|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
27.08.2010 14:34:56
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
| PS3 sa ei saa nüüd enam üldse oma krediitkaarti sisestada. Mul lõppes see eelmine kord sellega, et kuskil kuu aega ei saanud livesse siis ja siis maagiliselt ükspäev sai ja oli lithsalt silver account. |
Ma ei tahagi sisestada krediitkaarti, vaid tahan oma xbox live konto taastada olekusse, kus silver konto ja saan ise pointse ja aega osta kui vaja. Ma ei saa oma xbox kastiga midagi teha, peale mängimise. Oma kasutajaga ta sisse nüüd ei lähe ennem kui oma krediitkaardi andmed uued olen pannud. Milleks siuke piirang on tehtud kasutajale ja ei saa ise valikuid teha ja eemaldada kaarte kui vaja? Ei saa aru sellest, et miks ta ise nüüd automaatselt silver olekusse ei lähe ja kui raha või krediitkaardi andmed ei klapi, siis lihtsalt raha pole ja kõik, aga mitte nii, et ma nüüd midagi teha ei saa, isegi oma kasutajaga sisse logida. Ja veel see, et miks automaatselt mingi tobe 1tomonth on, kus võtab ise raha maha, aga muuta jällegi ei saa seda. Täielik porno ma ütlen
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
27.08.2010 14:38:39
|
|
|
Helistama pead Kui sa UK's oleks siis ju väike probleem see, aga Eestis veits keerulisem Üle skype saab tasuta aint suht. Või siis osta Live kood ja sisesta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
27.08.2010 14:47:34
|
|
|
Kellel oleks anda 48h koodi? Tahaks järgi proovida, aga huvitav, et staatust näitab koduleheküljel ikka gold member.
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
27.08.2010 15:57:31
|
|
|
| Meshboy28 kirjutas: |
| PeZ kirjutas: |
Ei saagi See mõnus <b>piix</b>, pmtselt pead UK'sse helistama ja telefoni teel tegema. |
Ohh jummel, kui siuke asi ka nüüd on, siis ikka ajab ikka tuju nulli küll. Krt see microsoft on nagu üks suur troojaviirus, mis sunnib vägisi inimesi oma pealesurutud haaremisse. Krt nüüd ei saa konsooliga livesse ka sisse. Kümme korda vannun veel ja ütlen rsk, ma müün selle tobeda xkasti maha ja ostan PS3-e. Hea meelega viskaks rõdult alla Täiesti haige värk!!! |
Kui viskad, viska mulle, püüan kinni, saabki sõbrale rohkem varujuppe xD. JK!
Anyway, on jah selle krediitkaardi asjaga ilge jama, ja ise olen alati ostnud just koodidena et just seda jama vältida. Et maximuscardist tavaliselt neid ostnud. Kahju kuulda et selline piix sul juhtus .
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
27.08.2010 16:46:28
|
|
|
Jama jah sellega. Peab helistama või siis emailiga saatma, mis pidi suht kaua aega võtma. Ise, aga tahaks proovida sellega, et äkki keegi saaks mulle 48h koodi anda, et see tobe automatic renewal maha võtta, siis pidi vist funkama jälle hakkama.
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
27.08.2010 17:55:49
|
|
|
MitchriX, kaua sa mõtled nüüd seda jura siis ajada? too mõni tõestus oma jutule!
Oled xbox palgal? poleks ju nagu raske mingeid vettpidavaid fakte tuua?
Samas ega koristajast palju ei eeldakski.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
27.08.2010 17:59:42
|
|
|
Jackinthex, ootaks vastust et millise riigi MS'i esinduse numbrit sa soovid et XB garantii kohta rääkida? Meie kohalikud seda ametlikult ei toeta seega ei sobi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristjan94
HV vaatleja
liitunud: 22.08.2010
|
27.08.2010 18:49:25
|
|
|
Nii, probleem on amazon.co.uk -st xbox 360 arcade tellimisega.
Seal on juurde kirjutatud, et saan hdmi kaabli tasuta ja 12 month gold membershipi või 25 naela eest omale mängu valida.
