|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
05.09.2010 00:47:27
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| Kas neid fikkereid, tviitereid, feisspuukse jms roosat perverssusi mhfsha ka annab lasta ve? |
Milleks siis üldse selline telefon osta
See facebooki, twitteri jms. pidev syncimine ongi selle telefoni suurim pluss. Facebooki notificationi tulevad otse telefoni.
Telefoniraamat on ka facebookiga lingitud, kui keegi helistab, siis näitab tema FB pilti.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.09.2010 01:14:18
|
|
|
oioi. morgoth, sul asjad ikka päris sassis!
ei seda ega ühtki teist telefoni pole loodud Feissbooki silmas pidades!
üks asi on nõmedusele tugineda, teine sellest lähtuda...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.09.2010 12:04:21
|
|
|
nonii, nüüd olen siis juba viimase piirini pissed off 7-8k hinnaklassi TELEFONILT eeldaks, et asi toimiks, aga ei no kus sa sellega siis. nüüd siis sees autorestart jama. natuke aega annab netis olla, siis puuks, pilt must ja nõksa ajapärast tilltoll, ma nüüd ärkasin. QUIETLY BRILLIANT????? quiet MY ASS. sisselülitamisel lõugab nagu segane ja pole veel sellist settingsit leidnud, et welcome skreen ära keelata või vähemalt vaigistada. ja see restarti teema. oleks siis esimest korda. üks õhtu nussis iga paari minuti tagant.
uurisin ka netist seda asja ja ülla-ülla, ma polegi ainuke, kellel selline kepp. garantiisse pole mõtet saata, kuna seal öeldakse roosade silmadega, et töötab ju.
Kellel plaan HTC Desire osta, valige midagi sellist, mis töötab. see ei ole normaalne, et 8k TELEFON lambist pildi tasku paneb ja weebibrauser näkku nussib.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
05.09.2010 12:08:35
|
|
|
| Sulle lihtsalt vigane isend sattunud; endal pole selliseid jamasid veel olnud. Saada garantiisee ikka.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.09.2010 12:10:06
|
|
|
Traf, lugesin netist erinevatest foorumitest selle kohta. on saadetud garantiisse. öeldakse lihtsalt, et viga ei leitud, raud korras ja tuleb sama targana tagasi.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
05.09.2010 12:50:33
|
|
|
| Proovida ikka võib. Selle asemel, et üritada oma erandlik telefon korda saada, kirud Desire't mitmes teemas korraga, jättes mulje, et kõik ongi sellised. Igasugusesse tehnikasse satub praaki, olgu selleks siis telefon, sülearvuti või veekeetja.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
05.09.2010 13:47:08
|
|
|
Mul on mitmel tuttaval Desire ja kõik on väga rahul.
Alati võib muidu osta Nokia 1208. Aku peab pea 2 nädalat ja softiprobleeme praktiliselt ei ole
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
05.09.2010 13:48:42
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| sisselülitamisel lõugab nagu segane ja pole veel sellist settingsit leidnud |
olgu symbian muidu mis ta on aga selliste pisiasjade osas on androidist parem. nokia 5800 sai maha keerata need.
Androidi puhul aga lahenduseks root nagu paljude muudegi probleemide korral. Ise esimese asjana peale rootimist kustutasin poweron ja shutdown
helina ära.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.09.2010 14:03:49
|
|
|
... eriti tore pisiasi, mida suisa eelisena mainida samas, kui kõik muu on kinni ja lukus, ning pole ka reeglina võimalust root'ida
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
05.09.2010 14:26:38
|
|
|
pole mitte ühtegi taolist probleemi kohanud enda telefonil nagu NATAS999, kogeb. Proovisin ka alternatiivseid brausereid kuid telefoni enda native asi on kõige parem.
