Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 487, 488, 489 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 14:34:56 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
PS3 sa ei saa nüüd enam üldse oma krediitkaarti sisestada. Mul lõppes see eelmine kord sellega, et kuskil kuu aega ei saanud livesse siis ja siis maagiliselt ükspäev sai ja oli lithsalt silver account.


Ma ei tahagi sisestada krediitkaarti, vaid tahan oma xbox live konto taastada olekusse, kus silver konto ja saan ise pointse ja aega osta kui vaja. Ma ei saa oma xbox kastiga midagi teha, peale mängimise. Oma kasutajaga ta sisse nüüd ei lähe ennem kui oma krediitkaardi andmed uued olen pannud. Milleks siuke piirang on tehtud kasutajale ja ei saa ise valikuid teha ja eemaldada kaarte kui vaja? Ei saa aru sellest, et miks ta ise nüüd automaatselt silver olekusse ei lähe ja kui raha või krediitkaardi andmed ei klapi, siis lihtsalt raha pole ja kõik, aga mitte nii, et ma nüüd midagi teha ei saa, isegi oma kasutajaga sisse logida. Ja veel see, et miks automaatselt mingi tobe 1tomonth on, kus võtab ise raha maha, aga muuta jällegi ei saa seda. Täielik porno ma ütlen icon_evil.gif

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 27.08.2010 14:38:39 vasta tsitaadiga

Helistama pead icon_smile.gif Kui sa UK's oleks siis ju väike probleem see, aga Eestis veits keerulisem icon_razz.gif Üle skype saab tasuta aint suht. Või siis osta Live kood ja sisesta.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 14:47:34 vasta tsitaadiga

Kellel oleks anda 48h koodi? Tahaks järgi proovida, aga huvitav, et staatust näitab koduleheküljel ikka gold member.
_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.08.2010 15:57:31 vasta tsitaadiga

Meshboy28 kirjutas:
PeZ kirjutas:
Ei saagi icon_smile.gif See mõnus <b>piix</b>, pmtselt pead UK'sse helistama ja telefoni teel tegema.


Ohh jummel, kui siuke asi ka nüüd on, siis ikka ajab ikka tuju nulli küll. Krt see microsoft on nagu üks suur troojaviirus, mis sunnib vägisi inimesi oma pealesurutud haaremisse. Krt nüüd ei saa konsooliga livesse ka sisse. Kümme korda vannun veel ja ütlen rsk, ma müün selle tobeda xkasti maha ja ostan PS3-e. Hea meelega viskaks rõdult alla icon_evil.gif Täiesti haige värk!!!


Kui viskad, viska mulle, püüan kinni, saabki sõbrale rohkem varujuppe xD. JK!

Anyway, on jah selle krediitkaardi asjaga ilge jama, ja ise olen alati ostnud just koodidena et just seda jama vältida. Et maximuscardist tavaliselt neid ostnud. Kahju kuulda et selline piix sul juhtus icon_sad.gif.
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 16:46:28 vasta tsitaadiga

Jama jah sellega. Peab helistama või siis emailiga saatma, mis pidi suht kaua aega võtma. Ise, aga tahaks proovida sellega, et äkki keegi saaks mulle 48h koodi anda, et see tobe automatic renewal maha võtta, siis pidi vist funkama jälle hakkama.
_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 17:55:49 vasta tsitaadiga

MitchriX, kaua sa mõtled nüüd seda jura siis ajada? too mõni tõestus oma jutule!
Oled xbox palgal? poleks ju nagu raske mingeid vettpidavaid fakte tuua?
Samas ega koristajast palju ei eeldakski.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.08.2010 17:59:42 vasta tsitaadiga

Jackinthex, ootaks vastust et millise riigi MS'i esinduse numbrit sa soovid et XB garantii kohta rääkida? Meie kohalikud seda ametlikult ei toeta seega ei sobi.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristjan94
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 18:49:25 vasta tsitaadiga