Sain aru, et pean need ise endale lisama, lisasin. Olen juba selle koha juures kus tuleb kinnitada oma tellimus ja ikka näitab et võtab
hdmi kaabli ja 12 month membershipi eest eraldi veel raha. Mis jama see on? Palun aidake!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
27.08.2010 19:26:24
|
|
|
Sai siis inglismaale helistatud xbox live toesse ja nii palju, kui ma inglise keelt oskasin, kuidagi ära seletada talle oma mure. Sai korda xbox live, aga ennast jäi kripeldama ikkagi, kui tobe see süsteem on ja põhimõtteliselt võib öelda, et nemad kontrollivad ise kasutaja krediitkaarti. Minul nagu polegi õigust ise seda välja lülitada automatic renewalit ja krediitkaardi infot eemaldada. Täiesti ebanormaalne nähtus, et pean helistama ja seletama siis neile. Kes on ikka kasutaja teinud ja oma kontod ja paroolid andnud, peab ikka olema oma õigus ja risk ise haldama oma kontot, mitte nemad. Automatic renewal sai maha, aga krediitkaardi andmeid ma ei saanud ikkagi ära võetud Microsoft on mulle järjekordselt tõestanud, kui kurjast see firma on.
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
27.08.2010 19:33:40
|
|
|
| Kus saaks tellida Xbox 360 250GB Halo: Reach Limited Edition Console ? game.co.uk ei saada seda ja amazonist ma ei leidnud seda.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamiil
HV vaatleja
liitunud: 05.02.2007
|
28.08.2010 00:30:53
|
|
|
| eddvin kirjutas: |
poestki on raske saada garantiiremonti. ütlevad näiteks,et sinu xbox läks katki ebanormaalselt pika kasutamise pärast. eriti tore on siis, kui on ostetud enterist vôi pixmaniast  |
Ma just tellisin pixmaniast endale asenduseks uue xboxi. Kui hull see garantii neil siis on? On kellelgi veel pixmania xboxi garantiiremondiga kogemusi? Kui kunagi remonti läheb, kas siis peab neile kogu komplekti originaalkarbis saatma, või piisab ainult konsoolist endast?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamiil
HV vaatleja
liitunud: 05.02.2007
|
28.08.2010 02:59:50
|
|
|
Selge, eks ma küsin sealt seda asja siis . Mõtlesin, et siin on mõttekam küsida, kuna siin liigub xboxi rahvast rohkem ja seal on rohkem üldine teema
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
28.08.2010 10:14:48
|
|
|
Ho Ho, minul pole midagi vaja. Ma tean, et eestil pole xbox supporti ja MS'i ei koti üldse meie jutt.
Kas sa tahad kah öelda, et sa kah ei suuda vahet teha MS garantiil ja poe garantiil?
Ok kui ikka ei usuta 3a garantiid siis minge xbox kodulehele ja tehke garantii avaldus 2a vanale konsoolile ning lisage mõne bännimata konsooli ID ja request repair. Vahet pole mis sinu locale on MS annab 3a vanematele xboxidele tüüpvigade vastu ja 1a Slimidele. Kui elad riigis kus xbox support olemas on kehtib ka see 3a vahet pole kust konsool ostetud on.
Puust ja punaseks aga ikka ei saada aru
Edaspidi vaidlejatega PS'ides.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
filter89
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
28.08.2010 20:15:49
|
|
|
| Selline asi et ostsin uue xboxi ja see on final fantasy 13 special edition bundle ja vaatasin et sellel on power brick kuidagi väiksem kui muidu ,et kas tal ongi see natuke väiksem kui muidu ?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
28.08.2010 20:21:49
|
|
|
| Uuel Slim versioonil on jah toiteplokk väiksem.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DumptyLook
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2008
|
28.08.2010 21:07:31
|
|
|
| Kui keegi soovib täna või kunagi tulevikus co-op'i Splinter Cell: Conviction'is või MW2 siis lisage XBL'is DumptyLook
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
29.08.2010 12:51:52
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
Ho Ho, minul pole midagi vaja. Ma tean, et eestil pole xbox supporti ja MS'i ei koti üldse meie jutt.
Kas sa tahad kah öelda, et sa kah ei suuda vahet teha MS garantiil ja poe garantiil?
