea.
Üksi auto-anticheat ei ole täiuslik.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
10.09.2010 22:58:41
|
|
|
| Suht räme, et see on jälle vana jama peale üles ehitatud. Sama mootor ja kõik näeb samasugune välja, edasiminek on nagu null. Tundub, nagu oleks lihtasalt jälle üks DLC.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
11.09.2010 03:03:44
|
|
|
Ma olen tegelikult ootusärevust täis tänu nendele swagger game modedele.
Mis te muidu arvate sellest puldiauto killstreakist ? Ma arvan et see hakkab päris tüütu olema kui kõik nendega üksteist õhku lasevad :/
Muidu jah, olen kasutajaga -RaiTz- täiesti ühel meelel. Praktiliselt mingit graafilist edasiminekut pole olnud aastast 2007 kui cod4 välja tuli.
Nagu näha pole tegelikult üldse palju vaja inimestele et asi müüks. Tuleb head propagandat teha ja mäng tuleb simple hoida et pmst iga retard suudaks seda mängida. Väiksed kaardid ja ainult mõtlematu kõmmutamine.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
11.09.2010 07:36:23
|
|
|
See swagger on isegi Counter Strike´s, et teed panuse kumb meeskond võidab.
See et Treyarch tegi dedicated serverite hostimise tasuliseks, sellest on kahju, see piirab päris palju mod´mise võimalusi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
11.09.2010 09:36:41
|
|
|
| Selle auto kohta nad ütlesid, et on palju paremaid asju ja arvatavasti enamus inimesi seda kasutama ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
11.09.2010 10:25:03
|
|
|
ainuke + ongi et saab kämbi vennad õhku lasta sellega.
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BanTIIT
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
11.09.2010 13:54:00
|
|
|
| see auto vist asendab predator missilet? Kui nii siis autoga ikka kõvasti keerulisem kedagi maha saada. Eriti kui suur map ja kedagi kohe ülesse ei leia. Hea muidugi see, et erinevalt predatorist saab ka majas sees olevaid inimesi killida. Igatahes tuleb end hästi ära peita enne kui autoga sõitma hakkad.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
11.09.2010 17:11:39
|
|
|
| Goon kirjutas: |
| See et Treyarch tegi dedicated serverite hostimise tasuliseks, sellest on kahju, see piirab päris palju mod´mise võimalusi. |
Jep, aga pole ime ka kui rahaahne Activision on publisher
Ma ei nõustu sellega, et graafilist arengut pole toimunud. MW2 graafika ikka mõnevõrra parem CoD4-st + pilt silmale palju ilusam imo.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
11.09.2010 19:38:16
|
|
|
| See, et serverite hostimine tasuline on, ei ole ainult rahahnusest tingitud.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
11.09.2010 23:52:20
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
| See, et serverite hostimine tasuline on, ei ole ainult rahahnusest tingitud. |
Kuidas ei ole? Kui activison ja gameserver teevad diili, et activision saab teatud % nende saadud kasumist, siis ikka on küll.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
12.09.2010 00:08:04
|
|
|
| RedFusion kirjutas: |
Heh, nojah. Huvitav kas nad hakkavad tõesti boostereid bannima? No minu pärast lasku käia, aga sisuliselt nad vist ei tohiks seda teha, sest booster-vennad ei tee otseselt midagi väära - mingeid mode/häkke nad ju ei kasuta.
Reporting system tundub olevat väga hea uuendus. Ma muidugi ei tea, kui hästi see töötama hakkab, aga arvestades seda, et mäng kasutab VAC-i, võib see täitsa kasuks tulla. Kahetsen tegelikult, et seda MW2-s polnud. |
Mõttetu, mingid sitakotid hakkavad kuritarvitama seda, igas mängus banlisti või reportimisega.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
12.09.2010 13:35:36
|
|
|
| Lovvi kirjutas: |
| XATM092 kirjutas: |
| See, et serverite hostimine tasuline on, ei ole ainult rahahnusest tingitud. |
Kuidas ei ole? Kui activison ja gameserver teevad diili, et activision saab teatud % nende saadud kasumist, siis ikka on küll. |
Ma ütlesin, et see ei ole ainult sellest tingitud. Ma ei väitnud, et lisakasum ei ole üks põhjustest.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
13.09.2010 18:04:27
|
|
|
ootame vaatame "akki ei feil see sisteem
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
14.09.2010 14:27:19
|
|
|
lol... tüüp räägib server browseri võimalustest nagu need oleks midagi uut, kuigi pea iga endast lugu pidav PC FPS mäng on neid võimalusi suuremal või vähemal määral pakkunud.
Kuid jah, igati tore ja kiiduväärt, et ikkagi dedi serverid tulevad.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
14.09.2010 14:46:57
|
|
|
LightsabeR, kui aus olla, siis ongi asi selles, et CoD mängudes pole minuteada neid filtreid olnud, millest ta räägib (ping, map jms). Source'il jms on sellised asjad kaasas.
