Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 72, 73, 74  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
r1verside
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2010




sõnum 31.08.2010 17:13:57 vasta tsitaadiga

See imelik kõrvaklapi auk on selleks, et telefoniga tulid kaasa oma klapid kus on mingi muusikakontrollija ja see kasutab seda auku. Sinna lähevad muidu tavalised klapid ka.

Ja selle kuuajaga pole mingeid kulumismärke näha. Ekraanikile peal mõned on aga selleks see kile ongi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2010 16:48:11 vasta tsitaadiga

plaan omale ka mini pro muretseda. Aga mõned küsimused, kuna siin räägitakse sisuliselt kolmest eri mudelist siis küsiks ikkagi üle. 1) Kas uuemad tarkvara versioonid on parandandu aku kestvust? 2) Kui lükata GPS ja WIfi välja palju see aku kestvusele lisa annab, ise olen hetkel oma W810 sedasi kasutanud, et kui vaja lülitan näiteks Sinihamba sisse jne, ilmselt teeksin sama ka selle mini proga. W810 3a vana ja aku peab siiamaani 4-5 päeva, palju tihedamini ei viitsi küll laadida
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 01.09.2010 18:01:20 vasta tsitaadiga

karuke, GPS tirib 2-3 tunniga aku tühjaks. Selle välja lülitamine annab ikka kõvasti juurde
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2010 21:41:32 vasta tsitaadiga

Ok tänud, eks ma homme lähen uurin ka poes seda ekraani jne pisut. Samas ega vist teist sellist pisikest ja qwerty klaveriga moblat pole teistel tootjatel või SE oma alternatiivid. Olen muidugi ka terve elu Se kasutaja olnud alates banaani kujuga ericssonist kuni siis W810'i välja.

olafsand kirjutas:
karuke, GPS tirib 2-3 tunniga aku tühjaks. Selle välja lülitamine annab ikka kõvasti juurde
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2010 00:54:56 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Ok tänud, eks ma homme lähen uurin ka poes seda ekraani jne pisut. Samas ega vist teist sellist pisikest ja qwerty klaveriga moblat pole teistel tootjatel või SE oma alternatiivid. Olen muidugi ka terve elu Se kasutaja olnud alates banaani kujuga ericssonist kuni siis W810'i välja.


... midagi samalaadset:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=464576

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 02.09.2010 11:32:47 vasta tsitaadiga

karuke, SE Vivaz Pro on ka variant. Sellel aga Symbian op süsteem peal. Ja lubatud 16 ööpäeva ooteaega on jura icon_lol.gif Lennukirežiimis ei pea ka rohkem kui 48h vastu. Seda siis kustus ekraaniga ja klahvilukuga. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2010 16:22:10 vasta tsitaadiga

Olen viazit mõelnud aga selle mini juures võlub mind just see kui suur ta on ehk siis väike icon_wink.gif

olafsand kirjutas:
karuke, SE Vivaz Pro on ka variant. Sellel aga Symbian op süsteem peal. Ja lubatud 16 ööpäeva ooteaega on jura icon_lol.gif Lennukirežiimis ei pea ka rohkem kui 48h vastu. Seda siis kustus ekraaniga ja klahvilukuga. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006




sõnum 02.09.2010 17:42:40 vasta tsitaadiga

Sooviks veits abi x10 kohta, nimelt lampi muutus klaviatuur ära, ehk enne ei olnud seda "dict"(ehk sõnastiku nuppu) all nurgas, ja sai vasakust äärest minna kohe numbrite juurde, pealehoides täpitähti jne. Aga nüüd enam ei ole neid nuppe seal all. Et kust seda tagasi saab muuta(settingutes proovinud kõike juba, ja lisaks kui ma panen settingutest selle peale, et vibraks nupuvajutuse peale, siis tel ei vibra)? Ja kust saab eesti keelt telefoni? enne uuendust oli võimalus asukohaks valida eesti aga nüüd enam ei ole.

