Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 16:17:45 vasta tsitaadiga

Assoo, no ok! icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.09.2010 16:34:30 vasta tsitaadiga

Ma plõksisin eile umbes 10 korda Connect peale ja lõpuks sain sisse, ehk peksa connect nuppu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Vertigo-
HV kasutaja
-Vertigo-

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 19:16:08 vasta tsitaadiga

Siin on siis kirjas, mis see patch teeb:

Spoiler Spoiler Spoiler


Tõmmata saab siit: http://www.megaupload.com/?d=XQ52APF6
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 19:52:20 vasta tsitaadiga

Kust koodi saada?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 20:04:59 vasta tsitaadiga

C34C067405-989EF5EF83-2239B3B83D-W93855 icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 02.09.2010 20:18:08 vasta tsitaadiga

Niih, uus patch peal ja mõni lahing tehtud. Tänu sellele wipele on kõigil sellised tankid käes, et paha hakkab. Ma enda VK3001 olen pidevalt järjekorras viimaste seas. Ei oskagi kohe öelda, kas tehti asi paremaks või halvemaks, aga mis mulle meeldivad on need nö consumables, aitavad lahingus päris palju.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 20:25:45 vasta tsitaadiga

Mul näitab ikka, et "Server busy". icon_neutral.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.09.2010 20:27:41 vasta tsitaadiga

Kas ainult mul tõmbab patchi teokiirusel?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 20:39:42 vasta tsitaadiga

Üleval oleva lingiga sai täitsa normaalse kiirusega allalaetud.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.09.2010 20:47:37 vasta tsitaadiga

Oleks vaid see link varem postitatud...
Mul tõmbab clienti kaudu ca. ~40kb/s icon_lol.gif Õnneks on varsti valmis ka.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Vertigo-
HV kasutaja
-Vertigo-

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 20:54:04 vasta tsitaadiga

Sain ka ennem ühe lahingu tehtud, aga nüüd koguaeg server busy..
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.09.2010 23:02:11 vasta tsitaadiga

Mingi patch tuli veel 5,55Mb, loodetavasti tuli nüüd ka USA, kuna eelmise patchga seda ei lisandunud icon_rolleyes.gif
Jube download sellel ikka, väidab, et aega läheks 200 minutit doh.gif icon_lol.gif

EDIT: hakkas liikuma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 23:12:54 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei tulnud USAt! icon_neutral.gif Aga vähemalt saab nüüd mängida! icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.09.2010 00:31:30 vasta tsitaadiga

Tõsi, sain omale Panzer IV ja KV ja nüüd läks alles mänguks lahti icon_biggrin.gif
Kahjuks valisin KVle üliaeglase kahuri, laeb vist mingi pool minutit. Ma ei kujuta ette, mida meeskond seal tankis nii kaua teeb, mängivad turakat või? icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roomik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 03.09.2010 12:10:21 vasta tsitaadiga

KV laadimine võtab sellepärast kaua aeg, et mürsk on kahest osast icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 16:45:42 vasta tsitaadiga

Raudselt lasevad hundijalavett tornis. icon_biggrin.gif
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 17.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 17:36:58 vasta tsitaadiga

Keegi mingi kiviajast kaardi peal on seda jooksutanud? Pean veel natuke aega GMA950-e peal elama aga see on ikka väga paljutõotav mäng, teeks isegi mõned raundid kui välja jookseks kuidagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 03.09.2010 18:09:58 vasta tsitaadiga

olen kah nüüd sees (kasutaja nimega Turvas)
kas mingi keyboardmapping ka kuskil on? ilmselt liigun kuidagi valesti- ei saanud kiirust kuidagi üles

edit: nevermind, sain pihta icon_wink.gif


viimati muutis Paganarh 03.09.2010 18:16:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 18:12:53 vasta tsitaadiga

ingame F1 kui ma ei eksi on juhend mis nupp kuskil on, mappingut ei olnud vist hetkel
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 03.09.2010 22:46:41 vasta tsitaadiga

jep, f1 oligi. nüüd olen siis liikuv märklaud oma traktoriga. ohwell

edit: pole midagi öelda, ammu juba pole nautinud mõnda pvp mängu niipalju. counterstrike roomikutel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roomik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 03.09.2010 23:17:04 vasta tsitaadiga

On paar asja mis mängu juures häirivad:
1. Suurtüki kaartuli on snaipri täpsusega, samas annab see mängule vürtsi juurde kui tead, et sitsimine põõsas lõpeb suitsusambaga
2. Peale seda kui sind on avastatud, oled nähtav ka paksu metsa sees (punane kontuur), mis on ebaloomulik.

Muidu on mäng ülilahe ja vahel kui on õnne, on skoor selline:
 Victory!
Battle: Murovanka 3. september 2010. a. 23:02:42
Tank: VK3601(H)
Earned:
1 785 Experience
37 231 Credits
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.09.2010 11:18:02 vasta tsitaadiga

Teevad vist jälle mingit updatet icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 11:26:33 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Teevad vist jälle mingit updatet icon_sad.gif

Peaasi et iga update-ga tuleb rohkem kulda icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 11:31:30 vasta tsitaadiga

Tundub maas olevat jah. Öösel sai paugutatud natuke ja päris äge oli. Muidugi need alguse tankid on päris icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 12:18:32 vasta tsitaadiga

Sai ka vähe öösel ja täna hommikul lahmitud. Täitsa huvitav.
Aga mille eest seda kulda saab? Eile öösel oli 150, 50 kulutasin ära, ja täna hommikul oli 250 jällegi.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Vertigo-
HV kasutaja
-Vertigo-

