Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 06.09.2010 23:18:47 vasta tsitaadiga

maksan kohe ära icon_razz.gif

// krt neil kirjas, et hiljemalt 1 tööpäev varem... samas kell on suht tööpäev läbi, niiet pean lootma homme selle peale, et 40 võistlejat täis pole :\
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elisterr
HV vaatleja
elisterr

liitunud: 16.08.2009




sõnum 06.09.2010 23:44:00 vasta tsitaadiga

Juhtusin ka täna rajale. Viimasel hetkel. Kart 1 rooli, zoomski "soovitatud" nr 7 keelati ära icon_biggrin.gif

43,67 - areng tundub pidevalt jätkuvat. Aeg millega tõusin hoobilt ka AHV-ide hulgas TOP25 hulka. Pole paha, 6-7 sõitu sel rajal tehtud. icon_biggrin.gif


Homsest osalemisest: Ülikool segab natukene. Aga üritan. Kui juhtun foorides rohelisse vööndisse siis on vb isegi võimalik. Kuid kaheldav. icon_biggrin.gif On nagu kindlalt vaja, et 18.00-iks on kõik osalejad teada?(makstud)

_________________
777
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 00:05:03 vasta tsitaadiga

elisterr kirjutas:
43,67 - areng tundub pidevalt jätkuvat. Aeg millega tõusin hoobilt ka AHV-ide hulgas TOP25 hulka. Pole paha, 6-7 sõitu sel rajal tehtud. icon_biggrin.gif


Pole sugugi paha, lisasin su aja rekordite tabelisse.
https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AjGtf9ZakjRbdGdjTFJXcjVoWmR0QmU3V3ZoYy1vRXc&hl=en&single=true&gid=0&output=html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 07.09.2010 00:54:12 vasta tsitaadiga

Tal olid pooled rehvid Mojod, kas see loeb tabelisse?
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elisterr
HV vaatleja
elisterr

liitunud: 16.08.2009




sõnum 07.09.2010 01:40:14 vasta tsitaadiga

The Stig kirjutas:
Tal olid pooled rehvid Mojod, kas see loeb tabelisse?


Tuleb siis nyt kõike ilusat rikkuma... icon_biggrin.gif

_________________
777
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 01:58:40 vasta tsitaadiga

elisterr kirjutas:
The Stig kirjutas:
Tal olid pooled rehvid Mojod, kas see loeb tabelisse?


Tuleb siis nyt kõike ilusat rikkuma... icon_biggrin.gif


Tegin märke juurde - ütleme nii, et nüüd on sul kohustus ainult nn tavarehvidega ka alla 44 sekundi sõita. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 07:48:40 vasta tsitaadiga

Tabelis on ju võistlusrehvidega sõidetud ajad eraldi. icon_rolleyes.gif
Kui paigutada imelike settingutega sõidetud ajad samasse tulpa tavalistega, siis ei saa nende aegade alusel enam Allstars GP arvestust pidada.
On ju aja küsimus, millal keegi mella taoline tuleb ja kahe beer_yum.gif vahel 42s sõidab.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!


viimati muutis Andre 07.09.2010 09:36:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 09:34:46 vasta tsitaadiga

Täiendasin veel tabelit, tõstsin elisterri tulemuse tabeli lõppu.
https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AjGtf9ZakjRbdGdjTFJXcjVoWmR0QmU3V3ZoYy1vRXc&hl=en&single=true&gid=0&output=html


viimati muutis Riivo77 07.09.2010 09:55:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 09:48:46 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
Aga selle homse ürituse kohta on vähe segased andmed, facebook-s on võistluse kellajaks pandud 19.00 fk kodulehel 18.00 icon_rolleyes.gif Kumb siis õige on icon_question.gif

Nüüdseks on ka Facebookis õigeks parandatud.
Algus on 18.00

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2010 13:38:18 vasta tsitaadiga

Siit saab ideid kiivridisainiks -> http://www.uphaa.com/blog/index.php/motorcycle-helmet/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 14:43:44 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Hessu kirjutas:
Aga selle homse ürituse kohta on vähe segased andmed, facebook-s on võistluse kellajaks pandud 19.00 fk kodulehel 18.00 icon_rolleyes.gif Kumb siis õige on icon_question.gif

Nüüd on igal pool õiged andmed.
Minu andmetel on TÄNA AHV-idest kindlalt stardis:

m0nx
Riivo77
iff555
Relle
Hessu
-Koppel-
Tuutu
zoomski
elisterr

Lisaks neile on võib-olla tulemas:


rass101
iguaan
taikonaut
tsihh
tonnponn

ja ilmselt tuleb lisa!