Ja viimane asi, telefon hakkas täna kuidagi haigelt palju voolu sööma, hommikul võtsin telefoni laadimast(100%), kuulasin muusikat mingi tunni, pool tundi olin wifis ja pärast seda oli telefon pmst idles ja nüüd on aku 1%. Kuigi mingi kella 12 paiku lükkasin telefoni kinni ja uuesti käima(aku oli siis 15%) ja pärast seda ei kasutanud tel 4h üldse voolu (või 1-2% max) Task killerist sai koguaeg kõik üleliigse pahna kinni pandud. Ja enne resa näitas et vaba mälu 70mb ja pärast resa ~150mb
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007




sõnum 02.09.2010 19:25:36 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
plaan omale ka mini pro muretseda. Aga mõned küsimused, kuna siin räägitakse sisuliselt kolmest eri mudelist siis küsiks ikkagi üle. 1) Kas uuemad tarkvara versioonid on parandandu aku kestvust? 2) Kui lükata GPS ja WIfi välja palju see aku kestvusele lisa annab, ise olen hetkel oma W810 sedasi kasutanud, et kui vaja lülitan näiteks Sinihamba sisse jne, ilmselt teeksin sama ka selle mini proga. W810 3a vana ja aku peab siiamaani 4-5 päeva, palju tihedamini ei viitsi küll laadida

Täpselt sama olukord ( ja olen ka hetkel W810i kasutaja icon_razz.gif ).
Mu küsimus oleks, et kui aku ongi nii halb kui igaltpoolt lugeda, siis kui kaua võib aega minna, et suuremaid akusid võib turult leidma hakata?
Tavalisele x10'le võib leida 3600mAh aku, mis on üle kahe korra suurem kui kaasapandud versioon.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2010 14:43:16 vasta tsitaadiga

Mina olen igatahes oma fööniga väga rahul,kui mitte arvestada just seda aku kestvust,aga muidu väga thumbs_up.gif (klaviatuur kah muidugi autosõidu ajal vähe nigel toksida icon_redface.gif ),aga muidu väga hea.
Andmeside vahetuse keerasin kah kinni,seda pole vaja mul 100 aastat kasutada,kuna läpakas-tööarvuti koguaeg olemas ja seoses sellega aku peab ca 2 ööpäeva icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitmx
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2009




sõnum 04.09.2010 15:30:18 Uus probleem bluetoothiga vasta tsitaadiga

Nimelt x10 mini pro-ga saab saata pilte,aga vastuvõtta ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2010 15:56:40 Re: Uus probleem bluetoothiga vasta tsitaadiga

See on tingitud android 1.6'est

priitmx kirjutas:
Nimelt x10 mini pro-ga saab saata pilte,aga vastuvõtta ei saa.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elwood
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2008




sõnum 04.09.2010 22:58:41 vasta tsitaadiga

kuidas ma saaks oma hot.ee konto meile sellega vaadata.Mingid POP3 JA IMOP-e küsib,suht hiina keel minu jaoks.


Ja kas keegi on saanud PS3 ja selle telefoni omavahel sõbraks tehtud.PS3 igatahes bluetoothi alt telefoni ei leia.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005




sõnum 05.09.2010 22:06:50 vasta tsitaadiga

elwood kirjutas:
kuidas ma saaks oma hot.ee konto meile sellega vaadata.Mingid POP3 JA IMOP-e küsib,suht hiina keel minu jaoks.

POP3 sissetulev on mail.hot.ee .. väljaminev oleneb vist teenusepakkujast (olen stv klient ja kasutan mail.stv.ee)

X10 pidas hetkel 8 päeva vastu, ilmselt olen vale telefoni ostnud. muide avastasin, et usb augu kate käib ära(esialgu mõtlesin, et lõhkusin ära aga siiski mitte)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006




sõnum 05.09.2010 23:12:18 vasta tsitaadiga

Sain enda klaviatuuri probleemi korda. Olin suutnud kuidagi imput keyboardiks panna hiina klaviatuuri icon_eek.gif (Igaljuhul muuta saab seda hoides kõige alumist/vasakpoolsemat nuppu, juhuks kui kellelgi sarnane probleem)

Aga avastasin veel ühe kahtlase asja. Kui panen telefoni ööseks laadima, siis see laeb ennast 93-94% peale ja siis edasi ei lae, võttes juhtme ära ja uuesti sisse pannes, laeb 100%'ni. Mis värk sellega on?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anz
HV vaatleja
anz

liitunud: 08.09.2003




sõnum 07.09.2010 10:15:11 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
ämbrisse, On küll valge ja laimi värvi tagustega thumbs_up.gif