Nii, probleem on amazon.co.uk -st xbox 360 arcade tellimisega.
Seal on juurde kirjutatud, et saan hdmi kaabli tasuta ja 12 month gold membershipi või 25 naela eest omale mängu valida.
Sain aru, et pean need ise endale lisama, lisasin. Olen juba selle koha juures kus tuleb kinnitada oma tellimus ja ikka näitab et võtab
hdmi kaabli ja 12 month membershipi eest eraldi veel raha. Mis jama see on? Palun aidake!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 19:26:24 vasta tsitaadiga

Sai siis inglismaale helistatud xbox live toesse ja nii palju, kui ma inglise keelt oskasin, kuidagi ära seletada talle oma mure. Sai korda xbox live, aga ennast jäi kripeldama ikkagi, kui tobe see süsteem on ja põhimõtteliselt võib öelda, et nemad kontrollivad ise kasutaja krediitkaarti. Minul nagu polegi õigust ise seda välja lülitada automatic renewalit ja krediitkaardi infot eemaldada. Täiesti ebanormaalne nähtus, et pean helistama ja seletama siis neile. Kes on ikka kasutaja teinud ja oma kontod ja paroolid andnud, peab ikka olema oma õigus ja risk ise haldama oma kontot, mitte nemad. Automatic renewal sai maha, aga krediitkaardi andmeid ma ei saanud ikkagi ära võetud icon_smile.gif Microsoft on mulle järjekordselt tõestanud, kui kurjast see firma on.
_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 19:33:40 vasta tsitaadiga

Kus saaks tellida Xbox 360 250GB Halo: Reach Limited Edition Console ? game.co.uk ei saada seda ja amazonist ma ei leidnud seda.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamiil
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2007




sõnum 28.08.2010 00:30:53 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
poestki on raske saada garantiiremonti. ütlevad näiteks,et sinu xbox läks katki ebanormaalselt pika kasutamise pärast. eriti tore on siis, kui on ostetud enterist vôi pixmaniast icon_biggrin.gif

Ma just tellisin pixmaniast endale asenduseks uue xboxi. Kui hull see garantii neil siis on? On kellelgi veel pixmania xboxi garantiiremondiga kogemusi? Kui kunagi remonti läheb, kas siis peab neile kogu komplekti originaalkarbis saatma, või piisab ainult konsoolist endast?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 00:33:13 vasta tsitaadiga

Tamiil, selle piixumaania kohta ju eraldi teema:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=192395

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamiil
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2007




sõnum 28.08.2010 02:59:50 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Tamiil, selle piixumaania kohta ju eraldi teema:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=192395


Selge, eks ma küsin sealt seda asja siis icon_smile.gif . Mõtlesin, et siin on mõttekam küsida, kuna siin liigub xboxi rahvast rohkem ja seal on rohkem üldine teema icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 10:14:48 vasta tsitaadiga

Ho Ho, minul pole midagi vaja. Ma tean, et eestil pole xbox supporti ja MS'i ei koti üldse meie jutt.
Kas sa tahad kah öelda, et sa kah ei suuda vahet teha MS garantiil ja poe garantiil?
Ok kui ikka ei usuta 3a garantiid siis minge xbox kodulehele ja tehke garantii avaldus 2a vanale konsoolile ning lisage mõne bännimata konsooli ID ja request repair. Vahet pole mis sinu locale on MS annab 3a vanematele xboxidele tüüpvigade vastu ja 1a Slimidele. Kui elad riigis kus xbox support olemas on kehtib ka see 3a vahet pole kust konsool ostetud on.
Puust ja punaseks aga ikka ei saada aru icon_evil.gif
Edaspidi vaidlejatega PS'ides.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filter89
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008




sõnum 28.08.2010 20:15:49 vasta tsitaadiga

Selline asi et ostsin uue xboxi ja see on final fantasy 13 special edition bundle ja vaatasin et sellel on power brick kuidagi väiksem kui muidu ,et kas tal ongi see natuke väiksem kui muidu ?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 28.08.2010 20:21:49 vasta tsitaadiga