Soovin kõigile edu ja hoian pöialt, et selles listis oleks ka homsed võitjad!


Täiendasin infot.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!


viimati muutis Andre 07.09.2010 17:23:31, muudetud 5 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brook
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2009




sõnum 07.09.2010 14:50:22 vasta tsitaadiga

Ma sõitsin võistlusrehvidega eelmine kuu 42.11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 17:01:43 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
elisterr kirjutas:
43,67 - areng tundub pidevalt jätkuvat. Aeg millega tõusin hoobilt ka AHV-ide hulgas TOP25 hulka. Pole paha, 6-7 sõitu sel rajal tehtud. icon_biggrin.gif


Pole sugugi paha, lisasin su aja rekordite tabelisse.
https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AjGtf9ZakjRbdGdjTFJXcjVoWmR0QmU3V3ZoYy1vRXc&hl=en&single=true&gid=0&output=html




Sinna tabelisse võid ka lisada minu võistlusrehvide aja 42.13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elisterr
HV vaatleja
elisterr

liitunud: 16.08.2009




sõnum 07.09.2010 17:19:47 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:

Minu andmetel on TÄNA AHV-idest kindlalt stardis:


Count me in !

_________________
777
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 22:20:07 vasta tsitaadiga

Tänased tulemused ilmuvad FK kodulehel, Facebookis, ja FK infolehel keskuse seinal.
AHV-id tegid hea alguse! thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 22:26:26 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Tänased tulemused ilmuvad FK kodulehel, Facebookis, ja FK infolehel keskuse seinal.
AHV-id tegid hea alguse! thumbs_up.gif


Kas siis kart nr 2 võitis mõlemad finaalid? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 22:29:12 vasta tsitaadiga

Ma olin nii üksi, et kolme parema finishit A-finaalis ei näinud.
Võis olla küll nii. Tuutu l oli 2. thumbs_up.gif
Hessul oli 10
iguaanil 6
Mul oli 1

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 22:29:18 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
zoomski kirjutas:
Tänased tulemused ilmuvad FK kodulehel, Facebookis, ja FK infolehel keskuse seinal.
AHV-id tegid hea alguse! thumbs_up.gif


Kas siis kart nr 2 võitis mõlemad finaalid? icon_smile.gif


Oli vist jah. Ning kart nr 6 oleks mõlemas finaalis teine olnud, kui Hessu poleks seda ära rikkunud. icon_smile.gif
Lisaks oli mõlemas finaalis esimesel stardipositsioonil kart nr 1 (zoomski ja mina), zoomski lõpetas A-finaali 4. kohaga, mina B-finaali kolmandana (no ei suutnud tolle kardiga nr 2 ja nr 6-ga võistelda)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 22:48:46 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
finaalis esimesel stardipositsioonil kart nr 1, zoomski lõpetas A-finaali 4. kohaga

Midagi ei olnud teha. Kolm paketti liikusid oluliselt kiiremini.
Ei teinud ühtegi suuremat viga. Vaid paar näpukat. (Ühel korral libisesin ovaalis pisut väliskurvi ja ükskord hilinesin kuskil kurvis hajameelsusest. Üksi sõita on igav.)
Need näpukad ei muutnud kokkuvõttes midagi ja tuleb tulemusega rahul olla.
Ajad olid tegelikult korralikud ja stabiilselt paari kümnendiku sees. Poodiumikohtade mehed olid kiiremad lihtsalt.
Järgmisel korral on uus päev, uus võistlus, uued tingimused.
Tahaks ka poodiumile! icon_cool.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 23:01:13 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Riivo77 kirjutas:
finaalis esimesel stardipositsioonil kart nr 1, zoomski lõpetas A-finaali 4. kohaga

Midagi ei olnud teha. Kolm paketti liikusid oluliselt kiiremini.
Ei teinud ühtegi suuremat viga. Vaid paar näpukat.