Leidsin ühe paari kuu vanuse kirje, kus wanawoll väidab, et Elisas võiks X10ne valget versiooni müügil olla.
Siiani olen saanud infot, et seda värvi Eestis ei müüda. Doublechecki mõttes küsiks veel üle - kas ma sain wanavollist õieti aru ning kas valge isend on endiselt müügil?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2010 12:51:00 vasta tsitaadiga

anz, mujal küll, kuid mitte Baltikumis.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 07.09.2010 15:26:18 vasta tsitaadiga

anz kirjutas:
wanawoll kirjutas:
ämbrisse, On küll valge ja laimi värvi tagustega thumbs_up.gif


Leidsin ühe paari kuu vanuse kirje, kus wanawoll väidab, et Elisas võiks X10ne valget versiooni müügil olla.
Siiani olen saanud infot, et seda värvi Eestis ei müüda. Doublechecki mõttes küsiks veel üle - kas ma sain wanavollist õieti aru ning kas valge isend on endiselt müügil?

Valget saab siit: http://www.expansys-ee.com/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.09.2010 15:36:10 vasta tsitaadiga

anz, Kardan et jutt oli X10 minist thumbs_up.gif
X10-t ei ole jah valget, tuleb aga X8 ja see peaks küll valge olema icon_lol.gif
X10 mini on valge tagakaanega.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anz
HV vaatleja
anz

liitunud: 08.09.2003




sõnum 08.09.2010 11:32:08 vasta tsitaadiga

Selge, tänud info eest! icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahho
HV kasutaja
mahho

liitunud: 27.07.2005




sõnum 08.09.2010 16:32:53 vasta tsitaadiga

Eespool keegi kurtis GPS'i üle, et aeglane positsioneerimine on. X10 siseruumides ei saa hästi sateliitidega ühenudust =). Siruta käsi korra telefoniga aknast välja ja voilaa positsioon olemas. Autos/õues probleeme ei ole icon_razz.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 08.09.2010 19:14:12 vasta tsitaadiga

Telefon lülitab ise kõne pealt ära. Käis telefon hoolduses/paranduses, aga ei leitud seda viga, kuigi mul juhtus seda pmst kord või 2 päevas ja nad ei leidnud seda,
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UKoort
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2010 20:16:26 vasta tsitaadiga

Selline olukord, sõidan jalgrattaga , x10mini taskus , kuulan muusikat , tuleb kõne peale, võtan vastu vajutades klappide juhtme puldilt nuppu, ja taskus läheb ekraan aktiivseks ja hakkab igast asju muljuma, ehk peab alati taskist välja võtma ja seisma jääma selleks et rääkida mis on täitsa nõme. Kas võimalik prbleemist lahti saada kuidagi ? Probleeme on ikka kuhjaga sellel telefonil, millal küll juba see update tuleb krt.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahho
HV kasutaja
mahho

liitunud: 27.07.2005




sõnum 08.09.2010 21:07:40 vasta tsitaadiga

UKoort kirjutas:
Selline olukord, sõidan jalgrattaga , x10mini taskus , kuulan muusikat , tuleb kõne peale, võtan vastu vajutades klappide juhtme puldilt nuppu, ja taskus läheb ekraan aktiivseks ja hakkab igast asju muljuma, ehk peab alati taskist välja võtma ja seisma jääma selleks et rääkida mis on täitsa nõme. Kas võimalik prbleemist lahti saada kuidagi ? Probleeme on ikka kuhjaga sellel telefonil, millal küll juba see update tuleb krt.


osta väike kotike ekraani "blokiga" kuhu sisse pista oma mini ja mure kadunud =) + hoiab telefoni kriimuvaba ja mugav kasutada
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marken
Kreisi kasutaja


liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2010 21:14:57 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
anz, Kardan et jutt oli X10 minist thumbs_up.gif
X10-t ei ole jah valget, tuleb aga X8 ja see peaks küll valge olema icon_lol.gif
X10 mini on valge tagakaanega.


Kas X8 launch date on avalikustatud? rohkem huvitaks kuna x10 2.1 androidi saab icon_smile.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 72, 73, 74  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.