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 12:30:45 vasta tsitaadiga

iga päev saab 150 kulda icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 04.09.2010 12:39:21 vasta tsitaadiga

abiks icon_biggrin.gif natuke veel, siis saan lõpuks medium tangi peale, siiber sellest light'ist. icon_wink.gif
siis tänu kullale on klotsi ka mille eest osta, muidu grindiks siniseks


viimati muutis Paganarh 04.09.2010 12:46:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.09.2010 12:44:28 vasta tsitaadiga

XPd läheb minu kogemuse põhjal kõvasti rohkem vaja, kui raha/kulda.
150G saamiseks pead päevas vähemalt ühe lahingu tegema thumbs_up.gif Kusagilt käis läbi ka jutt, et kui sul on 3000G, siis "päevaraha" ei saa.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roomik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 04.09.2010 12:51:18 vasta tsitaadiga

Võin öelda,et saab. Endal jäi eilse seisuga 3000G pihku ja täna on lisandunud 150G. 20000EXP veel siis saan Tiigri icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Vertigo-
HV kasutaja
-Vertigo-

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 12:56:52 vasta tsitaadiga

jep, endal sama, 5000+ kulda ja ikka saan päevas 150 icon_biggrin.gif preagusel hetkel proovin siis ka Tiigrit endale saada icon_biggrin.gif Venelaste tanke pole peaaegu üldse kasutanud...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 04.09.2010 13:16:53 vasta tsitaadiga

krt, kahju et raha kantida ei saa üksteisele, võtaks laenu võimidagi icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 14:17:47 vasta tsitaadiga

Muidu kohalike le tankistidele on nüüd genereerunud ka eesti kanal: Eesti eest edasi
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.09.2010 14:39:06 vasta tsitaadiga

Oi, peab uurima icon_biggrin.gif
Vene tankide eeliseks on kiirus ja suur toru, sakslastel on hea armor ja kiire reload.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 04.09.2010 15:14:42 vasta tsitaadiga

tõmmati juhe välja vist. unable to connect. keset lahingut lendas välja
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.09.2010 15:21:44 vasta tsitaadiga

Sama asi. icon_sad.gif krt küll, premium lihtsalt seisab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 15:23:16 vasta tsitaadiga

Arvestades et asi on ikkagist BEta veel siis hää et niigiaplju toimib.
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renyr
HV vaatleja
Renyr

liitunud: 25.09.2009




sõnum 04.09.2010 15:29:22 vasta tsitaadiga

Võtan endale siis Vene Heavy Tankid, sai proovitud ka BT-2 kuid see väga ei istu...proovin veel AT-1 ja seda SPG SU-18
Natuke olen seal möllanud, sihtimine on nii nagu ta on.... avastasin, et parema hiire klahviga saab autotarget panna(ei ole 100% täpne)
Kuidas lasta liikuvaid tanke? proovisin täpselt tanki lasta-ei midagi...lasin natuke temast ette-samuti mitte midagi..

Üks asi mis väga häirib on lag..enamus warpivad ringi ja ei tea kuhu ta mõne sekundi pärast kaob
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.09.2010 15:45:19 vasta tsitaadiga

Lugesin huvi pärast FAQi ja leidsin sellise huvitava asja:
tsitaat:
Infantry will be implemented further on.


Et kas on lootust ka MP40ga ringi joosta? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 04.09.2010 15:50:53 vasta tsitaadiga

läks lahti jälle icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 16:00:33 vasta tsitaadiga

Paganarh, Kellel? Aa oih, mängida saab!?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 05.09.2010 12:47:21 vasta tsitaadiga

Ilgelt kõva mäng raisk. Tahaks ise ka juba lightist edasi saada. Jubeded juustud tangid on ikka alguses. Üldse ei pööra, ei liigu, puhas surm lahinguväljal. Mõni kiirem tank seljtaha saab oled kutu ka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 13:08:27 vasta tsitaadiga

Tuuniära sis tank icon_biggrin.gif
Leichttraktori sai päris nobedaks.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 14:47:24 vasta tsitaadiga

Renyr kirjutas:
avastasin, et parema hiire klahviga saab autotarget panna(ei ole 100% täpne)
Kuidas lasta liikuvaid tanke? proovisin täpselt tanki lasta-ei midagi...lasin natuke temast ette-samuti mitte midagi.


See ka minu jaoks hetkel kerge müstika. Lasen 100 meetri pealt minu poole küljega tanki, mis liigub aegluubis ja no ei saa pihta Flakiga ja kõik. Effective range on kirjade järgi 300 meetrit aga no sellega ei lase kümne meetri pealt küüni seina ka maha.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 15:39:18 vasta tsitaadiga

Regasin ka ära, soft tõmmatud ja installitud.
Millal nad reg. koodi mulle saadavad. icon_redface.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 05.09.2010 16:14:20 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Regasin ka ära, soft tõmmatud ja installitud.
Millal nad reg. koodi mulle saadavad. icon_redface.gif

Ise samas staadiumis. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
knoxxx
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2010




sõnum 05.09.2010 16:16:51 vasta tsitaadiga

mul on probleem sellega, et kui tõmban mängu ära,siis panen selle file peale,et hakkaks installima, siis läheb arvuti aeglaseks ja WOT ei tule ise ka lahti, juba mitu korda, kas keegi saaks aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 16:30:45 vasta tsitaadiga

Koodi saamiseks minge: http://mmohut.com/giveaways/world-of-tanks-closed-beta-key-giveaway
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 16:38:11 vasta tsitaadiga

tra küsib ju mingit invite code, ise sünnitan selle või.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 05.09.2010 16:45:37 vasta tsitaadiga

Selle võtadki MMOHUT lingilt mille Scart linkis ju. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 05.09.2010 16:47:45 vasta tsitaadiga

Ai...mõnus thumbs_up.gif icon_cool.gif

Nüüd wikitama, et mis tanki järgmiseks võtta icon_smile.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.