IMHO magasid sa ka stardi maha või lihtsalt oli 2 selline rakett võrreldes ühega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 23:04:14 vasta tsitaadiga

Ei maganud. Vajutasin gaasi, aga midagi ei hakanud juhtuma mõnda aega. icon_biggrin.gif
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 23:07:10 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Ei maganud. Vajutasin gaasi, aga midagi ei hakanud juhtuma mõnda aega. icon_biggrin.gif


Piduri ikka lasid ka lahti? icon_razz.gif (ok, mis ma ikka ilgun, ei saanud ju isegi a finaali mitte icon_smile.gif)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 23:39:34 vasta tsitaadiga

Esinelik oli vähemalt kindlalt AHV-d, viiendat kohta ma juba ei tea.
Ei saa öelda et endal oleks halvasti läinud, Tuutu pääses alguses suure eduga eest minema, suutsin umbes samas tempos sõita nii pool sõitu ( vähemalt silma järgi) aga siis oli tagant märgata iguaani kes liigus selgelt kiiremini.
Kart 10 oli kiire aga pidurid oli suhteliselt kehvad, kas ei pidurdanud pea üldse või oli blokkis, üritasin siis boksikurvis pidurdamisi hilisemaks jätta aga just sealt hakkasid vead tekkima ja iguaan sai lõpuks ikka päris lähedale. Samas ega tagaosa kah eriti paigal ei tahtnud püsida, taga lauges oleks paar korda peaaegu rehvidesse sõitnud icon_redface.gif
Oleks mõned ringid veel siis oleks täita reaalne, et oleks oma koha kaotanud.


Igatahes järgmine nädal uuesti icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 00:56:25 vasta tsitaadiga

Tänased tulemused (võetud FK Keskuse Facebooki lehelt):
A-finaal
1. Kristofer Viilman 42,68
2. Esper Tamme 42,95
3. Urmas Heinmaa 42,82
4. Andre Soom 43,57
5. Dimitri Eivin 43,87
6. Sven Viin 44,05
7. Elister Kangur 43,30
8. Martti Pokkinen 44,39
9. Taavi Koppel 44,32
10. Ivo Steinberg 44,19
B-finaal
11. Ahti Viisitamm 43,27
12. Gleb Koginov 43,32
13. Riivo Reinvart 43,45
14. Ruslan Pleshanov 43,96
15. Relle Rama 44,13
16. Aleksander Hunt 44,15
17. Tõnis Kuusalu 43,55
18. Henri Kivimägi 43,50
19. Aleksander Jatsenko 43,63
20. Oliver Suigussaar 43,63
21. Carl Koort 48,59

Paluks muidugi lahkelt tähele panna, et ma sõitsin B-finaalis kiirema ringiaja kui zoomski sama kardiga A-finaalis.icon_wink.gif
Paar täpsustust veel lisaks - kvali võitis zoomski ajaga 42,50.
The Stigi kinnitusel olid kartidel all võistlusrehvid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elisterr
HV vaatleja
elisterr

liitunud: 16.08.2009




sõnum 08.09.2010 04:02:27 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:

Tegin märke juurde - ütleme nii, et nüüd on sul kohustus ainult nn tavarehvidega ka alla 44 sekundi sõita. icon_smile.gif


Ma nüüd ei tea, minu kardil olid tavalised bridgestoned all, aga vb need ka võistlusrehivd.
Igastahes, as u wish, soojenduses 43.90.. kvalis 43.40... finaali 43.30.... icon_wink.gif



Sõit ise oli tore. Ainult avaringi intsident kus mind lõpuks ninapidi valli seisma suruti ja viimasele kohale lükati oli miinus. Aga A-finaali 7. koht, pole minu kohta kehva... (Kui just Stig nüüd kardi tuuningu kohta infot jagama ei tule icon_biggrin.gif)

_________________
777
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 09:05:07 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
Paluks muidugi lahkelt tähele panna, et ma sõitsin B-finaalis kiirema ringiaja kui zoomski sama kardiga A-finaalis.icon_wink.gif
Paar täpsustust veel lisaks - kvali võitis zoomski ajaga 42,50.
The Stigi kinnitusel olid kartidel all võistlusrehvid.