Ok kui ikka ei usuta 3a garantiid siis minge xbox kodulehele ja tehke garantii avaldus 2a vanale konsoolile ning lisage mõne bännimata konsooli ID ja request repair. Vahet pole mis sinu locale on MS annab 3a vanematele xboxidele tüüpvigade vastu ja 1a Slimidele. Kui elad riigis kus xbox support olemas on kehtib ka see 3a vahet pole kust konsool ostetud on.
Puust ja punaseks aga ikka ei saada aru
Edaspidi vaidlejatega PS'ides. |
This doesn't make any sense at all Vähemalt midagi hakkab sul koitma (ju vist mõned varesed tõusid Tln-Tartu maantee äärsetelt liinidelt lendu ), kuid kui info piirdub mingitele katsetustele xbox'i kodukal (selle konsooliga, mis sul veel bännitud pole ), siis ei ole meil millestki siin rääkida. On küll vahe, kus sa oled registreeritud ja samuti võib ka seda infot alati override'da manuaalselt - võta aga ühendust
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
30.08.2010 14:05:31
|
|
|
See matt hall palju parem kui glossy must, mis on julm sõrmejälgede ja tolmu koguja
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
30.08.2010 14:17:08
|
|
|
| Okman kirjutas: |
MitchriX ja Jackinthex peaksid omale eraldi teema tegema "Mitci ja Jacki vaidlused xboxi teemal" või midagi...  |
Heh, you're crazy? thanks but no thanks Ei ole mulle seda ajuvabadust vaja. Aga õnneks on näha, et ka pime kana leidis tera. Congrats, Jack! Sa suutsid iseendale lõpuks asjad selgeks teha, vist?
MS ei puutu küll meisse, kuid puudutab küll ametlikke retailereid. Ja nendega on juba MS'l hoopis teine liin. Eks see ole aasta pärast näha, mis kisa sealt tuleb
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
30.08.2010 15:08:26
|
|
|
Pilt moonutab, 4gb variant on ilus matt must.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
30.08.2010 18:00:18
|
|
|
Ka (vanad) eliidid on tegelikult (päikese käes) tumehallid mitte mustad
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.08.2010 21:22:00
|
|
|
| Eurodes jääb hind samaks seega?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eikki
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2002
|
31.08.2010 17:44:31
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Eurodes jääb hind samaks seega? |
Ei jää.. Muutub samamoodi.
_________________ Aitan kaupadega USA-st. Ebay, paypal-iga maksmine, kaupade transport.
Pisikesest mutrist kaatriteni välja. Ise asun USA-s. |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
31.08.2010 17:50:40
|
|
|
| praegu saab 1naela eest 1month Goldi.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
31.08.2010 18:05:43
|
|
|
siim951, võtad selle ära ja pärast võitled Klienditeenidusega, et su krediitkaart süsteemist eemaldataks ja selle pealt rohkem kuumakseid ei kasseeritaks.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
31.08.2010 19:41:41
|
|
|
woo456, it's about damn time....
Tegelt pole siiamaani väga häirinud, sest ei kasuta D-Pad'i eriti, aga ikkagi.
Ja kuigi tuleb koos Play&Charge'iga, siis tundub hind suhteliselt krõbe sellegi poolest. Eks näib, milline see Razer Onza tuleb. Hallid nupud väga ilusad ei paistnud video pealt.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirka55
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2007
|
31.08.2010 20:10:59
|
|
|
| kas online saab panna nii et vean 2he pika ethernet kaabli konsoolist modemi k2lge? ja kui saab siis kust saaks odavalt osta umbes 10-15 m ethernet kaabel?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
31.08.2010 21:14:16
|
|
|
| tsitaat: |
Uus controller (uuendatud D-pad jm)
|
MS on ikka üks "rahamaias hoor" - oleks võinud ju uued puldid slim konsooliga juba kaasa panna
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morph1n
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
31.08.2010 22:14:21
|
|
|
Ostsin eraldi selle play and charge kit-i pool aastat tagasi. 15-20 laadimist funkas ja oli kutu. Kui juhtme külge panen läheb see tuluke mingi 10 sekundiks punaseks, näitamaks, et laeb, aga siis muutub taas roheliseks ning laadimist enam ei toimu. Aku on ka täiesti tühi. Kui juhe ära võtta siis lülitab pult kohe välja.