Uuel Slim versioonil on jah toiteplokk väiksem.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DumptyLook
HV vaatleja
DumptyLook

liitunud: 10.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 21:07:31 vasta tsitaadiga

Kui keegi soovib täna või kunagi tulevikus co-op'i Splinter Cell: Conviction'is või MW2 siis lisage XBL'is DumptyLook
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 29.08.2010 12:51:52 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Ho Ho, minul pole midagi vaja. Ma tean, et eestil pole xbox supporti ja MS'i ei koti üldse meie jutt.
Kas sa tahad kah öelda, et sa kah ei suuda vahet teha MS garantiil ja poe garantiil?
Ok kui ikka ei usuta 3a garantiid siis minge xbox kodulehele ja tehke garantii avaldus 2a vanale konsoolile ning lisage mõne bännimata konsooli ID ja request repair. Vahet pole mis sinu locale on MS annab 3a vanematele xboxidele tüüpvigade vastu ja 1a Slimidele. Kui elad riigis kus xbox support olemas on kehtib ka see 3a vahet pole kust konsool ostetud on.
Puust ja punaseks aga ikka ei saada aru icon_evil.gif
Edaspidi vaidlejatega PS'ides.

This doesn't make any sense at all icon_confused.gif Vähemalt midagi hakkab sul koitma (ju vist mõned varesed tõusid Tln-Tartu maantee äärsetelt liinidelt lendu icon_biggrin.gif), kuid kui info piirdub mingitele katsetustele xbox'i kodukal (selle konsooliga, mis sul veel bännitud pole icon_lol.gif ), siis ei ole meil millestki siin rääkida. On küll vahe, kus sa oled registreeritud ja samuti võib ka seda infot alati override'da manuaalselt - võta aga ühendust icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 09:53:18 vasta tsitaadiga

Võtsin ühendust kuid ainus mida AHV öelda oskab on "Sa oled idioot"

eks lugege siis kõik.

3a Garantiid
http://www.xboxliveaddicts.co.uk/forums/index.php?showtopic=18837

1a Garantiid
http://www.justpushstart.com/2010/06/21/warranty-for-xbox-360-slim-reduced/

Eestis on 2a mõlemale konsoolile. MS EI PUUTU MEISSE!

Enam lihtsamat viisi ei ole et lollidele selgeks teha.
Andke andeks aga kui ma mitch veelkord vastu vaidleb peaks ta küll kuskilt uuesti alla hüppama kopp.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 12:16:17 vasta tsitaadiga

MitchriX ja Jackinthex peaksid omale eraldi teema tegema "Mitci ja Jacki vaidlused xboxi teemal" või midagi... icon_wink.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 13:30:19 vasta tsitaadiga

Okman, ei ole vaja. PS'is sai üritatud kuid tulutult icon_lol.gif

4gb Xbox S arcade on hallika ära läinud icon_lol.gif

4gb ja 250gb xbox 360 S pilt
http://pictures.xbox-scene.com/xbox360/new-xbox/4gb-vs-250gb.jpg
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 14:05:31 vasta tsitaadiga

See matt hall palju parem kui glossy must, mis on julm sõrmejälgede ja tolmu koguja thumbs_down.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 30.08.2010 14:17:08 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
MitchriX ja Jackinthex peaksid omale eraldi teema tegema "Mitci ja Jacki vaidlused xboxi teemal" või midagi... icon_wink.gif

Heh, you're crazy? thanks but no thanks icon_lol.gif Ei ole mulle seda ajuvabadust vaja. Aga õnneks on näha, et ka pime kana leidis tera. Congrats, Jack! Sa suutsid iseendale lõpuks asjad selgeks teha, vist? icon_rolleyes.gif
MS ei puutu küll meisse, kuid puudutab küll ametlikke retailereid. Ja nendega on juba MS'l hoopis teine liin. Eks see ole aasta pärast näha, mis kisa sealt tuleb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 30.08.2010 15:08:26 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:


4gb Xbox S arcade on hallika ära läinud icon_lol.gif

4gb ja 250gb xbox 360 S pilt
http://pictures.xbox-scene.com/xbox360/new-xbox/4gb-vs-250gb.jpg