Üks asi, mis meeldib on see, et unranked mängu saab ikka muuta. Eks ole veidi natukene arusaadav kah - WaW'is oli suur osa serveritest mingi vigased, kus sai ühe rank'i ühe killiga. Nüüd on sedasi, et ranked on normaalselt paigas, aga unranked puhul saab perke ära keelata jms.
Teistes intervjuudes just PC'd mainides alati räägitakse, et too Cesar alati astub PC eest välja seal Treyarch'is - tore näha, et vend ise ka kaamera ette sai.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
14.09.2010 19:35:20
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
lol... tüüp räägib server browseri võimalustest nagu need oleks midagi uut, kuigi pea iga endast lugu pidav PC FPS mäng on neid võimalusi suuremal või vähemal määral pakkunud.
Kuid jah, igati tore ja kiiduväärt, et ikkagi dedi serverid tulevad. |
Võttis jah muigele natuke
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
14.09.2010 22:45:42
|
|
|
Tore kuulda
No mind see co-opi välja jätmine väga ei kõiguta. MW2-s oli küll suht hea co-op, kuid ma ei tea ühtegi in-game sõpra, kes seda väga mänginud oleks ja ega ma seda isegi eriti ei mänginud. IMO: Multiplayer siiski põhiline, singleplayer ka hea lisa, co-op lihtsalt marjaks tordi peal.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
14.09.2010 22:53:52
|
|
|
| RedFusion, BO coop "pidi" tulema w@w sarnane (nazi zombi) ja endale see ikka väga istus, MW2 coop oli suht bs selle kõrval.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
14.09.2010 23:15:22
|
|
|
| Jutt ju õnneks ainult campaign co-opist ju. Mingi muu co-op tuleb ikka.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.09.2010 00:02:23
|
|
|
poh see co-op
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
15.09.2010 14:18:37
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| RedFusion, BO coop "pidi" tulema w@w sarnane (nazi zombi) ja endale see ikka väga istus, MW2 coop oli suht bs selle kõrval. |
mutilplayer coop (zombid) tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
15.09.2010 14:30:58
|
|
|
| Lovvi kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| RedFusion, BO coop "pidi" tulema w@w sarnane (nazi zombi) ja endale see ikka väga istus, MW2 coop oli suht bs selle kõrval. |
mutilplayer coop (zombid) tuleb. |
Zombide asemel on multiplayer bots.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
15.09.2010 14:57:55
|
|
|
Rohkem kui kuu aega tagasi tehti see selgeks!
| tsitaat: |
Treyarch Studios has finally confirmed that the new Call of Duty Black Ops will contain all the 4 zombie-maps from Call of Duty World at War. They wanted to wait with this new till the GamesCom 2010. What will they be showing us @ the GamesCom then? Images? Videos? (At least you can expect new gameplay videos from us soon. September is all about the Multiplayer of the game, we'll post videos of gameplay.) These zombie-maps are only available for the Hardened- and the Limited Editions of the game. Otherwise players have to buy them via the Playstation Store, Xbox Live Marketplace and PC by Steam (etc.). Prices are still unknown. The 4 maps are: Shi No Numa, Der Riese, Nacht der Untoten and Verrückt. They're probably all re-newed and made even better and realistic!
The game and all it's editions will be released on November 9th worldwide. What also should be obvious is that the game has at least 1-4 Co-op zombies maps ready for everyone (even when playing the regular edition). There will be map packs containing new maps for both Multi- and Single Player and Co-op.
The Co-op = (Nazi) Zombies, Single Player missions and of course, split-screen modes. |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
16.09.2010 18:16:42
|
|
|
Loll ruudus.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
16.09.2010 18:23:18
|
|
|
kottik on pede.
| ot: |
Spoiler 
|
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.09.2010 19:41:14
|
|
|
No paraku ma ei usu, et Kotik päris omal algatusel tegutseb, nii väga kui ma seda ka sooviks.
Ilmselgelt on juhatus talle selgeks teinud, et tuleb ropult raha kokku ajada niipalju kui võimalik, kuidas võimalik.
Ja loomulikult täna konsoolimänguritele see papp ka tuleb. Arvutimängurid võivad kiruda palju tahavad.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
16.09.2010 19:41:19
|
|
|
"But there will be a time when we capitalize on the relationship that we have with our audience"
well, mark my words kotik, that relationships soon gonna change in all kinds of weird ways
ei tegelikult, idee on huvitav...või nagu öeldakse, ideel on jumet selle külje alt vaadatuna oleks ju isegi täitsa äge, et kui saad mängu enda poole odavamalt kätte ilma cinema kräpita. ainult et seda kohe kindlasti ei juhtu
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|