Peaksin vist täpsustuseks lisama, et A-finaali ajal olid boksikurvis rehvid rajal laiali, aga mis ma siin ikka vabandan... icon_lol.gif
Riivo, kõva aeg anyway! thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 10:27:12 vasta tsitaadiga

elisterr kirjutas:
Riivo77 kirjutas:

Tegin märke juurde - ütleme nii, et nüüd on sul kohustus ainult nn tavarehvidega ka alla 44 sekundi sõita. icon_smile.gif


Ma nüüd ei tea, minu kardil olid tavalised bridgestoned all, aga vb need ka võistlusrehivd.


Mina sain aru, et needsamad Bridgestoned ongi "mittetavarehvid" ning sel põhjusel ei lähe ka eilsed superajad meie rekordite tabelisse.
Mis kart sul muidu finaalis oli (mitte, et sel erilist tähtust oleks, niisama küsin)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elisterr
HV vaatleja
elisterr

liitunud: 16.08.2009




sõnum 08.09.2010 13:00:29 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
elisterr kirjutas:
Riivo77 kirjutas:

Tegin märke juurde - ütleme nii, et nüüd on sul kohustus ainult nn tavarehvidega ka alla 44 sekundi sõita. icon_smile.gif


Ma nüüd ei tea, minu kardil olid tavalised bridgestoned all, aga vb need ka võistlusrehivd.


Mina sain aru, et needsamad Bridgestoned ongi "mittetavarehvid" ning sel põhjusel ei lähe ka eilsed superajad meie rekordite tabelisse.
Mis kart sul muidu finaalis oli (mitte, et sel erilist tähtust oleks, niisama küsin)?


Nr9

_________________
777
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 16:45:50 vasta tsitaadiga

Siin on Tallink Cup-i üldtabel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 08.09.2010 17:38:10 vasta tsitaadiga

esimese etapi kohad 1, 2 ja 6 on kogemata boldid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 17:42:24 vasta tsitaadiga

m0nx kirjutas:
esimese etapi kohad 1, 2 ja 6 on kogemata boldid?


Parandasin ära ning muutsin üldse tabelit natuke selgemaks (vähemalt enda arvates).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 19:02:50 vasta tsitaadiga

Keegi tagamaid teab, miks ja kellele B-finaalis viimase hoiatuse lippu näidati?
Tõenäoliselt oli kart nr 10.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 19:20:15 vasta tsitaadiga

gaas ja pidur korraga icon_wink.gif see ka võimalik põhjus miks mul nii kehvad pidurid finaalis olid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 08.09.2010 19:41:33 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
gaas ja pidur korraga icon_wink.gif see ka võimalik põhjus miks mul nii kehvad pidurid finaalis olid.


Huvitav, kas ta meelega vajutas mõlemaid pedaale?

Mul on FK-s küll mõnel masinal gaas peale jäänud. Taga lauges ja boksikurvis on mõnikord seetõttu tegemist olnud.

Kas hobikardiga on üldse mingit eelist kui gaasi ja pidurit korraga kasutada? Natukenegi pidurit puutud siis kaob ju kiirus ära. WRC-s panevad jah gaas põhjas ja vahest õrnalt pidurit, et masinat kontrolli all hoida. Ringrajal vist selliseid olukordi polegi? Vähemalt ideaalselt sõites.

_________________
Imperfection is perfect
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brook
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2009




sõnum 08.09.2010 21:32:21 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Keegi tagamaid teab, miks ja kellele B-finaalis viimase hoiatuse lippu näidati?
Tõenäoliselt oli kart nr 10.


Mina tean, minult tuli see märkus. Tüüp sõitis puu kurvis kohati mõlemad pidurid all, seega ütlesin, et tehtaks hoiatus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 21:40:35 vasta tsitaadiga

Brook kirjutas:
Tüüp sõitis puu kurvis kohati mõlemad pidurid all


Vähe nihu läks vist icon_smile.gif

Anyway selle lipp toodi eriti varakult nähtavale, ma juba jõudsin mõelda et millega ma nüüd hakkama sain
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 21:50:50 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Hessu kirjutas:
gaas ja pidur korraga icon_wink.gif see ka võimalik põhjus miks mul nii kehvad pidurid finaalis olid.


