|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
06.09.2010 23:18:47
|
|
|
maksan kohe ära
// krt neil kirjas, et hiljemalt 1 tööpäev varem... samas kell on suht tööpäev läbi, niiet pean lootma homme selle peale, et 40 võistlejat täis pole :\
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elisterr
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2009
|
06.09.2010 23:44:00
|
|
|
Juhtusin ka täna rajale. Viimasel hetkel. Kart 1 rooli, zoomski "soovitatud" nr 7 keelati ära
43,67 - areng tundub pidevalt jätkuvat. Aeg millega tõusin hoobilt ka AHV-ide hulgas TOP25 hulka. Pole paha, 6-7 sõitu sel rajal tehtud.
Homsest osalemisest: Ülikool segab natukene. Aga üritan. Kui juhtun foorides rohelisse vööndisse siis on vb isegi võimalik. Kuid kaheldav. On nagu kindlalt vaja, et 18.00-iks on kõik osalejad teada?(makstud)
_________________ 777 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
07.09.2010 00:54:12
|
|
|
Tal olid pooled rehvid Mojod, kas see loeb tabelisse?
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elisterr
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2009
|
07.09.2010 01:40:14
|
|
|
| The Stig kirjutas: |
| Tal olid pooled rehvid Mojod, kas see loeb tabelisse? |
Tuleb siis nyt kõike ilusat rikkuma...
_________________ 777 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
07.09.2010 01:58:40
|
|
|
| elisterr kirjutas: |
| The Stig kirjutas: |
| Tal olid pooled rehvid Mojod, kas see loeb tabelisse? |
Tuleb siis nyt kõike ilusat rikkuma...  |
Tegin märke juurde - ütleme nii, et nüüd on sul kohustus ainult nn tavarehvidega ka alla 44 sekundi sõita.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
07.09.2010 07:48:40
|
|
|
Tabelis on ju võistlusrehvidega sõidetud ajad eraldi.
Kui paigutada imelike settingutega sõidetud ajad samasse tulpa tavalistega, siis ei saa nende aegade alusel enam Allstars GP arvestust pidada.
On ju aja küsimus, millal keegi mella taoline tuleb ja kahe vahel 42s sõidab.
_________________ TULE KARTI SÕITMA!
viimati muutis Andre 07.09.2010 09:36:41, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
07.09.2010 09:48:46
|
|
|
| Hessu kirjutas: |
Aga selle homse ürituse kohta on vähe segased andmed, facebook-s on võistluse kellajaks pandud 19.00 fk kodulehel 18.00 Kumb siis õige on  |
Nüüdseks on ka Facebookis õigeks parandatud.
Algus on 18.00
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
07.09.2010 14:43:44
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
| Hessu kirjutas: |
Aga selle homse ürituse kohta on vähe segased andmed, facebook-s on võistluse kellajaks pandud 19.00 fk kodulehel 18.00 Kumb siis õige on  |
Nüüd on igal pool õiged andmed.
Minu andmetel on TÄNA AHV-idest kindlalt stardis:
m0nx
Riivo77
iff555
Relle
Hessu
-Koppel-
Tuutu
zoomski
elisterr
Lisaks neile on võib-olla tulemas:
rass101
iguaan
taikonaut
tsihh
tonnponn
ja ilmselt tuleb lisa!
Soovin kõigile edu ja hoian pöialt, et selles listis oleks ka homsed võitjad! |
Täiendasin infot.
_________________ TULE KARTI SÕITMA!
viimati muutis Andre 07.09.2010 17:23:31, muudetud 5 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brook
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2009
|
07.09.2010 14:50:22
|
|
|
| Ma sõitsin võistlusrehvidega eelmine kuu 42.11
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
07.09.2010 17:01:43
|
|
|
Sinna tabelisse võid ka lisada minu võistlusrehvide aja 42.13
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elisterr
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2009
|
07.09.2010 17:19:47
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
Minu andmetel on TÄNA AHV-idest kindlalt stardis:
|
Count me in !
_________________ 777 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
07.09.2010 22:20:07
|
|
|
Tänased tulemused ilmuvad FK kodulehel, Facebookis, ja FK infolehel keskuse seinal.
AHV-id tegid hea alguse!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
07.09.2010 22:26:26
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
Tänased tulemused ilmuvad FK kodulehel, Facebookis, ja FK infolehel keskuse seinal.