Enne ostmist olin muidu teadlik, et päris mitemetel on jama olnud sellega, aga ei uskunud, et nii kähku otsad annab.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
31.08.2010 22:14:58
|
|
|
miks on vaja seal seda vana halba d-padi, mis uueks ja paremaks muutub? pannud kohe see parem dpad sinna külge ja valmis, miks asju keeruliseks ajada? :)
põhiviga aga minuarust polnud see, et asi kujult selline ketas oli, vaid probleem oli pigem tunnetuses, eksnäis kas seda on parandatud.
agajah, tavalise musta wireless puldi saab usas 30$ kätte, wtf värvid (hõbedane ja kroom blingbling ei lähe konsooliga kokku ju) ära on kaotatud värvilised nupud ja parandamata ülejäänd 2 probleemi (see akukärakas seal taga ja liiga kumerad ja tugevad X,Y,A,B).
janoh ilus oleks olnud ju uue slimiga uued puldid kaasa panna, uut konsooli ostes/halo reach bundle puhul pead ikka kehvema puldiga leppima?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
31.08.2010 22:30:04
|
|
|
Kurat. See musta-valge kombo on eriti ilus minu arust. Nupud kah väga laheda välimusega
Eks peab kaklusmängude vendadelt kuulama arvamusi d-padi kohta. Muidu võtaks hea meelega mingi fightpadi vms, aga sooviks ikka täisfunkts. pulti.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
31.08.2010 23:12:30
|
|
|
Krt ma ei saa aru mis sellel d-padil praegu viga on?
Mina saan ilusti sellega kõik mängud mängitud.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
31.08.2010 23:43:01
|
|
|
| Alvaaro, mängitud saab küll aga liiga ebatäpne on. Tavaline asi, et alla liigutuse ajal tuleb hoopis emb-kumb nurk või vasak pool. Sama kehtib ka teiste suundade puhul. Mitmeid kordi alt vedanud see kui on vaja olulisel momendil relva vahetada või mõnd muud liigutust teha d-pad abil.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
01.09.2010 08:23:35
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| Alvaaro, mängitud saab küll aga liiga ebatäpne on. Tavaline asi, et alla liigutuse ajal tuleb hoopis emb-kumb nurk või vasak pool. Sama kehtib ka teiste suundade puhul. Mitmeid kordi alt vedanud see kui on vaja olulisel momendil relva vahetada või mõnd muud liigutust teha d-pad abil. |
Nii ta on jah kahjuks. PS2-l oli omal ajal kõige parem d-pad üldse mu arust.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
01.09.2010 08:47:37
|
|
|
No kui näpud on nagu lehma nisad siis küll vb.
Ise olen Gearsis multiplayerit kokku üle 900 tunni mänginud ja seal peab ka d-padiga relvasid suht tihti vahetama ja minul pole probleeme sellega olnud.
Lihtsalt ei tohi kogu selle ketta peale suruda vaid vajaliku nurga peale vajutada.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-scorpion
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2008
|
01.09.2010 09:29:25
|
|
|
| No endal küll mitu korda Tekkenit tehes sitaks närvi ajanud,kui d-pad pole reageerinud või pool ja veerand ringide tegemine ple selle suure lärakaga välja tulnud. Microsoft oleks võind selle d-padi siiski teha eraldi siis ostaks prolly selle, sest Razer Onza on ainult juhtmega.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristjan94
HV vaatleja
liitunud: 22.08.2010
|
01.09.2010 11:19:55
|
|
|
Mind see vana d-pad üldse ei süga, ei kasutagi seda põhimõtteliselt.
Vana pult näeb parem välja kah.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
01.09.2010 11:24:14
|
|
|
Ilmselgelt sa ei mängi võitlus- või arkaadimänge
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
01.09.2010 16:45:08
|
|
|
Ega keegi on äkki nii lahke ja saaks Tartus laenata Xbox HDD Transfer Kit-i? Küsin seetõttu, et vana konsool kutu ja oleks seivid vaja uuele üle tõsta.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
01.09.2010 16:47:46
|
|
|
| kas xbox 360 elite tõõtab tavateleka taga? (crt) et tahaks nagu elite osta omale, siis oleks vaja teisi kaableid?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
01.09.2010 16:48:35
|
|
|
Kaasa tulevadki ainult CRT teleka juhtmed, erilise lollusena.
M3rcury, lihtsalt USB peale poleks mõttekam tõsta?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|