Huvitav, kas ta meelega vajutas mõlemaid pedaale?

Mul on FK-s küll mõnel masinal gaas peale jäänud. Taga lauges ja boksikurvis on mõnikord seetõttu tegemist olnud.




Peale teda sõitsin sama kardiga A finaali ja ei jäänud peale icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 16:11:11 vasta tsitaadiga

Homme õhtul II etapp.

Stardis:

Hessu
Tuutu
m0nx
Relle
-Koppel-
Riivo77
iguaan icon_question.gif
vik1ng icon_question.gif
The Stig icon_question.gif
zoomski icon_question.gif
YOU icon_question.gif

Keegi veel lisandub?

TABELISEIS enne teist etappi!

_________________
TULE KARTI SÕITMA!


viimati muutis Andre 14.09.2010 15:32:27, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 13.09.2010 16:47:55 vasta tsitaadiga

Olen tulemas... õhtul kannan neile raha ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 13.09.2010 17:29:00 vasta tsitaadiga

Olen ka kindlalt stardis icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 13.09.2010 18:26:34 vasta tsitaadiga

sama siin... loodan aint sellepeale, et kohapeal makstes mahun starting listi.... laisk on olla, ei viitsi netipanka ronida...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 18:57:59 vasta tsitaadiga

90% kindel, et olen stardis.
Jään lootma, et mahub kohapeal arveldades rajale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 15:04:07 vasta tsitaadiga

Iff ei saa tulla.
Võtsin nimekirjast maha.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 15:05:29 vasta tsitaadiga

Olen kohal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 14.09.2010 16:46:11 vasta tsitaadiga

kuule zoomski ära mind sinna kirja pane, ma küll ei taha esimeste seas olla, eriti kui vihma on mingi hetk sadand....
ma ikka ise kohapeal mõtsin regada....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 17:17:47 vasta tsitaadiga

TÄNA II etapp icon_exclaim.gif

Stardis:

Hessu
Tuutu
m0nx
Relle
-Koppel-
Riivo77
vik1ng
rass101
zoomski
iguaan icon_question.gif
YOU icon_question.gif

Keegi veel lisandub?

TABELISEIS enne teist etappi!
UPDATE!

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 14.09.2010 20:34:43 vasta tsitaadiga

minu tänane hüüdlause on kuradi jevgeni....
ahto/hessu püüdmiseks jäin sõidu algul liiga kauaks jevgeni taha, ning hiljem kui hessu kätte sain, siis boxi kurvis vältimaks hessule otsa lendamist tegin spinni, ning viimasel ringil sain härra jevgeni taga "ägedaid" manöövreid küllaga nähtud icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 21:56:25 vasta tsitaadiga

1. rass101
2. Tuutu
3. vik1ng

zoomski thumbs_down.gif icon_evil.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 22:10:56 vasta tsitaadiga

Võitsin, kahjuks küll ainult B-finaali. Aga zoomskist ikkagi eespool. icon_cool.gif
Lisaksin veel seda, et startisin kolmandalt kohalt, aga esimene ring õnnestus 100%. Vahetult peale starti tuli küll Zoomski praktiliselt kõrvale, aga esimesse S-i sain siiski ees minna ning veelgi enam, sain S-ist välja selgelt paremini kui 2. koha omanik. Võtsin sirge alguses juba kohe tuulde ning taga lauges tagsipöördes läksin kõrvale ja mööda. 1. koht tegi puukurvist välja minnes vea ja nii saingi temast ka mööda ning esimese ringi lõpuks esimeseks. Edasi ootasin lõppu. Vahepeal oli küll 2. koha omanik natukene lähenenud, aga mina ei tea sellest midagi, ei tegelenud selja taha vaatamisega. icon_smile.gif
B-finaali 3. oligi Zoomski.


viimati muutis Riivo77 14.09.2010 22:52:08, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 14.09.2010 22:45:58 vasta tsitaadiga

Midagi on maailmas valesti.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.