AHV-id tegid hea alguse!  |
Kas siis kart nr 2 võitis mõlemad finaalid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
07.09.2010 22:29:12
|
|
|
Ma olin nii üksi, et kolme parema finishit A-finaalis ei näinud.
Võis olla küll nii. Tuutu l oli 2.
Hessul oli 10
iguaanil 6
Mul oli 1
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
07.09.2010 22:29:18
|
|
|
| tsihh kirjutas: |
| zoomski kirjutas: |
Tänased tulemused ilmuvad FK kodulehel, Facebookis, ja FK infolehel keskuse seinal.
AHV-id tegid hea alguse!  |
Kas siis kart nr 2 võitis mõlemad finaalid?  |
Oli vist jah. Ning kart nr 6 oleks mõlemas finaalis teine olnud, kui Hessu poleks seda ära rikkunud.
Lisaks oli mõlemas finaalis esimesel stardipositsioonil kart nr 1 (zoomski ja mina), zoomski lõpetas A-finaali 4. kohaga, mina B-finaali kolmandana (no ei suutnud tolle kardiga nr 2 ja nr 6-ga võistelda)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
07.09.2010 22:48:46
|
|
|
| Riivo77 kirjutas: |
| finaalis esimesel stardipositsioonil kart nr 1, zoomski lõpetas A-finaali 4. kohaga |
Midagi ei olnud teha. Kolm paketti liikusid oluliselt kiiremini.
Ei teinud ühtegi suuremat viga. Vaid paar näpukat. (Ühel korral libisesin ovaalis pisut väliskurvi ja ükskord hilinesin kuskil kurvis hajameelsusest. Üksi sõita on igav.)
Need näpukad ei muutnud kokkuvõttes midagi ja tuleb tulemusega rahul olla.
Ajad olid tegelikult korralikud ja stabiilselt paari kümnendiku sees. Poodiumikohtade mehed olid kiiremad lihtsalt.
Järgmisel korral on uus päev, uus võistlus, uued tingimused.
Tahaks ka poodiumile!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
07.09.2010 23:01:13
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
| Riivo77 kirjutas: |
| finaalis esimesel stardipositsioonil kart nr 1, zoomski lõpetas A-finaali 4. kohaga |
Midagi ei olnud teha. Kolm paketti liikusid oluliselt kiiremini.
Ei teinud ühtegi suuremat viga. Vaid paar näpukat. |
IMHO magasid sa ka stardi maha või lihtsalt oli 2 selline rakett võrreldes ühega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
07.09.2010 23:04:14
|
|
|
Ei maganud. Vajutasin gaasi, aga midagi ei hakanud juhtuma mõnda aega.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
07.09.2010 23:07:10
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
Ei maganud. Vajutasin gaasi, aga midagi ei hakanud juhtuma mõnda aega.  |
Piduri ikka lasid ka lahti? (ok, mis ma ikka ilgun, ei saanud ju isegi a finaali mitte )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
07.09.2010 23:39:34
|
|
|
Esinelik oli vähemalt kindlalt AHV-d, viiendat kohta ma juba ei tea.
Ei saa öelda et endal oleks halvasti läinud, Tuutu pääses alguses suure eduga eest minema, suutsin umbes samas tempos sõita nii pool sõitu ( vähemalt silma järgi) aga siis oli tagant märgata iguaani kes liigus selgelt kiiremini.
Kart 10 oli kiire aga pidurid oli suhteliselt kehvad, kas ei pidurdanud pea üldse või oli blokkis, üritasin siis boksikurvis pidurdamisi hilisemaks jätta aga just sealt hakkasid vead tekkima ja iguaan sai lõpuks ikka päris lähedale. Samas ega tagaosa kah eriti paigal ei tahtnud püsida, taga lauges oleks paar korda peaaegu rehvidesse sõitnud
Oleks mõned ringid veel siis oleks täita reaalne, et oleks oma koha kaotanud.
Igatahes järgmine nädal uuesti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
08.09.2010 00:56:25
|
|
|
Tänased tulemused (võetud FK Keskuse Facebooki lehelt):
A-finaal
1. Kristofer Viilman 42,68
2. Esper Tamme 42,95
3. Urmas Heinmaa 42,82
4. Andre Soom 43,57
5. Dimitri Eivin 43,87
6. Sven Viin 44,05
7. Elister Kangur 43,30
8. Martti Pokkinen 44,39
9. Taavi Koppel 44,32
10. Ivo Steinberg 44,19
B-finaal
11. Ahti Viisitamm 43,27
12. Gleb Koginov 43,32
13. Riivo Reinvart 43,45
14. Ruslan Pleshanov 43,96
15. Relle Rama 44,13
16. Aleksander Hunt 44,15
17. Tõnis Kuusalu 43,55
18. Henri Kivimägi 43,50
19. Aleksander Jatsenko 43,63
20. Oliver Suigussaar 43,63
21. Carl Koort 48,59
Paluks muidugi lahkelt tähele panna, et ma sõitsin B-finaalis kiirema ringiaja kui zoomski sama kardiga A-finaalis.
