|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
09.11.2003 13:59:17
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Mul ka default kiirustel 13,8k.Äkki müüja võttis sulle mingi x video biosi peale-Tiit26 kaart näitas algul win all 9500xt-mis sul näitas modimata?Palju sa siis max punkte moditult saad mingi 17k või? |
mingi kuradi kalane kaart on tõesti, tahaks ta hea meelega tagasi anda
prose @ 2450mhz ja see kaart @ pro 378/337@460/385 saab 18,2k punkte kui nüüd tiba uurida siis oleks normaalne skoor selliste klokkidega pigem sinna 19,5-20k poole mitte 18,2k
aga jah, nii kui pro-na klokkima hakkad siis esimeses 3 mängutestis fps kukub ja tõuseb natures...
kui nüüd müüja onlinesse tuleks siis vestleks temaga tiba, äkki saab siiski selle rondi tagasi antud
ja kaarti näitab win ikka r9800se-na kui moditud ei ole aga ma usun, et asjal on ikka bios konkreetselt pees - vahetama ma seda ei hakka kah, pigem annan tagasi
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
09.11.2003 14:54:36
|
|
|
| Vaatasin Tiit26 tulemusi ja tal ju P4 3,3ghz ja nature 129fps moditult ja mul 118fps moditult.Kardan ,et sul miskit ilma modimata juba nagu pro-mis su fillrate modimata on?
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
09.11.2003 15:01:21
|
|
|
ei ole ju modimata pro, vaata nature fps-i kui asi pro oleks siis oleks fps ju üle 100
ei viitsi küll uuesti draivereid maha lasta ja peale toppida
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
09.11.2003 17:33:14
|
|
|
[quote="PlatoonSgtElias"]13301p quote]
ütleme nii,et 3dmark03 ja quamargis on sinu skoorid paremad, ikkagi uuem tehnoloogia ja toetab paremini dx9'sat...
sinu peamine edu on nature test, kus sa saad kõvasti rohkem, see vast ongi see 256bit
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
10.11.2003 00:04:24
|
|
|
| Voltci tulemusi võrreldes mul moditult pea samad tulemused mis sul modimata ainult dragotic low-322 mul ja nature 118.Siin on midagi ikka mäda meie kastid pole eriti erinevad.Sul seal ju prose 2,2ghz ja mälu timingud kehvad.Mul prose 2,06 ja mälu 206 2-2-3-6.Barton üksi nii suurt vahet teha ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
10.11.2003 03:09:12
|
|
|
WOOHAAA need uued omeega draiverid küll MEGAD tervelt 12, 492 punni
edit... oih... See oli ilma OC videokaardile.
Prose on 2058MHz FSB 178
ee sain 12,563p nojah.. vägevad draiverid
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MetalScorpion
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
10.11.2003 10:34:17
|
|
|
Radeoni-mehed, millised on teie settingud - kas performance-balance-quality??? Lepiks ikka ühtse lähtekoha kokku.
_________________ It's not a choice, it's a way of life |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
10.11.2003 10:54:44
|
|
|
| MetalScorpion kirjutas: |
| Radeoni-mehed, millised on teie settingud - kas performance-balance-quality??? Lepiks ikka ühtse lähtekoha kokku. |
mis küsimus see selline on, kõiki huvitavad ju max punktid
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
10.11.2003 10:56:28
|
|
|
| See on jah suht savi mis setingud !Peaasi et 3d MArk-s midagi ei näpi!
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MetalScorpion
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
10.11.2003 10:57:20
|
|
|
| pl1600 kirjutas: |
| mis küsimus see selline on, kõiki huvitavad ju max punktid |
sellest oleneb ikka väga palju, sest punktid kõiguvad Radeoni puhul ca 3K punkti ringis! AA ja AF mõjutavad ikka päris tugevalt üldist skoori.
_________________ It's not a choice, it's a way of life |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
10.11.2003 11:01:40
|
|
|
kui sa vastust minu jutust välja ei lugenud siis, mnjah...
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeTzZz
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
10.11.2003 13:35:29
Krt küll! |
|
|
| pl1600 kirjutas: |
| kui sa vastust minu jutust välja ei lugenud siis, mnjah... |
See tähendab, et teete best performance setingutega neid teste vä. Sellisel juhult lugege veits 3DMarki manuali või faqi või mis.