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
05.09.2010 16:52:56
|
|
|
Kodanik NATAS999 peaks lihtsalt Nokia(excluding N900) või iPhone'i ostma. Kõik on ülilihtne ja midagi ei saa ilma tõsise süvenemiseta tuksi keerata.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
05.09.2010 17:24:56
|
|
|
Ma pole oma Desire't rootinud, aga sisselülitamisel on vaikus.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AnnaAbi
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
05.09.2010 17:27:16
|
|
|
| Mul "Vibration Mode" peal ja samuti ei tee häält sisselülitamisel.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
06.09.2010 14:37:21
|
|
|
Ma tean, et teise õnnetuse üle pole ilus naerda, aga selle lehe esimene post on väga viis. Äkki viitad mõned kohad, kus täpselt sama probleemi kirjeldatakse (ja sinu vihjest sain aru, et üsna massiliselt). Minu telefon ka selliseid sümptomeid ei oma, samas aga läks mu 5kuud vana Brauni veekeetja katki. Vaadake raisk, et te seda marki toodet ei oska, XXX krooni eest selline pask! Kvaliteet my ass! Sisselülitamisel ei lähe nupp põlema!!!!!111üksüksüks
Kui telefon on tõesti katki nagu sa kirjeldad ning garantii keeldub aitamast (jällegi eeldusel et sa tõtt räägid) siis on tegu väga kehva klienditeeninduse ja garantiitingimustega Küll aga ei tähenda see, et suurem osa Desiredest on vigased mida sa üritad siin öelda.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
06.09.2010 15:55:33
|
|
|
Esimene tulemus, esimene vastus tõstatatud probleemile:
| tsitaat: |
| Just had the same issue with my phone. Because I was out of the 14 day return policy with mobile phones direct I had to send it backto HTC under warranty. They couldn't find a fault and reflashed the ROM which seems to have done the trick. |
Mulle tundub küll, et asi pole telefoni korda saamises vaid niisama vingumises.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
06.09.2010 15:58:24
|
|
|
| NATAS999, Irw, random reboot märgusõnaks? Mis järgmiseks, Desire on pask sest "android random crash" annab googlis palju tulemusi? Viska telefoniga kajakat ja osta nokia või iphone nagu eespool soovitati.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
06.09.2010 15:58:45
|
|
|
| Traf kirjutas: |
| tsitaat: |
| Just had the same issue with my phone. Because I was out of the 14 day return policy with mobile phones direct I had to send it backto HTC under warranty. They couldn't find a fault and reflashed the ROM which seems to have done the trick. |
|
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tourell
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2002
|
06.09.2010 16:14:54
|
|
|
Tere. Mure selline et emaili kontrollimine ja appbrainist programmide downloadimine töötab ainult koduses wifi võrgus või siis läbi mobiilse neti.
Kuskil avalikus wifi levialas seda ei tee. Samas netis surfata saab ka appbrainis saab liikuda aga miskit tõmmata ei saa. Kas kuskil mingi linnuke puudu?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
06.09.2010 16:19:20
|
|
|
igas seadmes võib leida kümneid kui mitte sadu vigu. Sa NATAS999 oled siin enne ka kõvasti vingunud, ja nentinud et oleks pidanud Galaxy Si ostma hoopis. müü telefon maha ja tekita see endale
minu DEsire töötab väga viisakalt ning mingeid probleeme ei ole
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
06.09.2010 16:21:55
|
|
|
| flake kirjutas: |
igas seadmes võib leida kümneid kui mitte sadu vigu. Sa NATAS999 oled siin enne ka kõvasti vingunud, ja nentinud et oleks pidanud Galaxy Si ostma hoopis. müü telefon maha ja tekita see endale
minu DEsire töötab väga viisakalt ning mingeid probleeme ei ole  |
Sama siin kõik töötab laitmatult
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
06.09.2010 16:22:01
|
|
|
ei tekita ma enam midagi . niipalju oidu peas ikka oli, et w200 alles jätsin.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
06.09.2010 16:27:37
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
ei tekita ma enam midagi . niipalju oidu peas ikka oli, et w200 alles jätsin. |
Kui ei meeldi osta teine telefon endale.
See ei tähenda, et sul ei tööta siis teistel probleeme on. Enda tutvusringkonnas pole küll kellelgi laita midagi.
Vii garantiisse vms aitab siin oma w200 kiitmisest
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TS2000
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2007
|
06.09.2010 17:07:51
|
|
|
Ma olen ka oma pilliga üldiselt väga rahul. Kui norida, siis on kaks väga väikest muret:
1) Viimasel ajal ühendab Wifi end aeg-ajalt ise võrgust lahti, kui pikalt kasutamat on (näiteks öösiti). Wifi on mul kogu aeg sees olnud ja seni seda jama ei olnud. Alles eelmisel nädalal tekkis. Samas kasutades ei ole Wifi'ga probleeme esinenud.