Pilt moonutab, 4gb variant on ilus matt must.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 18:00:18 vasta tsitaadiga

Ka (vanad) eliidid on tegelikult (päikese käes) tumehallid mitte mustad icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 30.08.2010 19:40:42 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


http://kotaku.com/5625516/xbox-live-price-increase-coming-november-1
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.08.2010 21:22:00 vasta tsitaadiga

Eurodes jääb hind samaks seega?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eikki
HV vaatleja
Eikki

liitunud: 21.10.2002




sõnum 31.08.2010 17:44:31 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Eurodes jääb hind samaks seega?


Ei jää.. Muutub samamoodi.

_________________
Aitan kaupadega USA-st. Ebay, paypal-iga maksmine, kaupade transport.
Pisikesest mutrist kaatriteni välja. Ise asun USA-s.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 31.08.2010 17:50:40 vasta tsitaadiga

praegu saab 1naela eest 1month Goldi.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 18:05:43 vasta tsitaadiga

siim951, võtad selle ära ja pärast võitled Klienditeenidusega, et su krediitkaart süsteemist eemaldataks ja selle pealt rohkem kuumakseid ei kasseeritaks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 18:44:33 vasta tsitaadiga

Yee... oligi viimane aeg hinda tõsta. Nicely done Microsoft thumbs_down.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 19:08:55 vasta tsitaadiga

Eikki kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Eurodes jääb hind samaks seega?


Ei jää.. Muutub samamoodi.

"Unless listed above, there is no change in any other subscription packages."

http://majornelson.com/archive/2010/08/30/price-change-for-xbox-live-gold-subscription.aspx
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 19:16:44 vasta tsitaadiga

Uus controller (uuendatud D-pad jm)
http://majornelson.com/archive/2010/08/31/new-xbox-360-wireless-controller-featuring-a-transforming-d-pad.aspx
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 19:41:41 vasta tsitaadiga

woo456, it's about damn time.... icon_evil.gif
Tegelt pole siiamaani väga häirinud, sest ei kasuta D-Pad'i eriti, aga ikkagi.

Ja kuigi tuleb koos Play&Charge'iga, siis tundub hind suhteliselt krõbe sellegi poolest. Eks näib, milline see Razer Onza tuleb. Hallid nupud väga ilusad ei paistnud video pealt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 20:10:59 vasta tsitaadiga

kas online saab panna nii et vean 2he pika ethernet kaabli konsoolist modemi k2lge? ja kui saab siis kust saaks odavalt osta umbes 10-15 m ethernet kaabel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 21:14:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Uus controller (uuendatud D-pad jm)

MS on ikka üks "rahamaias hoor" - oleks võinud ju uued puldid slim konsooliga juba kaasa panna thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morph1n
HV vaatleja
Morph1n

liitunud: 06.12.2006




sõnum 31.08.2010 22:14:21 vasta tsitaadiga

Ostsin eraldi selle play and charge kit-i pool aastat tagasi. 15-20 laadimist funkas ja oli kutu. Kui juhtme külge panen läheb see tuluke mingi 10 sekundiks punaseks, näitamaks, et laeb, aga siis muutub taas roheliseks ning laadimist enam ei toimu. Aku on ka täiesti tühi. Kui juhe ära võtta siis lülitab pult kohe välja.
Enne ostmist olin muidu teadlik, et päris mitemetel on jama olnud sellega, aga ei uskunud, et nii kähku otsad annab.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 31.08.2010 22:14:58 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Uus controller (uuendatud D-pad jm)
http://majornelson.com/archive/2010/08/31/new-xbox-360-wireless-controller-featuring-a-transforming-d-pad.aspx

miks on vaja seal seda vana halba d-padi, mis uueks ja paremaks muutub? pannud kohe see parem dpad sinna külge ja valmis, miks asju keeruliseks ajada? :)
põhiviga aga minuarust polnud see, et asi kujult selline ketas oli, vaid probleem oli pigem tunnetuses, eksnäis kas seda on parandatud.
agajah, tavalise musta wireless puldi saab usas 30$ kätte, wtf värvid (hõbedane ja kroom blingbling ei lähe konsooliga kokku ju) ära on kaotatud värvilised nupud ja parandamata ülejäänd 2 probleemi (see akukärakas seal taga ja liiga kumerad ja tugevad X,Y,A,B).
janoh ilus oleks olnud ju uue slimiga uued puldid kaasa panna, uut konsooli ostes/halo reach bundle puhul pead ikka kehvema puldiga leppima?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 22:30:04 vasta tsitaadiga