PS! Ei meeldi see ümber nurga jutt mitte sugugi kohe! Krt, foorumid oleksid palju loetavamad, kui te räägiksite konkreetselt. Olete te ikka põhikooli haridusega või mis?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
10.11.2003 17:53:47
|
|
|
| Balance ja performance punktide erinevus mul 450p quality võrdlemine mõttetu ,sest seal aa ja anisotropic filtering enabletud.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
11.11.2003 00:07:43
|
|
|
| Mida need punktid ei näita on muidugi mis tegelikult testi ajal monitoril toimub-isiklikult pole kunagi teste vahele mul jäänud ennem hakkavad graafika vead ,aga osadel kõik savi saaks vaid punkte.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
11.11.2003 00:36:36
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Mida need punktid ei näita on muidugi mis tegelikult testi ajal monitoril toimub-isiklikult pole kunagi teste vahele mul jäänud ennem hakkavad graafika vead ,aga osadel kõik savi saaks vaid punkte. |
võin kinnitada, et mul on ekraan täiesti puhas, st ilma artiefektideta... olen proovinud ka mälu natuke juurde lükata nii et artiefejkte sitax aga punne sellest nagu juurde ei saagi, graf juba nii vigane...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeTzZz
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
11.11.2003 01:24:58
|
|
|
profiilis olevate komponentidega, kuid prose @2200+ ja omega draiveritega sain vana 10967 asemel:
13110
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
11.11.2003 02:32:44
|
|
|
| PeTzZz kirjutas: |
profiilis olevate komponentidega, kuid prose @2200+ ja omega draiveritega sain vana 10967 asemel:
13110
 |
Seee küll kuidagi väga vähe
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeTzZz
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
11.11.2003 02:43:16
Miks siis vähe? |
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| PeTzZz kirjutas: |
profiilis olevate komponentidega, kuid prose @2200+ ja omega draiveritega sain vana 10967 asemel:
13110
 |
Seee küll kuidagi väga vähe  |
Arvesta sellega, et prose on @2200+ ja pealegi pole ma erilist tuunimistööd ka teinud, et mingeid optimeerimisi või värke teha. Ja palju ta ikka kõrgem peaks olema? Ei usu, et väga palju. Kas võtad teiste tulemuste põhjal, et vähe, või mis?
Tegelt ma suht rahul, et sain radeon 9500 9700na tööle.
Kuid arvestades sinu profiili, ei ütleks eriti, et see punktisumma eriti väike on.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
11.11.2003 03:23:02
|
|
|
sul ju ikka normaalselt parem arvuti kui mul ja kui veel 9700 kah sees siis ikka peaks 14,000 ära saama.
Mul krt FSB sitt ja mälu firma sitt ning r9800SE on ikka tunduvalt aeglasem kui 9700! Kuid jah su skoor on väike
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeTzZz
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
11.11.2003 11:45:54
|
|
|
| Ok, kui aega saan, püüan süsteemi veits tuunida, pean jahutussüsteemiga ka midagi ette võtma...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
12.11.2003 19:15:41
|
|
|
Kust leida seda 3DMark 2001 tabelit (kus on antud punktid erinevate videokaartidega)
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oru
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
12.11.2003 19:41:14
|
|
|
| arvutisõber kirjutas: |
Kust leida seda 3DMark 2001 tabelit (kus on antud punktid erinevate videokaartidega)  |
Minu arust on see tasuliseks pandud. Olen kah otsinud ja ei leia. Peale futuremargi tulemist kadus asi ära. Saab vaadata ainult enda salvestatud projekte.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
12.11.2003 21:59:37
|
|
|
miks ei saa? logid sisse ja online result browser ning sealt saad otsida kõiki asju
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MetalScorpion
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
13.11.2003 13:10:22
|
|
|
| Plin500 kirjutas: |
miks ei saa? logid sisse ja online result browser ning sealt saad otsida kõiki asju  |
ega ikka ei saa küll
_________________ It's not a choice, it's a way of life |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
13.11.2003 13:26:40
|
|
|
| MetalScorpion kirjutas: |
ega ikka ei saa küll |
ega ikka saab küll! aga asi on lihtsalt selles, et orbis peab olema samasuguse konfiga tulemusi ikka paras hulk, enne kui ta hakkab sulle seda tabelit kuvama. ma proovisin p4 2.8ghz seda võrdlustabelit saada ja siis kuvas mulle ilusti teksti, et pole piisavalt andmeid, mille põhjal tabel luua vms.