Paar täpsustust veel lisaks - kvali võitis zoomski ajaga 42,50.
The Stigi kinnitusel olid kartidel all võistlusrehvid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elisterr
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2009
|
08.09.2010 04:02:27
|
|
|
| Riivo77 kirjutas: |
Tegin märke juurde - ütleme nii, et nüüd on sul kohustus ainult nn tavarehvidega ka alla 44 sekundi sõita.  |
Ma nüüd ei tea, minu kardil olid tavalised bridgestoned all, aga vb need ka võistlusrehivd.
Igastahes, as u wish, soojenduses 43.90.. kvalis 43.40... finaali 43.30....
Sõit ise oli tore. Ainult avaringi intsident kus mind lõpuks ninapidi valli seisma suruti ja viimasele kohale lükati oli miinus. Aga A-finaali 7. koht, pole minu kohta kehva... (Kui just Stig nüüd kardi tuuningu kohta infot jagama ei tule )
_________________ 777 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
08.09.2010 09:05:07
|
|
|
| Riivo77 kirjutas: |
Paluks muidugi lahkelt tähele panna, et ma sõitsin B-finaalis kiirema ringiaja kui zoomski sama kardiga A-finaalis.
Paar täpsustust veel lisaks - kvali võitis zoomski ajaga 42,50.
The Stigi kinnitusel olid kartidel all võistlusrehvid. |
Peaksin vist täpsustuseks lisama, et A-finaali ajal olid boksikurvis rehvid rajal laiali, aga mis ma siin ikka vabandan...
Riivo, kõva aeg anyway!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
08.09.2010 10:27:12
|
|
|
| elisterr kirjutas: |
| Riivo77 kirjutas: |
Tegin märke juurde - ütleme nii, et nüüd on sul kohustus ainult nn tavarehvidega ka alla 44 sekundi sõita.  |
Ma nüüd ei tea, minu kardil olid tavalised bridgestoned all, aga vb need ka võistlusrehivd. |
Mina sain aru, et needsamad Bridgestoned ongi "mittetavarehvid" ning sel põhjusel ei lähe ka eilsed superajad meie rekordite tabelisse.
Mis kart sul muidu finaalis oli (mitte, et sel erilist tähtust oleks, niisama küsin)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elisterr
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2009
|
08.09.2010 13:00:29
|
|
|
| Riivo77 kirjutas: |
| elisterr kirjutas: |
| Riivo77 kirjutas: |
Tegin märke juurde - ütleme nii, et nüüd on sul kohustus ainult nn tavarehvidega ka alla 44 sekundi sõita.  |
Ma nüüd ei tea, minu kardil olid tavalised bridgestoned all, aga vb need ka võistlusrehivd. |
Mina sain aru, et needsamad Bridgestoned ongi "mittetavarehvid" ning sel põhjusel ei lähe ka eilsed superajad meie rekordite tabelisse.
Mis kart sul muidu finaalis oli (mitte, et sel erilist tähtust oleks, niisama küsin)? |
Nr9
_________________ 777 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
08.09.2010 17:38:10
|
|
|
| esimese etapi kohad 1, 2 ja 6 on kogemata boldid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
08.09.2010 17:42:24
|
|
|
| m0nx kirjutas: |
| esimese etapi kohad 1, 2 ja 6 on kogemata boldid? |
Parandasin ära ning muutsin üldse tabelit natuke selgemaks (vähemalt enda arvates).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
08.09.2010 19:02:50
|
|
|
Keegi tagamaid teab, miks ja kellele B-finaalis viimase hoiatuse lippu näidati?
Tõenäoliselt oli kart nr 10.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
08.09.2010 19:20:15
|
|
|
gaas ja pidur korraga see ka võimalik põhjus miks mul nii kehvad pidurid finaalis olid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
08.09.2010 19:41:33
|
|
|
| Hessu kirjutas: |
gaas ja pidur korraga see ka võimalik põhjus miks mul nii kehvad pidurid finaalis olid. |
Huvitav, kas ta meelega vajutas mõlemaid pedaale?