2) Kui kuulata klappidega muusikat ja on vaiksem koht või panna pausile, siis on kuulda taustal hästi vaikset krõpsumist/raksumist. Originaalklappidega on seda kuulda minimaalselt, kuid kasutades tundlikumaid klappe, on paremini kuulda. Kas teistel on sama nähtus? Õnneks on see nii vaikselt, et muusika kuulamisel on märgatav ainult lugudel, milles on vaiksemad kohad.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.09.2010 17:42:21
|
|
|
TS2000, see wifi jama võib tulla paljudest asjaoludest, mis ei pruugi üldse sinu föönist sõltuda n. naaber pani endale kah wifi purgi üles, mis karjub nüüd sinu omast üle või kattuvad wifi kanalid. Aidata võib wifi purgi ümber tõstmine või kanali vahetamine alasse, kus konkurente pole.
Teise probleemi puhul proovi, kui paned fööni "lennuki režiimi", kas siis on kah häireid kosta ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
06.09.2010 17:53:52
|
|
|
TS2000, wifi analyzer hea app, mis näitab ära, mitu purki, kui tugevalt ja mis kanalil pritsib.klappide kohta ei oska midagi öelda, pole kunagi kasutand. Kodus nagunii kõllid ja väljas, kui vaja, siis läheb telfi oma kõll käiku, kuna siis tavaliselt ka asjast huvitatud ümberringi piidlemas.
Hmm, whadayaknow, töötab täitsa ka ilma simita 
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.09.2010 18:11:20
|
|
|
... miks ei peaks töötama ? Tegemist on siiski ju oma olemuselt pihuarvutiga, millel telefoni funktsionaalsus vaid üks paljudest oleks ju eriti totter, kui arvutil võrgukaabli tagant võtad ja see enam ei töötaks
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
the0ne
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2007
|
07.09.2010 12:39:50
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
nonii, nüüd olen siis juba viimase piirini pissed off 7-8k hinnaklassi TELEFONILT eeldaks, et asi toimiks, aga ei no kus sa sellega siis. nüüd siis sees autorestart jama. natuke aega annab netis olla, siis puuks, pilt must ja nõksa ajapärast tilltoll, ma nüüd ärkasin. QUIETLY BRILLIANT????? quiet MY ASS. sisselülitamisel lõugab nagu segane ja pole veel sellist settingsit leidnud, et welcome skreen ära keelata või vähemalt vaigistada. ja see restarti teema. oleks siis esimest korda. üks õhtu nussis iga paari minuti tagant.
uurisin ka netist seda asja ja ülla-ülla, ma polegi ainuke, kellel selline kepp. garantiisse pole mõtet saata, kuna seal öeldakse roosade silmadega, et töötab ju.
Kellel plaan HTC Desire osta, valige midagi sellist, mis töötab. see ei ole normaalne, et 8k TELEFON lambist pildi tasku paneb ja weebibrauser näkku nussib.  |
Aga kui riistvaras ei leita probleeme siis peakski probleem peituma softis, kui ise ei oska/taha softi maha lasta ja uuesti peale siis garantiisse viies võid ju paluda neil seda teha, ei usu et see nende jaoks midagi üle jõu käivat on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.09.2010 16:44:50
|
|
|
läpatsile ubuntu peale saab, siis võib telfiga möllama hakata (tuppa tuleb 1 netikaabel ja see läpa taga praegust ja PC'l momendil muud võimalust netti saada pole, kui desire't wifi adapterina kasutada). peab vist miskisse desire või androidi foorumisse minema surfama, kuidas praegusest seisust täielik backup teha ja pärast taastada praegune olek. siis võib rootida ja maha-peale panna igast erinevaid softe ja värke ja sisuliselt ribadeks hoorata see "föön".
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
07.09.2010 17:17:52
|
|
|
| Ekraani multitouch on küll täiesti saast...ikka väga halvasti saab aru mitmest puutest, eriti kui veel mõlemat näppu liigutada.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
07.09.2010 17:18:00
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| ...ribadeks hoorata see "föön". |
Vot seda võiks juba sihtotstarbeliseks kasutamiseks nimetada.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
07.09.2010 20:42:48
|
|
|
Tohoh, mingid hater'id kuskilt välja karanud
Mina olen küll oma telefoniga igati rahul, kõik töötab suurepäraselt (sh. ka multitouch).