aga samas suht levinud xp1800+ võrreldes sain kena tabeli
_________________ The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go. |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MetalScorpion
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
13.11.2003 13:32:34
|
|
|
| traks kirjutas: |
| MetalScorpion kirjutas: |
ega ikka ei saa küll |
ega ikka saab küll! aga asi on lihtsalt selles, et orbis peab olema samasuguse konfiga tulemusi ikka paras hulk, enne kui ta hakkab sulle seda tabelit kuvama. ma proovisin p4 2.8ghz seda võrdlustabelit saada ja siis kuvas mulle ilusti teksti, et pole piisavalt andmeid, mille põhjal tabel luua vms.
aga samas suht levinud xp1800+ võrreldes sain kena tabeli |
Selles see probleem ongi, et saad võrrelda ainult enda konfiga teiste videokaartide tulemusi (ja just juhul, kui võrdlusbaas on ikka olemas), samas mind huvitaks rohkem see, kui palju on sama videokaardiga saadud. Minu arvates on see palju huvitavam, sest mis ma ikka selles veendun, et 9800 on parem kui GeForce MX440?
_________________ It's not a choice, it's a way of life |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
finch
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
13.11.2003 22:42:34
|
|
|
mingi kahtlane kamm on... jamad driverid vms aga sain oma raaliga (profiilis) 3Dmark2001's ainult ~ 10k punni :S
emaplaadi ja video driverid on pärit tootjate kodulehtedelt..
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
14.11.2003 06:10:17
|
|
|
noh kui klokki peal ple sisi ju 10k suht norm
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
14.11.2003 19:06:44
|
|
|
| finch kirjutas: |
mingi kahtlane kamm on... jamad driverid vms aga sain oma raaliga (profiilis) 3Dmark2001's ainult ~ 10k punni :S
emaplaadi ja video driverid on pärit tootjate kodulehtedelt.. |
saan ka umbes samaplju punne!
sul sama kaart ju mis minul võiksid sellest lähemalt rääkida(palju klokub jne.)
siin mõned pildid http://www.hot.ee/format666/OC/
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juhamann
HV vaatleja
liitunud: 15.11.2003
|
15.11.2003 12:42:33
|
|
|
AMD Barton 2.3GHz
Epox 8RDA3+
512MB TwinMOS DDR 460MHz
ATI Radeon 9800 Pro 128MB
Veejahutus
3Dmark2001 SE: 18,8K punkti
3Dmark2003: 6,9K punkti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.11.2003 18:36:40
|
|
|
3DMark Score 7461
Barton 2500+ @ 3200+ 2 x Hynix D43 Chaintech Xabre 400 @ default
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7228855
kui xabrel oleks tibake kiirem pixel shader siis tuleks 10k vabalt ära, kuigi jah praegu kõik konfimata ja toores veel.
eks hakkan varsti asja tweakima ja klokkima kah, saab näha kas 9k tuleb ära kui proset kah klokkida
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.11.2003 23:02:08
|
|
|
| traks kirjutas: |
seda kaarti on nagu kerge liialdus kutsuda directx8 kaardiks
9200se näitaks nii 100/100 peale kellatuna ka asjale shaderites tagatulesid. way to go, sis
alaväärne igas asendis, sama lugu tuleb ka volariga  |
see, et ta natures pähe saab ei näita mitte kottigi, pelada saab temaga vabalt
kiirus on igatahes parem kui gef 2 ti-l umbes samaväärne gef 3 ti200-ga - vähemalt mängudes...
igati väärt kaart 600.- eest
2d pilt vaat, et paremgi kui r9800, r9500-il või r8500-il.
3d-l pole kah midagi häda!
selle 600 krooni eest on kaarti küll ja küll
ja vaevalt, et volari halb tuleb - eks seda näeb tegelt siis kui asi väljas on, kui hind on normaalne ja performance kah suht koht keskmine siis turgu on tema jaoks kindlasti
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
15.11.2003 23:48:38
|
|
|
Nonii...