Mul on FK-s küll mõnel masinal gaas peale jäänud. Taga lauges ja boksikurvis on mõnikord seetõttu tegemist olnud.
Kas hobikardiga on üldse mingit eelist kui gaasi ja pidurit korraga kasutada? Natukenegi pidurit puutud siis kaob ju kiirus ära. WRC-s panevad jah gaas põhjas ja vahest õrnalt pidurit, et masinat kontrolli all hoida. Ringrajal vist selliseid olukordi polegi? Vähemalt ideaalselt sõites.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brook
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2009
|
08.09.2010 21:32:21
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
Keegi tagamaid teab, miks ja kellele B-finaalis viimase hoiatuse lippu näidati?
Tõenäoliselt oli kart nr 10. |
Mina tean, minult tuli see märkus. Tüüp sõitis puu kurvis kohati mõlemad pidurid all, seega ütlesin, et tehtaks hoiatus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
08.09.2010 21:40:35
|
|
|
| Brook kirjutas: |
| Tüüp sõitis puu kurvis kohati mõlemad pidurid all |
Vähe nihu läks vist
Anyway selle lipp toodi eriti varakult nähtavale, ma juba jõudsin mõelda et millega ma nüüd hakkama sain
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
08.09.2010 21:50:50
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| Hessu kirjutas: |
gaas ja pidur korraga see ka võimalik põhjus miks mul nii kehvad pidurid finaalis olid. |
Huvitav, kas ta meelega vajutas mõlemaid pedaale?
Mul on FK-s küll mõnel masinal gaas peale jäänud. Taga lauges ja boksikurvis on mõnikord seetõttu tegemist olnud.
|
Peale teda sõitsin sama kardiga A finaali ja ei jäänud peale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
13.09.2010 16:47:55
|
|
|
| Olen tulemas... õhtul kannan neile raha ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Relle
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2009
|
13.09.2010 17:29:00
|
|
|
Olen ka kindlalt stardis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
13.09.2010 18:26:34
|
|
|
| sama siin... loodan aint sellepeale, et kohapeal makstes mahun starting listi.... laisk on olla, ei viitsi netipanka ronida...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahto
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.09.2002
|
13.09.2010 18:57:59
|
|
|
90% kindel, et olen stardis.
Jään lootma, et mahub kohapeal arveldades rajale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
14.09.2010 15:04:07
|
|
|
Iff ei saa tulla.
Võtsin nimekirjast maha.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
14.09.2010 15:05:29
|
|
|
| Olen kohal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
14.09.2010 16:46:11
|
|
|
kuule zoomski ära mind sinna kirja pane, ma küll ei taha esimeste seas olla, eriti kui vihma on mingi hetk sadand....
ma ikka ise kohapeal mõtsin regada....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
14.09.2010 20:34:43
|
|
|
minu tänane hüüdlause on kuradi jevgeni....
ahto/hessu püüdmiseks jäin sõidu algul liiga kauaks jevgeni taha, ning hiljem kui hessu kätte sain, siis boxi kurvis vältimaks hessule otsa lendamist tegin spinni, ning viimasel ringil sain härra jevgeni taga "ägedaid" manöövreid küllaga nähtud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
14.09.2010 21:56:25
|
|
|
1. rass101
2. Tuutu
3. vik1ng
zoomski
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
14.09.2010 22:10:56
|
|
|
Võitsin, kahjuks küll ainult B-finaali. Aga zoomskist ikkagi eespool.
Lisaksin veel seda, et startisin kolmandalt kohalt, aga esimene ring õnnestus 100%. Vahetult peale starti tuli küll Zoomski praktiliselt kõrvale, aga esimesse S-i sain siiski ees minna ning veelgi enam, sain S-ist välja selgelt paremini kui 2. koha omanik. Võtsin sirge alguses juba kohe tuulde ning taga lauges tagsipöördes läksin kõrvale ja mööda. 1. koht tegi puukurvist välja minnes vea ja nii saingi temast ka mööda ning esimese ringi lõpuks esimeseks. Edasi ootasin lõppu. Vahepeal oli küll 2. koha omanik natukene lähenenud, aga mina ei tea sellest midagi, ei tegelenud selja taha vaatamisega.
B-finaali 3. oligi Zoomski.
viimati muutis Riivo77 14.09.2010 22:52:08, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
14.09.2010 22:45:58
|
|
|
Midagi on maailmas valesti.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|