Võib-olla on teile mingid vigased isendid sattunud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
07.09.2010 21:01:03
|
|
|
| Proovi mõne joonistusprogrammiga näiteks, hoia ühte sõrme paigal ja liiguta teist, vaata kuidas jooned hüppavad (mitte, et ma joonistamiseks seda kasutan, aga sealt saab hea ettekujutuse)
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanquish
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004
|
07.09.2010 23:19:12
|
|
|
| Kas HTC-l midagi head ägedat pole välja tulemas varsti? Tahaks oma iPhone mõne kõvema androidi vastu vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
08.09.2010 02:12:28
|
|
|
Ja palun öelge nüüd, kus see reaalselt häirib?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.09.2010 02:27:08
|
|
|
ise neid näpu-telefone üldse ei salli ega kasuta (kui üldse, siis kasutaks vaid Galaxy S'i) aga näiteks pinch-zoomimisel võib küll üsna närvesööv olla, kui telefon ei saa aru kus näpud on ja kuhu nad liiguvad (ehk siis kuhu sisse zoomida, välja zoomimisel ei tohiks erilist probleemi olla).
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
08.09.2010 03:14:45
|
|
|
Oled üldse ise seda telefoni kasutanud? Usun, et ei ole, muidu ei räägiks sellist juttu.
Proovisin brauseris igatpidi zoomida. Kõik töötab nagu peab minu Desire'ga.
Zoom in ja out, pöörasin zoomimise ajal telefoni sõrmede all 360 kraadi ja tagasi. Ühtegi arusaamatust ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.09.2010 09:29:55
|
|
|
pikemalt ei ole kasutanud, vaid kergelt näppinud.
ausaltöelda suht savi kuidas ta käitub, postitasin vaid tol hetkel asjakohase lingi, mis oli ükskord varem ette jäänud. pealegi on mu arvamus ebaoluline, seda kirusid antud lutsu omanikud...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ndrk
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2010
|
08.09.2010 09:47:07
|
|
|
ma laadisin marketist Desire´le sellise appi nagu touch test. Tulemus on sama, nagu eelmises videos näha.
Reaalsel kasutamisel pole sellest probleemi olnud, või pole seda lihtsalt tähele pannud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
08.09.2010 10:02:44
|
|
|
ma olen oma Desirel vb. seda krdi pinch zoom 2-3 korda kasutanud. Enamuse ajast vaja ei ole. Kui midagi veebilehel sisse zoomida tahan, siis doubletap ja tekst lükatakse automaatselt õigesse formaati, et ekraanile ära mahuks
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
08.09.2010 15:28:47
|
|
|
pinch zoom ei toimi normaalselt weebilehtedel. mul vähemalt def. brauser + HV + pinch zoom loobib väga valesse kohta. enamasti liiga vasakule - paremale loobib.
see sama multitouch video, selline käitumine segab näiteks tippimist jubedalt, kui juhtub teine sõrm juba järgmist tähte puutuma ja eelmise tähe pealt pole veel sõrme ära võtt (juhtub kiiresti tippides) siis trükib masin üldse selle tähe, mis nende kahe sõrme vahele täpselt jääb. olen seda mõned korrad tähele pand.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
08.09.2010 15:56:50
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
pinch zoom ei toimi normaalselt weebilehtedel. mul vähemalt def. brauser + HV + pinch zoom loobib väga valesse kohta. enamasti liiga vasakule - paremale loobib.
see sama multitouch video, selline käitumine segab näiteks tippimist jubedalt, kui juhtub teine sõrm juba järgmist tähte puutuma ja eelmise tähe pealt pole veel sõrme ära võtt (juhtub kiiresti tippides) siis trükib masin üldse selle tähe, mis nende kahe sõrme vahele täpselt jääb. olen seda mõned korrad tähele pand. |
Möla.