See nüüd kõik default ja 1460MHz... aga FSB panin 190. Ennem sain mingi 166FSB-ga 10400 nüüd aga 11145 ja detailid olid full, driver setingutes.
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7230070
Et niipalju see FSB lisamine aitab krt saaks nüüd @2100MHz 190fsb-ga tööle siis saaks äkki sama tulemuse mis tomzil
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
16.11.2003 15:27:34
|
|
|
| traks kirjutas: |
seda kaarti on nagu kerge liialdus kutsuda directx8 kaardiks
9200se näitaks nii 100/100 peale kellatuna ka asjale shaderites tagatulesid. way to go, sis
alaväärne igas asendis, sama lugu tuleb ka volariga  |
tundub et mängudes on xabre400 tuima näoga etem kui 9200
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
winter
HV veteran

liitunud: 17.01.2002
|
16.11.2003 16:21:35
|
|
|
compaq evo n1015v
sai siis 2001-s 1134 punkti
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.11.2003 18:34:06
|
|
|
| winter kirjutas: |
compaq evo n1015v
sai siis 2001-s 1134 punkti  |
Heh jumala hea tulemus ju
Mu vana rusu sai 1000p
xp1700
256 pc133
GF2MX200
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
17.11.2003 17:58:37
|
|
|
klokkisin XP2400 mis ma klokkisin üle 14,5K ei saanud. isegi mu Ti4200 skoor oli parem.
Nüüd XP2500 ja laksust 16406
parema mälu saan siis 17K ei tohiks ka probleem olla.
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7236411
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aX
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
17.11.2003 18:13:17
|
|
|
AMD Athlon XP +1800 (1538mhz) @ +1900 (1610mhz)
512mb 266mhz DDR Apacer ja PQI
EpoX 8KHA+ (chipseti vent perses)
Leadtek GeForce 4 Titanium 4200 64mb DDR 8xAGP
Hercules Muse LT + integr. Avance 97
80gb Seagate Barracuda 7200rmp
40gb Seagate Barracuda 7200rmp
9273 punkti 3DMark 2001
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
17.11.2003 18:17:24
|
|
|
kas selline vahe tingitud l2 cache suurustest?
huvitav...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
17.11.2003 18:53:30
|
|
|
fsb'st ka. 166 vs. 220 8)
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeTzZz
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
17.11.2003 20:29:51
|
|
|
| kui suur sel 2500+'il fsb muidu nagu peab olema, tüüpiliselt või nagu soovituslik?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
17.11.2003 21:41:08
|
|
|
pane niipalju kui nb kannatab. <- see onngi soovituslik
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
18.11.2003 08:59:23
|
|
|
krt kahju, et mul mälud (video) nii kehvad on. kuigi sul skoor 3K väiksem on sul siiski
Car ja Lobby high tulemus parem. seda tänu suuremale mälu klokile.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
21.11.2003 15:10:23
|
|
|
17573 pointa
kusjuures, nende soft mod driveritega http://www.ocfaq.com/softmod/index.php on ilma artifaktideta, aga üks imelik asi on, nimelt matrixi testis jooksevad "neol" prillide peal matrixi tähed, sellised roheliselt ja üleval alla, huvitav kas on artifaktid või matrix :p?
Masin ise on selline siis
Abit nf7-s ver2
Athlon 2500+@2205 mhz (temp 40c stock radikas)
FSB 200
2x120GB Hitachi 180GXP RAID0 (Sisoft annab tulemuseks 60000 pointa) ATA kettad SATA üleminekuga
Hercules Radeon 9800SE AIW@9800AIW
GPU 380@416
Memory 340@351
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7244628
Aga vaatab, 20k tahaks kätte saada....on kellelgi mingit inffi, et kas mul õnnestub see videokaart ka 9800PRO AIW teha? Ei ole leidnud sellist biost, mis sobiks herculesele. Või on äkki mingeid muid soovitusi?
viimati muutis wirx 21.11.2003 16:47:25, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AO
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2002
|
21.11.2003 16:07:50
|
|
|
to wirx: link näitab tulemuseks 16500 ja kaardiks radeon 9500.
panid vist vale lingi.
ja wirx mis sul pcmark kõvaketta tulemuseks näitab?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
21.11.2003 16:14:10
|
|
|
see on minu compare
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|