Kurat. See musta-valge kombo on eriti ilus minu arust. Nupud kah väga laheda välimusega icon_smile.gif

Eks peab kaklusmängude vendadelt kuulama arvamusi d-padi kohta. Muidu võtaks hea meelega mingi fightpadi vms, aga sooviks ikka täisfunkts. pulti.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 23:12:30 vasta tsitaadiga

Krt ma ei saa aru mis sellel d-padil praegu viga on?
Mina saan ilusti sellega kõik mängud mängitud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 23:43:01 vasta tsitaadiga

Alvaaro, mängitud saab küll aga liiga ebatäpne on. Tavaline asi, et alla liigutuse ajal tuleb hoopis emb-kumb nurk või vasak pool. Sama kehtib ka teiste suundade puhul. Mitmeid kordi alt vedanud see kui on vaja olulisel momendil relva vahetada või mõnd muud liigutust teha d-pad abil.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 08:23:35 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Alvaaro, mängitud saab küll aga liiga ebatäpne on. Tavaline asi, et alla liigutuse ajal tuleb hoopis emb-kumb nurk või vasak pool. Sama kehtib ka teiste suundade puhul. Mitmeid kordi alt vedanud see kui on vaja olulisel momendil relva vahetada või mõnd muud liigutust teha d-pad abil.

Nii ta on jah kahjuks. PS2-l oli omal ajal kõige parem d-pad üldse mu arust. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 08:47:37 vasta tsitaadiga

No kui näpud on nagu lehma nisad siis küll vb. icon_lol.gif
Ise olen Gearsis multiplayerit kokku üle 900 tunni mänginud ja seal peab ka d-padiga relvasid suht tihti vahetama ja minul pole probleeme sellega olnud.
Lihtsalt ei tohi kogu selle ketta peale suruda vaid vajaliku nurga peale vajutada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 01.09.2010 09:29:25 vasta tsitaadiga

No endal küll mitu korda Tekkenit tehes sitaks närvi ajanud,kui d-pad pole reageerinud või pool ja veerand ringide tegemine ple selle suure lärakaga välja tulnud. Microsoft oleks võind selle d-padi siiski teha eraldi siis ostaks prolly selle, sest Razer Onza on ainult juhtmega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 01.09.2010 10:33:06 vasta tsitaadiga

Essential Accessory Xboxi omanikele:



Pikemalt: http://www.puldimurdja.net/viewtopic.php?p=460#p460
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristjan94
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 11:19:55 vasta tsitaadiga

Mind see vana d-pad üldse ei süga, ei kasutagi seda põhimõtteliselt.
Vana pult näeb parem välja kah.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 01.09.2010 11:24:14 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt sa ei mängi võitlus- või arkaadimänge icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 16:45:08 vasta tsitaadiga

Ega keegi on äkki nii lahke ja saaks Tartus laenata Xbox HDD Transfer Kit-i? Küsin seetõttu, et vana konsool kutu ja oleks seivid vaja uuele üle tõsta.
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 16:47:46 vasta tsitaadiga

kas xbox 360 elite tõõtab tavateleka taga? (crt) et tahaks nagu elite osta omale, siis oleks vaja teisi kaableid?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 01.09.2010 16:48:35 vasta tsitaadiga

Kaasa tulevadki ainult CRT teleka juhtmed, erilise lollusena.

M3rcury, lihtsalt USB peale poleks mõttekam tõsta?

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 487, 488, 489 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.