Ma teen pärast video, kui teise kaamera leian. Ei suutnud ma väga kõvasti proovideski neid probleeme taasluua.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shogun
HV vaatleja
liitunud: 08.06.2004
|
08.09.2010 16:03:39
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
pinch zoom ei toimi normaalselt weebilehtedel. mul vähemalt def. brauser + HV + pinch zoom loobib väga valesse kohta. enamasti liiga vasakule - paremale loobib.
see sama multitouch video, selline käitumine segab näiteks tippimist jubedalt, kui juhtub teine sõrm juba järgmist tähte puutuma ja eelmise tähe pealt pole veel sõrme ära võtt (juhtub kiiresti tippides) siis trükib masin üldse selle tähe, mis nende kahe sõrme vahele täpselt jääb. olen seda mõned korrad tähele pand. |
Mul pinch zoom toimib enamusel lehtedel normaalselt (võiks öelda, et isegi hästi) ja paigutab teksti olenevalt zoomi astmest ilusti ümber. HV foorumi leht on aga tõesti selline, kus loobib valesse kohta. Muidu ei oska multitouchile küll midagi ette heita.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
08.09.2010 16:33:22
|
|
|
| See ei ole ekraani viga, et valesse kohta loobib. See tarkvaras kinni.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
08.09.2010 17:03:47
|
|
|
Ma olen täheldanud, et valesse kohta zoomib siis, kui lehe laadimine veel samal ajal pooleli on. Kui leht on lõpuni laetud, siis zoomib alati soovitud kohta. Seda nii double-tap'i kui ka pinch zoomi korral.
Minu arust toimus see muutus pärast froyo'le upgrademist, algse 2.1 puhul ei mäleta et nii oleks teinud.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okpoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
09.09.2010 10:44:51
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
nonii, nüüd olen siis juba viimase piirini pissed off 7-8k hinnaklassi TELEFONILT eeldaks, et asi toimiks, aga ei no kus sa sellega siis. nüüd siis sees autorestart jama. natuke aega annab netis olla, siis puuks, pilt must ja nõksa ajapärast tilltoll, ma nüüd ärkasin. QUIETLY BRILLIANT????? quiet MY ASS. sisselülitamisel lõugab nagu segane ja pole veel sellist settingsit leidnud, et welcome skreen ära keelata või vähemalt vaigistada. ja see restarti teema. oleks siis esimest korda. üks õhtu nussis iga paari minuti tagant.
uurisin ka netist seda asja ja ülla-ülla, ma polegi ainuke, kellel selline kepp. garantiisse pole mõtet saata, kuna seal öeldakse roosade silmadega, et töötab ju.
Kellel plaan HTC Desire osta, valige midagi sellist, mis töötab. see ei ole normaalne, et 8k TELEFON lambist pildi tasku paneb ja weebibrauser näkku nussib.  |
Kusjuures, mul ühl tuttaval ka Desire ise restarti teeb. Just siis kui telefonil koormus suur ja kuumeneb (pikad kõned, laadimise ajal wifi või mobiilne nett jne). Tõenäoliselt on ülekuumenemise probleem.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
09.09.2010 19:59:24
|
|
|
imelik on see, et kui ma siin nüüd piinasin kõvasti, PC küljes WiFi vastuvõtjana ja siis ise veel mängisin mänge ja sättisin maili föönil ja laadis ise samal ajal akut ja käes läks üsnagi kuumaks juba, siis ei juhtund nagu midagi. mul viimased korrad, kui seda resa tegi, siis nii kuum igatahes polnud.
Lükkasin fööni heliväljundi audigy 2ZS külge ja 192kbps MP3 kvaliteet sama mõlemil nii PC'st otse lastes, kui telefonist läbi PC kuulata. YT sonic syndicate - revolution baby 360p paistab olema sama, mis desire HQ, kvaliteet sama ja vahet ei tee ka föönis või pc'st seega väljund desirel on piisavalt asine. raadio kohta saab öelda vaid niipalju, et töötab siiski. midagi head ei ole. wifi elioni kiirusetest + MP3 ja wifi elioni kiirusetest + FM radio mingeid häireid ei tekitand. võimalik, et oma osa mängib selles ka piisavalt jäme kaabel. tegemist 3.5mm stereo jack>2xRCA paelaga.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
09.09.2010 22:39:10
|
|
|
| Vaatasin täna niisama, et äkki on mingit software update'i pakkuda, oligi. Heas usus tõmbasin ära, et ega ta midagi halba ikka ei tee, aga jah...nüüd ei lähe enam wifi tööle. Kui see wireless jms lahti võtta, siis seal wifi all lihtsalt error
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|